Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Lipiec 21 2017 06:49:34
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
14576+MOKWA MarekI1987UKS "Centrum" TczewPO
24463+WISMONT SoteroI0PO
34625ABRAHAM Zygmunt0PO
433633ADAMCZYK JakubV0PO
544005ADAMCZYK KordianIII0PO
644213ADAMCZYK Micha0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
74589ADAMCZYK RobertII1731PO
863336ADEL Nikodem0PO
94540ADOLPH FlorianI0PO
1021572AFTANASIUK JakubII1457UKS Zawisza KolbudyPO
1115207AL DAHHAN Fadi0UKS "茳emka" ChojnicePO
1255974ALEKSANDER J璠rzejIV0PO
1328532ALEKSANDROWICZ Marek FOTOI++1922UKS "WDA" LipuszPO
1450113ALWASIAK Ignacy0PO
1553183ANDRUSIEWICZ PiotrV0PO
1668878ANDRUSZYSZYN Mateusz0PO
1741931ANDRYSZAK MateuszIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
1871939ANDRZEJEWSKI JakubV0UKS "WDA" LipuszPO
1958391ANDRZEJEWSKI KewinIII0MKS "POGO" PrabutyPO
2029019ANDRZEJEWSKI KonradI1713UKS "WDA" LipuszPO
2170642ANDRZEJEWSKI Mi這szV0PO
224626ANDRZEJEWSKI SzymonI1925UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
237617ANDRZEJEWSKI W豉dys豉wII1387PO
2450646ANGIELSKA AnnaV0PO
2550641ANGIELSKI AdamV0UKS "MDK GDYNIA"PO
2650032ANGIELSKI ArturIV0PO
2726409ANTOKOLSKI Micha FOTOI1781PO
2851339ANTOLAK Maciej0PO
2970449ANTOSIK Kajetan0PO
3040781ARABAS SzymonV0PO
3155920ARASZKIEWICZ KrzysztofII0PO
3263766ARCIECHOWSKI Miko豉jIV0PO
3321752ARNDT Mateusz0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
3452372ASZYK Miko豉j0PO
3545085ASZYK PiotrIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
3654599AUGUSTENOWICZ MieszkoIII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3766021AVERINA Angelina0PO
3863335A涊IN KrzysztofV0PO
3946470BABIAK AdamV0PO
4021532BABI垶KA Agnieszka0PO
4115208BABI垶KA Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
4242379BAB KrzysztofIV0PO
434627BACHAN DanielI2076UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
4474660BADOWSKI Stanis豉wIII0UKS "WDA" LipuszPO
4569533BADOWSKI ZbigniewII0UKS "WDA" LipuszPO
464628BADUROWICZ LeszekI2134PO
4740777BAGI垶KI MateuszIV0PO
4815209BAJEROWSKI MarcinIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
4941414BAJKO MaciejIII0PO
5054598BAKIERA Mateusz0PO
5154597BAKIERA Mi這sz0PO
5253142BALA JuliaIII0MTS KwidzynPO
5376259BALICKA Martyna0PO
5474269BALICKI BartoszV0PO
5542407BAxCHOWSKI DamianII0UKS "WDA" LipuszPO
5658385BAxCHOWSKI KamilV0PO
5770233BAzHANOWSKI AdamIV0PO
5872289BAΑYGA Stanis豉w0PO
5924057BAΒNKOWSKI MichaIV0PO
6042313BAN ZofiaV0UKS "Korona" Gda雟kPO
6146068BANACH AnnaIV0PO
6258540BANACH AntoniV0UKS "Korona" Gda雟kPO
6340968BANACH JakubI1644UKS "Korona" Gda雟kPO
6440865BANACH KarolII1097UKS "Korona" Gda雟kPO
6568069BANACH Miko豉jV0PO
6658229BANASZAK AleksanderIII0PO
6741921BANASZCZYK AdamII0UKS "Korona" Gda雟kPO
684573BANDYK MaciejII+0PO
6923312BANIECKI HubertIII0PO
7015210BANKERT ArturIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
71888BANKERT Krzysztof FOTOI2001UKS "茳emka" ChojnicePO
7277296BA堲OWSKI KazimierzIII0PO
7327109BARANOWSKI Filip0MKS "POGO" PrabutyPO
7474267BARANOWSKI ZygmuntV0PO
7541935BARCZAK FilipV0PO
7652427BARON WiktorV0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
7771557BARSKI HubertV0PO
7815211BARSKI ㄆkaszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
7941135BARTKOWSKI MateuszV0PO
8050312BARTOSZEWSKI-REISKI OlafII+1622UKS "Korona" Gda雟kPO
8130110BASIAK Kacper0PO
8271944BASTIAN BRZEZI垶KI ZachariaszV0PO
8326432BATOR Jaros豉wIV0PO
844512BATOR PrzemyslawI1928MTS KwidzynPO
854511BATOR Tomasz0MTS KwidzynPO
8658182B…OWSKI MarceliV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
8740391BEDKA LeopoldII1432PO
8853180BEDNARCZUK Igor0PO
8949273BEDNARZ GrzegorzV0PO
9074264BEDNARZ JakubIII0PO
9149418BEKIER MartaIV0PO
9245794BEKIER PiotrII1049UKS "Korona" Gda雟kPO
9352254BEKIER SebastianV0PO
9456282BEKIER TomaszV0PO
9529000BEKISZ KazimierzIII0UKS "WDA" LipuszPO
9629014BEKISZ MarcinIV0UKS "WDA" LipuszPO
9767427BELA Stanis豉w0PO
9824344BELCZEWSKI ArkadiuszIV1619UKS "Centrum" TczewPO
9947093BELCZEWSKI FeliksIII0UKS "Centrum" TczewPO
10042638BELCZEWSKI Filip0PO
10126930BELCZEWSKI Jacek FOTOI++1963UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
10237804BELCZEWSKI RomanII1221UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1034632BENDYK MaciejII0PO
10421764BENEDYKA Marcel0PO
10540690BENKOWSKI KacperV0PO
10648307BENTKOWSKI JakubIV0PO
10746697BERDYS KarolIV0PO
10848978BEYER BeataIV0PO
1094633BIALOOKI PiotrI0PO
11043468BIAxCHOWSKI MarcinIV0PO
11121756BIAΒK KrzysztofIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
11241673BICKI TomaszIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11370262BIELAWA Bart這miejIV0UKS "WDA" LipuszPO
11453299BIELAWA Micha0PO
11570269BIELAWA WitoldV0UKS "WDA" LipuszPO
11643471BIELAWSKI AndrzejV0PO
11743665BIELECKI JakubIV0PO
11852043BIELI垶KI KajetanV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
11941923BIERNAT AdamV0PO
12076971BIESAGA CyprianV0PO
12115212BIESEK S豉womirIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
12276103BIESZK ArletaIV0PO
12327208BIESZK Stanis豉wII1575PO
12476606BIESZKA KarolIV0PO
12576611BIESZKA MaciejV0PO
12674131BILICKI PiotrV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
12766963BINIA MaciejV0PO
12856931BINI犵A-PASTWA Zuzanna0PO
12944214BIR Gracjan0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13063763BISEWSKI DariuszIV0PO
1314635BISKUP IzabelaI0PO
13248145BISKUPSKI JanI1759PO
13326404BISTRAM AmadeuszIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
13443733BISZEWSKI AdrianV0PO
13576105BLADOWSKA BeataIV0PO
13676104BLADOWSKA HalinaV0PO
13776603BLADOWSKI FranciszekV0PO
1384590BLADOWSKI KrzysztofIII0PO
13949462BLADOWSKI LucjanV0PO
14024410BLOCK Daniel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14121571BLOCK KlaudiaIII0UKS Zawisza KolbudyPO
14240760BLOK AgnieszkaIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14322854Bx垶KI Piotr0PO
1446541BxSZCZUK AgnieszkaI0UKS "Korona" Gda雟kPO
14547216BxSZCZUK AndrzejII1668PO
14648101BxSZCZUK Oliwia FOTOII0UKS "Korona" Gda雟kPO
14726770BxSZKOWSKI DawidIII0UKS Zawisza KolbudyPO
14872973BxSZKOWSKI KacperV0PO
14970266BxWAT Bartosz0PO
15053175BxWAT FranciszekII1194COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
15164671BxWAT JakubV0UKS "WDA" LipuszPO
15264674BxWAT RobertIII0UKS "WDA" LipuszPO
15355386Bx浩JEWSKI AdamV0PO
15455381Bx浩JEWSKI AleksanderV0PO
15554601Bx浩K Andrzej0PO
15665186Bx浩WICZ AndrzejII+1512UKS "Korona" Gda雟kPO
15765038Bx玆垶KI Antoni0PO
15861992BΜ垶KI DawidIV0PO
15966007BOBEK SzymonV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
16077087Bodal Maciej0PO
16165270BODAL MateuszIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
16265271BODAL PaweIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
1634637BODIO LeszekI1857PO
1644638BODYCH ZenonI0PO
16527755BOGUSxWSKI KamilIII1314MTS KwidzynPO
16646498BOGUSZEWSKI DominikV0UKS Zawisza KolbudyPO
16742411BOGUSZEWSKI PatrykV0UKS Zawisza KolbudyPO
1684599BOGUTA MateuszI0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
16955077BOJANKA TomaszIV0UKS "Centrum" TczewPO
17067391BOLDUAN Maksymilian0PO
17158542BONK Ksawery0PO
1727642BORCHARDT Marcin FOTOII1662UKS "茳emka" ChojnicePO
17345403BORCOWSKI AndrzejV0PO
1744577BORKOWSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
17575916BORKOWSKI MarekIV0PO
17674571BORKOWSKI MateuszV0PO
17770267BOROWICZ Dawid0PO
17843668BOROWICZ MaciejIV0PO
17943357BOROWICZ MarcinIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
1804639BOROWSKI JaroslawI++1965PO
18121643BORSUK AdamII1449UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
18226429BORSUK Aleksandra FOTOII+1310UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
1834640BORTKUN AleksanderI0PO
18448310BORTKUN KrzysztofV0PO
1854642BORTKUN PiotrI2027PO
18644215BORYCKI Wojciech0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
18765623BORYS MaciejV0PO
18857919BORZYCH AdamIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18929022BORZYSZKOWSKI ㄆkaszIV0UKS "WDA" LipuszPO
19067386BOSCHKE TomaszV0PO
1916358BO浩K AndrzejI0MKS "POGO" PrabutyPO
1926359BO浩K JanI0MKS "POGO" PrabutyPO
19364380BRAMKO WojciechIV0PO
19455364BRANDT BartoszIV0PO
19554240BRANDT FilipIV0PO
19646462BRAUN SebastianIV0PO
19776237BRAZULEWICZ Krzysztof0PO
19860539BRENDEL Katarzyna0PO
19953487BRESKA Damian0PO
20053293BRESKA MaciejV0PO
20151820BRESKA Seweryn0PO
20223464BRILLOWSKI Szymon0PO
20355978BRODNICKI Nikodem0PO
20452432BRODZKI Wojciech0PO
20576594BROWARCZYK ArturV0PO
20656927BROWARCZYK WiktorIV0UKS "WDA" LipuszPO
20770982BROWARCZYK Zofia0PO
20865647BROWKA JoannaV0PO
20971574BRUSKA LauraIII0PO
21040679BRUSKI KacperIV0PO
21171576BRUSKI Marceli0PO
21271577BRUSKI MichaIV0PO
21353079BRUZDOWICZ Wojciech0PO
21468783BRYCH DawidIV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
21567388BRYLOWSKI Bart這miejIV0PO
21656169BRYLOWSKI Bart這miej0PO
21770932BRYLOWSKI Bartosz0PO
2184601BRYLOWSKI MarianI++1922UKS "WDA" LipuszPO
21945088BRYLOWSKI OliwierV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2204602BRYLOWSKI StefanI++1877UKS "WDA" LipuszPO
22161570BRYx Filip0PO
22249984BRZEZI垶KI MarekIV0MCKiE MalborkPO
22348380BRZEZI垶KI Stanis豉wII1390MCKiE MalborkPO
22443360BRZOSKOWSKI DawidIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
22553286BRZOSKOWSKI GracjanV0PO
22656284BRZOZOWSKI ErykIV0PO
22730297BRZOZOWSKI Norbert FOTOII+0PO
22871736BRZUZY Adam0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
22967180BUCZY垶KI JakubIV0PO
23068078BUCZY垶KI Miko豉j0PO
23163337BUDA MaksymilianV0PO
23276298BUDA ZuzannaV0PO
23341896BUDZISZ JanIV0PO
23476106BUDZISZ RenataV0PO
23527763BUDZISZ SzymonII0PO
23665278BUDZISZEWSKI Miko豉jV0PO
2374643BUGALSKI MichaK2250UKS Zawisza KolbudyPO
23865889BUJEWSKA MariannaV0PO
23968087BUJEWSKI FilipV0PO
24055971BUKOWSKA OlgaV0PO
24174572BUKOWSKI Jakub0PO
24255992BUKOWSKI PaweV0PO
2434645BUKOWSKI Zbigniew0PO
24426508BUxKOWSKI Andrzej1723PO
24559887BUxT Julia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
24651989BUxWSKA WeronikaV0PO
24740767BUxWSKI KamilIII0PO
24852815BURAK Tymoteusz0PO
24970481BURAS GabrielIV0PO
25049989BURCHARDT PiotrIV0PO
25145414BURCHARDT Przemys豉wIII0PO
25253078BURDYN Jacek0PO
25365977BURNATOWSKI Dariusz0PO
25473826BUTKIEWICZ Anna0PO
25546745BUTKIEWICZ Przemys豉wII0PO
25652812BUTKO Boles豉waV0PO
25750856BUTKO GrzegorzIV0PO
25848769BUTKO LucjanIV0PO
25944216BYCHOWSKI Tomasz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
26076597BYCZKOWSKI Bartosz0PO
2614647BYLICA MaciejI0PO
2624648BYLICA MichalI++2067PO
26365280BYZDRA MateuszIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
264911CABAJ Marcin FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
26548308CABAJ SzymonV0PO
26641239CEJKO WojciechII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
26751707CELEJOWSKI Igor0PO
26821536CELI垶KI Szymon FOTOIV0PO
26952057CEMPEL Kajetan0PO
27048767CEROWSKI PiotrIII1288PO
27170467CESARZ MaciejV0PO
27269171CESARZ Szymon0PO
27343735CHAMIENIA AntoniIV0PO
27452436CHAMIENIA PiotrIV0UKS Zawisza KolbudyPO
27571058CHAMIER-CIEMINSKI ㄆkaszV0PO
27640441CHARYGA W豉dys豉wIII0MCKiE MalborkPO
27772760CHARYTANOWICZ PaweV0PO
27821746CHATYS JakubI1769MTS KwidzynPO
2794578CHELMINSKI S豉womir0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
28058549CHEzHOWSKI Stanis豉wV0PO
28141690CHEΠTOWSKI AdrianIV0PO
28241242CHEΠTOWSKI ArturIII0PO
28340859CH犴I垶KA PaulinaII0UKS "Korona" Gda雟kPO
28455368CHILCZUK Maksymilian0PO
28574573CHILICKI Tomasz0PO
28660079CHILI垶KI Pawe0PO
28776107CHI玆垶KA Anna0PO
28840377CHLEBOWICZ JanuaryIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
2894650CHLOPECKI LeszekI0PO
2904651CHMIELECKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
29176245CHMIELECKI FilipV0PO
2924604CHMIELECKI MichalII+1764UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2934494CHMIELEWSKA AnnaI0PO
29467413CHMIELEWSKI Piotr0PO
2954495CHMIELEWSKI RadoslawII0PO
2964652CHMIELEWSKI TomaszI2035PO
29760550CHMURA ErykIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
29821748CHMURA KrystianII1616TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
29963768CHMURA MarcinIV0PO
3004605CHOINSKI LukaszII+1770UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
30144559CHOJNACKI IgorIV0PO
30261340CHOJNACKI JakubIV0PO
30355371CHOJNACKI KonradIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
30455980CHOJNACKI ZenonV0PO
30558217CHOJNOWSKA R騜aV0PO
30658230CHOJNOWSKI JanV0PO
30765354CHOLEWI垶KI KonradV0PO
30843458CHOMIUK JakubV0PO
30937812CHROBOCZEK RemigiuszIII0PO
31066342CHRU列ICKI AndrzejII0PO
31174646CHRZ﹖ZCZ Maria0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
31246497CHUDZIK KonradIII0PO
31374574CHWIE鬢O Wojciech0UKS Zawisza KolbudyPO
31427073CHYLAK ㄆkaszV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31527075CHYLAK MaciejV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31673770CIBORSKI Franiszek0PO
31743361CICHOCKI ㄆkaszV0PO
31848952CICHOCKI TymonIV0PO
31940782CICHO MartynaV0PO
32072959CIEPLI垶KI Adam0PO
32170929CIERZAN TobiaszV0PO
32242415CIESIELSKI FilipV0PO
32365888CIESIELSKI Maksymilian0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3244525CIESIELSKI Tomasz FOTOI1804TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
3254654CIESLINSKI AdamI0PO
32660535CIE印AKOWSKI KacperV0PO
3274655CISZEWSKI MarekI1914UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3284568CISZEWSKI RomanI0PO
32943444CIUNEL WojciechV0PO
33048309CIWI垶KI JakubV0PO
33166548CIWI垶KI KarolV0PO
33248306CIWI垶KI SzymonV0PO
33356351CLAUDOT Elisa0PO
33471580CUDZIΜ Patrycja0PO
33565976CUDZIΜ PaweV0PO
33645636CYBULA DanielIV0PO
33750857CYBULA MarcinV0PO
33851647CYBULA Zuzanna0PO
33956878CYBULSKI MarcelIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
34050635CYBULSKI WitoldIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
34161595CYLKE JanuszIII0PO
34261579CYLKE MichaIV0PO
3436372CYMANSKI TadeuszI0MCKiE MalborkPO
34467421CYRSON Eryk0PO
34557401CYRZAN OskarIV0UKS Zawisza KolbudyPO
34658381CYRZON Jakub0PO
34776240CYSEWSKA Marta0PO
34871551CYSEWSKI AdamIV0PO
34961587CYSEWSKI ㄆkaszIV0PO
35060554CYZ MateuszV0PO
35176090CZAJA Aleksandra0PO
35241556CZAJA DawidIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
35340761CZAJA ㄆkaszIV0PO
35465887CZAJKOWSKI MateuszIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
35570276CZAJKOWSKI PiotrV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
356750CZAPCZYK KrzysztofK2226PO
3574658CZAPIEWSKA IzabelaK1985UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
35857878CZAPIEWSKI ㄆkaszV0PO
35957879CZAPIEWSKI Marcin0PO
360873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOI1871UKS "茳emka" ChojnicePO
36153528CZAPP AgnieszkaIV0PO
36261994CZARNOGORCEW DominikIII0UKS Zawisza KolbudyPO
36353287CZARNOTA AdriannaV0PO
3644620CZARNOTA Jaros豉wI1800UKS "WDA" LipuszPO
3654659CZARNOWSKI AdamK0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
36676108CZARNOWSKI Krzysztof0PO
36721644CZECZKOWSKI MaciejIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
36861591CZEPECZEK AnetaIV0PO
36961584CZEPECZEK Milena0PO
37057649CZEPKOWSKI Kamil0PO
37160541CZERMA垶KI JakubIII0PO
37260542CZERMA垶KI WojciechIV0PO
37341927CZERNEK AleksanderII0UKS "MDK GDYNIA"PO
37440693CZERNOW MarcinII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3754660CZERWI垶KA Luiza FOTOII1455UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
37627214CZERWI垶KI Bogumil1727UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
37763342CZERWI垶KI SebastianIII0PO
37874575CZERWI垶KI Tomasz0PO
37944217CZERWIONKA Karol0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
38050234CZUJ Rados豉wIV0PO
38149473CZUPAJΜ FilipIV0PO
38255367CZUPAJΜ Zofia0PO
38363901CZURAJ Weronika0PO
38468070CZURLAJ Karolina0PO
3854461CZYMBOR RyszardI1801PO
3864661CZYRSON KrystianI1955UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
38723256CZY LucjanII0PO
38871562CZY烤IKIEWICZ Alicja0PO
38957614灣IEK BartoszV0PO
39040300DACKIEWICZ MarekI1757MCKiE MalborkPO
39144695DADOS RobertIII0PO
3924662DAGLIS Robert0PO
39364389DAKUS KonradV0PO
39477345DAMPC Marceli0UKS "茳emka" ChojnicePO
39572430DANIELEWICZ AdamV0PO
39664388DANIELEWICZ SzymonIII0PO
39752369DANILUK Pulina0PO
39844690DANKOWSKI KrzysztofV0PO
39957398DASZKIEWICZ MaciejV0PO
40067401DATHA Aleksander0PO
40141934DATTA JulianV0PO
40252056DAWID AdamIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
40365975DAWID BorysV0PO
40448439DAWID MaksymilianIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
40565890DAWIDOWSKA MartaV0PO
40676440DAWIDOWSKI DawidV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
40766966DAWIDOWSKI MichaIV0PO
40852767DAWIDOWSKI SzymonIV0PO
40955360D、ROWSKA Marta0PO
41042312D、ROWSKI Dominik0UKS "Korona" Gda雟kPO
41152040D、ROWSKI Jakub0PO
41227762D、ROWSKI KrzysztofIV0PO
41352047D、ROWSKI MichaV0PO
41450241D、ROWSKI OliwierV0PO
41555987D、SKI MaciejIV0PO
41641417DE BREE DawidIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
41767406DE HEIDE Igor0PO
41875918DEC Bartosz0PO
41915213DEJA MaurycyV0UKS "茳emka" ChojnicePO
42068383DEJNA FranciszekV0PO
42168382DEJNA Micha0PO
42272246DELEGA Jakub0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
42367857DELEWSKA HannaIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
42465919DELEWSKI JanIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
42566997DELEWSKI PiotrIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
42670926DEMBICKA KarolinaV0PO
42770925DEMBICKA MartaV0PO
42845406DEMBICKI KarolII1375UKS "MDK GDYNIA"PO
42956168DEMBICKI PiotrIII0PO
43052538DEPKA SzymonIII0PO
43148141DERA TymonIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
4324541DETLAF FlorianI0PO
4334542DETLAF HieronimI0PO
43474285DEXANT OlivierV0PO
43561996D牞SKI Kacper0UKS Zawisza KolbudyPO
43640691DMOCHOWSKI NikodemV0PO
43776246DOBEYKO Krzysztof0PO
4384664DOBROWOLSKI Henryk FOTOI1663PO
43961033DOLI垶KI MichaIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
44072245DO癿OWSKA NelaV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
44166052DOMALEWSKI DariuszV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
4424575DOMBROWSKI BartoszI1845UKS "Centrum" TczewPO
44338524DOMBROWSKI MarekII1501UKS "Centrum" TczewPO
44445089DOMBROWSKI PaweIII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
44559714DOMBROWSKI TomaszV0PO
44643823DOMI垶KI MarekIII0PO
44763341DOMISIEWICZ Wiktor0PO
44853143DOMKE ZuzannaIII0MTS KwidzynPO
44957882DORAU PatrykV0PO
45057883DORAU TobiaszV0PO
45153300DORAU ZygmuntII1467PO
45226920DOWBOR Barbara FOTOIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
45374652DRAB JanV0PO
45433719DRABENT KarolinaII1299UKS Zawisza KolbudyPO
45574666DRACZY垶KI JanV0PO
45674667DRACZY垶KI PaweV0PO
45755361DRAMI垶KI Stanis豉wV0PO
45861394DRANKOWSKI Piotr0PO
45959083DR*EK MarcinIV1168PO
46049411DR*KIEWICZ MichaV0PO
46174058DREWING KrzysztofV0PO
4624513DREWS AdamII0MTS KwidzynPO
46341949DREWSKI WojciechV0PO
4644464DR坒EK BogdanII0COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
46563340DROGOSZ AleksanderIV0PO
46670650DROGOSZ ZuzannaV0PO
46757648DROHOMIRECKI Jakub0PO
46863902DRO挑ZIK BartoszIII0PO
46967407DRO挑ZIK Igor0PO
47045409DRO浴涉L MichaV0PO
47140383DR荅D Monika0PO
4724665DRYGALSKI KrzysztofI0PO
47374068DRYWA DanielV0PO
47446474DRYWA KingaV0PO
47567389DRYWA SzymonIV0PO
47674057DRZAZGOWSKI Jan0PO
4774462DRZEWIECKI GrzegorzI0PO
47853144DUBAS IgorIV0MTS KwidzynPO
47970466DUCZYMI垶KA Klara0PO
48056881DUDEK MateuszV0PO
48151341DUDZI垶KI MateuszIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
48254742DUDZI垶KI TomaszV0PO
48371940DUxK Monika0PO
48466959DUMA垶KI Aleksander0PO
48566962DUMA垶KI MarcelV0PO
48666968DUMA垶KI Miko豉j0PO
48744562DURMAN DamianIII1314MTS KwidzynPO
48840692DUSZAK AntoniIV0PO
48968624DWORAK KrzysztofV0PO
49065277DYGU Jacek0PO
49165276DYK NataliaV0PO
49276255DYMALSKI PiotrV0PO
49376254DYMALSKI Tymon0PO
4944666DYMOW BoguslawI0PO
49572406DZIAK Hanna0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
49671664DZIAK Stanis豉wV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
49767409DZIEDZIC JanIV0PO
49864668DZIEMI垶KI AdrianV0UKS "WDA" LipuszPO
49942311DZIER涉NOWSKI MaksymilianV0UKS "Korona" Gda雟kPO
5004435DZIOBEK Jerzy FOTOI1731PO

   [1] 2 3 4 5 6  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006