Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 15 2017 07:37:41
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
14576+MOKWA MarekI1987UKS "Centrum" TczewPO
24463+WISMONT SoteroI0PO
34625ABRAHAM Zygmunt0PO
433633ADAMCZYK JakubV0PO
544005ADAMCZYK KordianIII0PO
644213ADAMCZYK Micha0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
74589ADAMCZYK RobertII1731PO
863336ADEL Nikodem0PO
94540ADOLPH FlorianI0PO
1021572AFTANASIUK JakubII1457UKS Zawisza KolbudyPO
1115207AL DAHHAN Fadi0UKS "茳emka" ChojnicePO
1255974ALEKSANDER J璠rzejIV0PO
1328532ALEKSANDROWICZ Marek FOTOI++1922UKS "WDA" LipuszPO
1450113ALWASIAK Ignacy0PO
1553183ANDRUSIEWICZ PiotrV0PO
1668878ANDRUSZYSZYN Mateusz0PO
1741931ANDRYSZAK MateuszIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
1877600ANDRZEJAK Bo瞠na0PO
1971939ANDRZEJEWSKI JakubIV0UKS "WDA" LipuszPO
2058391ANDRZEJEWSKI KewinIII0MKS "POGO" PrabutyPO
2129019ANDRZEJEWSKI KonradI1713UKS "WDA" LipuszPO
2270642ANDRZEJEWSKI Mi這szV0PO
234626ANDRZEJEWSKI SzymonI1925UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
247617ANDRZEJEWSKI W豉dys豉wII1398PO
2550646ANGIELSKA AnnaV0PO
2650641ANGIELSKI AdamV0UKS "MDK GDYNIA"PO
2750032ANGIELSKI ArturIV0PO
2826409ANTOKOLSKI Micha FOTOI1781PO
2951339ANTOLAK Maciej0PO
3070449ANTOSIK Kajetan0PO
3140781ARABAS SzymonV0PO
3255920ARASZKIEWICZ KrzysztofII0PO
3363766ARCIECHOWSKI Miko豉jIV0PO
3421752ARNDT Mateusz0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
3552372ASZYK Miko豉j0PO
3645085ASZYK PiotrIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
3754599AUGUSTENOWICZ MieszkoIII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3866021AVERINA Angelina0PO
3963335A涊IN KrzysztofV0PO
4046470BABIAK AdamV0PO
4121532BABI垶KA Agnieszka0PO
4215208BABI垶KA Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
4342379BAB KrzysztofIV0PO
444627BACHAN DanielI2076UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
4574660BADOWSKI Stanis豉wIII0UKS "WDA" LipuszPO
4669533BADOWSKI ZbigniewII0UKS "WDA" LipuszPO
474628BADUROWICZ LeszekI2134PO
4840777BAGI垶KI MateuszIV0PO
4915209BAJEROWSKI MarcinIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
5041414BAJKO MaciejIII0PO
5154598BAKIERA Mateusz0PO
5254597BAKIERA Mi這sz0PO
5353142BALA JuliaIII0MTS KwidzynPO
5476259BALICKA Martyna0PO
5574269BALICKI BartoszV0PO
5642407BAxCHOWSKI DamianII0UKS "WDA" LipuszPO
5758385BAxCHOWSKI KamilV0PO
5870233BAzHANOWSKI AdamIV0PO
5979080BAΑYGA Alicja0MTS KwidzynPO
6072289BAΑYGA Stanis豉w0PO
6124057BAΒNKOWSKI MichaIV0PO
6242313BAN ZofiaV0UKS "Korona" Gda雟kPO
6346068BANACH AnnaIV0PO
6458540BANACH AntoniV0UKS "Korona" Gda雟kPO
6540968BANACH JakubI1632UKS "Korona" Gda雟kPO
6640865BANACH KarolII1097UKS "Korona" Gda雟kPO
6768069BANACH Miko豉jV0PO
6858229BANASZAK AleksanderIII0PO
6941921BANASZCZYK AdamII0UKS "Korona" Gda雟kPO
704573BANDYK MaciejII+0PO
7123312BANIECKI HubertIII0PO
7278913BANIEWICZ PaulusIV0PO
7315210BANKERT ArturIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
74888BANKERT Krzysztof FOTOI2001UKS "茳emka" ChojnicePO
7577296BA堲OWSKI KazimierzIII0PO
7679070BARANOW Filip0PO
7727109BARANOWSKI Filip0MKS "POGO" PrabutyPO
7877456BARANOWSKI Maciej0PO
7974267BARANOWSKI ZygmuntV0PO
8041935BARCZAK FilipV0PO
8152427BARON WiktorV0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
8271557BARSKI HubertV0PO
8315211BARSKI ㄆkaszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
8441135BARTKOWSKI MateuszV0PO
8550312BARTOSZEWSKI-REISKI OlafI1839UKS "Korona" Gda雟kPO
8630110BASIAK Kacper0PO
8771944BASTIAN BRZEZI垶KI ZachariaszV0PO
8826432BATOR Jaros豉wIV0PO
894512BATOR PrzemyslawI1928MTS KwidzynPO
904511BATOR Tomasz0MTS KwidzynPO
9158182B…OWSKI MarceliV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
9240391BEDKA LeopoldII1432PO
9353180BEDNARCZUK Igor0PO
9449273BEDNARZ GrzegorzV0PO
9574264BEDNARZ JakubIII0PO
9649418BEKIER MartaIV0PO
9745794BEKIER PiotrII1139UKS "Korona" Gda雟kPO
9852254BEKIER SebastianV0PO
9956282BEKIER TomaszV0PO
10029000BEKISZ KazimierzIII0UKS "WDA" LipuszPO
10129014BEKISZ MarcinIV0UKS "WDA" LipuszPO
10267427BELA Stanis豉w0PO
10324344BELCZEWSKI ArkadiuszIV1619UKS "Centrum" TczewPO
10447093BELCZEWSKI FeliksIII0UKS "Centrum" TczewPO
10542638BELCZEWSKI Filip0PO
10626930BELCZEWSKI Jacek FOTOI++1985UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
10737804BELCZEWSKI RomanII1230UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1084632BENDYK MaciejII0PO
10921764BENEDYKA Marcel0PO
11040690BENKOWSKI KacperV0PO
11148307BENTKOWSKI JakubIV0PO
11246697BERDYS KarolIV0PO
11348978BEYER BeataIV0PO
1144633BIALOOKI PiotrI0PO
11543468BIAxCHOWSKI MarcinIV0PO
11621756BIAΒK KrzysztofIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
11741673BICKI TomaszIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11877893BIEDRZYCKA NataliaIV0MTS KwidzynPO
11970262BIELAWA Bart這miejIV0UKS "WDA" LipuszPO
12053299BIELAWA Micha0PO
12170269BIELAWA WitoldIV0UKS "WDA" LipuszPO
12278096BIELAWSKA MariaV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
12343471BIELAWSKI AndrzejV0PO
12443665BIELECKI JakubIV0PO
12552043BIELI垶KI KajetanV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
12641923BIERNAT AdamV0PO
12776971BIESAGA CyprianIV0PO
12815212BIESEK S豉womirIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
12976103BIESZK ArletaIV0PO
13027208BIESZK Stanis豉wII+1574PO
13176606BIESZKA KarolIV0PO
13276611BIESZKA MaciejV0PO
13374131BILICKI PiotrV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
13466963BINIA MaciejV0PO
13556931BINI犵A-PASTWA Zuzanna0PO
13644214BIR Gracjan0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13763763BISEWSKI DariuszIV0PO
1384635BISKUP IzabelaI0PO
13948145BISKUPSKI JanI1747PO
14026404BISTRAM AmadeuszIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
14143733BISZEWSKI AdrianV0PO
14276105BLADOWSKA BeataIV0PO
14376104BLADOWSKA HalinaV0PO
14476603BLADOWSKI FranciszekV0PO
1454590BLADOWSKI KrzysztofIII0PO
14649462BLADOWSKI LucjanV0PO
14724410BLOCK Daniel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14821571BLOCK KlaudiaIII0UKS Zawisza KolbudyPO
14940760BLOK AgnieszkaIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
15022854Bx垶KI Piotr0PO
1516541BxSZCZUK AgnieszkaI0UKS "Korona" Gda雟kPO
15247216BxSZCZUK AndrzejII1668PO
15348101BxSZCZUK Oliwia FOTOII0UKS "Korona" Gda雟kPO
15426770BxSZKOWSKI DawidIII0UKS Zawisza KolbudyPO
15572973BxSZKOWSKI KacperV0PO
15670266BxWAT Bartosz0PO
15753175BxWAT FranciszekII1194COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
15864671BxWAT JakubIV0UKS "WDA" LipuszPO
15964674BxWAT RobertIII0UKS "WDA" LipuszPO
16055386Bx浩JEWSKI AdamV0PO
16155381Bx浩JEWSKI AleksanderV0PO
16254601Bx浩K Andrzej0PO
16365186Bx浩WICZ AndrzejII+1512UKS "Korona" Gda雟kPO
16465038Bx玆垶KI Antoni0PO
16578213BΒ垶KA AleksandraV0PO
16677593BΜ垶KA Iwona0PO
16761992BΜ垶KI DawidIV0PO
16866007BOBEK SzymonV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
16977087Bodal Maciej0PO
17065270BODAL MateuszIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
17165271BODAL PaweIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
1724637BODIO LeszekI1857PO
1734638BODYCH ZenonI0PO
17427755BOGUSxWSKI KamilIII1314MTS KwidzynPO
17546498BOGUSZEWSKI DominikV0UKS Zawisza KolbudyPO
17642411BOGUSZEWSKI PatrykV0UKS Zawisza KolbudyPO
1774599BOGUTA MateuszI0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
17855077BOJANKA TomaszIV0UKS "Centrum" TczewPO
17967391BOLDUAN Maksymilian0PO
18058542BONK Ksawery0PO
1817642BORCHARDT Marcin FOTOII1662UKS "茳emka" ChojnicePO
18245403BORCOWSKI AndrzejV0PO
1834577BORKOWSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
18475916BORKOWSKI MarekIV0PO
18574571BORKOWSKI MateuszV0PO
18670267BOROWICZ Dawid0PO
18743668BOROWICZ MaciejIV0PO
18843357BOROWICZ MarcinIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
1894639BOROWSKI JaroslawI++1965PO
19021643BORSUK AdamII1449UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
19126429BORSUK Aleksandra FOTOII+1235UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
1924640BORTKUN AleksanderI0PO
19348310BORTKUN KrzysztofV0PO
1944642BORTKUN PiotrI2026PO
19544215BORYCKI Wojciech0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
19665623BORYS MaciejV0PO
19757919BORZYCH AdamIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
19829022BORZYSZKOWSKI ㄆkaszIV0UKS "WDA" LipuszPO
19967386BOSCHKE TomaszV0PO
2006358BO浩K AndrzejI0MKS "POGO" PrabutyPO
2016359BO浩K JanI0MKS "POGO" PrabutyPO
20264380BRAMKO WojciechIV0PO
20355364BRANDT BartoszIV0PO
20454240BRANDT FilipIV0PO
20546462BRAUN SebastianIV0PO
20676237BRAZULEWICZ Krzysztof0PO
20760539BRENDEL Katarzyna0PO
20853487BRESKA Damian0PO
20953293BRESKA MaciejV0PO
21051820BRESKA Seweryn0PO
21123464BRILLOWSKI Szymon0PO
21255978BRODNICKI Nikodem0PO
21352432BRODZKI Wojciech0PO
21476594BROWARCZYK ArturV0PO
21556927BROWARCZYK WiktorIV0UKS "WDA" LipuszPO
21670982BROWARCZYK Zofia0PO
21765647BROWKA JoannaV0PO
21877448BRUDZY垶KI WojciechV0UKS "Korona" Gda雟kPO
21971574BRUSKA LauraIII0PO
22040679BRUSKI KacperIV0PO
22171576BRUSKI Marceli0PO
22271577BRUSKI MichaIV0PO
22353079BRUZDOWICZ Wojciech0PO
22468783BRYCH DawidIV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
22567388BRYLOWSKI Bart這miejIV0PO
22656169BRYLOWSKI Bart這miej0PO
22770932BRYLOWSKI Bartosz0PO
2284601BRYLOWSKI MarianI++1922UKS "WDA" LipuszPO
22945088BRYLOWSKI OliwierV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2304602BRYLOWSKI StefanI++1877UKS "WDA" LipuszPO
23161570BRYx Filip0PO
23249984BRZEZI垶KI MarekIV0MCKiE MalborkPO
23348380BRZEZI垶KI Stanis豉wII1390MCKiE MalborkPO
23443360BRZOSKOWSKI DawidIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
23553286BRZOSKOWSKI GracjanV0PO
23678263BRZOSKOWSKI KordianV0PO
23778930BRZOZOWSKA HannaIV0PO
23856284BRZOZOWSKI ErykIV0PO
23978929BRZOZOWSKI Micha0PO
24030297BRZOZOWSKI Norbert FOTOII+0PO
24171736BRZUZY Adam0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
24267180BUCZY垶KI JakubIV0PO
24368078BUCZY垶KI Miko豉j0PO
24463337BUDA MaksymilianV0PO
24576298BUDA ZuzannaV0PO
24641896BUDZISZ JanIV0PO
24776106BUDZISZ RenataV0PO
24827763BUDZISZ SzymonII0PO
24965278BUDZISZEWSKI Miko豉jV0PO
2504643BUGALSKI MichaK2263UKS Zawisza KolbudyPO
25165889BUJEWSKA MariannaV0PO
25268087BUJEWSKI FilipV0PO
25355971BUKOWSKA OlgaV0PO
25474572BUKOWSKI Jakub0PO
25555992BUKOWSKI PaweV0PO
2564645BUKOWSKI Zbigniew0PO
25726508BUxKOWSKI Andrzej1723PO
25859887BUxT Julia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
25951989BUxWSKA WeronikaV0PO
26040767BUxWSKI KamilIII0PO
26152815BURAK Tymoteusz0PO
26270481BURAS GabrielIV0PO
26349989BURCHARDT PiotrIV0PO
26445414BURCHARDT Przemys豉wIII0PO
26553078BURDYN Jacek0PO
26665977BURNATOWSKI Dariusz0PO
26773826BUTKIEWICZ Anna0PO
26846745BUTKIEWICZ Przemys豉wII0PO
26952812BUTKO Boles豉waV0PO
27050856BUTKO GrzegorzIV0PO
27148769BUTKO LucjanIV0PO
27277671BUZAK Karolina0PO
27344216BYCHOWSKI Tomasz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
27476597BYCZKOWSKI Bartosz0PO
2754647BYLICA MaciejI0PO
2764648BYLICA MichalI++2067PO
27765280BYZDRA MateuszIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
278911CABAJ Marcin FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
27948308CABAJ SzymonV0PO
28041239CEJKO WojciechII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
28151707CELEJOWSKI Igor0PO
28221536CELI垶KI Szymon FOTOIV0PO
28352057CEMPEL Kajetan0PO
28448767CEROWSKI PiotrIII1288PO
28570467CESARZ MaciejV0PO
28669171CESARZ Szymon0PO
28743735CHAMIENIA AntoniIV0PO
28852436CHAMIENIA PiotrIV0UKS Zawisza KolbudyPO
28971058CHAMIER-CIEMINSKI ㄆkaszIV1231PO
29040441CHARYGA W豉dys豉wIII0MCKiE MalborkPO
29172760CHARYTANOWICZ PaweV0PO
29221746CHATYS JakubI1769MTS KwidzynPO
2934578CHELMINSKI S豉womir0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
29458549CHEzHOWSKI Stanis豉wV0PO
29541690CHEΠTOWSKI AdrianIV0PO
29641242CHEΠTOWSKI ArturIII0PO
29740859CH犴I垶KA PaulinaII0UKS "Korona" Gda雟kPO
29855368CHILCZUK Maksymilian0PO
29974573CHILICKI Tomasz0PO
30060079CHILI垶KI Pawe0PO
30176107CHI玆垶KA Anna0PO
30240377CHLEBOWICZ JanuaryIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
3034650CHLOPECKI LeszekI0PO
3044651CHMIELECKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
30576245CHMIELECKI FilipV0PO
3064604CHMIELECKI MichalII+1764UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3074494CHMIELEWSKA AnnaI0PO
30867413CHMIELEWSKI Piotr0PO
3094495CHMIELEWSKI RadoslawII0PO
3104652CHMIELEWSKI TomaszI2035PO
31160550CHMURA ErykII0UKS "MDK GDYNIA"PO
31221748CHMURA KrystianII1616TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
31363768CHMURA MarcinIV0PO
3144605CHOINSKI LukaszII+1770UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
31544559CHOJNACKI IgorIV0PO
31661340CHOJNACKI JakubIV0PO
31755371CHOJNACKI KonradIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
31855980CHOJNACKI ZenonV0PO
31958217CHOJNOWSKA R騜aV0PO
32058230CHOJNOWSKI JanV0PO
32165354CHOLEWI垶KI KonradV0PO
32243458CHOMIUK JakubV0PO
32337812CHROBOCZEK RemigiuszIII0PO
32466342CHRU列ICKI AndrzejII0PO
32574646CHRZ﹖ZCZ Maria0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
32646497CHUDZIK KonradIII0PO
32774574CHWIE鬢O WojciechV0UKS Zawisza KolbudyPO
32827073CHYLAK ㄆkaszV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32927075CHYLAK MaciejV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
33073770CIBORSKI Franiszek0PO
33143361CICHOCKI ㄆkaszV0PO
33248952CICHOCKI TymonIV0PO
33340782CICHO MartynaV0PO
33478045CICHOSZ Grzegorz0PO
33577598CICHOSZ Monika0PO
33672959CIEPLI垶KI Adam0PO
33770929CIERZAN TobiaszV0PO
33842415CIESIELSKI FilipV0PO
33965888CIESIELSKI Maksymilian0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3404525CIESIELSKI Tomasz FOTOI1792TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
3414654CIESLINSKI AdamI0PO
34260535CIE印AKOWSKI KacperV0PO
3434655CISZEWSKI MarekI1914UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3444568CISZEWSKI RomanI0PO
34543444CIUNEL WojciechV0PO
34648309CIWI垶KI JakubV0PO
34766548CIWI垶KI KarolV0PO
34848306CIWI垶KI SzymonV0PO
34956351CLAUDOT Elisa0PO
35071580CUDZIΜ Patrycja0PO
35165976CUDZIΜ PaweV0PO
35245636CYBULA DanielIV0PO
35350857CYBULA MarcinV0PO
35451647CYBULA Zuzanna0PO
35556878CYBULSKI MarcelIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
35650635CYBULSKI WitoldIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
35761595CYLKE JanuszII0PO
35861579CYLKE MichaIV0PO
3596372CYMANSKI TadeuszI0MCKiE MalborkPO
36067421CYRSON Eryk0PO
36157401CYRZAN OskarIV0UKS Zawisza KolbudyPO
36258381CYRZON Jakub0PO
36376240CYSEWSKA Marta0PO
36471551CYSEWSKI AdamIV0PO
36561587CYSEWSKI ㄆkaszIV0PO
36660554CYZ MateuszV0PO
36776090CZAJA Aleksandra0PO
36841556CZAJA DawidIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
36940761CZAJA ㄆkaszIV0PO
37065887CZAJKOWSKI MateuszIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
37170276CZAJKOWSKI PiotrV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
372750CZAPCZYK KrzysztofK2226PO
3734658CZAPIEWSKA IzabelaK1985UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
37457878CZAPIEWSKI ㄆkaszV0PO
37557879CZAPIEWSKI Marcin0PO
376873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOI1871UKS "茳emka" ChojnicePO
37753528CZAPP AgnieszkaIV0PO
37878921CZARNIAK AdrianV0PO
37961994CZARNOGORCEW DominikIII0UKS Zawisza KolbudyPO
38053287CZARNOTA AdriannaV0PO
3814620CZARNOTA Jaros豉wI1800UKS "WDA" LipuszPO
3824659CZARNOWSKI AdamK0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
38376108CZARNOWSKI Krzysztof0PO
38421644CZECZKOWSKI MaciejIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
38561591CZEPECZEK AnetaIV0PO
38661584CZEPECZEK Milena0PO
38757649CZEPKOWSKI Kamil0PO
38860541CZERMA垶KI JakubIII0PO
38960542CZERMA垶KI WojciechIV0PO
39041927CZERNEK AleksanderII0UKS "MDK GDYNIA"PO
39140693CZERNOW MarcinII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3924660CZERWI垶KA Luiza FOTOII1455UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
39327214CZERWI垶KI Bogumil1727UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
39463342CZERWI垶KI SebastianIII0PO
39574575CZERWI垶KI Tomasz0PO
39644217CZERWIONKA Karol0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
39778044CZERWIONKE DariuszV0PO
39878046CZERWIONKE JanuszV0PO
39950234CZUJ Rados豉wIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
40049473CZUPAJΜ FilipIV0PO
40155367CZUPAJΜ Zofia0PO
40263901CZURAJ Weronika0PO
40368070CZURLAJ Karolina0PO
4044461CZYMBOR RyszardI1801PO
4054661CZYRSON KrystianI1955UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
40623256CZY LucjanII0PO
40778220CZY浩WSKI Kajetan0PO
40871562CZY烤IKIEWICZ Alicja0PO
40957614灣IEK BartoszV0PO
41040300DACKIEWICZ MarekI1757MCKiE MalborkPO
41144695DADOS RobertIII0PO
4124662DAGLIS Robert0PO
41364389DAKUS KonradV0PO
41477345DAMPC MarceliV0UKS "茳emka" ChojnicePO
41572430DANIELEWICZ AdamIV0PO
41664388DANIELEWICZ SzymonIII0WKS "FLOTA" GdyniaPO
41752369DANILUK Pulina0PO
41844690DANKOWSKI KrzysztofV0PO
41957398DASZKIEWICZ MaciejV0PO
42067401DATHA Aleksander0PO
42141934DATTA JulianV0PO
42252056DAWID AdamIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
42365975DAWID BorysV0PO
42448439DAWID MaksymilianIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
42565890DAWIDOWSKA MartaV0PO
42676440DAWIDOWSKI DawidV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
42766966DAWIDOWSKI MichaIV0PO
42852767DAWIDOWSKI SzymonIV0PO
42978259D、ROWSKA HonorataIII0PO
43055360D、ROWSKA Marta0PO
43142312D、ROWSKI Dominik0UKS "Korona" Gda雟kPO
43252040D、ROWSKI Jakub0PO
43327762D、ROWSKI KrzysztofIV0PO
43452047D、ROWSKI MichaV0PO
43550241D、ROWSKI OliwierV0PO
43655987D、SKI MaciejIV0PO
43741417DE BREE DawidIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
43867406DE HEIDE Igor0PO
43975918DEC Bartosz0PO
44015213DEJA MaurycyV0UKS "茳emka" ChojnicePO
44168383DEJNA FranciszekV0PO
44268382DEJNA Micha0PO
44372246DELEGA Jakub0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
44467857DELEWSKA HannaIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
44565919DELEWSKI JanIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
44666997DELEWSKI PiotrIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
44770926DEMBICKA KarolinaIV0PO
44870925DEMBICKA MartaIV0PO
44945406DEMBICKI KarolII1372UKS "MDK GDYNIA"PO
45056168DEMBICKI PiotrIII0PO
45152538DEPKA SzymonIII0PO
45248141DERA TymonIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
4534541DETLAF FlorianI0PO
4544542DETLAF HieronimI0PO
45574285DEXANT OlivierV0PO
45661996D牞SKI Kacper0UKS Zawisza KolbudyPO
45777610DΣ烤IEWSKA Ewelina0PO
45840691DMOCHOWSKI NikodemV0PO
45976246DOBEYKO Krzysztof0PO
4604664DOBROWOLSKI Henryk FOTOI1655PO
46161033DOLI垶KI MichaIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
46272245DO癿OWSKA NelaV0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
46366052DOMALEWSKI DariuszV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
4644575DOMBROWSKI BartoszI1845UKS "Centrum" TczewPO
46538524DOMBROWSKI MarekII1501UKS "Centrum" TczewPO
46645089DOMBROWSKI PaweIII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
46759714DOMBROWSKI TomaszV0PO
46843823DOMI垶KI MarekIII0PO
46963341DOMISIEWICZ Wiktor0PO
47053143DOMKE ZuzannaIII0MTS KwidzynPO
47157882DORAU PatrykV0PO
47257883DORAU TobiaszV0PO
47353300DORAU ZygmuntII+1559PO
47426920DOWBOR Barbara FOTOIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
47574652DRAB JanV0PO
47633719DRABENT KarolinaII1299UKS Zawisza KolbudyPO
47774666DRACZY垶KI JanV0PO
47874667DRACZY垶KI PaweV0PO
47955361DRAMI垶KI Stanis豉wV0PO
48061394DRANKOWSKI Piotr0PO
48159083DR*EK MarcinIV1168PO
48249411DR*KIEWICZ MichaV0PO
48374058DREWING KrzysztofV0PO
4844513DREWS AdamII0MTS KwidzynPO
48541949DREWSKI WojciechV0PO
4864464DR坒EK BogdanII0COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
48763340DROGOSZ AleksanderIV0PO
48870650DROGOSZ ZuzannaV0PO
48957648DROHOMIRECKI Jakub0PO
49063902DRO挑ZIK BartoszIII0PO
49167407DRO挑ZIK Igor0PO
49240383DR荅D Monika0PO
49377599DRUSZCZ AnitaIV0PO
4944665DRYGALSKI KrzysztofI0PO
49574068DRYWA DanielV0PO
49646474DRYWA KingaV0PO
49767389DRYWA SzymonIV0PO
49874057DRZAZGOWSKI Jan0PO
4994462DRZEWIECKI GrzegorzI0PO
50053144DUBAS IgorIV0MTS KwidzynPO

   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006