Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 20:53:57
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3] 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
100131251KARABAN MichałV0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
100250380KARCZ AndrzejII1083PO
100345601KARCZ KrzysztofIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
100433972KARCZEWSKA JuliaIV0PO
100576960KARCZEWSKI Dawid0PO
100665998KARCZEWSKI Jacek0UKS "Gedanensis" GdańskPO
10074694KARCZYŃSKI LechI+1758UKS "WDA" LipuszPO
100842377KARDAS PawełIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
10094696KARDASZ Wladyslaw FOTOI1742PO
10104580KARLO Mateusz0PO
10114581KARLO TymoteuszI1976UKS "Gedanensis" GdańskPO
101259089KARNABAL Kacper0PO
101342409KARP FilipIV0PO
101426935KARP WiktorIV0UKS Zawisza KolbudyPO
101543656KARPIŃSKI JanuszIII0PO
101643669KARPIŃSKI KacperIII0PO
101753176KARPOWICZ Damian0PO
10184561KARSKI Sebastian FOTOII1800MTS KwidzynPO
101977604KARWOWSKA JoannaV0PO
102050644KARWOWSKA OliwiaV0PO
10214697KARWOWSKI BogdanK2215PO
102270311KASPERCZYK Kamil0PO
102372260KASPEREK MilenaV0PO
102426402KASPEREK PatrykIII0PO
102570237KASPROWICZ WiktorV0PO
102677214Kasprzyk Igor0PO
102768080KASYNA Bartosz0PO
102845411KASZUBOWSKI AdamIV0UKS "Korona" GdańskPO
102915220KASZUBOWSKI KarolV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
10304698KASZUBOWSKI Łukasz0PO
10314699KAWA ZbigniewI1884PO
103245602KAZANA Jacek0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
103370931KAŹMIERCZAK Albert0PO
103457617KAŹMIERCZYK KarolinaIV0PO
103548299KAŹMIERCZYK TomaszIV0PO
103665891KAŹMIEROWSKI WitoldV0PO
103753292KĄKOL BartoszIV0PO
103867370KĄKOL KamilIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
103953291KĄKOL MichałIV0PO
10404502KEBLOWICZ JozefII0PO
104172481KEJZER MieszkoV0PO
104253544KEMPIŃSKA DorotaII0PO
104356871KEMPIŃSKI SzymonIII0UKS "Korona" GdańskPO
104463759KEMPIŃSKI WojciechII0PO
10454701KEMPIŃSKI ZdzisławK2204UKS "Korona" GdańskPO
104650156KĘDZIERSKI WojciechV0PO
104764587KĘDZIOR Piotr0UKS "Gedanensis" GdańskPO
104843470KĘPIŃSKI SebastianV0PO
104943463KICIŃSKI RadosławV0PO
105055975KICZELA KrzysztofV0PO
105155970KICZELA WeronikaV0PO
105272968KIEDROWICZ JakubV0PO
10531001KIEDROWICZ Jan FOTOIM2309UKS "Ósemka" ChojnicePO
105415236KIEDROWSKI Albin FOTOI1850UKS "Ósemka" ChojnicePO
10554703KIEŁCZEWSKI KrzysztofK2212PO
105665315KIEMPCZYŃSKI PawełIII0MTS KwidzynPO
105765892KILARSKI NatanIV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
105872361KINDLER Henryk0PO
105923262KINDLER KarolinaI++1756UKS "Korona" GdańskPO
106021570KINDLER PrzemysławK2058UKS "Korona" GdańskPO
106150243KIŃSKI WiktorIII0PO
10624704KIRSZENSTEIN AdamI2059PO
10634574KIRSZENSTEIN ŁukaszII1879PO
106453185KISIELEWSKI Michał0PO
106540689KISIELEWSKI TymoteuszIV0PO
106669175KISMANOWSKI KrystianIV0PO
106768851KISZEWSKI MikołajIV0PO
10684705KISZKIS JuliuszI1612KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
106954737KITOWSKI NikodemV0PO
107049990KITOWSKI PiotrIV0PO
107174734KIZAR PalinaV0PO
107260544KIZEL MichałV0PO
107344693KLAJDA PatrykIV0PO
107415235KLAJNA PrzemysławIII1467UKS "Ósemka" ChojnicePO
10754706KLAMANN MarcinI2082PO
107670258KLASA AdrianV0UKS "WDA" LipuszPO
107772980KLASA MichałV0UKS "WDA" LipuszPO
107858938KLASSA FilipIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
10794466KLAWITTER Katarzyna0PO
10804467KLAWITTER Olga0PO
108171735KLECHOWICZ Katarzyna0UKS "Gedanensis" GdańskPO
108227757KLECZKOWSKA Maria0PO
108345603KLECZKOWSKI Roman0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
108477455KLEIN Kacper0PO
108533596KLEIN MateuszIII0MTS KwidzynPO
108648300KLEIN RafałV0PO
108729012KLEINSZMIDT MariuszIV0UKS "WDA" LipuszPO
108848298KLEMENSKI TomaszV0PO
108940312KLESZEWSKI AdamIII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
109041133KLINGENBERG JuliaIII0UKS "Korona" GdańskPO
109141929KLINGENBERG ŁukaszII1165UKS "Korona" GdańskPO
109249945KLINGENBERG MarekIV0PO
109338551KLINGENBERG PatrykIII0MTS KwidzynPO
109464635KLINKOSZ Amelia0MCKiE MalborkPO
109533635KLINKOSZ Jan0PO
109640992KLINKOSZ PawełV0UKS "Korona" GdańskPO
109763903KLOK WiktoriaV0PO
109857918KLONOWSKI DamianV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
10994468KLOPOTEK Łukasz0PO
110064126KŁODAWSKI BartłomiejV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
110167416KŁOSIŃSKI KajetanV0PO
110244046KŁOSOWSKI GrzegorzIII0MCKiE MalborkPO
110373948KMIEĆ Patryk0MCKiE MalborkPO
110441674KMINIKOWSKI MateuszV0PO
110568090KNAP KrzysztofIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
11067782KNAP NarcyzII1630UKS "Gedanensis" GdańskPO
110756925KNITTER TomaszII1459UKS "WDA" LipuszPO
110868073KNOP KamilV0UKS Zawisza KolbudyPO
110962003KOBIAK FranciszekIV0PO
111068850KOBIELA DominikIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
111176094KOBIELA Dorota0PO
111260025KOBIELA PiotrV0PO
11134614KOBUS SebastianI++2091UKS Zawisza KolbudyPO
111466544KOBYLAŃSKI FilipV0PO
111554264KOBYLIŃSKI MichałV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
111666961KOC AgataV0PO
11174708KOC WladyslawK2151UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
111871663KOCAJ Paweł0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
111924108KOCHANEK MichałIII0UKS Zawisza KolbudyPO
112041924KOCHANOWSKI KamilV0PO
112176973KOCHANOWSKI Piotr0PO
11224517KOCHAŃSKA BogumiłaI+1617MTS KwidzynPO
112321736KOCHAŃSKI MarcinIII0MTS KwidzynPO
112455986KOCZARA Bartosz0PO
112560537KOHNERT MarianV0PO
11264710KOJRO AntoniI0PO
112752042KOLANKIEWICZ TymoteuszII0UKS "Korona" GdańskPO
112846450KOLASIŃSKA JuliaIII0PO
112977333KOLLEK Józef0PO
113056879KOŁAKOWSKI ŁukaszV0PO
113127113KOŁAKOWSKI PrzemysławV0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
113249413KOŁYSZKO MarcinIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
113327110KOMAR PatrykV0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
113462602KOMOROWICZ RyszardII0PO
113554043KOMOROWSKI JanIII0UKS "Korona" GdańskPO
113667398KONARSKI AdamIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
113768384KONEFAŁ JeremiV0PO
113840319KONEFAŁ KarolIV0PO
113943461KONIECZKA MateuszIV0PO
114052256KONIECZKA TyberiuszIV0PO
114127108KONIECZNY AndrzejII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
114257644KONIECZNY JakubIV0PO
114370647KONISZEWSKI PawełV0PO
114467387KONKEL Maksymilian0PO
114565274KONKOL SandraIII0UKS "MDK GDYNIA"PO
114674454Konnak Stanislaw0PO
114758541KOŃCZYŁO NataliaIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
114849995KOŃCZYŁO WiktoriaIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
114965032KOPYTO Maciej0PO
115064384KORCALA ŁukaszIV0PO
115175397KORCZ PawełV0PO
115275398KORCZ PiotrIV0PO
115321772KORCZAK-KOMOROWSKA ZofiaIII0PO
115465325KORCZYŃSKI BartłomiejIV0PO
115560552KORKOWSKI KewinIII1181UKS "Korona" GdańskPO
115660553KORKOWSKI RyszardIII0PO
115773769KORNACKI AdamIII0PO
115830339KORNACKI RobertIII0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
115953076KOROŻAN Aleksander0PO
116043268KORTAS MichałIII0UKS "MDK GDYNIA"PO
116149416KORTAS PiotrIV0PO
116250242KORYBUT-ORŁOWSKI MichałV0PO
116365642KORYCZAN JacekV0PO
116477607KORYTOWSKI MiłoszIV0PO
116568876KOS BłażejV0PO
116660534KOSEDA Nikifor0PO
116772431KOSIARZ BartoszIV0PO
116867190KOSIARZ BeataV0PO
116944785KOSIKOWSKI EdmundIV0PO
117070472KOSIOREK Olga0PO
117156289KOSMALSKI TomaszIV0PO
117248447KOSMOWSKA MajaV0UKS "Korona" GdańskPO
117343353KOSMOWSKI DominikIV0UKS "Korona" GdańskPO
117433974KOSSAKOWSKA Amelia0PO
117561978KOSSAKOWSKI KrzysztofII0UKS "Centrum" TczewPO
117658579KOSSAKOWSKI MateuszIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
117774736KOSTRZEŃSKI Wojciech0PO
117865635KOSTRZEWA Jacek0PO
117942625KOSTUCH WojciechIII0UKS "WDA" LipuszPO
118060212KOSYCARZ KamilIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
118145604KOSZNIK Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
118245605KOSZNIK Weronika0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
118377589KOŚCIELSKA IlonaIV0PO
118427107KOTAŃSKI MarekIII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
118557884KOTENIOW MariuszIII0UKS "WDA" LipuszPO
11864454KOTŁOWSKA Anna FOTOI1692KKS "Ormuzd" KartuzyPO
118745606KOTŁOWSKI MaciejIV1660KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11884455KOTŁOWSKI TomaszI++2024KKS "Ormuzd" KartuzyPO
118931253KOWACKI Robert0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
119076602KOWALCZUK DominikaV0PO
119176608KOWALCZUK Łucja0PO
119253493KOWALCZUK SzymonIV0PO
119365353KOWALCZYK AgataIV0PO
119470924KOWALCZYK Dominika0PO
119540684KOWALCZYK FranciszekIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
119658550KOWALCZYK Franciszek0PO
119776232KOWALCZYK IgorV0PO
119856936KOWALCZYK Jakub0PO
119945607KOWALCZYK Krzysztof0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
120076402KOWALCZYK Mariusz FOTOII1283PO
12014607KOWALCZYK Paweł0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
120274578KOWALCZYK Paweł0PO
120365634KOWALEWSKA Joanna0PO
120474579KOWALEWSKI Dominik0PO
120571738KOWALIK Kajetan0UKS "Gedanensis" GdańskPO
120650153KOWALIK TomaszIV0PO
120756526KOWALSKA KarolinaV0PO
120851189KOWALSKI Aleksander0PO
120954733KOWALSKI EmilV0PO
121074279KOWALSKI Gustaw0PO
121141922KOWALSKI JakubIII0PO
121243661KOWALSKI JakubIV0PO
121346698KOWALSKI KacperIV0PO
121445789KOWALSKI KrzysztofIV0PO
121572624KOWALSKI MichałV0PO
121652437KOWALSKI PawełIV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
121752429KOWNACKI JakubIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
121870464KOZAK BartłomiejV0PO
121965645KOZAK Katarzyna0PO
122063760KOZAKIEWICZ Ksawery0PO
122160545KOZICKI KrzysztofV0PO
122260546KOZICKI PiotrV0PO
122348950KOZIKOWSKI FilipV0PO
122465285KOZŁOWSKA Małgorzata0PO
122541920KOZŁOWSKI RadosławIV0PO
122660630KOZŁOWSKI ZbigniewII1346COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
122762157KOŻYCZKOWSKI NikodemV0PO
122877590KRAJEWSKA-RIGALL Małgorzata0PO
122952064KRAJEWSKI MikołajV0PO
123067385KRAKOWIAK Jan0PO
123127748KRAKOWIAK KrzysztofIV0PO
123241708KRAKOWIAK TomaszIII0MCKiE MalborkPO
123321753KRAMP AgataIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
123471470KRASZEWSKI Filip0MCKiE MalborkPO
123550630KRAŚKIEWICZ StanisławIV0PO
123677449KRAŚNIEWSKI Oskar0PO
123742378KRAUZA MateuszIV0KSz "Gambit" SzemudPO
123843467KRAUZE KamilV0PO
123966700KRAWCZENKO MichałIV0PO
12404716KRAWCZYK AndrzejI2103PO
12414717KRAWCZYK AndrzejK2117UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
124243446KRAY CezaryV0PO
124376962KREFFT KrystianIV0PO
124474059KRĘCICKI Tobiasz0PO
124562056KRĘCISZ Tomasz0UKS "Centrum" TczewPO
124633535KRĘCZKOWSKI DawidII0PO
124750235KROGUL TomaszV0PO
124865054KROMER Bożena0PO
124975924Kropidłowska Nadia0PO
125049992KROPIDŁOWSKI FranciszekV0PO
12514608KROPIDŁOWSKI MaciejII+1714UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
12524718KROPOTOW Alicja0PO
125340303KROTOWSKI EugeniuszII0MCKiE MalborkPO
125450029KROTOWSKI-CACHA MichałII1099UKS "Korona" GdańskPO
125554734KROTOWSKI-CACHA RafałII1413UKS "Korona" GdańskPO
125650853KROTOWSKI-CACHA TymonIII0UKS "Korona" GdańskPO
125772360KRÓL KamilV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
125821735KRÓL MiłoszIV0MTS KwidzynPO
125950154KRÓL OlgierdV0PO
126068862KRÓLAK PiotrV0PO
126172917KRÓLIK NikodemV0PO
126268860KRUCHA MikołajIV0PO
126348956KRUK AgnieszkaIII0UKS "Korona" GdańskPO
126466006KRUK Inez0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
126572761KRUPA PiotrV0PO
126667186KRUPA TomaszIV0PO
126721734KRUPIŃSKI AleksanderIII0MTS KwidzynPO
12684719KRUSZYN PawelI0PO
126967373KRUSZYŃSKI KrystianV0PO
127062166KRYCH RadosławV0PO
127145608KRYGER Piotr0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
127274273KRYSPIN MaciekV0PO
127344687KRYSZEWSKI AdrianV0PO
12744592KRYSZEWSKI SebastianI1872PO
127563866KRYSZKIEWICZ MariuszII+0PO
127674648KRYWIAK AgataIV0PO
127748942KRYWIAK FilipIV0PO
127868377KRZEMIŃSKA Olga0PO
127957615KRZEPOTA JakubIV0PO
128056323KRZYNÓWEK OskarV0UKS "MDK GDYNIA"PO
128172622KRZYWICKI AndrzejIV0PO
12824720KRZYWKOWSKI LeszekI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
12839922KRZYWKOWSKI Marcin FOTOI1858UKS "Centrum" TczewPO
128466304KRZYŻANOWSKI MarekV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
128563904KSIĄŻEK Piotr0PO
128668081KSIĄŻEK Piotr0PO
128748294KUBASZEWSKI AdamIV0PO
128877634KUBIACZYK JakubIV0PO
128946452KUBIAK JanIV0PO
129058563KUBIAK MaksymilianV0PO
129175216KUBICA Szymon0UKS "Gedanensis" GdańskPO
12924562KUBOW Arkadiusz0PO
129377592KUBOWICZ IrenaV0PO
129455391KUCEWICZ Adrian0PO
129546072KUCEWICZ PaulinaV0PO
129626405KUCHARCZYK AdamIII0PO
12979843KUCHARSKI KrzysztofII+1868PO
129876613KUCHTA Stanisław0PO
129977601KUCIŃSKA MariolaV0PO
130070238KUCZKOWSKA JolantaIII0UKS "WDA" LipuszPO
130170981KUCZKOWSKA MajaV0UKS "WDA" LipuszPO
130246069KUCZYŃSKI JakubV0PO
130353296KUCZYŃSKI KamilV0PO
130472258KUCZYŃSKI PiotrV0PO
130574290KUDELSKI PiotrIV0PO
130674659KUDLIK PrzemysławV0PO
130753486KUJACH Szymon0PO
130865051KUJACH WioletaV0PO
130972625KUJAŁOWICZ Alicja0PO
131076299KUJAWA AlinaII0PO
131162041KUJAWA Ewa0PO
131240696KUJAWA KrzysztofII+1585UKS "Korona" GdańskPO
131315234KUJAWA Mariusz0UKS "Ósemka" ChojnicePO
131463878KUJAWSKI Konrad0UKS "MDK GDYNIA"PO
131574746KUJAWSKI Paweł0PO
131655919KUJAWSKI Piotr0PO
131776961KUJDA KamilV0PO
131871581KUKAŁOWICZ Piotr0PO
131941980KUKAWKA AntoniV0UKS Zawisza KolbudyPO
132055080KUKUŁA DanielII1531UKS "Centrum" TczewPO
132149951KULAS KacperV0PO
132221730KULAS LeszekIII0UKS "WDA" LipuszPO
132374657KULAS MirosławV0PO
132446744KULBIKOWSKI TymoteuszIII0PO
13254722KULCZYCKI DanielI1982PO
132640384KULCZYK KonradIV0PO
132741225KULEWSKI MiłoszIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
13284723KULICKA AnnaI+0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
132950493KULIG AdamV0PO
133050492KULIG MichałIV0PO
133167411KULIK Maciej0PO
133253186KULIK MikołajII1563PO
13334724KULIK RomanI1623PO
13344725KULLING Aleksander FOTOI1933UKS "Centrum" TczewPO
133566960KULMANOWSKI Igor0PO
133660021KULON Wojciech0PO
13374726KULYK RomanI0PO
133845609KUMALA Joanna0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
133949472KUNICKI FilipIV0PO
134065275KUNOWSKI MaksymilianV0PO
134158379KUNOWSKI MikołajV0PO
134250033KUPIS KarolV0PO
134356875KUPREWICZ DawidV0PO
134424403KURCABA ŁukaszII+1617UKS "WDA" LipuszPO
134567426KURCALA Łukasz0PO
134665636KUREK Jakub0PO
134776235KURKOWSKA EmiliaV0PO
134876236KURKOWSKI KacperV0PO
134956283KUROWSKI ŁukaszIV0PO
135055377KUROWSKI Piotr0PO
135141687KURPISZ Mateusz0UKS "Korona" GdańskPO
135256167KURZAWA MarcinII1273PO
135365773KUSOWSKI KrzysztofIV0PO
135461955KUSSOWSKI AndrzejIII0MCKiE MalborkPO
135556279KUSSOWSKI JakubIII0UKS "Korona" GdańskPO
135650634KUSSOWSKI MateuszII1201UKS "Korona" GdańskPO
135752537KUSSOWSKI SławomirIII0UKS "Korona" GdańskPO
135873620KUSZYŃSKA Julia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
135974767KUŚ Dawid0PO
136074303KUŚ MaciejV0PO
136153295KUŚMIERCZUK Alicja0PO
136253294KUŚMIERCZUK IwonaIV0PO
136368968KUŚMIERZ Hubert0PO
13644729KUŚMIERZ MaciejK2097UKS Zawisza KolbudyPO
136521556KUŚMIERZ RobertIII0UKS Zawisza KolbudyPO
136666547KUŚNIERCZYK KamilV0UKS "MDK GDYNIA"PO
13674730KUT MarcinI2195UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
136849825KUTNY PawełIV0PO
136948943KUZKOWSKI RafałV0PO
137074580KUŹMA SzymonV0PO
137174265KUŹMIŃSKI OlafV0PO
137272916KUŹNIEWSKA HannaIV0PO
13734582KWAPISIEWICZ Agnieszka0UKS "Gedanensis" GdańskPO
13744616KWASNIEWSKI Jerzy FOTOI1930PO
13754469KWAŚNIEWSKI Jan0PO
137648297KWAŚNIK DanielV0PO
137741080KWIATKOWSKI DominikIII0PO
13784731KWIATKOWSKI LukaszK2270PO
137943456KWIATKOWSKI MateuszII0UKS "Korona" GdańskPO
138040318KWIATKOWSKI MichałV0PO
138152260KWIATKOWSKI MichałIV0PO
138252259KWIATKOWSKI SzymonV0PO
13834732KWIDZINSKI PiotrII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
138463540KWIDZIŃSKA OliwiaIII0PO
138526408KWIDZIŃSKI BarnimIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
138676598KWIDZIŃSKI Błażej0PO
138724059KWIDZIŃSKI JakubIII0PO
138861533KWIDZIŃSKI Kacper0PO
138976112KWIDZIŃSKI ŁukaszV0PO
139061534KWIDZIŃSKI PiotrV0PO
139159319KWOLCZAK MateuszIV0PO
139276605LABUDA IwonaV0PO
139376614LABUDA TomaszV0PO
1394878LABUN Kornel FOTOII+1793UKS "Ósemka" ChojnicePO
139551338LACH Miłosz0PO
139640683LADEMANN MarcinIV0PO
139742623LAMCZYK SylwesterIII0PO
13984733LANCUCKI MaciejI2007UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
139955382LANDOWSKI JanIV0PO
140015232LAR Władysław0UKS "Ósemka" ChojnicePO
140153085LASECKI JacekIV0PO
140243666LASECKI KamilIV0UKS "Korona" GdańskPO
14034734LASKOWSKI MateuszII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
140440389LASKOWSKI PatrykV0PO
140521733LASOTA KacperII1441MTS KwidzynPO
140676113LASOWSKI GrzegorzV0PO
14074735LASOWSKI TomaszI2024UKS "Gedanensis" GdańskPO
140846696LEBIEDZIŃSKI SzymonV0UKS "Korona" GdańskPO
140970637LECHOWSKI MikołajIV0PO
141048296LEHMANN MaciejIV0PO
141126917LEIER KingaIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
141226928LEIER Lidia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
141346835LEJKOWSKA Izabela0PO
141467383LEJKOWSKA JuliaIV0PO
141564578LEJMAN PatrycjaV0PO
141657432LEMAŃSKI MaciejV0PO
141743442LEMKE AlbertIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
141845610LEMOINE Gerard0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
141972070LENDA MartynaIV0PO
142045611LEONARCZYK Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
142172292LEPA PawełV0PO
142252375LESZCZYŃSKA Lena0PO
14234739LEŚ Czesław FOTOI1880PO
142470478LEŚNIEWSKI MarcinIV0PO
142574581LEWANDOWSKA Barbara0PO
142651708LEWANDOWSKA KatarzynaV0PO
142776563LEWANDOWSKA MariaIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
142844694LEWANDOWSKA WeronikaI1128UKS "Korona" GdańskPO
142969176LEWANDOWSKA ZofiaV0PO
143069177LEWANDOWSKI AdamV0PO
14314740LEWANDOWSKI AdamIII0PO
143252045LEWANDOWSKI Igor0PO
143368366LEWANDOWSKI JakubIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
143458356LEWANDOWSKI JanuszIV0PO
14354742LEWANDOWSKI KrzysztofI0PO
143658377LEWANDOWSKI KrzysztofV0PO
143752440LEWANDOWSKI MaciejV0PO
14384743LEWANDOWSKI Mirosław FOTOK2050PO
143962032LEWANDOWSKI PiotrIII0PO
144058378LEWANDOWSKI SzymonIII0PO
144123506LEWANDOWSKI TomaszII1363UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
144246466LEWAŃCZYK RobertIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
144361583LEWICKI BorysIV0PO
144458185LEWICKI Szymon0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
144574071LEWICKI WiktorV0PO
144672253LEWKO StanisławV0PO
144741827LEWNA MateuszIV0PO
144852765LIBAN Jakub0PO
144942232LIBURA AndrzejII0UKS "Korona" GdańskPO
145053416LIBURA SebastianIV0UKS "Korona" GdańskPO
14514745LIBURA WieslawK2230UKS "Korona" GdańskPO
145253140LIEGMANN FilipIV0MTS KwidzynPO
145352431LILEY AdamV0PO
145473771LIMANÓWKA JaromirIV0PO
145572252LIMANÓWKA MieszkoV0PO
14564470LINDENAU Jozef0PO
145766000LINKOWSKI AdamV0MCKiE MalborkPO
145866001LINKOWSKI RobertV0MCKiE MalborkPO
145943670LINOWIECKI WiktorIV0PO
146044691LIPIAK KamilIV0PO
146139948LIPIAK Mateusz FOTOI1759UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
146260213LIPIAK PatrycjaIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
146360094LIPIAK PawełIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
146410560LIPINSKI RyszardII+0PO
146529015LIPIŃSKI AdrianIV0UKS "WDA" LipuszPO
146629001LIPIŃSKI SewerynIII0UKS "WDA" LipuszPO
146753025LIPKE BłażejV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
146852536LIPKE Cyprian0PO
146972964LIPSKI DominikV0PO
147024198LIPSKI Edward FOTOII1446UKS "Centrum" TczewPO
147172983LIPSKI OliwierV0PO
147272960LIS Adam0PO
14734489LIS PaulinaI+0PO
147452367LISEWSKI AlanIV0UKS "Korona" GdańskPO
147552258LISEWSKI PiotrIII0PO
147665326LISZKA BartoszV0PO
147771658LIŚKIEWICZ JakubIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
147876095LITERSKI AndrzejV0PO
147922855LITERSKI KrzysztofIV0PO
148074280LITWIC Pola0PO
148159975LITWIC Rafał0PO
148260026LITWIC TymonIV0PO
148328972LITWIŃSKA EwaIII0UKS "WDA" LipuszPO
148429005LITWIŃSKI LeszekIII0UKS "WDA" LipuszPO
148564675LITWIŃSKI Robert0PO
148629016LITWIŃSKI WojciechI1791UKS "WDA" LipuszPO
148768861LIWACZ Marcelina0PO
148848630LOROCH ZygfrydII1427PO
148957621LOTKO MateuszV0PO
149065266LOTKOWSKI PawełV0PO
149177346LUBCZYŃSKA ZuzannaIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
149229025LUBECKI ŁukaszII1211UKS "WDA" LipuszPO
149329002LUBECKI PawełIII0UKS "WDA" LipuszPO
149475472LUBISZEWSKI Krzysztof0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
149572975LUBOCKI KacperV0PO
149627752ŁABAJ KarolIV0PO
149770927ŁADEWSKA Anna0PO
149867382ŁAJEWSKA AnnaIV0PO
149974570ŁANOWSKA BeataIV0UKS Zawisza KolbudyPO
150026927ŁAŚ Adrian FOTOII1196UKS SP11 "Skoczek" TczewPO

<<  < 1 2 [3] 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006