Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 21:40:44
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 [5] 6 7  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
200146468PHILIP MikołajV0PO
20024790PIANKOWSKI Jakub0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
200361564PIANKOWSKI KrzysztofV0PO
20046486PIASECKI TomaszI0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
200549280PIASK BernardII0PO
200640381PIĄTKOWSKI MaciejIV0PO
200754812PIĄTKOWSKI Oskar0MCKiE MalborkPO
20084792PIECHOCKI FranciszekFM2245PO
200955376PIECHOCKI Kacper0PO
201075928PIEKARSKA ZuzannaV0PO
201157916PIEKARSKI DawidIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
201253184PIELAK Antoni0UKS "Gedanensis" GdańskPO
201340770PIELAK MikołajIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
201461561PIEŁUĆ Emilia0PO
201571560PIENSZKE WitoldIV0PO
201645617PIEŃKOSZ Piotr0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
20174793PIEPIORKA PaulinaI+1805UKS "Gedanensis" GdańskPO
201841691PIEPIÓRKA IzabelaIV0PO
201921642PIEPIÓRKA Mateusz FOTOII1355UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
20204794PIERSCINSKI KazimierzI0PO
202176231PIESIEWICZ Jakub0PO
202274586PIETRASZEWSKA-MIELCZAREK KingaIV0PO
202371572PIETREWICZ Kornel0PO
202460536PIETRUSZKA Alan0PO
202543671PIETRZAK JakubIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
202676233PIETRZAK Lucas0PO
20274795PIETRZYCKI JacekI++2179UKS "Gedanensis" GdańskPO
20284610PILECKI AdamI2009UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
20294796PILICZEWSKI Bogusz FOTOI2117PO
203071575PILISZEK MaksymilianV0PO
203133895PINKIEWICZ Zofia0PO
20324797PIOCH Zygmunt FOTOM2041PO
203367381PIONTKE WojciechV0PO
203474282PIOR-KUCIŃSKI StanisławV0PO
203576118PIOTROWICZ Tomasz0PO
203661569PIOTROWSKI Jan0PO
203768882PIOTROWSKI Krzysztof0PO
203874588PIOTROWSKI Melchior0PO
203974771PIOTROWSKI WiktorIV0PO
20404585PIOTRZKOWSKI KrzysztofII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
20414504PIOTRZKOWSKI MieczyslawI+2054PO
204226921PIÓRO AndrzejV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
204326925PIÓRO MaciejIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
204474297PISAŃSKA Barbara0PO
204545791PISAŃSKI MateuszV0PO
204643472PIWOWAR AnnaV0PO
204775929PLATA MarcelV0PO
204877612PLATA MariaV0PO
204974060PLICHTA Aleksander0PO
205074062PLICHTA Iwona0PO
205167408PLICHTA JakubV0PO
205262033PŁACHECKI KacperIV0PO
205368611PŁACHECKI SzymonIV0PO
205452810PŁATEK Mateusz0PO
205541643PŁOCHARCZYK Ewa0UKS "Korona" GdańskPO
205676595PŁOTKA ArturV0PO
205750637PŁOTKA IwoIV0PO
205863334PŁOTKA PiotrV0PO
205967402PNIEWSKA BeataII0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
206048344POBŁOCKI DominikV0PO
206170268POBŁOCKI Michał0PO
206255369POBŁOCKI Miłosz0PO
206362168PODJASKA ElizaV0PO
206440982PODZWARDOWSKI IgorIII0UKS "Korona" GdańskPO
206552541PODZWARDOWSKI OliwierIII0UKS "Korona" GdańskPO
20667920POFELSKI AndrzejII1579KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
206744048POGORZALSKI DanielV0PO
206865281POGORZELSKA JagodaIV0PO
206955973POGORZELSKA MajaV0PO
207043352POLAK Jakub0UKS "Korona" GdańskPO
207168614POLAKOW AdrianV0PO
207255979POLANOWSKI Przemysław0PO
207346463POLASZK TomaszV0PO
207455385POLEJOWSKI FilipV0PO
207568083POŁASZEWSKI FilipV0UKS Zawisza KolbudyPO
207676225POŁOM Igor0PO
207756298POŁOM JacekV0PO
207849419POŁOM Justyna FOTOII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
207976224POŁOM Karolina0PO
208041926POMIERSKA AnnaV0UKS "Korona" GdańskPO
20814800POMORSKA KarolinaI0PO
20824801POMYKALA MarekI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
20834802PONIEWIERSKI PiotrI+1960UKS "Gedanensis" GdańskPO
208441011POPEK JakubIV0UKS "Korona" GdańskPO
208572976POPOWICZ Kacper0PO
208659092POPOWSKI KacperV0PO
208761555PORTEE Aleksandra0UKS "MDK GDYNIA"PO
208855388PORTEE PawełIII0UKS "MDK GDYNIA"PO
208955984PORTEE TomaszII0PO
209056719PORTUKUS TadeuszIII0PO
20914804POSNIK AndrzejI1672PO
209270451POSPIESZNY TomaszV0PO
209377234Pospieszny Wiktor0PO
209474755POTEMPA Adam0PO
209565033POTEMPA JakubIV0PO
209657430POTRYKUS MichałV0PO
209759084POZORSKA Kinga0PO
209859086POZORSKI JakubIV0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
209968966POZORSKI KrzysztofIV0PO
210071659POŻAROWCZYK Tomasz0PO
210149461PRAŁAT NikiIV0PO
210224062PRANSCHKE AlexanderIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
210343997PRĄDZYŃSKI MaciejV0PO
210468613PRĄDZYŃSKI WiktorV0PO
210543996PRĄDZYŃSKI WojciechIV0PO
210665284PREDKO Mikołaj0PO
210774030PRĘDOTA OktawianIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
210865921PRĘTKA Olivia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
210965327PRĘTNIK MichałIV0PO
211026428PROKOPOWICZ Anna FOTOI1383UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
211160549PRONDZIŃSKI MarcelIV0UKS "Korona" GdańskPO
211260548PRONDZIŃSKI MateuszV0UKS "Korona" GdańskPO
211355982PROŚCIŃSKI MichałV0PO
211455976PROŚCIŃSKI MikołajV0PO
211544049PRUCHNIEWSKI EdwinV0PO
211674645PRUSIK Jan0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
211749465PRYCZKOWSKI JulianIV0PO
211832048PRZEGIENDA ZenonIII0PO
211932685PRZEPERSKI BartoszIII0PO
212022150PRZEPERSKI Witold FOTOII1643MCKiE MalborkPO
212168084PRZEWŁOCKI Remigiusz0UKS "Gedanensis" GdańskPO
21224805PRZYBYLOWICZ KazimierzI1651UKS "Korona" GdańskPO
212340678PRZYBYLSKI MateuszIV0PO
212460547PRZYBYLSKI-LEWANDOWSKI BartoszIV0PO
212555374PRZYBYLSKI-LEWANDOWSKI JędrzejIV0PO
212674453Przybył Leszek0PO
212762036PRZYBYŁOWSKI KrzesimirV0PO
212864125PRZYBYSZ Jacek0UKS "Centrum" TczewPO
212958223PRZYBYSZ MilanV0PO
213077334PRZYBYSZEWSKI Mateusz0PO
213164670PRZYTARSKI JacekIII0UKS "WDA" LipuszPO
21324806PRZYTULSKI KazimierzI0PO
21334586PRZYTYCKI PiotrI2155UKS "Gedanensis" GdańskPO
213468871PTACH WeronikaIV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
213541416PUKSZTA AdamV0UKS "Korona" GdańskPO
213645413PURZYCKI TymonIV0UKS "Korona" GdańskPO
213726852PUTLAK WojciechI+1963UKS "Korona" GdańskPO
213841010PYREK MaciejIV0UKS "Korona" GdańskPO
213963905PYRZEWSKI Oliwier0PO
214058224PYRZEWSKI Oskar0PO
214141828PYTER PatrykV0PO
214259716PYTKA JakubIV0PO
214357627RACHWAŁ SzymonIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
214455917RACINOWSKI Adam FOTOIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
214555915RACINOWSKI Bogdan FOTOII1308KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
214655916RACINOWSKI Michał FOTOIII0WKS "FLOTA" GdyniaPO
214741134RACZKOWSKI MateuszV0PO
214843663RACZYŃSKI PawełIV0PO
214922856RADOMSKI AdrianII0PO
215055393RADOMSKI Maksymilian0PO
215168094RADUŃSKI Krzysztof0PO
215255913RADWAŃSKI MaksymilianV0PO
215371898RADZEWICZ KatarzynaIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
215474589RADZIEJ Wiktor0PO
215567422RADZIEJEWSKI Tymoteusz0PO
215671398RAFALSKI SzymonIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
215771399RAFALSKI TomaszIII1205UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
215857917RAITH DominikIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
215940317RAJCH AmadeuszV0PO
21604552RAJTAR JaroslawII1426PO
216161528RAKOCKI RafałIV0PO
216240681RAKOWSKA PaulinaIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
216365035RAMSKI BrunonV0PO
21644807RAWICZ-GALIŃSKI WacławI+0PO
216523468REDMERSKA AgataIII0MTS KwidzynPO
216621744REDMERSKA MariaI1579MTS KwidzynPO
216721745REDMERSKI JakubII1379MTS KwidzynPO
21684810REK KrzysztofI2043PO
21697933REK Tadeusz0PO
217061529REKOWSKA ElizaV0UKS "WDA" LipuszPO
217142386REMBALSKA AgnieszkaIV0PO
217223470RENIECKI FranciszekIII1234MTS KwidzynPO
217374590REPEĆ MiłoszV0PO
217449467RESPONDEK FilipV0PO
217576607RESZKA Konrad0PO
217621569RETOWSKI MaciejII0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
217776099REUTER Weronika0PO
217826483RICHERT DominikII1334UKS Zawisza KolbudyPO
217955912ROCŁAWSKI StanisławV0PO
218053188RODZIK GrzegorzIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
218142523RODZIK MałgorzataII1028UKS "Gedanensis" GdańskPO
218227760ROGAŁA MarcinIV0PO
218377609ROHDE Paulina0PO
218454596ROLA Szymon0PO
218572963ROLBIECKA Antonina0PO
218672970ROLBIECKI JanV0PO
218715224ROLBIECKI Marcin0UKS "Ósemka" ChojnicePO
218870975ROLBIECKI MiłoszV0UKS "WDA" LipuszPO
218933592ROLIŃSKI PatrykIV0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
219074591ROMANOWSKA ŁucjaV0PO
219148305ROMANOWSKI MikołajIII0PO
219226766ROMANOWSKI Mirosław0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
219374741ROMAŃCZUK KarolinaV0PO
219472920ROMPA RobertV0PO
219564386ROMPA RoksanaIV0PO
219670295ROMPA RyszardIV0PO
219744053RONŻEWSKA KarolinaIV0PO
219874763ROSA AdamV0PO
219975930ROSA ŁukaszIV0PO
220070469ROSMANOWSKI Piotr0PO
220153187ROSOŁEK Adam1391PO
220258546ROSZAK Paweł0PO
220345618ROSZKOWSKA Hanna0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
220445619ROSZKOWSKI Maciej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
220545620ROSZKOWSKI Paweł0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
220672298ROSZMAN DawidV0PO
220772291ROSZMAN Igor0PO
220853084ROTER SzymonV0PO
220967400ROWIŃSKI NikodemIV0PO
221049470ROZALEWICZ HubertIV0PO
221174288ROZALEWICZ RadosławV0PO
221270976ROZGOŃSKI IreneuszIV0UKS "WDA" LipuszPO
221370979ROZGOŃSKI Kacper0PO
221470980ROZGOŃSKI Karol0PO
221545622ROZWADOWSKI Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
221661566RÓŻANKIEWICZ JakubIV0PO
221756291RÓŻNIAK KarolinaV0PO
221867418RÓŻNIAK MajaV0PO
221967419RÓŻNIAK PaulinaV0PO
222067417RÓŻNIAK WiesławV0PO
222166701RÓŻYCKI AdamIV0PO
222254602RÓŻYCKI RyszardIV0UKS "Centrum" TczewPO
222372293RUCHNIEWICZ MateuszV0PO
222440688RUCZYŃSKI AdamIV0PO
222557616RUDNICKI JanV0PO
222650236RUDNICKI MarekV0PO
222772919RUDNICKI PiotrV0PO
222874268RUDNICKI WojciechV0PO
222939911RUDNIK ŁukaszII+1823PO
223059005RUDZKA Agata0UKS "MDK GDYNIA"PO
223142408RUGIEŃ JanIV0PO
223266545RUMIŃSKA HelenaV0PO
223357591RUMIŃSKA KorneliaV0PO
223450247RUMIŃSKA WeronikaIV0PO
223540380RUMIŃSKI Miłosz0PO
223657626RUMIŃSKI StefanV0PO
223761581RUNOWICZ Victor0PO
223861593RUNOWSKA MartaV0UKS "MDK GDYNIA"PO
223957592RUSAK MateuszV0PO
224055918RUSIN BarbaraV0PO
224157647RUSZKOWSKA Marcelina0PO
224253146RUTKA Wojciech0MTS KwidzynPO
224357625RUTKOWSKA RozaliaIV0PO
224462170RUTKOWSKI JakubV0PO
224574743RUTKOWSKI MaksymilianV0PO
224662169RUTKOWSKI Mateusz0PO
224745793RUTKOWSKI SebastianV0PO
224858547RYBAK AleksanderV0PO
224963537Rybak HubertV0UKS "MDK GDYNIA"PO
225061580RYBAK KarolinaIII0UKS "MDK GDYNIA"PO
225143441RYBICKI KonradV0PO
225258539RYBIŃSKI ŁukaszV0PO
225324573RYCYK RadosławII+1678UKS "Gedanensis" GdańskPO
225470452RYDZEWSKI LeonardV0PO
225544684RYNGWELSKI JakubIV0PO
225665283RYNKOWSKI IgorV0PO
225761588RYNKOWSKI Łukasz0PO
225821394RYSZKOWSKI Radoslaw FOTO0PO
225965893RYTLEWSKI AdamV0PO
226071660RYTLEWSKI Alan0PO
22614519RZEMEK WojciechII1774MTS KwidzynPO
226211607RZEPIŃSKI MaciejII1634UKS "Ósemka" ChojnicePO
226375931RZESZOTARSKI MateuszIV0PO
226472763RZEŹNICZAK JanIV0PO
226574592RZODKIEWICZ Paweł0PO
226671550RZYMKOWSKI TomaszV0PO
226740856SADŁO MateuszV0UKS Zawisza KolbudyPO
226840959SADOWSKI MichałIV0UKS "Korona" GdańskPO
226950158SADOWY KrzysztofV0PO
227045625SADURA Andrzej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
22717950SADURSKI TomaszII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
227254738SAFURYN MichałV0PO
227342376SAGAN MateuszIV0UKS "Korona" GdańskPO
227455383SAGANOWSKI FilipV0PO
227545404SALAK JakubV0PO
227676405SALETRA MatyldaV0PO
227776404SALETRA Wiktor0PO
227876227SALINIEWICZ Jakub0PO
227976228SALINIEWICZ Kacper0PO
228072966SALISZEWSKI GracjanV0PO
228157431SAŁATA Jan0PO
228249997SAMUL ŁukaszIII0PO
228338552SANDOMIERSKI CyprianII1257MTS KwidzynPO
228444692SAPIEHA FilipIV0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
228548748SAPIEŻYŃSKI KacperIV0PO
22864814SAPIS LucynaK2042PO
228763535SAPLETTA HannaIV0PO
228863527SAPLETTA ZuzannaIII0PO
228969636SARNASZEK MajaIII0PO
229074762SASINOWSKI MarcinV0PO
229161557SAWICKI JacekIII0PO
229226426SAWICKI PawełII1432UKS "Gedanensis" GdańskPO
229370256SCHIMA LukasV0PO
229449950SCHMIDTKE KamilV0PO
229567393SCHWABE Piotr0PO
229655969SCHWARZWELLER HenrykIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
22974816SEMENIUK Adam FOTOI1953PO
22984817SERBINOWSKI MieczyslawI1488PO
229964673SERKOWSKI MaksymilianIV0PO
230027761SERŻYSKO Kacper0PO
23014818SETOWSKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
23024819SETOWSKA JustynaI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
230348303SĘDOR KacperV0PO
230468617SĘDZIŃSKI Mieszko0PO
230572971SĘKOWSKI JanuszII0PO
230627112SICIŃSKA MariaII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
230770453SICIŃSKI OktawianV0PO
230850246SIEMCZUK DominikaV0PO
230957618SIEMCZUK ŁukaszV0PO
231058383SIEMIENIUK Bartosz0PO
231121770SIENIEK ŁukaszIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
23124458SIENIEK MateuszIII1671KKS "Ormuzd" KartuzyPO
231360555SIENKIEWICZ JakubIV0PO
231474270SIENKIEWICZ Julia0PO
231563332SIEŃKOWSKI Szymon0PO
231621654SIERADZKA Kornelia FOTOII1357UKS Zawisza KolbudyPO
231721653SIERADZKI FilipIII0UKS Zawisza KolbudyPO
231841226SIEWERT PiotrIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
231968868SIKORA Alan0PO
232049949SIKORA PatrykV0PO
232174274SIKORA Wojciech0PO
232276596SIKORSKI Antoni0PO
232326017SIKORSKI ŁukaszV0UKS Zawisza KolbudyPO
232440392SIKORSKI RomanII1695PO
232549415SIŁKOWSKI AlbertIV0PO
232649417SIŁKOWSKI WiktorIV0PO
232762171SIMIŁOWSKA Karolina0PO
232862172SIMIŁOWSKI Mateusz0PO
232927074SINKIEWICZ MaciejIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
233076615SINKIEWICZ Wiktor0PO
23314822SITEK AndrzejI0UKS "WDA" LipuszPO
233233892SIUTKOWSKI FilipIV0PO
233372967SKIBIŃSKI IreneuszV0PO
233461598SKIBNIEWSKI RadosławV0PO
233566964SKIERCZYŃSKI PiotrIV0PO
233615225SKOBIEJ AdrianIII0UKS "Ósemka" ChojnicePO
233751711SKOCZKO MichałIV0PO
233843466SKOCZYLAS ZbigniewIV0PO
23396526SKONIECZNY JerzyI0MCKiE MalborkPO
234040301SKONIECZNY RafałII0MCKiE MalborkPO
234176258SKOWRON JeremiaszV0PO
234276257SKOWRON MichałV0PO
234365047SKOWROŃSKA-TEMPLER Monika0PO
234465972SKÓLSKA EmiliaI1138UKS "MDK GDYNIA"PO
234568621SKÓLSKI RomanIV0PO
234627754SKROMAK OlgierdII1238UKS "Korona" GdańskPO
234727758SKRZESZEWSKA AleksandraIV0PO
234858900SKRZYPCZYŃSKI DariuszII1293UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
234952426SKRZYPCZYŃSKI KacperII1196UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
235066049SKRZYPEK AnnaV0UKS Zawisza KolbudyPO
235167184SKRZYPEK FranciszekV0PO
235254736SKRZYPIŃSKI Dariusz0PO
235376100SKRZYPKOWSKI MariuszV0PO
235424060SKWIERAWSKI Karol0PO
235547358SŁABIŃSKA Patrycja0PO
235657435SŁABY Paweł0PO
235748448SŁOMIŃSKA KingaIV0UKS "Korona" GdańskPO
235858187SŁOMIŃSKI Dawid0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
235958183SŁOMIŃSKI JakubIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
236056932SŁOMIŃSKI Michał0PO
236141071SŁOMIŃSKI WiktorIII0UKS "Korona" GdańskPO
236262007SŁUPIŃSKI DominikV0PO
236352112SŁUPIŃSKI JakubV0PO
236441241SŁUPSKI MaksymilianII0PO
236557402SMAL Wojciech0PO
23664824SMALARA KazimierzI1937PO
236769534SMENTOCH DominikIV0UKS "WDA" LipuszPO
236876087SMERTYHA Krzysztof0PO
236975881SMERTYHA WojciechIV0PO
237055977SMĘTEK GustawV0PO
237141982SMOLARCZYK MiłoszIV0UKS Zawisza KolbudyPO
237260027SMOLARSKI Hubert0PO
237368874SMOLEŃ MarlenaIII0PO
237471460SMOLEŃ MartynaIII0PO
237568875SMOLEŃ NikodemV0PO
237622149SMOLIŃSKI DawidII1638MCKiE MalborkPO
237765920SMOLIŃSKI Julian0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
23784475SMUCZYNSKA PaulinaII0PO
237953542SMYK RomualdIII0MTS KwidzynPO
238060080SNARSKI Julian0UKS "Gedanensis" GdańskPO
238167377SOBCZAK AgataIV0PO
238270928SOBCZAK Marianna0PO
238370079SOBCZAK SławomirIII0PO
23847967SOBCZYNSKI RomanI+1844MTS KwidzynPO
238546402SOBCZYŃSKI JanIII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
238661592SOBCZYŃSKI MateuszIII0PO
238765894SOBECKI PiotrIV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
238854324SOBIECH KamilIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
238956278SOBIERAJ PawełIV0PO
239061030SOBIERAJ Tadeusz0MCKiE MalborkPO
239141825SOBIERSKI IgorV0PO
239272961SOBISZ AdrianV0PO
23934826SOBOLEWSKI PiotrK2105PO
23944827SOCHA CzesławK2235PO
239559715SOCHA NataliaIII0PO
23964597SOCHA RoksanaII1494PO
23974521SOKOLOWSKA BarbaraI1727MTS KwidzynPO
23984520SOKOŁOWSKA AnetaI1692MTS KwidzynPO
239940949SOKOŁOWSKA KingaV0MTS KwidzynPO
240049466SOKOŁOWSKI MichałIV0PO
240155079SOKOŁOWSKI Wojciech0PO
24026290SOŁODUCHA OlafII+1550MKS "POGOŃ" PrabutyPO
240346401SOŁODUCHA StefanIII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
240475932SOŁOHUB-ZIELIŃSKA NataliaV0PO
240575933SOŁOHUB-ZIELIŃSKI JakubV0PO
240644679SOMMER PawełV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
240752434SONDEJ DariuszV0PO
240877602SORN LucynaV0PO
240945628SOROKA Waldemar0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
241077622SOSNOWSKI Eryk0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
241126924SOSNOWSKI KarolIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
241241677SOSNOWSKI Szymon0PO
241359729SOSNOWSKI WitoldIV0UKS "Centrum" TczewPO
241470678SOSNOWSKI WojciechII0UKS Zawisza KolbudyPO
24154829SOTER TomaszI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
241670643SOWIŃSKI KacperV0PO
241740315SPICH JanuszIV0MCKiE MalborkPO
241840314SPICH TomaszII0MCKiE MalborkPO
241941981SPISAK TymoteuszV0PO
24204830SPODZIEJA DiogenesI2046UKS "Gedanensis" GdańskPO
242177892SPRUSIŃSKI Aleksy0PO
242260626SPYCHALSKI ArturIV0PO
242343674SREBERSKI MaksymilianV0PO
242458874SROCZYŃSKI JanV0PO
242515226STACHEWICZ Artur FOTOII0UKS "Ósemka" ChojnicePO
242640181STACHEWICZ KacperV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
242756527STACHOWIAK ZuzannaV0PO
242846524STALKE NikodemIV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
242968866STANIAK MarcinIV0PO
243068867STANIAK MariaIII0PO
24314833STANIAK MariuszI1779PO
24324564STANIASZEK KrzysztofII+0PO
24334834STANISLAWOWICZ JanI1924PO
243455363STANISŁAWEK JacekV0PO
243548343STANISŁAWEK JanIV0UKS Zawisza KolbudyPO
243663865STANISZEWSKI MichałII0PO
243746522STANKA Maciej0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
243867392STANKIEWICZ DawidIV0PO
243921759STANKIEWICZ KajetanIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
244065625STANKOWSKI Krzysztof0PO
244164676STANKOWSKI XaweryIV0UKS "WDA" LipuszPO
244244686STAŃCZUK MikołajV0PO
244326919STAŃCZYK Paula0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
244448446STAŃKOWSKA AgnieszkaV0PO
244548442STAŃKOWSKI GabrielV0PO
244639352STARCZEWSKA WeronikaV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
244739353STARCZEWSKI SzymonIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
244860082STAROSTA Bartłomiej0PO
244941058STAROSTA JanIV0UKS "Korona" GdańskPO
24504835STARUCH Roman FOTOI++1911PO
245141945STARY KarolII0PO
245246451STASIAK MateuszV0PO
24534565STASKIEWICZ Karolina0PO
245440950STASZEWSKI MichałIII1314PO
245576243STAŚKIEWICZ Bruno0PO
245624508STAWICKI AndrzejII1646PO
245721738STAWICKI MichałII1669MTS KwidzynPO
245871739STEC Maksym0UKS "Gedanensis" GdańskPO
245945629STEC Mateusz0PO
246026851STEC MiachałV0PO
246165643STEC Zbigniew0PO
24621085STEFANIAK KingaK1818KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
24634836STEFANIK MarcinI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
246421763STEFANOWSKI Mateusz0PO
246560551STEFANOWSKI Szymon0PO
246626411STEINER JoshuaIV0PO
246726401STEMPCZYŃSKI KonradIV0PO
246865052STENCEL Katarzyna0PO
246967380STENKA DorotaIII0PO
247076088STENKA Piotr0PO
247177088Stepko Sara0PO
24726537STĘPIEŃ JanuszK0MCKiE MalborkPO
247371471STĘŻAŁA Julia0PO
247471582STOLA Piotr0PO
247541692STOLARSKI JakubV0PO
247617462STOLTMANN HannaIII0PO
247772764STOLTMANN SzymonV0PO
247827764STOSIK SzymonIV0PO
247921650STRADOWSKI DanielII0PO
248074070STRAHL GracjanV0PO
248167399STRENG ElżbietaIV0PO
248275934STRÓŻYK StanisławIV0PO
24834838STRUK JanI0PO
248426427STRUŻYŃSKI PawełIV0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
24854839STRYCZYNSKA JoannaK0PO
248676230STRYJECKI IgnacyV0PO
248776229STRYJECKI RafałV0PO
24884479STRZALBA MaciejI2050PO
24894840STRZELECKI DionizyI0PO
249072247STRZYŻEWSKA MajaV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
24914841STUDZINSKI BrunonI++2070PO
24921159STUDZINSKI Tadeusz FOTOI+1869UKS "Ósemka" ChojnicePO
249342381STVOL GloriaIII0UKS "Korona" GdańskPO
249474593STYPUŁA Maciej0PO
249557353SUCHODOLSKI Michał0PO
249646400SUCHOMSKI JanII0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
249773772SUDZIARSKI Konrad0PO
249849988SUDZIK AlexIV0PO
249938554SULEWSKI PatrykIII0PO
250040991SULIMA FranciszekII1281UKS "MDK GDYNIA"PO

<<  < 1 2 3 4 [5] 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006