Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 21 2017 12:18:36
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 5 [6] 7  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
250140687SULIMA StanisławIV0PO
250255914SULKOWSKI Antoni0PO
250376241SULLEY BartoszV0PO
250476238SULLEY Maciej0PO
250576239SULLEY Szymon0PO
250668077SUŁKOWSKI PawełIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
25074842SUPINSKI RemigiuszI2138PO
250843672SURAŻYŃSKI MichałV0PO
250948945SURKONT JanIII0PO
251046473SUROZYŃSKI MichałV0PO
251160216SUSZKOWSKI MateuszV0PO
251241960SUTOR Marcin0UKS "Korona" GdańskPO
25134844SWIDERSKI MarekI1963PO
25144845SWIEZYNSKA EwaI0PO
251571559SYGITOWICZ StanisławIV0PO
251659713SYLDATK JanIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
25177178SYMBOR BeataK2055PO
25184847SYMBOR PrzemyslawK2217UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
251940774SYMBOR WeronikaII0UKS "Korona" GdańskPO
252051015SYMBOR WiktoriaIV0UKS "Korona" GdańskPO
252143443SYNICA KacperIII0PO
252272248SYPYTKOWSKI JakubV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
252365644SYSOJEW-OSIŃSKI IgorV0PO
252458221SZADY KrzysztofIV0PO
252543734SZADY MikołajIV0PO
252640871SZAFRANEK WojciechIV0UKS "Korona" GdańskPO
252745788SZAFRANIEC MarcelV0PO
252839463SZAFRAŃSKI KrzysztofII1298PO
252968086SZAŁWIŃSKI BartoszV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
253067363SZAMSZON KacperV0PO
253126922SZARAFIN PiotrV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
25324476SZARMACH AndrzejII1767COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
253367632SZARMACH Paweł0PO
253429007SZARMACH ZbigniewII0UKS "WDA" LipuszPO
25354849SZCZEP ZbigniewK2214PO
253652063SZCZEPANIAK Jacek0PO
253749468SZCZEPANIAK KrystianIV0PO
253830100SZCZEPANIAK PiotrIII1485PO
253946178SZCZEPANIK MichałV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
254077213Szczepanski Karol0PO
25414522SZCZEPANSKI TadeuszII0MTS KwidzynPO
254268884SZCZEPAŃSKI SzymonV0PO
254361582SZCZERBA Mateusz0PO
254460211SZCZODROWSKI StanislawIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
254574740SZCZOT JakubIV0PO
254674295SZCZUCKA MariannaV0PO
254743662SZCZUCKI FilipIV0PO
254850639SZCZUCKI GustawV0PO
254941060SZCZUCKI WitoldIII0UKS "Korona" GdańskPO
255068873SZCZURKOWSKI BartoszIV0PO
255151712SZCZYGIELSKI PawełIII0PO
25524852SZCZYGLO MichalI+2020PO
255357593SZEFKA AgataV0PO
255459322SZEFKA FilipIV0PO
255568869SZELAK JuliaIV0PO
255670640SZELĄG AlicjaIV0PO
25574853SZEMRYK TadeuszI0PO
255872621SZESZKOWSKI PiotrV0PO
255974768SZKODZIŃSKA Natalia0PO
256074737SZKODZIŃSKI PiotrV0PO
256141014SZLAS AleksandraI1238UKS "Korona" GdańskPO
256241529SZLAS MichałII1457UKS "Korona" GdańskPO
256326929SZMALC Marta0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
256460629SZONERT Olga0COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
256550053SZOPA Ryszard0PO
256648977SZPARAGA KrzysztofIV0PO
256772982SZRAMKA MirosławIII0PO
256868085SZREDER PatrykV0PO
256938330SZTANGIERSKI KacperII1497UKS "Korona" GdańskPO
257074668SZTOMBERSKI PatrykV0PO
257150245SZUKIEWICZ BarbaraV0PO
257274065SZULC AdrianV0PO
257321553SZULC JakubIII0PO
257465269SZULC JanV0PO
257521356SZULC KrzysztofII1592TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
257668619SZULC MaciejIV0PO
257766293SZULC MarekII+0PO
257844787SZULFER JerzyIV0PO
257965046SZULTA KatarzynaV0PO
25804453SZULTKA AgataI+1851KKS "Ormuzd" KartuzyPO
258143475SZUMALA KamilV0PO
258260557SZUMILEWICZ MichałIV0PO
258377606SZUMIŃSKA Małgorzata0PO
258477636SZURYŃSKI TobiaszV0PO
258555384SZUTENBERG DominikV0PO
258644783SZWAGIERCZAK Małgorzata0UKS "Gedanensis" GdańskPO
258746897SZWAGROWSKI BartłomiejV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
258872484SZWEDA GrzegorzV0PO
258971764SZWEDA JakubV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
259058180SZWEDA JakubIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
259158181SZWEDA SzymonV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
259223469SZWEDOWSKI MarcinIII0MTS KwidzynPO
259345630SZWICHTENBERG Bartłomiej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
259445631SZWICHTENBERG Radosław0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
259555991SZYBKOWSKI KamilIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
259667424SZYC WitoldV0PO
259765967SZYCHALEWSKI ŁukaszIV0MCKiE MalborkPO
259841227SZYDŁOWSKI MirosławII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
259954744SZYDŁOWSKI PiotrV0PO
260041002SZYDŁOWSKI SzymonIV0UKS "Korona" GdańskPO
260171563SZYMANOWICZ DawidV0PO
26024477SZYMANOWICZ Jozef FOTO1416PO
260376599SZYMANOWSKI Bartosz0PO
260421428SZYMANOWSKI Igor FOTOII1727UKS "Gedanensis" GdańskPO
260552255SZYMANOWSKI Marceli0PO
260617463SZYMANOWSKI Mateusz FOTOI1913UKS "Gedanensis" GdańskPO
260744688SZYMAŃCZAK DawidV0PO
260824058SZYMAŃSKI ArturII1249PO
260921538SZYMAŃSKI Kacper0PO
261056355SZYMAŃSKI MaciejV0PO
261153189SZYMAŃSKI Tadeusz0PO
261258538SZYMCZAK Antoni0PO
261326019SZYMCZAK GrzegorzIII0UKS Zawisza KolbudyPO
261440957SZYMCZAK MaciejIV0PO
26154857SZYMCZAK RomanK2086PO
261655985SZYMCZYK AntoniIII0UKS "MDK GDYNIA"PO
26174858SZYMCZYK JadwigaI1238PO
261867395SZYMCZYK PrzemysławIV0PO
261948545SZYMCZYK TadeuszII0PO
262070930SZYMICHOWSKI KonstantyIV0PO
262168784SZYPULIŃSKI Bartosz0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
262245407SZYSZKOWSKI KazimierzIV0PO
262376407ŚLEDŹ Jan0PO
262443478ŚLEDŹ MateuszIV0PO
262543462ŚLEDŹ MichałIV0PO
262659888ŚLEDŹ MichałIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
262743464ŚLEDŹ SebastianV0PO
262872290ŚLIWIŃSKI HubertV0PO
262948301ŚLIWIŃSKI JanIV0PO
263045416ŚLUSARCZYK SzymonIV0UKS "Korona" GdańskPO
263172623ŚMIDOWICZ Jacek0PO
263258216ŚMIGIEL Kinga0PO
263365296ŚNIADECKI OskarII1205MTS KwidzynPO
263440868ŚWIĄTEK MateuszII1190UKS "Korona" GdańskPO
263568864ŚWIETLICKI MarcinV0PO
263640698ŚWIETLICKI WojciechIV0PO
263759094ŚWIĘCICKI KonstantyIV0UKS "Korona" GdańskPO
263859417ŚWIĘCICKI MirosławIV0UKS "Korona" GdańskPO
263957354ŚWIĘTOCHOWSKA Katarzyna0UKS "Gedanensis" GdańskPO
264048957TACZALSKA AlicjaV0PO
264161556TAMSKI Szymon0PO
264248142TAR ZygmuntIII0PO
264327753TARAJKIEWICZ KrzysztofI+1953KKS "Ormuzd" KartuzyPO
264461574TARGOWSKI OlafV0PO
264565273TASIOR PiotrV0PO
264667428TATARCZUK ZbigniewV0PO
264762802TECLAF JarosławII0PO
264827071TECLAF PawełCM2393KKS "Ormuzd" KartuzyPO
264921743TEMPLIN DominikaIII0MTS KwidzynPO
265059081TESARSKI JanIV0PO
265126639TETERA BogusławII+1703MTS KwidzynPO
265270977TETZLAFF EmanuelV0PO
265358218TKACZYK ŁukaszV0PO
265460023TKACZYK PatrykV0PO
265574594TŁUSTOCHOWICZ FilipV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
265640686TOBIASZ TymonV0PO
265762801TOEPLITZ ArturII0PO
26584611TOKARSKI Dominik0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
265940858TOMASZEWICZ DorotaII0PO
266039518TOMASZEWICZ JanIII0UKS "Korona" GdańskPO
26614506TOMASZEWSKI JacekI0PO
266262009TOMASZEWSKI TymonIV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
266357433TOMCZAK MichałIII0PO
266467394TOMKOWICZ Jakub0PO
266533894TOPOLEWSKI KamilIII0PO
266671554TOPÓR PatrykV0PO
266760540TORBICKA JuliaIV0PO
266845399TORHAN AdrianII0MCKiE MalborkPO
266941237TORŁOP SebastianV0PO
26704490TRACZEWSKI Wojciech FOTOI1719UKS "Korona" GdańskPO
26714860TRAFALSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" GdańskPO
267252113TREDER MarcinV0UKS Zawisza KolbudyPO
267318357TREPCZYK AdrianII1571UKS "Gedanensis" GdańskPO
267476609TREPCZYK Mateusz0PO
26754861TROJANOWSKI Michał0PO
267668620TRWOGA Bartosz0PO
267775935TRZASKALSKI TymonIV0PO
2678776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
267940971TRZEBIATOWSKI AndrzejII0PO
2680777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "Ósemka" ChojnicePO
268126938TRZEBIATOWSKI JarosławII1387UKS "WDA" LipuszPO
268258373TRZEBIŃSKI PatrykII1289UKS "MDK GDYNIA"PO
268372918TRZEBIŃSKI PawełV0PO
268458372TRZEBIŃSKI SylwesterIII0PO
268556296TRZECIAK Ksawery0PO
268641983TRZMIELEWSKI KonradV0PO
268771555TRZNADEL Kacper0PO
268858184TRZUSKOLAS MaciejIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
268958186TRZUSKOLAS Marcel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
269076249TUCHOLSKI WojciechIV0PO
26914544TUREK AndrzejI++2082PO
269277595TUROWSKA EwaV0PO
269352062TURSKI AntoniIV0PO
269415227TURZYŃSKA DamrokaIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
2695778TURZYŃSKA Grażyna FOTOI1410UKS "Ósemka" ChojnicePO
269650034TURZYŃSKI KacperIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
269759712TURZYŃSKI LucjanV0PO
269867372TUSK MonikaIII0PO
269976616TUSK WeronikaIV0PO
27004571TUSZYNSKI EdmundI1904PO
270171552TUTKOWSKI AdamV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
270233893TWARDOWSKI HubertII+1803WKS "FLOTA" GdyniaPO
27034507TWERD AleksanderII0PO
27044600TYDA AgataII+1603UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
27054863TYDA BeataI1849UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
270641238TYDA IgorIII0PO
27074864TYDA Krzysztof FOTOCM1957UKS "Korona" GdańskPO
270821726TYDA PawełII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
270923466TYŃSKI Aleksander FOTOII1448TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
271023467TYŃSKI Beniamin FOTOI1648WKS "FLOTA" GdyniaPO
27114865UKRAINSKI Roman0PO
271253799ULANOWSKA DorotaIII1299UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
271310565ULANOWSKI Karol FOTOK2149UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
271441063ULANOWSKI MarekIII1356UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
271521431ULANOWSKI Piotr FOTOII1291UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
271655359UMIŃSKA KlaudiaV0PO
271757624UNIWERSAŁ RobertIV0PO
271856260URBAN TomaszIV0UKS "Centrum" TczewPO
27194618URBAN ZbigniewI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
272041650URBANEK MateuszIV0UKS "Korona" GdańskPO
272162010URBANIAK DamianV0PO
272276119URBANIAK Dorota0PO
272374647URBAŃSKI Michał0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
272443664URBAŃSKI TomaszIV0PO
272521762URBAŚ Karol0PO
27264867UZIAŁKO MarekI2043PO
272740677VARKOVIĆ ArturIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
272821750WACHOWIAK Łukasz FOTOII1372TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
272921757WACHOWIAK RafałIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
273068782WADOWSKI Mikołaj0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
27314508WADRZYK ZbigniewII+0PO
273261589WALASEK PrzemysławIII0PO
273352060WALASEK RadosławIII1016PO
273446693WALASZEK MichałV0UKS "Korona" GdańskPO
27354870WALAWICZ JerzyI0PO
273661512Walczak IreneuszIV0PO
273770304WALCZAK KatarzynaIV0PO
27384612WALCZAK KrystianI+1990UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
273976101WALCZAK Magdalena0PO
274040961WALCZAK SzymonII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
274160081WALCZYK Stanisław0UKS "Gedanensis" GdańskPO
274272244WALECKI JakubV0PO
274321755WALENTYNOWICZ Kacper0PO
274471578WALEWSKI MironV0PO
274543354WALKIEWICZ CezaryIII0UKS "Korona" GdańskPO
274666550WALKIEWICZ RomualdIV0PO
27474587WALKUSZ MaciejII1619PO
274833888WALKUSZ MajaII+1115UKS "Korona" GdańskPO
27494872WALKUSZ MiroslawCM1944UKS "Korona" GdańskPO
275075541WALOR MichałIV0MTS KwidzynPO
275166958WAŁĘKA PiotrV0PO
275266306WANDTKE FranciszekV0PO
275370646WANDZEL MateuszV0PO
275474596WANG-JEDNASZEWSKI ZirunV0PO
275576612WARCZAK NikodemV0PO
27564459WARMOWSKI PawelI1919KKS "Ormuzd" KartuzyPO
275741325WARSIŃSKI DawidIII1274UKS "Ósemka" ChojnicePO
275841320WARSIŃSKI KrzysztofIII1086UKS "Ósemka" ChojnicePO
275967405WARZOCHA FilipIV0PO
276077633WASILEWSKI BartoszV0PO
276158219WASILEWSKI JanV0PO
276277635WASILEWSKI MateuszV0PO
276362011WASIŁOWICZ Wojciech0PO
27644875WASKOWSKI AleksanderI0PO
27654876WASLOWICZ BoguslawI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
276667410WAWOCZNY Jan0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
276756263WAWRYSZUK Dawid0PO
276829006WAWRZYNIAK NorbertII0UKS "WDA" LipuszPO
276923313WĄS GrzegorzII1371UKS "Korona" GdańskPO
277033597WĄS PawełIV0UKS "Korona" GdańskPO
277154731WĄSIK Piotr0PO
277270696WEBER DorianIII0MTS KwidzynPO
27734523WEBER RobertI2125MTS KwidzynPO
27744877WEGNER RobertI2181PO
27754566WEICHHOLD LukaszII+1917PO
277640773WELTZ JakubIII0PO
277741947WELTZ MaciejV0PO
277858358WENCEL RomanIV0PO
277957403WENDA MaksV0UKS Zawisza KolbudyPO
278048341WENDA MarcinIV0PO
278147094WENDA MiriamIII0UKS Zawisza KolbudyPO
278262038WENDT FilipV0PO
278352049WENGLIKOWSKI AlanIV0PO
278450087WENTA DawidV0PO
278555996WENTA Kacper0PO
278665895WERBIŃSKA KlaraV0PO
278774770WERBOWY AnnaV0PO
278864382WERENGOWSKA BarbaraIV0PO
278965042WERRA JerzyIV0PO
279061559WERSOCKI Piotr0PO
279172362WESOŁOWSKI Jarosław0PO
279245632WESOŁOWSKI Patryk0PO
279349996WESOŁOWSKI PatrykV0PO
279476403WESOŁOWSKI PiotrV0PO
279568618WESTPHAL OskarV0PO
279672765WĘSIERSKI AntoniV0PO
279772965WĘSIERSKI FilipV0PO
279821725WIATR PiotrIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
279941415WICHMAN PiotrIV0UKS "Korona" GdańskPO
280023504WICIKOWSKA Agata FOTOI1568TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
280144134WICKI Ryszard0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
280276610WIECKI-PIETRZYK Marcel0PO
28034509WIECZOREK CezaryI0PO
280427615WIECZOREK Jan FOTOII1461MCKiE MalborkPO
28054880WIELECKI ZygmuntK2199UKS "Korona" GdańskPO
280668612WIERCIŃSKI AntoniV0UKS "Korona" GdańskPO
280765974WIERCIŃSKI StanisławIII0UKS "Korona" GdańskPO
280872256WIERUSZEWSKI BartoszV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
280928999WIERZBA ZbigniewIII0UKS "WDA" LipuszPO
281062173WIERZCHOWSKI Kamil0PO
281169532WIETESKA AleksanderV0PO
28124882WIEWIORKOWSKI DariuszI++2075PO
281374665WIĘCKIEWICZ MichałIV0PO
281453543WIKOWSKI MarekIV0PO
281557645WILCZEWSKI WiktorV0PO
281676102WILCZYŃSKI WojciechV0PO
281777233Wild Mateusz0PO
281843359WILKOWSKI MaciejV0UKS "Korona" GdańskPO
28191204WINDORPSKI Jacek FOTOI1991UKS "Ósemka" ChojnicePO
282053181WINIAREK Bartosz0PO
282121613WINIARSKA Dominika FOTOIII0UKS "Ósemka" ChojnicePO
282277603WINIARSKA-FURTAK Agnieszka0PO
282341937WINKLER KamilV0PO
28244883WIRKUS MieczyslawI++2092PO
282540768WIRKUS OliwerII1512UKS Zawisza KolbudyPO
28264884WISMONT RyszardK2320PO
282741933WIŚNICKI ErykV0PO
282841022WIŚNIEWSKA KalinaV0PO
282965031WIŚNIEWSKI AdamV0PO
283065896WIŚNIEWSKI IwoV0PO
283172294WIŚNIEWSKI Maciej0PO
283268863WIŚNIEWSKI Maksymilian0PO
283372620WIŚNIEWSKI Marcin0PO
283457880WIŚNIEWSKI RafałV0PO
283549946WIŚNIEWSKI RomanIII0PO
283670465WIŚNIEWSKI StefanoIV0PO
283758220WIŚNIEWSKI WiktorV0PO
28384588WITBRODT JakubII1682TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
283933889WITKO DawidII1272TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
284067425WITKOWSKI KonradV0PO
284141017WITKOWSKI MarcelII1157UKS "Korona" GdańskPO
284243910WITT FranciszekIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
284363764WLAZŁO JakubIV0PO
284459093WLAZŁOWSKI KonradV0PO
284573621WNUK Adam0WKS "FLOTA" GdyniaPO
28464887WODZISŁAWSKI MarianI+1923MTS KwidzynPO
284733595WOELK DominikaIII0PO
284874287WOJCIECHOWSKA Amelia0PO
284943730WOJCIECHOWSKI MikołajIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
285047265WOJCIECHOWSKI PawełII1028PO
285152439WOJCIECHOWSKI SzymonIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
285252539WOJCIECHOWSKI TomaszII1412KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
285365037WOJCZUK IgnacyIV0PO
285461991WOJNIŁŁO Jeremi0PO
285526020WOJNOWSKI RadosławV0UKS Zawisza KolbudyPO
285622148WOJSZKUN TadeuszI1749MCKiE MalborkPO
285743918WOJTACHA PiotrII+1738MCKiE MalborkPO
28584888WOJTASZEK Radosław FOTOGM2737MTS KwidzynPO
285926430WOJTKIEWICZ WitIII0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
286071473WOJTOŃ Robert0PO
286156970WOJTYŁA HenrykII0MCKiE MalborkPO
286270641WOJTYSIAK JuliaIV0PO
286345635WOLAŃSKI JędrzejV0PO
286465268WOLNIEWICZ Tymon0PO
286571060WOLNY WojciechIV0PO
28664603WOLODZKO MartaI0PO
286772069WOLSKA Dominika0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
286863614WOLSKI JarosławIII0UKS "Centrum" TczewPO
28691506WOLSKI LechI0UKS "WDA" LipuszPO
287044561WOŁEJSZO DamianIII0MTS KwidzynPO
287153141WOŁEJSZO WiktorIV0MTS KwidzynPO
287260558WOŁOWSKI WiktorIV0PO
287377884WOŁUJEWICZ Szymon0UKS "Gedanensis" GdańskPO
287459009WORONIECKA Laura0MTS KwidzynPO
287523255WORONOWICZ ZbigniewII1508PO
287650855WORZAŁA AdamIII0PO
287748768WORZAŁA BartoszIV0PO
287845638WORZAŁA JoannaIV0PO
287948302WOZDYK MaciejIV0PO
28804524WOZNIAK MarcelII0MTS KwidzynPO
288141897WOŹNIAK JakubIV0UKS Zawisza KolbudyPO
288268095WOŹNIAK JanIV0PO
288324107WOŹNIAK MateuszIV0UKS Zawisza KolbudyPO
288452371WOŹNIAK Zofia0PO
288542383WÓJCIK HelenaII0UKS "Korona" GdańskPO
288664385WÓJCIK JaromirV0PO
288724474WRONSKI MichałII+1566UKS "Centrum" TczewPO
288872977WROŃSKI ŁukaszV0PO
288948441WRÓBLEWSKI KrystianV0PO
289040183WRÓBLEWSKI MaciejIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
289156287WRÓBLEWSKI Mikołaj0PO
289252114WRÓBLEWSKI MikołajIV0UKS Zawisza KolbudyPO
289356288WRÓBLEWSKI Szymon0PO
289467404WRYCZA Dominik0PO
28954890WRZESINSKI BartoszI1985UKS "Gedanensis" GdańskPO
28964891WRZESŃSKI- SZNAJNER PaweŁI1984UKS "Gedanensis" GdańskPO
289777597WSZAŁEK TomaszV0PO
289833534WYCZLING Artur FOTOII+1592UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
289926918WYCZLING Bartosz FOTOK2103UKS "Korona" GdańskPO
290065897WYCZLINSKI KrzysztofIV0PO
29014892WYRWA ZdzislawI1911UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
290240965WYRZYKOWSKA AleksandraI1319UKS "MDK GDYNIA"PO
29034450WYRZYKOWSKI LubomirK2225PO
290440988WYRZYKOWSKI RadosławIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
290568872WYSIECKI MarcelV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
290641938WYSOCKI RadosławV0PO
290759416WYSOCKI RyszardIII1571PO
290867856WYSOKIŃSKI PiotrIV0PO
290967374WYSOKIŃSKI WojciechIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
291055373WYZIŃSKI IgnacyIV0PO
291176406YAKAITES Heorhii0PO
29124893ZABLOCKI BartoszI0PO
291345633ZABOROWSKI Adrian0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
291428973ZABROCKI TomaszIII0UKS "WDA" LipuszPO
291555366ZACHARZEWSKA AlicjaIII0PO
291668378ZACHARZEWSKA ZofiaIV0PO
291761594ZACHARZEWSKI Kuba0PO
291839519ZACHARZEWSKI Michał FOTOII1272UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
291957651ZAHORSKI Kacper0PO
292021771ZAJĄC BartłomiejIV0PO
292146523ZAJĄC Filip0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
292217465ZAJĄC PatrykII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
292370649ZAKRZEWSKA AleksandraV0PO
292474731ZAKRZEWSKA Laura0PO
292521651ZALESKA NataliaIII0PO
292621652ZALESKI Łukasz FOTOK2229UKS Zawisza KolbudyPO
292760024ZALEWSKA AgataV0PO
292841013ZALEWSKA AgnieszkaII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
292927749ZALEWSKA EwaII1217UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
293027750ZALEWSKA Katarzyna FOTOI1339UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
293166597ZALEWSKI Antoni0UKS "Gedanensis" GdańskPO
293252041ZALEWSKI BartoszV0PO
293343455ZALEWSKI JanIV0PO
293427226ZALEWSKI JarosławII0PO
293529008ZAŁUCKI DariuszII1320UKS "WDA" LipuszPO
293669531ZAŁUCKI MiłoszIII0UKS "WDA" LipuszPO
293760020ZANIEWSKI Tymon0PO
293827759ZAORSKI MikołajIII0PO
293924153ZAPAŚNIK Henryk FOTOII1648PO
294059095ZAPAŚNIK Sonia0PO
294133632ZARACH MaksymilianIII0PO
294233483ZARĘBA MaciejII+1517MTS KwidzynPO
294346898ZASTAWNY Kamil0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
294452257ZASTAWNY LenaV0PO
294550851ZASTAWNY NinaV0PO
294674595ZAWADZKA KarolinaV0PO
294776408ZAWADZKA Zuzanna0PO
294852368ZAWADZKI HubertIV0UKS "Korona" GdańskPO
294921880ZAWADZKI MaciejII0PO
295055370ZĄBKIEWICZ JanIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
295174278ZBIEĆ Nataniel0PO
295274651ZBLEWSKI Fryderyk0PO
295376966ZBLEWSKI Oskar0PO
295470644ZBOIŃSKI BartoszV0PO
29554751ZDROJEWSKA NataliaM2095UKS "WDA" LipuszPO
29564896ZDROJEWSKI WojciechI+2177UKS "WDA" LipuszPO
295774733ZDROJEWSKI Wojciech0PO
295861668ZDUNEK MaksymilianIV0UKS "Korona" GdańskPO
295949272ZDUNEK MikołajV0PO
29604897ZDZIARSKI StanislawI0PO
296165048ZDZIEBŁOWSKA AnnaIV0PO
296257646ZDZIENNICKI MichałV0PO
296357613ZELEWSKI BartłomiejV0PO
296465637ZERNER KrzysztofV0PO
296551337ZEYDA Tymoteusz0PO
296668963ZIEGERT HannaIII0UKS "Korona" GdańskPO
296760538ZIEGERT KrystynaII0UKS "Korona" GdańskPO
296875540ZIELEŃ StanisławIV0MTS KwidzynPO
296972299ZIELIŃSKA Kornelia0PO
29704619ZIELIŃSKI AdrianII0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
297155993ZIELIŃSKI Bartosz0PO
297240755ZIELIŃSKI DawidII1119KKS "Ormuzd" KartuzyPO
297349953ZIELIŃSKI EdmundII0COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
297468870ZIELIŃSKI JakubIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
29754900ZIELIŃSKI JanI1819PO
297623314ZIELIŃSKI KonradI1582UKS "Gedanensis" GdańskPO
29774901ZIELIŃSKI Maciej FOTOK+2197UKS Zawisza KolbudyPO
297843477ZIELIŃSKI MariuszV0PO
297960217ZIELIŃSKI Michał0PO
29804902ZIELIŃSKI StanislawK2160UKS Zawisza KolbudyPO
298143480ZIELIŃSKI SzymonIV0PO
29824615ZIELIŃSKI WojciechK2169UKS Zawisza KolbudyPO
298371558ZIELONKA AgataIII0UKS "Korona" GdańskPO
298471556ZIELONKA MateuszIII0PO
298556995ZIEMANN ArturII0UKS "Centrum" TczewPO
29864549ZIEMANN Jaroslaw FOTOI1843UKS "Centrum" TczewPO
298777232Ziemann Kornelia0PO
298841018ZIEMLEWSKI WiktorIV0PO
298921882ZIENOWICZ JózefII1518PO
299021881ZIENOWICZ ZofiaII0PO
299166048ZIENTKIEWICZ Igor0PO
299241829ZIĘTEK WojciechIV0PO
299345401ZINIEWICZ LeonV0PO
299454600ZINKA MartaV0PO
299552428ZINKA SzymonIV0UKS Zawisza KolbudyPO
299652808ZINKOWSKI FilipV0PO
299774764ZIÓŁKOWSKI MaciejV0PO
299822849ZIÓŁKOWSKI Marcin FOTOI1814UKS "Centrum" TczewPO
299976438ZŁOCH KonradV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
300077637ZŁOCKI TymonV0PO

<<  < 1 2 3 4 5 [6] 7  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006