Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 19 2017 03:57:55
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE D馧Klub G鏎aWZSzach. G鏎a
1776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
2777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
3874GOΣ垶KA Anna FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
4875GOΣ垶KI Czes豉w FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
5876GOΣ垶KI Grzegorz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
6879MAΒK PaulinaII0UKS "茳emka" ChojnicePO
7881OSOWICKI Jakub FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
8911CABAJ Marcin FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
9929ELERYK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
101506WOLSKI LechI0UKS "WDA" LipuszPO
114462DRZEWIECKI GrzegorzI0PO
124463+WISMONT SoteroI0PO
134464DR坒EK BogdanII0COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
144465KACZYNSKI Janusz0PO
154466KLAWITTER Katarzyna0PO
164467KLAWITTER Olga0PO
174468KLOPOTEK ㄆkasz0PO
184469KWA吉IEWSKI Jan0PO
194470LINDENAU Jozef0PO
204475SMUCZYNSKA PaulinaII0PO
214489LIS PaulinaI+0PO
224494CHMIELEWSKA AnnaI0PO
234495CHMIELEWSKI RadoslawII0PO
244498FILONOWICZ MariuszI0PO
254500GORSKI WieslawI0PO
264502KEBLOWICZ JozefII0PO
274506TOMASZEWSKI JacekI0PO
284507TWERD AleksanderII0PO
294508WADRZYK ZbigniewII+0PO
304509WIECZOREK CezaryI0PO
314511BATOR Tomasz0MTS KwidzynPO
324513DREWS AdamII0MTS KwidzynPO
334522SZCZEPANSKI TadeuszII0MTS KwidzynPO
344524WOZNIAK MarcelII0MTS KwidzynPO
354540ADOLPH FlorianI0PO
364541DETLAF FlorianI0PO
374542DETLAF HieronimI0PO
384543MUZA WaldemarI0PO
394554JANKOWSKA AnnaII+0UKS Zawisza KolbudyPO
404555JANKOWSKA MariaI0PO
414557GRALINSKA KrystynaI0PO
424558GAN Natalia0PO
434559GAN Patryk0PO
444562KUBOW Arkadiusz0PO
454563PAWEΜSZEK ㄆkaszII+0PO
464564STANIASZEK KrzysztofII+0PO
474565STASKIEWICZ Karolina0PO
484568CISZEWSKI RomanI0PO
494569ΣKSZA FranciszekII0PO
504573BANDYK MaciejII+0PO
514577BORKOWSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
524578CHELMINSKI S豉womir0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
534579FIEDORCZUK PrzemyslawII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
544580KARLO Mateusz0PO
554582KWAPISIEWICZ Agnieszka0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
564583MUKLEWICZ RyszardII+0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
574585PIOTRZKOWSKI KrzysztofII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
584590BLADOWSKI KrzysztofIII0PO
594591JACKIEWICZ AleksandraIV0PO
604595MARSZAΘOWSKA NataliaIII0PO
614598GORDZIEJCZUK JerzyI+0PO
624599BOGUTA MateuszI0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
634603WOLODZKO MartaI0PO
644606GRODECKI Emil0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
654607KOWALCZYK Pawe0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
664609MAJEWSKI KarolII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
674611TOKARSKI Dominik0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
684617MAZUR AndrzejI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
694618URBAN ZbigniewI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
704619ZIELI垶KI AdrianII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
714625ABRAHAM Zygmunt0PO
724632BENDYK MaciejII0PO
734633BIALOOKI PiotrI0PO
744635BISKUP IzabelaI0PO
754638BODYCH ZenonI0PO
764640BORTKUN AleksanderI0PO
774645BUKOWSKI Zbigniew0PO
784647BYLICA MaciejI0PO
794650CHLOPECKI LeszekI0PO
804651CHMIELECKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
814654CIESLINSKI AdamI0PO
824659CZARNOWSKI AdamK0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
834662DAGLIS Robert0PO
844665DRYGALSKI KrzysztofI0PO
854666DYMOW BoguslawI0PO
864670GOREK ReinholdI0PO
874673GRULKOWSKI J霩efI0UKS "WDA" LipuszPO
884676GRZYBOWSKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
894686JAWORSKI Dawid0PO
904687JAWORSKI Edward0PO
914688JURCZYSZYN LeszekI+0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
924698KASZUBOWSKI ㄆkasz0PO
934710KOJRO AntoniI0PO
944718KROPOTOW Alicja0PO
954719KRUSZYN PawelI0PO
964720KRZYWKOWSKI LeszekI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
974723KULICKA AnnaI+0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
984726KULYK RomanI0PO
994732KWIDZINSKI PiotrII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
1004734LASKOWSKI MateuszII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
1014740LEWANDOWSKI AdamIII0PO
1024742LEWANDOWSKI KrzysztofI0PO
1034748MALENCZYK KatarzynaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1044749MARKOWSKI StanislawI0PO
1054752MERTA ZdzislawII0PO
1064753METTEL LechK0PO
1074755MICHAΒK MartaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1084761MORAWIEC AnnaK0PO
1094765MYSZKA IreneuszI0PO
1104770NIKONOWICZ AdrianI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1114773NOWAK RyszardI0PO
1124776OKSINSKI AdamI0PO
1134778ORLIKOWSKI EugeniuszI0PO
1144782OSSORYA-CIERPICKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1154784PADEREWSKA ReginaI0PO
1164790PIANKOWSKI Jakub0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
1174794PIERSCINSKI KazimierzI0PO
1184800POMORSKA KarolinaI0PO
1194801POMYKALA MarekI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1204806PRZYTULSKI KazimierzI0PO
1214807RAWICZ-GALI垶KI Wac豉wI+0PO
1224818SETOWSKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1234819SETOWSKA JustynaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1244822SITEK AndrzejI0UKS "WDA" LipuszPO
1254829SOTER TomaszI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1264836STEFANIK MarcinI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1274838STRUK JanI0PO
1284839STRYCZYNSKA JoannaK0PO
1294840STRZELECKI DionizyI0PO
1304845SWIEZYNSKA EwaI0PO
1314853SZEMRYK TadeuszI0PO
1324860TRAFALSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1334861TROJANOWSKI Micha0PO
1344865UKRAINSKI Roman0PO
1354870WALAWICZ JerzyI0PO
1364875WASKOWSKI AleksanderI0PO
1374876WASLOWICZ BoguslawI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1384893ZABLOCKI BartoszI0PO
1394897ZDZIARSKI StanislawI0PO
1404904狹xWSKI MarceliI0PO
1416358BO浩K AndrzejI0MKS "POGO" PrabutyPO
1426359BO浩K JanI0MKS "POGO" PrabutyPO
1436372CYMANSKI TadeuszI0MCKiE MalborkPO
14440377CHLEBOWICZ JanuaryIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
1456486PIASECKI TomaszI0MKS "POGO" PrabutyPO
1466526SKONIECZNY JerzyI0MCKiE MalborkPO
1476537ST襾IE JanuszK0MCKiE MalborkPO
1486541BxSZCZUK AgnieszkaI0UKS "Korona" Gda雟kPO
14931252MIELCAREK AleksandraIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
1507493MIΜSZ JustynaK0PO
15177590KRAJEWSKA-RIGALL Ma貪orzata0PO
1527933REK Tadeusz0PO
15365919DELEWSKI JanIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1547950SADURSKI TomaszII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
15566043KAMROWSKI Patryk0PO
15677622SOSNOWSKI Eryk0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
15710560LIPINSKI RyszardII+0PO
15821531PAWEzZYK MaksymilianIV0PO
15977612PLATA MariaV0PO
16015229PAΣBICKI Marek0UKS "茳emka" ChojnicePO
16115207AL DAHHAN Fadi0UKS "茳emka" ChojnicePO
16215208BABI垶KA Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
16315209BAJEROWSKI MarcinIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
16415210BANKERT ArturIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
16515211BARSKI ㄆkaszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
16615212BIESEK S豉womirIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
16715213DEJA MaurycyV0UKS "茳emka" ChojnicePO
16815214GINTER ㄆkasz FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
16915215GRELA Jeremiasz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
17015216GROMOWSKA PaulinaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
17115217GZUBICKI Bartosz0UKS "茳emka" ChojnicePO
17215218JANTA-LIPI垶KI Mateusz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
17315220KASZUBOWSKI KarolV0UKS "茳emka" ChojnicePO
17415221PAWLAK AgnieszkaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
17515222PAWLAK KingaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
17615223PAWLAK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
17715224ROLBIECKI Marcin0UKS "茳emka" ChojnicePO
17815225SKOBIEJ AdrianIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
17915226STACHEWICZ Artur FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
18015227TURZY垶KA DamrokaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18115228玆CHLI垶KI MateuszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18215230MISZEWSKI Grzegorz FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18315231MISZEWSKI PatrykIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18415232LAR W豉dys豉w0UKS "茳emka" ChojnicePO
18515234KUJAWA Mariusz0UKS "茳emka" ChojnicePO
18615237MA印OCH Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
18715684GWARNY SebastianII0UKS "茳emka" ChojnicePO
18831253KOWACKI Robert0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
18931251KARABAN MichaV0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
19017462STOLTMANN HannaIII0PO
19117465ZAJ。 PatrykII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
19226916NOWAK AndrzejIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
19319967MACI: Przemys豉w0PO
19477589KO列IELSKA IlonaIV0PO
19523254JAWORSKI J霩efII0PO
19621394RYSZKOWSKI Radoslaw FOTO0PO
19721650STRADOWSKI DanielII0PO
19821649狹RAWIK AnnaII0PO
19921430JAROSZEWICZ DawidII0PO
20021532BABI垶KA Agnieszka0PO
20121533JANCEN AdrianIV0PO
20221534GOLL Aleksander0PO
20321535JANCEN KamilIV0PO
20421536CELI垶KI Szymon FOTOIV0PO
20521537GRZENKOWICZ FilipIV0PO
20621538SZYMA垶KI Kacper0PO
20721553SZULC JakubIII0PO
20821556KU危IERZ RobertIII0UKS Zawisza KolbudyPO
20921569RETOWSKI MaciejII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
21021571BLOCK KlaudiaIII0UKS Zawisza KolbudyPO
21121573GROTA ZuzannaIV0UKS Zawisza KolbudyPO
21221613WINIARSKA Dominika FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
21321644CZECZKOWSKI MaciejIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
21421646NOWAK Filip0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
21521648NOWAK Klaudia0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
21621651ZALESKA NataliaIII0PO
21721653SIERADZKI FilipIII0UKS Zawisza KolbudyPO
21821725WIATR PiotrIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
21921726TYDA PaweII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
22021727MODRZEJEWSKI FabianIII0UKS "WDA" LipuszPO
22121728PELOWSKI MaciejIII0UKS "WDA" LipuszPO
22221729MUCHOWSKA AnnaIII0UKS "WDA" LipuszPO
22321730KULAS LeszekIII0UKS "WDA" LipuszPO
22421732J犵RZEJEWSKI AdrianII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
22521734KRUPI垶KI AleksanderIII0MTS KwidzynPO
22621735KR粌 Mi這szIV0MTS KwidzynPO
22721736KOCHA垶KI MarcinIII0MTS KwidzynPO
22821743TEMPLIN DominikaIII0MTS KwidzynPO
22921751GUZIK PaweIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23021752ARNDT Mateusz0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23121753KRAMP AgataIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23221754PELLOWSKI Mateusz0PO
23321755WALENTYNOWICZ Kacper0PO
23421756BIAΒK KrzysztofIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23521757WACHOWIAK RafaIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23621758OSIKA Kacper0PO
23721759STANKIEWICZ KajetanIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23821761OSUCH Robert0PO
23921762URBA Karol0PO
24021763STEFANOWSKI Mateusz0PO
24121764BENEDYKA Marcel0PO
24221766ZΜTA Laura0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
24321770SIENIEK ㄆkaszIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
24421771ZAJ。 Bart這miejIV0PO
24521772KORCZAK-KOMOROWSKA ZofiaIII0PO
24621880ZAWADZKI MaciejII0PO
24721881ZIENOWICZ ZofiaII0PO
24822501GAΘOWSKI Lech FOTOII0UKS "Centrum" TczewPO
24942638BELCZEWSKI Filip0PO
25022854Bx垶KI Piotr0PO
25122855LITERSKI KrzysztofIV0PO
25222856RADOMSKI AdrianII0PO
25322857KALKOWSKI Marcin0PO
25422858MICHALIK Paulina0PO
25522859JATKOWSKA Gaja0PO
25622860JABΜ垶KI AleksanderII0PO
25723252MO列IBRODZKI WojciechII0PO
25823256CZY LucjanII0PO
25923312BANIECKI HubertIII0PO
26023462xWRYNIUK OskarII0PO
26123463xWRYNIUK WiktoriaIII0PO
26223464BRILLOWSKI Szymon0PO
26323468REDMERSKA AgataIII0MTS KwidzynPO
26423469SZWEDOWSKI MarcinIII0MTS KwidzynPO
26523505FRENKIEL SzymonIV0PO
26624057BAΒNKOWSKI MichaIV0PO
26724059KWIDZI垶KI JakubIII0PO
26824060SKWIERAWSKI Karol0PO
26924062PRANSCHKE AlexanderIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
27024107WO昧IAK MateuszIV0UKS Zawisza KolbudyPO
27124108KOCHANEK MichaIII0UKS Zawisza KolbudyPO
27224109GLAZA BoguszV0UKS Zawisza KolbudyPO
27324382PEPLI垶KI Wies豉wII0PO
27424410BLOCK Daniel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
27525627MACIASZEK PiotrII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
27626017SIKORSKI ㄆkaszV0UKS Zawisza KolbudyPO
27726018GLAZA IgaIV0UKS Zawisza KolbudyPO
27826019SZYMCZAK GrzegorzIII0UKS Zawisza KolbudyPO
27926020WOJNOWSKI Rados豉wV0UKS Zawisza KolbudyPO
28026332JANTA-LIPI垶KI Jakub FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
28126399MILCZEK MariaIII0PO
28226401STEMPCZY垶KI KonradIV0PO
28326402KASPEREK PatrykIII0PO
28426403EGGERT DamianIV0PO
28526404BISTRAM AmadeuszIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
28626405KUCHARCZYK AdamIII0PO
28726406G﹖IEWSKA KatarzynaIII0PO
28826407ΒPEK JakubIV0PO
28926408KWIDZI垶KI BarnimIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
29026410MIΒK PatrykIII0PO
29126411STEINER JoshuaIV0PO
29226412GO牞IOWSKI B豉瞠jII0PO
29326424MOSTOWSKI PiotrII0PO
29426427STRU玆垶KI PaweIV0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
29526430WOJTKIEWICZ WitIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
29626432BATOR Jaros豉wIV0PO
29726484OLESZ JakubIV0UKS Zawisza KolbudyPO
29826485OLESZ JanIV0UKS Zawisza KolbudyPO
29926766ROMANOWSKI Miros豉w0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
30026769GULGOWSKI DominikIII0UKS Zawisza KolbudyPO
30126770BxSZKOWSKI DawidIII0UKS Zawisza KolbudyPO
30226851STEC MiachaV0PO
30326917LEIER KingaIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
30426919STA哸ZYK Paula0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
30526920DOWBOR Barbara FOTOIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
30626921PI紑O AndrzejV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
30726922SZARAFIN PiotrV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
30826923MARCZAK KarolV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
30926924SOSNOWSKI KarolIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31026925PI紑O MaciejIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31126926GOGULSKA Zuzanna0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31226928LEIER Lidia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31326929SZMALC Marta0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31426935KARP WiktorIV0UKS Zawisza KolbudyPO
31526936MUCHOWSKI BogumiIII0UKS "WDA" LipuszPO
31626937MUCHOWSKA KorneliaIV0UKS "WDA" LipuszPO
31726969MISIEWICZ Miko豉j0UKS "Centrum" TczewPO
31826970MISIEWICZ Krzysztof0UKS "Centrum" TczewPO
31927073CHYLAK ㄆkaszV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32027074SINKIEWICZ MaciejIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32127075CHYLAK MaciejV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32227107KOTA垶KI MarekIII0MKS "POGO" PrabutyPO
32327108KONIECZNY AndrzejII0MKS "POGO" PrabutyPO
32427109BARANOWSKI Filip0MKS "POGO" PrabutyPO
32527110KOMAR PatrykV0MKS "POGO" PrabutyPO
32627112SICI垶KA MariaII0MKS "POGO" PrabutyPO
32727113KOxKOWSKI Przemys豉wV0MKS "POGO" PrabutyPO
32827152ZYGMUNT Jakub0PO
32927217JU柱IAK Gra篡naIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
33027218KACZANOWSKI PiotrIII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
33127226ZALEWSKI Jaros豉wII0PO
33277608GODLEWSKA MonikaV0PO
33327748KRAKOWIAK KrzysztofIV0PO
33427752xBAJ KarolIV0PO
33527756OLSZEWSKI KacperIII0MTS KwidzynPO
33627757KLECZKOWSKA Maria0PO
33727758SKRZESZEWSKA AleksandraIV0PO
33827759ZAORSKI Miko豉jIII0PO
33927760ROGAx MarcinIV0PO
34027761SER玆SKO Kacper0PO
34127762D、ROWSKI KrzysztofIV0PO
34227763BUDZISZ SzymonII0PO
34327764STOSIK SzymonIV0PO
34477599DRUSZCZ AnitaIV0PO
34528970FARYNO GrzegorzIII0UKS "WDA" LipuszPO
34628972LITWI垶KA EwaIII0UKS "WDA" LipuszPO
34728973ZABROCKI TomaszIII0UKS "WDA" LipuszPO
34828999WIERZBA ZbigniewIII0UKS "WDA" LipuszPO
34929000BEKISZ KazimierzIII0UKS "WDA" LipuszPO
35029001LIPI垶KI SewerynIII0UKS "WDA" LipuszPO
35129002LUBECKI PaweIII0UKS "WDA" LipuszPO
35229005LITWI垶KI LeszekIII0UKS "WDA" LipuszPO
35329006WAWRZYNIAK NorbertII0UKS "WDA" LipuszPO
35429007SZARMACH ZbigniewII0UKS "WDA" LipuszPO
35529010MODRZEJEWSKI FilipIV0UKS "WDA" LipuszPO
35629012KLEINSZMIDT MariuszIV0UKS "WDA" LipuszPO
35729014BEKISZ MarcinIV0UKS "WDA" LipuszPO
35829015LIPI垶KI AdrianIV0UKS "WDA" LipuszPO
35929017NOWAK J霩efIII0UKS "WDA" LipuszPO
36029021OKR粑 KazimierzIII0UKS "WDA" LipuszPO
36129022BORZYSZKOWSKI ㄆkaszIV0UKS "WDA" LipuszPO
36277591KAPISZKA EmiliaIV0PO
36330110BASIAK Kacper0PO
36430297BRZOZOWSKI Norbert FOTOII+0PO
36530339KORNACKI RobertIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
36632048PRZEGIENDA ZenonIII0PO
36732685PRZEPERSKI BartoszIII0PO
36877609ROHDE Paulina0PO
36977601KUCI垶KA MariolaV0PO
37033533OLSZEWSKI ㄆkaszIII0PO
37133535KR犴ZKOWSKI DawidII0PO
37233592ROLI垶KI PatrykIV0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
37333595WOELK DominikaIII0PO
37433596KLEIN MateuszIII0MTS KwidzynPO
37533597W﹖ PaweIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
37633632ZARACH MaksymilianIII0PO
37733633ADAMCZYK JakubV0PO
37833634MAZUR PiotrIV0PO
37933635KLINKOSZ Jan0PO
38033718GΜMSKI KarolIV0UKS Zawisza KolbudyPO
38133887HAUSER Kacper0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
38233890JELLONNEK MatyldaII0WKS "FLOTA" GdyniaPO
38333891MASΜWSKI MateuszIII0PO
38433892SIUTKOWSKI FilipIV0PO
38533894TOPOLEWSKI KamilIII0PO
38633895PINKIEWICZ Zofia0PO
38733971GOㄐBEK MateuszIII0PO
38833972KARCZEWSKA JuliaIV0PO
38933973GIBAS BarbaraV0PO
39033974KOSSAKOWSKA Amelia0PO
39177604KARWOWSKA JoannaV0PO
39242381STVOL GloriaIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
39337812CHROBOCZEK RemigiuszIII0PO
39437817GDANIEC TomaszIII0PO
39537832HARDT AdamV0PO
39638287ΣKASZUK JakubIII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
39741645GAWRYLCZYK ZbigniewIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
39838551KLINGENBERG PatrykIII0MTS KwidzynPO
39938553GAJEWSKI RafaIII0PO
40038554SULEWSKI PatrykIII0PO
40177600ANDRZEJAK Bo瞠na0PO
40239352STARCZEWSKA WeronikaV0UKS "茳emka" ChojnicePO
40339353STARCZEWSKI SzymonIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
40439518TOMASZEWICZ JanIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
40539520GRABALA AdamIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
40641642GROMNICKI JanuszII0UKS "Korona" Gda雟kPO
40742522FABISZAK Oliwia0PO
40840310GIECEWICZ ZbigniewIII0MTS KwidzynPO
40941087烙ΛOWSKI WojciechV0PO
41040181STACHEWICZ KacperV0UKS "茳emka" ChojnicePO
41140182PAWLAK TobiaszIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
41240183WR笅LEWSKI MaciejIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
41340184GRELA AleksandraII0UKS "茳emka" ChojnicePO
41440185GRELA WeronikaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
41540301SKONIECZNY RafaII0MCKiE MalborkPO
41640302NIED柱IECKI S豉womirII0MCKiE MalborkPO
41740303KROTOWSKI EugeniuszII0MCKiE MalborkPO
41840311GRZYBICKI TomaszIII0MKS "POGO" PrabutyPO
41940312KLESZEWSKI AdamIII0MKS "POGO" PrabutyPO
42040313FYDRYCH Bart這miejIV0MKS "POGO" PrabutyPO
42140314SPICH TomaszII0MCKiE MalborkPO
42240315SPICH JanuszIV0MCKiE MalborkPO
42340316NIERZWICKI AdamIV0MCKiE MalborkPO
42440317RAJCH AmadeuszV0PO
42540318KWIATKOWSKI MichaV0PO
42640319KONEFA KarolIV0PO
42740323GROCHOWSKI TymoteuszIV0MTS KwidzynPO
42840380RUMI垶KI Mi這sz0PO
42940381PI﹗KOWSKI MaciejIV0PO
43040382KADZIEWICZ Miko豉j0PO
43140383DR荅D Monika0PO
43240384KULCZYK KonradIV0PO
43340385MULARCZYK MarcinIV0PO
43440386狹LEWSKI JacekV0PO
43540387MULARCZYK MaciejIV0PO
43640388HAZNAR MaciejIII0PO
43740389LASKOWSKI PatrykV0PO
43840390OLEJNICZAK RafaIII0PO
43940441CHARYGA W豉dys豉wIII0MCKiE MalborkPO
44040442KAMI垶KI JakubIII0MCKiE MalborkPO
44140443HOLC GrzegorzIV0PO
44240677VARKOVI ArturIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
44340678PRZYBYLSKI MateuszIV0PO
44440679BRUSKI KacperIV0PO
44540680FR。KOWIAK PaweIII0PO
44640681RAKOWSKA PaulinaIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
44740682OSIKA Stanis豉wIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
44840683LADEMANN MarcinIV0PO
44940684KOWALCZYK FranciszekIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45040685OSTROWSKI MieszkoIII0PO
45140686TOBIASZ TymonV0PO
45240687SULIMA Stanis豉wIV0PO
45340688RUCZY垶KI AdamIV0PO
45440689KISIELEWSKI TymoteuszIV0PO
45540690BENKOWSKI KacperV0PO
45640691DMOCHOWSKI NikodemV0PO
45740692DUSZAK AntoniIV0PO
45840693CZERNOW MarcinII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
45940695JASI垶KA KatarzynaIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
46040697GRAJEK KrzysztofIV0PO
46140698名IETLICKI WojciechIV0PO
46240747ZYGZUx MariuszIII0PO
46340756MARSZK AntoniIII0PO
46440758FRANKOWSKA NikolaV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
46540760BLOK AgnieszkaIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
46640761CZAJA ㄆkaszIV0PO
46740767BUxWSKI KamilIII0PO
46840770PIELAK Miko豉jIII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
46940773WELTZ JakubIII0PO
47040774SYMBOR WeronikaII0UKS "Korona" Gda雟kPO
47140775GOΒMBIEWSKI SzymonIV0PO
47240776MUSZARSKI TobiaszV0PO
47340777BAGI垶KI MateuszIV0PO
47440778NAZAR KrzysztofIV0PO
47540779MAKSYMCZUK JakubV0PO
47640780KAPUSTA PaweIV0PO
47740781ARABAS SzymonV0PO
47840782CICHO MartynaV0PO
47940855MICHAΜWSKI SzymonIII0UKS Zawisza KolbudyPO
48040856SADΜ MateuszV0UKS Zawisza KolbudyPO
48140857FARAN AgataIV0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
48240858TOMASZEWICZ DorotaII0PO
48340859CH犴I垶KA PaulinaII0UKS "Korona" Gda雟kPO
48440860MICHALAK WojciechIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
48540870浩LAZNY PiotrII0UKS "Korona" Gda雟kPO
48640871SZAFRANEK WojciechIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
48740873MARCINIAK KacperIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
48840876GABRYEL AleksanderIV0PO
48940949SOKOΜWSKA KingaV0MTS KwidzynPO
49040957SZYMCZAK MaciejIV0PO
49140958JANKOWSKI AlexanderIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
49240959SADOWSKI MichaIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
49340961WALCZAK SzymonII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
49440971TRZEBIATOWSKI AndrzejII0PO
49540981KALISZAN WaldemarIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
49640982PODZWARDOWSKI IgorIII0UKS "Korona" Gda雟kPO
49740988WYRZYKOWSKI Rados豉wIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
49840992KLINKOSZ PaweV0UKS "Korona" Gda雟kPO
49941002SZYDΜWSKI SzymonIV0UKS "Korona" Gda雟kPO
50041004GAJEWSKA AleksandraII0UKS "Korona" Gda雟kPO

   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006