Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 23:12:28
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
151817ŻYWICKA JuliaV0PO
251819ŻYWICKA Agata0PO
356872ŻYTOWIECKI PiotrV0PO
415228ŻYCHLIŃSKI MateuszV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
541693ŻWIROWSKI PiotrV0PO
674738ŻWIREK OskarV0PO
760628ŻURAWSKI TadeuszIV0PO
821649ŻURAWIK AnnaII0PO
94904ŻUŁAWSKI MarceliI0PO
1040386ŻULEWSKI JacekV0PO
1152811ŻUKOWSKI Ernest0PO
1267182ŻUCZEK GabrielaIV0PO
1343362ŻUCHLIŃSKI OskarIII0PO
1474597ŻÓŁTOWSKI Jan0PO
1541087ŻOŁNOWSKI WojciechV0PO
1667412ŻOŁNIERKIEWICZ Mateusz0PO
1761571ŻOCHOWSKA LilianaV0PO
1877457ŻOCHOLL Krzysztof0PO
1952540ŻMUREK SebastianV0PO
204898ŻEŁAJTYS JozefI1675PO
2151336ŻELEWSKI KarolV0PO
2240870ŻELAZNY PiotrII0UKS "Korona" GdańskPO
2375396ŻEBROWSKI MateuszV0PO
2459321ŻARSKI DawidIV0PO
2576959ŻALEJKO AleksandraV0PO
2645634ŻAKIETA Paweł0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2776250ŻABKA KonradV0PO
2874056ŻABIŃSKI IgorV0PO
2957623ŻABCZYŃSKI PawełV0PO
3040747ZYGZUŁA MariuszIII0PO
314906ZYGMUNT PiotrI1753KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
3227152ZYGMUNT Jakub0PO
3367775ZWOLIŃSKI PiotrV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
3469182ZWOLAN WiktoriaIII0PO
3574769ZWARRA Igor0PO
367549ZMYSŁOWSKI ArturI1678PO
3721766ZŁOTA Laura0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
3877637ZŁOCKI TymonV0PO
3976438ZŁOCH KonradV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
4022849ZIÓŁKOWSKI Marcin FOTOI1814UKS "Centrum" TczewPO
4174764ZIÓŁKOWSKI MaciejV0PO
4252808ZINKOWSKI FilipV0PO
4352428ZINKA SzymonIV0UKS Zawisza KolbudyPO
4454600ZINKA MartaV0PO
4545401ZINIEWICZ LeonV0PO
4641829ZIĘTEK WojciechIV0PO
4766048ZIENTKIEWICZ Igor0PO
4821881ZIENOWICZ ZofiaII0PO
4921882ZIENOWICZ JózefII1518PO
5041018ZIEMLEWSKI WiktorIV0PO
5177232Ziemann Kornelia0PO
524549ZIEMANN Jaroslaw FOTOI1843UKS "Centrum" TczewPO
5356995ZIEMANN ArturII0UKS "Centrum" TczewPO
5471556ZIELONKA MateuszIII0PO
5571558ZIELONKA AgataIII0UKS "Korona" GdańskPO
564615ZIELIŃSKI WojciechK2169UKS Zawisza KolbudyPO
5743480ZIELIŃSKI SzymonIV0PO
584902ZIELIŃSKI StanislawK2160UKS Zawisza KolbudyPO
5960217ZIELIŃSKI Michał0PO
6043477ZIELIŃSKI MariuszV0PO
614901ZIELIŃSKI Maciej FOTOK+2197UKS Zawisza KolbudyPO
6223314ZIELIŃSKI KonradI1582UKS "Gedanensis" GdańskPO
634900ZIELIŃSKI JanI1819PO
6468870ZIELIŃSKI JakubIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
6549953ZIELIŃSKI EdmundII0COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
6640755ZIELIŃSKI DawidII1119KKS "Ormuzd" KartuzyPO
6755993ZIELIŃSKI Bartosz0PO
684619ZIELIŃSKI AdrianII0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
6972299ZIELIŃSKA Kornelia0PO
7075540ZIELEŃ StanisławIV0MTS KwidzynPO
7160538ZIEGERT KrystynaII0UKS "Korona" GdańskPO
7268963ZIEGERT HannaIII0UKS "Korona" GdańskPO
7351337ZEYDA Tymoteusz0PO
7465637ZERNER KrzysztofV0PO
7557613ZELEWSKI BartłomiejV0PO
7657646ZDZIENNICKI MichałV0PO
7765048ZDZIEBŁOWSKA AnnaIV0PO
784897ZDZIARSKI StanislawI0PO
7949272ZDUNEK MikołajV0PO
8061668ZDUNEK MaksymilianIV0UKS "Korona" GdańskPO
814896ZDROJEWSKI WojciechI+2177UKS "WDA" LipuszPO
8274733ZDROJEWSKI Wojciech0PO
834751ZDROJEWSKA NataliaM2095UKS "WDA" LipuszPO
8470644ZBOIŃSKI BartoszV0PO
8576966ZBLEWSKI Oskar0PO
8674651ZBLEWSKI Fryderyk0PO
8774278ZBIEĆ Nataniel0PO
8855370ZĄBKIEWICZ JanIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
8921880ZAWADZKI MaciejII0PO
9052368ZAWADZKI HubertIV0UKS "Korona" GdańskPO
9176408ZAWADZKA Zuzanna0PO
9274595ZAWADZKA KarolinaV0PO
9350851ZASTAWNY NinaV0PO
9452257ZASTAWNY LenaV0PO
9546898ZASTAWNY Kamil0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
9633483ZARĘBA MaciejII+1517MTS KwidzynPO
9733632ZARACH MaksymilianIII0PO
9859095ZAPAŚNIK Sonia0PO
9924153ZAPAŚNIK Henryk FOTOII1648PO
10027759ZAORSKI MikołajIII0PO
10160020ZANIEWSKI Tymon0PO
10269531ZAŁUCKI MiłoszIII0UKS "WDA" LipuszPO
10329008ZAŁUCKI DariuszII1320UKS "WDA" LipuszPO
10427226ZALEWSKI JarosławII0PO
10543455ZALEWSKI JanIV0PO
10652041ZALEWSKI BartoszV0PO
10766597ZALEWSKI Antoni0UKS "Gedanensis" GdańskPO
10827750ZALEWSKA Katarzyna FOTOI1339UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
10927749ZALEWSKA EwaII1217UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
11041013ZALEWSKA AgnieszkaII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
11160024ZALEWSKA AgataV0PO
11221652ZALESKI Łukasz FOTOK2229UKS Zawisza KolbudyPO
11321651ZALESKA NataliaIII0PO
11474731ZAKRZEWSKA Laura0PO
11570649ZAKRZEWSKA AleksandraV0PO
11617465ZAJĄC PatrykII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
11746523ZAJĄC Filip0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
11821771ZAJĄC BartłomiejIV0PO
11957651ZAHORSKI Kacper0PO
12039519ZACHARZEWSKI Michał FOTOII1272UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
12161594ZACHARZEWSKI Kuba0PO
12268378ZACHARZEWSKA ZofiaIV0PO
12355366ZACHARZEWSKA AlicjaIII0PO
12428973ZABROCKI TomaszIII0UKS "WDA" LipuszPO
12545633ZABOROWSKI Adrian0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
1264893ZABLOCKI BartoszI0PO
12776406YAKAITES Heorhii0PO
12855373WYZIŃSKI IgnacyIV0PO
12967374WYSOKIŃSKI WojciechIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
13067856WYSOKIŃSKI PiotrIV0PO
13159416WYSOCKI RyszardIII1571PO
13241938WYSOCKI RadosławV0PO
13368872WYSIECKI MarcelV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
13440988WYRZYKOWSKI RadosławIV0UKS "MDK GDYNIA"PO
1354450WYRZYKOWSKI LubomirK2225PO
13640965WYRZYKOWSKA AleksandraI1319UKS "MDK GDYNIA"PO
1374892WYRWA ZdzislawI1911UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
13865897WYCZLINSKI KrzysztofIV0PO
13926918WYCZLING Bartosz FOTOK2103UKS "Korona" GdańskPO
14033534WYCZLING Artur FOTOII+1592UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
14177597WSZAŁEK TomaszV0PO
1424891WRZESŃSKI- SZNAJNER PaweŁI1984UKS "Gedanensis" GdańskPO
1434890WRZESINSKI BartoszI1985UKS "Gedanensis" GdańskPO
14467404WRYCZA Dominik0PO
14556288WRÓBLEWSKI Szymon0PO
14656287WRÓBLEWSKI Mikołaj0PO
14752114WRÓBLEWSKI MikołajIV0UKS Zawisza KolbudyPO
14840183WRÓBLEWSKI MaciejIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
14948441WRÓBLEWSKI KrystianV0PO
15072977WROŃSKI ŁukaszV0PO
15124474WRONSKI MichałII+1566UKS "Centrum" TczewPO
15264385WÓJCIK JaromirV0PO
15342383WÓJCIK HelenaII0UKS "Korona" GdańskPO
15452371WOŹNIAK Zofia0PO
15524107WOŹNIAK MateuszIV0UKS Zawisza KolbudyPO
15668095WOŹNIAK JanIV0PO
15741897WOŹNIAK JakubIV0UKS Zawisza KolbudyPO
1584524WOZNIAK MarcelII0MTS KwidzynPO
15948302WOZDYK MaciejIV0PO
16045638WORZAŁA JoannaIV0PO
16148768WORZAŁA BartoszIV0PO
16250855WORZAŁA AdamIII0PO
16323255WORONOWICZ ZbigniewII1508PO
16459009WORONIECKA Laura0MTS KwidzynPO
16577884WOŁUJEWICZ Szymon0UKS "Gedanensis" GdańskPO
16660558WOŁOWSKI WiktorIV0PO
16753141WOŁEJSZO WiktorIV0MTS KwidzynPO
16844561WOŁEJSZO DamianIII0MTS KwidzynPO
1691506WOLSKI LechI0UKS "WDA" LipuszPO
17063614WOLSKI JarosławIII0UKS "Centrum" TczewPO
17172069WOLSKA Dominika0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1724603WOLODZKO MartaI0PO
17371060WOLNY WojciechIV0PO
17465268WOLNIEWICZ Tymon0PO
17545635WOLAŃSKI JędrzejV0PO
17670641WOJTYSIAK JuliaIV0PO
17756970WOJTYŁA HenrykII0MCKiE MalborkPO
17871473WOJTOŃ Robert0PO
17926430WOJTKIEWICZ WitIII0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
1804888WOJTASZEK Radosław FOTOGM2737MTS KwidzynPO
18143918WOJTACHA PiotrII+1738MCKiE MalborkPO
18222148WOJSZKUN TadeuszI1749MCKiE MalborkPO
18326020WOJNOWSKI RadosławV0UKS Zawisza KolbudyPO
18461991WOJNIŁŁO Jeremi0PO
18565037WOJCZUK IgnacyIV0PO
18652539WOJCIECHOWSKI TomaszII1412KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
18752439WOJCIECHOWSKI SzymonIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
18847265WOJCIECHOWSKI PawełII1028PO
18943730WOJCIECHOWSKI MikołajIII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
19074287WOJCIECHOWSKA Amelia0PO
19133595WOELK DominikaIII0PO
1924887WODZISŁAWSKI MarianI+1923MTS KwidzynPO
19373621WNUK Adam0WKS "FLOTA" GdyniaPO
19459093WLAZŁOWSKI KonradV0PO
19563764WLAZŁO JakubIV0PO
19643910WITT FranciszekIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
19741017WITKOWSKI MarcelII1157UKS "Korona" GdańskPO
19867425WITKOWSKI KonradV0PO
19933889WITKO DawidII1272TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
2004588WITBRODT JakubII1682TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
20158220WIŚNIEWSKI WiktorV0PO
20270465WIŚNIEWSKI StefanoIV0PO
20349946WIŚNIEWSKI RomanIII0PO
20457880WIŚNIEWSKI RafałV0PO
20572620WIŚNIEWSKI Marcin0PO
20668863WIŚNIEWSKI Maksymilian0PO
20772294WIŚNIEWSKI Maciej0PO
20865896WIŚNIEWSKI IwoV0PO
20965031WIŚNIEWSKI AdamV0PO
21041022WIŚNIEWSKA KalinaV0PO
21141933WIŚNICKI ErykV0PO
2124884WISMONT RyszardK2320PO
21340768WIRKUS OliwerII1512UKS Zawisza KolbudyPO
2144883WIRKUS MieczyslawI++2092PO
21541937WINKLER KamilV0PO
21677603WINIARSKA-FURTAK Agnieszka0PO
21721613WINIARSKA Dominika FOTOIII0UKS "Ósemka" ChojnicePO
21853181WINIAREK Bartosz0PO
2191204WINDORPSKI Jacek FOTOI1991UKS "Ósemka" ChojnicePO
22043359WILKOWSKI MaciejV0UKS "Korona" GdańskPO
22177233Wild Mateusz0PO
22276102WILCZYŃSKI WojciechV0PO
22357645WILCZEWSKI WiktorV0PO
22453543WIKOWSKI MarekIV0PO
22574665WIĘCKIEWICZ MichałIV0PO
2264882WIEWIORKOWSKI DariuszI++2075PO
22769532WIETESKA AleksanderV0PO
22862173WIERZCHOWSKI Kamil0PO
22928999WIERZBA ZbigniewIII0UKS "WDA" LipuszPO
23072256WIERUSZEWSKI BartoszV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
23165974WIERCIŃSKI StanisławIII0UKS "Korona" GdańskPO
23268612WIERCIŃSKI AntoniV0UKS "Korona" GdańskPO
2334880WIELECKI ZygmuntK2199UKS "Korona" GdańskPO
23427615WIECZOREK Jan FOTOII1461MCKiE MalborkPO
2354509WIECZOREK CezaryI0PO
23676610WIECKI-PIETRZYK Marcel0PO
23744134WICKI Ryszard0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
23823504WICIKOWSKA Agata FOTOI1568TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
23941415WICHMAN PiotrIV0UKS "Korona" GdańskPO
24021725WIATR PiotrIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
24172965WĘSIERSKI FilipV0PO
24272765WĘSIERSKI AntoniV0PO
24368618WESTPHAL OskarV0PO
24476403WESOŁOWSKI PiotrV0PO
24549996WESOŁOWSKI PatrykV0PO
24645632WESOŁOWSKI Patryk0PO
24772362WESOŁOWSKI Jarosław0PO
24861559WERSOCKI Piotr0PO
24965042WERRA JerzyIV0PO
25064382WERENGOWSKA BarbaraIV0PO
25174770WERBOWY AnnaV0PO
25265895WERBIŃSKA KlaraV0PO
25355996WENTA Kacper0PO
25450087WENTA DawidV0PO
25552049WENGLIKOWSKI AlanIV0PO
25662038WENDT FilipV0PO
25747094WENDA MiriamIII0UKS Zawisza KolbudyPO
25848341WENDA MarcinIV0PO
25957403WENDA MaksV0UKS Zawisza KolbudyPO
26058358WENCEL RomanIV0PO
26141947WELTZ MaciejV0PO
26240773WELTZ JakubIII0PO
2634566WEICHHOLD LukaszII+1917PO
2644877WEGNER RobertI2181PO
2654523WEBER RobertI2125MTS KwidzynPO
26670696WEBER DorianIII0MTS KwidzynPO
26754731WĄSIK Piotr0PO
26833597WĄS PawełIV0UKS "Korona" GdańskPO
26923313WĄS GrzegorzII1371UKS "Korona" GdańskPO
27029006WAWRZYNIAK NorbertII0UKS "WDA" LipuszPO
27156263WAWRYSZUK Dawid0PO
27267410WAWOCZNY Jan0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
2734876WASLOWICZ BoguslawI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
2744875WASKOWSKI AleksanderI0PO
27562011WASIŁOWICZ Wojciech0PO
27677635WASILEWSKI MateuszV0PO
27758219WASILEWSKI JanV0PO
27877633WASILEWSKI BartoszV0PO
27967405WARZOCHA FilipIV0PO
28041320WARSIŃSKI KrzysztofIII1086UKS "Ósemka" ChojnicePO
28141325WARSIŃSKI DawidIII1274UKS "Ósemka" ChojnicePO
2824459WARMOWSKI PawelI1919KKS "Ormuzd" KartuzyPO
28376612WARCZAK NikodemV0PO
28474596WANG-JEDNASZEWSKI ZirunV0PO
28570646WANDZEL MateuszV0PO
28666306WANDTKE FranciszekV0PO
28766958WAŁĘKA PiotrV0PO
28875541WALOR MichałIV0MTS KwidzynPO
2894872WALKUSZ MiroslawCM1944UKS "Korona" GdańskPO
29033888WALKUSZ MajaII+1115UKS "Korona" GdańskPO
2914587WALKUSZ MaciejII1619PO
29266550WALKIEWICZ RomualdIV0PO
29343354WALKIEWICZ CezaryIII0UKS "Korona" GdańskPO
29471578WALEWSKI MironV0PO
29521755WALENTYNOWICZ Kacper0PO
29672244WALECKI JakubV0PO
29760081WALCZYK Stanisław0UKS "Gedanensis" GdańskPO
29840961WALCZAK SzymonII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
29976101WALCZAK Magdalena0PO
3004612WALCZAK KrystianI+1990UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
30170304WALCZAK KatarzynaIV0PO
30261512Walczak IreneuszIV0PO
3034870WALAWICZ JerzyI0PO
30446693WALASZEK MichałV0UKS "Korona" GdańskPO
30552060WALASEK RadosławIII1016PO
30661589WALASEK PrzemysławIII0PO
3074508WADRZYK ZbigniewII+0PO
30868782WADOWSKI Mikołaj0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
30921757WACHOWIAK RafałIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
31021750WACHOWIAK Łukasz FOTOII1372TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
31140677VARKOVIĆ ArturIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
3124867UZIAŁKO MarekI2043PO
31321762URBAŚ Karol0PO
31443664URBAŃSKI TomaszIV0PO
31574647URBAŃSKI Michał0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
31676119URBANIAK Dorota0PO
31762010URBANIAK DamianV0PO
31841650URBANEK MateuszIV0UKS "Korona" GdańskPO
3194618URBAN ZbigniewI0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
32056260URBAN TomaszIV0UKS "Centrum" TczewPO
32157624UNIWERSAŁ RobertIV0PO
32255359UMIŃSKA KlaudiaV0PO
32321431ULANOWSKI Piotr FOTOII1291UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32441063ULANOWSKI MarekIII1356UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32510565ULANOWSKI Karol FOTOK2149UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32653799ULANOWSKA DorotaIII1299UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3274865UKRAINSKI Roman0PO
32823467TYŃSKI Beniamin FOTOI1648WKS "FLOTA" GdyniaPO
32923466TYŃSKI Aleksander FOTOII1448TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
33021726TYDA PawełII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3314864TYDA Krzysztof FOTOCM1957UKS "Korona" GdańskPO
33241238TYDA IgorIII0PO
3334863TYDA BeataI1849UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
3344600TYDA AgataII+1603UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3354507TWERD AleksanderII0PO
33633893TWARDOWSKI HubertII+1803WKS "FLOTA" GdyniaPO
33771552TUTKOWSKI AdamV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
3384571TUSZYNSKI EdmundI1904PO
33976616TUSK WeronikaIV0PO
34067372TUSK MonikaIII0PO
34159712TURZYŃSKI LucjanV0PO
34250034TURZYŃSKI KacperIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
343778TURZYŃSKA Grażyna FOTOI1410UKS "Ósemka" ChojnicePO
34415227TURZYŃSKA DamrokaIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
34552062TURSKI AntoniIV0PO
34677595TUROWSKA EwaV0PO
3474544TUREK AndrzejI++2082PO
34876249TUCHOLSKI WojciechIV0PO
34958186TRZUSKOLAS Marcel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
35058184TRZUSKOLAS MaciejIV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
35171555TRZNADEL Kacper0PO
35241983TRZMIELEWSKI KonradV0PO
35356296TRZECIAK Ksawery0PO
35458372TRZEBIŃSKI SylwesterIII0PO
35572918TRZEBIŃSKI PawełV0PO
35658373TRZEBIŃSKI PatrykII1289UKS "MDK GDYNIA"PO
35726938TRZEBIATOWSKI JarosławII1387UKS "WDA" LipuszPO
358777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "Ósemka" ChojnicePO
35940971TRZEBIATOWSKI AndrzejII0PO
360776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "Ósemka" ChojnicePO
36175935TRZASKALSKI TymonIV0PO
36268620TRWOGA Bartosz0PO
3634861TROJANOWSKI Michał0PO
36476609TREPCZYK Mateusz0PO
36518357TREPCZYK AdrianII1571UKS "Gedanensis" GdańskPO
36652113TREDER MarcinV0UKS Zawisza KolbudyPO
3674860TRAFALSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" GdańskPO
3684490TRACZEWSKI Wojciech FOTOI1719UKS "Korona" GdańskPO
36941237TORŁOP SebastianV0PO
37045399TORHAN AdrianII0MCKiE MalborkPO
37160540TORBICKA JuliaIV0PO
37271554TOPÓR PatrykV0PO
37333894TOPOLEWSKI KamilIII0PO
37467394TOMKOWICZ Jakub0PO
37557433TOMCZAK MichałIII0PO
37662009TOMASZEWSKI TymonIV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
3774506TOMASZEWSKI JacekI0PO
37839518TOMASZEWICZ JanIII0UKS "Korona" GdańskPO
37940858TOMASZEWICZ DorotaII0PO
3804611TOKARSKI Dominik0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
38162801TOEPLITZ ArturII0PO
38240686TOBIASZ TymonV0PO
38374594TŁUSTOCHOWICZ FilipV0UKS "Gedanensis" GdańskPO
38460023TKACZYK PatrykV0PO
38558218TKACZYK ŁukaszV0PO
38670977TETZLAFF EmanuelV0PO
38726639TETERA BogusławII+1703MTS KwidzynPO
38859081TESARSKI JanIV0PO
38921743TEMPLIN DominikaIII0MTS KwidzynPO
39027071TECLAF PawełCM2393KKS "Ormuzd" KartuzyPO
39162802TECLAF JarosławII0PO
39267428TATARCZUK ZbigniewV0PO
39365273TASIOR PiotrV0PO
39461574TARGOWSKI OlafV0PO
39527753TARAJKIEWICZ KrzysztofI+1953KKS "Ormuzd" KartuzyPO
39648142TAR ZygmuntIII0PO
39761556TAMSKI Szymon0PO
39848957TACZALSKA AlicjaV0PO
39957354ŚWIĘTOCHOWSKA Katarzyna0UKS "Gedanensis" GdańskPO
40059417ŚWIĘCICKI MirosławIV0UKS "Korona" GdańskPO
40159094ŚWIĘCICKI KonstantyIV0UKS "Korona" GdańskPO
40240698ŚWIETLICKI WojciechIV0PO
40368864ŚWIETLICKI MarcinV0PO
40440868ŚWIĄTEK MateuszII1190UKS "Korona" GdańskPO
40565296ŚNIADECKI OskarII1205MTS KwidzynPO
40658216ŚMIGIEL Kinga0PO
40772623ŚMIDOWICZ Jacek0PO
40845416ŚLUSARCZYK SzymonIV0UKS "Korona" GdańskPO
40948301ŚLIWIŃSKI JanIV0PO
41072290ŚLIWIŃSKI HubertV0PO
41143464ŚLEDŹ SebastianV0PO
41259888ŚLEDŹ MichałIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
41343462ŚLEDŹ MichałIV0PO
41443478ŚLEDŹ MateuszIV0PO
41576407ŚLEDŹ Jan0PO
41645407SZYSZKOWSKI KazimierzIV0PO
41768784SZYPULIŃSKI Bartosz0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
41870930SZYMICHOWSKI KonstantyIV0PO
41948545SZYMCZYK TadeuszII0PO
42067395SZYMCZYK PrzemysławIV0PO
4214858SZYMCZYK JadwigaI1238PO
42255985SZYMCZYK AntoniIII0UKS "MDK GDYNIA"PO
4234857SZYMCZAK RomanK2086PO
42440957SZYMCZAK MaciejIV0PO
42526019SZYMCZAK GrzegorzIII0UKS Zawisza KolbudyPO
42658538SZYMCZAK Antoni0PO
42753189SZYMAŃSKI Tadeusz0PO
42856355SZYMAŃSKI MaciejV0PO
42921538SZYMAŃSKI Kacper0PO
43024058SZYMAŃSKI ArturII1249PO
43144688SZYMAŃCZAK DawidV0PO
43217463SZYMANOWSKI Mateusz FOTOI1913UKS "Gedanensis" GdańskPO
43352255SZYMANOWSKI Marceli0PO
43421428SZYMANOWSKI Igor FOTOII1727UKS "Gedanensis" GdańskPO
43576599SZYMANOWSKI Bartosz0PO
4364477SZYMANOWICZ Jozef FOTO1416PO
43771563SZYMANOWICZ DawidV0PO
43841002SZYDŁOWSKI SzymonIV0UKS "Korona" GdańskPO
43954744SZYDŁOWSKI PiotrV0PO
44041227SZYDŁOWSKI MirosławII0UKS "Gedanensis" GdańskPO
44165967SZYCHALEWSKI ŁukaszIV0MCKiE MalborkPO
44267424SZYC WitoldV0PO
44355991SZYBKOWSKI KamilIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
44445631SZWICHTENBERG Radosław0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
44545630SZWICHTENBERG Bartłomiej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
44623469SZWEDOWSKI MarcinIII0MTS KwidzynPO
44758181SZWEDA SzymonV0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
44858180SZWEDA JakubIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
44971764SZWEDA JakubV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
45072484SZWEDA GrzegorzV0PO
45146897SZWAGROWSKI BartłomiejV0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
45244783SZWAGIERCZAK Małgorzata0UKS "Gedanensis" GdańskPO
45355384SZUTENBERG DominikV0PO
45477636SZURYŃSKI TobiaszV0PO
45577606SZUMIŃSKA Małgorzata0PO
45660557SZUMILEWICZ MichałIV0PO
45743475SZUMALA KamilV0PO
4584453SZULTKA AgataI+1851KKS "Ormuzd" KartuzyPO
45965046SZULTA KatarzynaV0PO
46044787SZULFER JerzyIV0PO
46166293SZULC MarekII+0PO
46268619SZULC MaciejIV0PO
46321356SZULC KrzysztofII1592TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46465269SZULC JanV0PO
46521553SZULC JakubIII0PO
46674065SZULC AdrianV0PO
46750245SZUKIEWICZ BarbaraV0PO
46874668SZTOMBERSKI PatrykV0PO
46938330SZTANGIERSKI KacperII1497UKS "Korona" GdańskPO
47068085SZREDER PatrykV0PO
47172982SZRAMKA MirosławIII0PO
47248977SZPARAGA KrzysztofIV0PO
47350053SZOPA Ryszard0PO
47460629SZONERT Olga0COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
47526929SZMALC Marta0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
47641529SZLAS MichałII1457UKS "Korona" GdańskPO
47741014SZLAS AleksandraI1238UKS "Korona" GdańskPO
47874737SZKODZIŃSKI PiotrV0PO
47974768SZKODZIŃSKA Natalia0PO
48072621SZESZKOWSKI PiotrV0PO
4814853SZEMRYK TadeuszI0PO
48270640SZELĄG AlicjaIV0PO
48368869SZELAK JuliaIV0PO
48459322SZEFKA FilipIV0WKS "FLOTA" GdyniaPO
48557593SZEFKA AgataV0PO
4864852SZCZYGLO MichalI+2020PO
48751712SZCZYGIELSKI PawełIII0PO
48868873SZCZURKOWSKI BartoszIV0PO
48941060SZCZUCKI WitoldIII0UKS "Korona" GdańskPO
49050639SZCZUCKI GustawV0PO
49143662SZCZUCKI FilipIV0PO
49274295SZCZUCKA MariannaV0PO
49374740SZCZOT JakubIV0PO
49460211SZCZODROWSKI StanislawIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
49561582SZCZERBA Mateusz0PO
49668884SZCZEPAŃSKI SzymonV0PO
4974522SZCZEPANSKI TadeuszII0MTS KwidzynPO
49877213Szczepanski Karol0PO
49946178SZCZEPANIK MichałV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
50030100SZCZEPANIAK PiotrIII1485PO

   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006