Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 13:29:57
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. DółRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
14465KACZYNSKI Janusz0PO
24466KLAWITTER Katarzyna0PO
34467KLAWITTER Olga0PO
44468KLOPOTEK Łukasz0PO
54469KWAŚNIEWSKI Jan0PO
64470LINDENAU Jozef0PO
74477SZYMANOWICZ Jozef FOTO1416PO
84511BATOR Tomasz0MTS KwidzynPO
94558GAN Natalia0PO
104559GAN Patryk0PO
114562KUBOW Arkadiusz0PO
124565STASKIEWICZ Karolina0PO
134578CHELMINSKI Sławomir0UKS "Gedanensis" GdańskPO
144580KARLO Mateusz0PO
154582KWAPISIEWICZ Agnieszka0UKS "Gedanensis" GdańskPO
164606GRODECKI Emil0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
174607KOWALCZYK Paweł0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
184611TOKARSKI Dominik0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
194625ABRAHAM Zygmunt0PO
204645BUKOWSKI Zbigniew0PO
214662DAGLIS Robert0PO
224686JAWORSKI Dawid0PO
234687JAWORSKI Edward0PO
244698KASZUBOWSKI Łukasz0PO
254718KROPOTOW Alicja0PO
264790PIANKOWSKI Jakub0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
274861TROJANOWSKI Michał0PO
284865UKRAINSKI Roman0PO
2977590KRAJEWSKA-RIGALL Małgorzata0PO
307933REK Tadeusz0PO
3166043KAMROWSKI Patryk0PO
3277622SOSNOWSKI Eryk0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3315229PAŁUBICKI Marek0UKS "Ósemka" ChojnicePO
3415207AL DAHHAN Fadi0UKS "Ósemka" ChojnicePO
3515208BABIŃSKA Małgorzata0UKS "Ósemka" ChojnicePO
3615217GZUBICKI Bartosz0UKS "Ósemka" ChojnicePO
3715224ROLBIECKI Marcin0UKS "Ósemka" ChojnicePO
3815232LAR Władysław0UKS "Ósemka" ChojnicePO
3915234KUJAWA Mariusz0UKS "Ósemka" ChojnicePO
4015237MAŚLOCH Małgorzata0UKS "Ósemka" ChojnicePO
4131253KOWACKI Robert0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
4219967MACIĄG Przemysław0PO
4321394RYSZKOWSKI Radoslaw FOTO0PO
4421532BABIŃSKA Agnieszka0PO
4521534GOLL Aleksander0PO
4621538SZYMAŃSKI Kacper0PO
4721646NOWAK Filip0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
4821648NOWAK Klaudia0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
4921752ARNDT Mateusz0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
5021754PELLOWSKI Mateusz0PO
5121755WALENTYNOWICZ Kacper0PO
5221758OSIKA Kacper0PO
5321761OSUCH Robert0PO
5421762URBAŚ Karol0PO
5521763STEFANOWSKI Mateusz0PO
5621764BENEDYKA Marcel0PO
5721766ZŁOTA Laura0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
5842638BELCZEWSKI Filip0PO
5922854BŁAŃSKI Piotr0PO
6022857KALKOWSKI Marcin0PO
6122858MICHALIK Paulina0PO
6222859JATKOWSKA Gaja0PO
6323464BRILLOWSKI Szymon0PO
6424060SKWIERAWSKI Karol0PO
6524410BLOCK Daniel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
6626508BUŁAKOWSKI Andrzej1723PO
6726766ROMANOWSKI Mirosław0UKKS " Biała Królowa" Pruszcz GdańskiPO
6826919STAŃCZYK Paula0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
6926926GOGULSKA Zuzanna0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
7026928LEIER Lidia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
7126929SZMALC Marta0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
7226969MISIEWICZ Mikołaj0UKS "Centrum" TczewPO
7326970MISIEWICZ Krzysztof0UKS "Centrum" TczewPO
7427109BARANOWSKI Filip0MKS "POGOŃ" PrabutyPO
7527152ZYGMUNT Jakub0PO
7627214CZERWIŃSKI Bogumil1727UKS "Gedanensis" GdańskPO
7727757KLECZKOWSKA Maria0PO
7827761SERŻYSKO Kacper0PO
7930110BASIAK Kacper0PO
8077609ROHDE Paulina0PO
8133635KLINKOSZ Jan0PO
8233887HAUSER Kacper0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
8333895PINKIEWICZ Zofia0PO
8433974KOSSAKOWSKA Amelia0PO
8577600ANDRZEJAK Bożena0PO
8642522FABISZAK Oliwia0PO
8740380RUMIŃSKI Miłosz0PO
8840382KADZIEWICZ Mikołaj0PO
8940383DRÓŻDŻ Monika0PO
9041644GULCZYŃSKI Kacper0UKS "Korona" GdańskPO
9141643PŁOCHARCZYK Ewa0UKS "Korona" GdańskPO
9241677SOSNOWSKI Szymon0PO
9341687KURPISZ Mateusz0UKS "Korona" GdańskPO
9477610DŁUŻNIEWSKA Ewelina0PO
9541960SUTOR Marcin0UKS "Korona" GdańskPO
9642310MONIŃSKI Wojciech0UKS "Korona" GdańskPO
9742312DĄBROWSKI Dominik0UKS "Korona" GdańskPO
9843352POLAK Jakub0UKS "Korona" GdańskPO
9944134WICKI Ryszard0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10044213ADAMCZYK Michał0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10144214BIR Gracjan0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10244215BORYCKI Wojciech0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10344216BYCHOWSKI Tomasz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10444217CZERWIONKA Karol0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10544218DZIONK Arnold0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10644219FORMELA Michał0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10744220FRYCKA Aleksandra0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10844221FRYCKI Mirosław0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
10944222GÓRA Bartłomiej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11044378ITRICH Krzysztof0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11144379JASKULSKI Krzysztof0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11244380KACZMAREK Damian0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11344381KACZMAREK Paweł0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11444382KAJETA Janusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11544383KAMER Ireneusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11644384KAMER Jarosław0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11744385KAMER Marcin0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
11844783SZWAGIERCZAK Małgorzata0UKS "Gedanensis" GdańskPO
11945422OSTROWSKI Filip0UKS "Korona" GdańskPO
12045602KAZANA Jacek0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12145603KLECZKOWSKI Roman0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12245604KOSZNIK Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12345605KOSZNIK Weronika0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12445607KOWALCZYK Krzysztof0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12545608KRYGER Piotr0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12645609KUMALA Joanna0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12745610LEMOINE Gerard0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12845611LEONARCZYK Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
12945612ŁEMPICKI Szczepan0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13045613MAMELSKI Jakub0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13145614MAZUR Jan0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13245615MILEWSKI Sławomir0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13345616OSTOJA-LNISKI Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13445617PIEŃKOSZ Piotr0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13545618ROSZKOWSKA Hanna0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13645619ROSZKOWSKI Maciej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13745620ROSZKOWSKI Paweł0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13845622ROZWADOWSKI Mateusz0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
13945625SADURA Andrzej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14045628SOROKA Waldemar0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14145629STEC Mateusz0PO
14245630SZWICHTENBERG Bartłomiej0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14345631SZWICHTENBERG Radosław0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14445632WESOŁOWSKI Patryk0PO
14545633ZABOROWSKI Adrian0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14645634ŻAKIETA Paweł0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
14746522STANKA Maciej0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
14846523ZAJĄC Filip0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
14946830GRZYB Jan0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
15046831GRZYB Adam0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
15146835LEJKOWSKA Izabela0PO
15246870KALINOWSKI Slavik0PO
15346898ZASTAWNY Kamil0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
15447358SŁABIŃSKA Patrycja0PO
15577606SZUMIŃSKA Małgorzata0PO
15677598CICHOSZ Monika0PO
15750053SZOPA Ryszard0PO
15850113ALWASIAK Ignacy0PO
15952372ASZYK Mikołaj0PO
16050847GĘBA Alicja0PO
16151189KOWALSKI Aleksander0PO
16251337ZEYDA Tymoteusz0PO
16351338LACH Miłosz0PO
16451339ANTOLAK Maciej0PO
16551343OCZKI Michał0PO
16651647CYBULA Zuzanna0PO
16751707CELEJOWSKI Igor0PO
16852765LIBAN Jakub0PO
16951709GOŚCINIAK Jonasz0PO
17051816MUCHOWSKA Zofia0PO
17151819ŻYWICKA Agata0PO
17251820BRESKA Seweryn0PO
17352040DĄBROWSKI Jakub0PO
17452044OSTROWSKI Kamil0PO
17552045LEWANDOWSKI Igor0PO
17652048JANDO Stanisław0PO
17752050MARCHOLEWSKI Konrad0PO
17852057CEMPEL Kajetan0PO
17952058HADRZYŃSKI Adrian0PO
18052063SZCZEPANIAK Jacek0PO
18152111GRADOWSKI Kacper0PO
18252253GIGOŃ Jan0PO
18352255SZYMANOWSKI Marceli0PO
18452369DANILUK Pulina0PO
18552370NIEMIROWICZ-SZCZYTT Adam0PO
18652371WOŹNIAK Zofia0PO
18752375LESZCZYŃSKA Lena0PO
18852377MICHALSKI Paweł0PO
18952432BRODZKI Wojciech0PO
19052438DZIÓRAWIEC Szymon0PO
19152536LIPKE Cyprian0PO
19252810PŁATEK Mateusz0PO
19352811ŻUKOWSKI Ernest0PO
19452815BURAK Tymoteusz0PO
19553076KOROŻAN Aleksander0PO
19653078BURDYN Jacek0PO
19753079BRUZDOWICZ Wojciech0PO
19853080ŁOBODA Wiktor0PO
19953081OŚWIECIŃSKI Filip0PO
20053082KAMIŃSKA Maja0PO
20153083MIKUCZYŃSKA Dorota0PO
20253146RUTKA Wojciech0MTS KwidzynPO
20353176KARPOWICZ Damian0PO
20453178ŁUKIAŃCZYK Maciej0PO
20553180BEDNARCZUK Igor0PO
20653181WINIAREK Bartosz0PO
20753184PIELAK Antoni0UKS "Gedanensis" GdańskPO
20853185KISIELEWSKI Michał0PO
20953187ROSOŁEK Adam1391PO
21053189SZYMAŃSKI Tadeusz0PO
21153288FELSKOWSKA Hanna0PO
21253289HINCA Klaudia0PO
21353295KUŚMIERCZUK Alicja0PO
21453299BIELAWA Michał0PO
21553486KUJACH Szymon0PO
21653487BRESKA Damian0PO
21754595GŁODEK Michalina0PO
21854596ROLA Szymon0PO
21954597BAKIERA Miłosz0PO
22054598BAKIERA Mateusz0PO
22154601BŁAŻEK Andrzej0PO
22254731WĄSIK Piotr0PO
22354736SKRZYPIŃSKI Dariusz0PO
22454812PIĄTKOWSKI Oskar0MCKiE MalborkPO
22560079CHILIŃSKI Paweł0PO
22659900NOGA Kacper0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
22760627JELEŃ Jakub0PO
22855078GRUSZKA Przemysław0UKS "Centrum" TczewPO
22955079SOKOŁOWSKI Wojciech0PO
23055360DĄBROWSKA Marta0PO
23155362MROCZKA Marcin0PO
23255365MAJEWSKA Lucyna0PO
23355367CZUPAJŁO Zofia0PO
23455368CHILCZUK Maksymilian0PO
23555369POBŁOCKI Miłosz0PO
23655376PIECHOCKI Kacper0PO
23755377KUROWSKI Piotr0PO
23855378FRYDRYCHOWICZ Miłosz0PO
23955391KUCEWICZ Adrian0PO
24055393RADOMSKI Maksymilian0PO
24160629SZONERT Olga0COR CORDIUM Starogard GdańskiPO
24255914SULKOWSKI Antoni0PO
24355919KUJAWSKI Piotr0PO
24455921KALICKI Piotr0PO
24555972NOWAK Amelia0PO
24655978BRODNICKI Nikodem0PO
24755979POLANOWSKI Przemysław0PO
24855986KOCZARA Bartosz0PO
24955989JAGIELSKI Julian0PO
25055993ZIELIŃSKI Bartosz0PO
25155996WENTA Kacper0PO
25256169BRYLOWSKI Bartłomiej0PO
25356263WAWRYSZUK Dawid0PO
25456280GRABAN Marek0PO
25556281NASIADKA Jędrzej0PO
25656287WRÓBLEWSKI Mikołaj0PO
25756288WRÓBLEWSKI Szymon0PO
25856292OSSOWSKA Zuzanna0PO
25956293NIEDOSZYTKO Józef0PO
26056296TRZECIAK Ksawery0PO
26156351CLAUDOT Elisa0PO
26256353JAKUCZUN Jerzy0PO
26356873GRONCZEWSKA Aleksandra0PO
26456877MAZUREK Mateusz0PO
26556931BINIĘDA-PASTWA Zuzanna0PO
26656932SŁOMIŃSKI Michał0PO
26756934FLISIKOWSKA Izabela0PO
26856936KOWALCZYK Jakub0PO
26957431SAŁATA Jan0PO
27057353SUCHODOLSKI Michał0PO
27157354ŚWIĘTOCHOWSKA Katarzyna0UKS "Gedanensis" GdańskPO
27257402SMAL Wojciech0PO
27357435SŁABY Paweł0PO
27457647RUSZKOWSKA Marcelina0PO
27557648DROHOMIRECKI Jakub0PO
27657649CZEPKOWSKI Kamil0PO
27757650GRUDNIEWSKI Kacper0PO
27857651ZAHORSKI Kacper0PO
27957652MARUSZAK Jakub0PO
28057879CZAPIEWSKI Marcin0PO
28158185LEWICKI Szymon0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
28258186TRZUSKOLAS Marcel0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
28358187SŁOMIŃSKI Dawid0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
28458216ŚMIGIEL Kinga0PO
28558222PANGEŁOW Goran0PO
28658224PYRZEWSKI Oskar0PO
28758226MICUN Adam0PO
28858228MAZUR Paweł0PO
28958374FALKIN Michał0PO
29058375HORODECKI Dominik0PO
29158380GOŁDYN Adrian0PO
29258381CYRZON Jakub0PO
29358383SIEMIENIUK Bartosz0PO
29458384JANIK Jerzy0PO
29558386JANIK Tymon0PO
29658538SZYMCZAK Antoni0PO
29758542BONK Ksawery0PO
29858545MIELEWCZYK Maksymilian0PO
29958546ROSZAK Paweł0PO
30058548MACIEJA Julian0PO
30158550KOWALCZYK Franciszek0PO
30258648HOFFMANN Jacek0PO
30358873GWIZDAŁA Wiktoria0PO
30459005RUDZKA Agata0UKS "MDK GDYNIA"PO
30559006JANAS Mateusz0UKS "MDK GDYNIA"PO
30659009WORONIECKA Laura0MTS KwidzynPO
30759084POZORSKA Kinga0PO
30859089KARNABAL Kacper0PO
30959090PAWĘSKA Kacper0PO
31059091MARKIEWICZ Nikodem0PO
31159095ZAPAŚNIK Sonia0PO
31259323MŁYŃSKI Jakub0PO
31359887BUŁAT Julia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
31459975LITWIC Rafał0PO
31559977ELENDT Ryszard0PO
31660020ZANIEWSKI Tymon0PO
31760021KULON Wojciech0PO
31860027SMOLARSKI Hubert0PO
31960080SNARSKI Julian0UKS "Gedanensis" GdańskPO
32060081WALCZYK Stanisław0UKS "Gedanensis" GdańskPO
32160082STAROSTA Bartłomiej0PO
32260188ŁĘGOWSKI Igor0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32360189PARKA Łukasz0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
32460217ZIELIŃSKI Michał0PO
32565370PALUCHOWSKI Mateusz0UKS "Centrum" TczewPO
32660534KOSEDA Nikifor0PO
32760536PIETRUSZKA Alan0PO
32860539BRENDEL Katarzyna0PO
32960543MACHLUS Kacper0PO
33060551STEFANOWSKI Szymon0PO
33160556KACPRZYCKI Jan0PO
33277593BŁOŃSKA Iwona0PO
33361030SOBIERAJ Tadeusz0MCKiE MalborkPO
33461394DRANKOWSKI Piotr0PO
33561533KWIDZIŃSKI Kacper0PO
33661555PORTEE Aleksandra0UKS "MDK GDYNIA"PO
33761556TAMSKI Szymon0PO
33861559WERSOCKI Piotr0PO
33961561PIEŁUĆ Emilia0PO
34061562NALEWAJA Wilhelm0PO
34161563NALEWAJA Wiktor0PO
34261568MARYNOWSKI Jędrzej0PO
34361569PIOTROWSKI Jan0PO
34461570BRYŁA Filip0PO
34561572MICEWICZ Michał0PO
34661575PANASIUK Hubert0PO
34761576FURMAŃSKA Ewa0PO
34861577GAJEWSKI Szymon0PO
34961581RUNOWICZ Victor0PO
35061582SZCZERBA Mateusz0PO
35161584CZEPECZEK Milena0PO
35261588RYNKOWSKI Łukasz0PO
35361590PACTWA Filip0PO
35461594ZACHARZEWSKI Kuba0PO
35561596HALIKOWSKI Szymon0PO
35661991WOJNIŁŁO Jeremi0PO
35761996DĘBSKI Kacper0UKS Zawisza KolbudyPO
35862000GURDZIŃSKI Oliwier0PO
35962011WASIŁOWICZ Wojciech0PO
36062031GOŁĄBEK Aleks0PO
36162034GRABARCZYK Artur0PO
36262035GRABARCZYK Mateusz0PO
36362041KUJAWA Ewa0PO
36462056KRĘCISZ Tomasz0UKS "Centrum" TczewPO
36562169RUTKOWSKI Mateusz0PO
36662171SIMIŁOWSKA Karolina0PO
36762172SIMIŁOWSKI Mateusz0PO
36862173WIERZCHOWSKI Kamil0PO
36977603WINIARSKA-FURTAK Agnieszka0PO
37063332SIEŃKOWSKI Szymon0PO
37163336ADEL Nikodem0PO
37263341DOMISIEWICZ Wiktor0PO
37363760KOZAKIEWICZ Ksawery0PO
37463761DZWILEWSKI Kacper0PO
37563878KUJAWSKI Konrad0UKS "MDK GDYNIA"PO
37663901CZURAJ Weronika0PO
37763904KSIĄŻEK Piotr0PO
37863905PYRZEWSKI Oliwier0PO
37964125PRZYBYSZ Jacek0UKS "Centrum" TczewPO
38064587KĘDZIOR Piotr0UKS "Gedanensis" GdańskPO
38164635KLINKOSZ Amelia0MCKiE MalborkPO
38264672EBERTOWSKI Julian0PO
38364675LITWIŃSKI Robert0PO
38464708MYSZKA Mateusz0PO
38565030MROCZKOWSKI Eliasz0PO
38665032KOPYTO Maciej0PO
38765038BŁAŻYŃSKI Antoni0PO
38865047SKOWROŃSKA-TEMPLER Monika0PO
38965049HERMAN Hanna0PO
39065052STENCEL Katarzyna0PO
39165054KROMER Bożena0PO
39265055PASZCIERZYŃSKA Angelika0PO
39365057JAMROZIK Ryszard0PO
39465267ŁOZIŃSKI Mateusz0PO
39565268WOLNIEWICZ Tymon0PO
39665277DYGUŚ Jacek0PO
39765282HANYŻ Karolina0PO
39865284PREDKO Mikołaj0PO
39965285KOZŁOWSKA Małgorzata0PO
40065624MUCHOWSKI Miłosz0PO
40165625STANKOWSKI Krzysztof0PO
40265634KOWALEWSKA Joanna0PO
40365635KOSTRZEWA Jacek0PO
40465636KUREK Jakub0PO
40565641MATEŃKO Joanna0PO
40665643STEC Zbigniew0PO
40765645KOZAK Katarzyna0PO
40865646NOWOCIŃSKA Iwona0PO
40965774MŁYŃSKI Henryk0PO
41065885GAJEWSKI Przemysław0UKS "Centrum" TczewPO
41165888CIESIELSKI Maksymilian0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
41265920SMOLIŃSKI Julian0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
41365921PRĘTKA Olivia0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
41465977BURNATOWSKI Dariusz0PO
41565998KARCZEWSKI Jacek0UKS "Gedanensis" GdańskPO
41666006KRUK Inez0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
41766021AVERINA Angelina0PO
41866034OLECHNICKA Liliana0PO
41966035HOMZA Krystyna0PO
42066036HOMZA Zdzisław0PO
42166047OŻAROWSKI Patryk0PO
42266048ZIENTKIEWICZ Igor0PO
42366596IGLIKOWSKA Dobrochna0UKS "Gedanensis" GdańskPO
42466597ZALEWSKI Antoni0UKS "Gedanensis" GdańskPO
42566959DUMAŃSKI Aleksander0PO
42666960KULMANOWSKI Igor0PO
42766968DUMAŃSKI Mikołaj0PO
42867312Janta-Lipinski Marek0PO
42967371MEJER Mikołaj0PO
43067376OKRÓJ Marta0PO
43167385KRAKOWIAK Jan0PO
43267387KONKEL Maksymilian0PO
43367391BOLDUAN Maksymilian0PO
43467393SCHWABE Piotr0PO
43567394TOMKOWICZ Jakub0PO
43667396GÓRSKA Natalia0PO
43767401DATHA Aleksander0PO
43867404WRYCZA Dominik0PO
43967406DE HEIDE Igor0PO
44067407DROŹDZIK Igor0PO
44167410WAWOCZNY Jan0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
44267411KULIK Maciej0PO
44367412ŻOŁNIERKIEWICZ Mateusz0PO
44467413CHMIELEWSKI Piotr0PO
44567415JANKAU Marcel0PO
44667421CYRSON Eryk0PO
44767422RADZIEJEWSKI Tymoteusz0PO
44867426KURCALA Łukasz0PO
44967427BELA Stanisław0PO
45067468GRYGIEL Lena0UKS "MDK GDYNIA"PO
45167471NOWATKOWSKI Dominik0PO
45267632SZARMACH Paweł0PO
45367772MAZUR Paweł0MCKiE MalborkPO
45468070CZURLAJ Karolina0PO
45568075OGRODOWCZYK michał0PO
45668078BUCZYŃSKI Mikołaj0PO
45768079JAROSZ Dawid0PO
45868080KASYNA Bartosz0PO
45968081KSIĄŻEK Piotr0PO
46068082MARKOWSKA Zofia0PO
46168084PRZEWŁOCKI Remigiusz0UKS "Gedanensis" GdańskPO
46268088GOŚCICKI Szymon0PO
46368094RADUŃSKI Krzysztof0PO
46468377KRZEMIŃSKA Olga0PO
46568382DEJNA Michał0PO
46668615JADCZAK Adrian0PO
46768617SĘDZIŃSKI Mieszko0PO
46868620TRWOGA Bartosz0PO
46968782WADOWSKI Mikołaj0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
47068784SZYPULIŃSKI Bartosz0UKS "Jantar" Pruszcz GdańskiPO
47168861LIWACZ Marcelina0PO
47268863WIŚNIEWSKI Maksymilian0PO
47368868SIKORA Alan0PO
47468878ANDRUSZYSZYN Mateusz0PO
47568881PAWŁOWSKI Jakub0PO
47668882PIOTROWSKI Krzysztof0PO
47768883HAHN Zuzanna0PO
47868965GONERA Mateusz0PO
47968967JANASZEK Gaja0PO
48068968KUŚMIERZ Hubert0PO
48169171CESARZ Szymon0PO
48269173GURZYŃSKA Maria0PO
48369174GURZYŃSKI Michał0PO
48470266BŁAWAT Bartosz0PO
48570267BOROWICZ Dawid0PO
48670268POBŁOCKI Michał0PO
48770311KASPERCZYK Kamil0PO
48870449ANTOSIK Kajetan0PO
48970454OLSZEWSKI Nikodem0PO
49070466DUCZYMIŃSKA Klara0PO
49170469ROSMANOWSKI Piotr0PO
49270471MILEWSKI Karol0PO
49370472KOSIOREK Olga0PO
49470479JONIEC Jan0PO
49570480GWIZDAŁA Jakub0PO
49670922MACIĄG Gabriel0PO
49770923GŁODOWSKA Pola0PO
49870924KOWALCZYK Dominika0PO
49970927ŁADEWSKA Anna0PO
50070928SOBCZAK Marianna0PO

   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006