Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 12 2017 18:02:17
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. D馧
1750CZAPCZYK KrzysztofK2226PO
2773HARMATA Marek FOTOI1785UKS "茳emka" ChojnicePO
3776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
4777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
5778TURZY垶KA Gra篡na FOTOI1410UKS "茳emka" ChojnicePO
6873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOI1871UKS "茳emka" ChojnicePO
7874GOΣ垶KA Anna FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
8875GOΣ垶KI Czes豉w FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
9876GOΣ垶KI Grzegorz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
10877JANUSZEWSKI Piotr FOTOI1937UKS "茳emka" ChojnicePO
11878LABUN Kornel FOTOII+1793UKS "茳emka" ChojnicePO
12879MAΒK PaulinaII0UKS "茳emka" ChojnicePO
13880MEGGER DawidII1543UKS "茳emka" ChojnicePO
14881OSOWICKI Jakub FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
15888BANKERT Krzysztof FOTOI2001UKS "茳emka" ChojnicePO
16911CABAJ Marcin FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
17929ELERYK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18935MROZI垶KA Anna FOTOI++1812UKS "Korona" Gda雟kPO
19945GINTER PaweII1850UKS "茳emka" ChojnicePO
20950GRAJCZAK Adrian FOTOI++1993UKS "WDA" LipuszPO
211001KIEDROWICZ Jan FOTOIM2309UKS "茳emka" ChojnicePO
2217463SZYMANOWSKI Mateusz FOTOI1913UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
231081MYZYK Jan FOTOK1998UKS "茳emka" ChojnicePO
241085STEFANIAK KingaK1818KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
251098PALUSZKIEWICZ PaweI1826UKS "茳emka" ChojnicePO
261101PASZEK Krzysztof FOTOK2128UKS "Centrum" TczewPO
271159STUDZINSKI Tadeusz FOTOI+1869UKS "茳emka" ChojnicePO
281204WINDORPSKI Jacek FOTOI1991UKS "茳emka" ChojnicePO
291506WOLSKI LechI0UKS "WDA" LipuszPO
304435DZIOBEK Jerzy FOTOI1731PO
314450WYRZYKOWSKI LubomirK2225PO
324453SZULTKA AgataI+1851KKS "Ormuzd" KartuzyPO
334454KOTΜWSKA Anna FOTOI1692KKS "Ormuzd" KartuzyPO
344455KOTΜWSKI TomaszI++2024KKS "Ormuzd" KartuzyPO
354457MAKURAT AdamII1943KKS "Ormuzd" KartuzyPO
364458SIENIEK MateuszIII1671KKS "Ormuzd" KartuzyPO
374459WARMOWSKI PawelI1919KKS "Ormuzd" KartuzyPO
384461CZYMBOR RyszardI1801PO
394462DRZEWIECKI GrzegorzI0PO
404463+WISMONT SoteroI0PO
414464DR坒EK BogdanII0COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
424465KACZYNSKI Janusz0PO
434466KLAWITTER Katarzyna0PO
444467KLAWITTER Olga0PO
454468KLOPOTEK ㄆkasz0PO
464469KWA吉IEWSKI Jan0PO
474470LINDENAU Jozef0PO
484471MICHNIKIEWICZ SlawomirI1912COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
494473OSSOWSKI Boleslaw FOTOII+1574COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
504475SMUCZYNSKA PaulinaII0PO
514476SZARMACH AndrzejII1767COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
524477SZYMANOWICZ Jozef FOTO1416PO
534478MORAWIEC ZdzislawI2175PO
544479STRZALBA MaciejI2050PO
554489LIS PaulinaI+0PO
564490TRACZEWSKI Wojciech FOTOI1719UKS "Korona" Gda雟kPO
574494CHMIELEWSKA AnnaI0PO
584495CHMIELEWSKI RadoslawII0PO
594498FILONOWICZ MariuszI0PO
604500GORSKI WieslawI0PO
614502KEBLOWICZ JozefII0PO
624504PIOTRZKOWSKI MieczyslawI+2054PO
634506TOMASZEWSKI JacekI0PO
644507TWERD AleksanderII0PO
654508WADRZYK ZbigniewII+0PO
664509WIECZOREK CezaryI0PO
674511BATOR Tomasz0MTS KwidzynPO
684512BATOR PrzemyslawI1928MTS KwidzynPO
694513DREWS AdamII0MTS KwidzynPO
704514GIECEWICZ TomaszII1907MTS KwidzynPO
714515GRZYBICKI AndrzejI1964MTS KwidzynPO
724516HISZCZY垶KI JakubI2000MTS KwidzynPO
734517KOCHA垶KA Bogumi豉I+1617MTS KwidzynPO
744518NAROLSKI PaweII1880MTS KwidzynPO
754519RZEMEK WojciechII1774MTS KwidzynPO
764520SOKOΜWSKA AnetaI1692MTS KwidzynPO
774521SOKOLOWSKA BarbaraI1727MTS KwidzynPO
784522SZCZEPANSKI TadeuszII0MTS KwidzynPO
794523WEBER RobertI2125MTS KwidzynPO
804524WOZNIAK MarcelII0MTS KwidzynPO
814525CIESIELSKI Tomasz FOTOI1792TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
824540ADOLPH FlorianI0PO
834541DETLAF FlorianI0PO
844542DETLAF HieronimI0PO
854543MUZA WaldemarI0PO
864544TUREK AndrzejI++2082PO
874549ZIEMANN Jaroslaw FOTOI1843UKS "Centrum" TczewPO
884552RAJTAR JaroslawII1426PO
894554JANKOWSKA AnnaII+0UKS Zawisza KolbudyPO
904555JANKOWSKA MariaI0PO
914557GRALINSKA KrystynaI0PO
924558GAN Natalia0PO
934559GAN Patryk0PO
944561KARSKI Sebastian FOTOII1800MTS KwidzynPO
954562KUBOW Arkadiusz0PO
964563PAWEΜSZEK ㄆkaszII+0PO
974564STANIASZEK KrzysztofII+0PO
984565STASKIEWICZ Karolina0PO
994566WEICHHOLD LukaszII+1917PO
1004568CISZEWSKI RomanI0PO
1014569ΣKSZA FranciszekII0PO
1024571TUSZYNSKI EdmundI1904PO
1034573BANDYK MaciejII+0PO
1044574KIRSZENSTEIN ㄆkaszII1879PO
1054575DOMBROWSKI BartoszI1845UKS "Centrum" TczewPO
1064576+MOKWA MarekI1987UKS "Centrum" TczewPO
1074577BORKOWSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1084578CHELMINSKI S豉womir0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1094579FIEDORCZUK PrzemyslawII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1104580KARLO Mateusz0PO
1114581KARLO TymoteuszI1976UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1124582KWAPISIEWICZ Agnieszka0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1134583MUKLEWICZ RyszardII+0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1144584NERSESJAN GrzegorzII+1935UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1154585PIOTRZKOWSKI KrzysztofII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1164586PRZYTYCKI PiotrI2155UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1174587WALKUSZ MaciejII1619PO
1184588WITBRODT JakubII1682TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
1194589ADAMCZYK RobertII1731PO
1204590BLADOWSKI KrzysztofIII0PO
1214591JACKIEWICZ AleksandraIV0PO
1224592KRYSZEWSKI SebastianI1872PO
1234593MA垶KI DamianII1744PO
1244594MA垶KI SylwesterII1754PO
1254595MARSZAΘOWSKA NataliaIII0PO
1264596MIERSKA AgnieszkaI+1861PO
1274597SOCHA RoksanaII1494PO
1284598GORDZIEJCZUK JerzyI+0PO
1294599BOGUTA MateuszI0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1304600TYDA AgataII+1603UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1314601BRYLOWSKI MarianI++1922UKS "WDA" LipuszPO
1324602BRYLOWSKI StefanI++1877UKS "WDA" LipuszPO
1334603WOLODZKO MartaI0PO
1344604CHMIELECKI MichalII+1764UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1354605CHOINSKI LukaszII+1770UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1364606GRODECKI Emil0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1374607KOWALCZYK Pawe0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1384608KROPIDΜWSKI MaciejII+1714UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1394609MAJEWSKI KarolII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1404610PILECKI AdamI2009UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1414611TOKARSKI Dominik0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1424612WALCZAK KrystianI+1990UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1434613GROTA Mateusz FOTOI1867UKS Zawisza KolbudyPO
1444614KOBUS SebastianI++2091UKS Zawisza KolbudyPO
1454615ZIELI垶KI WojciechK2169UKS Zawisza KolbudyPO
1464616KWASNIEWSKI Jerzy FOTOI1930PO
1474617MAZUR AndrzejI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1484618URBAN ZbigniewI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1494619ZIELI垶KI AdrianII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1504620CZARNOTA Jaros豉wI1800UKS "WDA" LipuszPO
1514625ABRAHAM Zygmunt0PO
1524626ANDRZEJEWSKI SzymonI1925UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1534627BACHAN DanielI2076UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1544628BADUROWICZ LeszekI2134PO
1554632BENDYK MaciejII0PO
1564633BIALOOKI PiotrI0PO
1574635BISKUP IzabelaI0PO
1584637BODIO LeszekI1857PO
1594638BODYCH ZenonI0PO
1604639BOROWSKI JaroslawI++1965PO
1614640BORTKUN AleksanderI0PO
1624642BORTKUN PiotrI2026PO
1634643BUGALSKI MichaK2263UKS Zawisza KolbudyPO
1644645BUKOWSKI Zbigniew0PO
1654647BYLICA MaciejI0PO
1664648BYLICA MichalI++2067PO
1674650CHLOPECKI LeszekI0PO
1684651CHMIELECKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1694652CHMIELEWSKI TomaszI2035PO
1704654CIESLINSKI AdamI0PO
1714655CISZEWSKI MarekI1914UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1724658CZAPIEWSKA IzabelaK1985UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1734659CZARNOWSKI AdamK0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1744660CZERWI垶KA Luiza FOTOII1455UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1754661CZYRSON KrystianI1955UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1764662DAGLIS Robert0PO
1774664DOBROWOLSKI Henryk FOTOI1655PO
1784665DRYGALSKI KrzysztofI0PO
1794666DYMOW BoguslawI0PO
1804668FORYS MichalI2021PO
1814670GOREK ReinholdI0PO
1824671GORNIAK TomaszK2188PO
1834672GRAFF GrzegorzM2331PO
1844673GRULKOWSKI J霩efI0UKS "WDA" LipuszPO
1854676GRZYBOWSKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1864677HILARECKI GrzegorzK2065PO
1874678HOFFMAN RudolfK2136PO
1884679HUSZCZA KatarzynaII1539UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1894680HUZARSKI StanislawI1758PO
1904685JAWORSKI AndrzejI1866PO
1914686JAWORSKI Dawid0PO
1924687JAWORSKI Edward0PO
1934688JURCZYSZYN LeszekI+0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1944689JURKIEWICZ JoannaI++1711UKS Zawisza KolbudyPO
1954690JURKIEWICZ KrzysztofM2275UKS Zawisza KolbudyPO
1964691JURKIEWICZ Krzysztof FOTOK2040COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
1974694KARCZY垶KI LechI+1801UKS "WDA" LipuszPO
1984696KARDASZ Wladyslaw FOTOI1742PO
1994697KARWOWSKI BogdanK2215PO
2004698KASZUBOWSKI ㄆkasz0PO
2014699KAWA ZbigniewI1884PO
2024701KEMPI垶KI Zdzis豉wK2204UKS "Korona" Gda雟kPO
2034703KIEzZEWSKI KrzysztofK2212PO
2044704KIRSZENSTEIN AdamI2059PO
2054705KISZKIS JuliuszI1608KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
2064706KLAMANN MarcinI2082PO
2074708KOC WladyslawK2151UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2084710KOJRO AntoniI0PO
2094716KRAWCZYK AndrzejI2103PO
2104717KRAWCZYK AndrzejK2117UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2114718KROPOTOW Alicja0PO
2124719KRUSZYN PawelI0PO
2134720KRZYWKOWSKI LeszekI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2144722KULCZYCKI DanielI1982PO
2154723KULICKA AnnaI+0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2164724KULIK RomanI1623PO
2174725KULLING Aleksander FOTOI1933UKS "Centrum" TczewPO
2184726KULYK RomanI0PO
2194729KU危IERZ MaciejK2097UKS Zawisza KolbudyPO
2204730KUT MarcinI2195UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2214731KWIATKOWSKI LukaszK2270PO
2224732KWIDZINSKI PiotrII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2234733LANCUCKI MaciejI2007UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2244734LASKOWSKI MateuszII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2254735LASOWSKI TomaszI2024UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2264739LE Czes豉w FOTOI1880PO
2274740LEWANDOWSKI AdamIII0PO
2284742LEWANDOWSKI KrzysztofI0PO
2294743LEWANDOWSKI Miros豉w FOTOK2050PO
2304745LIBURA WieslawK2230UKS "Korona" Gda雟kPO
2314748MALENCZYK KatarzynaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2324749MARKOWSKI StanislawI0PO
2334750MARSZK KazimierzK1832UKS "WDA" LipuszPO
2344751ZDROJEWSKA NataliaM2095UKS "WDA" LipuszPO
2354752MERTA ZdzislawII0PO
2364753METTEL LechK0PO
2374754METTEL WernerI1752PO
2384755MICHAΒK MartaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2394756MIELNICZEK KrzysztofK2178PO
2404758MIRSKI StanislawI++2139UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2414759MISIEJUK ZdzislawI1960PO
2424761MORAWIEC AnnaK0PO
2434762MROZOWICKI RyszardI1951PO
2444763MULAWA MaksymilianI2085PO
2454764MURAWSKI WieslawI++2163UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2464765MYSZKA IreneuszI0PO
2474766MYSZKA ZygmuntI1837PO
2484767NADOLINSKI RomanI1968PO
2494768NARKUN Michal FOTOI1888PO
2504769NARLOCH ZbyslawI1801PO
2514770NIKONOWICZ AdrianI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2524772NISZTUK MichaI1662UKS "WDA" LipuszPO
2534773NOWAK RyszardI0PO
2544775OKRUCINSKI Tadeusz FOTOFM2212MCKiE MalborkPO
2554776OKSINSKI AdamI0PO
2564778ORLIKOWSKI EugeniuszI0PO
2574782OSSORYA-CIERPICKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2584783OSSOWSKI Andrzej FOTOK2232PO
2594784PADEREWSKA ReginaI0PO
2604786PANEK Tadeusz FOTOI++1698PO
2614787PAZURKIEWICZ JanuszK1826PO
2624788PERSZEWSKA KrystynaI1508PO
2634790PIANKOWSKI Jakub0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2644792PIECHOCKI FranciszekFM2245PO
2654793PIEPIORKA PaulinaI+1805UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2664794PIERSCINSKI KazimierzI0PO
2674795PIETRZYCKI JacekI++2179UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2684796PILICZEWSKI Bogusz FOTOI2117PO
2694797PIOCH Zygmunt FOTOM2022PO
2704800POMORSKA KarolinaI0PO
2714801POMYKALA MarekI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2724802PONIEWIERSKI PiotrI+1916UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2734804POSNIK AndrzejI1672PO
2744805PRZYBYLOWICZ KazimierzI1651UKS "Korona" Gda雟kPO
2754806PRZYTULSKI KazimierzI0PO
2764807RAWICZ-GALI垶KI Wac豉wI+0PO
2774810REK KrzysztofI2043PO
2784814SAPIS LucynaK2042PO
2794816SEMENIUK Adam FOTOI1953PO
2804817SERBINOWSKI MieczyslawI1443PO
2814818SETOWSKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2824819SETOWSKA JustynaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2834822SITEK AndrzejI0UKS "WDA" LipuszPO
2844824SMALARA KazimierzI1937KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
2854826SOBOLEWSKI PiotrK2105PO
2864827SOCHA Czes豉wK2235PO
2874829SOTER TomaszI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2884830SPODZIEJA DiogenesI2046UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2894833STANIAK MariuszI1779PO
2904834STANISLAWOWICZ JanI1924PO
2914835STARUCH Roman FOTOI++1880PO
2924836STEFANIK MarcinI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2934838STRUK JanI0PO
2944839STRYCZYNSKA JoannaK0PO
2954840STRZELECKI DionizyI0PO
2964841STUDZINSKI BrunonI++2070PO
2974842SUPINSKI RemigiuszI2138PO
2984844SWIDERSKI MarekI1963PO
2994845SWIEZYNSKA EwaI0PO
3004847SYMBOR PrzemyslawK2217UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3014849SZCZEP ZbigniewK2214PO
3024852SZCZYGLO MichalI+2020PO
3034853SZEMRYK TadeuszI0PO
3044857SZYMCZAK RomanK2086PO
3054858SZYMCZYK JadwigaI1238PO
3064860TRAFALSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3074861TROJANOWSKI Micha0PO
3084863TYDA BeataI1849UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3094864TYDA Krzysztof FOTOCM1931UKS "Korona" Gda雟kPO
3104865UKRAINSKI Roman0PO
3114867UZIAΘO MarekI2029PO
3124870WALAWICZ JerzyI0PO
3134872WALKUSZ MiroslawCM1944UKS "Korona" Gda雟kPO
3144875WASKOWSKI AleksanderI0PO
3154876WASLOWICZ BoguslawI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3164877WEGNER RobertI2181PO
3174880WIELECKI ZygmuntK2203UKS "Korona" Gda雟kPO
3184882WIEWIORKOWSKI DariuszI++2075PO
3194883WIRKUS MieczyslawI++2092PO
3204884WISMONT RyszardK2320PO
3214887WODZISxWSKI MarianI+1923MTS KwidzynPO
3224888WOJTASZEK Rados豉w FOTOGM2736MTS KwidzynPO
3234890WRZESINSKI BartoszI1985UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3244891WRZES垶KI- SZNAJNER PaweI1984UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3254892WYRWA ZdzislawI1911UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3264893ZABLOCKI BartoszI0PO
3274896ZDROJEWSKI WojciechI+2177UKS "WDA" LipuszPO
3284897ZDZIARSKI StanislawI0PO
3294898浩xJTYS JozefI1698PO
3304900ZIELI垶KI JanI1819PO
3314901ZIELI垶KI Maciej FOTOK+2197UKS Zawisza KolbudyPO
3324902ZIELI垶KI StanislawK2160UKS Zawisza KolbudyPO
3334904狹xWSKI MarceliI0PO
3344906ZYGMUNT PiotrI1751KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
3356290SOΜDUCHA OlafII+1597MKS "POGO" PrabutyPO
3366358BO浩K AndrzejI0MKS "POGO" PrabutyPO
3376359BO浩K JanI0MKS "POGO" PrabutyPO
3386372CYMANSKI TadeuszI0MCKiE MalborkPO
33940377CHLEBOWICZ JanuaryIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
3406486PIASECKI TomaszI0MKS "POGO" PrabutyPO
3416526SKONIECZNY JerzyI0MCKiE MalborkPO
3426537ST襾IE JanuszK0MCKiE MalborkPO
3436541BxSZCZUK AgnieszkaI0UKS "Korona" Gda雟kPO
34431252MIELCAREK AleksandraIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
3457178SYMBOR BeataK2055PO
3467195MIESZKOWSKA JustynaK+2017MCKiE MalborkPO
3477493MIΜSZ JustynaK0PO
3487549ZMYSΜWSKI ArturI1678PO
3497617ANDRZEJEWSKI W豉dys豉wII1398PO
3507642BORCHARDT Marcin FOTOII1662UKS "茳emka" ChojnicePO
35177590KRAJEWSKA-RIGALL Ma貪orzata0PO
3527782KNAP NarcyzII1630UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3537920POFELSKI AndrzejII1598PO
3547933REK Tadeusz0PO
35565919DELEWSKI JanIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
3567950SADURSKI TomaszII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3577967SOBCZYNSKI RomanI+1844MTS KwidzynPO
35866043KAMROWSKI Patryk0PO
3599843KUCHARSKI KrzysztofII+1868PO
3609922KRZYWKOWSKI Marcin FOTOI1858UKS "Centrum" TczewPO
36177622SOSNOWSKI ErykV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
36210560LIPINSKI RyszardII+0PO
36310565ULANOWSKI Karol FOTOK2149UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
36421531PAWEzZYK MaksymilianIV0PO
36577612PLATA MariaV0PO
36615229PAΣBICKI Marek0UKS "茳emka" ChojnicePO
36711607RZEPI垶KI MaciejII1634UKS "茳emka" ChojnicePO
36815207AL DAHHAN Fadi0UKS "茳emka" ChojnicePO
36915208BABI垶KA Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
37015209BAJEROWSKI MarcinIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
37115210BANKERT ArturIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37215211BARSKI ㄆkaszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37315212BIESEK S豉womirIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37415213DEJA MaurycyV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37515214GINTER ㄆkasz FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
37615215GRELA Jeremiasz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
37715216GROMOWSKA PaulinaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37815217GZUBICKI Bartosz0UKS "茳emka" ChojnicePO
37915218JANTA-LIPI垶KI Mateusz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
38015220KASZUBOWSKI KarolV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38115221PAWLAK AgnieszkaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38215222PAWLAK KingaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38315223PAWLAK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38415224ROLBIECKI Marcin0UKS "茳emka" ChojnicePO
38515225SKOBIEJ AdrianIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
38615226STACHEWICZ Artur FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
38715227TURZY垶KA DamrokaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38815228玆CHLI垶KI MateuszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38915230MISZEWSKI Grzegorz FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
39015231MISZEWSKI PatrykIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
39115232LAR W豉dys豉w0UKS "茳emka" ChojnicePO
39215234KUJAWA Mariusz0UKS "茳emka" ChojnicePO
39315235KLAJNA Przemys豉wIII1467UKS "茳emka" ChojnicePO
39415236KIEDROWSKI Albin FOTOI1850UKS "茳emka" ChojnicePO
39515237MA印OCH Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
39615684GWARNY SebastianII0UKS "茳emka" ChojnicePO
39731253KOWACKI Robert0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
39831251KARABAN MichaV0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
39917462STOLTMANN HannaIII0PO
40017465ZAJ。 PatrykII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
40126916NOWAK AndrzejIV0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
40218357TREPCZYK AdrianII1571UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
40319967MACI: Przemys豉w0PO
40477589KO列IELSKA IlonaIV0PO
40521356SZULC KrzysztofII1592TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
40623254JAWORSKI J霩efII0PO
40721394RYSZKOWSKI Radoslaw FOTO0PO
40821650STRADOWSKI DanielII0PO
40921649狹RAWIK AnnaII0PO
41021428SZYMANOWSKI Igor FOTOII1727UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
41121429PHAM Juliusz FOTOI1863WKS "FLOTA" GdyniaPO
41221430JAROSZEWICZ DawidII0PO
41321431ULANOWSKI Piotr FOTOII1291UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
41421432KAPICA PaweI1844PO
41521532BABI垶KA Agnieszka0PO
41621533JANCEN AdrianIV0PO
41721534GOLL Aleksander0PO
41821535JANCEN KamilIV0PO
41921536CELI垶KI Szymon FOTOIV0PO
42021537GRZENKOWICZ FilipIV0PO
42121538SZYMA垶KI Kacper0PO
42221553SZULC JakubIII0PO
42321556KU危IERZ RobertIII0UKS Zawisza KolbudyPO
42421557MURAWSKI ZbigniewII1633UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
42521569RETOWSKI MaciejII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
42621570KINDLER Przemys豉wK2058UKS "Korona" Gda雟kPO
42721571BLOCK KlaudiaIII0UKS Zawisza KolbudyPO
42821572AFTANASIUK JakubII1457UKS Zawisza KolbudyPO
42921573GROTA ZuzannaIV0UKS Zawisza KolbudyPO
43021613WINIARSKA Dominika FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
43121642PIEPI紑KA Mateusz FOTOII1355UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
43221643BORSUK AdamII1449UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
43321644CZECZKOWSKI MaciejIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
43421646NOWAK Filip0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
43521648NOWAK Klaudia0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
43621651ZALESKA NataliaIII0PO
43721652ZALESKI ㄆkasz FOTOK2229UKS Zawisza KolbudyPO
43821653SIERADZKI FilipIII0UKS Zawisza KolbudyPO
43921654SIERADZKA Kornelia FOTOII1357UKS Zawisza KolbudyPO
44021725WIATR PiotrIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
44121726TYDA PaweII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
44221727MODRZEJEWSKI FabianIII0UKS "WDA" LipuszPO
44321728PELOWSKI MaciejIII0UKS "WDA" LipuszPO
44421729MUCHOWSKA AnnaIII0UKS "WDA" LipuszPO
44521730KULAS LeszekIII0UKS "WDA" LipuszPO
44621732J犵RZEJEWSKI AdrianII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
44721733LASOTA KacperII1441MTS KwidzynPO
44821734KRUPI垶KI AleksanderIII0MTS KwidzynPO
44921735KR粌 Mi這szIV0MTS KwidzynPO
45021736KOCHA垶KI MarcinIII0MTS KwidzynPO
45121737FUKOWSKI PaweK1994MTS KwidzynPO
45221738STAWICKI MichaII1669MTS KwidzynPO
45321739PASTERNAK RafaII1554MTS KwidzynPO
45421742KAΣ烤Y Krzysztof FOTOII1528MCKiE MalborkPO
45521743TEMPLIN DominikaIII0MTS KwidzynPO
45621744REDMERSKA MariaI1579MTS KwidzynPO
45721745REDMERSKI JakubII1379MTS KwidzynPO
45821746CHATYS JakubI1769MTS KwidzynPO
45921747MOSZCZE垶KI Mi這sz FOTOI1771PO
46021748CHMURA KrystianII1616TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46121749NIEWIAROWSKI Mieszko FOTOII+1536WKS "FLOTA" GdyniaPO
46221750WACHOWIAK ㄆkasz FOTOII1372TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46321751GUZIK PaweIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46421752ARNDT Mateusz0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46521753KRAMP AgataIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46621754PELLOWSKI Mateusz0PO
46721755WALENTYNOWICZ Kacper0PO
46821756BIAΒK KrzysztofIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
46921757WACHOWIAK RafaIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
47021758OSIKA Kacper0PO
47121759STANKIEWICZ KajetanIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
47221761OSUCH Robert0PO
47321762URBA Karol0PO
47421763STEFANOWSKI Mateusz0PO
47521764BENEDYKA Marcel0PO
47621765PARSAMYAN NarekII1776UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
47721766ZΜTA Laura0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
47821767MOKWA Miko豉j FOTOII1473UKS "Centrum" TczewPO
47921769MIELKE Patryk FOTOII1587UKS "Centrum" TczewPO
48021770SIENIEK ㄆkaszIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
48121771ZAJ。 Bart這miejIV0PO
48221772KORCZAK-KOMOROWSKA ZofiaIII0PO
48321880ZAWADZKI MaciejII0PO
48421881ZIENOWICZ ZofiaII0PO
48521882ZIENOWICZ J霩efII1518PO
48622148WOJSZKUN TadeuszI1749MCKiE MalborkPO
48722149SMOLI垶KI DawidII1638MCKiE MalborkPO
48822150PRZEPERSKI Witold FOTOII1643MCKiE MalborkPO
48922501GAΘOWSKI Lech FOTOII0UKS "Centrum" TczewPO
49022563PELOWSKI Zdzis豉w FOTOI1773UKS "WDA" LipuszPO
49142638BELCZEWSKI Filip0PO
49222849ZI茛KOWSKI Marcin FOTOI1814UKS "Centrum" TczewPO
49322854Bx垶KI Piotr0PO
49422855LITERSKI KrzysztofIV0PO
49522856RADOMSKI AdrianII0PO
49622857KALKOWSKI Marcin0PO
49722858MICHALIK Paulina0PO
49822859JATKOWSKA Gaja0PO
49922860JABΜ垶KI AleksanderII0PO
50023252MO列IBRODZKI WojciechII0PO

   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006