Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 18 2017 14:49:16
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
1750CZAPCZYK KrzysztofK2226PO
2773HARMATA Marek FOTOI1785UKS "茳emka" ChojnicePO
3776TRZEBIATOWSKI AleksanderIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
4777TRZEBIATOWSKI HenrykIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
5778TURZY垶KA Gra篡na FOTOI1410UKS "茳emka" ChojnicePO
6873CZAPIEWSKI Waldemar FOTOI1871UKS "茳emka" ChojnicePO
7874GOΣ垶KA Anna FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
8875GOΣ垶KI Czes豉w FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
9876GOΣ垶KI Grzegorz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
10877JANUSZEWSKI Piotr FOTOI1937UKS "茳emka" ChojnicePO
11878LABUN Kornel FOTOII+1793UKS "茳emka" ChojnicePO
12879MAΒK PaulinaII0UKS "茳emka" ChojnicePO
13880MEGGER DawidII1543UKS "茳emka" ChojnicePO
14881OSOWICKI Jakub FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
15888BANKERT Krzysztof FOTOI2001UKS "茳emka" ChojnicePO
16911CABAJ Marcin FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
17929ELERYK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
18935MROZI垶KA Anna FOTOI++1812UKS "Korona" Gda雟kPO
19945GINTER PaweII1850UKS "茳emka" ChojnicePO
20950GRAJCZAK Adrian FOTOI++1993UKS "WDA" LipuszPO
211001KIEDROWICZ Jan FOTOIM2309UKS "茳emka" ChojnicePO
221081MYZYK Jan FOTOK1998UKS "茳emka" ChojnicePO
231085STEFANIAK KingaK1818KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
241098PALUSZKIEWICZ PaweI1826UKS "茳emka" ChojnicePO
251101PASZEK Krzysztof FOTOK2128UKS "Centrum" TczewPO
261159STUDZINSKI Tadeusz FOTOI+1869UKS "茳emka" ChojnicePO
271204WINDORPSKI Jacek FOTOI1991UKS "茳emka" ChojnicePO
281506WOLSKI LechI0UKS "WDA" LipuszPO
294435DZIOBEK Jerzy FOTOI1731PO
304450WYRZYKOWSKI LubomirK2225PO
314453SZULTKA AgataI+1851KKS "Ormuzd" KartuzyPO
324454KOTΜWSKA Anna FOTOI1692KKS "Ormuzd" KartuzyPO
334455KOTΜWSKI TomaszI++2024KKS "Ormuzd" KartuzyPO
344457MAKURAT AdamII1943KKS "Ormuzd" KartuzyPO
354458SIENIEK MateuszIII1671KKS "Ormuzd" KartuzyPO
364459WARMOWSKI PawelI1919KKS "Ormuzd" KartuzyPO
374461CZYMBOR RyszardI1801PO
384462DRZEWIECKI GrzegorzI0PO
394463+WISMONT SoteroI0PO
404464DR坒EK BogdanII0COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
414465KACZYNSKI Janusz0PO
424466KLAWITTER Katarzyna0PO
434467KLAWITTER Olga0PO
444468KLOPOTEK ㄆkasz0PO
454469KWA吉IEWSKI Jan0PO
464470LINDENAU Jozef0PO
474471MICHNIKIEWICZ SlawomirI1912COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
484473OSSOWSKI Boleslaw FOTOII+1574COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
494475SMUCZYNSKA PaulinaII0PO
504476SZARMACH AndrzejII1767COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
514477SZYMANOWICZ Jozef FOTO1416PO
524478MORAWIEC ZdzislawI2175PO
534479STRZALBA MaciejI2050PO
544489LIS PaulinaI+0PO
554490TRACZEWSKI Wojciech FOTOI1719UKS "Korona" Gda雟kPO
564494CHMIELEWSKA AnnaI0PO
574495CHMIELEWSKI RadoslawII0PO
584498FILONOWICZ MariuszI0PO
594500GORSKI WieslawI0PO
604502KEBLOWICZ JozefII0PO
614504PIOTRZKOWSKI MieczyslawI+2054PO
624506TOMASZEWSKI JacekI0PO
634507TWERD AleksanderII0PO
644508WADRZYK ZbigniewII+0PO
654509WIECZOREK CezaryI0PO
664511BATOR Tomasz0MTS KwidzynPO
674512BATOR PrzemyslawI1928MTS KwidzynPO
684513DREWS AdamII0MTS KwidzynPO
694514GIECEWICZ TomaszII1907MTS KwidzynPO
704515GRZYBICKI AndrzejI1964MTS KwidzynPO
714516HISZCZY垶KI JakubI2000MTS KwidzynPO
724517KOCHA垶KA Bogumi豉I+1617MTS KwidzynPO
734518NAROLSKI PaweII1880MTS KwidzynPO
744519RZEMEK WojciechII1774MTS KwidzynPO
754520SOKOΜWSKA AnetaI1692MTS KwidzynPO
764521SOKOLOWSKA BarbaraI1727MTS KwidzynPO
774522SZCZEPANSKI TadeuszII0MTS KwidzynPO
784523WEBER RobertI2125MTS KwidzynPO
794524WOZNIAK MarcelII0MTS KwidzynPO
804525CIESIELSKI Tomasz FOTOI1792TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
814540ADOLPH FlorianI0PO
824541DETLAF FlorianI0PO
834542DETLAF HieronimI0PO
844543MUZA WaldemarI0PO
854544TUREK AndrzejI++2082PO
864549ZIEMANN Jaroslaw FOTOI1843UKS "Centrum" TczewPO
874552RAJTAR JaroslawII1426PO
884554JANKOWSKA AnnaII+0UKS Zawisza KolbudyPO
894555JANKOWSKA MariaI0PO
904557GRALINSKA KrystynaI0PO
914558GAN Natalia0PO
924559GAN Patryk0PO
934561KARSKI Sebastian FOTOII1800MTS KwidzynPO
944562KUBOW Arkadiusz0PO
954563PAWEΜSZEK ㄆkaszII+0PO
964564STANIASZEK KrzysztofII+0PO
974565STASKIEWICZ Karolina0PO
984566WEICHHOLD LukaszII+1917PO
994568CISZEWSKI RomanI0PO
1004569ΣKSZA FranciszekII0PO
1014571TUSZYNSKI EdmundI1904PO
1024573BANDYK MaciejII+0PO
1034574KIRSZENSTEIN ㄆkaszII1879PO
1044575DOMBROWSKI BartoszI1845UKS "Centrum" TczewPO
1054576+MOKWA MarekI1987UKS "Centrum" TczewPO
1064577BORKOWSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1074578CHELMINSKI S豉womir0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1084579FIEDORCZUK PrzemyslawII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1094580KARLO Mateusz0PO
1104581KARLO TymoteuszI1976UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1114582KWAPISIEWICZ Agnieszka0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1124583MUKLEWICZ RyszardII+0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1134584NERSESJAN GrzegorzII+1935UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1144585PIOTRZKOWSKI KrzysztofII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1154586PRZYTYCKI PiotrI2155UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1164587WALKUSZ MaciejII1619PO
1174588WITBRODT JakubII1682TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
1184589ADAMCZYK RobertII1731PO
1194590BLADOWSKI KrzysztofIII0PO
1204591JACKIEWICZ AleksandraIV0PO
1214592KRYSZEWSKI SebastianI1872PO
1224593MA垶KI DamianII1744PO
1234594MA垶KI SylwesterII1754PO
1244595MARSZAΘOWSKA NataliaIII0PO
1254596MIERSKA AgnieszkaI+1861PO
1264597SOCHA RoksanaII1494PO
1274598GORDZIEJCZUK JerzyI+0PO
1284599BOGUTA MateuszI0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1294600TYDA AgataII+1603UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1304601BRYLOWSKI MarianI++1922UKS "WDA" LipuszPO
1314602BRYLOWSKI StefanI++1877UKS "WDA" LipuszPO
1324603WOLODZKO MartaI0PO
1334604CHMIELECKI MichalII+1764UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1344605CHOINSKI LukaszII+1770UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1354606GRODECKI Emil0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1364607KOWALCZYK Pawe0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1374608KROPIDΜWSKI MaciejII+1714UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1384609MAJEWSKI KarolII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1394610PILECKI AdamI2009UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1404611TOKARSKI Dominik0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1414612WALCZAK KrystianI+1990UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1424613GROTA Mateusz FOTOI1867UKS Zawisza KolbudyPO
1434614KOBUS SebastianI++2091UKS Zawisza KolbudyPO
1444615ZIELI垶KI WojciechK2169UKS Zawisza KolbudyPO
1454616KWASNIEWSKI Jerzy FOTOI1930PO
1464617MAZUR AndrzejI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1474618URBAN ZbigniewI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1484619ZIELI垶KI AdrianII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1494620CZARNOTA Jaros豉wI1800UKS "WDA" LipuszPO
1504625ABRAHAM Zygmunt0PO
1514626ANDRZEJEWSKI SzymonI1925UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1524627BACHAN DanielI2076UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1534628BADUROWICZ LeszekI2134PO
1544632BENDYK MaciejII0PO
1554633BIALOOKI PiotrI0PO
1564635BISKUP IzabelaI0PO
1574637BODIO LeszekI1857PO
1584638BODYCH ZenonI0PO
1594639BOROWSKI JaroslawI++1965PO
1604640BORTKUN AleksanderI0PO
1614642BORTKUN PiotrI2027PO
1624643BUGALSKI MichaK2263UKS Zawisza KolbudyPO
1634645BUKOWSKI Zbigniew0PO
1644647BYLICA MaciejI0PO
1654648BYLICA MichalI++2067PO
1664650CHLOPECKI LeszekI0PO
1674651CHMIELECKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1684652CHMIELEWSKI TomaszI2035PO
1694654CIESLINSKI AdamI0PO
1704655CISZEWSKI MarekI1914UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1714658CZAPIEWSKA IzabelaK1985UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1724659CZARNOWSKI AdamK0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1734660CZERWI垶KA Luiza FOTOII1455UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1744661CZYRSON KrystianI1955UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
1754662DAGLIS Robert0PO
1764664DOBROWOLSKI Henryk FOTOI1663PO
1774665DRYGALSKI KrzysztofI0PO
1784666DYMOW BoguslawI0PO
1794668FORYS MichalI2021PO
1804670GOREK ReinholdI0PO
1814671GORNIAK TomaszK2188PO
1824672GRAFF GrzegorzM2331PO
1834673GRULKOWSKI J霩efI0UKS "WDA" LipuszPO
1844676GRZYBOWSKA MagdalenaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1854677HILARECKI GrzegorzK2065PO
1864678HOFFMAN RudolfK2136PO
1874679HUSZCZA KatarzynaII1539UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
1884680HUZARSKI StanislawI1758PO
1894685JAWORSKI AndrzejI1866PO
1904686JAWORSKI Dawid0PO
1914687JAWORSKI Edward0PO
1924688JURCZYSZYN LeszekI+0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
1934689JURKIEWICZ JoannaI++1711UKS Zawisza KolbudyPO
1944690JURKIEWICZ KrzysztofM2275UKS Zawisza KolbudyPO
1954691JURKIEWICZ Krzysztof FOTOK2034COR CORDIUM Starogard Gda雟kiPO
1964694KARCZY垶KI LechI+1758UKS "WDA" LipuszPO
1974696KARDASZ Wladyslaw FOTOI1742PO
1984697KARWOWSKI BogdanK2215PO
1994698KASZUBOWSKI ㄆkasz0PO
2004699KAWA ZbigniewI1884PO
2014701KEMPI垶KI Zdzis豉wK2204UKS "Korona" Gda雟kPO
2024703KIEzZEWSKI KrzysztofK2212PO
2034704KIRSZENSTEIN AdamI2059PO
2044705KISZKIS JuliuszI1612KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
2054706KLAMANN MarcinI2082PO
2064708KOC WladyslawK2151UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2074710KOJRO AntoniI0PO
2084716KRAWCZYK AndrzejI2103PO
2094717KRAWCZYK AndrzejK2117UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2104718KROPOTOW Alicja0PO
2114719KRUSZYN PawelI0PO
2124720KRZYWKOWSKI LeszekI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2134722KULCZYCKI DanielI1982PO
2144723KULICKA AnnaI+0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2154724KULIK RomanI1623PO
2164725KULLING Aleksander FOTOI1933UKS "Centrum" TczewPO
2174726KULYK RomanI0PO
2184729KU危IERZ MaciejK2097UKS Zawisza KolbudyPO
2194730KUT MarcinI2195UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2204731KWIATKOWSKI LukaszK2270PO
2214732KWIDZINSKI PiotrII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2224733LANCUCKI MaciejI2007UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2234734LASKOWSKI MateuszII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2244735LASOWSKI TomaszI2024UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2254739LE Czes豉w FOTOI1880PO
2264740LEWANDOWSKI AdamIII0PO
2274742LEWANDOWSKI KrzysztofI0PO
2284743LEWANDOWSKI Miros豉w FOTOK2050PO
2294745LIBURA WieslawK2230UKS "Korona" Gda雟kPO
2304748MALENCZYK KatarzynaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2314749MARKOWSKI StanislawI0PO
2324750MARSZK KazimierzK1832UKS "WDA" LipuszPO
2334751ZDROJEWSKA NataliaM2095UKS "WDA" LipuszPO
2344752MERTA ZdzislawII0PO
2354753METTEL LechK0PO
2364754METTEL WernerI1793PO
2374755MICHAΒK MartaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2384756MIELNICZEK KrzysztofK2178PO
2394758MIRSKI StanislawI++2139UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2404759MISIEJUK ZdzislawI1960PO
2414761MORAWIEC AnnaK0PO
2424762MROZOWICKI RyszardI1951PO
2434763MULAWA MaksymilianI2085PO
2444764MURAWSKI WieslawI++2163UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2454765MYSZKA IreneuszI0PO
2464766MYSZKA ZygmuntI1837PO
2474767NADOLINSKI RomanI1968PO
2484768NARKUN Michal FOTOI1888PO
2494769NARLOCH ZbyslawI1801PO
2504770NIKONOWICZ AdrianI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2514772NISZTUK MichaI1662UKS "WDA" LipuszPO
2524773NOWAK RyszardI0PO
2534775OKRUCINSKI Tadeusz FOTOFM2212MCKiE MalborkPO
2544776OKSINSKI AdamI0PO
2554778ORLIKOWSKI EugeniuszI0PO
2564782OSSORYA-CIERPICKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2574783OSSOWSKI Andrzej FOTOK2232PO
2584784PADEREWSKA ReginaI0PO
2594786PANEK Tadeusz FOTOI++1698PO
2604787PAZURKIEWICZ JanuszK1826PO
2614788PERSZEWSKA KrystynaI1508PO
2624790PIANKOWSKI Jakub0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
2634792PIECHOCKI FranciszekFM2245PO
2644793PIEPIORKA PaulinaI+1805UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2654794PIERSCINSKI KazimierzI0PO
2664795PIETRZYCKI JacekI++2179UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2674796PILICZEWSKI Bogusz FOTOI2117PO
2684797PIOCH Zygmunt FOTOM2041PO
2694800POMORSKA KarolinaI0PO
2704801POMYKALA MarekI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2714802PONIEWIERSKI PiotrI+1960UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2724804POSNIK AndrzejI1672PO
2734805PRZYBYLOWICZ KazimierzI1651UKS "Korona" Gda雟kPO
2744806PRZYTULSKI KazimierzI0PO
2754807RAWICZ-GALI垶KI Wac豉wI+0PO
2764810REK KrzysztofI2043PO
2774814SAPIS LucynaK2042PO
2784816SEMENIUK Adam FOTOI1953PO
2794817SERBINOWSKI MieczyslawI1488PO
2804818SETOWSKA JoannaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2814819SETOWSKA JustynaI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2824822SITEK AndrzejI0UKS "WDA" LipuszPO
2834824SMALARA KazimierzI1937PO
2844826SOBOLEWSKI PiotrK2105PO
2854827SOCHA Czes豉wK2235PO
2864829SOTER TomaszI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2874830SPODZIEJA DiogenesI2046UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
2884833STANIAK MariuszI1779PO
2894834STANISLAWOWICZ JanI1924PO
2904835STARUCH Roman FOTOI++1911PO
2914836STEFANIK MarcinI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
2924838STRUK JanI0PO
2934839STRYCZYNSKA JoannaK0PO
2944840STRZELECKI DionizyI0PO
2954841STUDZINSKI BrunonI++2070PO
2964842SUPINSKI RemigiuszI2138PO
2974844SWIDERSKI MarekI1963PO
2984845SWIEZYNSKA EwaI0PO
2994847SYMBOR PrzemyslawK2217UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3004849SZCZEP ZbigniewK2214PO
3014852SZCZYGLO MichalI+2020PO
3024853SZEMRYK TadeuszI0PO
3034857SZYMCZAK RomanK2086PO
3044858SZYMCZYK JadwigaI1238PO
3054860TRAFALSKA IzabelaI0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3064861TROJANOWSKI Micha0PO
3074863TYDA BeataI1849UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3084864TYDA Krzysztof FOTOCM1957UKS "Korona" Gda雟kPO
3094865UKRAINSKI Roman0PO
3104867UZIAΘO MarekI2043PO
3114870WALAWICZ JerzyI0PO
3124872WALKUSZ MiroslawCM1944UKS "Korona" Gda雟kPO
3134875WASKOWSKI AleksanderI0PO
3144876WASLOWICZ BoguslawI0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3154877WEGNER RobertI2181PO
3164880WIELECKI ZygmuntK2199UKS "Korona" Gda雟kPO
3174882WIEWIORKOWSKI DariuszI++2075PO
3184883WIRKUS MieczyslawI++2092PO
3194884WISMONT RyszardK2320PO
3204887WODZISxWSKI MarianI+1923MTS KwidzynPO
3214888WOJTASZEK Rados豉w FOTOGM2737MTS KwidzynPO
3224890WRZESINSKI BartoszI1985UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3234891WRZES垶KI- SZNAJNER PaweI1984UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3244892WYRWA ZdzislawI1911UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
3254893ZABLOCKI BartoszI0PO
3264896ZDROJEWSKI WojciechI+2177UKS "WDA" LipuszPO
3274897ZDZIARSKI StanislawI0PO
3284898浩xJTYS JozefI1675PO
3294900ZIELI垶KI JanI1819PO
3304901ZIELI垶KI Maciej FOTOK+2197UKS Zawisza KolbudyPO
3314902ZIELI垶KI StanislawK2160UKS Zawisza KolbudyPO
3324904狹xWSKI MarceliI0PO
3334906ZYGMUNT PiotrI1753KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
3346290SOΜDUCHA OlafII+1550MKS "POGO" PrabutyPO
3356358BO浩K AndrzejI0MKS "POGO" PrabutyPO
3366359BO浩K JanI0MKS "POGO" PrabutyPO
3376372CYMANSKI TadeuszI0MCKiE MalborkPO
3386486PIASECKI TomaszI0MKS "POGO" PrabutyPO
3396526SKONIECZNY JerzyI0MCKiE MalborkPO
3406537ST襾IE JanuszK0MCKiE MalborkPO
3416541BxSZCZUK AgnieszkaI0UKS "Korona" Gda雟kPO
3427178SYMBOR BeataK2055PO
3437493MIΜSZ JustynaK0PO
3447549ZMYSΜWSKI ArturI1678PO
3457617ANDRZEJEWSKI W豉dys豉wII1387PO
3467642BORCHARDT Marcin FOTOII1662UKS "茳emka" ChojnicePO
3477782KNAP NarcyzII1630UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3487920POFELSKI AndrzejII1579KLUB MARYNARKI WOJENNEJPO
3497933REK Tadeusz0PO
3507950SADURSKI TomaszII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
3517967SOBCZYNSKI RomanI+1844MTS KwidzynPO
3529843KUCHARSKI KrzysztofII+1868PO
3539922KRZYWKOWSKI Marcin FOTOI1858UKS "Centrum" TczewPO
35410560LIPINSKI RyszardII+0PO
35510565ULANOWSKI Karol FOTOK2149UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
35611607RZEPI垶KI MaciejII1634UKS "茳emka" ChojnicePO
35715207AL DAHHAN Fadi0UKS "茳emka" ChojnicePO
35815208BABI垶KA Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
35915209BAJEROWSKI MarcinIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
36015210BANKERT ArturIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
36115211BARSKI ㄆkaszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
36215212BIESEK S豉womirIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
36315213DEJA MaurycyV0UKS "茳emka" ChojnicePO
36415214GINTER ㄆkasz FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
36515215GRELA Jeremiasz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
36615216GROMOWSKA PaulinaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
36715217GZUBICKI Bartosz0UKS "茳emka" ChojnicePO
36815218JANTA-LIPI垶KI Mateusz FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
36915220KASZUBOWSKI KarolV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37015221PAWLAK AgnieszkaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37115222PAWLAK KingaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37215223PAWLAK WojciechIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37315224ROLBIECKI Marcin0UKS "茳emka" ChojnicePO
37415225SKOBIEJ AdrianIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
37515226STACHEWICZ Artur FOTOII0UKS "茳emka" ChojnicePO
37615227TURZY垶KA DamrokaIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37715228玆CHLI垶KI MateuszV0UKS "茳emka" ChojnicePO
37815229PAΣBICKI Marek0UKS "茳emka" ChojnicePO
37915230MISZEWSKI Grzegorz FOTOIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38015231MISZEWSKI PatrykIV0UKS "茳emka" ChojnicePO
38115232LAR W豉dys豉w0UKS "茳emka" ChojnicePO
38215234KUJAWA Mariusz0UKS "茳emka" ChojnicePO
38315235KLAJNA Przemys豉wIII1467UKS "茳emka" ChojnicePO
38415236KIEDROWSKI Albin FOTOI1850UKS "茳emka" ChojnicePO
38515237MA印OCH Ma貪orzata0UKS "茳emka" ChojnicePO
38615684GWARNY SebastianII0UKS "茳emka" ChojnicePO
38717462STOLTMANN HannaIII0PO
38817463SZYMANOWSKI Mateusz FOTOI1913UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
38917465ZAJ。 PatrykII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
39018357TREPCZYK AdrianII1571UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
39119967MACI: Przemys豉w0PO
39221356SZULC KrzysztofII1592TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
39321394RYSZKOWSKI Radoslaw FOTO0PO
39421428SZYMANOWSKI Igor FOTOII1727UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
39521429PHAM Juliusz FOTOI1863WKS "FLOTA" GdyniaPO
39621430JAROSZEWICZ DawidII0PO
39721431ULANOWSKI Piotr FOTOII1291UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
39821432KAPICA PaweI1844PO
39921531PAWEzZYK MaksymilianIV0PO
40021532BABI垶KA Agnieszka0PO
40121533JANCEN AdrianIV0PO
40221534GOLL Aleksander0PO
40321535JANCEN KamilIV0PO
40421536CELI垶KI Szymon FOTOIV0PO
40521537GRZENKOWICZ FilipIV0PO
40621538SZYMA垶KI Kacper0PO
40721553SZULC JakubIII0PO
40821556KU危IERZ RobertIII0UKS Zawisza KolbudyPO
40921557MURAWSKI ZbigniewII1633UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
41021569RETOWSKI MaciejII0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
41121570KINDLER Przemys豉wK2058UKS "Korona" Gda雟kPO
41221571BLOCK KlaudiaIII0UKS Zawisza KolbudyPO
41321572AFTANASIUK JakubII1457UKS Zawisza KolbudyPO
41421573GROTA ZuzannaIV0UKS Zawisza KolbudyPO
41521613WINIARSKA Dominika FOTOIII0UKS "茳emka" ChojnicePO
41621642PIEPI紑KA Mateusz FOTOII1355UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
41721643BORSUK AdamII1449UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
41821644CZECZKOWSKI MaciejIII0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
41921646NOWAK Filip0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
42021648NOWAK Klaudia0UKKS " Bia豉 Kr鏊owa" Pruszcz Gda雟kiPO
42121649狹RAWIK AnnaII0PO
42221650STRADOWSKI DanielII0PO
42321651ZALESKA NataliaIII0PO
42421652ZALESKI ㄆkasz FOTOK2229UKS Zawisza KolbudyPO
42521653SIERADZKI FilipIII0UKS Zawisza KolbudyPO
42621654SIERADZKA Kornelia FOTOII1357UKS Zawisza KolbudyPO
42721725WIATR PiotrIII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
42821726TYDA PaweII0UKS SP11 "Skoczek" TczewPO
42921727MODRZEJEWSKI FabianIII0UKS "WDA" LipuszPO
43021728PELOWSKI MaciejIII0UKS "WDA" LipuszPO
43121729MUCHOWSKA AnnaIII0UKS "WDA" LipuszPO
43221730KULAS LeszekIII0UKS "WDA" LipuszPO
43321732J犵RZEJEWSKI AdrianII0UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
43421733LASOTA KacperII1441MTS KwidzynPO
43521734KRUPI垶KI AleksanderIII0MTS KwidzynPO
43621735KR粌 Mi這szIV0MTS KwidzynPO
43721736KOCHA垶KI MarcinIII0MTS KwidzynPO
43821737FUKOWSKI PaweK1994MTS KwidzynPO
43921738STAWICKI MichaII1669MTS KwidzynPO
44021739PASTERNAK RafaII1554MTS KwidzynPO
44121742KAΣ烤Y Krzysztof FOTOII1528MCKiE MalborkPO
44221743TEMPLIN DominikaIII0MTS KwidzynPO
44321744REDMERSKA MariaI1579MTS KwidzynPO
44421745REDMERSKI JakubII1379MTS KwidzynPO
44521746CHATYS JakubI1769MTS KwidzynPO
44621747MOSZCZE垶KI Mi這sz FOTOI1771PO
44721748CHMURA KrystianII1616TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
44821749NIEWIAROWSKI Mieszko FOTOII+1536WKS "FLOTA" GdyniaPO
44921750WACHOWIAK ㄆkasz FOTOII1372TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45021751GUZIK PaweIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45121752ARNDT Mateusz0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45221753KRAMP AgataIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45321754PELLOWSKI Mateusz0PO
45421755WALENTYNOWICZ Kacper0PO
45521756BIAΒK KrzysztofIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45621757WACHOWIAK RafaIV0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45721758OSIKA Kacper0PO
45821759STANKIEWICZ KajetanIII0TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
45921761OSUCH Robert0PO
46021762URBA Karol0PO
46121763STEFANOWSKI Mateusz0PO
46221764BENEDYKA Marcel0PO
46321765PARSAMYAN NarekII1776UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
46421766ZΜTA Laura0UKS "Jantar" Pruszcz Gda雟kiPO
46521767MOKWA Miko豉j FOTOII1473UKS "Centrum" TczewPO
46621769MIELKE Patryk FOTOII1587UKS "Centrum" TczewPO
46721770SIENIEK ㄆkaszIII0KKS "Ormuzd" KartuzyPO
46821771ZAJ。 Bart這miejIV0PO
46921772KORCZAK-KOMOROWSKA ZofiaIII0PO
47021880ZAWADZKI MaciejII0PO
47121881ZIENOWICZ ZofiaII0PO
47221882ZIENOWICZ J霩efII1518PO
47322148WOJSZKUN TadeuszI1749MCKiE MalborkPO
47422149SMOLI垶KI DawidII1638MCKiE MalborkPO
47522150PRZEPERSKI Witold FOTOII1643MCKiE MalborkPO
47622501GAΘOWSKI Lech FOTOII0UKS "Centrum" TczewPO
47722563PELOWSKI Zdzis豉w FOTOI1773UKS "WDA" LipuszPO
47822849ZI茛KOWSKI Marcin FOTOI1814UKS "Centrum" TczewPO
47922854Bx垶KI Piotr0PO
48022855LITERSKI KrzysztofIV0PO
48122856RADOMSKI AdrianII0PO
48222857KALKOWSKI Marcin0PO
48322858MICHALIK Paulina0PO
48422859JATKOWSKA Gaja0PO
48522860JABΜ垶KI AleksanderII0PO
48623252MO列IBRODZKI WojciechII0PO
48723254JAWORSKI J霩efII0PO
48823255WORONOWICZ ZbigniewII1508PO
48923256CZY LucjanII0PO
49023262KINDLER KarolinaI++1756UKS "Korona" Gda雟kPO
49123312BANIECKI HubertIII0PO
49223313W﹖ GrzegorzII1371UKS "Korona" Gda雟kPO
49323314ZIELI垶KI KonradI1582UKS "Gedanensis" Gda雟kPO
49423462xWRYNIUK OskarII0PO
49523463xWRYNIUK WiktoriaIII0PO
49623464BRILLOWSKI Szymon0PO
49723466TY垶KI Aleksander FOTOII1448TKKF "Rzemyk" GdyniaPO
49823467TY垶KI Beniamin FOTOI1648WKS "FLOTA" GdyniaPO
49923468REDMERSKA AgataIII0MTS KwidzynPO
50023469SZWEDOWSKI MarcinIII0MTS KwidzynPO

   [1] 2 3 4 5 6 7  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006