Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 18:17:04
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3]    

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
100174810RAPTA Gabriela0SK
100256849RASIŃSKI Jan FOTOIII1084IMUKSz "Debiut" Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSK
10035042REGA Marek FOTOI1763SK
100428682REJNOWICZ RadosławIII0LZS "Kordian" BliżynSK
100527422REK KatarzynaII0LZS "Kordian" BliżynSK
10065043RELIDZYNSKI Tadeusz FOTOI1796SK
100729708RELIDZYŃSKI MichałV0SK
100831262RĘBOWSKI AndrzejIV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
100930136RODKIEWICZ SebastianIII0SK
101027354ROGALA Krzysztof0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
10114979ROGOZA KrzysztofIV0SK
101274552ROGÓZ Jakub FOTOIV0SK
101374955Rogóz Kamil0SK
101429746ROKICKI KonradIV0SK
101565490ROKITA MaciejV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
101644646ROKOSZNA Zuzanna FOTOII+1231KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
101757589ROKOSZNY SławomirV0SK
101827409ROLEK KamilIV0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
101952065ROMAN Krzysztof0SK
102050506ROMAŃCZUK Kamil FOTOII1286GLKS "Grom" w Skarzysku KościelnymSK
10215044ROSINSKI AndrzejI0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
102268649ROSOŁOWSKI KarolV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
102329325ROT Jarosław0SK
102429311ROZSZCZYPAŁA JoannaIV0SK
102529314ROZSZCZYPAŁA KamilV0SK
10265046ROZYCKI JaroslawI+0SK
102728641ROŻEK BartoszV0SK
102841221ROŻEK Katarzyna0SK
102958582ROŻEK Łucja0LZS "Kordian" BliżynSK
103056557RÓŻALSKI MarcinII1153KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
10315045RÓŻYCKA JustynaII1594KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
103227511RUCHOMSKI KarolIV0SK
103375412RUDNICKI AntoniV0LUKKS KielceSK
10344934RUTKOWSKI WojciechII1967SK
103572569Rybak0SK
10365047RYBAK MariuszI1673KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
103763083RYGIEL FilipIII0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
103831275RYLSKI ZdzisławII0SK
103963300RYNK Oskar0LUKKS Miedziana GóraSK
104047845RYSIŃSKA MagdalenaIII0LUKKS Miedziana GóraSK
104147844RYSIŃSKI PiotrIII0LUKKS Miedziana GóraSK
104231271RYSIŃSKI TadeuszII0LZS "Kordian" BliżynSK
104331303RZEPKA KrzysztofIII0SK
104431302RZEPKA TomaszII0SK
104529604RZESZOWSKI Stanisław0SK
104623239SABAT Anna0DK MałogoszczSK
104728633SADKOWSKA Agnieszka0SK
104827514SADŁOCHA JanII+1460SK
104952136SADŁOS AnnaIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
10505048SAJTYNA KrzysztofI1895SK
105151530SALWA DamianIV0LUKKS KielceSK
105270586SALWA Karol0LUKKS Miedziana GóraSK
105347258SALWA MikołajIV0LUKKS KielceSK
105447259SALWA MiłoszIII0LUKKS KielceSK
105543296SAŁAJ IgorIV0SK
105649614SAŁAJ Sylwia0SK
105753425SAMIEC Nikodem0LUKKS KielceSK
105829744SAMSON DariaIV0SK
10595049SAMSON LucjanII0SK
106039554SAMSONOWSKI MarekV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
106127358SANETRA Danuta0SK
106231280SARAFIN ZbigniewII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
106336780SĄDOWSKI Marek FOTO0SK
106431263SERAFIN JerzyIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
106572081SEREK Marcel0LZS "Kordian" BliżynSK
106628657SĘK MarcinIII0SK
106728656SĘK WojciechIV0SK
106856460SĘKOWSKI Paweł0SK
106924810SĘKOWSKI Piotr FOTOII1507LUKKS KielceSK
107057060SHKURAN Daniil FOTOII2418LUKKS KielceSK
107131264SICZEK ZbigniewIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
107240088SIDOR AndrzejII1197LUKKS KielceSK
107329737SIDWIŃSKI MichałV0SK
107427509SIECHOWICZ AdrianV0SK
107530135SIEK Jerzy FOTOII1434GLKS "Grom" w Skarzysku KościelnymSK
107677496SIENIEK EmiliaIV0LUKKS KielceSK
107727463SIENKIEL DariuszIV0SK
107847214Sienkiewicz Wojciech0SK
107928561SIERADZKI TomaszIV0SK
108029794SIKORA - JÓŹWIK AleksandraII0SK
108125973SIKORA KarolIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
108273878SIOŁEK Izabella0LUKKS KielceSK
108329752SITARSKI BogdanV0SK
108438959SITEK Dominik0LUKKS KielceSK
108538960SITEK Juliusz0LUKKS KielceSK
108625949SIUREK JózefII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
108741985SIWIERSKI NorbertV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
108837678SKAWIŃSKI Szymon FOTOII1411KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
108956338SKIBA KamilIII0LUKKS KielceSK
109046794SKIT JakubV0SK
109127402SKORUPSKI BartłomiejIV0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
109263090SKOWROŃ JakubIV0LUKKS KielceSK
109365126SKRZESZEWSKA Natalia0LUKKS KielceSK
109465127SKRZESZEWSKI Stanisław0LUKKS KielceSK
109531265SKRZYPCZAK AdamIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
10965050SKRZYPCZAK Anna FOTOK+2015"Hetman" Ostrowiec Św.SK
10974933SKRZYPCZAK LenaII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
109827357SKRZYPCZAK MarekII0SK
10995051SKRZYPCZAK Tomasz FOTOI2004"Hetman" Ostrowiec Św.SK
110027363SKRZYPCZYŃSKI Emil0DK MałogoszczSK
110170197Skrzypczyński PrzemysławIV0SK
110228698SKUZA Maciej0SK
110328699SKUZA Michał0SK
11045052SKWARK FeliksI0SK
110529305SŁAWIŃSKI RyszardV0SK
110661658SŁAWIŃSKI Tomasz0SK
110774809SŁODKIEWICZ Emilia0SK
110839849SŁOKA AndrzejII0LZS "Kordian" BliżynSK
110949017SŁONIEWSKA AlicjaI1419KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
111050732SŁONIEWSKI JakubII1114KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
111149022SŁONIEWSKI MichałI1755KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
111242019SŁONIEWSKI Sebastian0LUKKS KielceSK
111373663SŁONIOWSKI PiotrIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
111473665SŁONIOWSKI WojciechIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
111550779SŁOŃ Artur0LUKKS KielceSK
111651962SŁOŃ EmiliaIV0LUKKS Miedziana GóraSK
111750780SŁOŃ Kacper0LUKKS KielceSK
111850783SŁOŃ Wojciech0LUKKS KielceSK
111964516SŁOWAK Maciej0SK
112031266SŁOWIKOWSKI GrzegorzIV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
112131267SŁOWIKOWSKI KrzysztofIV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
112228660SMARDZEWSKI ArkadiuszIII0LZS "Kordian" BliżynSK
112328661SMARDZEWSKI JakubIV0LZS "Kordian" BliżynSK
112428663SMARDZEWSKI KamilIII0LZS "Kordian" BliżynSK
11255053SMYLA Zbigniew FOTOI0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
112638327SNOKOWSKI Marcin FOTOII1659SK
112728593SOBEK Adam0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
112827424SOBIERAJ Janusz0SK
112938949SOBISZ Michał0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
113031276SOBOCKI BartłomiejII0SK
113153700SOBOŃ MarcinII+1604LUKKS KielceSK
113239834SOCHA ZdzisławII0SK
113328604SOCHACKI Artur0SK
113427438SODEL Bartosz0SK
113527439SODEL Daniel0SK
113652133SOJKA Natan0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
113737253SOKOLIK Bogdan0SK
113830134SOKOLNICKI MarekII1581KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
11395054SOKOLNICKI MarianK0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
114059455SOKOŁOWSKI Bruno0SK
114128572SOLARSKI Rajmund0SK
114231278SOLEK AgataII0SK
114331277SOLEK DariaIII0SK
114440078SOLIŃSKI RobertIII0SK
114525950SOŁTYS JanII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
114621039SPUREK Grzegorz0DK MałogoszczSK
114723238SPUREK PrzemysławII1522DK MałogoszczSK
114839504SPUREK SzymonV0DK MałogoszczSK
114928595SPYTKOWSKI ŁukaszIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
115029735STACHURA JanIV0SK
115127452STANDO Beata0SK
115227453STANDO Monika0SK
115370190STANEK Alicja0LUKKS KielceSK
115436781STANISZEWSKI Jerzy FOTO0SK
115528694STAŃCZAK ŁukaszIII0SK
115652139STASZEWSKI Maciej0SK
115769851STAWECKA Alicja0LUKKS KielceSK
115866738STAWECKI BartłomiejIV0LUKKS KielceSK
115928627STEFANIAK AdamII0LUKKS KielceSK
116040077STEFANIAK MonikaIII0LUKKS KielceSK
116128628STEFANIAK PiotrIV0LUKKS KielceSK
11625055STEFANIAK Tomasz FOTOI1766LUKKS KielceSK
116377522STEFANIEC MateuszIV0SK
116472841STELMASZCZYK AdamIII0LUKKS Miedziana GóraSK
116565243STELMASZCZYK Karol FOTOIV0LUKKS KielceSK
116665242STELMASZCZYK PrzemysławIV0LUKKS KielceSK
116776852STĘPIEŃ Dominik0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
116829725STĘPIEŃ HenrykaIII0SK
116927454STĘPIEŃ Kamil0SK
117063293STĘPIEŃ ŁukaszIV0LUKKS Miedziana GóraSK
117175414STĘPIEŃ MateuszV0SK
117250601STĘPIEŃ MilenaIV0LUKKS KielceSK
117350785STĘPIEŃ Piotr0LUKKS KielceSK
11744919STĘPIEŃ Piotr0SK
117563294STĘPIEŃ PrzemysławII1304LUKKS Miedziana GóraSK
117631268STĘPIEŃ RyszardIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
117749612STĘPNIK Oskar0SK
117836782STICH Tadeusz0SK
117974813STOLARCZYK DawidV0LUKKS KielceSK
11805056STOLARSKI JanuszI1690SK
118129601STRAMSKI KrzysztofIII0SK
118238952STRUSKI MateuszIII0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
118372578STUDNICKA Małgorzata0SK
118429590SUCHENIA Władysław0SK
118528646SUJKA KonradIV0SK
118672076SUŁEK Barbara0LZS "Kordian" BliżynSK
118772075SUŁEK Piotr0LZS "Kordian" BliżynSK
11885057SWIATEK StefanI0SK
11895058SWIERCZ WlodzimierzI0SK
119038582SYBIS ElżbietaII1480SK
119121604SYBIS Iwona FOTOII+1517KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
119224715SYBIS Roman FOTOIII1256SK
119321605SYNOWIEC JakubII1608KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
119427506SYPNIEWSKI SzymonIII0SK
119565106SYSKA Adam0LUKKS KielceSK
119662480SYSKA MaciejIII1033LUKKS KielceSK
119762481SYSKA NataliaIII1250LUKKS KielceSK
119829376SZAL Jacek0SK
119938956SZARY Emil0LUKKS KielceSK
12005059SZCZECINA MichalI+2069LUKKS KielceSK
120156457SZCZEPANIAK Alicja0SK
120239556SZCZEPANOWSKI Tomasz FOTOI1875IMUKSz "Debiut" Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSK
120365487SZCZEPAŃCZYK AdrianIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
120467071Szczepańczyk MałgorzataV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
120531269SZCZEPAŃSKI KlaudiuszIV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
120631270SZCZEPAŃSKI PawełIV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
120737851SZCZEPAŃSKI Zbigniew FOTO0SK
12081556SZCZERBAK JaroslawI2040LUKKS KielceSK
120928689SZCZEŚNIAK ArturV0LZS "Kordian" BliżynSK
12105060SZCZUKIEWICZ AndrzejI++2085SK
121129707SZCZUKIEWICZ MaciejII0SK
121229714SZCZUKIEWICZ MichałIII0SK
121329630SZCZUKIEWICZ MirosławIV0SK
121463297SZCZYGIEŁ Bartłomiej0LUKKS Miedziana GóraSK
121554721SZCZYKUTOWICZ MateuszV0SK
12164929SZCZYPKOWSKI Piotr FOTOII1684"Hetman" Ostrowiec Św.SK
121756458SZERLAK Andrzej0SK
121859221SZEWCZYK Joanna FOTOII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
121938940SZEWCZYK MateuszIV0LUKKS KielceSK
122030132SZEWCZYK Piotr0SK
122147285SZEWCZYK Piotr0LUKKS KielceSK
122228674SZKURLAT Bartłomiej0SK
122328669SZKURLAT EmiliaIV0SK
122428673SZKURLAT KrzysztofV0SK
122528681SZMIDT ArkadiuszIV0LZS "Kordian" BliżynSK
122659223SZOPA NataliaV0SK
122739562SZPROCH Piotr FOTOV0LUKKS KielceSK
122829721SZTYKIEL ZdzisławII0LZS "Kordian" BliżynSK
122931285SZUBER Dorota0SK
12305061SZUBER GrzegorzI+2109SK
12319908SZUMAŃSKI KarolII1851LZS "Kordian" BliżynSK
123227445SZUMAŃSKI MarcinII0SK
123356470SZUSTER Daniel0SK
123427461SZWAGIERCZAK ArturV0SK
123527344SZWARC AngelikaIV0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
123671041SZYDŁOWSKI KacperIII0LUKKS KielceSK
123765196SZYMANEK Julia0LUKKS KielceSK
123865197SZYMANEK Klaudia0LUKKS KielceSK
123920481SZYMANOWICZ Maksymilian FOTOI1714"Hetman" Ostrowiec Św.SK
124026634SZYMANOWICZ MarekII0SK
12415062SZYMANSKI GrzegorzI1908SK
124263302SZYMAŃCZYK ŁukaszII1201KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
124329743SZYMAŃSKI Andrzej0SK
124429588SZYMAŃSKI Maciej0SK
124521606SZYMAŃSKI OskarII0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
124636978SZYMAŃSKI Robert0SK
124729307SZYMAŃSKI StanisławII0SK
124869853ŚCIUBIS Klaudia0LUKKS KielceSK
124969852ŚCIUBIS Marlena0LUKKS KielceSK
125059216ŚLADKOWSKA Kaja0SK
125128690ŚLEDŹ PiotrIV0SK
125264517Śliwa Julia0LUKKS KielceSK
125369854ŚLIWIŃSKA KlaudiaIV0LUKKS KielceSK
125427533ŚLIWKA Albert FOTOIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
125527857ŚLIWKA Eliza FOTOIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
125627416ŚLUSARCZYK AleksanderIV0SK
125750782ŚLUSARCZYK Angelika0LUKKS KielceSK
125827418ŚLUSARCZYK Cezary0SK
125965735ŚLUSARCZYK MichałIV0LUKKS Miedziana GóraSK
126027417ŚMIECH Michał0SK
126127356ŚMIECH WojciechIV0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
126230133ŚWIĄTEK Klaudiusz0SK
126325966ŚWIĄTEK KrystianIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
126463303ŚWIĄTKOWSKA AlicjaII0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
126529748ŚWIDZICKI Artur0SK
12664927ŚWIONTEK KatarzynaIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
126725937ŚWIONTEK ŁukaszV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
12684928ŚWIONTEK SzymonII1763"Hetman" Ostrowiec Św.SK
126928571ŚWITEK Łukasz0SK
127076651TADEJ Eryk0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
127138589TALAGA ZuzannaIII0LUKKS KielceSK
127229324TARABASZ Dariusz0SK
127329765TARANEK MagdalenaIV0SK
127429767TARANEK PawełV0SK
127574963TARŁOWSKI BartoszIII0IMUKSz "Debiut" Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSK
127665485TELEC DominikV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
127728590TKACZ Michał0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
127846779TOBOREK FranciszekV0DK MałogoszczSK
127973675TOKARSKI JanV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
128029323TOMASIK MarekIV0SK
128172565Tomasik Tadeusz0SK
128274965TOMASZEWSKA Maja0LUKKS Miedziana GóraSK
128373666TOMASZEWSKI MaciejV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
128477454Tomczyk JakubIV0SK
128527426TOMKOWSKI DariuszII1569GLKS "Grom" w Skarzysku KościelnymSK
128660623TRACZ Piotr0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
128777331TRELA KatarzynaIV0LUKKS KielceSK
128877352TROJANOWSKA Natalia0LUKKS Miedziana GóraSK
128927442TRZEBIŃSKI Grzegorz0SK
129072834Trzeciak Roman0SK
129129322TRZECIAKOWSKI ŁukaszII0SK
129259218TURCZYŃSKA MagdalenaIV0LUKKS KielceSK
129329373TURLEJ TomaszIII0SK
129444645TUŹNIK Eliasz0LUKKS KielceSK
129544647TUŹNIK Martyna FOTOII1097LUKKS KielceSK
129646254TWOREK Michał0LUKKS KielceSK
129747271TYLKOWSKI EugeniuszII0SK
129843299TYNIEC Mikołaj0SK
129929768TYTON MariuszII0SK
130025951UFNAL ZenonII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
130137710UGREWICZ LudwikII1429KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
130263076ULICHNOWSKI WiktorV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
13035064URBAN TadeuszI0SK
13045065URBAN WojciechI1915LUKKS KielceSK
130531741URBANIAK KarolII1454"Hetman" Ostrowiec Św.SK
130629756URBANOWSKA JustynaII0SK
130727407URYS BartłomiejIII0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
130871042WACH AmeliaIV0LUKKS KielceSK
130931257WACH BarbaraIV0SK
13104980WACH Bartosz FOTOII1639LUKKS KielceSK
131131272WACH GrzegorzV0SK
131227373WACH Wojciech FOTOIV0LUKKS KielceSK
13135066WALANCIK MieczyslawK0SK
131436783WALCZAK Piotr0SK
131536979WALCZAK Tomasz0SK
131631298WALCZYKOWSKI TomaszV0SK
131759214WARDECKA GabrielaIII0LUKKS Miedziana GóraSK
131827364WARDECKI Dawid0DK MałogoszczSK
131966319WARDECKI Piotr0SK
13204930WASIK HenrykI0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
132138942WASILAK Piotr0SK
132241657WASILEWSKI KonradV0SK
132329770WASZKIEWICZ RobertIV0SK
132428566WAWRZEŃCZYK Marlena0SK
132526810WAWRZEŃCZYK Paweł0SK
132642016WĄSIK MateuszIV0LUKKS KielceSK
132739571WĄTŁY MateuszIV0SK
132841574WĄTORSKI Mateusz0SK
132928680WĄTROBIŃSKA AgnieszkaIV0SK
133065202WCISŁO KarolIV0LUKKS KielceSK
133165016WDOWIAK MikołajIII0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
133229321WDOWIK Wojciech0SK
133373673WELENC MarcinIV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
133428588WERYS Krzysztof0SK
133525952WESOŁOWSKI Mirosław FOTOII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
133651170WESOŁOWSKI Patryk0SK
133738950WĘGIEREK MirosławIII0SK
133830131WIADERNY Łukasz FOTOII+1631SK
133929734WIATER Łukasz0SK
134077495WIAZOWSKI DawidV0SK
134147261WICHURA Sara FOTOII1081IMUKSz "Debiut" Ostrowiec ŚwiętokrzyskiSK
134225669WIDALSKI Wacław FOTOIII0SK
134377492WIECHA JanV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
134450784WIECZOREK DominikV0LUKKS KielceSK
134529706WIECZOREK EdwinIII0SK
134659982WIECZOREK Edwin FOTOV0SK
13474981WIECZOREK JakubII0SK
134846394WIECZOREK Jan0LUKKS KielceSK
134929582WIERZCHOWSKI AdamV0SK
135027411WIETRZYŃSKI MateuszIII0SK
135129461WIĘCEK Mateusz0SK
135225970WIĘCKIEWICZ WojciechV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
135327447WILCZEK Krzysztof0SK
135427448WILCZEK ŁukaszIII0SK
135536785WILCZEK Ryszard0SK
135638954WILCZKOWSKI MichałV0LUKKS KielceSK
135756369WILCZKOWSKI SzymonIV0LUKKS Miedziana GóraSK
135865648WILKOSZ Wiktor0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
13595067WISNIEWSKI PiotrI0SK
136050650WIŚNIEWSKA Weronika0SK
136168408WIŚNIEWSKI Bartłomiej0SK
136250648WIŚNIEWSKI Filip0SK
136361798WIŚNIEWSKI Maciej0LUKKS KielceSK
136427489WIŚNIEWSKI PawełIII0LZS "Kordian" BliżynSK
136550649WIŚNIEWSKI Tymoteusz0SK
136650504WIŚNIEWSKI WiesławIII0LZS "Kordian" BliżynSK
136728560WITECKI Marcin0SK
136870198WITKOWSKI JakubIII1360KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
136972571Wnuk Elżbieta0SK
137053726WOJCIECHOWSKI Karol0SK
137162983WOJNOWSKI MichałIII0LUKKS KielceSK
137250789WOJSA PiotrIII0LUKKS KielceSK
13735068WOJTAN RyszardI0SK
137446789WOJTAS GabrielaV0LUKKS KielceSK
137521607WOJTAS Szymon FOTOII1254KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
137629739WOJTASIK TomaszIII0SK
13774920WOJTOWICZ JustynaIII0SK
137863344WOLAK PawełV0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
137924812WOLSKA Angelika0DK MałogoszczSK
138026811WOŁCZYK Norbert0SK
138171043WOŚ KajetanV0LUKKS KielceSK
13825069WOZNIAK PawelI2035SK
138320482WOŹNIAK Dariusz FOTOIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
138428586WOŹNIAK Mateusz0SK
138559454WOŹNIAK Przemysław0SK
13864946WÓJCIK AndrzejI0SK
138729312WÓJCIK AnnaV0SK
138820483WÓJCIK Dawid FOTOII+1481"Hetman" Ostrowiec Św.SK
138946783WÓJCIK FilipV0SK
139063261WÓJCIK Jan0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
139120484WÓJCIK KarolII1582KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
13924947WÓJCIK LucynaII0SK
139328697WÓJCIK Michał0SK
139462936WÓJCIK Szymon0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
139536786WÓJCIK Wiesław0SK
139662482WÓJCIK WojciechV0SK
139729753WÓJCIK WojciechV0SK
139827516WROŃSKI RyszardII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
139954720WRÓBLEWSKI MarcinV0SK
140042118WRZESIEŃ Kacper0LUKKS KielceSK
140128624WTOREK DawidIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
140273879WTOREK KarolV0LUKKS KielceSK
140374537WTOREK Marcin0LUKKS KielceSK
140456554WYDRYCH Blanka0LUKKS KielceSK
140556471WYDRYCH Maksymilian0SK
140629705WYPYCH JanIV0SK
140727496WYRWA Dawid0SK
140829716ZAJĄC WładysławII1529SK
140960183ZAJĄCZKOWSKA MajaIII0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
141030130ZAJĄCZKOWSKI Michał FOTOII+1751KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
141170587ZAJĘCKI Mikołaj0LUKKS Miedziana GóraSK
141229320ZAKRZEWSKI KamilV0SK
141327369ZAKRZYŃSKI Adam FOTOII0SK
141427458ZALEWSKA Kinga0SK
14154948ZAMCZYK ZygmuntI0SK
141651964ZAPAŁA Stanisław0LUKKS KielceSK
14174968ZAREBA Grzegorz FOTOI2028LUKKS KielceSK
14184982ZAREBSKI DominikII+0SK
14194921ZAREMBA GrzegorzV0SK
142027167ZARĘBSKA Lena FOTOI1541KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
142127371ZARĘBSKI PawełV0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
142227372ZARĘBSKI Wojciech0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
142329600ZAWADA Marek0SK
142436787ZAWADKA Zbigniew0SK
142527435ZAWADZKA MagdalenaV0SK
142674964ZAWADZKI TomaszIV0LUKKS KielceSK
142738953ZAWŁOCKI Bartosz0LUKKS KielceSK
142828557ZELIAŚ Marcin0SK
142977332ZIACH AnnaV0LUKKS KielceSK
143028649ZIELENIEWSKI KrzysztofIV0SK
143125971ZIELIŃSKI Hubert FOTOIII0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
143229795ZIELIŃSKI MichałIII0SK
143330115ZIELIŃSKI SławomirIII0KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
143427468ZIELONKA ArkadiuszIII0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
143529730ZIELONKA ArkadiuszIII0SK
143627472ZIELONKA ArturIV0SK
143738964ZIELONKA Jakub0KMKSzach VICTORIA KOMPLEXBUDSK
143828587ZIĘBA Aneta0SK
143969856ZIĘKIEWICZ MiłoszIV0LUKKS KielceSK
144031306ZIĘTAK BogusławII0SK
144129717ZIĘTAL AdamIV0SK
14423038ZIĘTEK WaldemarI1813KLIM UKSz Gambit StarachowiceSK
144330114ZIĘTKOWSKI DominikIII0SK
144429709ZIĘTKOWSKI PiotrIII0SK
144565193ZIOŁO Kacper0LUKKS KielceSK
144665192ZIOŁO Magdalena0LUKKS KielceSK
144772573Ziółek Marzena0SK
144825938ZIÓŁKOWSKI SebastianIII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
144936788ZŁOTKOWSKI Arkadiusz0SK
145029763ZŁOTNICKI KrzysztofII0SK
145169489Zmarzly AdrianIII1517SK
145229593ZNOJEK AgnieszkaIV0SK
14535070ZOLOBOWSKI GrzegorzI1968SK
145425953ZWOLAK MirosławII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
145525939ZWOLAK PiotrV0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
145629586ZYCH StanisławV0SK
145746786ZYGAŁA Jan FOTOV0SK
145829371ZYGMUNT Karol0SK
145929603ŻABICKI KrzysztofII0SK
146025954ŻAK AntoniII0"Hetman" Ostrowiec Św.SK
146136802ŻAK CezaryIII0LZS "Kordian" BliżynSK
146258588ŻAK KarolinaIV0LZS "Kordian" BliżynSK
146338809ŻOŁĄDEK Paulina0GLKS "Grom" w Skarzysku KościelnymSK
146429713ŻWIRKO JarosławII0SK
146529309ŻYDEK Janusz FOTOII0SK
146631310ŻYŁA WinicjuszII0SK

<<  < 1 2 [3]    

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006