Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 24 2017 09:53:18
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
17645+BORKOWSKI HenrykK0WM
26360+BUCZEK StanisławI1936KSz "Start" ElblągWM
36369+CIEKLINSKI PawełI0WM
46442+ŁASKARZEWSKI MariuszI0WM
56276+NEUGEBAUER MieczysławI0WM
66494+POPIOLEK JózefI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
76504+ROMAN MarekI0WM
810041ABENDROT AmadeuszII0WM
910042ABENDROT MartynaII0WM
1010043ABENDROT MichałIII0WM
1110044ABENDROT SebastianIV0WM
1243490ABRAMOWICZ EmilIV0WM
136302ABRAMOWSKA AnnaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
1475479ADAMKIEWICZ Bartosz0WM
1522733ADAMOWICZ Marek FOTOII1562UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1643496ADAMOWICZ MateuszIV0WM
1722732ADAMOWICZ Piotr FOTOII+1489UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1871120ADAMSKI Rafał0WM
199989ALEKSANDROWICZ ZbigniewII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2031411ALTMAJER Piotr0WM
2170950AMBROSIEWICZ MałgorzataV0WM
226343ANDREARCZYK PawełI1871KSz "Start" ElblągWM
2330477ANDREJCZYK WiktorV0WM
2460915ANDRZEJEWSKA Paulina0WM
2574091ANDRZEJEWSKI Patryk0WM
2657987ANDZULEWICZ Mateusz0WM
2774038ANGOWSKI Miłosz0WM
2876055ANTOLAK MaciejV0WM
2977367Antonioli Magnus0WM
3031408ANTOSIK Agata FOTOIII0WM
3131410ANTOSIK MichałIV0WM
3247221ANTOSIK MirosławIV0WM
336303ANUSZKIEWICZ PawełII0MLKS "Czarni" OleckoWM
346344ARASNIEWICZ GrzegorzI0KSz "Budowlani" BartoszyceWM
3559051ARDZIŃSKI Rafał0WM
3658907ARSKI PiotrV0WM
3757841ASENHAJMER AleksanderIV1128UKS Skoczek ElblągWM
3876292AUDA WiktorV0WM
3927262AUGUSTYNOWICZ AdamIII0WM
4059063AUGUSTYNOWICZ Szymon0WM
4130532AUGUSTYNOWICZ Tadeusz FOTOII0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
4215813BABALSKI WojciechIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
4368232BABICKI JakubV0WM
4410045BABSKI JakubIV0WM
459956BADOWSKA AdrianaII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
466346BADOWSKI JozefI0WMZSzachWM
4726433BADOWSKI Marcin0WM
4855599BAGIŃSKI PrzemysławII0WM
4915937BAJCZYK MichałIV0KSz "Start" ElblągWM
5058908BAJKO Piotr0WM
5131901BAJNO Jakub FOTOV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
5265686BAKALARZ Jarosław0WM
5327263BAKALAS GabrielaIV0WM
5471046BALCERZAK OliwiaV0WM
5571045BALCERZAK SzymonV0WM
5638312BALICKI Bartosz0WM
5758155BAŁDYGA Emil0WM
58129BAŁDYGA Józef FOTOI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
5915842BANAŚ Józef FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
606347BARAN Dawid FOTOI1722MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
6131412BARAN Filip FOTOIII0WM
629990BARAN Michał0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
6315834BARANOWSKI ŁukaszIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
6423204BARANOWSKI Paweł FOTOIII0WM
656348BARANOWSKI WaldemarI0WM
6615866BARCZYŃSKI Bogdan0WM
6768424BARDZIŃSKI MiłoszIV0WM
6863882BARDZIŃSKI SławomirII1213MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
6959806BARTKOWSKA DorotaII1012MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
7075783BARTKOWSKA Laura0WM
7148924BARTKOWSKI KazimierzIII0WM
7248925BARTKOWSKI MariuszIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
7345772BARTNICKI ŁukaszIV0WM
7461140BARTNICKI RafałV0WM
7560468BARTNIK MichałIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
7665426BARTNIK TomaszIII0WM
7726129BARTOSZEWICZ Arkadiusz FOTOII1185UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
786349BARTOSZEWSKI MarcinK2144WM
7964270BARWIŃSKI JakubV0WM
8049807BATURO Julia0WM
8149808BATURO Leon0WM
826350BATURO Tomasz FOTOI++2070MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
8359060BAZYDŁO Kacper0WM
8457835BĄK KacperIII0UKS Skoczek ElblągWM
8515784BĄK PawełIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
8639585BEDNARCZYK Joanna0WM
871699BEDNAREK SylwesterFM2307MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
8875090BEJMERT MarianV0WM
8938298BEKIER KlaraIII0WM
9064179BEŁCZYŃSKI CyprianV0WM
9173292BERA PiotrIV0WM
9266789BERDYCZKO Dominik0WM
9322736BERGOLC SylwesterIII1402WM
9476729BIAŁOPIOTROWICZ DominikaIV0WM
9576730BIAŁOPIOTROWICZ MichałV0WM
9639587BIEDRZYCKI Karol0WM
9715814BIEGAJSKA KatarzynaV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
9815815BIEGAJSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
9958123BIELECKI Wojciech0WM
10038977BIELICKI AleksanderIV0WM
10110039BIELSKI Jerzy FOTOI1682UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1026352BIELSKI PawełIV0WM
1036353BIELUSZEWSKI Piotr FOTOK2104WM
10474095BIEMA AgnieszkaIV0WM
10573298BIEMA KrystianIII0WM
10669887BIENIASZEWSKA HannaV0WM
1079991BIERĆ Marta0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
10828915BILIŃSKI ArturV0WM
10926138BILIŃSKI DariuszIV0WM
11059047BILMON EdwardIII0WM
11115843BINEK GrażynaII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
11266800BIRYCKA Oliwia0WM
11375483BLISZCZAK AntoniV0WM
11441406BŁASZCZUK MaciejV0WM
11515795BŁASZCZYK Tadeusz FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
11650607BOBER MaciejV0WM
11731413BOBER Wojciech FOTOII+1592KSz "Start" ElblągWM
11831415BOBRYK Konrad FOTOII+1667SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
11964271BODUŁA MateuszIV0WM
1206304BOGATKO BartoszII0MLKS "Czarni" OleckoWM
1216305BOGATKO RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
12228995BOGDAŃSKI DominikIV0WM
12375782BOGUSŁAWSKI Michał0WM
12438306BOHDANOWICZ Nikola FOTOI1231UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
12515816BOJANOWSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
12674089BOJAROWSKI Wojciech0WM
12740660BOK Ignacy0WM
12815893BORAWSKA EmiliaIII0WM
12915894BORAWSKI BartoszIV0WM
1306263BORAWSKI Ryszard FOTOI1817KSz "Start" ElblągWM
13122739BORGOSZ KacperIV0WM
1326356BORKOWSKI MarekI2018WM
1336357BORYS DariuszI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1349871BORZYŃSKA AlinaIV0WM
13566782BRAJTENBACH MarcinV0WM
13663605BRANIK Miłosz0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
13760977BRATNICKI Rafał0WM
13810052BRODOWSKI MichałII0MLKS "Czarni" OleckoWM
13915785BRODZIK Andrzej0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
14072882BRONAKOWSKI Adam0WM
14140816BRONK Mariusz0WM
14252798BRUZDEWICZ HubertIII1177UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1436306BRYNDA JoannaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
1446307BRYNDA MichałII1733MLKS "Czarni" OleckoWM
14577398BRYNDA Olaf0WM
1466308BRYNDA SzymonIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
14730479BRYŚ JuliaIV0WM
14877571BRZEZICKA AleksandraV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
14966769BRZEZIŃSKA MajaIV0WM
15010074BRZOZOWSKA Justyna0WM
15141404BRZOZOWSKI MiłoszV0WM
15239588BUBELSKA Wiktoria0WM
15366779BUBERSKA MariaIV0UKS Skoczek ElblągWM
15466788BUBERSKI TadeuszV0UKS Skoczek ElblągWM
15510053BUBROWSKI MaciejV0MLKS "Czarni" OleckoWM
15669133BUCHOLC MaciejIV0WM
15715902BUDAKOW AdrianI1886WM
15810075BUDNY KrzysztofIV0WM
1599992BUDREWICZ JarosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1606361BUDREWICZ Krzysztof FOTOM2204MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
16169896BUJAK MichałV0WM
16225496BUKO Marcin FOTOIII1340SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1636362BUKOJEMSKA EwaI0KSz "Start" ElblągWM
16415938BUKOJEMSKI MichałIII0KSz "Start" ElblągWM
16560979BUKOWSKI Jakub0SL SALOS EłkWM
16658151BUKREJEWSKI KacperV0WM
16758901BUKREJEWSKI Maciej0WM
16859052BUŁAKOWSKI Tadeusz0WM
16915939BURAKIEWICZ MarcinII0KSz "Start" ElblągWM
17074039BURAKOWSKI Dawid0WM
17174040BURAKOWSKI Jakub0WM
17274041BURAKOWSKI Tomasz0WM
17375769BURGRAFF RobertV0WM
17476731BURY BartoszV0WM
17529534BURZYŃSKI GrzegorzV0WM
17670667BURZYŃSKI KamilV0WM
17737361BYRWA Filip FOTOIV0WM
17839589BYRWA Marek0WM
17948324BYRWA Zuzanna0WM
18051010CEGIEŁKO SławomirV0SSz BDK BiskupiecWM
18166803CELAK KrzysztofV0UKS Skoczek ElblągWM
1826364CELEJ RomanI0WM
18366808CHABOWSKI Iwo0WM
18439583CHAŁUPA BogdanIII0WM
1856365CHARCHALIS PiotrK2163WM
18659055CHARTANOWICZ Julia0WM
18758154CHARTANOWICZ Michał0WM
18864174CHĄDZYŃSKI AndrzejV0WM
18959257CHEŁSTOWSKI Jakub0WM
1909993CHIRKOWSKI DawidIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19153414CHIZZOLINI GiulianoIV0WM
19265765CHLEWIŃSKA Weronika0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19330507CHMIEL MichałII0WM
19415855CHMIELEWSKA AnnaIII0WM
19522743CHMIELEWSKI Bartosz FOTOIII0WM
19627264CHMIELEWSKI Błażej0WM
19768798CHMIELEWSKI Damian0SL SALOS EłkWM
19815856CHMIELEWSKI JacekIII0WM
19958905CHODAKOWSKI Wiesław0WM
2009994CHODAŃ PiotrII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2016367CHODARCEWICZ BłażejI0WM
20210112CHODARCEWICZ ŁukaszIV0WM
20310113CHODARCEWICZ PawełIII0WM
20469045CHOJNACKI LeszekV0WM
20566760CHOLEWA Paweł0WM
20672050CHOTYNIEC HannaIV0WM
20772041CHOTYNIEC MaciejV0WM
20815786CHOWANIEC JarosławII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
20915835CHRECZUCH ArkadiuszIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
21028534CHROŁ Piotr FOTOIV0WM
21166807CHUDZIŃSKI Krystian0WM
21276066CHYBICKA AmeliaV0WM
21355769CHYLAK JoannaV0WM
2146309CICHANOWICZ PiotrII1467MLKS "Czarni" OleckoWM
21575649CICHEWICZ Monika0WM
2169957CICHOCKA UrszulaI++1709SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
21758906CICHOCKI Grzegorz0WM
21815940CIEPŁOWSKI TomaszII1767KSz "Start" ElblągWM
21953724CIESIELSKA GrażynaIII0UKS Skoczek ElblągWM
22015941CIESZKOWSKI PiotrV0KSz "Start" ElblągWM
22125022CIESZYŃSKI Artur FOTOIII1235WM
22262151CIEŚLAK MarcinIV0WM
2236370CIEŚLUKOWSKA KatarzynaK2000MLKS "Czarni" OleckoWM
22472602CIMOCHOWSKI KrystianV0WM
22526837CIS Krzysztof FOTOII1098WM
22664589CISZEWSKI JakubV0WM
22760974CITUK Franciszek0WM
22860973CITUK Jan0WM
22960975CITUK StanisławV0SL SALOS EłkWM
23045995CURULAK MaciejV0WM
23148322CYBULSKI AndrzejIII0WM
23243491CYBULSKI GrzegorzIII0WM
2336371CYBULSKI Ryszard FOTOI1840KSz "Start" ElblągWM
23427265CZACHAROWSKI PiotrIV0WM
2356373CZAJKOWSKA NataliaI1878WM
2366374CZAJKOWSKI Alan FOTOII+1804WM
2376375CZAJKOWSKI Władysław FOTOI0WM
23877276CZAPIEWSKI Kamil0WM
23961655CZAPLEJEWICZ Eryk0WM
24015844CZAPLICKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
24141615CZARNECKA LidiaI++1802UKS Skoczek ElblągWM
2426376CZARTORYSKI Paweł FOTOI++2104WM
24310076CZARZASTY DamianV0WM
2446377CZAUS Piotr FOTOI+2037WM
2459958CZECHOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2469959CZECHOWSKI Tomasz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
24772437CZEKAJ MariaIII0WM
2489960CZERECH ŁukaszIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
24957970CZERNIAK WojciechV0WM
25063230CZERNIAWSKA AnielaV0WM
25139590CZERWIŃSKA Kamila0WM
25239591CZERWIŃSKI Dariusz0WM
2536378CZERWIŃSKI MarekI+2008WM
25410054CZERWIŃSKI MirosławIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
2559961CZURGIEL Patryk0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2569962CZURGIEL Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2579995DACZKOWSKI MarcinIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
25849809DADOS Wojciech FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
25926846DALIGA Anita FOTOI+1675UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
26038297DALIGA JakubIV0WM
26175480DANIELEWICZ Michał0WM
2626381DANILUK JerzyK2100MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2636382DANISZKOWICZ Bohdan FOTOI1829WM
26421787DARDZIŃSKI SzymonIII0WM
26515868DĄBROWSKA ZofiaIII0WM
26610077DĄBROWSKI AdamII0WM
26710078DĄBROWSKI AndrzejIII0WM
26873293DĄBROWSKI BogdanV0WM
2696380DĄBROWSKI Wojciech FOTOK2242KSz "Start" ElblągWM
27066764DEMBLER DominikIV0UKS Skoczek ElblągWM
2716383DEMIANOWICZ MaciejI1988WM
27275587DERBIN MateuszV0WM
2736384DIDYK Wojciech FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
27415942DJEBAILI FaridIII0KSz "Start" ElblągWM
27576492DŁUSKI BartłomiejV0WM
27675430DOBEK AlicjaV0WM
27760978DOBKOWSKI MaciejV0SL SALOS EłkWM
2789996DOBROSIELSKI Tomasz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2796385DOGIEL Leszek FOTOI1495MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2809998DOKTÓR Daniel0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
28158157DOLIWA Szymon0WM
2829872DOŁOWY JerzyII0WM
28355885DOMALEWSKI WojciechIV0WM
28425025DOMAŃSKI DawidIV0WM
28561477DOMIN MaciejII1307MKS "Mrągowia" MrągowoWM
28626243DOMINIK KacperIV0KSz "Start" ElblągWM
2879963DOMITRZ PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
28856060DONAT Jakub FOTOV0WM
28957988DONAT Paweł0WM
29053674DOWELL MarcelV0WM
29174968DOWGIAŁŁO Andrzej0WM
29275485DOWGIAŁO AdamV0WM
29370665DOWGIERD KrzysztofV0WM
29463476DOWGIERD MarcelinaIV0WM
29557840DRAGAN SzymonIV0WM
29673065DRAPAŁA HubertIV0WM
29774052DRAPAŁA Jerzy0WM
29819520DRASZKIEWICZ SzymonV0WM
29969428DROŚ Stanisław0WM
30015801DROŚ TomaszIV0WM
30126975DRYŁO Karolina FOTOIV0SSz BDK BiskupiecWM
30226977DRYŁO Michał FOTOIV0SSz BDK BiskupiecWM
30377414DRZEWIECKI Damian0WM
3046258DRZEWIECKI Karol FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
30538978DUBICKI MarianIII0WM
30674414DUBROWNIK AdamV0WM
30710079DUDA DanielIV0WM
30810080DUDA MaciejIII0WM
30966801DUDA MiłoszV0UKS Skoczek ElblągWM
31053650DUDA PiotrV0WM
3116386DUDANOWICZ LeopoldIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
31276057DUDEK BartłomiejV0WM
31369886DUDEK IwonaV0WM
31475774DUDEK MateuszV0WM
31559268DUDKO DanutaIV0WM
31615787DUDZIŃSKA EwaII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
3176387DULCZEWSKI MarekI0KSz "Start" ElblągWM
3186388DULEMBA MarianI0WM
31966767DURMA ZofiaIV0UKS Skoczek ElblągWM
32010081DURSKI BartoszII0WM
32166761DUSZNIAK Alicja0WM
3226336DUTKA JaroslawI0WM
32365824DWULAT WiktorIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32420628DWULIT KonradIV0KSz "Start" ElblągWM
32515943DWULIT SylwiaIII0KSz "Start" ElblągWM
3266389DYDEL AleksanderI2111KSz "Start" ElblągWM
32746894DYLEWICZ MajaIV0WM
32873296DYMERSKA Magdalena0WM
3296390DYMITRIEW Dominik FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
3309999DZIADOŃ PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33169046DZIADYK-DZIAKIEWICZ Joanna0WM
33250715DZIĄBA AleksandraV0WM
33377473DZIEDZIECH Maksym0WM
33410000DZIEMIAŃCZUK AnnaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33576493DZIĘCIOŁ TadeuszV0WM
33648927DZIODKO Mateusz FOTOII1075KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33769227DZIODKO Wiktoria FOTOIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
3389878DZIÓBEK ŁukaszIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
33959046DZIUBA Mariusz0WM
3409964DZWONKOWSKA AlicjaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
3419965DZWONKOWSKI AleksanderIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
34239226DŹWILEWSKA AleksandraIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
34345774DŹWILEWSKA DariaV0WM
34464250EICHBERG WiktorIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34526127EJZENBERG EmilIV0WM
34610001EKSTOWICZ TadeuszII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
34726931ERTMAŃSKA Ida0WM
34826934ERTMAŃSKI Konrad0WM
34957969ESDEN-TEMPSKA MajaV0WM
35046552EYVAZOV AdilII1605WM
35172877FABISIAK FeliksV0WM
35210082FALICKI KacperII1643WM
35375452FAVEEUW-KRYGIELSKA AmeliaV0WM
35475773FĄK OskarIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
35557960FEDUSIO Jakub0WM
35639592FEDYK Kamil FOTOIII1324MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
35766798FELKIEWICZ PatrykV0UKS Skoczek ElblągWM
35875588FETLIŃSKI ŁukaszV0WM
35959256FIAŁKOWSKI Jakub0WM
36075725FIEDOROWICZ FilipV0WM
36129625FIEDOROWICZ Oskar FOTOV0WM
36215788FIERTEK RadosławIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
36369047FIGIELSKA GrażynaV0WM
36469135FIGLEWICZ Karol0UKS Skoczek ElblągWM
36561478FIL AnnaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
36660460FIL GrzegorzIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
36715905FILAR JakubV0WM
36851649FILIPIAK BartoszIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
36962008FILIPIAK MagdalenaII+1214UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
37073742FILIPIAK MonikaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
37115869FLIEGER Zbigniew FOTOII0WM
37272035FLIS GrzegorzII0WM
37327266FLORKOWSKA KlaudiaIII0WM
37458914FORNAL Mateusz0WM
37565191FORNAL Wojciech0WM
37672873FRANCZAK KacperV0WM
37772499FRONCZAK AndrzejII1776WM
37860916FRONCZAK WeronikaIII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
37977064FUTERSKI PiotrIII0WM
38074088GABRIELCZYK Paweł0WM
38153278GACA KonradIV0WM
38272883GADKOWSKI Piotr0WM
38310002GALIN PawełIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
38410083GALINOWSKI ŁukaszIII0WM
38510114GALIŃSKI GrzegorzIII0WM
38638313GAŁĄZKA Paweł0WM
38729533GARDOCKI PawełIII0WM
38823078GARDZIELEWSKI Maciej0WM
38915870GASPERSKI Józef FOTOII0WM
39049810GAWIŃSKI Dawid FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
39110084GAWROŃSKA EwaIV0WM
39226132GAWRYCH Karol FOTOIV0SSz BDK BiskupiecWM
3936264GEIGER DorotaII0KSz "Start" ElblągWM
39459255GERGOLA Kacper0WM
39557971GERLEJ ArkadiuszV0WM
39615906GĘSICKI RomanIV0WM
39739256GIBOWICZ Marcin0WM
39810003GIEDZIUN Katarzyna0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
3999966GIEDZIUSZEWICZ Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
40050742GIETKA HubertV0WM
40166287GINTOWT CezariuszV0WM
40250716GINTOWT Jakub FOTOIII0WM
40339593GIRSZA Sebastian0WM
40475454GIZA JanV0WM
40566804GLINKA Oliwia0UKS Skoczek ElblągWM
40620634GŁĘBOCKI CezaryIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
40716793GŁĘBOCKI Piotr FOTOII+1388MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
40866799GŁOWACKI SebastianIV0WM
40957975GŁOWACKI SebastianV0WM
41010085GNATOWSKI Kamil FOTOIII0WM
41115944GNIADO Radosław FOTOI1797UKS "Hetman Elbląg"WM
41264170GNIAZDOWSKI WojciechV0WM
41366758GODLEWSKA Patrycja0UKS Skoczek ElblągWM
41469427GOŁOŚ Norbert0WM
4156391GOŁOTA AndrzejI0KSz "Start" ElblągWM
41610115GOMOŁA MichałV0WM
41710116GOMOŁA PawełV0WM
41815945GONSIOR Bartosz0KSz "Start" ElblągWM
41915946GONSIOR RafałIV0KSz "Start" ElblągWM
42074096GONTARZ Wojciech0WM
42127267GORCZYŃSKI Adam0WM
42269891GORTATOWSKA Sylwia0WM
42315947GORZKOWSKI MirosławIII0KSz "Start" ElblągWM
4246393GOSIEWSKI Piotr FOTOM2096MKS "Mrągowia" MrągowoWM
4256310GÓRALSKA MelaniaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
4266298GÓRALSKI ŁukaszII1880MKS "Mrągowia" MrągowoWM
42773067GÓRECKI HubertV0WM
42810086GÓRECKI Maciej FOTOIV0WM
42910087GÓRLIK DariuszII1783WM
43076732GÓRNY JanV0WM
4319967GÓRSKI Arkadiusz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
4329879GÓRSKI BronisławIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
43370951GÓRSKI GrzegorzV0WM
4346265GÓRSKI PawełII+0KSz "Start" ElblągWM
43515846GÓRSKI Wawrzyniec FOTOII1469SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
43631245GRAACK SaraV0WM
43715858GRABOWSKI Bogdan0WM
43873058GRABOWSKI PawełIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
43971083GRABOWSKI PiotrV0WM
44067844GRABOWSKI WojciechII1166UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
44164171GRACZYK MichałIII1270WM
44238994GRACZYKOWSKI Tomasz0WM
44310004GRAJNER JanII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
44447488GRALA AdamV0SSz BDK BiskupiecWM
44553656GRALA Magdalena0SSz BDK BiskupiecWM
44641314GRALA StanisławIV0SSz BDK BiskupiecWM
44741313GRALA WiesławIV0WM
44827268GRANACKI DamianII0WM
44915802GRAW Paweł0WM
45077431GRĄDZKI Arkadiusz0WM
45173159GRĄDZKI ArturIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
4526394GREGORCZYK AndrzejI0WM
45358158GRELECKI GrzegorzII0WM
45455765GREMBOCKA JoannaII1140MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
45557081GREMBOCKA ZuzannaII1077MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
4566396GROMADOWSKI JerzyI0WM
45747065GROTH MateuszV0WM
45827270GROTKOWSKI Piotr0WM
45927269GROTKOWSKI Rafał0WM
46015859GRUBALSKA Daria FOTOII0WM
46115860GRUBALSKA KlaudiaIII0WM
46223269GRUBALSKI JakubV0WM
46323268GRUBALSKI SebastianIV0WM
46415871GRULKOWSKI AleksanderIV0WM
46547011GRUNBERG MichałIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
4666311GRYGLAS Kamil FOTOII1520MLKS "Czarni" OleckoWM
4676312GRYGLAS Marta FOTOII+1576MLKS "Czarni" OleckoWM
46873297GRYNKIEWICZ MikołajIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
46920631GRYSZKO Przemysław FOTOIII1493WM
47069048GRZANKA KrzysztofV0WM
47115895GRZECHNIK Paweł0WM
47255247GRZEGOWSKI JakubIV0WM
47376733GRZELAK GrzegorzV0WM
47469895GRZESZCZAK KrzysztofV0WM
47510046GRZONKOWSKI FilipIII0WM
4766313GRZYB AndrzejII0MLKS "Czarni" OleckoWM
4776314GRZYB JoannaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
47848158GRZYB NorbertIII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
47953645GRZYBOWSKI KrzysztofIV0KSz "Start" ElblągWM
48015818GRZYBOWSKI TomaszIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
48174412GRZYWACZ MagdalenaIV0WM
48274411GRZYWACZ WiktorIV0WM
4836397GUDOJĆ HenrykI0MLKS "Czarni" OleckoWM
4846398GULA Andrzej FOTOI1920SSz BDK BiskupiecWM
4859880GULA JanIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
48666797GUMIŃSKI Mateusz0UKS Skoczek ElblągWM
48747071GURZYŃSKI MarcelV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48815789GUT MateuszV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
48957982GUZAL Krzysztof0WM
49050717GUZIEWICZ AmeliaV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
49169429GUZOWSKI Bartosz0WM
49250743GWARA SzymonV0WM
49372878HAJCZUK Cyprian0WM
49441311HAŁGAS Tomasz0WM
49515798HAŁUSZCZAK MirosławIII0WM
49615872HAMERNIK TomaszIII0WM
49744725HAMOT SzymonV0WM
49866786HANKUŚ Nilola0WM
49939611HARASIM WiesławII1702WM
50058504HARATYM AdamIII0WM

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006