Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 09:17:26
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 [3] 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
100164251MATYSIUK Witold0WM
10026465MATYSZEWSKA MagdalenaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
100310059MATYSZEWSKI KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
100415959MAWA Christian0KSz "Start" ElblągWM
100515960MAWA Claude0KSz "Start" ElblągWM
100660465MAZUR JuliaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
100715883MAZUR PawełII0WM
100858910MAZUR ZdzisławII0WM
100970569MAZUREK PawełV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
101015839MAZURKIEWICZ BarbaraII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
101166790MAZURKIEWICZ TymoteuszV0WM
101222738MAZURUK Patryk0WM
101375586MELLER OliwierV0WM
101410060METRZAK AnnaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
101510061METRZAK EmiliaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
101626137MĘDREK MateuszIV0WM
101715821MĘDREK ZdzisławIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
101875450MICHALSKA LilianaV0WM
101944723MICHAŁOWSKI DamianIII0WM
102066771MICKIEWICZ Aleksandra0UKS Skoczek ElblągWM
102167843MIECZANIEC AdamV0WM
102269057MIELNICZUK KatarzynaV0WM
102326135MIELNIK DanielIV0WM
10246468MIGALA AndrzejI++2025MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
102558153MIK Bernard0SL SALOS EłkWM
102658156MIK Kacper0SL SALOS EłkWM
102755771MIKIELEWICZ KatarzynaV0WM
102815898MIKLUSZ PiotrIV0WM
10296469MIKOŁAJCZYK DorotaI0KSz "Start" ElblągWM
103066762MIKOŁAJCZYK JakubV0UKS Skoczek ElblągWM
103168228MIKOŁAJCZYK MarcelIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
103244697MIKOŁAJCZYK MateuszIV0WM
103310120MILAN Grzegorz0WM
103469909MILLER KrzysztofV0WM
103541403MILLER ReeseV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
103666775MIROS MartynaIV0WM
103766781MISIŁO Nikola0WM
10389874MIŚ PiotrIV0WM
103959264MIŚTA BarbaraIV0WM
104074227MIŚTA GrzegorzIV0WM
104110020MŁODYSTACH Henryk FOTOII1580MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
104210096MŁOTKOWSKI CezaryII1512WM
104341397MOCH KamilaIV0WM
104475791MOCZYDŁOWSKI Julian0WM
104575790MOCZYDŁOWSKI Kacper0WM
104675780MODELSKI Nikodem0WM
104775781MODELSKI Tymoteusz0WM
104877417MODLAK Piotr0WM
10499978MODZELEWSKI Daniel0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
105063482MODZELEWSKI MaciejV0WM
105139253MODZELEWSKI Piotr0WM
105253648MOKOSA OktawianIV0WM
105361133MOŃSKI Edward0WM
105438310MOROZ Krystian0WM
10556329MROCZKOWSKA Danuta FOTOII1350SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
105659045MROCZKOWSKI StanisławIV0WM
105773060MROZIŃSKI Filip0WM
105810062MROZOWSKA ElizaV0MLKS "Czarni" OleckoWM
105939230MROZOWSKI JakubIV0WM
106010063MROZOWSKI RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
106174970MRÓZ Michał0WM
106239580MRÓZ TadeuszII0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
106350734MUCHLADO MichałV0WM
106469058MUĆKA Anna0WM
106538309MURAWKA Filip0WM
106620627MURAWSKI Jacek FOTOII1555KSz "Start" ElblągWM
106777433MURAWSKI JanV0WM
106857981MURAWSKI JanIV0WM
106977432MURAWSKI PawełIV0WM
1070348MURDZIA Piotr FOTOIM2439MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
10716473MYNAJ TomaszIII0WM
107215822NADARZYŃSKI AndrzejII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
107372053NADOLNY AdamIV0SSz BDK BiskupiecWM
107472436NAPIÓRKOWSKI BartoszIII0WM
107547064NAPIÓRKOWSKI MiłoszV0WM
10766475NAREL Daniel FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
107767840NAREL JuliaIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
107825498NARKIEWICZ Bartosz FOTOIII1299MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
107960914NARLOCH Benon0WM
108057074NARUNIEC MateuszV0WM
108110021NARUSZKO KamilII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
108272875NATKANIEC BartoszV0UKS Skoczek ElblągWM
108369889NATKOWSKI JerzyV0WM
108427278NATONIEWSKI KrzysztofV0WM
108559053NAWROCKI Kacper0WM
108628914NAWROCKI MateuszV0WM
10876476NICZYPORUK DanielI+1415MLKS "Czarni" OleckoWM
10886477NICZYPORUK RobertI+0MLKS "Czarni" OleckoWM
108941312NIEBRZYDOWSKI Andrzej0WM
109023288NIECIKOWSKI DamianIV0WM
109166774NIEDZIAŁEK TomaszV0WM
109215884NIEDŹWIECKI KrzysztofII0WM
109374074NIEMIRO Barbara0WM
109459250NIERZWICKI Jakub0WM
109574440NIEWIADOMSKI BartoszIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
109638300NIKLAS Ignacy FOTOII1253SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
109737360NIKLAS Michał FOTOII1389SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
109847220NIKLAS RyszardIII1068SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
109953276NITKA SebastianV0WM
110023079NORMANTOWICZ Marta0WM
11016330NOWACZYK JarosławII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
110270664NOWAK DawidV0WM
110310121NOWAK IwonaII0WM
110447074NOWAK ŁukaszIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
110530480NOWAK Szymon0WM
110648926NOWAKOWSKI KacperIV0WM
110742026NOWAKOWSKI KrystianIV0WM
110868226NOWAKOWSKI KrystianIV0WM
110910122NOWAKOWSKI Wojciech0WM
111015915NOWOGÓRSKI RyszardIII0WM
11116478NOWOSIELSKI PiotrII1715KSz "Start" ElblągWM
111215885NOWOTCZYŃSKI JanII0WM
111315886NOWOTCZYŃSKI WiesławII0WM
111469734OBIDZIŃSKI CezaryIII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
111572039OBITZ Marek0WM
111628934OBLITZ Marek0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
111737749OBOLEWICZ Piotr FOTOII1298MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
111875476OBOŃSKI KrzysztofV0WM
111945013OBRYCKI KonradIV0SL SALOS EłkWM
112069900OBUCHOWICZ KingaIV0WM
112115840OGRODOWSKI JarosławIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
11229979OLCHÓWKA BartoszII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
112319527OLECH Mateusz0WM
112415961OLECHNOWICZ AndrzejII0KSz "Start" ElblągWM
112577586OLECHNOWICZ SzymonIV0WM
112639598OLEJARZ WłodzimierzIV0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
112715929OLEJNIK KasjanIII0WM
112815930OLEJNIK PatrykIII0WM
112915931OLEJNIK PaulinaIII0WM
113010064OLENDER AnnaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
11316479OLENDER KrzysztofI0WM
113264693OLENDER RomanII0SSz BDK BiskupiecWM
113310022OLENKOWICZ AnnaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
113449887OLENKOWICZ Weronika FOTOV0WM
113537750OLENKOWICZ Wojciech FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
113615823OLĘCKI MariuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
113743099OLLER KrzysztofIV0WM
113851009OLSZEWSKA AleksandraIV0WM
113923076OLSZEWSKI Artur FOTOII0WM
114015916OLSZEWSKI JózefV0WM
114175785OLSZEWSKI Kacper0WM
114275784OLSZEWSKI Piotr0WM
114350609OLSZEWSKI SylwesterIV0WM
114457071OLSZKO Aleksander0WM
114559050OŁDAK Hubert0WM
114639228OMIELAN WojciechIV0WM
11476480ONUFRIJUK BenedyktI0WM
114861995OPALACH AlbertV0WM
11496292OPALIŃSKA MagdalenaII0WM
115019522OPALIŃSKA Wiktoria FOTOII0WM
11516293OPALIŃSKI Krzysztof FOTOII+1759WM
11526294OPALIŃSKI Patryk FOTOII+1780WM
11536481OPALIŃSKI Sebastian FOTOI1826WM
115428933OPOKA Szymon FOTOII1270MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
115515887ORDON RomanIII0WM
115650735ORKISZ KarolinaV0WM
115747069ORŁOWSKA Dominika0WM
115875451ORŁOWSKA JuliaV0WM
115928533ORŁOWSKA KrystynaV0SSz BDK BiskupiecWM
11606482ORŁOWSKI BogdanII+1642WM
116130476ORŁOWSKI JakubIV0WM
116253535ORŁOWSKI Michał0WM
11636318ORŁOWSKI Mirosław FOTOII1482MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
116426124ORŁOWSKI Paweł FOTOII1605SSz BDK BiskupiecWM
116533468ORŁOWSKI Sebastian FOTOII1148MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
116657983ORZECHOWSKI Adrian0WM
116776045OSIAK BłażejV0WM
116858904OSOWSKI AndrzejIV0WM
116930506OSTAŃSKI AntoniII0WM
117010123OSTAPCZUK KrzysztofV0WM
117115962OSTRĘGA Przemysław FOTOII1596KSz "Start" ElblągWM
117227279OSTROWSKI Krzysztof0WM
117374078OTREBSKI Kamil0WM
117468229OTTA EmilV0WM
117573118OWIERCZUK SzymonIII1099MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
117669262PACHO MaciejIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
117771151PACHO MariaIII1127MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
11786485PACIEJEWSKI RyszardII0WM
117910097PACZYŃSKI MateuszIV0WM
118026988PADALIS DamianV0WM
118164269PAJĄK JakubIV0WM
118215917PAJEWSKI FilipV0WM
118369132PALENCEUSZ NikolaV0UKS Skoczek ElblągWM
11844738PALIKOWSKA KatarzynaK2018SSz BDK BiskupiecWM
118539599PALMOWSKI Olaf0WM
118631903PALUCH Krzysztof0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
118710124PALUSZEK AndrzejIV0WM
118810125PALUSZEK MichałIV0WM
118963228PAŁASZ JakubII1180UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
119015932PAŁDYNA LeszekIII0WM
119115933PAŁDYNA Natalia FOTOIII0WM
119252685PARAFINOWICZ KacperV0WM
119373068PARAKIEWICZ Ewelina0WM
119477435PARDA AntoniV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
119515888PASGRAT PiotrIII0WM
119653678PASTOR KlaudiuszIV0WM
119757980PASTOR KrystianV0WM
119815963PATERSKI TomaszII0KSz "Start" ElblągWM
119957069PAWLAK AnnaV0WM
120017461PAWLUCHA MilenaIV0WM
120163479PAWLUCZUK JakubV0WM
120210023PAWLUK Józef FOTOII1614MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
120353680PAWLUK Piotr0WM
120457075PAWŁOWSKI MichałV0WM
12059980PAŻYSZEK Jakub0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
12069981PAŻYSZEK Sebastian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
120775584PEŁA PiotrV0WM
120843487PENOT ThierryII1412WM
120964256PEPŁOWSKI PiotrIV0WM
121055600PIĄTKOWSKI ZbigniewII0WM
121145998PIECH MarcinIV0WM
121215824PIECHOTA PatrykV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
121350736PIECZARKA JakubV0WM
121426843PIECZYSKI Arkadiusz FOTOII1430WM
121541400PIELACH Bartosz FOTOIII1035WM
121628945PIELACH Jacek FOTOII1259WM
121722745PIELACH Wojciech FOTOII1208WM
121810048PIEŃKOSZ DominikaV0WM
121940913PIERZCHALSKI Marcin FOTOII0WM
122058116PIETRASZKO Franciszek0WM
122110024PIETREWICZ SylwesterIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
12226487PIETROWSKI RomanI0WM
122344728PILICHOWSKI KacperV0WM
122415863PIONTEK ŁukaszV0WM
122515864PIONTEK RenataIII0WM
122615918PIOTRKOWSKI JanuszIII0WM
12276488PIOTROWSKI GrzegorzI2043WM
122876060PIOTROWSKI KacperV0WM
122927168PIOTROWSKI MikołajIV0WM
123072879PIOTROWSKI PiotrV0WM
123139707PIÓRKOWSKI Artur0WM
123239805PIÓRKOWSKI Stanisław0WM
123326978PISARCZYK Grzegorz FOTOIV0WM
123426845PISARCZYK Urszula FOTOIII0WM
123526241PISARKIEWICZ Małgorzata0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
123669743PIŚKIEWICZ Karol0UKS Skoczek ElblągWM
12377916PIWNICKI Antoni FOTOII1569MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
123829531PIWOWARSKI MariuszIV0WM
123975091PLACHIMOWICZ FilipV0WM
12406489PLESIUK Andrzej FOTOK2117SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
12416490PLESIUK Jan FOTOK1767SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
12424799PLEWA PiotrI1844KSz "Start" ElblągWM
12436491PLICHTA Adam FOTOI1870MKS "Mrągowia" MrągowoWM
12446492PLICHTA AndrzejI2073MKS "Mrągowia" MrągowoWM
12456299PLICHTA Grzegorz FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
124615791PLICHTA JacekIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
124759076PLISZKA PiotrV0WM
12486493PLISZKA SlawomirI0WM
124975484PNIEWSKI StanisławV0WM
125060467PODBIELSKI BartłomiejIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
125115792PODBIELSKI JakubII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
125263475PODCHUL MajaIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
125375768PODCHUL MichałIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
125460919POGORZELSKA KarolinaIV0WM
125563470POGORZELSKI PiotrIII0WM
125660920POGORZELSKI RafałIII0WM
125753534POLAKOWSKI JerzyV0SSz BDK BiskupiecWM
125815964POLAŃSKI MarekII1458KSz "Start" ElblągWM
125947070POLEWIAK Julia0WM
126069059POLIŃSKA Justyna0WM
126158201POLITAŃSKI DominikIII0UKS Skoczek ElblągWM
12626279POŁOCH LiliaII+0WM
126338999POŁONCZYK Mieszko0WM
126460976PONIATOWSKI Michał0WM
126573072PORĘBIAK MateuszII1591UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
126622744POSTEK Damian0KSz "Start" ElblągWM
126769070POŚPIECH AleksandraV0WM
126841396POŹNIKIEWICZ MarekIII0WM
126931409PRAWDZIK BartoszV0WM
127063471PRICE TadeuszIV0WM
12716496PROBOLA GrzegorzK2245WM
127210025PROBOSZCZ AdamII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
127349287PROBOSZCZ Jakub FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
127410026PROBOSZCZ Maciej FOTOII1615MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
12756497PROCHWICZ JerzyI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
127676296PRUCHNIEWSKI DawidIV0WM
127715825PRUCHNIEWSKI KazimierzIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
127876737PRUSINOWSKI IgorV0WM
127959262PRZERADZKA Maria0WM
128074093PRZERADZKI Antonio0WM
128121946PRZEŚLAKIEWICZ DanielIII0WM
128215826PRZYBORSKI OskarV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
128375387PRZYBYLSKI JanIV0UKS Skoczek ElblągWM
128426847PRZYBYŁOWICZ BartoszV0WM
128540224PRZYBYSZEWSKA KatarzynaIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
128615965PRZYTULA PawełIII0KSz "Start" ElblągWM
128775796PSZCZÓŁKOWSKA Oliwia0WM
12886280PTASZYŃSKI AndrzejII0WM
128928920PUPEK JakubV0WM
129048156PUPEK MateuszV0WM
129110027PUPIN MariuszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
129210028PUSZKO SulisławaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
129315827PUTRYCZ BartoszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
129473077PUZIO Jakub0WM
12956500RABIJ TomaszI2059MKS "Mrągowia" MrągowoWM
129652686RACIS KarolV0WM
12976501RACZKOWSKI Zygmunt FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
129853274RADAWIEC WeronikaV0WM
129915919RADOMSKI Dariusz0WM
130050737RADWAN MaciejV0WM
130130041RADZAJ MarcinV0WM
130266783RADZIUL MateuszV0WM
13031114RAK Tomasz FOTOK2033SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
130470209RAPCEWICZ MichałV0UKS Skoczek ElblągWM
130510065RASZKOWSKI PrzemysławII1527MLKS "Czarni" OleckoWM
130652687RASZKOWSKI WiktorIII1076MLKS "Czarni" OleckoWM
130769904RATAJCZAK MateuszV0WM
13089875RATAJCZAK ZdzisławII1375WM
130966778RATAJCZYK WiktoriaIII0UKS Skoczek ElblągWM
131010098RAŹNY ŁukaszIII0WM
131110099RAŹNY PawełIII0WM
131273073RĄCZKIEWICZ HubertV0WM
13136502REDLICKI TomaszI+2098WM
131460921REDŻEPI BartłomiejV0WM
131577279REISKI Rafał0WM
131610029REJENT Paweł0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
131766796REKIEL FilipV0WM
131810049RETKOWSKI WojciechV0WM
13194367RĘKAWEK Lech FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
132073075ROBACZEWSKI WiktorV0WM
132167742RODZIEWICZ-BIELEWICZ KubaIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
132267754ROGALSKA MajaV0WM
132359249ROGALSKA Maja0WM
132469893ROGOWSKA ZytaV0WM
132572872ROGOWSKI Filip0WM
132651011ROGOWSKI RobertIII0WM
132769890ROGOZIŃSKA EdytaV0WM
132869882ROGOŻYŃSKA MonikaIV0WM
132964274ROGUSZCZAK AleksanderV0WM
133010126ROJEK PatrycjaIII0WM
133171051ROJEWSKA KlaudiaIV0WM
133275477ROKICKI Bartosz0WM
133339584ROKITA OskarIV0SSz BDK BiskupiecWM
133439581ROKITA TomaszII0SSz BDK BiskupiecWM
13356503ROLBIECKI LeszekI1956WM
133666791ROMANOWSKI JanV0UKS Skoczek ElblągWM
13376505ROMANOWSKI JanuszI0WM
133815899ROMANOWSKI JerzyIII0SL SALOS EłkWM
133915849ROMANOWSKI MarcinIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
13406281ROMANSKI DariuszII+0WM
134138976ROMASZKO JerzyII0WM
134275585ROMASZKO-KLIMASZEWSKI PawełV0WM
134315793ROSIŃSKI DariuszIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
134426130ROSIŃSKI Michał FOTOII1490WM
134563472ROSTKOWSKI MarcinIV0WM
134615828ROSZKOWSKI EdwardIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
134752411ROSZKOWSKI JAKUB0WM
134839600ROZKIDA Kinga0WM
134939602ROZKIDA Paulina0WM
135010101ROZWADOWSKA JustynaII0WM
135150747RÓŻALSKA JagodaIV0WM
135269136RÓŻAŃSKI FranciszekV0WM
135310100RÓŻEWICZ MaciejIV0WM
135464277RÓŻYCKI KajetanIV0WM
135575293RUCIŃSKI Michał0UKS "Hetman Elbląg"WM
135670949RUDECZKO RadosławIV0WM
135776046RUDNICKI EliaszIV0WM
13586282RUDZIANIEC KrzysztofIII0WM
135975778RUDZIŃSKI Damian0WM
136010030RUSIECKI ZbigniewIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
136148929RUSIN JakubIV0WM
136258152RUSIN Maciej0WM
136341408RUSIN TomaszIII1020WM
136429530RUSINIAK AdamII0SSz BDK BiskupiecWM
136520630RUSINIAK Beata0WM
13666507RUSINIAK Sławomir FOTOI++2104WM
136715829RUTKOWSKA Joanna0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
136869425RUTKOWSKI Bogdan0WM
136933505RUTKOWSKI Tadeusz FOTOII0WM
137075490RYBICKI PiotrV0WM
137110102RYBIŃSKI Tomasz FOTOII1360WM
137210103RYDEL KamilII0WM
137373862RYDZEWSKA DanielaIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
137430478RYDZEWSKI MarceliIII1130UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
137538296RYDZEWSKI PawelIV0WM
137627280RYNKOWSKA DominikaIV0WM
137727281RYTLEWSKI AndrzejIV0WM
137857072SADOWSKI PawełV0WM
13796509SAIK PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
138039603SAJEWICZ Julia0WM
13816511SAKOWSKI GrzegorzI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
138210031SAKOWSKI PiotrII+0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
138366285SALWA JakubIV0WM
13849887SAMOJLUK ArturIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
138559246SAMSEL StanisławII0SSz BDK BiskupiecWM
138615920SAMSEL Wiesława0WM
138710032SAMUL KamilIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
138810033SAPIERZYŃSKA MartaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
138910034SAPIERZYŃSKI AdamIII1189MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
13906512SAPIERZYŃSKI Tadeusz FOTOI1541MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
139127259SARANDA AlbertV0WM
139223287SARANDA Maciej FOTOIII0WM
139369721SARNECKI Konrad0UKS Skoczek ElblągWM
139459029SARNOWSKI MateuszIV0WM
139576682SASINOWSKI Wiktor0WM
139653641SAUNDERS MarkIV0WM
139739604SAUTER JanuszIII0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
139824481SAWANIEWICZ Marcin FOTOII1731WM
139939605SAWCZUK Dawid0WM
140058622SAWICKI JanII1369SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
140115889SAWICKI MirosławIII0WM
14029888SAWKA Tomasz0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
140327182SELWON AdrianV0WM
140427183SELWON ŁukaszV0WM
140557976SEMENIUK DominikV0WM
140651439SERDECZNY KarolIV0WM
140727282SEROCKI Adam0WM
140868640SEROCKI JakubIV0WM
140943409SIDOR Tomasz FOTO0WM
141059540SIEDLANOWSKI SławomirIV0WM
141115900SIEDLECKI DawidIII0WM
141210127SIELAWO AdamIV0WM
141310128SIELAWO UrszulaIV0WM
141463224SIELUK MaciejV0WM
141557073SIEMIANOWSKI KacperV0WM
141675777SIEMIANOWSKI Szymon0WM
141728913SIENIAWSKI MateuszIII0WM
141859064SIENKIEWICZ JanV0WM
141910066SIENKIEWICZ KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
14209982SIEŃCZUK Marcin FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
142157977SIEŃSKI DominikIV0WM
142243495SIKORSKA Anna FOTOII1041UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
14236518SIKORSKI Tadeusz FOTOI0WM
142443493SIKORSKI Tomasz FOTOIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
142538308SIKORSKI Wojciech FOTOII1277UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
14266519SILUK ZygmuntI1981WM
14276520SINICA JanK2235WM
142810035SIOK RafalIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
142919518SIRANT MarcinIV0WM
143045775SITKOWSKI ŁukaszV0WM
143169424SITKOWSKI Mariusz0WM
143226903SITKOWSKI Patryk FOTOIV0WM
143369719SIUDAK Juliusz0UKS Skoczek ElblągWM
14346522SIWOŃ Bogdan FOTOI1921KSz "Start" ElblągWM
14356523SIWOŃ JaninaI0KSz "Start" ElblągWM
14366524SIWOŃ Zbigniew FOTOI1724KSz "Start" ElblągWM
143773110SKAKUJ JoannaIV0WM
143875105SKAKUN RomanIII0WM
14396261SKAŁECKI KrzysztofIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
144050610SKIBICKI ŁukaszV0WM
144141399SKIERSKI ArkadiuszV0WM
14426525SKINDZIER Saturnin FOTOK2094SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
144323074SKOMSKI KarolII+1560UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
144451648SKOMSKI Marcin FOTOII+1315UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
144570168SKONIECKI Szymon0UKS Skoczek ElblągWM
14469889SKONIECZNA Aneta0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
14479890SKONIECZNA JoannaV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
144838305SKORUPSKI MarcinV0WM
14496331SKORUPSKI SzymonII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
145066772SKOWROŃSKI Jan0WM
145115890SKOWROŃSKI PrzemysławIV0WM
14526527SKRZYPCZAK JerzyK2245MKS "Mrągowia" MrągowoWM
145359248SKRZYPCZYŃSKI Wiktor0WM
145410067SKRZYPIEC JanII0MLKS "Czarni" OleckoWM
145560464SKRZYPIEC MiłoszIV0WM
145625024SŁAWIŃSKA Zuzanna0WM
145725019SŁAWIŃSKI MichałV0WM
14586528SŁAWIŃSKI MirosławK1976UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
145910132SŁUPSKA KamilaIII0WM
146027283SŁUPSKI MarekIV0WM
146127284SŁUPSKI MateuszIII0WM
146210104SMOLNIK MarcinII0WM
146323077SMUKOWSKI DawidIII1295WM
146459057SMYK Filip0WM
146510905SOBICH StanislawI1703SSz BDK BiskupiecWM
146651013SOBIECH MaciejIV0WM
14676529SOBIERAJ SlawomirI1694MKS "Mrągowia" MrągowoWM
146859507SOBIERAJ WiktoriaII1054MKS "Mrągowia" MrągowoWM
146969898SOBIESKA DominikaV0WM
147021947SOBOCZYŃSKA Małgorzata FOTOV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
14716262SOBOLEWSKI Alfred FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
147253277SOBOLEWSKI AntoniIV0WM
147374097SOBOTKA Łukasz0WM
147426976SOCHA Mateusz FOTOIII1439SSz BDK BiskupiecWM
147529532SOĆKO KrzysztofIV0WM
147610036SOĆKO Piotr FOTOV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
147771052SOĆKO WiktoriaV0WM
147864178SOKOŁOWSKA IrenaIII0UKS Skoczek ElblągWM
147970169SOKOŁOWSKI Antoni0UKS Skoczek ElblągWM
148072036SOKOŁOWSKI JanuszIV0WM
148126933SOKOŁOWSKI KamilV0WM
148259056SOKOŁOWSKI ŁukaszV0WM
148375487SOKOŁOWSKI PrzemysławV0WM
148466756SOLARSKI MichałV0UKS Skoczek ElblągWM
148572885SOLECKI MateuszIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
148628917SOLIŃSKI ZiemowitV0WM
148727258SOŁTYK Leszek FOTOI1806WM
148850611SONTOWSKA MartynaV0WM
148915934SOWULEWSKI MateuszIV0WM
149010105SPIRYDOWICZ MarcinIII0WM
14916532SPISAK MartaK2071MLKS "Czarni" OleckoWM
149255766SPITTAL JadwigaV0WM
149315966SROK OskarIV0KSz "Start" ElblągWM
14946533STACHOWICZ Feliks FOTOI1708KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
149515830STANEK SławomirIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
149650738STANKIEWICZ OliwierV0WM
149772874STAŃCZEWSKI DominikIV0WM
149866787STAŃCZEWSKI NikodemIV0WM
14999891STAŃCZUK AleksanderV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
150028919STASIEWICZ TomaszIII0WM

<<  < 1 2 [3] 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006