Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 10:58:44
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 [4]    

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
150110106STEC ŁukaszIV0WM
150275478STECZ Bartłomiej0WM
150351441STEFANOWICZ Gracjan0WM
150473064STEFANOWICZ JakubV0WM
150543501STEFANOWICZ Szymon0WM
150627285STENDERA TomaszIV0WM
150753676STEPNOWSKI JakubIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
15086538STERNIK RyszardI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
15099983STĘPNICKI SylwesterIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
151069726STOBIECKI KrzysztofIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
151151437STRASZEWSKI Rafał0WM
151251650STREPIKOWSKI MaciejIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
151338998STREPIKOWSKI PawełII1382UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
151459409STROMSKI GrzegorzV0WM
151565067STROMSKI JakubIV0WM
151669723STROMSKI Karol0UKS Skoczek ElblągWM
151764169STRÓŻOWSKI WojciechIII0WM
151860461STRZAŁA AdrianIV0WM
151964518STULGIS MateuszIV0SL SALOS EłkWM
152022746STYPIK PawełIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
152139606STYRAŃCZAK-STRUZIK Józef0WM
152267841SUCHOCKI JanIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
152338304SUCHODOLSKI JakubV0WM
15243708SUDER Ryszard FOTOK+2061MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
152577572SUGIER NataliaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
152626131SULIKOWSKI MaciejIII0WM
152710068SULIŃSKI NorbertIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
152869426SULKOWSKI TomaszIV0WM
15296542SUMIŃSKI KrzysztofI0WM
153075089SURAJ MajaIV0WM
153173070SURMAŃSKI Jakub0WM
153215967SWATOWSKI PrzemysławIV0KSz "Start" ElblągWM
153360462SYLWESTRZAK Julia0WM
153426838SZACHNIEWICZ Hubert FOTOII0WM
15357981SZACHT EgbertK2075WM
153638303SZAFIRSZTEJN DawidIII0WM
153763477SZAPIEL KamilV0WM
153870661SZAPIEL MateuszIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
153975475SZAREJKO DanielV0WM
154040844SZATKOWSKA Monika0WM
154172881SZATKOWSKI FilipV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
15426543SZCZAWINSKI CzeslawI0WM
154326839SZCZECH SzymonIV0WM
154419529SZCZECH TomaszIV0WM
154564172SZCZECH WiktorIV0UKS Skoczek ElblągWM
15466544SZCZEPANEK-GOSIEWSKI PiotrM0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
154762152SZCZEPANIAK PatrycjaIII0WM
154869724SZCZEPAŃSKA Aleksandra0UKS Skoczek ElblągWM
154955767SZCZERBOWSKA BeataV0WM
155010069SZCZODRUCH RafałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
155177521SZELĄG MikołajV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
155275771SZELUGOWSKI PawełV0WM
155358115SZESZKO Józef0WM
155463226SZEWCZAK PatrykV0WM
155551737SZLACHTA Dariusz0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
155636656SZNAZE PiotrIV0KSz "Start" ElblągWM
155751533SZOSTEK Artur FOTOII1315SSz BDK BiskupiecWM
15589894SZPAK Wojciech FOTOIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
155915809SZPAKOWSKI KrzysztofV0WM
156050612SZPRUCH FilipIV0WM
156152912SZTABKOWSKI Andrzej0WM
156226431SZTORC MaciejV0WM
156355768SZTYCHMILER DorotaV0WM
156453649SZUBA MikołajIV0UKS Skoczek ElblągWM
156566763SZUBA MonikaIV0UKS Skoczek ElblągWM
156659830SZUBSTARSKA DominikaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
156772044SZUBSTARSKA Zofia0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
156810129SZUKALSKI WładysławII0WM
156959541SZULC AleksandraIV0WM
157023242SZULC Jan FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
157139646SZULC KamilIII0WM
15726545SZULC LeszekI0KSz "Start" ElblągWM
157315969SZULC MarekII1435KSz "Start" ElblągWM
157422737SZULC MichałIV0WM
157575772SZULC NataliaV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
157662153SZULKOWSKI TomaszV0WM
157776297SZWARC CyprianV0WM
157875457SZWARC DorianV0WM
157975456SZWARC FilipV0WM
158066793SZWARC JakubIV0UKS Skoczek ElblągWM
158144700SZWED KamilIV0WM
158215901SZYDŁOWSKI WojciechV0WM
15836546SZYMANOWSKA Lena FOTOK1973WM
158476152SZYMANOWSKI WojciechIV0WM
158574051SZYMAŃSKA Ilona0WM
158650739SZYMAŃSKI KacperV0WM
158715850SZYMAŃSKI MariuszII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
158874050SZYMAŃSKI Patryk0WM
15891173SZYMCZAK Zbigniew FOTOIM2173SSz BDK BiskupiecWM
159066757SZYMIKOWSKI Szymon0WM
159123266SZYNDLER StanisławII0WM
159215810SZYSZKO JózefIV0WM
15936515ŚCIWIARSKI Mariusz FOTOI1874KSz "Start" ElblągWM
159457076ŚLADEWSKI FilipV0WM
159523257ŚLEDŹ Szymon FOTOIII0KSz "Start" ElblągWM
159669060ŚLIWA AnetaV0WM
159770573ŚPIEWAK Marek0WM
159822735ŚWIATŁOWSKI Marcel FOTOIV0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
159969894ŚWIATŁY-KOWALSKA MartaV0WM
160015968ŚWIĄDER ArturIII0KSz "Start" ElblągWM
160166759ŚWIERCZ Filip0UKS Skoczek ElblągWM
160269725ŚWIERCZ Hubert0UKS Skoczek ElblągWM
160372876ŚWIERCZ NikolaIII1270UKS Skoczek ElblągWM
160475492ŚWIĘTOŃ GrzegorzV0WM
160573740ŚWIĘTOŃ WojciechV0WM
160615831ŚWINIARSKI PiotrIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
160772887TABAKA KacperIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
16086547TADAJEWSKA KatarzynaI0WM
160975294TANONA Krzysztof0WM
161053651TANONA RomanIV0WM
161170662TAŃSKI JakubV0WM
16126548TARACH Dorota FOTOI1772WM
161377587TARANOWICZ AndrzejV0WM
161461993TARANOWICZ MichałII1355UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
161576491TARANOWICZ PatrycjaV0WM
161661929TARANOWICZ ZofiaII+1031UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
161770954TARAUR EwaV0WM
161815851TATARCZAK PawełII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
161973076TAZUSZEL AndrzejII0WM
162053275TĄPAŁA JakubV0WM
16216549TERTEL Krzysztof FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
162215891TKACZ AndrzejII0WM
162360463TKACZUK BartoszIV0WM
162464173TOCHA FilipV0WM
162555245TOKARSKI BartoszII1336UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
162615852TOMANEK PiotrIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
162766809TOMASIK Krystian0WM
162877204Tomaszewska Barbara0WM
162969063TOMASZEWSKA Helena0WM
16309984TOMASZEWSKI MichałIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
16317253TOMCZAK Rafal FOTOFM2361MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
163215935TOMCZYK Dariusz0WM
163315811TOPA Zbigniew0WM
163410107TOPOLEWSKI Jarosław0WM
163545773TOPOLSKI MaciejV0WM
163669065TRACICHLEB Justyna0WM
163766768TRACZYK NikolaIII0UKS Skoczek ElblągWM
163874054TRĄBIŃSKI Krystian0WM
163977278TRĄBIŃSKI Nataniel0WM
164028996TRENDOWSKI Michał FOTOI1617UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
164164176TROCHIMCZUK SzymonII1104UKS Skoczek ElblągWM
164226239TROCHIMIUK Grzegorz FOTOIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
164310070TROFIMOW StanisławV0MLKS "Czarni" OleckoWM
164458911TRUCHAN MiłoszV0MLKS "Czarni" OleckoWM
164574042TRYBUŁA Oskar0WM
164672038TRYPUCKI Bartosz0WM
164739804TRZASKA AleksandraIV0WM
164853673TRZASKOWSKI MarekIII0WM
164957525TRZASKOWSKI TomaszIV0WM
165028936TRZEBIATOWSKI MateuszV0WM
165126227TRZECIAK Bartosz FOTOII1535MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
165275481TUCHOWSKI TomaszV0WM
165361657TURCHAN Tomasz0WM
165426225TUROWSKA Gabriela0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
165539232TUROWSKI PiotrV0WM
165650748TURULSKA JuliaIV0WM
16576550TUSZYŃSKI Eugeniusz FOTOI1774KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
165839801TWAROWSKI Oskar FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
165927286TYKARSKI MarekIII0WM
166039607TYMCIO Jakub0WM
166140661TYMOSZCZUK Aleksander0WM
16626551TYMOSZCZUK Krzysztof FOTOI0WM
16636552TYMOSZCZUK MarekI0WM
166471048TYSKA MikołajV0WM
166557078TYSZKOWSKI KacperV0WM
166672871UKLEJA JanV0WM
166753672URBAŃSKI ŁukaszIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
166840662URBAŃSKI Patryk0WM
166969742WADECKI Marcel0UKS Skoczek ElblągWM
167053647WALAS KonradV0WM
167159410WALCZAK HubertIV0WM
167263333WALCZAK IgorIV0UKS Skoczek ElblągWM
167369066WALOSZEK IreneuszIV0WM
167452756WANAGO Krzysztof0WM
167550749WAPIŃSKI HubertIV0WM
167661930WARCABA JakubII1463UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
167767839WARDOWSKI SzymonV0WM
16786301WARKOWSKI ArkadiuszI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
167956061WARKOWSKI Michał FOTOII1025MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
168042027WARMIŃSKA JustynaIV0WM
168148930WARMIŃSKI Damian0WM
168250613WARMIŃSKI MichałV0WM
168310037WARNO ZygfrydII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
16846553WASĄŻNIK EdwardI1941WM
168560922WASILEWSKA Zuzanna0WM
168656356WASILEWSKI PawełV0WM
168766792WAŚKIEWICZ JakubV0UKS Skoczek ElblągWM
168837752WAWER Marek FOTOIII0WM
168960980WĄDOŁOWSKI AdamIV0SL SALOS EłkWM
169070955WĄSOWICZ BogumiłaV0WM
169169264WERKOWSKI NatanV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
169239608WESTFALEWICZ MaciejV0WM
169357963WESTWALEWICZ Maciej0WM
169415970WEYNA AnnaIII0KSz "Start" ElblągWM
169538822WĘGRZYN DamianV0WM
169657077WĘGRZYN KarolV0WM
169719532WIĄCEK SamuelIV0WM
16986554WIECHOWSKI Łukasz FOTOII1760KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
169966766WIECZERZAK Stanisław0WM
17006556WIELICZKO MarekI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
170160923WIENIARSKA AnnaIII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
170270956WIERZBICKA MałgorzataV0WM
170357962WIERZBICKI Jakub0WM
170410109WIERZBOWSKA Agata0WM
170521948WIERZBOWSKA Aleksandra FOTOI+1678MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
170648931WIERZBOWSKI Karol0WM
170739234WIERZCHOWSKI Karol FOTOIV0WM
170823267WIEŻYNIS WeronikaIII0WM
170964257WIĘCEK DominikaV0WM
171069003WILCZEWSKA KarolinaIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
171167842WILCZEWSKI ArturII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
171270663WILGA ŁukaszV0WM
171310130WILLNER EdwardII0WM
171473295WINIARSKI AndrzejV0WM
171558902WINKLER MateuszV0SL SALOS EłkWM
171658903WINKLER Michał0WM
171731414WISZENKO Eryk0WM
171850740WISZOWATY DamianIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
171969892WIŚNIEWSKA MagdaV0WM
172063604WIŚNIEWSKI Jacek0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
17219985WIŚNIEWSKI Michał0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
17229986WIŚNIEWSKI PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
172310071WIŚNIEWSKI PawełV0MLKS "Czarni" OleckoWM
172469901WIŚNIEWSKI SzymonV0WM
172557985WIŚNIEWSKI Szymon0WM
172668577WIŚNIEWSKI ZbigniewV0WM
172769902WITEK KrystianV0WM
172844729WITKA DawidV0WM
172920633WITKOWSKI Marian FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
173021403WLODARSKI AndrzejI0WM
173141310WŁOCH Piotr0WM
173259247WŁODARCZYK JerzyIV0WM
173375296WŁODYKA Adam0WM
173475297WŁODYKA Martyna0WM
173575458WNUK BartoszV0WM
173675107WODZISŁAWSKA MałgorzataIV0WM
173775106WODZISŁAWSKI MichałIV0WM
173875092WODZYŃSKI Igor0WM
173972043WOJCIECHOWSKI AleksanderV0WM
17406316WOJCIECHOWSKI MateuszIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
174157972WOJCIEKIAN PatrykV0WM
174210072WOJCIULEWICZ JanIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
17436558WOJNOWSKI LechI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
174469226WOJTKIEWICZ JanIV0WM
174521788WOJTUNIK Maciej FOTOI1726UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
17466285WOJTUNIK PiotrI0WM
17476560WOLIŃSKI SebastianI0WM
174869881WOLSKA AnitaIV0WM
174939609WOLSKI AntoniIV0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
175048932WOLSKI Artur0WM
175176047WOLSKI BartłomiejV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
175239582WOLSKI BronisławIII0WM
17536561WOŁODKO Adam FOTOI0WM
175410110WONDERZY ŁukaszIII0WM
175569067WONDZIŃSKA AleksandraV0WM
175615921WOROBIEJ JanIV0WM
175771149WOŹNIAK AdamV0WM
175873066WOŹNIAK BeniaminV0WM
175938995WOŹNIAK Kacper FOTOIII0WM
176070080WOŹNIAK MateuszIII1074MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
176126123WOŹNICKI KrzysztofIII0WM
176226133WOŹNICKI PawełIII0WM
176366780WOŹNY OskarV0WM
176477416WÓJCICKI Piotr0WM
176574090WÓJCIK Bartosz0WM
176615799WÓJCIK Marta FOTOII1269WM
176715800WÓJCIK Mateusz FOTOII0WM
176815936WÓJTOWICZ DawidIV0WM
176926134WRĄBEL WojciechIV0WM
177066784WRONA MateuszV0UKS Skoczek ElblągWM
177155244WRONKOWSKI ŁukaszV0WM
177270167WRÓBLEWSKI Aleksander0UKS Skoczek ElblągWM
177363225WRÓBLEWSKI KacperV0WM
177466806WRÓBLEWSKI MateuszIII0UKS Skoczek ElblągWM
177569883WRÓBLEWSKI RobertV0WM
177658120WSZEBOROWSKI Jan0WM
177710050WYBRANOWSKI MarcinIV0WM
177858912WYSOTA Szymon0WM
177915922YIRDAW RafałII0WM
178010131ZABIELSKI StefanIII0WM
178169068ZABOROWSKA Magdalena0WM
178269069ZACKOWSKA Beata0WM
178372045ZADROGA Jakub0WM
178456357ZADROŻNA WiktoriaV0WM
178539610ZAGROCKI Eugeniusz0WM
17869895ZAJĄC JózefIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
17876333ZAJĄC TomaszIV0WM
17886565ZAJĄCZKOWSKI JanI1879SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
178975429ZAKRZEWSKA GabrielaIV0WM
179026245ZAKRZEWSKA Karolina FOTOIII0KSz "Start" ElblągWM
179115832ZAKRZEWSKA KatarzynaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
179215923ZAKRZEWSKI Ignacy FOTOII0WM
179326244ZAKRZEWSKI Robert FOTOII+1892KSz "Start" ElblągWM
179426242ZAKRZEWSKI Waldemar FOTOII0KSz "Start" ElblągWM
179557979ZAKRZEWSKI WojciechIV0WM
179663478ZALESKI OliwierIV0WM
179715924ZALEWSKI AdamIII0WM
179815925ZALEWSKI Józef FOTOII0WM
179939231ZANIEWSKI NatanielV0WM
180051440ZAPAŁA Jerzy0WM
180168234ZAPAŁOWSKA WiktoriaIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
180276681ZAPAŁOWSKI Kamil0WM
180357785ZAREMBA AdamIII0WM
180415892ZAREMBSKI RomanII0WM
18056568ZARĘBSKI Cezary FOTOI+1923MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
180641402ZARĘBSKI PiotrIII0WM
180764177ZATORSKA PaulinaIV0UKS Skoczek ElblągWM
180810133ZAWADZKI KamilIII0WM
180915865ZAWADZKI Krzysztof FOTOII1555WM
181074035ZAWAL Przemysław0WM
181173059ZAWAL TomaszIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
181226840ZAWIŚLAK FilipIV0WM
18136335ZAWITOWSKI CezaryI0KSz "Start" ElblągWM
181410111ZDUNEK KatarzynaIII0WM
181522734ZDYB JanIII0WM
181633467ZELMA Ewelina FOTO0WM
181777275ZGLIŃSKI Adam0WM
181839802ZIEHM RobertII+0WM
181969888ZIELIŃSKA AngelikaV0WM
182015971ZIELIŃSKA MagdalenaV0KSz "Start" ElblągWM
182127166ZIELIŃSKI AmadeuszV0WM
182276778ZIELIŃSKI BartoszV0WM
182326128ZIELIŃSKI Krzysztof FOTOIII0SSz BDK BiskupiecWM
182410073ZIELIŃSKI MichałII+0MLKS "Czarni" OleckoWM
182568423ZIELONKA AdamIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
18269987ZIENKIEWICZ MarekII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
182758119ZIMOCHA Piotr0WM
182858118ZIMOCHA Władysław0WM
18299988ZIÓŁKOWSKI KacperIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
183028922ZŁOTORAWSKI KonradV0WM
183110038ZWIERZCHOWSKI Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
183250614ZWIERZYKOWSKI MarcelV0WM
183356359ZWIERZYŃSKI ArkadiuszV0WM
183415853ZWOLIŃSKA AnnaIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
183515854ZWOLIŃSKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
183619515ZYSKOWSKI JakubIII0WM
183745016ZYŚK Adrian0WM
183845014ZYŚK Patryk0WM
183945015ZYŚK Przemysław0WM
184057000ŻARCZYŃSKI DariuszII1390SSz BDK BiskupiecWM
18419954ŻARCZYŃSKI KrzysztofIV0WM
184228931ŻEBEREK Magdalena FOTOIV0WM
184372886ŻEGLIŃSKI ErykIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
184469885ŻELAZNA Sylwia0WM
184573069ŻELAZOWSKI MaciejV0WM
184626126ŻEMAJKO Łukasz FOTOII1623SSz BDK BiskupiecWM
184768348ŻĘGOTA BogdanIII0WM
184868233ŻMIJEWSKA KatarzynaV0WM
184933486ŻMIJEWSKA Małgorzata FOTOV0WM
185010051ŻMIJEWSKI Stanisław FOTOIII0WM
185170170ŻMUDA WiktoriaV0UKS Skoczek ElblągWM
185257974ŻMUDZIŃSKI PawełV0WM
185337748ŻÓŁKIEWSKI Jakub FOTOI1774MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
185415833ŻUCHOWSKI JanuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
18559877ŻUCHOWSKI WojciechIV0WM
185672870ŻUK Nelly0WM
18576317ŻUKOWSKI PawełII1435MLKS "Czarni" OleckoWM
185815812ŻYCHLIŃSKI Tomasz0WM
185975453ŻYCKA WiktoriaV0WM
186028935ŻYGADŁO Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
186140243ŻYGADŁO WładysławIII0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
186259487ŻYGO Patryk0WM
186360197ŻYHAŁKO KonradII1167UKS Skoczek ElblągWM
186460924ŻYWICKI TomaszV0WM

<<  < 1 2 3 [4]    

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006