Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 04:33:39
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
1129BAŁDYGA Józef FOTOI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
247011GRUNBERG MichałIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
34367RĘKAWEK Lech FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49874MIŚ PiotrIV0WM
573295WINIARSKI AndrzejV0WM
66240KILJAŃCZYK PawełI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
76256JÓZEFOWICZ KrzysztofIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
86258DRZEWIECKI Karol FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
96259KARABELA Dariusz FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
106260ŁUSZCZYK Krzysztof FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
116261SKAŁECKI KrzysztofIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
126262SOBOLEWSKI Alfred FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
136264GEIGER DorotaII0KSz "Start" ElblągWM
146265GÓRSKI PawełII+0KSz "Start" ElblągWM
156267LORBIECKI BartoszII+0KSz "Start" ElblągWM
166276+NEUGEBAUER MieczysławI0WM
176279POŁOCH LiliaII+0WM
186280PTASZYŃSKI AndrzejII0WM
196281ROMANSKI DariuszII+0WM
206282RUDZIANIEC KrzysztofIII0WM
216285WOJTUNIK PiotrI0WM
226292OPALIŃSKA MagdalenaII0WM
236299PLICHTA Grzegorz FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
246301WARKOWSKI ArkadiuszI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
256302ABRAMOWSKA AnnaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
266303ANUSZKIEWICZ PawełII0MLKS "Czarni" OleckoWM
276304BOGATKO BartoszII0MLKS "Czarni" OleckoWM
286305BOGATKO RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
296306BRYNDA JoannaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
306308BRYNDA SzymonIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
316310GÓRALSKA MelaniaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
326313GRZYB AndrzejII0MLKS "Czarni" OleckoWM
336314GRZYB JoannaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
346316WOJCIECHOWSKI MateuszIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
359872DOŁOWY JerzyII0WM
366330NOWACZYK JarosławII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
376331SKORUPSKI SzymonII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
386333ZAJĄC TomaszIV0WM
396335ZAWITOWSKI CezaryI0KSz "Start" ElblągWM
406336DUTKA JaroslawI0WM
416344ARASNIEWICZ GrzegorzI0KSz "Budowlani" BartoszyceWM
426346BADOWSKI JozefI0WMZSzachWM
436348BARANOWSKI WaldemarI0WM
446352BIELSKI PawełIV0WM
456357BORYS DariuszI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
466362BUKOJEMSKA EwaI0KSz "Start" ElblągWM
476364CELEJ RomanI0WM
486367CHODARCEWICZ BłażejI0WM
496369+CIEKLINSKI PawełI0WM
506375CZAJKOWSKI Władysław FOTOI0WM
516384DIDYK Wojciech FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
526386DUDANOWICZ LeopoldIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
536387DULCZEWSKI MarekI0KSz "Start" ElblągWM
546388DULEMBA MarianI0WM
556390DYMITRIEW Dominik FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
566391GOŁOTA AndrzejI0KSz "Start" ElblągWM
576394GREGORCZYK AndrzejI0WM
586396GROMADOWSKI JerzyI0WM
596397GUDOJĆ HenrykI0MLKS "Czarni" OleckoWM
609873KAROLIŃSKI WłodzimierzII0WM
616408JAKS WładysławI0KSz "Start" ElblągWM
626409JAKUBIEC PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
636415KAMIŃSKI KrzysztofI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
646428KOTEWICZ MariuszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
656430KRAMKOWSKI AndrzejII+0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
666431KRUKLIS Mirosław FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
676438KULESZA JolantaIII0WM
686439KULESZA MagdalenaIII0WM
696440KULESZO JerzyI0WM
706442+ŁASKARZEWSKI MariuszI0WM
716444LASOTA MarcinI0WM
726446LICZNERSKA DorotaI+0WM
736451LOŻYNSKI PiotrI0WM
746452MACIEJEWSKI MichałI0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
756464MASŁOWIECKA KrystynaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
766465MATYSZEWSKA MagdalenaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
776469MIKOŁAJCZYK DorotaI0KSz "Start" ElblągWM
786473MYNAJ TomaszIII0WM
796475NAREL Daniel FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
806477NICZYPORUK RobertI+0MLKS "Czarni" OleckoWM
816479OLENDER KrzysztofI0WM
826480ONUFRIJUK BenedyktI0WM
836485PACIEJEWSKI RyszardII0WM
846487PIETROWSKI RomanI0WM
856493PLISZKA SlawomirI0WM
866494+POPIOLEK JózefI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
876497PROCHWICZ JerzyI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
886501RACZKOWSKI Zygmunt FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
896504+ROMAN MarekI0WM
906505ROMANOWSKI JanuszI0WM
916509SAIK PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
926511SAKOWSKI GrzegorzI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
936518SIKORSKI Tadeusz FOTOI0WM
946523SIWOŃ JaninaI0KSz "Start" ElblągWM
956538STERNIK RyszardI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
966542SUMIŃSKI KrzysztofI0WM
976543SZCZAWINSKI CzeslawI0WM
986544SZCZEPANEK-GOSIEWSKI PiotrM0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
996545SZULC LeszekI0KSz "Start" ElblągWM
1006547TADAJEWSKA KatarzynaI0WM
1016549TERTEL Krzysztof FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1026551TYMOSZCZUK Krzysztof FOTOI0WM
1036552TYMOSZCZUK MarekI0WM
1046556WIELICZKO MarekI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1056558WOJNOWSKI LechI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1066560WOLIŃSKI SebastianI0WM
1076561WOŁODKO Adam FOTOI0WM
1086786KUBAN KatarzynaI0WM
10931408ANTOSIK Agata FOTOIII0WM
1107645+BORKOWSKI HenrykK0WM
1117827KWAŚNIEWSKI PrzemysławII+0WM
11240815JODYNIS Zbigniew FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1139821KAZIMIERCZAK RomanII+0WM
11415791PLICHTA JacekIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1159871BORZYŃSKA AlinaIV0WM
11615849ROMANOWSKI MarcinIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1179877ŻUCHOWSKI WojciechIV0WM
1189878DZIÓBEK ŁukaszIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1199879GÓRSKI BronisławIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1209880GULA JanIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1219882KIERNOZEK Damian0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1229883KOŚLICKI MieczysławII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1239884KRAWCZYK ZbigniewII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1249885LUDWICZAK RomanII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1259886LUDWICZAK SebastianIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1269887SAMOJLUK ArturIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1279888SAWKA Tomasz0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1289889SKONIECZNA Aneta0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1299890SKONIECZNA JoannaV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1309891STAŃCZUK AleksanderV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1319894SZPAK Wojciech FOTOIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1329895ZAJĄC JózefIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
1339954ŻARCZYŃSKI KrzysztofIV0WM
1349956BADOWSKA AdrianaII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1359958CZECHOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1369959CZECHOWSKI Tomasz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1379960CZERECH ŁukaszIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1389961CZURGIEL Patryk0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1399962CZURGIEL Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1409963DOMITRZ PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1419964DZWONKOWSKA AlicjaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1429965DZWONKOWSKI AleksanderIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1439966GIEDZIUSZEWICZ Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1449967GÓRSKI Arkadiusz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1459968JANOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1469969JUHAS Damian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1479970KICZYŃSKI Szymon0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1489971KORECKA MonikaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1499973KRYWKO Marcin0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1509974ŁADNY MateuszIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1519975LANGNER KatarzynaV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1529976LANGNER PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1539977ŁASZCZUK TomaszV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1549978MODZELEWSKI Daniel0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1559979OLCHÓWKA BartoszII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1569980PAŻYSZEK Jakub0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1579981PAŻYSZEK Sebastian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1589982SIEŃCZUK Marcin FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1599983STĘPNICKI SylwesterIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1609984TOMASZEWSKI MichałIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1619985WIŚNIEWSKI Michał0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1629986WIŚNIEWSKI PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1639987ZIENKIEWICZ MarekII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1649988ZIÓŁKOWSKI KacperIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
1659989ALEKSANDROWICZ ZbigniewII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1669990BARAN Michał0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1679991BIERĆ Marta0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1689992BUDREWICZ JarosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1699993CHIRKOWSKI DawidIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1709994CHODAŃ PiotrII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1719995DACZKOWSKI MarcinIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1729996DOBROSIELSKI Tomasz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1739998DOKTÓR Daniel0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1749999DZIADOŃ PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
17510000DZIEMIAŃCZUK AnnaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
17610001EKSTOWICZ TadeuszII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
17710002GALIN PawełIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
17810003GIEDZIUN Katarzyna0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
17910004GRAJNER JanII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18010005JAKONIUK AndrzejIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18110006KARCZEWICZ EwaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18210007KARCZEWICZ GrzegorzIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18310008KŁOSEK Marek0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18410009KŁOSEK TomaszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18510010KOJRO HenrykII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18610011KOMOROWSKI KamilIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18710012KRUPSKA NataliaV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18810013KRUPSKA OksanaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18910014KRUPSKI OrestIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19010015LITWINOWICZ RadosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19110018MALCZYK Piotr FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19210021NARUSZKO KamilII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19310022OLENKOWICZ AnnaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19410024PIETREWICZ SylwesterIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19510025PROBOSZCZ AdamII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19610027PUPIN MariuszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19710028PUSZKO SulisławaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19810029REJENT Paweł0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
19910030RUSIECKI ZbigniewIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20010031SAKOWSKI PiotrII+0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20110032SAMUL KamilIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20210033SAPIERZYŃSKA MartaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20310035SIOK RafalIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20410036SOĆKO Piotr FOTOV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20510037WARNO ZygfrydII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20610038ZWIERZCHOWSKI Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
20710040KUJAWA JudytaII0WM
20810041ABENDROT AmadeuszII0WM
20910042ABENDROT MartynaII0WM
21010043ABENDROT MichałIII0WM
21110044ABENDROT SebastianIV0WM
21210045BABSKI JakubIV0WM
21310046GRZONKOWSKI FilipIII0WM
21410048PIEŃKOSZ DominikaV0WM
21510049RETKOWSKI WojciechV0WM
21610050WYBRANOWSKI MarcinIV0WM
21710051ŻMIJEWSKI Stanisław FOTOIII0WM
21810052BRODOWSKI MichałII0MLKS "Czarni" OleckoWM
21910053BUBROWSKI MaciejV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22010054CZERWIŃSKI MirosławIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22110055KLIMASZEWSKA AgnieszkaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
22210056KOZŁOWSKI RadosławII0MLKS "Czarni" OleckoWM
22310057LADZIŃSKI MichałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22410058ŁEMPIO BeataV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22510059MATYSZEWSKI KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
22610060METRZAK AnnaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
22710061METRZAK EmiliaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
22810062MROZOWSKA ElizaV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22910063MROZOWSKI RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
23010064OLENDER AnnaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
23110066SIENKIEWICZ KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
23210067SKRZYPIEC JanII0MLKS "Czarni" OleckoWM
23310068SULIŃSKI NorbertIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
23410069SZCZODRUCH RafałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
23510070TROFIMOW StanisławV0MLKS "Czarni" OleckoWM
23610071WIŚNIEWSKI PawełV0MLKS "Czarni" OleckoWM
23710072WOJCIULEWICZ JanIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
23810073ZIELIŃSKI MichałII+0MLKS "Czarni" OleckoWM
23910074BRZOZOWSKA Justyna0WM
24010075BUDNY KrzysztofIV0WM
24110076CZARZASTY DamianV0WM
24210077DĄBROWSKI AdamII0WM
24310078DĄBROWSKI AndrzejIII0WM
24410079DUDA DanielIV0WM
24510080DUDA MaciejIII0WM
24610081DURSKI BartoszII0WM
24710083GALINOWSKI ŁukaszIII0WM
24810084GAWROŃSKA EwaIV0WM
24910085GNATOWSKI Kamil FOTOIII0WM
25010086GÓRECKI Maciej FOTOIV0WM
25110088JEŻAK BogdanIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
25210089KIEWRO TomaszII0WM
25310090KOWALCZYK ŻanetaII0WM
25410091KOZŁOWSKI KamilIV0WM
25510092KWIECIŃSKI Maciej0WM
25610093MACKIEWICZ ŁukaszIII0WM
25710095MARKUNAS KrzysztofIII0WM
25810097PACZYŃSKI MateuszIV0WM
25910098RAŹNY ŁukaszIII0WM
26010099RAŹNY PawełIII0WM
26110100RÓŻEWICZ MaciejIV0WM
26210101ROZWADOWSKA JustynaII0WM
26310103RYDEL KamilII0WM
26410104SMOLNIK MarcinII0WM
26510105SPIRYDOWICZ MarcinIII0WM
26610106STEC ŁukaszIV0WM
26710107TOPOLEWSKI Jarosław0WM
26810109WIERZBOWSKA Agata0WM
26910110WONDERZY ŁukaszIII0WM
27010111ZDUNEK KatarzynaIII0WM
27110112CHODARCEWICZ ŁukaszIV0WM
27210113CHODARCEWICZ PawełIII0WM
27310114GALIŃSKI GrzegorzIII0WM
27410115GOMOŁA MichałV0WM
27510116GOMOŁA PawełV0WM
27610117KALISZ DamianV0WM
27710119MARZEC GrzegorzIII0WM
27810120MILAN Grzegorz0WM
27910121NOWAK IwonaII0WM
28010122NOWAKOWSKI Wojciech0WM
28110123OSTAPCZUK KrzysztofV0WM
28210124PALUSZEK AndrzejIV0WM
28310125PALUSZEK MichałIV0WM
28410126ROJEK PatrycjaIII0WM
28510127SIELAWO AdamIV0WM
28610128SIELAWO UrszulaIV0WM
28710129SZUKALSKI WładysławII0WM
28810130WILLNER EdwardII0WM
28910131ZABIELSKI StefanIII0WM
29010132SŁUPSKA KamilaIII0WM
29110133ZAWADZKI KamilIII0WM
29238994GRACZYKOWSKI Tomasz0WM
29315784BĄK PawełIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29415785BRODZIK Andrzej0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29515786CHOWANIEC JarosławII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29615787DUDZIŃSKA EwaII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29715788FIERTEK RadosławIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29815789GUT MateuszV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29915790KRAMKOWSKI PiotrII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
30015792PODBIELSKI JakubII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
30115793ROSIŃSKI DariuszIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
30215795BŁASZCZYK Tadeusz FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
30315798HAŁUSZCZAK MirosławIII0WM
30415800WÓJCIK Mateusz FOTOII0WM
30515801DROŚ TomaszIV0WM
30615802GRAW Paweł0WM
30715803KACZYŃSKI Kamil0WM
30815804KAŹMIERCZAK GrzegorzII0WM
30915805KAŹMIERCZAK KonradIII0WM
31015806KAŹMIERCZAK KrzysztofIV0WM
31115807KOSAKOWSKA NataliaIII0WM
31215808ŁUKASIAK DamianV0WM
31315809SZPAKOWSKI KrzysztofV0WM
31415810SZYSZKO JózefIV0WM
31515811TOPA Zbigniew0WM
31615812ŻYCHLIŃSKI Tomasz0WM
31715813BABALSKI WojciechIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
31815814BIEGAJSKA KatarzynaV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
31915815BIEGAJSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32015816BOJANOWSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32115818GRZYBOWSKI TomaszIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32215819KOTEWICZ Sylwia0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32315820LICZNERSKI AdamII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32415821MĘDREK ZdzisławIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32515822NADARZYŃSKI AndrzejII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32615823OLĘCKI MariuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32715824PIECHOTA PatrykV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32815825PRUCHNIEWSKI KazimierzIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
32915826PRZYBORSKI OskarV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33015827PUTRYCZ BartoszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33115828ROSZKOWSKI EdwardIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33215829RUTKOWSKA Joanna0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33315830STANEK SławomirIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33415831ŚWINIARSKI PiotrIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33515832ZAKRZEWSKA KatarzynaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33615833ŻUCHOWSKI JanuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
33715834BARANOWSKI ŁukaszIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
33815835CHRECZUCH ArkadiuszIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
33915836JANKIEWICZ LucynaIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34015837MAŚLEWSKI AleksanderIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34115838MAŚLEWSKI KarolV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34215839MAZURKIEWICZ BarbaraII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34315840OGRODOWSKI JarosławIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34415842BANAŚ Józef FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
34515843BINEK GrażynaII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
34615844CZAPLICKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
34715847KŁACZKOWSKI AdamII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
34815848KŁACZKOWSKI MichałIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
34915850SZYMAŃSKI MariuszII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
35015851TATARCZAK PawełII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
35115852TOMANEK PiotrIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
35215853ZWOLIŃSKA AnnaIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
35315854ZWOLIŃSKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
35415855CHMIELEWSKA AnnaIII0WM
35515856CHMIELEWSKI JacekIII0WM
35615858GRABOWSKI Bogdan0WM
35715859GRUBALSKA Daria FOTOII0WM
35815860GRUBALSKA KlaudiaIII0WM
35915863PIONTEK ŁukaszV0WM
36015864PIONTEK RenataIII0WM
36115866BARCZYŃSKI Bogdan0WM
36215868DĄBROWSKA ZofiaIII0WM
36315869FLIEGER Zbigniew FOTOII0WM
36415870GASPERSKI Józef FOTOII0WM
36515871GRULKOWSKI AleksanderIV0WM
36615872HAMERNIK TomaszIII0WM
36715873JAKUBOWSKI AdamIII0WM
36815874JAKUBOWSKI KazimierzII0WM
36915875KADLECZEK RyszardIII0WM
37015876KARBOWSKI PiotrIII0WM
37115877KIEJDO RadosławII0WM
37215878KLICZYKOWSKI PawełII0WM
37315879KOWALSKI MichałIV0WM
37415880LENARCZYK BogusławII0WM
37515881ŁOBANOWSKI PawełII0WM
37615882LUCIA Grzegorz0WM
37715883MAZUR PawełII0WM
37815884NIEDŹWIECKI KrzysztofII0WM
37915885NOWOTCZYŃSKI JanII0WM
38015886NOWOTCZYŃSKI WiesławII0WM
38115887ORDON RomanIII0WM
38215888PASGRAT PiotrIII0WM
38315889SAWICKI MirosławIII0WM
38415890SKOWROŃSKI PrzemysławIV0WM
38515891TKACZ AndrzejII0WM
38615892ZAREMBSKI RomanII0WM
38715893BORAWSKA EmiliaIII0WM
38815894BORAWSKI BartoszIV0WM
38915895GRZECHNIK Paweł0WM
39015896KOŁODA DariuszIII0WM
39115897KORDYŚ RafałII0WM
39215898MIKLUSZ PiotrIV0WM
39315899ROMANOWSKI JerzyIII0SL SALOS EłkWM
39415900SIEDLECKI DawidIII0WM
39515901SZYDŁOWSKI WojciechV0WM
39615905FILAR JakubV0WM
39715906GĘSICKI RomanIV0WM
39815907JASZUK MariuszV0WM
39915908JURKIEWICZ RomanII0WM
40015909KLIMASZEWSKI Ryszard0WM
40115911KLIMEK Grzegorz FOTOII0WM
40215912KOCIĘCKI Daniel FOTOII0WM
40315913KOŁODZIEJSKA Bożena FOTOIII0WM
40415914KOZŁOWSKI Łukasz FOTOIV0WM
40515915NOWOGÓRSKI RyszardIII0WM
40615916OLSZEWSKI JózefV0WM
40715917PAJEWSKI FilipV0WM
40815918PIOTRKOWSKI JanuszIII0WM
40915919RADOMSKI Dariusz0WM
41015920SAMSEL Wiesława0WM
41115921WOROBIEJ JanIV0WM
41215922YIRDAW RafałII0WM
41315923ZAKRZEWSKI Ignacy FOTOII0WM
41415924ZALEWSKI AdamIII0WM
41515925ZALEWSKI Józef FOTOII0WM
41615927KISZŁA Katarzyna0WM
41715928KLEMPERT Andrzej0WM
41815929OLEJNIK KasjanIII0WM
41915930OLEJNIK PatrykIII0WM
42015931OLEJNIK PaulinaIII0WM
42115932PAŁDYNA LeszekIII0WM
42215933PAŁDYNA Natalia FOTOIII0WM
42315934SOWULEWSKI MateuszIV0WM
42415935TOMCZYK Dariusz0WM
42515936WÓJTOWICZ DawidIV0WM
42615937BAJCZYK MichałIV0KSz "Start" ElblągWM
42715938BUKOJEMSKI MichałIII0KSz "Start" ElblągWM
42815939BURAKIEWICZ MarcinII0KSz "Start" ElblągWM
42915941CIESZKOWSKI PiotrV0KSz "Start" ElblągWM
43015942DJEBAILI FaridIII0KSz "Start" ElblągWM
43115943DWULIT SylwiaIII0KSz "Start" ElblągWM
43215945GONSIOR Bartosz0KSz "Start" ElblągWM
43315946GONSIOR RafałIV0KSz "Start" ElblągWM
43415947GORZKOWSKI MirosławIII0KSz "Start" ElblągWM
43515948JABŁOŃSKI WojciechIV0KSz "Start" ElblągWM
43615949JAKS WladyslawI0KSz "Start" ElblągWM
43715951KAPLON KazimierzII0KSz "Start" ElblągWM
43815952KIRAGA Rafał0KSz "Start" ElblągWM
43915953KIWIAŁO Michał0KSz "Start" ElblągWM
44015954KOWALCZYK WojciechII0KSz "Start" ElblągWM
44115955LUCIK LiwiaIV0KSz "Start" ElblągWM
44215956MACHNIJ PiotrIV0KSz "Start" ElblągWM
44315957MACKIEWICZ ŁukaszII0KSz "Start" ElblągWM
44415958MARTOWICZ Elio0KSz "Start" ElblągWM
44515959MAWA Christian0KSz "Start" ElblągWM
44615960MAWA Claude0KSz "Start" ElblągWM
44715961OLECHNOWICZ AndrzejII0KSz "Start" ElblągWM
44815963PATERSKI TomaszII0KSz "Start" ElblągWM
44915965PRZYTULA PawełIII0KSz "Start" ElblągWM
45015966SROK OskarIV0KSz "Start" ElblągWM
45115967SWATOWSKI PrzemysławIV0KSz "Start" ElblągWM
45215968ŚWIĄDER ArturIII0KSz "Start" ElblągWM
45315970WEYNA AnnaIII0KSz "Start" ElblągWM
45415971ZIELIŃSKA MagdalenaV0KSz "Start" ElblągWM
45516794KOWALEWSKI Szymon0MLKS "Czarni" OleckoWM
45617461PAWLUCHA MilenaIV0WM
45773296DYMERSKA Magdalena0WM
45819515ZYSKOWSKI JakubIII0WM
45919518SIRANT MarcinIV0WM
46019520DRASZKIEWICZ SzymonV0WM
46119522OPALIŃSKA Wiktoria FOTOII0WM
46219527OLECH Mateusz0WM
46319529SZCZECH TomaszIV0WM
46419532WIĄCEK SamuelIV0WM
46520628DWULIT KonradIV0KSz "Start" ElblągWM
46620629KOŁTONOWSKI Marcin0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
46720630RUSINIAK Beata0WM
46820632JURECKI BogdanIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
46920633WITKOWSKI Marian FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
47020634GŁĘBOCKI CezaryIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47121385KAZMIERCZAK RomanII+0WM
47221403WLODARSKI AndrzejI0WM
47323242SZULC Jan FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47421787DARDZIŃSKI SzymonIII0WM
47521945KLIMIUK Paweł FOTOIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47621946PRZEŚLAKIEWICZ DanielIII0WM
47721947SOBOCZYŃSKA Małgorzata FOTOV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47822734ZDYB JanIII0WM
47922735ŚWIATŁOWSKI Marcel FOTOIV0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48022737SZULC MichałIV0WM
48122738MAZURUK Patryk0WM
48222739BORGOSZ KacperIV0WM
48322743CHMIELEWSKI Bartosz FOTOIII0WM
48422744POSTEK Damian0KSz "Start" ElblągWM
48522746STYPIK PawełIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
48623257ŚLEDŹ Szymon FOTOIII0KSz "Start" ElblągWM
48723075MAŁKOWSKI RobertIII0WM
48823076OLSZEWSKI Artur FOTOII0WM
48923078GARDZIELEWSKI Maciej0WM
49023079NORMANTOWICZ Marta0WM
49123178KUBAN DominikaIV0WM
49223179LUBISZEWSKI KacperV0KSz "Start" ElblągWM
49323204BARANOWSKI Paweł FOTOIII0WM
49423205MAKOWSKA MajaIV0WM
49523266SZYNDLER StanisławII0WM
49623267WIEŻYNIS WeronikaIII0WM
49723268GRUBALSKI SebastianIV0WM
49823269GRUBALSKI JakubV0WM
49923287SARANDA Maciej FOTOIII0WM
50023288NIECIKOWSKI DamianIV0WM

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006