Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 21:52:32
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
160924ŻYWICKI TomaszV0WM
260197ŻYHAŁKO KonradII1167UKS Skoczek ElblągWM
359487ŻYGO Patryk0WM
440243ŻYGADŁO WładysławIII0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
528935ŻYGADŁO Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
675453ŻYCKA WiktoriaV0WM
715812ŻYCHLIŃSKI Tomasz0WM
86317ŻUKOWSKI PawełII1435MLKS "Czarni" OleckoWM
972870ŻUK Nelly0WM
109877ŻUCHOWSKI WojciechIV0WM
1115833ŻUCHOWSKI JanuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1237748ŻÓŁKIEWSKI Jakub FOTOI1774MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1357974ŻMUDZIŃSKI PawełV0WM
1470170ŻMUDA WiktoriaV0UKS Skoczek ElblągWM
1510051ŻMIJEWSKI Stanisław FOTOIII0WM
1633486ŻMIJEWSKA Małgorzata FOTOV0WM
1768233ŻMIJEWSKA KatarzynaV0WM
1868348ŻĘGOTA BogdanIII0WM
1926126ŻEMAJKO Łukasz FOTOII1623SSz BDK BiskupiecWM
2073069ŻELAZOWSKI MaciejV0WM
2169885ŻELAZNA Sylwia0WM
2272886ŻEGLIŃSKI ErykIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
2328931ŻEBEREK Magdalena FOTOIV0WM
249954ŻARCZYŃSKI KrzysztofIV0WM
2557000ŻARCZYŃSKI DariuszII1390SSz BDK BiskupiecWM
2645015ZYŚK Przemysław0WM
2745014ZYŚK Patryk0WM
2845016ZYŚK Adrian0WM
2919515ZYSKOWSKI JakubIII0WM
3015854ZWOLIŃSKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
3115853ZWOLIŃSKA AnnaIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
3256359ZWIERZYŃSKI ArkadiuszV0WM
3350614ZWIERZYKOWSKI MarcelV0WM
3410038ZWIERZCHOWSKI Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
3528922ZŁOTORAWSKI KonradV0WM
369988ZIÓŁKOWSKI KacperIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
3758118ZIMOCHA Władysław0WM
3858119ZIMOCHA Piotr0WM
399987ZIENKIEWICZ MarekII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
4068423ZIELONKA AdamIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
4110073ZIELIŃSKI MichałII+0MLKS "Czarni" OleckoWM
4226128ZIELIŃSKI Krzysztof FOTOIII0SSz BDK BiskupiecWM
4376778ZIELIŃSKI BartoszV0WM
4427166ZIELIŃSKI AmadeuszV0WM
4515971ZIELIŃSKA MagdalenaV0KSz "Start" ElblągWM
4669888ZIELIŃSKA AngelikaV0WM
4739802ZIEHM RobertII+0WM
4877275ZGLIŃSKI Adam0WM
4933467ZELMA Ewelina FOTO0WM
5022734ZDYB JanIII0WM
5110111ZDUNEK KatarzynaIII0WM
526335ZAWITOWSKI CezaryI0KSz "Start" ElblągWM
5326840ZAWIŚLAK FilipIV0WM
5473059ZAWAL TomaszIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
5574035ZAWAL Przemysław0WM
5615865ZAWADZKI Krzysztof FOTOII1555WM
5710133ZAWADZKI KamilIII0WM
5864177ZATORSKA PaulinaIV0UKS Skoczek ElblągWM
5941402ZARĘBSKI PiotrIII0WM
606568ZARĘBSKI Cezary FOTOI+1923MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
6115892ZAREMBSKI RomanII0WM
6257785ZAREMBA AdamIII0WM
6376681ZAPAŁOWSKI Kamil0WM
6468234ZAPAŁOWSKA WiktoriaIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
6551440ZAPAŁA Jerzy0WM
6639231ZANIEWSKI NatanielV0WM
6715925ZALEWSKI Józef FOTOII0WM
6815924ZALEWSKI AdamIII0WM
6963478ZALESKI OliwierIV0WM
7057979ZAKRZEWSKI WojciechIV0WM
7126242ZAKRZEWSKI Waldemar FOTOII0KSz "Start" ElblągWM
7226244ZAKRZEWSKI Robert FOTOII+1892KSz "Start" ElblągWM
7315923ZAKRZEWSKI Ignacy FOTOII0WM
7415832ZAKRZEWSKA KatarzynaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
7526245ZAKRZEWSKA Karolina FOTOIII0KSz "Start" ElblągWM
7675429ZAKRZEWSKA GabrielaIV0WM
776565ZAJĄCZKOWSKI JanI1879SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
786333ZAJĄC TomaszIV0WM
799895ZAJĄC JózefIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
8039610ZAGROCKI Eugeniusz0WM
8156357ZADROŻNA WiktoriaV0WM
8272045ZADROGA Jakub0WM
8369069ZACKOWSKA Beata0WM
8469068ZABOROWSKA Magdalena0WM
8510131ZABIELSKI StefanIII0WM
8615922YIRDAW RafałII0WM
8758912WYSOTA Szymon0WM
8810050WYBRANOWSKI MarcinIV0WM
8958120WSZEBOROWSKI Jan0WM
9069883WRÓBLEWSKI RobertV0WM
9166806WRÓBLEWSKI MateuszIII0UKS Skoczek ElblągWM
9263225WRÓBLEWSKI KacperV0WM
9370167WRÓBLEWSKI Aleksander0UKS Skoczek ElblągWM
9455244WRONKOWSKI ŁukaszV0WM
9566784WRONA MateuszV0UKS Skoczek ElblągWM
9626134WRĄBEL WojciechIV0WM
9715936WÓJTOWICZ DawidIV0WM
9815800WÓJCIK Mateusz FOTOII0WM
9915799WÓJCIK Marta FOTOII1269WM
10074090WÓJCIK Bartosz0WM
10177416WÓJCICKI Piotr0WM
10266780WOŹNY OskarV0WM
10326133WOŹNICKI PawełIII0WM
10426123WOŹNICKI KrzysztofIII0WM
10570080WOŹNIAK MateuszIII1074MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
10638995WOŹNIAK Kacper FOTOIII0WM
10773066WOŹNIAK BeniaminV0WM
10871149WOŹNIAK AdamV0WM
10915921WOROBIEJ JanIV0WM
11069067WONDZIŃSKA AleksandraV0WM
11110110WONDERZY ŁukaszIII0WM
1126561WOŁODKO Adam FOTOI0WM
11339582WOLSKI BronisławIII0WM
11476047WOLSKI BartłomiejV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
11548932WOLSKI Artur0WM
11639609WOLSKI AntoniIV0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
11769881WOLSKA AnitaIV0WM
1186560WOLIŃSKI SebastianI0WM
1196285WOJTUNIK PiotrI0WM
12021788WOJTUNIK Maciej FOTOI1726UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
12169226WOJTKIEWICZ JanIV0WM
1226558WOJNOWSKI LechI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
12310072WOJCIULEWICZ JanIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
12457972WOJCIEKIAN PatrykV0WM
1256316WOJCIECHOWSKI MateuszIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
12672043WOJCIECHOWSKI AleksanderV0WM
12775092WODZYŃSKI Igor0WM
12875106WODZISŁAWSKI MichałIV0WM
12975107WODZISŁAWSKA MałgorzataIV0WM
13075458WNUK BartoszV0WM
13175297WŁODYKA Martyna0WM
13275296WŁODYKA Adam0WM
13359247WŁODARCZYK JerzyIV0WM
13441310WŁOCH Piotr0WM
13521403WLODARSKI AndrzejI0WM
13620633WITKOWSKI Marian FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
13744729WITKA DawidV0WM
13869902WITEK KrystianV0WM
13968577WIŚNIEWSKI ZbigniewV0WM
14057985WIŚNIEWSKI Szymon0WM
14169901WIŚNIEWSKI SzymonV0WM
1429986WIŚNIEWSKI PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
14310071WIŚNIEWSKI PawełV0MLKS "Czarni" OleckoWM
1449985WIŚNIEWSKI Michał0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
14563604WIŚNIEWSKI Jacek0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
14669892WIŚNIEWSKA MagdaV0WM
14750740WISZOWATY DamianIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
14831414WISZENKO Eryk0WM
14958903WINKLER Michał0WM
15058902WINKLER MateuszV0SL SALOS EłkWM
15173295WINIARSKI AndrzejV0WM
15210130WILLNER EdwardII0WM
15370663WILGA ŁukaszV0WM
15467842WILCZEWSKI ArturII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
15569003WILCZEWSKA KarolinaIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
15664257WIĘCEK DominikaV0WM
15723267WIEŻYNIS WeronikaIII0WM
15839234WIERZCHOWSKI Karol FOTOIV0WM
15948931WIERZBOWSKI Karol0WM
16021948WIERZBOWSKA Aleksandra FOTOI+1678MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
16110109WIERZBOWSKA Agata0WM
16257962WIERZBICKI Jakub0WM
16370956WIERZBICKA MałgorzataV0WM
16460923WIENIARSKA AnnaIII0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1656556WIELICZKO MarekI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
16666766WIECZERZAK Stanisław0WM
1676554WIECHOWSKI Łukasz FOTOII1760KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
16819532WIĄCEK SamuelIV0WM
16957077WĘGRZYN KarolV0WM
17038822WĘGRZYN DamianV0WM
17115970WEYNA AnnaIII0KSz "Start" ElblągWM
17257963WESTWALEWICZ Maciej0WM
17339608WESTFALEWICZ MaciejV0WM
17469264WERKOWSKI NatanV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
17570955WĄSOWICZ BogumiłaV0WM
17660980WĄDOŁOWSKI AdamIV0SL SALOS EłkWM
17737752WAWER Marek FOTOIII0WM
17866792WAŚKIEWICZ JakubV0UKS Skoczek ElblągWM
17956356WASILEWSKI PawełV0WM
18060922WASILEWSKA Zuzanna0WM
1816553WASĄŻNIK EdwardI1941WM
18210037WARNO ZygfrydII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18350613WARMIŃSKI MichałV0WM
18448930WARMIŃSKI Damian0WM
18542027WARMIŃSKA JustynaIV0WM
18656061WARKOWSKI Michał FOTOII1025MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1876301WARKOWSKI ArkadiuszI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
18867839WARDOWSKI SzymonV0WM
18961930WARCABA JakubII1463UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
19050749WAPIŃSKI HubertIV0WM
19152756WANAGO Krzysztof0WM
19269066WALOSZEK IreneuszIV0WM
19363333WALCZAK IgorIV0UKS Skoczek ElblągWM
19459410WALCZAK HubertIV0WM
19553647WALAS KonradV0WM
19669742WADECKI Marcel0UKS Skoczek ElblągWM
19740662URBAŃSKI Patryk0WM
19853672URBAŃSKI ŁukaszIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
19972871UKLEJA JanV0WM
20057078TYSZKOWSKI KacperV0WM
20171048TYSKA MikołajV0WM
2026552TYMOSZCZUK MarekI0WM
2036551TYMOSZCZUK Krzysztof FOTOI0WM
20440661TYMOSZCZUK Aleksander0WM
20539607TYMCIO Jakub0WM
20627286TYKARSKI MarekIII0WM
20739801TWAROWSKI Oskar FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2086550TUSZYŃSKI Eugeniusz FOTOI1774KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
20950748TURULSKA JuliaIV0WM
21039232TUROWSKI PiotrV0WM
21126225TUROWSKA Gabriela0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
21261657TURCHAN Tomasz0WM
21375481TUCHOWSKI TomaszV0WM
21426227TRZECIAK Bartosz FOTOII1535MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
21528936TRZEBIATOWSKI MateuszV0WM
21657525TRZASKOWSKI TomaszIV0WM
21753673TRZASKOWSKI MarekIII0WM
21839804TRZASKA AleksandraIV0WM
21972038TRYPUCKI Bartosz0WM
22074042TRYBUŁA Oskar0WM
22158911TRUCHAN MiłoszV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22210070TROFIMOW StanisławV0MLKS "Czarni" OleckoWM
22326239TROCHIMIUK Grzegorz FOTOIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
22464176TROCHIMCZUK SzymonII1104UKS Skoczek ElblągWM
22528996TRENDOWSKI Michał FOTOI1617UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
22677278TRĄBIŃSKI Nataniel0WM
22774054TRĄBIŃSKI Krystian0WM
22866768TRACZYK NikolaIII0UKS Skoczek ElblągWM
22969065TRACICHLEB Justyna0WM
23045773TOPOLSKI MaciejV0WM
23110107TOPOLEWSKI Jarosław0WM
23215811TOPA Zbigniew0WM
23315935TOMCZYK Dariusz0WM
2347253TOMCZAK Rafal FOTOFM2361MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2359984TOMASZEWSKI MichałIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
23669063TOMASZEWSKA Helena0WM
23777204Tomaszewska Barbara0WM
23866809TOMASIK Krystian0WM
23915852TOMANEK PiotrIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
24055245TOKARSKI BartoszII1336UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
24164173TOCHA FilipV0WM
24260463TKACZUK BartoszIV0WM
24315891TKACZ AndrzejII0WM
2446549TERTEL Krzysztof FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
24553275TĄPAŁA JakubV0WM
24673076TAZUSZEL AndrzejII0WM
24715851TATARCZAK PawełII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
24870954TARAUR EwaV0WM
24961929TARANOWICZ ZofiaII+1031UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
25076491TARANOWICZ PatrycjaV0WM
25161993TARANOWICZ MichałII1355UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
25277587TARANOWICZ AndrzejV0WM
2536548TARACH Dorota FOTOI1772WM
25470662TAŃSKI JakubV0WM
25553651TANONA RomanIV0WM
25675294TANONA Krzysztof0WM
2576547TADAJEWSKA KatarzynaI0WM
25872887TABAKA KacperIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
25915831ŚWINIARSKI PiotrIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
26073740ŚWIĘTOŃ WojciechV0WM
26175492ŚWIĘTOŃ GrzegorzV0WM
26272876ŚWIERCZ NikolaIII1270UKS Skoczek ElblągWM
26369725ŚWIERCZ Hubert0UKS Skoczek ElblągWM
26466759ŚWIERCZ Filip0UKS Skoczek ElblągWM
26515968ŚWIĄDER ArturIII0KSz "Start" ElblągWM
26669894ŚWIATŁY-KOWALSKA MartaV0WM
26722735ŚWIATŁOWSKI Marcel FOTOIV0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
26870573ŚPIEWAK Marek0WM
26969060ŚLIWA AnetaV0WM
27023257ŚLEDŹ Szymon FOTOIII0KSz "Start" ElblągWM
27157076ŚLADEWSKI FilipV0WM
2726515ŚCIWIARSKI Mariusz FOTOI1874KSz "Start" ElblągWM
27315810SZYSZKO JózefIV0WM
27423266SZYNDLER StanisławII0WM
27566757SZYMIKOWSKI Szymon0WM
2761173SZYMCZAK Zbigniew FOTOIM2173SSz BDK BiskupiecWM
27774050SZYMAŃSKI Patryk0WM
27815850SZYMAŃSKI MariuszII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
27950739SZYMAŃSKI KacperV0WM
28074051SZYMAŃSKA Ilona0WM
28176152SZYMANOWSKI WojciechIV0WM
2826546SZYMANOWSKA Lena FOTOK1973WM
28315901SZYDŁOWSKI WojciechV0WM
28444700SZWED KamilIV0WM
28566793SZWARC JakubIV0UKS Skoczek ElblągWM
28675456SZWARC FilipV0WM
28775457SZWARC DorianV0WM
28876297SZWARC CyprianV0WM
28962153SZULKOWSKI TomaszV0WM
29075772SZULC NataliaV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
29122737SZULC MichałIV0WM
29215969SZULC MarekII1435KSz "Start" ElblągWM
2936545SZULC LeszekI0KSz "Start" ElblągWM
29439646SZULC KamilIII0WM
29523242SZULC Jan FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
29659541SZULC AleksandraIV0WM
29710129SZUKALSKI WładysławII0WM
29872044SZUBSTARSKA Zofia0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
29959830SZUBSTARSKA DominikaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30066763SZUBA MonikaIV0UKS Skoczek ElblągWM
30153649SZUBA MikołajIV0UKS Skoczek ElblągWM
30255768SZTYCHMILER DorotaV0WM
30326431SZTORC MaciejV0WM
30452912SZTABKOWSKI Andrzej0WM
30550612SZPRUCH FilipIV0WM
30615809SZPAKOWSKI KrzysztofV0WM
3079894SZPAK Wojciech FOTOIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
30851533SZOSTEK Artur FOTOII1315SSz BDK BiskupiecWM
30936656SZNAZE PiotrIV0KSz "Start" ElblągWM
31051737SZLACHTA Dariusz0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
31163226SZEWCZAK PatrykV0WM
31258115SZESZKO Józef0WM
31375771SZELUGOWSKI PawełV0WM
31477521SZELĄG MikołajV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
31510069SZCZODRUCH RafałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
31655767SZCZERBOWSKA BeataV0WM
31769724SZCZEPAŃSKA Aleksandra0UKS Skoczek ElblągWM
31862152SZCZEPANIAK PatrycjaIII0WM
3196544SZCZEPANEK-GOSIEWSKI PiotrM0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
32064172SZCZECH WiktorIV0UKS Skoczek ElblągWM
32119529SZCZECH TomaszIV0WM
32226839SZCZECH SzymonIV0WM
3236543SZCZAWINSKI CzeslawI0WM
32472881SZATKOWSKI FilipV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
32540844SZATKOWSKA Monika0WM
32675475SZAREJKO DanielV0WM
32770661SZAPIEL MateuszIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
32863477SZAPIEL KamilV0WM
32938303SZAFIRSZTEJN DawidIII0WM
3307981SZACHT EgbertK2075WM
33126838SZACHNIEWICZ Hubert FOTOII0WM
33260462SYLWESTRZAK Julia0WM
33315967SWATOWSKI PrzemysławIV0KSz "Start" ElblągWM
33473070SURMAŃSKI Jakub0WM
33575089SURAJ MajaIV0WM
3366542SUMIŃSKI KrzysztofI0WM
33769426SULKOWSKI TomaszIV0WM
33810068SULIŃSKI NorbertIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
33926131SULIKOWSKI MaciejIII0WM
34077572SUGIER NataliaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
3413708SUDER Ryszard FOTOK+2061MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34238304SUCHODOLSKI JakubV0WM
34367841SUCHOCKI JanIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
34439606STYRAŃCZAK-STRUZIK Józef0WM
34522746STYPIK PawełIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
34664518STULGIS MateuszIV0SL SALOS EłkWM
34760461STRZAŁA AdrianIV0WM
34864169STRÓŻOWSKI WojciechIII0WM
34969723STROMSKI Karol0UKS Skoczek ElblągWM
35065067STROMSKI JakubIV0WM
35159409STROMSKI GrzegorzV0WM
35238998STREPIKOWSKI PawełII1382UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
35351650STREPIKOWSKI MaciejIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
35451437STRASZEWSKI Rafał0WM
35569726STOBIECKI KrzysztofIV0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
3569983STĘPNICKI SylwesterIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
3576538STERNIK RyszardI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
35853676STEPNOWSKI JakubIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
35927285STENDERA TomaszIV0WM
36043501STEFANOWICZ Szymon0WM
36173064STEFANOWICZ JakubV0WM
36251441STEFANOWICZ Gracjan0WM
36375478STECZ Bartłomiej0WM
36410106STEC ŁukaszIV0WM
36528919STASIEWICZ TomaszIII0WM
3669891STAŃCZUK AleksanderV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
36766787STAŃCZEWSKI NikodemIV0WM
36872874STAŃCZEWSKI DominikIV0WM
36950738STANKIEWICZ OliwierV0WM
37015830STANEK SławomirIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
3716533STACHOWICZ Feliks FOTOI1708KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
37215966SROK OskarIV0KSz "Start" ElblągWM
37355766SPITTAL JadwigaV0WM
3746532SPISAK MartaK2071MLKS "Czarni" OleckoWM
37510105SPIRYDOWICZ MarcinIII0WM
37615934SOWULEWSKI MateuszIV0WM
37750611SONTOWSKA MartynaV0WM
37827258SOŁTYK Leszek FOTOI1806WM
37928917SOLIŃSKI ZiemowitV0WM
38072885SOLECKI MateuszIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
38166756SOLARSKI MichałV0UKS Skoczek ElblągWM
38275487SOKOŁOWSKI PrzemysławV0WM
38359056SOKOŁOWSKI ŁukaszV0WM
38426933SOKOŁOWSKI KamilV0WM
38572036SOKOŁOWSKI JanuszIV0WM
38670169SOKOŁOWSKI Antoni0UKS Skoczek ElblągWM
38764178SOKOŁOWSKA IrenaIII0UKS Skoczek ElblągWM
38871052SOĆKO WiktoriaV0WM
38910036SOĆKO Piotr FOTOV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
39029532SOĆKO KrzysztofIV0WM
39126976SOCHA Mateusz FOTOIII1439SSz BDK BiskupiecWM
39274097SOBOTKA Łukasz0WM
39353277SOBOLEWSKI AntoniIV0WM
3946262SOBOLEWSKI Alfred FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
39521947SOBOCZYŃSKA Małgorzata FOTOV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
39669898SOBIESKA DominikaV0WM
39759507SOBIERAJ WiktoriaII1054MKS "Mrągowia" MrągowoWM
3986529SOBIERAJ SlawomirI1694MKS "Mrągowia" MrągowoWM
39951013SOBIECH MaciejIV0WM
40010905SOBICH StanislawI1703SSz BDK BiskupiecWM
40159057SMYK Filip0WM
40223077SMUKOWSKI DawidIII1295WM
40310104SMOLNIK MarcinII0WM
40427284SŁUPSKI MateuszIII0WM
40527283SŁUPSKI MarekIV0WM
40610132SŁUPSKA KamilaIII0WM
4076528SŁAWIŃSKI MirosławK1976UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
40825019SŁAWIŃSKI MichałV0WM
40925024SŁAWIŃSKA Zuzanna0WM
41060464SKRZYPIEC MiłoszIV0WM
41110067SKRZYPIEC JanII0MLKS "Czarni" OleckoWM
41259248SKRZYPCZYŃSKI Wiktor0WM
4136527SKRZYPCZAK JerzyK2245MKS "Mrągowia" MrągowoWM
41415890SKOWROŃSKI PrzemysławIV0WM
41566772SKOWROŃSKI Jan0WM
4166331SKORUPSKI SzymonII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
41738305SKORUPSKI MarcinV0WM
4189890SKONIECZNA JoannaV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
4199889SKONIECZNA Aneta0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
42070168SKONIECKI Szymon0UKS Skoczek ElblągWM
42151648SKOMSKI Marcin FOTOII+1315UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
42223074SKOMSKI KarolII+1560UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
4236525SKINDZIER Saturnin FOTOK2094SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
42441399SKIERSKI ArkadiuszV0WM
42550610SKIBICKI ŁukaszV0WM
4266261SKAŁECKI KrzysztofIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
42775105SKAKUN RomanIII0WM
42873110SKAKUJ JoannaIV0WM
4296524SIWOŃ Zbigniew FOTOI1724KSz "Start" ElblągWM
4306523SIWOŃ JaninaI0KSz "Start" ElblągWM
4316522SIWOŃ Bogdan FOTOI1921KSz "Start" ElblągWM
43269719SIUDAK Juliusz0UKS Skoczek ElblągWM
43326903SITKOWSKI Patryk FOTOIV0WM
43469424SITKOWSKI Mariusz0WM
43545775SITKOWSKI ŁukaszV0WM
43619518SIRANT MarcinIV0WM
43710035SIOK RafalIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
4386520SINICA JanK2235WM
4396519SILUK ZygmuntI1981WM
44038308SIKORSKI Wojciech FOTOII1277UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
44143493SIKORSKI Tomasz FOTOIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
4426518SIKORSKI Tadeusz FOTOI0WM
44343495SIKORSKA Anna FOTOII1041UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
44457977SIEŃSKI DominikIV0WM
4459982SIEŃCZUK Marcin FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
44610066SIENKIEWICZ KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
44759064SIENKIEWICZ JanV0WM
44828913SIENIAWSKI MateuszIII0WM
44975777SIEMIANOWSKI Szymon0WM
45057073SIEMIANOWSKI KacperV0WM
45163224SIELUK MaciejV0WM
45210128SIELAWO UrszulaIV0WM
45310127SIELAWO AdamIV0WM
45415900SIEDLECKI DawidIII0WM
45559540SIEDLANOWSKI SławomirIV0WM
45643409SIDOR Tomasz FOTO0WM
45768640SEROCKI JakubIV0WM
45827282SEROCKI Adam0WM
45951439SERDECZNY KarolIV0WM
46057976SEMENIUK DominikV0WM
46127183SELWON ŁukaszV0WM
46227182SELWON AdrianV0WM
4639888SAWKA Tomasz0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
46415889SAWICKI MirosławIII0WM
46558622SAWICKI JanII1369SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
46639605SAWCZUK Dawid0WM
46724481SAWANIEWICZ Marcin FOTOII1731WM
46839604SAUTER JanuszIII0CWKS "Vęgoria" WęgorzewoWM
46953641SAUNDERS MarkIV0WM
47076682SASINOWSKI Wiktor0WM
47159029SARNOWSKI MateuszIV0WM
47269721SARNECKI Konrad0UKS Skoczek ElblągWM
47323287SARANDA Maciej FOTOIII0WM
47427259SARANDA AlbertV0WM
4756512SAPIERZYŃSKI Tadeusz FOTOI1541MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
47610034SAPIERZYŃSKI AdamIII1189MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
47710033SAPIERZYŃSKA MartaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
47810032SAMUL KamilIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
47915920SAMSEL Wiesława0WM
48059246SAMSEL StanisławII0SSz BDK BiskupiecWM
4819887SAMOJLUK ArturIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
48266285SALWA JakubIV0WM
48310031SAKOWSKI PiotrII+0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
4846511SAKOWSKI GrzegorzI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
48539603SAJEWICZ Julia0WM
4866509SAIK PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
48757072SADOWSKI PawełV0WM
48827281RYTLEWSKI AndrzejIV0WM
48927280RYNKOWSKA DominikaIV0WM
49038296RYDZEWSKI PawelIV0WM
49130478RYDZEWSKI MarceliIII1130UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
49273862RYDZEWSKA DanielaIV0UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
49310103RYDEL KamilII0WM
49410102RYBIŃSKI Tomasz FOTOII1360WM
49575490RYBICKI PiotrV0WM
49633505RUTKOWSKI Tadeusz FOTOII0WM
49769425RUTKOWSKI Bogdan0WM
49815829RUTKOWSKA Joanna0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
4996507RUSINIAK Sławomir FOTOI++2104WM
50020630RUSINIAK Beata0WM

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006