Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 13:05:50
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Dół
1129BAŁDYGA Józef FOTOI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2348MURDZIA Piotr FOTOIM2439MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
3970HORODYSKI RomanK2140UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
447011GRUNBERG MichałIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
51114RAK Tomasz FOTOK2033SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
61173SZYMCZAK Zbigniew FOTOIM2173SSz BDK BiskupiecWM
721463KRESTIANOWA Tatiana FOTO2176MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
81699BEDNAREK SylwesterFM2307MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
93708SUDER Ryszard FOTOK+2061MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
104367RĘKAWEK Lech FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
114738PALIKOWSKA KatarzynaK2018SSz BDK BiskupiecWM
124799PLEWA PiotrI1844KSz "Start" ElblągWM
139874MIŚ PiotrIV0WM
1473295WINIARSKI AndrzejV0WM
156240KILJAŃCZYK PawełI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
166254KACZMAREK Arkadiusz FOTOI++1941MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
176256JÓZEFOWICZ KrzysztofIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
186258DRZEWIECKI Karol FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
196259KARABELA Dariusz FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
206260ŁUSZCZYK Krzysztof FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
216261SKAŁECKI KrzysztofIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
226262SOBOLEWSKI Alfred FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
236263BORAWSKI Ryszard FOTOI1817KSz "Start" ElblągWM
246264GEIGER DorotaII0KSz "Start" ElblągWM
256265GÓRSKI PawełII+0KSz "Start" ElblągWM
266266JABŁOŃSKI MichałI2070KSz "Start" ElblągWM
276267LORBIECKI BartoszII+0KSz "Start" ElblągWM
286276+NEUGEBAUER MieczysławI0WM
296279POŁOCH LiliaII+0WM
306280PTASZYŃSKI AndrzejII0WM
316281ROMANSKI DariuszII+0WM
326282RUDZIANIEC KrzysztofIII0WM
336285WOJTUNIK PiotrI0WM
346292OPALIŃSKA MagdalenaII0WM
356293OPALIŃSKI Krzysztof FOTOII+1759WM
366294OPALIŃSKI Patryk FOTOII+1780WM
376298GÓRALSKI ŁukaszII1880MKS "Mrągowia" MrągowoWM
386299PLICHTA Grzegorz FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
396301WARKOWSKI ArkadiuszI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
406302ABRAMOWSKA AnnaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
416303ANUSZKIEWICZ PawełII0MLKS "Czarni" OleckoWM
426304BOGATKO BartoszII0MLKS "Czarni" OleckoWM
436305BOGATKO RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
446306BRYNDA JoannaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
456307BRYNDA MichałII1733MLKS "Czarni" OleckoWM
466308BRYNDA SzymonIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
476309CICHANOWICZ PiotrII1467MLKS "Czarni" OleckoWM
486310GÓRALSKA MelaniaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
496311GRYGLAS Kamil FOTOII1520MLKS "Czarni" OleckoWM
506312GRYGLAS Marta FOTOII+1576MLKS "Czarni" OleckoWM
516313GRZYB AndrzejII0MLKS "Czarni" OleckoWM
526314GRZYB JoannaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
536316WOJCIECHOWSKI MateuszIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
546317ŻUKOWSKI PawełII1435MLKS "Czarni" OleckoWM
556318ORŁOWSKI Mirosław FOTOII1482MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
569872DOŁOWY JerzyII0WM
576328MALECKI Janusz FOTOI1770SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
586329MROCZKOWSKA Danuta FOTOII1350SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
596330NOWACZYK JarosławII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
606331SKORUPSKI SzymonII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
616333ZAJĄC TomaszIV0WM
626335ZAWITOWSKI CezaryI0KSz "Start" ElblągWM
636336DUTKA JaroslawI0WM
646343ANDREARCZYK PawełI1871KSz "Start" ElblągWM
656344ARASNIEWICZ GrzegorzI0KSz "Budowlani" BartoszyceWM
666346BADOWSKI JozefI0WMZSzachWM
676347BARAN Dawid FOTOI1722MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
686348BARANOWSKI WaldemarI0WM
696349BARTOSZEWSKI MarcinK2144WM
706350BATURO Tomasz FOTOI++2070MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
716352BIELSKI PawełIV0WM
726353BIELUSZEWSKI Piotr FOTOK2104WM
736356BORKOWSKI MarekI2018WM
746357BORYS DariuszI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
756360+BUCZEK StanisławI1936KSz "Start" ElblągWM
766361BUDREWICZ Krzysztof FOTOM2204MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
776362BUKOJEMSKA EwaI0KSz "Start" ElblągWM
786364CELEJ RomanI0WM
796365CHARCHALIS PiotrK2163WM
806367CHODARCEWICZ BłażejI0WM
816369+CIEKLINSKI PawełI0WM
826370CIEŚLUKOWSKA KatarzynaK2000MLKS "Czarni" OleckoWM
836371CYBULSKI Ryszard FOTOI1840KSz "Start" ElblągWM
846373CZAJKOWSKA NataliaI1878WM
856374CZAJKOWSKI Alan FOTOII+1804WM
866375CZAJKOWSKI Władysław FOTOI0WM
876376CZARTORYSKI Paweł FOTOI++2104WM
886377CZAUS Piotr FOTOI+2037WM
896378CZERWIŃSKI MarekI+2008WM
906380DĄBROWSKI Wojciech FOTOK2242KSz "Start" ElblągWM
916381DANILUK JerzyK2100MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
926382DANISZKOWICZ Bohdan FOTOI1829WM
936383DEMIANOWICZ MaciejI1988WM
946384DIDYK Wojciech FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
956385DOGIEL Leszek FOTOI1495MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
966386DUDANOWICZ LeopoldIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
976387DULCZEWSKI MarekI0KSz "Start" ElblągWM
986388DULEMBA MarianI0WM
996389DYDEL AleksanderI2111KSz "Start" ElblągWM
1006390DYMITRIEW Dominik FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1016391GOŁOTA AndrzejI0KSz "Start" ElblągWM
1026393GOSIEWSKI Piotr FOTOM2096MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1036394GREGORCZYK AndrzejI0WM
1046396GROMADOWSKI JerzyI0WM
1056397GUDOJĆ HenrykI0MLKS "Czarni" OleckoWM
1066398GULA Andrzej FOTOI1920SSz BDK BiskupiecWM
1076399HARKOWSKI KrzysztofI1998WM
1086400HEKMAN Dominik FOTOII1667WM
1096401HENNIG TadeuszI+2016UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1106403IWANCIO ŁukaszI2012WM
1119873KAROLIŃSKI WłodzimierzII0WM
1126405JADANOWSKA BeataI1831MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1136406JADANOWSKI Łukasz FOTOK2169MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1146407JADANOWSKI Paweł FOTOII1733MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1156408JAKS WładysławI0KSz "Start" ElblągWM
1166409JAKUBIEC PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1176410JAKUBOWSKI PawełII1617WM
1186411JALIŃSKI RobertI2003KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1196412JĘDRA Waldemar FOTOI2007MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1206413JÓŹWIK Rafał FOTOK1922MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1216415KAMIŃSKI KrzysztofI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1226416KAŹMIERCZAK MarcinI2024WM
1236417KAŹMIERCZAK RafałK2205WM
1246419KIEJDO WojciechI1487WM
1256422KLIMASZEWSKI DariuszI++2152MLKS "Czarni" OleckoWM
1266426KOLENDO KamilI1631WM
1276427KOTERMAŃSKA Anna FOTOK1954WM
1286428KOTEWICZ MariuszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1296429KOZŁOWSKI WaldemarFM2317UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1306430KRAMKOWSKI AndrzejII+0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1316431KRUKLIS Mirosław FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1326433KRZEWSKI Dariusz FOTOK2189WM
1336434KRZYWICKI DariuszM2114WM
1346435KRZYWINA MichałI++2036MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1356436KRZYWINA Tomasz FOTOI1965MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1366438KULESZA JolantaIII0WM
1376439KULESZA MagdalenaIII0WM
1386440KULESZO JerzyI0WM
1396441KUPRYJANIUK Tomasz FOTOI1872MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1406442+ŁASKARZEWSKI MariuszI0WM
1416444LASOTA MarcinI0WM
1426445LESIŃSKI Zdzisław FOTOI1933MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1436446LICZNERSKA DorotaI+0WM
1446447LIPIEJKO ArturII+1887WM
1456448LISOWSKI Krzysztof FOTOK2058MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1466450LISTEWNIK ZbigniewK2250KSz "Start" ElblągWM
1476451LOŻYNSKI PiotrI0WM
1486452MACIEJEWSKI MichałI0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1496453MACULEWICZ AngelikaK2026WM
1506455MAŁACHOWSKI TomaszK2235WM
1516456MALCER JoannaI1611WM
1526457MALCZYK Jakub FOTOI++2036WM
1536458MALCZYK Radosław FOTOI+2049MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1546459MALCZYK Rafał FOTOK2128WM
1556460MALEC Radosław FOTOI1820WM
1566461MARKUNAS GrzegorzI++2161WM
1576462MARTOWICZ KrzysztofK2195KSz "Start" ElblągWM
1586463MARZEC Krzysztof FOTOI1540KSz "Budowlani" BartoszyceWM
1596464MASŁOWIECKA KrystynaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
1606465MATYSZEWSKA MagdalenaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
1616468MIGALA AndrzejI++2025MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1626469MIKOŁAJCZYK DorotaI0KSz "Start" ElblągWM
1636473MYNAJ TomaszIII0WM
1646475NAREL Daniel FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1656476NICZYPORUK DanielI+1415MLKS "Czarni" OleckoWM
1666477NICZYPORUK RobertI+0MLKS "Czarni" OleckoWM
1676478NOWOSIELSKI PiotrII1715KSz "Start" ElblągWM
1686479OLENDER KrzysztofI0WM
1696480ONUFRIJUK BenedyktI0WM
1706481OPALIŃSKI Sebastian FOTOI1826WM
1716482ORŁOWSKI BogdanII+1642WM
1726485PACIEJEWSKI RyszardII0WM
1736487PIETROWSKI RomanI0WM
1746488PIOTROWSKI GrzegorzI2043WM
1756489PLESIUK Andrzej FOTOK2117SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1766490PLESIUK Jan FOTOK1767SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1776491PLICHTA Adam FOTOI1870MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1786492PLICHTA AndrzejI2073MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1796493PLISZKA SlawomirI0WM
1806494+POPIOLEK JózefI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1816496PROBOLA GrzegorzK2245WM
1826497PROCHWICZ JerzyI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1836500RABIJ TomaszI2059MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1846501RACZKOWSKI Zygmunt FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1856502REDLICKI TomaszI+2098WM
1866503ROLBIECKI LeszekI1956WM
1876504+ROMAN MarekI0WM
1886505ROMANOWSKI JanuszI0WM
1896507RUSINIAK Sławomir FOTOI++2104WM
1906509SAIK PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1916511SAKOWSKI GrzegorzI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1926512SAPIERZYŃSKI Tadeusz FOTOI1541MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1936515ŚCIWIARSKI Mariusz FOTOI1874KSz "Start" ElblągWM
1946518SIKORSKI Tadeusz FOTOI0WM
1956519SILUK ZygmuntI1981WM
1966520SINICA JanK2235WM
1976522SIWOŃ Bogdan FOTOI1921KSz "Start" ElblągWM
1986523SIWOŃ JaninaI0KSz "Start" ElblągWM
1996524SIWOŃ Zbigniew FOTOI1724KSz "Start" ElblągWM
2006525SKINDZIER Saturnin FOTOK2094SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2016527SKRZYPCZAK JerzyK2245MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2026528SŁAWIŃSKI MirosławK1976UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
2036529SOBIERAJ SlawomirI1694MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2046532SPISAK MartaK2071MLKS "Czarni" OleckoWM
2056533STACHOWICZ Feliks FOTOI1708KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
2066538STERNIK RyszardI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2076542SUMIŃSKI KrzysztofI0WM
2086543SZCZAWINSKI CzeslawI0WM
2096544SZCZEPANEK-GOSIEWSKI PiotrM0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2106545SZULC LeszekI0KSz "Start" ElblągWM
2116546SZYMANOWSKA Lena FOTOK1973WM
2126547TADAJEWSKA KatarzynaI0WM
2136548TARACH Dorota FOTOI1772WM
2146549TERTEL Krzysztof FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2156550TUSZYŃSKI Eugeniusz FOTOI1774KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
2166551TYMOSZCZUK Krzysztof FOTOI0WM
2176552TYMOSZCZUK MarekI0WM
2186553WASĄŻNIK EdwardI1941WM
2196554WIECHOWSKI Łukasz FOTOII1760KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
2206556WIELICZKO MarekI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2216558WOJNOWSKI LechI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2226560WOLIŃSKI SebastianI0WM
2236561WOŁODKO Adam FOTOI0WM
2246565ZAJĄCZKOWSKI JanI1879SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2256568ZARĘBSKI Cezary FOTOI+1923MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2266786KUBAN KatarzynaI0WM
2277253TOMCZAK Rafal FOTOFM2361MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
22831408ANTOSIK Agata FOTOIII0WM
2297645+BORKOWSKI HenrykK0WM
2307747INGIELEWICZ MaciejII1348SSz BDK BiskupiecWM
2317752JACYNA Dariusz FOTOII1734WM
2327769KARPIŃSKI WaldemarII1668WM
2337827KWAŚNIEWSKI PrzemysławII+0WM
2347916PIWNICKI Antoni FOTOII1569MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2357981SZACHT EgbertK2075WM
23640815JODYNIS Zbigniew FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2379821KAZIMIERCZAK RomanII+0WM
23815791PLICHTA JacekIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2399871BORZYŃSKA AlinaIV0WM
24015849ROMANOWSKI MarcinIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2419875RATAJCZAK ZdzisławII1375WM
2429877ŻUCHOWSKI WojciechIV0WM
2439878DZIÓBEK ŁukaszIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2449879GÓRSKI BronisławIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2459880GULA JanIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2469882KIERNOZEK Damian0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2479883KOŚLICKI MieczysławII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2489884KRAWCZYK ZbigniewII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2499885LUDWICZAK RomanII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2509886LUDWICZAK SebastianIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2519887SAMOJLUK ArturIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2529888SAWKA Tomasz0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2539889SKONIECZNA Aneta0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2549890SKONIECZNA JoannaV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2559891STAŃCZUK AleksanderV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2569894SZPAK Wojciech FOTOIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2579895ZAJĄC JózefIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2589954ŻARCZYŃSKI KrzysztofIV0WM
2599956BADOWSKA AdrianaII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2609957CICHOCKA UrszulaI++1709SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2619958CZECHOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2629959CZECHOWSKI Tomasz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2639960CZERECH ŁukaszIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2649961CZURGIEL Patryk0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2659962CZURGIEL Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2669963DOMITRZ PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2679964DZWONKOWSKA AlicjaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2689965DZWONKOWSKI AleksanderIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2699966GIEDZIUSZEWICZ Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2709967GÓRSKI Arkadiusz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2719968JANOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2729969JUHAS Damian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2739970KICZYŃSKI Szymon0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2749971KORECKA MonikaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2759972KORECKI Piotr FOTOII1563SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2769973KRYWKO Marcin0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2779974ŁADNY MateuszIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2789975LANGNER KatarzynaV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2799976LANGNER PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2809977ŁASZCZUK TomaszV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2819978MODZELEWSKI Daniel0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2829979OLCHÓWKA BartoszII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2839980PAŻYSZEK Jakub0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2849981PAŻYSZEK Sebastian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2859982SIEŃCZUK Marcin FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2869983STĘPNICKI SylwesterIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2879984TOMASZEWSKI MichałIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2889985WIŚNIEWSKI Michał0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2899986WIŚNIEWSKI PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2909987ZIENKIEWICZ MarekII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2919988ZIÓŁKOWSKI KacperIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2929989ALEKSANDROWICZ ZbigniewII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2939990BARAN Michał0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2949991BIERĆ Marta0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2959992BUDREWICZ JarosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2969993CHIRKOWSKI DawidIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2979994CHODAŃ PiotrII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2989995DACZKOWSKI MarcinIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2999996DOBROSIELSKI Tomasz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
3009998DOKTÓR Daniel0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
3019999DZIADOŃ PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30210000DZIEMIAŃCZUK AnnaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30310001EKSTOWICZ TadeuszII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30410002GALIN PawełIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30510003GIEDZIUN Katarzyna0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30610004GRAJNER JanII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30710005JAKONIUK AndrzejIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30810006KARCZEWICZ EwaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30910007KARCZEWICZ GrzegorzIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31010008KŁOSEK Marek0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31110009KŁOSEK TomaszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31210010KOJRO HenrykII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31310011KOMOROWSKI KamilIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31410012KRUPSKA NataliaV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31510013KRUPSKA OksanaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31610014KRUPSKI OrestIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31710015LITWINOWICZ RadosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31810016MALCZYK Aleksander FOTOIII1216MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31910017MALCZYK BarbaraII+1601MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32010018MALCZYK Piotr FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32110019MATUSZEWICZ Ryszard FOTOII1315MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32210020MŁODYSTACH Henryk FOTOII1580MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32310021NARUSZKO KamilII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32410022OLENKOWICZ AnnaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32510023PAWLUK Józef FOTOII1614MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32610024PIETREWICZ SylwesterIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32710025PROBOSZCZ AdamII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32810026PROBOSZCZ Maciej FOTOII1615MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32910027PUPIN MariuszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33010028PUSZKO SulisławaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33110029REJENT Paweł0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33210030RUSIECKI ZbigniewIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33310031SAKOWSKI PiotrII+0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33410032SAMUL KamilIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33510033SAPIERZYŃSKA MartaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33610034SAPIERZYŃSKI AdamIII1189MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33710035SIOK RafalIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33810036SOĆKO Piotr FOTOV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33910037WARNO ZygfrydII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
34010038ZWIERZCHOWSKI Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
34110039BIELSKI Jerzy FOTOI1682UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
34210040KUJAWA JudytaII0WM
34310041ABENDROT AmadeuszII0WM
34410042ABENDROT MartynaII0WM
34510043ABENDROT MichałIII0WM
34610044ABENDROT SebastianIV0WM
34710045BABSKI JakubIV0WM
34810046GRZONKOWSKI FilipIII0WM
34910047KUBAN Wiesław FOTOII+1769MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
35010048PIEŃKOSZ DominikaV0WM
35110049RETKOWSKI WojciechV0WM
35210050WYBRANOWSKI MarcinIV0WM
35310051ŻMIJEWSKI Stanisław FOTOIII0WM
35410052BRODOWSKI MichałII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35510053BUBROWSKI MaciejV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35610054CZERWIŃSKI MirosławIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35710055KLIMASZEWSKA AgnieszkaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35810056KOZŁOWSKI RadosławII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35910057LADZIŃSKI MichałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36010058ŁEMPIO BeataV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36110059MATYSZEWSKI KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36210060METRZAK AnnaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36310061METRZAK EmiliaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36410062MROZOWSKA ElizaV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36510063MROZOWSKI RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36610064OLENDER AnnaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36710065RASZKOWSKI PrzemysławII1527MLKS "Czarni" OleckoWM
36810066SIENKIEWICZ KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36910067SKRZYPIEC JanII0MLKS "Czarni" OleckoWM
37010068SULIŃSKI NorbertIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
37110069SZCZODRUCH RafałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
37210070TROFIMOW StanisławV0MLKS "Czarni" OleckoWM
37310071WIŚNIEWSKI PawełV0MLKS "Czarni" OleckoWM
37410072WOJCIULEWICZ JanIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
37510073ZIELIŃSKI MichałII+0MLKS "Czarni" OleckoWM
37610074BRZOZOWSKA Justyna0WM
37710075BUDNY KrzysztofIV0WM
37810076CZARZASTY DamianV0WM
37910077DĄBROWSKI AdamII0WM
38010078DĄBROWSKI AndrzejIII0WM
38110079DUDA DanielIV0WM
38210080DUDA MaciejIII0WM
38310081DURSKI BartoszII0WM
38410082FALICKI KacperII1643WM
38510083GALINOWSKI ŁukaszIII0WM
38610084GAWROŃSKA EwaIV0WM
38710085GNATOWSKI Kamil FOTOIII0WM
38810086GÓRECKI Maciej FOTOIV0WM
38910087GÓRLIK DariuszII1783WM
39010088JEŻAK BogdanIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
39110089KIEWRO TomaszII0WM
39210090KOWALCZYK ŻanetaII0WM
39310091KOZŁOWSKI KamilIV0WM
39410092KWIECIŃSKI Maciej0WM
39510093MACKIEWICZ ŁukaszIII0WM
39610094MACKIEWICZ MarcinII1716WM
39710095MARKUNAS KrzysztofIII0WM
39810096MŁOTKOWSKI CezaryII1512WM
39910097PACZYŃSKI MateuszIV0WM
40010098RAŹNY ŁukaszIII0WM
40110099RAŹNY PawełIII0WM
40210100RÓŻEWICZ MaciejIV0WM
40310101ROZWADOWSKA JustynaII0WM
40410102RYBIŃSKI Tomasz FOTOII1360WM
40510103RYDEL KamilII0WM
40610104SMOLNIK MarcinII0WM
40710105SPIRYDOWICZ MarcinIII0WM
40810106STEC ŁukaszIV0WM
40910107TOPOLEWSKI Jarosław0WM
41010109WIERZBOWSKA Agata0WM
41110110WONDERZY ŁukaszIII0WM
41210111ZDUNEK KatarzynaIII0WM
41310112CHODARCEWICZ ŁukaszIV0WM
41410113CHODARCEWICZ PawełIII0WM
41510114GALIŃSKI GrzegorzIII0WM
41610115GOMOŁA MichałV0WM
41710116GOMOŁA PawełV0WM
41810117KALISZ DamianV0WM
41910119MARZEC GrzegorzIII0WM
42010120MILAN Grzegorz0WM
42110121NOWAK IwonaII0WM
42210122NOWAKOWSKI Wojciech0WM
42310123OSTAPCZUK KrzysztofV0WM
42410124PALUSZEK AndrzejIV0WM
42510125PALUSZEK MichałIV0WM
42610126ROJEK PatrycjaIII0WM
42710127SIELAWO AdamIV0WM
42810128SIELAWO UrszulaIV0WM
42910129SZUKALSKI WładysławII0WM
43010130WILLNER EdwardII0WM
43110131ZABIELSKI StefanIII0WM
43210132SŁUPSKA KamilaIII0WM
43310133ZAWADZKI KamilIII0WM
43410905SOBICH StanislawI1703SSz BDK BiskupiecWM
43538994GRACZYKOWSKI Tomasz0WM
43615784BĄK PawełIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43715785BRODZIK Andrzej0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43815786CHOWANIEC JarosławII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43915787DUDZIŃSKA EwaII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
44015788FIERTEK RadosławIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
44115789GUT MateuszV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
44215790KRAMKOWSKI PiotrII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
44315792PODBIELSKI JakubII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
44415793ROSIŃSKI DariuszIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
44515795BŁASZCZYK Tadeusz FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
44615798HAŁUSZCZAK MirosławIII0WM
44715799WÓJCIK Marta FOTOII1269WM
44815800WÓJCIK Mateusz FOTOII0WM
44915801DROŚ TomaszIV0WM
45015802GRAW Paweł0WM
45115803KACZYŃSKI Kamil0WM
45215804KAŹMIERCZAK GrzegorzII0WM
45315805KAŹMIERCZAK KonradIII0WM
45415806KAŹMIERCZAK KrzysztofIV0WM
45515807KOSAKOWSKA NataliaIII0WM
45615808ŁUKASIAK DamianV0WM
45715809SZPAKOWSKI KrzysztofV0WM
45815810SZYSZKO JózefIV0WM
45915811TOPA Zbigniew0WM
46015812ŻYCHLIŃSKI Tomasz0WM
46115813BABALSKI WojciechIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46215814BIEGAJSKA KatarzynaV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46315815BIEGAJSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46415816BOJANOWSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46515818GRZYBOWSKI TomaszIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46615819KOTEWICZ Sylwia0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46715820LICZNERSKI AdamII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46815821MĘDREK ZdzisławIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46915822NADARZYŃSKI AndrzejII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47015823OLĘCKI MariuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47115824PIECHOTA PatrykV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47215825PRUCHNIEWSKI KazimierzIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47315826PRZYBORSKI OskarV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47415827PUTRYCZ BartoszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47515828ROSZKOWSKI EdwardIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47615829RUTKOWSKA Joanna0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47715830STANEK SławomirIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47815831ŚWINIARSKI PiotrIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47915832ZAKRZEWSKA KatarzynaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
48015833ŻUCHOWSKI JanuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
48115834BARANOWSKI ŁukaszIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48215835CHRECZUCH ArkadiuszIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48315836JANKIEWICZ LucynaIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48415837MAŚLEWSKI AleksanderIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48515838MAŚLEWSKI KarolV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48615839MAZURKIEWICZ BarbaraII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48715840OGRODOWSKI JarosławIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48815842BANAŚ Józef FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48915843BINEK GrażynaII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49015844CZAPLICKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49115846GÓRSKI Wawrzyniec FOTOII1469SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49215847KŁACZKOWSKI AdamII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49315848KŁACZKOWSKI MichałIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49415850SZYMAŃSKI MariuszII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49515851TATARCZAK PawełII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49615852TOMANEK PiotrIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49715853ZWOLIŃSKA AnnaIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49815854ZWOLIŃSKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49915855CHMIELEWSKA AnnaIII0WM
50015856CHMIELEWSKI JacekIII0WM

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006