Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 17:37:16
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4  >  >>

L.P.ID DółNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
1129BAŁDYGA Józef FOTOI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2348MURDZIA Piotr FOTOIM2439MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
3970HORODYSKI RomanK2140UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
41114RAK Tomasz FOTOK2033SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
51173SZYMCZAK Zbigniew FOTOIM2173SSz BDK BiskupiecWM
61699BEDNAREK SylwesterFM2307MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
73708SUDER Ryszard FOTOK+2061MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
84367RĘKAWEK Lech FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
94738PALIKOWSKA KatarzynaK2018SSz BDK BiskupiecWM
104799PLEWA PiotrI1844KSz "Start" ElblągWM
116240KILJAŃCZYK PawełI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
126254KACZMAREK Arkadiusz FOTOI++1941MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
136256JÓZEFOWICZ KrzysztofIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
146258DRZEWIECKI Karol FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
156259KARABELA Dariusz FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
166260ŁUSZCZYK Krzysztof FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
176261SKAŁECKI KrzysztofIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
186262SOBOLEWSKI Alfred FOTOII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
196263BORAWSKI Ryszard FOTOI1817KSz "Start" ElblągWM
206264GEIGER DorotaII0KSz "Start" ElblągWM
216265GÓRSKI PawełII+0KSz "Start" ElblągWM
226266JABŁOŃSKI MichałI2070KSz "Start" ElblągWM
236267LORBIECKI BartoszII+0KSz "Start" ElblągWM
246276+NEUGEBAUER MieczysławI0WM
256279POŁOCH LiliaII+0WM
266280PTASZYŃSKI AndrzejII0WM
276281ROMANSKI DariuszII+0WM
286282RUDZIANIEC KrzysztofIII0WM
296285WOJTUNIK PiotrI0WM
306292OPALIŃSKA MagdalenaII0WM
316293OPALIŃSKI Krzysztof FOTOII+1759WM
326294OPALIŃSKI Patryk FOTOII+1780WM
336298GÓRALSKI ŁukaszII1880MKS "Mrągowia" MrągowoWM
346299PLICHTA Grzegorz FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
356301WARKOWSKI ArkadiuszI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
366302ABRAMOWSKA AnnaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
376303ANUSZKIEWICZ PawełII0MLKS "Czarni" OleckoWM
386304BOGATKO BartoszII0MLKS "Czarni" OleckoWM
396305BOGATKO RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
406306BRYNDA JoannaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
416307BRYNDA MichałII1733MLKS "Czarni" OleckoWM
426308BRYNDA SzymonIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
436309CICHANOWICZ PiotrII1467MLKS "Czarni" OleckoWM
446310GÓRALSKA MelaniaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
456311GRYGLAS Kamil FOTOII1520MLKS "Czarni" OleckoWM
466312GRYGLAS Marta FOTOII+1576MLKS "Czarni" OleckoWM
476313GRZYB AndrzejII0MLKS "Czarni" OleckoWM
486314GRZYB JoannaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
496316WOJCIECHOWSKI MateuszIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
506317ŻUKOWSKI PawełII1435MLKS "Czarni" OleckoWM
516318ORŁOWSKI Mirosław FOTOII1482MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
526328MALECKI Janusz FOTOI1770SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
536329MROCZKOWSKA Danuta FOTOII1350SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
546330NOWACZYK JarosławII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
556331SKORUPSKI SzymonII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
566333ZAJĄC TomaszIV0WM
576335ZAWITOWSKI CezaryI0KSz "Start" ElblągWM
586336DUTKA JaroslawI0WM
596343ANDREARCZYK PawełI1871KSz "Start" ElblągWM
606344ARASNIEWICZ GrzegorzI0KSz "Budowlani" BartoszyceWM
616346BADOWSKI JozefI0WMZSzachWM
626347BARAN Dawid FOTOI1722MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
636348BARANOWSKI WaldemarI0WM
646349BARTOSZEWSKI MarcinK2144WM
656350BATURO Tomasz FOTOI++2070MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
666352BIELSKI PawełIV0WM
676353BIELUSZEWSKI Piotr FOTOK2104WM
686356BORKOWSKI MarekI2018WM
696357BORYS DariuszI0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
706360+BUCZEK StanisławI1936KSz "Start" ElblągWM
716361BUDREWICZ Krzysztof FOTOM2204MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
726362BUKOJEMSKA EwaI0KSz "Start" ElblągWM
736364CELEJ RomanI0WM
746365CHARCHALIS PiotrK2163WM
756367CHODARCEWICZ BłażejI0WM
766369+CIEKLINSKI PawełI0WM
776370CIEŚLUKOWSKA KatarzynaK2000MLKS "Czarni" OleckoWM
786371CYBULSKI Ryszard FOTOI1840KSz "Start" ElblągWM
796373CZAJKOWSKA NataliaI1878WM
806374CZAJKOWSKI Alan FOTOII+1804WM
816375CZAJKOWSKI Władysław FOTOI0WM
826376CZARTORYSKI Paweł FOTOI++2104WM
836377CZAUS Piotr FOTOI+2037WM
846378CZERWIŃSKI MarekI+2008WM
856380DĄBROWSKI Wojciech FOTOK2242KSz "Start" ElblągWM
866381DANILUK JerzyK2100MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
876382DANISZKOWICZ Bohdan FOTOI1829WM
886383DEMIANOWICZ MaciejI1988WM
896384DIDYK Wojciech FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
906385DOGIEL Leszek FOTOI1495MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
916386DUDANOWICZ LeopoldIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
926387DULCZEWSKI MarekI0KSz "Start" ElblągWM
936388DULEMBA MarianI0WM
946389DYDEL AleksanderI2111KSz "Start" ElblągWM
956390DYMITRIEW Dominik FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
966391GOŁOTA AndrzejI0KSz "Start" ElblągWM
976393GOSIEWSKI Piotr FOTOM2096MKS "Mrągowia" MrągowoWM
986394GREGORCZYK AndrzejI0WM
996396GROMADOWSKI JerzyI0WM
1006397GUDOJĆ HenrykI0MLKS "Czarni" OleckoWM
1016398GULA Andrzej FOTOI1920SSz BDK BiskupiecWM
1026399HARKOWSKI KrzysztofI1998WM
1036400HEKMAN Dominik FOTOII1667WM
1046401HENNIG TadeuszI+2016UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1056403IWANCIO ŁukaszI2012WM
1066405JADANOWSKA BeataI1831MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1076406JADANOWSKI Łukasz FOTOK2169MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1086407JADANOWSKI Paweł FOTOII1733MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1096408JAKS WładysławI0KSz "Start" ElblągWM
1106409JAKUBIEC PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1116410JAKUBOWSKI PawełII1617WM
1126411JALIŃSKI RobertI2003KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1136412JĘDRA Waldemar FOTOI2007MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1146413JÓŹWIK Rafał FOTOK1922MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1156415KAMIŃSKI KrzysztofI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1166416KAŹMIERCZAK MarcinI2024WM
1176417KAŹMIERCZAK RafałK2205WM
1186419KIEJDO WojciechI1487WM
1196422KLIMASZEWSKI DariuszI++2152MLKS "Czarni" OleckoWM
1206426KOLENDO KamilI1631WM
1216427KOTERMAŃSKA Anna FOTOK1954WM
1226428KOTEWICZ MariuszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1236429KOZŁOWSKI WaldemarFM2317UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
1246430KRAMKOWSKI AndrzejII+0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1256431KRUKLIS Mirosław FOTOI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1266433KRZEWSKI Dariusz FOTOK2189WM
1276434KRZYWICKI DariuszM2114WM
1286435KRZYWINA MichałI++2036MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1296436KRZYWINA Tomasz FOTOI1965MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1306438KULESZA JolantaIII0WM
1316439KULESZA MagdalenaIII0WM
1326440KULESZO JerzyI0WM
1336441KUPRYJANIUK Tomasz FOTOI1872MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1346442+ŁASKARZEWSKI MariuszI0WM
1356444LASOTA MarcinI0WM
1366445LESIŃSKI Zdzisław FOTOI1933MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1376446LICZNERSKA DorotaI+0WM
1386447LIPIEJKO ArturII+1887WM
1396448LISOWSKI Krzysztof FOTOK2058MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1406450LISTEWNIK ZbigniewK2250KSz "Start" ElblągWM
1416451LOŻYNSKI PiotrI0WM
1426452MACIEJEWSKI MichałI0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
1436453MACULEWICZ AngelikaK2026WM
1446455MAŁACHOWSKI TomaszK2235WM
1456456MALCER JoannaI1611WM
1466457MALCZYK Jakub FOTOI++2036WM
1476458MALCZYK Radosław FOTOI+2049MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1486459MALCZYK Rafał FOTOK2128WM
1496460MALEC Radosław FOTOI1820WM
1506461MARKUNAS GrzegorzI++2161WM
1516462MARTOWICZ KrzysztofK2195KSz "Start" ElblągWM
1526463MARZEC Krzysztof FOTOI1540KSz "Budowlani" BartoszyceWM
1536464MASŁOWIECKA KrystynaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
1546465MATYSZEWSKA MagdalenaI0MLKS "Czarni" OleckoWM
1556468MIGALA AndrzejI++2025MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
1566469MIKOŁAJCZYK DorotaI0KSz "Start" ElblągWM
1576473MYNAJ TomaszIII0WM
1586475NAREL Daniel FOTOII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1596476NICZYPORUK DanielI+1415MLKS "Czarni" OleckoWM
1606477NICZYPORUK RobertI+0MLKS "Czarni" OleckoWM
1616478NOWOSIELSKI PiotrII1715KSz "Start" ElblągWM
1626479OLENDER KrzysztofI0WM
1636480ONUFRIJUK BenedyktI0WM
1646481OPALIŃSKI Sebastian FOTOI1826WM
1656482ORŁOWSKI BogdanII+1642WM
1666485PACIEJEWSKI RyszardII0WM
1676487PIETROWSKI RomanI0WM
1686488PIOTROWSKI GrzegorzI2043WM
1696489PLESIUK Andrzej FOTOK2117SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1706490PLESIUK Jan FOTOK1767SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1716491PLICHTA Adam FOTOI1870MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1726492PLICHTA AndrzejI2073MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1736493PLISZKA SlawomirI0WM
1746494+POPIOLEK JózefI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1756496PROBOLA GrzegorzK2245WM
1766497PROCHWICZ JerzyI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1776500RABIJ TomaszI2059MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1786501RACZKOWSKI Zygmunt FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1796502REDLICKI TomaszI+2098WM
1806503ROLBIECKI LeszekI1956WM
1816504+ROMAN MarekI0WM
1826505ROMANOWSKI JanuszI0WM
1836507RUSINIAK Sławomir FOTOI++2104WM
1846509SAIK PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1856511SAKOWSKI GrzegorzI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1866512SAPIERZYŃSKI Tadeusz FOTOI1541MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
1876515ŚCIWIARSKI Mariusz FOTOI1874KSz "Start" ElblągWM
1886518SIKORSKI Tadeusz FOTOI0WM
1896519SILUK ZygmuntI1981WM
1906520SINICA JanK2235WM
1916522SIWOŃ Bogdan FOTOI1921KSz "Start" ElblągWM
1926523SIWOŃ JaninaI0KSz "Start" ElblągWM
1936524SIWOŃ Zbigniew FOTOI1724KSz "Start" ElblągWM
1946525SKINDZIER Saturnin FOTOK2094SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
1956527SKRZYPCZAK JerzyK2245MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1966528SŁAWIŃSKI MirosławK1976UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
1976529SOBIERAJ SlawomirI1694MKS "Mrągowia" MrągowoWM
1986532SPISAK MartaK2071MLKS "Czarni" OleckoWM
1996533STACHOWICZ Feliks FOTOI1708KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
2006538STERNIK RyszardI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2016542SUMIŃSKI KrzysztofI0WM
2026543SZCZAWINSKI CzeslawI0WM
2036544SZCZEPANEK-GOSIEWSKI PiotrM0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
2046545SZULC LeszekI0KSz "Start" ElblągWM
2056546SZYMANOWSKA Lena FOTOK1973WM
2066547TADAJEWSKA KatarzynaI0WM
2076548TARACH Dorota FOTOI1772WM
2086549TERTEL Krzysztof FOTOI0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2096550TUSZYŃSKI Eugeniusz FOTOI1774KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
2106551TYMOSZCZUK Krzysztof FOTOI0WM
2116552TYMOSZCZUK MarekI0WM
2126553WASĄŻNIK EdwardI1941WM
2136554WIECHOWSKI Łukasz FOTOII1760KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
2146556WIELICZKO MarekI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2156558WOJNOWSKI LechI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2166560WOLIŃSKI SebastianI0WM
2176561WOŁODKO Adam FOTOI0WM
2186565ZAJĄCZKOWSKI JanI1879SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2196568ZARĘBSKI Cezary FOTOI+1923MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2206786KUBAN KatarzynaI0WM
2217253TOMCZAK Rafal FOTOFM2361MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
2227645+BORKOWSKI HenrykK0WM
2237747INGIELEWICZ MaciejII1348SSz BDK BiskupiecWM
2247752JACYNA Dariusz FOTOII1734WM
2257769KARPIŃSKI WaldemarII1668WM
2267827KWAŚNIEWSKI PrzemysławII+0WM
2277916PIWNICKI Antoni FOTOII1569MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2287981SZACHT EgbertK2075WM
2299821KAZIMIERCZAK RomanII+0WM
2309871BORZYŃSKA AlinaIV0WM
2319872DOŁOWY JerzyII0WM
2329873KAROLIŃSKI WłodzimierzII0WM
2339874MIŚ PiotrIV0WM
2349875RATAJCZAK ZdzisławII1375WM
2359877ŻUCHOWSKI WojciechIV0WM
2369878DZIÓBEK ŁukaszIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2379879GÓRSKI BronisławIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2389880GULA JanIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2399882KIERNOZEK Damian0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2409883KOŚLICKI MieczysławII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2419884KRAWCZYK ZbigniewII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2429885LUDWICZAK RomanII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2439886LUDWICZAK SebastianIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2449887SAMOJLUK ArturIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2459888SAWKA Tomasz0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2469889SKONIECZNA Aneta0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2479890SKONIECZNA JoannaV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2489891STAŃCZUK AleksanderV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2499894SZPAK Wojciech FOTOIII0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2509895ZAJĄC JózefIV0KS "Odrodzenie" SzczytnoWM
2519954ŻARCZYŃSKI KrzysztofIV0WM
2529956BADOWSKA AdrianaII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2539957CICHOCKA UrszulaI++1709SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2549958CZECHOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2559959CZECHOWSKI Tomasz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2569960CZERECH ŁukaszIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2579961CZURGIEL Patryk0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2589962CZURGIEL Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2599963DOMITRZ PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2609964DZWONKOWSKA AlicjaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2619965DZWONKOWSKI AleksanderIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2629966GIEDZIUSZEWICZ Paweł0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2639967GÓRSKI Arkadiusz0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2649968JANOWSKI Kamil0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2659969JUHAS Damian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2669970KICZYŃSKI Szymon0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2679971KORECKA MonikaIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2689972KORECKI Piotr FOTOII1563SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2699973KRYWKO Marcin0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2709974ŁADNY MateuszIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2719975LANGNER KatarzynaV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2729976LANGNER PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2739977ŁASZCZUK TomaszV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2749978MODZELEWSKI Daniel0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2759979OLCHÓWKA BartoszII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2769980PAŻYSZEK Jakub0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2779981PAŻYSZEK Sebastian0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2789982SIEŃCZUK Marcin FOTOII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
2799983STĘPNICKI SylwesterIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2809984TOMASZEWSKI MichałIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2819985WIŚNIEWSKI Michał0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2829986WIŚNIEWSKI PawełIV0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2839987ZIENKIEWICZ MarekII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2849988ZIÓŁKOWSKI KacperIII0SSz "Debiut" GCK GiżyckoWM
2859989ALEKSANDROWICZ ZbigniewII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2869990BARAN Michał0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2879991BIERĆ Marta0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2889992BUDREWICZ JarosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2899993CHIRKOWSKI DawidIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2909994CHODAŃ PiotrII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2919995DACZKOWSKI MarcinIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2929996DOBROSIELSKI Tomasz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2939998DOKTÓR Daniel0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
2949999DZIADOŃ PiotrI0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
29510000DZIEMIAŃCZUK AnnaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
29610001EKSTOWICZ TadeuszII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
29710002GALIN PawełIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
29810003GIEDZIUN Katarzyna0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
29910004GRAJNER JanII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30010005JAKONIUK AndrzejIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30110006KARCZEWICZ EwaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30210007KARCZEWICZ GrzegorzIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30310008KŁOSEK Marek0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30410009KŁOSEK TomaszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30510010KOJRO HenrykII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30610011KOMOROWSKI KamilIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30710012KRUPSKA NataliaV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30810013KRUPSKA OksanaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
30910014KRUPSKI OrestIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31010015LITWINOWICZ RadosławIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31110016MALCZYK Aleksander FOTOIII1216MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31210017MALCZYK BarbaraII+1601MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31310018MALCZYK Piotr FOTOIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31410019MATUSZEWICZ Ryszard FOTOII1315MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31510020MŁODYSTACH Henryk FOTOII1580MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31610021NARUSZKO KamilII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31710022OLENKOWICZ AnnaIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31810023PAWLUK Józef FOTOII1614MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
31910024PIETREWICZ SylwesterIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32010025PROBOSZCZ AdamII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32110026PROBOSZCZ Maciej FOTOII1615MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32210027PUPIN MariuszV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32310028PUSZKO SulisławaII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32410029REJENT Paweł0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32510030RUSIECKI ZbigniewIII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32610031SAKOWSKI PiotrII+0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32710032SAMUL KamilIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32810033SAPIERZYŃSKA MartaIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
32910034SAPIERZYŃSKI AdamIII1189MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33010035SIOK RafalIV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33110036SOĆKO Piotr FOTOV0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33210037WARNO ZygfrydII0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33310038ZWIERZCHOWSKI Mateusz0MKSz "Hetman-Pionier" KętrzynWM
33410039BIELSKI Jerzy FOTOI1682UKS Debiut Dziesiątka OlsztynWM
33510040KUJAWA JudytaII0WM
33610041ABENDROT AmadeuszII0WM
33710042ABENDROT MartynaII0WM
33810043ABENDROT MichałIII0WM
33910044ABENDROT SebastianIV0WM
34010045BABSKI JakubIV0WM
34110046GRZONKOWSKI FilipIII0WM
34210047KUBAN Wiesław FOTOII+1769MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
34310048PIEŃKOSZ DominikaV0WM
34410049RETKOWSKI WojciechV0WM
34510050WYBRANOWSKI MarcinIV0WM
34610051ŻMIJEWSKI Stanisław FOTOIII0WM
34710052BRODOWSKI MichałII0MLKS "Czarni" OleckoWM
34810053BUBROWSKI MaciejV0MLKS "Czarni" OleckoWM
34910054CZERWIŃSKI MirosławIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35010055KLIMASZEWSKA AgnieszkaII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35110056KOZŁOWSKI RadosławII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35210057LADZIŃSKI MichałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35310058ŁEMPIO BeataV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35410059MATYSZEWSKI KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35510060METRZAK AnnaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35610061METRZAK EmiliaIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
35710062MROZOWSKA ElizaV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35810063MROZOWSKI RobertV0MLKS "Czarni" OleckoWM
35910064OLENDER AnnaIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36010065RASZKOWSKI PrzemysławII1527MLKS "Czarni" OleckoWM
36110066SIENKIEWICZ KrzysztofII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36210067SKRZYPIEC JanII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36310068SULIŃSKI NorbertIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36410069SZCZODRUCH RafałIV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36510070TROFIMOW StanisławV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36610071WIŚNIEWSKI PawełV0MLKS "Czarni" OleckoWM
36710072WOJCIULEWICZ JanIII0MLKS "Czarni" OleckoWM
36810073ZIELIŃSKI MichałII+0MLKS "Czarni" OleckoWM
36910074BRZOZOWSKA Justyna0WM
37010075BUDNY KrzysztofIV0WM
37110076CZARZASTY DamianV0WM
37210077DĄBROWSKI AdamII0WM
37310078DĄBROWSKI AndrzejIII0WM
37410079DUDA DanielIV0WM
37510080DUDA MaciejIII0WM
37610081DURSKI BartoszII0WM
37710082FALICKI KacperII1643WM
37810083GALINOWSKI ŁukaszIII0WM
37910084GAWROŃSKA EwaIV0WM
38010085GNATOWSKI Kamil FOTOIII0WM
38110086GÓRECKI Maciej FOTOIV0WM
38210087GÓRLIK DariuszII1783WM
38310088JEŻAK BogdanIII0UKS "Trzydziestka" OlsztynWM
38410089KIEWRO TomaszII0WM
38510090KOWALCZYK ŻanetaII0WM
38610091KOZŁOWSKI KamilIV0WM
38710092KWIECIŃSKI Maciej0WM
38810093MACKIEWICZ ŁukaszIII0WM
38910094MACKIEWICZ MarcinII1716WM
39010095MARKUNAS KrzysztofIII0WM
39110096MŁOTKOWSKI CezaryII1512WM
39210097PACZYŃSKI MateuszIV0WM
39310098RAŹNY ŁukaszIII0WM
39410099RAŹNY PawełIII0WM
39510100RÓŻEWICZ MaciejIV0WM
39610101ROZWADOWSKA JustynaII0WM
39710102RYBIŃSKI Tomasz FOTOII1360WM
39810103RYDEL KamilII0WM
39910104SMOLNIK MarcinII0WM
40010105SPIRYDOWICZ MarcinIII0WM
40110106STEC ŁukaszIV0WM
40210107TOPOLEWSKI Jarosław0WM
40310109WIERZBOWSKA Agata0WM
40410110WONDERZY ŁukaszIII0WM
40510111ZDUNEK KatarzynaIII0WM
40610112CHODARCEWICZ ŁukaszIV0WM
40710113CHODARCEWICZ PawełIII0WM
40810114GALIŃSKI GrzegorzIII0WM
40910115GOMOŁA MichałV0WM
41010116GOMOŁA PawełV0WM
41110117KALISZ DamianV0WM
41210119MARZEC GrzegorzIII0WM
41310120MILAN Grzegorz0WM
41410121NOWAK IwonaII0WM
41510122NOWAKOWSKI Wojciech0WM
41610123OSTAPCZUK KrzysztofV0WM
41710124PALUSZEK AndrzejIV0WM
41810125PALUSZEK MichałIV0WM
41910126ROJEK PatrycjaIII0WM
42010127SIELAWO AdamIV0WM
42110128SIELAWO UrszulaIV0WM
42210129SZUKALSKI WładysławII0WM
42310130WILLNER EdwardII0WM
42410131ZABIELSKI StefanIII0WM
42510132SŁUPSKA KamilaIII0WM
42610133ZAWADZKI KamilIII0WM
42710905SOBICH StanislawI1703SSz BDK BiskupiecWM
42815784BĄK PawełIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
42915785BRODZIK Andrzej0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43015786CHOWANIEC JarosławII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43115787DUDZIŃSKA EwaII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43215788FIERTEK RadosławIV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43315789GUT MateuszV0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43415790KRAMKOWSKI PiotrII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43515791PLICHTA JacekIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43615792PODBIELSKI JakubII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43715793ROSIŃSKI DariuszIII0MKS "Mrągowia" MrągowoWM
43815795BŁASZCZYK Tadeusz FOTOII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
43915798HAŁUSZCZAK MirosławIII0WM
44015799WÓJCIK Marta FOTOII1269WM
44115800WÓJCIK Mateusz FOTOII0WM
44215801DROŚ TomaszIV0WM
44315802GRAW Paweł0WM
44415803KACZYŃSKI Kamil0WM
44515804KAŹMIERCZAK GrzegorzII0WM
44615805KAŹMIERCZAK KonradIII0WM
44715806KAŹMIERCZAK KrzysztofIV0WM
44815807KOSAKOWSKA NataliaIII0WM
44915808ŁUKASIAK DamianV0WM
45015809SZPAKOWSKI KrzysztofV0WM
45115810SZYSZKO JózefIV0WM
45215811TOPA Zbigniew0WM
45315812ŻYCHLIŃSKI Tomasz0WM
45415813BABALSKI WojciechIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
45515814BIEGAJSKA KatarzynaV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
45615815BIEGAJSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
45715816BOJANOWSKI RomanII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
45815818GRZYBOWSKI TomaszIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
45915819KOTEWICZ Sylwia0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46015820LICZNERSKI AdamII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46115821MĘDREK ZdzisławIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46215822NADARZYŃSKI AndrzejII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46315823OLĘCKI MariuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46415824PIECHOTA PatrykV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46515825PRUCHNIEWSKI KazimierzIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46615826PRZYBORSKI OskarV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46715827PUTRYCZ BartoszIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46815828ROSZKOWSKI EdwardIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
46915829RUTKOWSKA Joanna0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47015830STANEK SławomirIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47115831ŚWINIARSKI PiotrIII0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47215832ZAKRZEWSKA KatarzynaIV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47315833ŻUCHOWSKI JanuszV0KSz "Hetman" Nowe Miasto LubawskieWM
47415834BARANOWSKI ŁukaszIV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47515835CHRECZUCH ArkadiuszIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47615836JANKIEWICZ LucynaIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47715837MAŚLEWSKI AleksanderIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47815838MAŚLEWSKI KarolV0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
47915839MAZURKIEWICZ BarbaraII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48015840OGRODOWSKI JarosławIII0MLKS "Ostródzianka" OstródaWM
48115842BANAŚ Józef FOTOIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48215843BINEK GrażynaII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48315844CZAPLICKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48415846GÓRSKI Wawrzyniec FOTOII1469SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48515847KŁACZKOWSKI AdamII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48615848KŁACZKOWSKI MichałIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48715849ROMANOWSKI MarcinIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48815850SZYMAŃSKI MariuszII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
48915851TATARCZAK PawełII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49015852TOMANEK PiotrIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49115853ZWOLIŃSKA AnnaIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49215854ZWOLIŃSKI JerzyIII0SKS SMOL - BUD GiżyckoWM
49315855CHMIELEWSKA AnnaIII0WM
49415856CHMIELEWSKI JacekIII0WM
49515858GRABOWSKI Bogdan0WM
49615859GRUBALSKA Daria FOTOII0WM
49715860GRUBALSKA KlaudiaIII0WM
49815861KARPIŃSKI Ryszard FOTOII1653WM
49915862ŁUKASZEWICZ JerzyII1537WM
50015863PIONTEK ŁukaszV0WM

   [1] 2 3 4  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006