Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Wrzesie 26 2017 02:17:15
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID G鏎aNazwisko, Imi D馧Tytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
110849ABRAM Krzysztof0UKS "P這myk" NeklaWP
215726ABRAMOWICZ AleksandraIII0WP
315727ABRAMOWICZ PiotrIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
461081ADAMASZEK MariuszII+1565WP
56624ADAMCZAK AgnieszkaIII0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
645699ADAMCZAK Igor FOTO0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
76628ADAMCZAK Malgorzata FOTOI0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
874827ADAMCZEWSKI AdrianIV0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
915730ADAMCZEWSKI J璠rzej FOTOI+1903KTS KaliszWP
1015729ADAMCZEWSKI Maciej FOTOK1990KTS KaliszWP
1147047ADAMCZEWSKI MateuszIV0UKS "Smecz" KoninWP
1217365ADAMCZYK AdamV0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
1315731ADAMCZYK JacekIII0LKS "Piast" 字emWP
1415732ADAMCZYK MarcinIII0LKS "Piast" 字emWP
1515733ADAMCZYK MichaIV0LKS "Piast" 字emWP
1625990ADAMCZYK Wies豉wIII1490LKS "Chrobry" GnieznoWP
1762807ADAMEK JakubIV0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1865678ADAMEK MarcinIV0KSz ORΧ PleszewWP
196827ADAMEK Przemyslaw FOTOI+2065WP
206867ADAMEK Robert FOTOI0WP
2164407ADAMIAK SzymonIII1067NASZACH Nowy Tomy郵WP
227313ADAMOWICZ Maciej FOTOI++2130MKS przy MDK TrzciankaWP
2315737ADAMOWICZ PaweIII0MKSz-W "Pat" Miejska G鏎kaWP
246868ADAMSKI Michal FOTOK++2179KS KORONA ZakrzewoWP
2544905ADAMSKI PiotrIII0UKS GCK S瘯owoWP
266869AGACINSKI Tadeusz FOTOCM1736KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
2715740ALAMMARI Filip0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2872398ALBRECHT Wiktoria0LUKS "Iskra" MarzeninWP
2915741ALEJSKI TomaszIII0ASSz "Lipno" St瘰zewWP
3074400Aleksandrowicz MarcelinaIV0WP
316734ALLAM DariuszII+0WP
3215743AMBROZIAK Jerzy FOTOII0TS-R "Hetman" KoninWP
3357875ANASTAZIAK Maciej FOTOIV0UKS Ko軼ielecWP
3473827ANASTAZIAK Michalina0WP
356803ANCUTA AdamI+1956WP
3615744ANCUTA AndrzejII0UKS "Iskra" Pi豉WP
3765619ANCZARSKI WiktorIV0ULKS "SKOCZKI" S這panowoWP
3815745ANDERS MarcinII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
396731ANDRECKA JolantaIII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
4015746ANDRECKI MarianIV0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
4152947ANDREJCZUK WOJCIECH0WP
4236914ANDRYKOWSKI Marek0WP
4315747ANDRZEJAK Patrycja0UKS "P這myk" NeklaWP
4415748ANDRZEJEWSKA JoannaIV0WP
4531129ANDRZEJEWSKA Maja FOTOI1295UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4668012ANDRZEJEWSKA PaulinaIV0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
4774132ANDRZEJEWSKI Igor0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4875060ANDRZEJEWSKI JakubV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4974133ANDRZEJEWSKI Kamil0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
5075061ANDRZEJEWSKI PatrykV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
516873ANDRZEJEWSKI PaweII1721UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
526874ANDRZEJEWSKI TomaszII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
536875ANGLART Edward FOTOI1876UKS "Szach" WolsztynWP
5415749ANGLART PaweIII0UKS "Szach" WolsztynWP
5515751ANIOx MichaIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
5628539ANTAS Kacper FOTOIV0WP
5715752ANTCZAK DamianIV0WP
5815753ANTCZAK MarcinIII0WP
5915754ANTCZAK Miko豉jIV0WP
6074401Antkowiak HubertIV0WP
6115755ANTONIAK NataliaIII0LUKS "Iskra" MarzeninWP
6215756ANTONIAK WojciechII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
6315757ANTONICZ Rados豉wV0MKS przy MDK TrzciankaWP
6471539APOLINARSKA AgataIV0UKS ZSO W這szakowiceWP
6564222APOLINARSKA MartynaIII0UKS ZSO W這szakowiceWP
6664223APOLINARSKI Rados豉wIV0UKS ZSO W這szakowiceWP
6715759ARCISZEWSKI Filip0UKS "Iskra" Pi豉WP
6852413AUGUSTYNIAK CyrylIII0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
6974825AUGUSTYNIAK Fabian0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
7015760AUGUSTYNIAK Maciej0WP
7115761BABALSKI KarolV0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
7215762BABISZ Wojciech0WP
7377117Badic Adrianna0WP
7440615BADI Adrianna FOTOIV0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
7515763BADZI垶KI Jakub0MKS "Wicher" Zb御zyWP
7615764BAGI垶KA JuliaIV0UKS Ko軼ielecWP
7717449BAGNIUK Patrycja0WP
789841BAJERLEIN DawidK2044ASSz "Lipno" St瘰zewWP
7964320BAJON AleksanderV0UKS ZSO W這szakowiceWP
8037300BAJON B豉瞠jII0MKSz-W "Pat" Miejska G鏎kaWP
8155105BAJON MagdalenaIV0WP
8245106BAJON MajaIV0WP
8339117BAJON Martyna FOTOIV0WP
8450863BAKAJ Miko豉j FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
8575350BAKAJ TymoteuszIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
8623784BAKALARCZYK Bart這miejV0UKS Ko軼ielecWP
8715766BALCEREK Anna0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
8815767BALCEREK Bartosz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
8964819BALCERZAK AgataIV0UKS "P這myk" NeklaWP
9072395BALCERZAK MarcinV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
9115768BALCERZAK PaweIV0UKS "P這myk" NeklaWP
9230309BALCERZAK Wiktor0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
9330366BALEJA Tomasz0UKS Ko軼ielecWP
946830BALICKI Radoslaw0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
9515769BAxNDA GrzegorzIII0WP
9615770BAxNDA JoannaII1372WP
9715771BANACH Szymon FOTOI++2013LKS "Chrobry" GnieznoWP
986664BANACH WieslawK2055LKS "Chrobry" GnieznoWP
9942781BANACHOWICZ Mateusz FOTOIV0LKS "Piast" 字emWP
1006877BANASIAK DariuszI1738TS-R "Hetman" KoninWP
10115772BANASIAK RobertII0JKSz-W JarocinWP
10226446BANASIK AdamV0WP
10315774BANASZAK GrzegorzIII0UKS "P這myk" NeklaWP
10452692BANASZAK JulitaV0KTS KaliszWP
10515775BANASZAK ㄆkaszIII0MKS "Wicher" Zb御zyWP
10615776BANASZAK MichaIII0UKS "P這myk" NeklaWP
10740276BANASZAK Rafa0WP
10863852BANASZAK SzymonIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
10974669BANASZAK-ASLANCA DiyarIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
11055109BANASZEWSKA Agata FOTOIV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
11155110BANASZEWSKA Dominika FOTOV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
11251860BANASZEWSKI Hubert FOTOIV0UKS Ko軼ielecWP
11364427BANA BartoszII1415WP
11446460BARABASZ JacekII0UKS "Iskra" Pi豉WP
11541181BARABASZ JakubIII0UKS "Iskra" Pi豉WP
11636818BARANOWSKA MirelaII1338UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
11765862BARANOWSKI AdamV0WP
11815777BARANOWSKI AdamII1550WP
11915778BARANOWSKI MaciejII0WP
1206879BARANOWSKI TadeuszI1972WP
12115779BARA垶KA KarolinaII0WP
12215780BARA垶KI PaweIII0WP
12373732BARA垶KI WojciechIV0AZS PoznaWP
12453024BARCI垶KA Pola0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
12546619BARCI垶KI JeremiIV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
12631125BARCI垶KI TymoteuszII1323UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
1276880BARDELI ㄆkaszFM2188LKS "Chrobry" GnieznoWP
12817849BAREΘOWSKI MichaIV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
12915781BARGIEL AndrzejV0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
13015782BARLO WernerII0WP
13174924BARTCZAK AmeliaV0UKS "Smecz" KoninWP
13258531BARTCZAK OliverIV0UKS "Smecz" KoninWP
13374925BARTCZAK OliwiaV0UKS "Smecz" KoninWP
13477639BARTECZKA JakubV0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
13515972BARTKOWIAK BartoszIV0WP
1366881BARTKOWIAK Damian FOTOK2184KS KORONA ZakrzewoWP
13715973BARTKOWIAK JanuszII0WP
13876086BARTKOWIAK Ma貪orzataIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
13958025BARTKOWIAK Marek FOTOIII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
14056096BARTKOWIAK PatrykIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
14115974BARTKOWIAK RyszardIII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
14215975BARTKOWIAK Zenon0MKSz-W "Pat" Miejska G鏎kaWP
14315976BARTKOWSKI MichaV0UKS Ko軼ielecWP
14447039BARTΜMIEJCZAK Jakub0UKS Ko軼ielecWP
14515977BARTNIK IlonaV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
14641667BARTOSIK Aleksandra FOTOIII0KTS KaliszWP
14741671BARTOSZ Stanis豉wIV0KTS KaliszWP
14856043BARWI垶KA Ewa FOTOI1399KTS KaliszWP
14964219BARYx Maja0UKS Ko軼ielecWP
15022259BASI垶KI KrzysztofIII0WP
15126460BASI垶KI OskarIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
15257865BASZCZY垶KI GabrielII1280KSz ORΧ PleszewWP
15365670BASZCZY垶KI KacperIV0KSz ORΧ PleszewWP
15477632BASZY垶KI Kacper FOTOV0WP
15515978BA涉NT TomaszII1573KTS KaliszWP
15615979BA涉NT WojciechII0KTS KaliszWP
15715980BA浩NOW RomanIV0UKS "Iskra" Pi豉WP
15815981B。ZYK PiotrIV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
15958594B… J璠rzejV0LKS "Piast" 字emWP
16073432B… J璠rzej0NASZACH Nowy Tomy郵WP
1616876B… LeszekI2050WP
16215783B麗OUKI MaciejIII0WP
16315982BEBA MartaIV0WP
16415983BEDNAREK Robert0WP
16515984BEDNAREK SzymonIV0WP
16615985BEDNARKIEWICZ ㄆkaszIV0UKS "Polan" PoznaWP
16715986BEDNAROWICZ TadeuszII0WP
1686629BEJMA AnnaI0WP
1696883BEJMA WiolettaI0WP
17015987BEKALAREK KamilIII0WP
17115988BEKER AleksandraII0WP
17215989BEKER CezaryII1721UKS "Polan" PoznaWP
17330124BEKER OliwiaIV0WP
17415990BEKER Rados豉wII0WP
17515991BELKA AndrzejII+1815WP
17615992BELKA MartaI1657WP
17715993BELKA PatrykIII0WP
17815994BEMKE Maciej0WP
17960083BENDKA DominikIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
18026883BENGIER DawidIV0MKS "Wicher" Zb御zyWP
18162317BERLIK Monika FOTOII0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
18275062BERLIK Natalia0LKS "Chrobry" GnieznoWP
18315995BERNACZYK LeszekIII0ASSz "Lipno" St瘰zewWP
18415996BERNACZYK ㄆkasz FOTOII0ASSz "Lipno" St瘰zewWP
1856885BERNARD Ryszard FOTOFM2339KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
1866886BERNAT MarcinK2111ASSz "Lipno" St瘰zewWP
18715997BESZTERDA AndrzejIV0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
18815999BESZTERDA PiotrV0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
18925591BEWZIUK Anna FOTOIV0KTS KaliszWP
19026881BEWZIUK Marcin FOTOIV0KTS KaliszWP
19153027B牞EN FilipIV0UKS "Iskra" Pi豉WP
1926882B牞EN PaweK2147MKS przy MDK TrzciankaWP
19316000B犵KOWSKI MateuszV0WP
19416001BIADAx BartoszII0WP
19573661BIAzZYK ㄆkasz0WP
1966887BIAΒCKI MaciejK2078WP
19716002BIAΒK KrzysztofIV0WP
19856198BIA邘KA Romana0WP
1996888BIAΘOWSKI Adam FOTOK1824TS-R "Hetman" KoninWP
20016003BIAΘOWSKI Krzysztof FOTOII1766UKS Ko軼ielecWP
20116004BIAΧ DawidIV0MKS "Wicher" Zb御zyWP
20237303BIDOWANIEC AgataV0WP
20339190BIDOWANIEC MagdaV0WP
20416005BIEDECZY垶KI AdamII0WP
20574915BIEDERMANN MagdalenaV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
20616006BIEGANEK DawidV0UKS "Szach" WolsztynWP
20771542BIEGA垶KA Anna0UKS ZSO W這szakowiceWP
2086589BIEGA垶KA MartaIII0JKSz-W JarocinWP
20970852BIEGA垶KA Zuzanna0UKS ZSO W這szakowiceWP
21054828BIEGA垶KI Miko豉j FOTOIII1072UKS ZSO W這szakowiceWP
21158261BIEGA垶KI Szymon FOTOIII0UKS ZSO W這szakowiceWP
21273656BIELA Katarzyna0GKS Gorzyce WWP
21329906BIELA Wojciech FOTOII1569GKS Gorzyce WWP
21475823BIELAK Maciej0WP
2156592BIELAN Jakub1821KTS KaliszWP
21616007BIELAWSKA PaulinaIV0WP
21756275BIELECKI Wojciech FOTOIV0UKS "Smecz" KoninWP
21827768BIELEJEWSKI ㄆkaszIII0AZS PoznaWP
21970933BIENIEK JacekI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2206890BIENIEK PrzemyslawK2110OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
22131188BIE堲OWSKI Jakub0LKS "Piast" 字emWP
22231189BIE堲OWSKI Szymon0LKS "Piast" 字emWP
22331187BIE堲OWSKI Tomasz0LKS "Piast" 字emWP
22416008BIERx DominikaV0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
22563854BIERNACIK Jakub0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
22652966BIERNACKA Martyna0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
22730098BIERNACKI B豉瞠jIII1428MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
22816010BIERNACKI KacperIII0MKSz-W "Pat" Miejska G鏎kaWP
22952965BIERNACKI MarcinV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
23026253BIERNAT PaulinaIV0KTS KaliszWP
23124961BIERNAT 畝klinaIV0M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
23216013BIGAJ JakubIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
23316014BIGAJ PiotrIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
23416015BIGDOWSKI Konrad0WP
23516016BIJAK AndrzejII0WP
23650517BILI垶KI Jan0UKS "Smecz" KoninWP
23730358BIMKIEWICZ FilipIV0MKS "Wicher" Zb御zyWP
23821373BINERT JanuszI0WP
23970287BINIAK ZuzannaII0NASZACH Nowy Tomy郵WP
24016017BINIAKOWSKI Bart這miejIV0UKS "Szach" WolsztynWP
24116018BINIEK DanielIV0OSz "Baszta" Szamotu造WP
24216019BINIEK Joanna0WP
24370844BINKOWSKI HubertIV0LKS "Piast" 字emWP
24448372BINKOWSKI Jakub FOTOIV0AZS PoznaWP
24516020BINKOWSKI ㄆkaszIV0UKS "Szach" WolsztynWP
2466665BISZOF HenrykI1610LKS "Chrobry" GnieznoWP
24716021BITTNER S豉womirV0WP
24816023BLACHOWSKI Jerzy0WP
24932047BLUS Piotr FOTOIII1539WP
2506831BxCHOWIAK BartoszIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
25116024BxSZCZAK AnnaII0WP
25242247BxSZCZYK Antoni0ASSz "Lipno" St瘰zewWP
25366464BxSZCZYK JakubV0UKS "P這myk" NeklaWP
25416025BxSZCZYK TomaszIII0KTS KaliszWP
25550677Bx浩J Igor FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
25616026Bx浩JEWSKA IlonaIV0WP
25728447Bx浩JEWSKI Marcel FOTOIV0UKS "Smecz" KoninWP
25816027Bx浩JEWSKI Micha0WP
25916028BㄐDEK IwoIV0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2606894BΜCH MarcinI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
26116029BΜCH Miros豉wa0WP
26216030BΜSZYK KrzysztofaII0UKS "Szach" WolsztynWP
26326461BΜSZYK MartaIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
26421440BΜSZYK Mieczys豉w0WP
26516031BΜSZYK Robert0WP
26616032BΜSZYK WojciechII1563UKS "Szach" WolsztynWP
26716033BΜTNY MarekIII0UKS "Polan" PoznaWP
26816034BOCHENEK MichaV0WP
26916035BOCHE垶KA LeokadiaIV0WP
27016036BOCIAN Angelika0UKS "Skoczek" KopanicaWP
27126893BOCIAN BartoszII1537MKS "Wicher" Zb御zyWP
27216037BOCIAN MarcinV0MKS "Wicher" Zb御zyWP
27360762BOCZEK Lena0KTS KaliszWP
27465672BOGACZ HannaIV0KSz ORΧ PleszewWP
2757102BOGAWSKA MariaI+1746RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
27632347BOGAWSKI PAWE FOTOIII0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
2776832BOGDA垶KA KatarzynaI0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
27816038BOGDZIEL Dariusz0WP
27916039BOGRYCEWICZ AdamIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
28069457BOGUCKA BarbaraV0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
28116040BOGUCKI Borzys豉wIII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
28269448BOGUCKI JanV0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
28369462BOGUCKI PiotrV0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
28416041BOGUSKI Tomasz0WP
28516042BOGUSxWSKI KarolIV0WP
28616043BOGUSxWSKI Konrad0WP
28774540BOGUSZEWSKI Szymon0UKS "P這myk" NeklaWP
28861080BOJANOWSKI MarcinIII1348WP
2896714BOK AleksandraII0MKS "Wicher" Zb御zyWP
29016045BOLESTA Justyna0LKS "Plezuro" SkokiWP
2916676BONAREK LeszekII+0LKS "Piast" 字emWP
29216047BONIN KrystianIII0WP
29316048BORCZON AndrzejIII0WP
29416049BORECKI KazimierzIII0WP
29564765BOREK JanV0AZS PoznaWP
29616050BOREK J霩efII0WP
29716418BORKOWSKA Anna0MKS "Wicher" Zb御zyWP
29816051BORKOWSKI Jakub0MKS "Wicher" Zb御zyWP
29961742BORKOWSKI MarcinIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
30030123BORKOWSKI Mi這szIV0WP
30173041BORKOWSKI Pawe FOTOIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
30261743BORKOWSKI Stanis豉wIII0MKS przy MDK TrzciankaWP
30316052BOROWIAK JanV0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
30416053BOROWIAK MateuszII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
30516054BOROWICKA Julianna0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
30652911BOROWSKI KacperIV0KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
30719160BOROWSKI RomanIII0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
30816055BOROWSKI ZbigniewIII0WP
30916056BORTEL SzymonIV0WP
31016057BORUTA SebastianIV0JKSz-W JarocinWP
31116058BOSACKI MarcinII0WP
31253444BOTTA CezaryIII0OSz "Baszta" Szamotu造WP
31316059BO浩K ㄆkaszIV0WP
31416060BO浩K MichaIV0WP
31516061BO涔O Adrian0MKSz-W "Pat" Miejska G鏎kaWP
31658968B粑KO Kacper0MKS "Wicher" Zb御zyWP
31754222BRACIKOWSKI Sebastian0UKS "P這myk" NeklaWP
31816062BRAMBOR MonikaIV0WP
31916063BRDY RafaIII0UKS Ko軼ielecWP
32016065BREWKA Emilia FOTOII1321LKS "Piast" 字emWP
32160774BRODECKI WojciechV0UKS "P這myk" NeklaWP
32269744BRODNIEWICZ Karolina0WP
32339187BRODZI垶KI ErykII1490M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
32416066BRONIARCZYK Tomasz0WP
32516067BRONIECKI Bartosz0WP
32616068BRONISZEWSKA Agata0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
32776415BRONKA KacperV0NASZACH Nowy Tomy郵WP
32877519BROZYNSKI Patryk0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
32916069BRUCH Ma貪orzata FOTOII1462M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
33016070BRUCH MonikaIV0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
33116071BRUCH Tomasz FOTOII1625M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
33216073BRUDER AdamII1630WP
33352802BRUDΜ AleksanderIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
33416074BRUDΜ PaweIII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
3356898BRUS TomaszK2110KTS KaliszWP
33616075BRU AlicjaIII0WP
33716076BRU MajaII0WP
3386897BRU MartaIV0KTS KaliszWP
33916077BRYGIER Waldemar0WP
34055076BRYL Igor0MKS "Wicher" Zb御zyWP
34173723BRYL Jakub0KS ,,GOK Dwie Wie瞠 Brze幡o"WP
34217547BRYLEWSKI ㄆkasz0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
34320736BRYLSKI Kamil0LKS "Chrobry" GnieznoWP
34444357BRYSKA Arkadiusz FOTOIII0WP
34522894BRYZA AgnieszkaIV0MKS "Wicher" Zb御zyWP
34616078BRYZA Patryk0MKS "Wicher" Zb御zyWP
3476899BRZEZINSKA MariolaI0WP
3486900BRZEZINSKI HenrykI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
34938227BRZEZI垶KA WeronikaIII1100UKS "Smecz" KoninWP
35068896BRZEZI垶KI Bartosz FOTO0UKS Ko軼ielecWP
35125037BRZEZI垶KI Marcin FOTOIII0UKS "Smecz" KoninWP
35238228BRZEZI垶KI MarekIV0UKS "Smecz" KoninWP
35374404Brze幡iak AleksanderV0WP
35416079BRZOZA JakubIII0UKS "Szach" WolsztynWP
35547032BRZYCHCY Bart這miejV0UKS "P這myk" NeklaWP
35641705BRZYCHCY JakubIV0UKS "P這myk" NeklaWP
35716080BUCHAx ArkadiuszII0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
35870724BUCHAx Patryk0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
35917467BUCHAx TomaszII+1939MKS "Wicher" Zb御zyWP
36016081BUCHELT ArkadiuszIV0TTSz "T璚za" TurekWP
36116082BUCHOWIECKI MarcinIII0UKS "Polan" PoznaWP
36245419BUCHOWSKI DawidIV0UKS "GAMBIT" BuczWP
3636854BUCHOWSKI Rados豉wII+1797UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
36416083BUCZY垶KI ㄆkaszV0WP
36558886BUDA Artur0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
36658029BUDA Tomasz FOTOIV0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
36746078BUDYCH Szymon FOTOIV0ULKS "SKOCZKI" S這panowoWP
36816084BUDZIAΜWSKA AgnieszkaIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
36916085BUDZIAΜWSKI TomaszV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
37058495BUDZI垶KI JakubV0UKS "Smecz" KoninWP
37124100BUGAJ KacperV0KTS KaliszWP
3726902BUGAJ Miko豉jI+2039GKS Gorzyce WWP
37340448BUGAJEWSKI J霩ef FOTOII1270UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
37416086BUJAK DanielIII0MKS przy MDK TrzciankaWP
37516087BUJAK JacekIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
37622260BUKOWIECKI MaksymilianV0WP
3774644BUKOWSKA KatarzynaK++1912TS-R "Hetman" KoninWP
37864077BUKOWSKI IgorIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
37916089BUKSAKOWSKA IrenaIII0WP
3806903BUKWA Jaros豉wI1970M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
38122386BUKWA JerzyIII0M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
38262349BUKWA Julia0KTS KaliszWP
3836904BUKWA KarolinaI1841M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
38462350BUKWA Mi這sz0KTS KaliszWP
38516091BULI垶KI RafaII1911Raszyn PoznaWP
38616090BULI垶KI TadeuszIII0Raszyn PoznaWP
38716099BUxWA MateuszIII0WP
3886905BURDZINSKA JoannaI0WP
3896906BURDZINSKI DanielI0WP
3906907BURDZINSKI MaciejI0WP
3916908BURDZINSKI SlawomirI0WP
39216093BUREK DariuszIV0WP
39362348BURY AmeliaIV0KTS KaliszWP
39462347BURY WiktorIV0KTS KaliszWP
39552963BURZY垶KI KacperIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
39616094BURZY垶KI KrzysztofIII0WP
3976909BURZY垶KI W豉dys豉w FOTOI0Raszyn PoznaWP
39831193BUS Jakub FOTOIV0LKS "Piast" 字emWP
3996820BUSKO MonikaI1526UKS "Szach" WolsztynWP
40016095BU匠O ArturV0UKS "Szach" WolsztynWP
4016910BU匠O MagdalenaII0UKS "Szach" WolsztynWP
40230482BUTYROWSKI Marcel FOTOI1886LKS "Chrobry" GnieznoWP
40358757BYCZY垶KI Patryk0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
40430327BYRA Aron FOTOII1326M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
40543911BZD癿A Bart這miejII1495KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
40624964BZD癿A MariaIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
40754961BZDZIEL MarcinIII0ULKS "SKOCZKI" S這panowoWP
40864081CALI垶KI Bruno FOTOIV0KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
40916100CAx DawidIII0UKS "P這myk" NeklaWP
41022053CARABULEA Maria FOTOWFM1932KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
41116102CEGIELSKI Bartosz0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
41216103CELKA KonradIII0WP
41364514CEMBROWICZ El瘺ietaV0WP
4146911CENKIER Robert FOTOI1926JKSz-W JarocinWP
41560631CERAJEWSKA Agata FOTOIII0UKS ZSO W這szakowiceWP
41646620CHACZY垶KI KamilI1649KS KORONA ZakrzewoWP
41728822Chawko Jakub0WP
41857143CHEΚI垶KI JerzyII0WP
41940574CH犴I垶KA WeronikaIV0UKS "Smecz" KoninWP
42025981CH犴I垶KI Bart這miej FOTOIII1230UKS "Smecz" KoninWP
42168902CH犴I垶KI Bartosz FOTO0UKS Ko軼ielecWP
4226833CH犴I垶KI RemigiuszII1723UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
42356097CH呇 KrystianV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
42465685CHLASTA JoannaIV0KSz ORΧ PleszewWP
42574929CHLASTA LidiaV0KSz ORΧ PleszewWP
42619162CHLEBOWSKI Artur0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
42717518CHΜPEK KatarzynaII1456MKS "Wicher" Zb御zyWP
42816104CHΜPEK MagdalenaII0MKS "Wicher" Zb御zyWP
42916105CHMIELARZ Maciej FOTOI+1950OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
43016106CHMIELECKI KsaweryIV0WP
43173744CHMIELEWSKI HubertIV0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
43236743CHMIELEWSKI JacekIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
43336745CHMIELEWSKI LeszekV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4346912CHMIELEWSKI MichalI1946KTS KaliszWP
4356913CHMIELEWSKI MiroslawI1675TS-R "Hetman" KoninWP
43616107CHMIEST ㄆkaszII1638WP
43758753CHODKIEWICZ Konrad0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
43857655CHODOR MaciejV0UKS "Polan" PoznaWP
43960764CHOJA Zofia0KTS KaliszWP
44068003CHOJNACKA AdaIII0M-GOK "GAMBIT" 奸esinWP
4416914CHOJNACKA MagdalenaI++1899WP
44216108CHOJNACKI Bart這miej0UKS "P這myk" NeklaWP
4436915CHOJNACKI Krzysztof FOTOIM2364LKS "Chrobry" GnieznoWP
44416109CHOJNACKI PaweV0UKS "P這myk" NeklaWP
4456916CHOJNACKI PiotrI2031WP
4466653CHOJNACKI TomaszI+1899AZS PoznaWP
44721286CHOJNACKI WojciechIII1547WP
44816110CHOJNACKI ZbigniewII0WP
44916111CHOJNACKI Zdzis豉wIII0WP
45075385CHOLEWA JanIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4516917CHOLEWA MariaI++1717AZS PoznaWP
4526918CHOLODOWSKI Marcin0WP
45363870CHOMSKA MartynaIII0UKS ZSO W這szakowiceWP
45436863CHOR*YCZEWSKA Weronika FOTOIII1217KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
45516112CHOREMSKA Zuzanna FOTOI1303UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
45626417CHOREMSKI S豉womirII1454WP
45716113CHRAPA MagdalenaIII0WP
45816114CHRAPA Monika0WP
45916115CHRAPA OskarIV0UKS "Szach" WolsztynWP
46016116CHROMICZ AndrzejII1272RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
46116117CHROMIEC MichaIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
46250490CHR紎T HugoII1477MMKS "Wieniawa" LesznoWP
46350489CHR紎T MaksymIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
46416118CHRZAN WojciechIII0WP
46517468CHRZANOWSKI PiotrIV0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
46653271CHUCHRACKI Jakub0LKS "Piast" 字emWP
46743853CHUDZIAK Maja0UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
46816119CHUDZI垶KA Letycja0WP
46916120CHUDZI垶KI BartoszII0WP
47016121CHUMSKI AndrzejII0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
47126884CHWAΘOWSKI MaksymilianV0MKS "Wicher" Zb御zyWP
4726920CHWILKOWSKI GabrielI1951M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
4736609CHWILKOWSKI Sebastian0WP
47475900CIACH Julia0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4756921CIAZELA AleksandraI1882WP
47616122CI*ELA JakubII0WP
47716123CI*ELA Ma貪orzataII0WP
47826797CICHARSKI DanielII1457OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
47916124CICHOCKA NataliaV0LKS "Piast" 字emWP
48016125CICHOCKI DanielIII0LKS "Piast" 字emWP
48116126CICHOCKI FilipV0WP
48216127CICHOCKI KrzysztofIII0WP
48316128CICHOMSKA MonikaV0UKS Ko軼ielecWP
48462610CICHO JadwigaIV0AZS PoznaWP
48559165CICHO LudwikII1069AZS PoznaWP
48670242CICHO Mieczys豉wIII1213AZS PoznaWP
48729340CICHY Kamil0UKS "Skoczek" KopanicaWP
48825590CICHY Piotr FOTOIV0KTS KaliszWP
48964128CIELMA BartoszV0WP
49016129CIENIAWA DanielII0ASSz "Lipno" St瘰zewWP
49175066CIESIELSKA MagdalenaIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
49275058CIESIELSKA MariaIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
49369432CIESIELSKI BartoszIV0LKS "Piast" 字emWP
49429236CIESIELSKI KacperII1210RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
49516130CIESIELSKI Maciej0UKS "P這myk" NeklaWP
49650221CIESIELSKI Marceli FOTOII1484KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
49777614CIESIELSKI WiktorV0UKS "Szach" WolsztynWP
49840204CIESI垶KA WeronikaI1488AZS PoznaWP
499741CIESI垶KI AndrzejI1767AZS PoznaWP
50016131CIESZY垶KI GrzegorzII0WP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006