Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 21:39:18
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
150150512KLAMA Jakub0UKS "Smecz" KoninWP
150267565KLAMANN Kornel0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
150339989KLASKA SzymonIII0KTS KaliszWP
150417528KLASSURA Izabella0UKS KościelecWP
150516443KLEBAN KamilIII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
150675798KLEDZIK PiotrV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
150775799KLEDZIK RafałIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
150852804KLEIN MarcelIII0UKS "Szach" WolsztynWP
150916444KLEINERT MateuszIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
151016445KLESZCZ AgnieszkaIV0ASSz "Lipno" StęszewWP
151116446KLESZCZ SebastianV0WP
151240530KLESZKA JoannaIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
151375808KLIBER AntoniIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
151443934KLIBER FilipIII1362KTS KaliszWP
151516447KLIEMANN Edyta0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
151653004KLIMEK DawidV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
151775815KLIMKO NataszaII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
151864249KLIMKOWSKI Jan FOTOI1817UKS "Smecz" KoninWP
151942672KLIMKOWSKI Mateusz FOTO0WP
152016448KLÓSAK Jan0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
152173300KLUCZYŃSKI PiotrV0KS KORONA ZakrzewoWP
152263888KLUJ JonaszIII1115MKS "Wicher" ZbąszyńWP
152316449KLUPŚ MikołajV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
152470766KŁAPEĆ Adam FOTOIII1160KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
152573782KŁOS Wojciech FOTOII1420KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
152629821KŁOSOWSKA MichalinaV0UKS KościelecWP
152729388KŁOSOWSKI WiktorV0UKS KościelecWP
152816450KMIECIAK KamilaIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
152973680KMIECIAK SzymonV0UKS "Płomyk" NeklaWP
153022633KMITA MateuszV0UKS KościelecWP
153164657KNIEWEL Sebastian0WP
153259335KNIŻEWSKA Aleksandra0KTS KaliszWP
153322632KNOP Patryk0WP
153416451KNYCHAŁA JoachimII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
153570899KOBUS AgataII0WP
15366655KOBYLECKI AndrzejII0WP
153725544KOCIEMSKA EwaII0TS-R "Hetman" KoninWP
153816452KOCIOŁEK AgnieszkaV0WP
153926463KOCUR KlaudiaII0UKS "Szach" WolsztynWP
154026464KOCUR NorbertIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
154175067KODRANC KrystianV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
154255503KOJDER Jakub0KSz "Wieża" ŚmigielWP
154319168KOKOCIŃSKI Marcin0KSz "Wieża" ŚmigielWP
154439347KOKOT OskarV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
154517771KOLANOWSKI MaciejIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
154640015KOLAŃSKI Jakub FOTOIII0AZS PoznańWP
154756194KOLENDO Dominika FOTOIV0WP
15487024KOLENDO FilipK2192WP
154959362KOLENDO Kajetan FOTOIII0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
15507025KOLENDO MateuszK2174WP
15517026KOLENDO TomaszI2019WP
155259363KOLENDO Tymon FOTOIV0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
155373924KOLIGAT Anita FOTO0UKS KościelecWP
155473925KOLIGAT Kinga FOTO0WP
15557027KOLINSKI Stanislaw FOTOI1783LKS "Piast" ŚremWP
155617423KOLIŃSKI AntoniIV0LKS "Piast" ŚremWP
15577028KOLODZIEJSKI DamianI++0WP
155867813KOLSKI JędrzejIV0ASSz "Lipno" StęszewWP
155958982KOŁACKI GustawV0LKS "Piast" ŚremWP
156046459KOŁDUŃSKA Aleksandra0UKS "Iskra" PiłaWP
156161328KOŁO FilipIV0KSz ORŁY PleszewWP
156250181KOŁO MikołajIII0KSz ORŁY PleszewWP
156373775KOŁODZIEJ HubertIV0KSz ORŁY PleszewWP
156450287KOŁODZIEJ KingaIV0KSz ORŁY PleszewWP
156525031KOŁODZIEJCZAK AleksandraIV0WP
156658756KOŁODZIEJCZAK DamianV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
156759771KOŁODZIEJSKA-SKURNIAK MagdalenaV0KTS KaliszWP
156816453KOŁODZIEJSKI EmilV0WP
156916454KOŁODZIEJSKI MateuszIV0WP
157016455KOMINEK FilipIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
157140361KOMMISARCZYK WiktorV0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
157216456KOMOROWICZ DanutaII0WP
15737030KOMOROWICZ MarekI0WP
157425995KOMOROWSKI Konrad0UKS KościelecWP
157553689KONDEJ Jan FOTOV0WP
157659443KONECKI BłażejV0KS KORONA ZakrzewoWP
157759445KONECKI WiktorV0KS KORONA ZakrzewoWP
15786612KONIAREK Dominika0WP
15796613KONIAREK Klaudia0WP
15807031KONIAREK MarianI0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
15816614KONIAREK RomanI0WP
158264512KONIECZKA KatarzynaV0WP
158358533KONIECZKA Konrad FOTOII1343UKS "Smecz" KoninWP
158461843KONIECZKA SzymonIII1007LKS "Chrobry" GnieznoWP
158551813KONIECZNA JuliaII0UKS GCK SękowoWP
158663871KONIECZNY AdrianIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
158751814KONIECZNY MarekIII0UKS GCK SękowoWP
158816460KONIECZNY MarekII1774LKS "Plezuro" SkokiWP
158964654KONIECZNY Mikołaj0WP
159054965KONITZ AgataV0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
15917032KONIUK WaldemarI0WP
15927033KONOPKA TomaszI+1959MMKS "Wieniawa" LesznoWP
159374928KONRADY ZuzannaV0KSz ORŁY PleszewWP
159417354KOPACKA NataliaII+1221OTSz Ostrów WielkopolskiWP
159559809KOPEK Czesław0WP
159616461KOPER Konrad FOTOII1644Raszyn PoznańWP
159725652KOPERSKA Nina FOTOII1351UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
15986838KOPRAS Bartosz0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
159916462KOPYDŁOWSKI WaldemarII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
160025996KORAL Eryk0UKS KościelecWP
160140089KORALEWSKA Iwona FOTOII0UKS "Płomyk" NeklaWP
160274908KORBACZ Jan FOTO0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
160374909KORBACZ Paweł FOTOV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
160474910KORBACZ Piotr FOTOV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
160516463KORCZ MarekII1476KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
160668178KORCZEWSKI KsaweryV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
160750342Kordek Norbert0MKS przy MDK TrzciankaWP
160829238KORDON Paweł0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
160931124KORDUS Maciej FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
161025985KORDUS WiktorIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
161116464KOREK JarosławII0WP
16126615KOREK TobiaszIII0WP
161353601KORTUS PiotrIV0OSz "Baszta" SzamotułyWP
161430037KORYCKI Michał FOTOIII1485KTS KaliszWP
161536843KORYTOWSKI GracjanIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
161640023KORYTOWSKI SebastianIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
161774128KORZYSTKA MaksymilianV0WP
161840376KORZYSTKA WiktorII1220KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
161922777KOSCHANY Tobiasz FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
16206855KOSCIANSKI RomanII+1775UKS "KSM Tęcza" KościanWP
162116465KOSECKI KrystianII0UKS "Płomyk" NeklaWP
162273726KOSMALA Mateusz0KS ,,GOK Dwie Wieże Brzeźno"WP
162347046KOSMALSKA Maja FOTOIV0UKS "Smecz" KoninWP
162458530KOSMALSKI Marceli0UKS "Smecz" KoninWP
16257036KOSMOWSKI Piotr FOTOI2075Raszyn PoznańWP
162626895KOSS SzymonV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
162733977KOSTECKA Marika FOTOI++1910ASSz "Lipno" StęszewWP
162837298KOSTECKI SamuelII+1574ASSz "Lipno" StęszewWP
162922837KOSTENSKI Hubert0UKS "Polan" PoznańWP
163046768KOSTERA HubertIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
163162460KOSTRZEWA KarolIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
163239122KOSTRZEWA Norbert0UKS KościelecWP
163352523KOSTRZEWA Patrycja0WP
163421087KOSTUSIAK Aleksander0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
163521088KOSTUSIAK Kamil0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
163642301KOŚCIUSZKO FilipII1462ASSz "Lipno" StęszewWP
163776443KOT Stefan0WP
163840846KOTECKA AldonaV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
163958990KOTLIŃSKI HenrykIII1219WP
164043391KOTUR JanV0WP
164116466KOWALCZYK BartoszV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
164221722KOWALCZYK Jacek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
16437038KOWALEWICZ Kacper FOTOI1710UKS "Szach" WolsztynWP
164416467KOWALEWICZ ŁukaszII0WP
164516468KOWALEWICZ MarlenaII0WP
164653068KOWALEWSKA PatrycjaII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
164716469KOWALONEK WiktorIV0WP
164830322KOWALSKA JuliaIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
16491253KOWALSKA SaraI++1869WP
165058641KOWALSKI AntoniV0LKS "Piast" ŚremWP
165158505KOWALSKI BartłomiejV0UKS "Smecz" KoninWP
165258702KOWALSKI FilipIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
165370084KOWALSKI Jakub0LKS "Piast" ŚremWP
165425033KOWALSKI Jakub FOTOIII1193UKS "Smecz" KoninWP
165558597KOWALSKI KamilIV0LKS "Piast" ŚremWP
165630326KOWALSKI KrzysztofIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
165726638KOWALSKI Krzysztof FOTOIII1055RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
165858165KOWALSKI MaksV0LKS "Piast" ŚremWP
165945421KOWALSKI MateuszV0UKS "GAMBIT" BuczWP
166058703KOWALSKI MichałV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
166116470KOWALSKI RyszardII0Raszyn PoznańWP
166273930KOWALSKI Szymon FOTO0UKS KościelecWP
166349845KOWALSKI Waldemar0WP
16646601KOWALSKI ZbigniewI0WP
16651534KOWARA MagdalenaK1917MKS przy MDK TrzciankaWP
16667040KOWZAN PiotrK2195TTSz "Tęcza" TurekWP
166768892KOZA Krzysztof FOTOV0UKS KościelecWP
166816471KOZAK IzabelaIV0WP
166922233KOZAK KrzysztofIII0WP
167040369KOZDRA MateuszIV0WP
167116472KOZERSKI KrzysztofV0UKS "Płomyk" NeklaWP
16727041KOZLIK MagdalenaI0ASSz "Lipno" StęszewWP
16737042KOZLOWSKA MarzenaK++1926LKS "Piast" ŚremWP
16747043KOZLOWSKI Tomasz FOTOI++1893LKS "Piast" ŚremWP
167522892KOZŁOWICZ AdrianIII1368MKS "Wicher" ZbąszyńWP
167653005KOZŁOWICZ Paulina0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
167716473KOZŁOWSKA IgaIII0WP
167823521KOZŁOWSKA KazimieraIII0WP
167963883KOZŁOWSKI Bartosz0UKS GCK SękowoWP
168016474KOZŁOWSKI DenisV0WP
168116458KOZŁOWSKI Filip0LKS "Piast" ŚremWP
168254636KOZŁOWSKI KarolII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
168316475KOZŁOWSKI ŁukaszII0LUKS "Iskra" MarzeninWP
168459603KOZŁOWSKI MaciejIII0KTS KaliszWP
168548243KOZŁOWSKI Mateusz FOTOV0WP
168677640KOZŁOWSKI Tymoteusz0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
168762092KOŹLECKI BronisławIV0WP
168816476KOŹLIK ElżbietaII0UKS "Szach" WolsztynWP
168916477KOŹLIK KrystianII0UKS "Szach" WolsztynWP
16906821KOŹLIK LukaszII0UKS "Szach" WolsztynWP
169165549KOŹMIŃSKI AntoninaII0NASZACH Nowy TomyślWP
169240205KRAJDOCHA NikodemIII0UKS "Iskra" PiłaWP
169364637KRAJEWSKA SoniaIV0POLONIA Środa Wlkp.WP
16947044KRAJEWSKI KazimierzI1943WP
169516478KRAJEWSKI TomaszIV0UKS "Szach" WolsztynWP
169659513KRAMAREK AnnaIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
169744535KRAMAREK Marek0WP
16987045KRASINSKI RafalI+1887KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
169942246KRASIŃSKI Damian FOTOII1432LKS "Chrobry" GnieznoWP
170045931KRASIŃSKI KamilII1476LKS "Chrobry" GnieznoWP
170171947KRASKA GabrielaIV0UKS "Smecz" KoninWP
170261834KRASNODĘBSKA HannaV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
17037046KRASOWSKI SlawomirK1877WP
17046839KRASZEWSKI JanIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
17056594KRAUZE HubertI1956KTS KaliszWP
170616479KRAUZE PiotrIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
170746758KRAWCZYK Bernadetta0MKS przy MDK TrzciankaWP
17087047KRAWCZYK GrzegorzI0WP
170952805KRAWCZYK IgorIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
171052806KRAWCZYK Kacper0UKS "Skoczek" KopanicaWP
171117530KRAWCZYK MagdalenaIV0UKS "Szach" WolsztynWP
171274783KRAWCZYK MarcelV0KSz ORŁY PleszewWP
171358026KRAWCZYK Mateusz FOTOIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
171465510KRAWCZYK Milena0WP
171516480KRAWCZYK PiotrII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
17167048KRAWCZYK StanislawI+2103WP
17177049KRAWCZYK Zbigniew FOTOI1608WP
171816481KRAWCZYŃSKI SzymonIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
17196707KRAWIEC IrenaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
172076175KRAWIECKA AnnaV0WP
172145098KRĄŻYŃSKI Miłosz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
172275262KRECZYŃSKI PiotrV0WP
172369512KRENC Mikołaj FOTOIV0WP
17247050KREPCZYNSKA SylwiaI0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
17257051KREPCZYNSKI PawelI2095M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
172616482KRETSCHMER Daniel FOTOIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
172716483KRETSCHMER Mateusz0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
172816484KRETSCHMER SebastianIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
172916485KRĘPCZYNSKI MaciejII0WP
173022456KRIGER Iwona FOTOII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
173116486KROCZKA DamianII1543LKS "Chrobry" GnieznoWP
173261694KROLL FranciszekV0KS KORONA ZakrzewoWP
173361695KROLL JanV0KS KORONA ZakrzewoWP
173416414KROMSKI KamilII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
173516487KRÓL AnnaIII0WP
173622663KRÓL Marcin FOTOI1619UKS "Smecz" KoninWP
173716488KRÓL RobertII0UKS "Polan" PoznańWP
173856108KRÓLAK Bartłomiej0WP
173916489KRÓLAK Dominika FOTOII1503M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
174017538KRÓLAK MargaritaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
174116490KRÓLAK Nikola FOTOII1348M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
174236510KRÓLIK ZenonII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
174322838KRÓLIKIEWICZ PatrykIV0WP
174442784KRÓLIKOWSKA Aleksandra FOTOIV0LKS "Piast" ŚremWP
174564034KRUCZYŃSKA MartaIV0WP
174636742KRÜGER FilipV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
174767232KRUGIOŁKA RobertIII0UKS GCK SękowoWP
174865886KRUGIOŁKA SebastianIV0UKS GCK SękowoWP
174977922KRUK Julianna0UKS ZSO WłoszakowiceWP
17507054KRUPA BartlomiejI1987Raszyn PoznańWP
175144190KRUPA Patryk0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
175256980KRUPIŃSKI Krzysztof FOTOIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
175357713Krupiński RyszardII1535TS-R "Hetman" KoninWP
175459020KRUSZEWSKI-KOŚCIUSZENKO DanielV0WP
175562093KRUSZKA MarekIV0WP
175665621KRUSZONA Jan0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
175765620KRUSZONA RadosławV0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
175816492KRUSZONA RomualdIII0WP
175928446KRYCH Dominik FOTOIII0UKS "Smecz" KoninWP
176024844KRYCH Klaudia0UKS KościelecWP
176123785KRYCH ŁukaszIV0UKS KościelecWP
17626631KRYCH WaldemarK0WP
176330344KRYGER Monika0WP
17647055KRYGIER Ireneusz FOTOI1917LKS "Chrobry" GnieznoWP
176575825KRYGIER Mikołaj0WP
176616494KRYGOWSKA Natalia0WP
176745099KRYJOM MarcinV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
176822061KRYJOM Mateusz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
176916495KRYSMALSKI JakubIII0UKS "Szach" WolsztynWP
177063889KRYSTEK BartoszIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
17717056KRYSTOFIAK TomaszI++2071OSz "Baszta" SzamotułyWP
177263890KRYŚ PatrykV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
17737057KRZANOWSKI JanuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
177416496KRZEMIEŃSKI Kamil0WP
17757058KRZESZEWSKI MaciejII0UKS "Iskra" PiłaWP
177659723KRZESZEWSKI MieszkoIII0KTS KaliszWP
177764712KRZESZEWSKI MiłoszIV0KTS KaliszWP
177862094KRZESZKIEWICZ LechIV0WP
177916498KRZEWINA DariaIII0WP
178016499KRZEWINA Marcin0WP
178116500KRZEWIŃSKI Dariusz FOTOII1367TS-R "Hetman" KoninWP
178275656KRZYWANIA JakubV0ASSz "Lipno" StęszewWP
178375657KRZYWANIA Szymon0ASSz "Lipno" StęszewWP
17841385KRZYZANOWSKI BartoszI0WP
17857060KRZYZANOWSKI PatrykI+2088WP
178616501KRZYŻAN TomaszIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
178747306KRZYŻOSTANIAK KacperV0TTSz "Tęcza" TurekWP
178847307KRZYŻOSTANIAK KingaIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
178959495KUBACKI JakubV0UKS "Iskra" PiłaWP
179077353KUBANEK Michał0MDK WągrowiecWP
179140176KUBASIK AleksandraI1339KTS KaliszWP
179216502KUBASZEWSKI KrzysztofIV0WP
179316503KUBCZAK ŁukaszIII0KTS KaliszWP
179450184KUBCZAK NataliaIII0KTS KaliszWP
179563872KUBECZKO DominikV0WP
179664042KUBECZKO FilipIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
179770308KUBECZKO JakubV0WP
179858595KUBERA StanisławIV0LKS "Piast" ŚremWP
179926896KUBERSKI KrzysztofV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
180016504KUBIACZYK Karol0UKS "Płomyk" NeklaWP
180146384KUBIACZYK Małgorzata FOTOIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
180274543KUBIACZYK MichałV0UKS "Płomyk" NeklaWP
180317364KUBIACZYK MikołajIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
180446385KUBIACZYK Natalia FOTO0UKS "Płomyk" NeklaWP
180540529KUBIAK AleksandraI1395MKS "Wicher" ZbąszyńWP
180616505KUBIAK DariuszII1399KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
180756346KUBIAK DawidIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
180822140KUBIAK ElizaII1337KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
180945420KUBIAK MarcinIV0UKS "GAMBIT" BuczWP
181056095KUBIAK OskarIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
181175470KUBIAK WiktoriaIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
181216507KUBIAK WojciechII0TTSz "Tęcza" TurekWP
181372524KUBICKI Antoni0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
181474544KUBISIAK Emilia0UKS "Płomyk" NeklaWP
181526418KUBISIAK Łukasz0MKS przy MDK TrzciankaWP
181626419KUBISIAK Monika0MKS przy MDK TrzciankaWP
181728300KUBSIK Mateusz FOTO0UKS KościelecWP
181816508KUCHARCZAK DawidIII0AZS PoznańWP
181929444KUCHARCZAK KacperIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
182016509KUCHARCZAK SandraII1278AZS PoznańWP
182129396KUCHARSKI Tomasz0UKS KościelecWP
182272712KUCIEL BartoszIV0WP
18237061KUCZEWSKA IzabelaM2140WP
18247062KUCZEWSKI MarekK2148WP
182558969KUCZYŃSKA ZuzannaII1048MKS "Wicher" ZbąszyńWP
182653006KUCZYŃSKI JakubIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
182768045KUCZYŃSKI KamilIV0KS KORONA ZakrzewoWP
182858983KUDERCZAK MiłoszV0LKS "Piast" ŚremWP
182921439KUDLIŃSKI ZbigniewII1641WP
183065082KUHN Konstancja FOTOIV0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
183161027KUJAWA DominikIV0UKS KościelecWP
183256978KUJAWA Filip0UKS "Płomyk" NeklaWP
183329393KUJAWA MagdalenaV0UKS KościelecWP
183417805KUJAWA RozaliaIII0WP
183516409KUJAWA WiktorV0UKS KościelecWP
183675829KUJAWA Zuzanna0WP
183752690KUJAWIŃSKI JakubIV0KSz ORŁY PleszewWP
18387063KUJAWSKI Jan FOTOK1996LKS "Chrobry" GnieznoWP
18397064KUJAWSKI Kazimierz FOTOK1807LKS "Chrobry" GnieznoWP
184076444KUJAWSKI Mateusz0KSz ORŁY PleszewWP
184140020KUJAWSKI MateuszV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
18427065KUJAWSKI RyszardK2106LKS "Chrobry" GnieznoWP
18437066KUJAWSKI ZygmuntI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
18447067KUK MagdalenaI0WP
184555529KUKOROWSKI JacekIII1034LKS "Chrobry" GnieznoWP
184645926KUKOROWSKI Jan FOTOI1797LKS "Chrobry" GnieznoWP
184745927KUKOROWSKI Wojciech FOTOII1356LKS "Chrobry" GnieznoWP
184864764KULA KacperV0AZS PoznańWP
184975349KULA KamilIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
185016497KULAK GrzegorzII0WP
185131117KULASEK WojciechV0WP
185259497KULCZAK Zuzanna0UKS "Iskra" PiłaWP
18537068KULCZEWSKI ZygmuntK2102TS-R "Hetman" KoninWP
185443675KULIG Michał0KTS KaliszWP
185575826KULIŃSKI Łukasz0WP
185616510KULMA JanV0UKS "Płomyk" NeklaWP
185716511KULSKI ArturV0LKS "Piast" ŚremWP
185853017KULTYS GabrielaII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
185946618KULTYS NelaII1075MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
186074407Kulupa WiktoriaV0WP
186138289KULUS BoguszIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
186242036KUNA Patryk FOTOV0UKS "Smecz" KoninWP
186361861KUPCZYK Stanisław0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
186461733KUPIJAJ Jakub0GKS Gorzyce WWP
186561734KUPIJAJ Krzysztof0GKS Gorzyce WWP
18667069KUPRYJANCZYK Jan FOTOI1685JKSz-W JarocinWP
18676739KUPSIK Joanna FOTOI1716ASSz "Lipno" StęszewWP
186816720KUPSKA Marta0WP
186916721KUPSKI Maciej0WP
187046767KUROS WiktoriaIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
18716656KUROWIAK CezaryI0WP
187243630KUROWSKA EmiliaIII0UKS GCK SękowoWP
187343629KUROWSKI OskarIII0UKS GCK SękowoWP
187436511KURPIŃSKI SzymonIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
187573150Kuryłłowicz-Kaźmierczak Julian0WP
187651595KURZ AdrianIII0MDK WągrowiecWP
187765316KURZAWIŃSKA PaulaIV0AZS PoznańWP
187874828KURZYDŁOWSKA Izabela0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
18797070KUS JoannaII+0WP
188036557KUSIAK NataliaIV0LKS "Piast" ŚremWP
188119169KUSNIERCZAK BłażejIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
188248467KUSZAK Jakub FOTOV0WP
188341361KUŚ Aleksander FOTOK2111KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
188416512KUŚ JustynIV0WP
188542035KUŚMIERCZAK Igor0WP
188616513KUŹMA MateuszII1724MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
188771193KUŹMA RobertIII1617WP
188821443KUŹNIARSKI Maciej0WP
188974126KWAŚKIEWICZ NatanielV0KS KORONA ZakrzewoWP
189065622KWAŚNY OskarV0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
189156938KWIATKOWSKA MichalinaIV0UKS "Smecz" KoninWP
189257183KWIATKOWSKA Zuzanna FOTOIV0UKS "Smecz" KoninWP
189368890KWIATKOWSKI Seweryn FOTOIV0UKS KościelecWP
18946806KWIATKOWSKI WiktorI1965UKS "Smecz" KoninWP
189521926KWIATKOWSKI ZbigniewIII0UKS KościelecWP
189630313KWIERYNG DominikaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
18977073KYCIAK BartoszI2032LKS "Chrobry" GnieznoWP
189863802LAMEK DawidIII1106OTSz Ostrów WielkopolskiWP
189928710LAMPACH Katarzyna0TTSz "Tęcza" TurekWP
190017772LAMPERSKI WojciechV0WP
190116514LANGIEWICZ SzymonIV0UKS KościelecWP
19026822LASKOWSKI RadoslawII+0UKS "Szach" WolsztynWP
190322059LATAJKA Julia0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
190416515LATUSZEK JoachimIII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
190516516LATUSZEK SzymonV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
190622898LAUBA MonikaII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
190726886LAUBA OlgaIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
190877061LAUBE DawidV0MDK WągrowiecWP
19096622LAZNIEWSKI BenedyktI0WP
191016517LEBKUCHEN TomaszII0MKS przy MDK TrzciankaWP
191116518LECHOWICZ ArkadiuszIII0LKS "Piast" ŚremWP
191216519LECHOWICZ CezaryIV0LKS "Piast" ŚremWP
191316520LECHOWICZ IgaI0LKS "Piast" ŚremWP
191475265LEGAT MariaIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
191569126LEHMANN MaciejIV0UKS "Szach" WolsztynWP
191620646LELEK WładysławII0WP
191758991LEMANOWICZ FranciszekIV0AZS PoznańWP
191871687LEMANOWICZ Jarosław0AZS PoznańWP
191940725LEMIESZKA ArturIII0WP
192036554LEMPACH Katarzyna0WP
192116521LENARTOWICZ PiotrV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
192261937LENICKI AntoniIII1092UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
192373720LEONCZUK KamilV0KS ,,GOK Dwie Wieże Brzeźno"WP
192445981LEOPOLD GrzegorzIII0WP
192531121LEOPOLD MaksII1204WP
192661925LEROCH Rafał FOTO0JKSz-W JarocinWP
192758559LESIEŃ Chryzostom FOTOIII0AZS PoznańWP
19286866LESIEŃ PrzemyslawI1760AZS PoznańWP
192955108LESIEŃ Tymoteusz FOTOII1046AZS PoznańWP
193040480LESZCZAK Zuzanna FOTOII1088UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
193157452LESZCZOWSKI ArturII0KTS KaliszWP
193216522LESZCZYŃSKI DawidIII0WP
193370083LESZCZYŃSKI Hubert0LKS "Piast" ŚremWP
193416524LESZCZYŃSKI HubertII+1803WP
193516726LESZCZYŃSKI StanisławII0WP
193626388LEŚKIEWICZ Ignacy FOTOI+1884UKS "Smecz" KoninWP
193716525LEŚNIAK CzesławV0WP
193819170LEŚNIAK MariuszIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
193958403LEŚNIAK OliwierV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
194069516LEŚNIAK Vanessa0KSz "Wieża" ŚmigielWP
194116526LEŚNIEWICZ KazimierzII0WP
194275068LEŚNIEWSKA AleksandraIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
194358128LEŚNY Aleksander0UKS "Szach" WolsztynWP
194475927LEWANDOWICZ StanisławIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
194568005LEWANDOWSKA AmeliaV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
194638256LEWANDOWSKA Joanna FOTO0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
194768009LEWANDOWSKA Julia0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
19487074LEWANDOWSKA MagdalenaIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
194965419LEWANDOWSKI Arkadiusz0Raszyn PoznańWP
195038973LEWANDOWSKI Filip0LKS "Chrobry" GnieznoWP
195116869LEWANDOWSKI JózefIII0TS-R "Hetman" KoninWP
195222587LEWANDOWSKI MarcinIV0WP
195341184LEWANDOWSKI Norbert FOTOV0UKS "Płomyk" NeklaWP
195452858LEWANDOWSKI Witold FOTOII+1585LKS "Chrobry" GnieznoWP
195567747LEWICKA JoannaIII0ASSz "Lipno" StęszewWP
195636512LEWICKI ŁukaszIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
19576735LIBERSKI TomaszI2043WP
195826389LICHENIAK Maciej FOTOIII1279UKS "Smecz" KoninWP
195917452LINGOWSKA Paula0WP
196017453LINGOWSKI Sebastian0WP
196130319LIPIAK MateuszIII0UKS "Iskra" PiłaWP
19627075LIPINSKI DariuszI1854Raszyn PoznańWP
19636753LIPINSKI LechI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
19646602LIPINSKI TomaszI1977Raszyn PoznańWP
196516528LIS DawidIII0WP
196616551LIS Magdalena0WP
196743676LIS Natan0KTS KaliszWP
196816552LIS Paweł0WP
196916553LIS Wojciech0WP
197016554LISEK ŁukaszIII0LKS "Piast" ŚremWP
197116555LISIAK IzabelaII0WP
197258402LISIECKA WanesaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
197345696LISIECKI Jakub FOTOIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
197416556LISIECKI JanII0WP
197516557LISIECKI RobertI1729LKS "Piast" ŚremWP
197674616LISIEWICZ JagodaV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
19776787LITKE SlawomirII+1656WP
19786754LITWIN BarbaraI1780OTSz Ostrów WielkopolskiWP
19797077LITWIN JozefK+2162OTSz Ostrów WielkopolskiWP
198031116LORENZ MateuszV0WP
198141121LORENZ RafałII1279UKS ZSO WłoszakowiceWP
198216558LORENZ SzymonIV0WP
19837079LUBCZYŃSKI RafałIM2429LKS "Chrobry" GnieznoWP
198416559LUBINIECKA MagdaIII0WP
198516560LUBINIECKI MichałIII0WP
198669752LUBLIŃSKA Milena0WP
198717454LUBOJAŃSKI Kornel0WP
198866703LUBOŃ Jakub0WP
198943193LUCEREK MichałV0WP
199072543Lupa IgorIV0WP
199127788LUPA RobertIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
19926632LYSIAK MaciejII0WP
199361831ŁACHACZ TymoteuszIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
199461832ŁACHACZ WitoldIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
199543126ŁACINA Jerzy FOTOII1425LKS "Chrobry" GnieznoWP
199638453ŁACINA Michał FOTOIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
199766463ŁAKOMA AmeliaIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
199862809ŁAKOMY BartoszIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
199916562ŁANCUNCEWICZ AndrzejII1230TS-R "Hetman" KoninWP
200016564ŁAPIŃSKI Stanisław0UKS "Polan" PoznańWP

<<  < 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006