Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 07:49:29
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


<<  < 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię DółTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
300169745ROMAŃCZAK-SROKA Magdalena0WP
300248373ROMAŃSKI DawidII+1723LKS "Chrobry" GnieznoWP
300348375ROMAŃSKI MarekIII1173LKS "Chrobry" GnieznoWP
300468006ROSA Bartłomiej0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
300557262ROSENFELD NoeII1272MKS "Wicher" ZbąszyńWP
300621977ROSIAK BogusławV0TTSz "Tęcza" TurekWP
300773931ROSIAK Dominik FOTO0UKS KościelecWP
300817861ROSIAK KrzysztofIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
300917862ROSIK Jakub FOTOI1869OTSz Ostrów WielkopolskiWP
30107942ROSIK TomaszII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
301143677ROSIŃSKI FilipII1245KTS KaliszWP
301226474ROSIŃSKI HubertIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
301352807ROSIŃSKI KamilIII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
301449456ROSIŃSKI OlafV0UKS "Płomyk" NeklaWP
301544209ROSIŃSKI PatrykIV0KTS KaliszWP
301675898ROSZAK Szymon0WP
30176679ROSZCZYK TadeuszI0LKS "Piast" ŚremWP
301843190ROSZKIEWICZ Anna FOTOI1575UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
301969747ROSZKIEWICZ Olga0WP
302058445ROSZKIEWICZ Zofia FOTOI1243UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
30217172ROSZYK Tadeusz0LKS "Piast" ŚremWP
302264401ROTHE OskarIV0UKS "Szach" WolsztynWP
30237173ROWICKI IreneuszI0WP
302458027ROZMIAREK Mirella FOTOIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
30256608ROZUMEK Krzysztof FOTOI++1895ASSz "Lipno" StęszewWP
302636819ROZUMEK PaulinaII0ASSz "Lipno" StęszewWP
302722097ROZUMEK PiotrV0ASSz "Lipno" StęszewWP
30287175ROZWARSKI JacekK2245WP
302926897ROŻEK AntoninaIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
303026898ROŻEK GabrielaII1295MKS "Wicher" ZbąszyńWP
303130452ROŻEK Rafał0WP
303217492RÓZGA JakubII1903MKS "Wicher" ZbąszyńWP
303377447RÓŻAŃSKI AdamV0WP
303476625RÓŻAŃSKI MateuszIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
303574977RÓŻYCKI ŁukaszV0WP
30367176RUBINOWSKI SebastianK2111WP
303753464RUCIŃSKI JędrzejIII1359UKS "Polan" PoznańWP
303863895RUCIOCH BłażejV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
303963894RUCIOCH MiłoszIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
30407177RUCZYNSKI KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
304134079RUDNICKI Jakub0UKS "Płomyk" NeklaWP
30427943RUDNY TomaszII1633WP
304364400RUGAŁA AntoniIV0NASZACH Nowy TomyślWP
304473431RUGAŁA ArletaV0NASZACH Nowy TomyślWP
304564399RUGAŁA MichałIII0NASZACH Nowy TomyślWP
304652417RUSCHE BrunoIII1115KS KORONA ZakrzewoWP
304725997RUSEK Artur0UKS KościelecWP
304817362RUSEK MariuszIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
30496680RUSIAK GrzegorzII0LKS "Piast" ŚremWP
305018865RUSIŃSKI MateuszI1877UKS "Szach" WolsztynWP
305117863RUSSEK PiotrV0UKS KościelecWP
30527180RUTKOWSKA AgnieszkaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
305316408RUTKOWSKA Iga0UKS KościelecWP
30547181RUTKOWSKI BogdanI1728WP
305526746RUTKOWSKI OskarIV0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
305616407RUTKOWSKI Patryk0UKS KościelecWP
305769753RYBA Patrycja0WP
305851593RYBACKA IwonaIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
305944187RYBACKI MateuszIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
306046761RYBAK PawełV0WP
306117864RYBAKOWSKI KarolI1851WP
306250335RYBARCZYK JanIV0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
306317850RYBARCZYK JustynaIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
306417804RYBICKA KlaudiaV0WP
306517459RYCHLEWSKI Błażej0WP
306667816RYCHLIK KorneliaV0ASSz "Lipno" StęszewWP
306763307RYCHLIK MartynaIV0ASSz "Lipno" StęszewWP
306838971RYCZKOWSKI IgorIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
306940018RYDLEWSKI MarekII1684UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
307026794RYDZEWSKI Kacper FOTO0LKS "Piast" ŚremWP
307163796RYDZEWSKI Olaf0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
307218501RYMARCZUK WiktoriaIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
307320640RYMAROWICZ MieczysławII0Raszyn PoznańWP
307473148Rys Krzysztof0WP
30757182RYSZKIEWICZ BarbaraI1500KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
307652362RYSZKIEWICZ Jakub0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
30777946RYŚ SebastianI+1892UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
307863896RZĄD JuliuszIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
307943388RZECHTALSKI SzymonII0WP
308061488RZEPCZYK Fryderyk0UKS "Smecz" KoninWP
308131122SACHAJKO AleksandraIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
308222959SACHAJKO FilipIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
308374600SADOWSKI PawełV0KS KORONA ZakrzewoWP
308422461SADYŚ ZbigniewIV0KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
308573345SAJDAK Aleksandra FOTOV0UKS "Płomyk" NeklaWP
308658755SAJNIAK BartoszIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
308744191SAJNIAK SebastianIII1284M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
30887183SAKALAUSKAS Vaidas0LKS "Chrobry" GnieznoWP
308917867SALEH JakubIV0WP
309064762SAŁACH TomaszV0AZS PoznańWP
309167553SAMOL JuliaIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
30926660SAMOL StefanI0WP
309345698SAMOLEWSKI Dawid FOTOV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
309445697SAMOLEWSKI Dominik FOTOIV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
30956604SANDECKI Cezary FOTOI0Raszyn PoznańWP
309617870SANOK CezaryIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
309744358SANOK Marek FOTOIV0WP
309847308SANOK MichałV0WP
309916419SAPIKOWSKI FranciszekII1554UKS "Polan" PoznańWP
310017871SAPOK JakubIV0WP
310143290SARBINOWSKI Artur FOTOV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
310257871SAWICKA Małgorzata FOTOIV0UKS KościelecWP
310317894SAWICKA MartaIII0WP
31047184SCHEIBE ArturI0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
310538456SCHEPPLER Martyna FOTO0LKS "Chrobry" GnieznoWP
31066661SCHMIDT KazimierzI0WP
310730451SCHMIDT Krzysztof0WP
310817493SCHMIDT MichałV0WP
310922535SCHMIDT SzymonIII0WP
311016420SCHMIDT WojciechV0UKS "Polan" PoznańWP
31117187SCHNEIDER LechI0LKS "Plezuro" SkokiWP
31127189SCIBIOR Adam FOTOK2229UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
31137190SCIESZKA AndrzejI0WP
311472541Scott JamieV0WP
311526902SEIFERT MartynaV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
311617872SEMRDZIAN AdamV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
311717873SEMRDZIAN DanielV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
311822225SENFTLEBEN BartoszIII0WP
311929347SENFTLEBEN MartaII0WP
312017874SERWA JędrzejIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
312117875SERWATKIEWICZ AnnaII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
312217876SERWATKIEWICZ EwaIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
312358758SĘKOWSKI TomaszV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
312426415SIBILSKA Bogumiła FOTOIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
312526414SIBILSKA DanutaII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
312619180SICZYŃSKA Agata0KSz "Wieża" ŚmigielWP
312716870SIECIECHOWICZ Mikołaj FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
312817877SIEDLECKA DanutaII0WP
312972390SIEDLEWSKI AlanV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
313017878SIEJAK ArturIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
313117879SIEJKOWSKI TymonIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
313252950SIEKAŃSKI StanisławV0WP
313358264SIELĄGOWSKI Marcin FOTOV0WP
313458479SIEMIENIAK DominikIII0UKS GCK SękowoWP
313527310SIENKIEWICZ DamianII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
313639344SIENKIEWICZ JuliaIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
313727311SIENKIEWICZ MarekIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
313840206SIENKIEWICZ WiktorV0UKS "Iskra" PiłaWP
313917570SIEPKA KrystianIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
314067135SIEPRACKI Jan0KTS KaliszWP
31417193SIERADZKA AnnaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
314271625SIKORA AleksandraIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
314322752SIKORA NataliaV0LKS "Piast" ŚremWP
314471627SIKORA RafałIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
31456857SIKORA Tomasz FOTOII+1676UKS "KSM Tęcza" KościanWP
31466643SIKORSKA DorotaI++1929KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
314746079SIKORSKA Ewa FOTOIII0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
314817880SIKORSKA JustynaIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
314940612SIKORSKI Kamil0WP
315068013SIKORSKI SzymonIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
31517194SIMINSKI JerzyI0WP
315258593SIMON Bartosz0LKS "Piast" ŚremWP
315316734SIMON JakubIV0LKS "Piast" ŚremWP
315416736SIMON Marek FOTOI1917LKS "Piast" ŚremWP
315563616SIMON TymoteuszIV0OSz "Baszta" SzamotułyWP
315636516SIOREK TomaszIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
315717881SIUBA AgnieszkaIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
315817882SIUBA MarcinIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
315917883SIUBA PaulinaV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
316017884SIUBA RobertIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
316157654SIUDA AdamV0UKS "Polan" PoznańWP
316217885SIWAK MonikaIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
316317886SIWAK WojciechIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
316475824SIWKA Marcelina0WP
316574922SIWY Alex0UKS ZSO WłoszakowiceWP
316661600SKIBA EugeniuszIV0WP
316717887SKIBIAK Mateusz0UKS "Płomyk" NeklaWP
316817888SKIBIŃSKA PaulinaII0WP
316917889SKIBIŃSKI Krzysztof0LKS "Chrobry" GnieznoWP
317017890SKIBIŃSKI PiotrII0WP
317124351SKLEPIŃSKI Artur FOTOI1759Raszyn PoznańWP
317268014SKOKOWSKA ZuzannaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
317317494SKONIECZNA PaulinaIII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
31746858SKONIECZNY DawidII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
317562061SKORUPIŃSKI EmilIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
317645640SKORUPIŃSKI KrystianV0WP
317762057SKORUPIŃSKI TomaszIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
317817891SKORUPSKI DominikIII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
317940947SKOWRON JanV0LKS "Piast" ŚremWP
318067850SKOWROŃSKA Katarzyna FOTO0LKS "Chrobry" GnieznoWP
318129387SKOWROŃSKA KatarzynaIV0UKS KościelecWP
318259337SKOWROŃSKI Artur FOTO0KTS KaliszWP
318320641SKOWROŃSKI MarianII0Raszyn PoznańWP
318475901SKRABURSKI MikołajIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
31857195SKROCHOCKA JustynaK+2017KS KORONA ZakrzewoWP
318663807Skrzeczkowski Piotr1114WP
318748544SKRZYPCZAK BartłomiejIII0WP
318816412SKRZYPCZAK Edyta FOTOII+1566MKS "Wicher" ZbąszyńWP
318916413SKRZYPCZAK JakubII1350MKS "Wicher" ZbąszyńWP
319075658SKRZYPCZAK JanIV0ASSz "Lipno" StęszewWP
319169515SKRZYPCZAK Maria0KSz "Wieża" ŚmigielWP
31927196SKRZYPCZAK Michal FOTOI++1866LKS "Piast" ŚremWP
319354501SKRZYPCZAK MichałIV0UKS "GAMBIT" BuczWP
319458984SKRZYPCZAK Michał0LKS "Piast" ŚremWP
319569518SKRZYPCZAK WiktorIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
31967961SKRZYPEK LeszekII+1579KSz "Wieża" ŚmigielWP
31976736SKRZYPEK ZdzislawI0WP
319864638SKRZYPIŃSKI Jan FOTOII1166POLONIA Środa Wlkp.WP
319922588SKUBIDA OlgierdIV0WP
320016739SKUBISZAK KlaudiaIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
320170723SKULSKI MaciejIV0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
320223088SKUPIN TomaszV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
320357455SKURNIAK JuliaIII0KTS KaliszWP
320443933SKURNIAK Maciej0KTS KaliszWP
320539906SKURNIAK SzymonI1670KTS KaliszWP
32067198SLAVOV Maksymilian FOTOII1700UKS "KSM Tęcza" KościanWP
32077199SLAVOV Wiktor FOTOII1601UKS "KSM Tęcza" KościanWP
32087200SLESIŃSKI EugeniuszII1321TS-R "Hetman" KoninWP
32096690SŁOMIŃSKI KazimierzII0WP
321039113SŁONINA Karolina0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
321157657SŁOWEK Mikołaj FOTOIV0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
321222312SŁOWIŃSKA Maria FOTOIV0LKS "Piast" ŚremWP
321322313SŁOWIŃSKI MichałV0LKS "Piast" ŚremWP
321417892SŁOWIŃSKI MikołajIV0LKS "Piast" ŚremWP
32157203SMAGALSKI JaroslawI1870TS-R "Hetman" KoninWP
32167204SMAGALSKI SlawomirI+1923TS-R "Hetman" KoninWP
321740364SMAJDOR DawidV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
321840362SMAJDOR MikołajIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
321954638SMARZYŃSKI Konrad0LKS "Chrobry" GnieznoWP
322017893SMEKTALSKA AlicjaV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
322128958SMEKTAŁA Mariusz0GKS Gorzyce WWP
32226723SMIERZCHALSKI DawidI++2054MKS "Wicher" ZbąszyńWP
32237205SMOLENSKA OlgaI1900TS-R "Hetman" KoninWP
322440094SMOLIŃSKA JagnaIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
322573350SMOLIŃSKA Maria FOTOV0UKS "Płomyk" NeklaWP
322617896SMOLIŃSKI JakubIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
322717897SMOLIŃSKI PiotrIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
322817898SMUSZKIEWICZ AdamII0UKS "Iskra" PiłaWP
322926971SMYCEROWICZ PiotrIII0WP
323065898SOBAŃSKI Natan0WP
323139961SOBCZAK GabrielV0KTS KaliszWP
32326672SOBCZAK JanI0WP
323317545SOBCZAK JędrzejIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
32347208SOBCZAK MirosławI++1931LKS "Chrobry" GnieznoWP
323517424SOBCZYK MateuszV0LKS "Piast" ŚremWP
323617899SOBIECH Krzysztof FOTOII+1799KTS KaliszWP
32376644SOBIERAJEWICZ KatarzynaII+0WP
32387209SOBIERAJEWICZ MieczyslawI0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
32392965SOBIERSKA WiolettaK1998JKSz-W JarocinWP
324046391SOBOCIŃSKI MiłoszV0JKSz-W JarocinWP
32416681SOBOLEWSKI PiotrII+1528LKS "Piast" ŚremWP
324277284SOBOTA DamianIII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
324362810SOCHA ArturV0OSz "Baszta" SzamotułyWP
324417497SOKOŁOWSKA Anna FOTOI1490KTS KaliszWP
324575263SOKOŁOWSKI JakubIV0WP
324656582SOLAREK Zuzanna FOTOII0KTS KaliszWP
324726598SOLARSKI Jan FOTOIII1312WP
32487210SOLTYS BogdanI2270WP
324956981SOMMERFELD Olga FOTOIV0UKS "Smecz" KoninWP
325048437SOPNIEWSKI AdamV0KTS KaliszWP
325155899SOSNOWSKA ZuzannaV0UKS KościelecWP
325251857SOSNOWSKI Jakub FOTOV0UKS KościelecWP
325317900SOSULSKI OskarII1390UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
32546814SOWIŃSKA KatarzynaII0UKS KościelecWP
325568010SOWIŃSKA Martyna0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
325617925SPIŻEWSKI GrzegorzII1591KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
32577211SPIŻEWSKI JakubII1441KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
325817926SPIŻEWSKI MikołajIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
32597212SPYCHALA JozefaI1479WP
326046719SPYCHALSKI MiłoszIII1228UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
326154964SPYCHAŁA JuliaIII0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
32627213SROCZYNSKI Maciej FOTOFM2314KTS KaliszWP
326316884SROCZYŃSKA MalwinaII0TTSz "Tęcza" TurekWP
32646591SROKA HenrykII+0WP
326564062SROKA KajetanV0MKS przy MDK TrzciankaWP
32666704SRON PrzemyslawI1789WP
326743627STACHECKI Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
326853011STACHECKI MikołajII1274MKS "Wicher" ZbąszyńWP
32697214STACHORSKI MarekI0WP
327071536STACHOWIAK BrunoIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
327157609STACHOWIAK Dawid FOTOIV0WP
327255106STACHOWIAK Ines FOTOIV0WP
327334080STACHOWIAK Jagoda FOTOIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
32747215STACHOWIAK JanuaryI0WP
327517927STACHOWIAK JędrzejIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
327617928STACHOWIAK KarinaII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
327717498STACHOWIAK MaciejIV0WP
327817929STACHOWIAK MaciejV0UKS "Płomyk" NeklaWP
327930164STACHOWIAK MagdalenaII1315LKS "Piast" ŚremWP
328017931STACHOWIAK MagdalenaV0UKS "Płomyk" NeklaWP
328131197STACHOWIAK MateuszV0LKS "Piast" ŚremWP
328239116STACHOWIAK Michalina FOTOIII0WP
328331115STACHOWIAK MikołajIII0WP
328417932STACHOWIAK MonikaIII0WP
328523781STACHOWIAK Radosław0UKS KościelecWP
32867216STACHOWIAK Slawomir FOTOI1872ASSz "Lipno" StęszewWP
328770720STACHOWSKA AnnaIV0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
32886772STACHOWSKI BartoszII+0WP
328926796STACHURSKI Oskar0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
329067336STANCZEWSKI Maciej FOTOIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
329158655STANEK DanielIV0NASZACH Nowy TomyślWP
329222897STANICKI ArturIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
32936724STANICKI KamilI1679MKS "Wicher" ZbąszyńWP
329475469STANISŁAWCZYK MartynaV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
329574676STANISŁAWSKI KarolIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
329626481STANISZEWSKA Marta0UKS "Skoczek" KopanicaWP
32977217STANISZEWSKI PawełK1924AZS PoznańWP
32987218STANISZEWSKI Piotr FOTOIM2431OTSz Ostrów WielkopolskiWP
329917933STANKIEWICZ PiotrIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
330057249STANKIEWICZ Rafał0LKS "Chrobry" GnieznoWP
330167098STANKOWIAK Kacper0UKS ZSO WłoszakowiceWP
330271538STANKOWIAK TomaszIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
33036730STANKOWSKI MarekIV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
330471747STARKOWSKA AnnaIV0WP
330517934STAROSTA KrzysztofIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
330653026STASIAK JanIV0UKS "Iskra" PiłaWP
330763402Stasiak JuliaIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
330836517STASIAK SoniaIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
330964398Stasiak WiktoriaIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
331061833STASZAK Artur0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
331161835STASZAK Igor0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
331217935STASZAK TomaszV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
331358971STAŚKOWIAK ErykV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
33147219STAWIK MarianI0WP
331517936STAWNIAK NataliaII0WP
331669757STEC DorotaV0WP
331757868STECKIEWICZ Igor FOTOIII0UKS KościelecWP
331873927STECKIEWICZ Maja FOTO0UKS KościelecWP
331958591STECKIEWICZ PawełIV0TS-R "Hetman" KoninWP
33207220STECLIK PrzemyslawI2076WP
332117995STECZEK MałgorzataI+1780TS-R "Hetman" KoninWP
33227221STECZEK MarcinFM2382TS-R "Hetman" KoninWP
332317937STEFAN MagdalenaIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
332473798STEFANIAK NikolaIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33256645STEFANSKI KarolK0WP
332617938STEFAŃSKI MateuszIII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
332749065STEFFAN KacperV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
332831123STEINKE Katarzyna FOTOII1003UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
332944194STELMACHOWICZ KingaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
333061837STELMACHOWICZ MichałV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
333122654STELMASZYK AdamV0WP
33326668STELMASZYK Lidia FOTOII+0LKS "Chrobry" GnieznoWP
33337222STEMPIN AndrzejK2244WP
333417940STEMPIN JanIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
33357223STEMPIN PawelIM2362WP
333658985STĘPA Piotr0LKS "Piast" ŚremWP
333717941STĘPCZAK MateuszV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
333817500STĘPCZAK MikołajIII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
333917851STOCHNIAŁEK Dominika FOTOI1675UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
334040463STOCHNIAŁEK Mateusz FOTOIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
334136862STOKŁOSA StanisławIII1285WP
33426539STOLARCZYK AnnaWCM2004WP
33437224STOLARCZYK PiotrI0WP
334458534STOLARSKA Barbara0UKS "Smecz" KoninWP
334561830STOLARSKA WeronikaIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
334630431STOLARSKI Denis FOTOIII0WP
334730429STOLARSKI Kewin FOTOIII0WP
334861740STOLPE-ZAGÓROWSKA IwonaIII0WP
334971619Stopa Marcin0WP
335072711STRADOMSKI Michał0KTS KaliszWP
335117942STRASZEWICZ PatrykII0WP
335226890STRAŻYŃSKA KlaudiaIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
335331128STROIŃSKA ZofiaIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
335423282STROIŃSKI Antoni FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
33557225STROZYK TomaszK2227WP
335628714STRÓŻYK Aleksandra FOTOI1394UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
335737299STRÓŻYK JacekII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
335831339STRÓŻYK KamilIV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
335969517STRÓŻYŃSKI BartoszV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
336069442STRUGAŁA AleksanderV0LKS "Piast" ŚremWP
336142067STRUGAŁA JakubV0WP
33626796STRUGLIŃSKI Zenon FOTOII1469TS-R "Hetman" KoninWP
33637226STRUK JerzyFM2215WP
336417943STRYKOWSKI AndrzejII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
336517944STRYKOWSKI JakubII1664OTSz Ostrów WielkopolskiWP
336617945STRYKOWSKI SzymonIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33677227STRZALA KazimierzI0WP
336844065STRZELCZAK JowitaIV0UKS GCK SękowoWP
336918091STRZELECKI MikołajII1347UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
337061325STRZELEWICZ SzymonIV0KSz ORŁY PleszewWP
337172393STRZELIŃSKI MarekIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
337217946STRZYŻEWSKI FilipV0UKS "Płomyk" NeklaWP
337352402STUCHLAK WojciechIV0KS KORONA ZakrzewoWP
337440656STUTZ JuliaIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
337552971STUTZ RozaliaIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
33767229STYPKA GrażynaI0AZS PoznańWP
33777230STYPKA MieczysławFM2186AZS PoznańWP
33787231STYPKA ZbigniewI1863AZS PoznańWP
33796756SUBDA JerzyI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
338017949SUCHOJAD DawidV0WP
338163797SUCHORA CezaryV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
338239976SUKIENNIK BartoszIV0KTS KaliszWP
338317950SULKOWSKI AdamIV0WP
338417951SULKOWSKI BogusławV0WP
33856691SULKOWSKI KrzysztofI1934WP
338660451SUŁKOWSKA Magdalena0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
338763848SUMERA PatrykV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
33887233SWIATEK JaroslawI0WP
338940614SYDOW AnitaIV0LKS "Plezuro" SkokiWP
33907235SYDOW PrzemyslawI0WP
339140613SYDOW WeronikaIII0LKS "Plezuro" SkokiWP
33926692SYGRELA JacekII+1950WP
33937236SYGULA JacekI0WP
339417952SYNORADZKI JanII0WP
33956757SYRYNSKI MichalI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
339658970SYTNIEJEWSKA JagodaIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
339750096SZACHNIUK Jerzy FOTOV0Raszyn PoznańWP
339874927SZADEK HannaV0UKS "Smecz" KoninWP
339917953SZADKOWSKA Aleksandra FOTOII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
34007237SZADKOWSKI Kamil FOTOM2293UKS "Smecz" KoninWP
34017238SZADKOWSKI Krzysztof FOTOK2138UKS "Smecz" KoninWP
340217954SZADKOWSKI Piotr FOTOII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
340374919SZAFRAN Remigiusz0UKS ZSO WłoszakowiceWP
340455902SZAFRAŃSKA Dorota0UKS KościelecWP
340545116SZAFRAŃSKI MaciejII1457UKS KościelecWP
340645117SZAFRAŃSKI PiotrII+1511UKS KościelecWP
340745983SZAFRAŃSKI Wojciech FOTOIII1209KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
340862645SZAJRYCH Błażej0GKS Gorzyce WWP
340975818SZALATY Igor0UKS "Płomyk" NeklaWP
341077221Szalbierz Aleksander0WP
341177220Szalbierz Jedrzej0WP
341223626SZAŁEK MateuszIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
341375266SZANECKI FranciszekV0WP
341422092SZAREK AlicjaIII1300ASSz "Lipno" StęszewWP
341536864SZAREK PawełIV0ASSz "Lipno" StęszewWP
341675064SZARZYŃSKI TomaszV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
341751871SZASZKOWSKI KacperIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
34186797SZATAN Rafal FOTOI1893TS-R "Hetman" KoninWP
341917955SZATKOWSKA KarolinaIII0WP
342017956SZATKOWSKA LidiaII0WP
342117957SZATKOWSKI ŁukaszII0WP
34226725SZCZECHOWICZ MarcinIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
342346980SZCZEPANIAK Antoni0LKS "Piast" ŚremWP
342421091SZCZEPANIAK ArturII+1614UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
342567567SZCZEPANIAK IgorIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
342664521SZCZEPANIAK JakubII1179NASZACH Nowy TomyślWP
342717958SZCZEPANIAK MaciejV0UKS KościelecWP
342817959SZCZEPANIAK MonikaIV0UKS KościelecWP
342922841SZCZEPANIAK Tobiasz0UKS "Iskra" PiłaWP
343067563SZCZEPANIAK WiktorIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
34317239SZCZEPANIAK Zbigniew0WP
343217960SZCZEPANIK KrzysztofV0LKS "Piast" ŚremWP
343317368SZCZEPANKIEWICZ AdrianV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
343417961SZCZEPANKIEWICZ IzabelaIII0WP
343517962SZCZEPANKIEWICZ Magdalena0WP
343617367SZCZEPANKIEWICZ MariuszV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
343729342SZCZEPANKIEWICZ Michał FOTOIV0UKS "Smecz" KoninWP
343843969SZCZEPANKIEWICZ Witosław0WP
343973776SZCZEPAŃSKI GrzegorzIII0KSz ORŁY PleszewWP
344017963SZCZEPAŃSKI TomaszIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
344128537SZCZERBIAK Jakub FOTOV0WP
344244210SZCZEREK MaksymilianV0KTS KaliszWP
344326255SZCZERKOWSKI Arkadiusz FOTOIV0UKS "Szach" WolsztynWP
344461749SZCZESZEK Anna0AZS PoznańWP
344571056SZCZEŚNIAK Antoni0WP
344636518SZCZEŚNIAK Tobiasz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
344765999SZCZĘSNY IgorIV0KS KORONA ZakrzewoWP
344822235SZCZYGIELSKA GracjaIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
344917964SZCZYGIELSKI TomaszV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
345017965SZCZYPKOWSKI PiotrIII0WP
345175607SZEHYŃSKI KamilV0KSz ORŁY PleszewWP
345230096SZELĄG Zuzanna FOTOI++1868LKS "Chrobry" GnieznoWP
34537241SZELEST MalgorzataI+1870LUKS "Iskra" MarzeninWP
345425653SZERMER Ludwik FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
345545929SZESZYCKA Alicja0LKS "Chrobry" GnieznoWP
345645928SZESZYCKI Jacek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
345775899SZESZYCKI Karol FOTO0LKS "Chrobry" GnieznoWP
345817966SZESZYCKI RyszardII0WP
345923787SZILISTOWSKI Jonasz0UKS KościelecWP
346017967SZKUDLAREK Edmund0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
346117968SZKUDLAREK JędrzejIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
346256262SZKUDLAREK KarolII1448KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
346336519SZKUDLAREK RobertIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
346417426SZLEGEL Adrian0UKS "Polan" PoznańWP
346517969SZMAJ MichałIV0WP
346648982SZMAJA KrzysztofIII0KTS KaliszWP
34676846SZMUC Joanna0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
346837838SZNAJDER BarbaraIII0MKS przy MDK TrzciankaWP
346917970SZOPA MagdalenaIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
34706582SZOPIERAJ Dariusz FOTOK2013WP
347117971SZPARAG MateuszV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
347217972SZRAM SebastianIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
347317973SZRAM ZygmuntII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
34746617SZREJTER ŁukaszI+1759M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
347573343SZUBA Anna FOTOIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
347617974SZUBERT TomaszIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
347719181SZUDRA CyrylV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
347822222SZUFLAK AgnieszkaIV0WP
347922220SZUFLAK Anna0WP
348038463SZUFLAK Jakub0WP
348122221SZUFLAK Joanna0WP
34826758SZUKOWSKI KrzysztofII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
348352937SZUKOWSKI PawełIII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
348417975SZULC DariuszII0WP
348517601SZULC Maciej0JKSz-W JarocinWP
348617976SZULCZYK HannaIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
348717977SZULCZYK MagdalenaII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
348826475SZUŁCIK BrunoV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
348970246SZUŁCIK Grzegorz0WP
349070245SZUŁCIK KarolIII1156UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
349174617SZUŁCIK KarolinaIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
349226476SZUŁCIK TobiaszII1466UKS "Szach" WolsztynWP
349317978SZUMIGALSKI Mikołaj FOTOIII1425UKS "Smecz" KoninWP
34947242SZUMINSKI MarekI++1935KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
349564396SZUSTER EmilV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
349673762SZWACIŃSKA WiktoriaV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
349766811SZWAŁEK HelenaIV0KSz ORŁY PleszewWP
349819182SZWARC Karol0KSz "Wieża" ŚmigielWP
349926061SZWED Zuzanna FOTOIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
350064519SZWEDT LeonIII0NASZACH Nowy TomyślWP

<<  < 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006