Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 17:29:36
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
121437WINIARCZYK PiotrIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
223521KOZŁOWSKA KazimieraIII0WP
322839WĄSOWICZ Jędrzej FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
416517LEBKUCHEN TomaszII0MKS przy MDK TrzciankaWP
516520LECHOWICZ IgaI0LKS "Piast" ŚremWP
61385KRZYZANOWSKI BartoszI0WP
719160BOROWSKI RomanIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
852692BANASZAK JulitaV0KTS KaliszWP
921442OLEJNIK Wacław FOTOIV0WP
1077615MALIŃSKI Norbert0KTS KaliszWP
114843ŚWIĄTEK RyszardI0WP
1218042WALASZCZYK ArturIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
136585NARWOJSZ AnnaII+0WP
146589BIEGAŃSKA MartaIII0JKSz-W JarocinWP
156590GORAJ ElzbietaI0JKSz-W JarocinWP
166591SROKA HenrykII+0WP
176595URBANSKI ArturII+0KTS KaliszWP
186596WOJCIESZAK MagdalenaII0KTS KaliszWP
196598GORZELA StanislawII+0WP
206600KARPINSKI MarekK0WP
216601KOWALSKI ZbigniewI0WP
226603PILNY PiotrII+0Raszyn PoznańWP
236604SANDECKI Cezary FOTOI0Raszyn PoznańWP
246609CHWILKOWSKI Sebastian0WP
256610GZIEŁ DamianII+0KTS KaliszWP
266612KONIAREK Dominika0WP
276613KONIAREK Klaudia0WP
286614KONIAREK RomanI0WP
296615KOREK TobiaszIII0WP
3016048BORCZON AndrzejIII0WP
3116047BONIN KrystianIII0WP
326621FERENC RyszardI0WP
336622LAZNIEWSKI BenedyktI0WP
346623PRUS RomanI0WP
356624ADAMCZAK AgnieszkaIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
366626JUDEK PawełIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
376627ŁUPICKA MałgorzataII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
386628ADAMCZAK Malgorzata FOTOI0KSz "Wieża" ŚmigielWP
396629BEJMA AnnaI0WP
406631KRYCH WaldemarK0WP
416632LYSIAK MaciejII0WP
426633MORYSON Damian0WP
436634NOWACKI MarianK0WP
446635PAJACZKOWSKI JulianI0WP
456636KARBOWSKA BoguslawaI0WP
466639PIETRUSIAK BogdanM0WP
476644SOBIERAJEWICZ KatarzynaII+0WP
486645STEFANSKI KarolK0WP
496646TYBORSKA KarolinaII0WP
5015747ANDRZEJAK Patrycja0UKS "Płomyk" NeklaWP
516655KOBYLECKI AndrzejII0WP
526656KUROWIAK CezaryI0WP
536657OSIADLO TomaszII0WP
546658POLTORAK EugeniuszI0WP
556660SAMOL StefanI0WP
566661SCHMIDT KazimierzI0WP
5717943STRYKOWSKI AndrzejII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
586668STELMASZYK Lidia FOTOII+0LKS "Chrobry" GnieznoWP
5954325GŁOWSKI HenrykIII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
606671NAWROCKI PawełII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
616672SOBCZAK JanI0WP
6217940STEMPIN JanIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
636676BONAREK LeszekII+0LKS "Piast" ŚremWP
646679ROSZCZYK TadeuszI0LKS "Piast" ŚremWP
656680RUSIAK GrzegorzII0LKS "Piast" ŚremWP
666684KARCZMARCZYK KrzysztofII+0WP
676685KAZMIERCZAK MartaI+0LUKS "Iskra" MarzeninWP
686688GORNY EugeniuszI0WP
696689PŁOTKA GrzegorzIII0WP
706690SŁOMIŃSKI KazimierzII0WP
716693WASILEWSKI MiroslawI0WP
726700MIELCZARSKI Adam0WP
736701NAPIERALA KrzysztofII+0WP
746703PRZYMUSIŃSKA JoannaII0WP
756705WODNICKI EdwardI0WP
766707KRAWIEC IrenaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
776708MALDZINSKI JozefI0MKS przy MDK TrzciankaWP
786709MROWKA KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
796710OTTO TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
806712WICHER AlojzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
816713ZWOLINSKI TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
826714BOK AleksandraII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
836717DUCH NataliaII+0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
846719GOS BogdanI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
856720PEIKOW MalgorzataI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
866725SZCZECHOWICZ MarcinIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
876727ZAPASNIK JuliaI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
886730STANKOWSKI MarekIV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
896731ANDRECKA JolantaIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
906733SZYMAŃSKA NataliaII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
916734ALLAM DariuszII+0WP
926736SKRZYPEK ZdzislawI0WP
936738KASZOWSKI RomanI0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
946740PIASECKI PrzemyslawII+0WP
9526376MENDYK PawełIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
9616008BIERŁA DominikaV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
976746CZABANSKI AndrzejI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
986748DOMANSKA DianaI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
996752JUZL FranciszekI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1006753LIPINSKI LechI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1016756SUBDA JerzyI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1026757SYRYNSKI MichalI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1036758SZUKOWSKI KrzysztofII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
10415772BANASIAK RobertII0JKSz-W JarocinWP
1056770NOWAK AleksandraII+0WP
1066772STACHOWSKI BartoszII+0WP
1076775OLEJNICZAK MarcinII+0WP
10816125CICHOCKI DanielIII0LKS "Piast" ŚremWP
10916869LEWANDOWSKI JózefIII0TS-R "Hetman" KoninWP
1106798WALKIEWICZ ZbigniewII0TS-R "Hetman" KoninWP
1116799DAWICKI TadeuszI0TTSz "Tęcza" TurekWP
1126801WALASZCZYK MaciejII+0TTSz "Tęcza" TurekWP
1136802WITCZAK ZbigniewII+0TTSz "Tęcza" TurekWP
1146804IGNACZAK Justyna0UKS KościelecWP
11516630MĄDRY ParykIV0WP
1166812ŚLUSARSKA JustynaIII0UKS KościelecWP
1176813ŚLUSARSKI PawełIII0UKS KościelecWP
1186814SOWIŃSKA KatarzynaII0UKS KościelecWP
1196815TOMCZYK JoannaIII0UKS KościelecWP
1206816ZIETEK Artur0UKS KościelecWP
1216818GUDZINOWSKA Anna0WP
1226819WOJCIECHOWSKA IwonaII+0WP
1236821KOŹLIK LukaszII0UKS "Szach" WolsztynWP
1246822LASKOWSKI RadoslawII+0UKS "Szach" WolsztynWP
1256823PIATKOWIAK BartoszI0WP
1266824NOWACKI LeszekI0LUKS "Iskra" MarzeninWP
1276825PODYMSKA AgnieszkaI0WP
1286826DYWAN WojciechIII0WP
12916494KRYGOWSKA Natalia0WP
13016492KRUSZONA RomualdIII0WP
1316830BALICKI Radoslaw0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1326831BŁACHOWIAK BartoszIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1336832BOGDAŃSKA KatarzynaI0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1346835GRABIANOWSKA AleksandraII+0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1356836GRABIANOWSKI Julian0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1366837GRZECHOWIAK SlawomirIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1376838KOPRAS Bartosz0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1386839KRASZEWSKI JanIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1396842PIASECKI PiotrII+0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1406843PILUJSKA Alicja0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1416845ROGACKI MateuszIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1426846SZMUC Joanna0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1436847TUCZYNSKI PiotrII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
14418054WARCHOŁ WojciechIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1456853ZAKRZEWSKI JeremiIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1466858SKONIECZNY DawidII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
1476860TABAKA NataliaII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
1486863TACZAŁA KatarzynaII0UKS "Polan" PoznańWP
1496867ADAMEK Robert FOTOI0WP
15015741ALEJSKI TomaszIII0ASSz "Lipno" StęszewWP
1516874ANDRZEJEWSKI TomaszII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1526883BEJMA WiolettaI0WP
15316024BŁASZCZAK AnnaII0WP
1546894BŁOCH MarcinI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
15516029BŁOCH Mirosława0WP
15616030BŁOSZYK KrzysztofaII0UKS "Szach" WolsztynWP
1576897BRUŚ MartaIV0KTS KaliszWP
1586899BRZEZINSKA MariolaI0WP
1596900BRZEZINSKI HenrykI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
16016039BOGRYCEWICZ AdamIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
1616905BURDZINSKA JoannaI0WP
1626906BURDZINSKI DanielI0WP
1636907BURDZINSKI MaciejI0WP
1646908BURDZINSKI SlawomirI0WP
1656909BURZYŃSKI Władysław FOTOI0Raszyn PoznańWP
1666910BUŚKO MagdalenaII0UKS "Szach" WolsztynWP
1676918CHOLODOWSKI Marcin0WP
1686923CZAJKA PrzemyslawI0Raszyn PoznańWP
1696927CZUPRYNSKI ZdzislawI0WP
1706936DOBRZYCKA AnnaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
1716946DZIEDZIC-GRUDZINSKA BogumilaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1726949ENGLERT ArturI0WP
1736950ERENSKA EwaI0WP
1746951ERENSKA JoannaI0WP
1756954EWERT JerzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1766955FAJFER TomaszI0WP
1776969GOLEBIAK GabrielaI0JKSz-W JarocinWP
1786972GORSKA NataliaI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1796978GRAFKA HenrykI0WP
1806980GROCHOWALSKI StanislawI0WP
1816982HADYNIAK Witold FOTOII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
1826989HOLYSZ JozefI0WP
1836995JALOSZYNSKI TadeuszI0WP
1846998JANOTA BogdanI0WP
1857005JOZWIAK ZdzislawI0Raszyn PoznańWP
1867006JURGA IzabelaI0KTS KaliszWP
1877007KACZMAREK JanI0WP
1887011KALINA AleksandraI0WP
1897013KALOTKA PiotrI0WP
1907016KAPITANCZYK AndrzejI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1917018KARASIEWICZ RyszardI0WP
1927019KARWECKI JanuszI0WP
1937022KAZMIERCZAK TomaszI0KTS KaliszWP
1947023KILAR RadoslawI0WP
1957028KOLODZIEJSKI DamianI++0WP
1967030KOMOROWICZ MarekI0WP
1977031KONIAREK MarianI0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
1987032KONIUK WaldemarI0WP
19938547PRZYBYLSKI PiotrII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
20021406POLAŃSKA Joanna0Raszyn PoznańWP
2017041KOZLIK MagdalenaI0ASSz "Lipno" StęszewWP
2027047KRAWCZYK GrzegorzI0WP
2037050KREPCZYNSKA SylwiaI0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
2047057KRZANOWSKI JanuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2057058KRZESZEWSKI MaciejII0UKS "Iskra" PiłaWP
2067066KUJAWSKI ZygmuntI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
2077067KUK MagdalenaI0WP
2087070KUS JoannaII+0WP
2097074LEWANDOWSKA MagdalenaIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
2107083MACKIEWICZ BarbaraI0WP
21117361JAFRA SebastianIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
2127095MAKULEC AleksandraI0WP
2137103MARMUROWICZ SławomirI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
21436899MIKOŁAJCZYK Mariusz0WP
2157112MICHALSZCZAK MagdalenaI0WP
2167117MIKOLAJCZAK Pawel FOTOI0Raszyn PoznańWP
2177119MIKOŁAJCZYK-TABAKA KatarzynaI+0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2187126NIESLUCHOWSKI JerzyI0WP
2197128NOWACZYK Feliks FOTOII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2207139OSINSKA IwonaI0WP
2217145PIASKOWSKI Wladyslaw0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2227146PIECHOCKI MichalI0MDK WągrowiecWP
2237154POLCYN StanisławI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
2247155POLNY Stefan0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
2257157POMOCKA Mariusz FOTOI0TS-R "Hetman" KoninWP
2267158PRASOL MarekI0WP
2277161PRZYMUSINSKI PiotrI0WP
2287163PRZYSIECKI MaciejI0WP
2297166PYCH RyszardII0KTS KaliszWP
2307167PYTA StanislawI0WP
2317168RACHUTA HalinaII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2327169RARYTA MalgorzataII+0KTS KaliszWP
2337172ROSZYK Tadeusz0LKS "Piast" ŚremWP
2347173ROWICKI IreneuszI0WP
2357177RUCZYNSKI KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2367180RUTKOWSKA AgnieszkaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2377183SAKALAUSKAS Vaidas0LKS "Chrobry" GnieznoWP
2387184SCHEIBE ArturI0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2397187SCHNEIDER LechI0LKS "Plezuro" SkokiWP
2407190SCIESZKA AndrzejI0WP
2417193SIERADZKA AnnaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2427194SIMINSKI JerzyI0WP
2437209SOBIERAJEWICZ MieczyslawI0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2447214STACHORSKI MarekI0WP
2457215STACHOWIAK JanuaryI0WP
2467219STAWIK MarianI0WP
2477224STOLARCZYK PiotrI0WP
2487227STRZALA KazimierzI0WP
2497229STYPKA GrażynaI0AZS PoznańWP
2507233SWIATEK JaroslawI0WP
2517235SYDOW PrzemyslawI0WP
2527236SYGULA JacekI0WP
2537239SZCZEPANIAK Zbigniew0WP
2547244SZYMANSKI JozefI0WP
2557245TADZIK Dariusz FOTOI0Raszyn PoznańWP
2567252TOMCZAK PawelI0WP
2577254TOMCZYKOWSKA IwonaI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
2587257TURKIEWICZ BoguslawI0WP
2597259URBANIAK ZbigniewI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2607260WADYCH LucynaI0WP
2617263WALENCIAK DariuszI0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2627265WALLA PiotrI0WP
2637266WANTUCH AdamII0JKSz-W JarocinWP
2647274WIERGOWSKI ZbyszkoI0Raszyn PoznańWP
2657276WIERZEJEWSKI AleksanderI0WP
2667278WILAND AdamI0WP
2677285WOJCIECH MarcinI0UKS "Szach" WolsztynWP
2687286WOJCIK LechI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2697293WYDROWSKI LeszekI0WP
2707294WYGRALA IreneuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2717296WYSZATYCKI KazimierzK0WP
27218263ZAMIAR KrzysztofV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
2737301ZARĘBA EwaII0KTS KaliszWP
2747302ZBORALSKI MichalI0WP
2757308ZIOLO KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2767310ZYCH JacekI0TTSz "Tęcza" TurekWP
27716320GRABOWSKI LeszekII0TTSz "Tęcza" TurekWP
27816156CZEKAŁA NataliaIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
2797889NOWAK IreneuszII0WP
2807942ROSIK TomaszII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2817994SZYSZKA ArkadiuszII0WP
2827995TABERSKI BartoszII0UKS "Szach" WolsztynWP
2838026WOLSKI JakubII0LUKS "Iskra" MarzeninWP
2848051ŻUROWSKI RadosławII0MDK WągrowiecWP
28558263GAUR Kacper FOTOV0WP
28658266GALIK Aleksandra FOTOIII0WP
28758267WOLNICZAK Nikodem FOTOIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
28858260ZAJĄC Szymon FOTOIII0WP
28958261BIEGAŃSKI Szymon FOTOIII0UKS ZSO WłoszakowiceWP
29058262RATAJCZAK Mikołaj FOTOV0WP
29124101Nerka MikołajV0KTS KaliszWP
29218358ZDUNEK FilipIV0WP
29318359ZDZIABEK MarcinIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
29410849ABRAM Krzysztof0UKS "Płomyk" NeklaWP
29524100BUGAJ KacperV0KTS KaliszWP
29677632BASZYŃSKI Kacper FOTOV0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
29716338HADADA SzymonIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
29862052JAKUBOWSKA Katarzyna FOTOII0WP
29916038BOGDZIEL Dariusz0WP
30017866TABAKA EdwardII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
30116515LATUSZEK JoachimIII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
30216519LECHOWICZ CezaryIV0LKS "Piast" ŚremWP
30316521LENARTOWICZ PiotrV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
30416514LANGIEWICZ SzymonIV0UKS KościelecWP
30516518LECHOWICZ ArkadiuszIII0LKS "Piast" ŚremWP
30616516LATUSZEK SzymonV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
30728446KRYCH Dominik FOTOIII0UKS "Smecz" KoninWP
30813488KACZMARSKI AdamV0UKS "Płomyk" NeklaWP
30916802NOWAK JerzyIII0UKS "Polan" PoznańWP
31013921PAŁASZ MikołajV0UKS "Płomyk" NeklaWP
31113936PASTERNAK Damian0UKS KościelecWP
31216770CYBULSKA Laura0WP
31316776NAWRACAŁA MichałIII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
31414549MICHALAK MateuszIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
31514583MICHALAK ArturV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
31614657MICHALAK JonaszV0UKS "Szach" WolsztynWP
31716768NABIAŁEK AleksandraIII0WP
31816510KULMA JanV0UKS "Płomyk" NeklaWP
31916507KUBIAK WojciechII0TTSz "Tęcza" TurekWP
32025994FRET BartoszIV0UKS KościelecWP
32116508KUCHARCZAK DawidIII0AZS PoznańWP
32216512KUŚ JustynIV0WP
32316511KULSKI ArturV0LKS "Piast" ŚremWP
32416357ISKARASTINSKI Stanislaw0WP
32515726ABRAMOWICZ AleksandraIII0WP
32615727ABRAMOWICZ PiotrIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
32715731ADAMCZYK JacekIII0LKS "Piast" ŚremWP
32815732ADAMCZYK MarcinIII0LKS "Piast" ŚremWP
32915733ADAMCZYK MichałIV0LKS "Piast" ŚremWP
33015737ADAMOWICZ PawełIII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
33115740ALAMMARI Filip0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
33215743AMBROZIAK Jerzy FOTOII0TS-R "Hetman" KoninWP
33315744ANCUTA AndrzejII0UKS "Iskra" PiłaWP
33415745ANDERS MarcinII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
33515746ANDRECKI MarianIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
33615748ANDRZEJEWSKA JoannaIV0WP
33715749ANGLART PawełIII0UKS "Szach" WolsztynWP
33815752ANTCZAK DamianIV0WP
33915751ANIOŁA MichałIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
34015753ANTCZAK MarcinIII0WP
34115754ANTCZAK MikołajIV0WP
34215755ANTONIAK NataliaIII0LUKS "Iskra" MarzeninWP
34315756ANTONIAK WojciechII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
34415757ANTONICZ RadosławV0MKS przy MDK TrzciankaWP
34515759ARCISZEWSKI Filip0UKS "Iskra" PiłaWP
34615760AUGUSTYNIAK Maciej0WP
34715761BABALSKI KarolV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
34815762BABISZ Wojciech0WP
34915763BADZIŃSKI Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
35015764BAGIŃSKA JuliaIV0UKS KościelecWP
35115766BALCEREK Anna0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
35215767BALCEREK Bartosz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
35315768BALCERZAK PawełIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
35415769BAŁANDA GrzegorzIII0WP
35531249PRZEBIERACZ WiktorIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
35615774BANASZAK GrzegorzIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
35715775BANASZAK ŁukaszIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
35815776BANASZAK MichałIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
35915778BARANOWSKI MaciejII0WP
36015779BARAŃSKA KarolinaII0WP
36115780BARAŃSKI PawełIII0WP
36215781BARGIEL AndrzejV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
36315782BARLO WernerII0WP
36415783BÄROUKI MaciejIII0WP
36516337HABA MarcinIV0WP
36615972BARTKOWIAK BartoszIV0WP
36715973BARTKOWIAK JanuszII0WP
36815974BARTKOWIAK RyszardIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
36915975BARTKOWIAK Zenon0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
37015976BARTKOWSKI MichałV0UKS KościelecWP
37115977BARTNIK IlonaV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
37215979BAŻANT WojciechII0KTS KaliszWP
37315980BAŻENOW RomanIV0UKS "Iskra" PiłaWP
37415981BĄCZYK PiotrIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
37515982BEBA MartaIV0WP
37615983BEDNAREK Robert0WP
37715984BEDNAREK SzymonIV0WP
37815985BEDNARKIEWICZ ŁukaszIV0UKS "Polan" PoznańWP
37915986BEDNAROWICZ TadeuszII0WP
38015987BEKALAREK KamilIII0WP
38115988BEKER AleksandraII0WP
38215990BEKER RadosławII0WP
38315993BELKA PatrykIII0WP
38415994BEMKE Maciej0WP
38515995BERNACZYK LeszekIII0ASSz "Lipno" StęszewWP
38615996BERNACZYK Łukasz FOTOII0ASSz "Lipno" StęszewWP
38715997BESZTERDA AndrzejIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
38815999BESZTERDA PiotrV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
38916000BĘDKOWSKI MateuszV0WP
39016001BIADAŁA BartoszII0WP
39116002BIAŁEK KrzysztofIV0WP
39216004BIAŁY DawidIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
39316005BIEDECZYŃSKI AdamII0WP
39416006BIEGANEK DawidV0UKS "Szach" WolsztynWP
39516007BIELAWSKA PaulinaIV0WP
39616010BIERNACKI KacperIII0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
39716013BIGAJ JakubIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
39816014BIGAJ PiotrIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
39916015BIGDOWSKI Konrad0WP
40016016BIJAK AndrzejII0WP
40116017BINIAKOWSKI BartłomiejIV0UKS "Szach" WolsztynWP
40216018BINIEK DanielIV0OSz "Baszta" SzamotułyWP
40316019BINIEK Joanna0WP
40416020BINKOWSKI ŁukaszIV0UKS "Szach" WolsztynWP
40516021BITTNER SławomirV0WP
40616023BLACHOWSKI Jerzy0WP
40716025BŁASZCZYK TomaszIII0KTS KaliszWP
40816026BŁAŻEJEWSKA IlonaIV0WP
40916027BŁAŻEJEWSKI Michał0WP
41016028BŁĄDEK IwoIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
41116031BŁOSZYK Robert0WP
41216033BŁOTNY MarekIII0UKS "Polan" PoznańWP
41316034BOCHENEK MichałV0WP
41416035BOCHEŃSKA LeokadiaIV0WP
41516036BOCIAN Angelika0UKS "Skoczek" KopanicaWP
41616037BOCIAN MarcinV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
41716040BOGUCKI BorzysławIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
41816041BOGUSKI Tomasz0WP
41916042BOGUSŁAWSKI KarolIV0WP
42016043BOGUSŁAWSKI Konrad0WP
42116045BOLESTA Justyna0LKS "Plezuro" SkokiWP
42216049BORECKI KazimierzIII0WP
42316050BOREK JózefII0WP
42416051BORKOWSKI Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
42516052BOROWIAK JanV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
42616053BOROWIAK MateuszII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
42716054BOROWICKA Julianna0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
42816055BOROWSKI ZbigniewIII0WP
42916056BORTEL SzymonIV0WP
43016057BORUTA SebastianIV0JKSz-W JarocinWP
43116058BOSACKI MarcinII0WP
43216059BOŻEK ŁukaszIV0WP
43318366ZIEWIEC BartoszV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
43416060BOŻEK MichałIV0WP
43516061BOŻKO Adrian0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
43616062BRAMBOR MonikaIV0WP
43716063BRDYŚ RafałIII0UKS KościelecWP
43816066BRONIARCZYK Tomasz0WP
43916067BRONIECKI Bartosz0WP
44016068BRONISZEWSKA Agata0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
44116070BRUCH MonikaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
44216074BRUDŁO PawełIII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
44316075BRUŚ AlicjaIII0WP
44416076BRUŚ MajaII0WP
44516077BRYGIER Waldemar0WP
44616078BRYZA Patryk0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
44716079BRZOZA JakubIII0UKS "Szach" WolsztynWP
44816080BUCHAŁA ArkadiuszII0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
44916081BUCHELT ArkadiuszIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
45016082BUCHOWIECKI MarcinIII0UKS "Polan" PoznańWP
45116083BUCZYŃSKI ŁukaszV0WP
45216084BUDZIAŁOWSKA AgnieszkaIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
45316085BUDZIAŁOWSKI TomaszV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
45416086BUJAK DanielIII0MKS przy MDK TrzciankaWP
45516087BUJAK JacekIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
45616089BUKSAKOWSKA IrenaIII0WP
45716090BULIŃSKI TadeuszIII0Raszyn PoznańWP
45819025PRIMEL RyszardIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
45916093BUREK DariuszIV0WP
46016094BURZYŃSKI KrzysztofIII0WP
46116095BUŚKO ArturV0UKS "Szach" WolsztynWP
46258265NOWAK Eryk FOTOIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
46316099BUŁAWA MateuszIII0WP
46416100CAŁA DawidIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
46516104CHŁOPEK MagdalenaII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
46616102CEGIELSKI Bartosz0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
46716103CELKA KonradIII0WP
46816106CHMIELECKI KsaweryIV0WP
46916108CHOJNACKI Bartłomiej0UKS "Płomyk" NeklaWP
47016109CHOJNACKI PawełV0UKS "Płomyk" NeklaWP
47116110CHOJNACKI ZbigniewII0WP
47216111CHOJNACKI ZdzisławIII0WP
47316113CHRAPA MagdalenaIII0WP
47416114CHRAPA Monika0WP
47516115CHRAPA OskarIV0UKS "Szach" WolsztynWP
47616117CHROMIEC MichałIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
47716118CHRZAN WojciechIII0WP
47816119CHUDZIŃSKA Letycja0WP
47916120CHUDZIŃSKI BartoszII0WP
48016121CHUMSKI AndrzejII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
48116122CIĄŻELA JakubII0WP
48216123CIĄŻELA MałgorzataII0WP
48316124CICHOCKA NataliaV0LKS "Piast" ŚremWP
48416126CICHOCKI FilipV0WP
48516127CICHOCKI KrzysztofIII0WP
48616128CICHOMSKA MonikaV0UKS KościelecWP
48716129CIENIAWA DanielII0ASSz "Lipno" StęszewWP
48816130CIESIELSKI Maciej0UKS "Płomyk" NeklaWP
48916131CIESZYŃSKI GrzegorzII0WP
49016132CIESZYŃSKI WojciechIII0WP
49116133CIEŚLAK MarcinIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
49216134CIEŚLAK MateuszIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
49316135CIEŚLEWICZ HubertIV0WP
49416136CIORGA StanisławIV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
49516137CIURYS StanisławII0WP
49616139COŁTA BarbaraIV0UKS "Polan" PoznańWP
49716140CWOJDZIŃSKI MarekV0WP
49816141CYBULSKI EdmundII0WP
49916143CYPRYAŃSKA MarzenaII0WP
50016144CYPRYAŃSKI PiotrII0LUKS "Iskra" MarzeninWP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006