Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 02:35:39
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
171624ŻYŹNIEWSKI TomaszV0WP
274829ŻYWICKA AmeliaV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
377638ŻYTO Weronika0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
430097ŻYTO Mateusz0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
557445ŻYTO KarolIII0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
631194ŻYTO Grzegorz0LKS "Piast" ŚremWP
744045ŻYCHLEWICZ Tomasz FOTOII1240KSz ORŁY PleszewWP
875608ŻYCHLEWICZ TobiaszV0KSz ORŁY PleszewWP
950185ŻYCHLEWICZ TadeuszIV0KSz ORŁY PleszewWP
108051ŻUROWSKI RadosławII0MDK WągrowiecWP
1143128ŻURAWSKI Mateusz FOTOII1448LKS "Chrobry" GnieznoWP
1243127ŻURAWSKI Kamil FOTOI1631LKS "Chrobry" GnieznoWP
1321917ŻMUDKA KarolV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1458751ŻELICHOWSKA ZuzannaV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1558750ŻELICHOWSKA OliwiaIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1659496ŻELEŹNIAK Piotr0UKS "Iskra" PiłaWP
1730315ŻELEŹNIAK MaksymilianIII1139UKS "Iskra" PiłaWP
1840848ŻELEŹNIAK Dariusz0KSz "Wieża" ŚmigielWP
1958996ŻEBROWSKI PiotrIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
2057930ŻARNOWSKI HubertIII0KSz ORŁY PleszewWP
2163306ŻARCZYŃSKI DamianIV0UKS "Smecz" KoninWP
2228538ZYWERT Kacper FOTOII1565UKS "Smecz" KoninWP
2364394Zygmanowski MichałV0UKS "GAMBIT" BuczWP
2418368ZYGMANOWSKA MartaIII0WP
257310ZYCH JacekI0TTSz "Tęcza" TurekWP
2674911ZWOLIŃSKI CyprianV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
276713ZWOLINSKI TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2822234ZWARYCZ MiłoszI1844WP
297309ZOK SzymonI2175WP
3039345ZMYŚLONA Natalia0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3174619ZMUDA PatrykV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
3264217ZIÓŁKOWSKI KonradIV0UKS KościelecWP
3336526ZIÓŁKOWSKI AndrzejII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3461029ZIÓŁKOWSKA WiktoriaIII0UKS KościelecWP
3561028ZIÓŁKOWSKA Aleksandra0UKS KościelecWP
367308ZIOLO KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
376760ZIOLKOWSKI PiotrI+2088OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3840003ZIMOWSKI TomaszIII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
3917517ZIMNY PiotrII1748OTSz Ostrów WielkopolskiWP
4077219Zimniak Tadeusz0WP
4122634ZIĘTEK WojciechIV0UKS KościelecWP
4229384ZIĘTEK PaulinaIV0UKS KościelecWP
4318367ZIĘTARA MarcinIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
4422238ZIĘTA ZuzannaII1273MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
4518366ZIEWIEC BartoszV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
466816ZIETEK Artur0UKS KościelecWP
4718365ZIEMKOWSKI SławomirIII0WP
4867254ZIEMIAŃSKI MiłoszIII0GKS Gorzyce WWP
4938677ZIELONKA StanisławIII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
5069750ZIELONKA MagdalenaV0WP
5125427ZIELONKA Krzysztof FOTOIV0UKS "Szach" WolsztynWP
5238808ZIELONKA AntoniV0WP
5352488ZIELIŃSKI TomaszII1353LKS "Piast" ŚremWP
5418364ZIELIŃSKI MateuszIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
5577045ZIELIŃSKI KacperV0MDK WągrowiecWP
5618363ZIELIŃSKI JacekII1703WP
5746766ZIELIŃSKI Gabriel0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
5829463ZIELIŃSKA MagdalenaIV0TS-R "Hetman" KoninWP
597307ZIELINSKI TadeuszI1608KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
607306ZIELINSKA MalgorzataM2111TTSz "Tęcza" TurekWP
6173112ZIELINOWSKI Witold0UKS ZSO WłoszakowiceWP
6260194ZIELINOWSKI FilipIII0UKS ZSO WłoszakowiceWP
6360193ZIELINOWSKA GabrielaIII0UKS ZSO WłoszakowiceWP
6421093ZIELEWICZ PiotrII1676UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
6536817ZIELEWICZ JakubIV0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
6624862ZIELAZNY Ryszard FOTOII1537GKS Gorzyce WWP
6724863ZIELAZNY Łukasz FOTOIV0GKS Gorzyce WWP
6825592ZIĄBEK Patryk FOTOI++2059KTS KaliszWP
6929386ZIARNIAK AleksanderV0UKS KościelecWP
7034081ZGOŁA Marta FOTOIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
7118361ZGARDA MarekIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
7218360ZGARDA JarosławII1411MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
738043ZGARDA JakubI1789MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
7441413ZGARDA Anna0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
7518359ZDZIABEK MarcinIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
7616733ZDUNEK KrzysztofIII0LKS "Piast" ŚremWP
7718358ZDUNEK FilipIV0WP
7874774ZDUNEK DawidV0KSz ORŁY PleszewWP
791283ZDANOWICZ PiotrI+2046Raszyn PoznańWP
801282ZDANOWICZ ŁukaszI+2029WP
817303ZBORON MarekI2026WP
824895ZBORON HannaK2062WP
837302ZBORALSKI MichalI0WP
8422641ZĄBCZYŃSKI MarekIII0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
8522642ZĄBCZYŃSKA MagdalenaIII1104RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
8622223ZAWORSKI Radosław0WP
8722224ZAWORSKI Jakub0WP
8868847ZAWIERUSZYŃSKA Aleksandra0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
8958030ZAWADA Tomasz FOTOIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
9018299ZAWADA PiotrII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
9156231ZASTAWA JanIII0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
9218298ZASADA MichałV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
9318297ZASADA MarekIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
9461107ZARZYCKI PiotrIII0KS KORONA ZakrzewoWP
9552400ZARZYCKI Łukasz FOTOIII0KS KORONA ZakrzewoWP
9652401ZARZYCKA Hanna FOTOIV0KS KORONA ZakrzewoWP
9716406ZARYWNY JakubIV0UKS KościelecWP
9829382ZARYWNA WeronikaV0UKS KościelecWP
997301ZARĘBA EwaII0KTS KaliszWP
10018295ZAREMBA PiotrV0UKS KościelecWP
10118293ZAREMBA PawełV0UKS KościelecWP
10218290ZARADZKI AdamIII0WP
10345100ZARADNY PiotrV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
10429954ZARADNY OskarIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
10517532ZAPŁATA TomaszIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
1066727ZAPASNIK JuliaI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
10718263ZAMIAR KrzysztofV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
10850491ZAMIAR Julia FOTOIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
1096675ZAMIAR EwaI1343LKS "Chrobry" GnieznoWP
11029381ZAŁĘSKI MichałIV0UKS KościelecWP
11162060ZALISZ RadosławIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
11274833ZALEWSKI Oliwier0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
11343387ZALEŚNY TomaszIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
11418260ZALCMAN JanII0WP
11518259ZALCMAN AleksanderV0WP
1167299ZAKRZEWSKI MarekK+2302ASSz "Lipno" StęszewWP
11761911ZAKRZEWSKI Jeremiasz0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
1186853ZAKRZEWSKI JeremiIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
11926420ZAKRZEWSKI BartoszII1532ASSz "Lipno" StęszewWP
1206694ZAKRZEWICZ KrzysztofI2056WP
1217298ZAKROCKI SebastianI++1821M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
12246299ZAKROCKI MaksymilianV0KTS KaliszWP
12318255ZAKROCKI Krzysztof0WP
12418221ZAKROCKI KacperII1513M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
1257546ZAKOŚCIELNA Kinga FOTOWFM2133TS-R "Hetman" KoninWP
1267297ZAJECKI MaurycyI1959WP
12758260ZAJĄC Szymon FOTOIII0WP
12863876ZAJĄC OliwiaIII0UKS ZSO WłoszakowiceWP
12924960ZAJĄC LeonIII0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
13018258ZAJĄC Karol FOTOIII1545M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
13142195ZAJĄC Hubert FOTO0WP
13229394ZAGOZDA Mateusz0UKS KościelecWP
13371357ZADYMOV IhorII+2071ASSz "Lipno" StęszewWP
13439905ZACHARA JakubII0KTS KaliszWP
13550337ZABORNIAK Wiktoria FOTOV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
13618257ZABŁOCKI PiotrIII0WP
13718256ZABŁOCKI MarekII0WP
13818254ZABŁOCKI GrzegorzIII0WP
13918253ZABŁOCKI DamianIV0WP
14018228ZABŁOCKA TatianaII0WP
14126393ZABŁOCKA SylwiaIII0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
14218227ZABŁOCKA AnitaII0WP
14371476YATSENKO EugeneIII0UKS "Smecz" KoninWP
14476414WYSZKOWSKI Tomasz0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1457296WYSZATYCKI KazimierzK0WP
14666645WYSOCZAŃSKI Hubert0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1477295WYSOCKI MichalI2160LKS "Chrobry" GnieznoWP
14836524WYSOCKI Marcin0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1496607WYSOCKI AleksanderI++2157Raszyn PoznańWP
15019190WYPYSZAK MichałV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
15119189WYPYSZAK Joanna0KSz "Wieża" ŚmigielWP
15218122WYPYCHOWSKI KazimierzII0WP
15318123WYPYCHOWSKA JadwigaIV0WP
15463694WYPYCH Władysław0WP
15518124WYLĘGAŁA MichałIV0WP
1567294WYGRALA IreneuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1577293WYDROWSKI LeszekI0WP
15828200WYDROWSKI Aleksander FOTOIII0Raszyn PoznańWP
15918126WYDERKIEWICZ RobertV0UKS "Płomyk" NeklaWP
16042066WYCZAWSKI JanIV0WP
1616852WYCZAWSKA AgataI1775UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
16273344WSOLAK Michał FOTOIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
16318127WRZOSEK TadeuszII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
16436712WRZOSEK MałgorzataIII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
16564812WRZESIŃSKI Bartosz0UKS "Smecz" KoninWP
16646301WRÓBLEWSKI WiktorV0KTS KaliszWP
16754959WRÓBLEWSKI Roman0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
16818131WRÓBLEWSKI Piotr0UKS "Płomyk" NeklaWP
16954962WRÓBLEWSKI MikołajV0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
17018130WRÓBLEWSKI Maciej0UKS "Płomyk" NeklaWP
17154963WRÓBLEWSKI KamilV0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
17218129WRÓBLEWSKI AdamIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
17373710WRÓBEL SzymonIV0KS ,,GOK Dwie Wieże Brzeźno"WP
17447031WRÓBEL PawełV0UKS "Płomyk" NeklaWP
17517021WRÓBEL PatrykV0UKS "Płomyk" NeklaWP
17668841WRÓBEL OskarIV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
17774618WRÓBEL MichałV0UKS "Skoczek" KopanicaWP
17830035WRÓBEL KamilV0UKS "Płomyk" NeklaWP
17974962WRÓBEL AleksandraIV0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
18073759WROŃSKA MałgorzataIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
1816759WRONKA Arkadiusz FOTOII+1649GKS Gorzyce WWP
18241666WROCZYŃSKI Tymoteusz FOTOIII0KTS KaliszWP
18340603WROCZYŃSKI Kasper FOTOII1382KTS KaliszWP
1847292WROBLEWSKI WojciechI1641Raszyn PoznańWP
18550097WÓJTOWICZ Szymon FOTOII0Raszyn PoznańWP
18671432WÓJTOWICZ Mikołaj FOTOV0WP
18718121WÓJTOWICZ AndrzejIII0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
1887288WÓJTOWICZ AdamK2131MMKS "Wieniawa" LesznoWP
18919188WOŻNY Łukasz0KSz "Wieża" ŚmigielWP
19023604WOŹNY WojciechII0ASSz "Lipno" StęszewWP
19164520WOŹNY WiktorIV0NASZACH Nowy TomyślWP
19223605WOŹNY SaraII0ASSz "Lipno" StęszewWP
19318120WOŹNY RobertIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
19418118WOŹNY MarcinII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
19543389WOŹNY KacperV0WP
19626900WOŹNY KacperV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
19766013WOŹNY AdamV0UKS GCK SękowoWP
19818141WOŹNIAK SzymonIV0WP
19929339WOŹNIAK Sebastian0UKS "Skoczek" KopanicaWP
20061696WOŹNIAK Paulina FOTOIII1050KS KORONA ZakrzewoWP
20174312WOŹNIAK MateuszV0UKS "Płomyk" NeklaWP
20274890WOŹNIAK Mateusz0UKS "Smecz" KoninWP
20363693WOŹNIAK LidiaV0WP
20423733WOŹNIAK JacekV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
20518139WOŹNIAK BernardII0WP
20656979WOŹNIAK AleksanderV0UKS "Smecz" KoninWP
20718116WOŚ MagdaIII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
20838291WOŚ KatarzynaIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
2097291WONIAK KatarzynaI++1945TTSz "Tęcza" TurekWP
2108026WOLSKI JakubII0LUKS "Iskra" MarzeninWP
21126892WOLNY MikołajV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
21271967WOLNOWSKI JakubII1667KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
21318115WOLNIEWICZ Bartosz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
21443192WOLNICZAK Wiktoria FOTOIII0UKS ZSO WłoszakowiceWP
21558267WOLNICZAK Nikodem FOTOIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
21667488WOLKIEWICZ Serafin0UKS GCK SękowoWP
2176618WOLENDER ZdzisławII1472M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
2187290WOLENDER WlodzimierzI1472M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
21918114WOJTYŚ ErykIV0WP
22057653WOJTYSIAK Stanisław0UKS "Polan" PoznańWP
22162059WOJTYNA PiotrIV0WP
2227289WOJTOWICZ StanislawI++2050Raszyn PoznańWP
2237287WOJTKOWSKI Pawel FOTOI1877LKS "Piast" ŚremWP
22430247WOJTKOWIAK SzymonIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
22531196WOJTASZYK ŁukaszIV0LKS "Piast" ŚremWP
22622581WOJTASZAK LidiaII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
22726482WOJTASZAK DariaII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
22826478WOJTASZAK AgnieszkaIII0UKS "Skoczek" KopanicaWP
22918113WOJTASIK KonradIII0WP
23065598WOJTAS HelenaV0KS KORONA ZakrzewoWP
23127787WOJTACZAK Daria0WP
23250509WOJNOWSKI Dawid0UKS "Smecz" KoninWP
23317514WOJDYŁO KarolIII1598MKS "Wicher" ZbąszyńWP
2346726WOJDYLO ZaklinI1807MKS "Wicher" ZbąszyńWP
23554354WOJDAK KarolII1402Raszyn PoznańWP
23652316WOJDAK JanI1717LKS "Chrobry" GnieznoWP
23718111WOJDA PatrykIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
2387286WOJCIK LechI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
23969514WOJCIESZYK BarbaraV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
2406596WOJCIESZAK MagdalenaII0KTS KaliszWP
24118112WOJCIESZAK Adam FOTOII0KTS KaliszWP
24218110WOJCIECHOWSKI WojciechIV0KSz "Wieża" ŚmigielWP
24318109WOJCIECHOWSKI SzymonV0WP
24442727WOJCIECHOWSKI PawełIII0TS-R "Hetman" KoninWP
24517533WOJCIECHOWSKI PatrykIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
24618108WOJCIECHOWSKI MichałIII0WP
24722958WOJCIECHOWSKI MarcinIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
24829822WOJCIECHOWSKI Marcin0UKS KościelecWP
24917512WOJCIECHOWSKI KrzysztofIV0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
25018107WOJCIECHOWSKI JakubIII0WP
25145875WOJCIECHOWSKI JakubIV0AZS PoznańWP
25249291WOJCIECHOWSKI Filip FOTOIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
25318106WOJCIECHOWSKI DawidIV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
25417529WOJCIECHOWSKI AntoniI1619UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
25531127WOJCIECHOWSKA MartynaII1231UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2566819WOJCIECHOWSKA IwonaII+0WP
2577285WOJCIECH MarcinI0UKS "Szach" WolsztynWP
2586705WODNICKI EdwardI0WP
2597284WODA Janusz FOTOI1627KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
2607283WODA Jacek FOTOFM2383KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
26140095WŁODARZ MikołajIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
26260395WŁODARZ BartoszV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
26361324WŁODARKIEWICZ KamilV0KSz ORŁY PleszewWP
26430359WŁODAREK MikołajII1162MKS "Wicher" ZbąszyńWP
26526795WŁODARCZYK MateuszV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
26671546WŁODARCZYK JuliaIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
26762811WŁODARCZYK Igor0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
26870854WŁODARCZYK DominikIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
26940521WŁODARCZYK Agata FOTOIV0WP
27040520WŁODARCZYK Adam FOTOV0WP
27142782WŁODARCZAK Damian FOTOI1732LKS "Piast" ŚremWP
2727282WLODARCZYK Oskar FOTOFM2278OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2737281WLOCH Roman FOTOI1665JKSz-W JarocinWP
27474125WLEKLIK Monika0WP
27564711WLEKLIK MateuszII1209MMKS "Wieniawa" LesznoWP
27664763WLAŹLAK BartoszV0AZS PoznańWP
27717602WITWICKI WojciechIII0JKSz-W JarocinWP
2787280WITWICKI Pawel FOTOI+1893JKSz-W JarocinWP
27946392WITWICKI ŁukaszIII0JKSz-W JarocinWP
28040527WITWICKA Julia FOTOIII1054JKSz-W JarocinWP
28125982WITTIG Zenon FOTOII1496WP
28218105WITKOWSKI WiktorIII0WP
28318104WITKOWSKI JakubV0WP
28474671WITKOWSKI FilipIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
28573724WITKOWSKI DawidV0KS ,,GOK Dwie Wieże Brzeźno"WP
2866802WITCZAK ZbigniewII+0TTSz "Tęcza" TurekWP
28718103WITCZAK Kamil FOTOIII0WP
28818102WIŚNIEWSKI WiesławII1520WP
28925984WIŚNIEWSKI SzymonV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
29036523WIŚNIEWSKI Radosław0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
29174545WIŚNIEWSKI PawełV0UKS "Płomyk" NeklaWP
29253270WIŚNIEWSKI Patryk0LKS "Piast" ŚremWP
29370855WIŚNIEWSKI NikodemV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
29422891WIŚNIEWSKI MikołajIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
29521092WIŚNIEWSKI MichałIV0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
29663692WIŚNIEWSKI Mateusz0WP
29752419WIŚNIEWSKI JakubV0KS KORONA ZakrzewoWP
29821968WIŚNIEWSKI JakubIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
29942031WIŚNIEWSKI Iwo FOTOIII0UKS "Smecz" KoninWP
30049455WIŚNIEWSKI GrzegorzIV0WP
30164079WIŚNIEWSKI FilipIV0KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
30268007WIŚNIEWSKI DamianIV0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
30357710WIŚNIEWSKI Bartosz0UKS "Smecz" KoninWP
30458532WIŚNIEWSKI AntoniV0UKS "Smecz" KoninWP
30569665WIŚNIEWSKI AdamIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
30650329WIŚNIEWSKA JustynaIII0WP
30721969WIŚNIEWSKA AleksandraIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
30852560WIŚNIEWSKA AgnieszkaIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
3096674WISNIEWSKI Emil FOTOI1820LKS "Chrobry" GnieznoWP
3107279WINIARSKI KazimierzI+1825WP
31121437WINIARCZYK PiotrIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
31275065WILKOSZ ZofiaIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
31375902WILK WeronikaIV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
31422823WILK Oktawia FOTOI++1806LKS "Chrobry" GnieznoWP
31526623WILK Marcin FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
31669513WILHELMI Piotr FOTOIV0WP
31728828WILCZYŃSKI Dariusz1448WP
31856100WILCZYŃSKA AureliaV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
31922098WILCZYK MichałV0ASSz "Lipno" StęszewWP
3207278WILAND AdamI0WP
32117030WIĘCEK Barbara0WP
32218101WIETECKI JerzyII1625WP
3237277WIESIOLEK Krzysztof FOTOI1978TTSz "Tęcza" TurekWP
3247276WIERZEJEWSKI AleksanderI0WP
32518100WIERUSZEWSKA MagdalenaV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
32663849WIERUCKI JanV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
3277274WIERGOWSKI ZbyszkoI0Raszyn PoznańWP
32818099WIELIŃSKI Jakub0WP
32918098WIELGOSZ DawidV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
33031325WIEDERA BartoszV0MKS przy MDK TrzciankaWP
33153066WIECZOREK SzymonIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33246760WIECZOREK MateuszIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
33367568WIECZOREK MaksymilianIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33447042WIECZOREK Konrad FOTO0UKS KościelecWP
33555501WIECZOREK JuliaII1014KSz "Wieża" ŚmigielWP
3367273WIECLAW MichalK2195KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
33717511WICHROWSKA JustynaIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
33818097WICHER KrzysztofIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
3396712WICHER AlojzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
34022463WIATR Paulina0WP
34164710WĘCŁAWIAK VanessaIV0POLONIA Środa Wlkp.WP
34224365WĘCŁAWIAK Dariusz0POLONIA Środa Wlkp.WP
34329349WĘCŁAWIAK DariaIII1093POLONIA Środa Wlkp.WP
34446577WĘCLAWIAK NicoleIII0POLONIA Środa Wlkp.WP
34546023WESOŁY MariuszIII0UKS GCK SękowoWP
34674978WESOŁOWSKI KrzysztofIV0WP
34717510WESOŁOWSKA AgataII+1312LKS "Chrobry" GnieznoWP
34877685WESOŁEK Kacper0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
3496851WESOLOWSKI Edgar FOTOI++1983UKS "Szach" WolsztynWP
3506850WESOLOWSKA Katarzyna FOTOI++1669UKS "Szach" WolsztynWP
35153028WERNER Magdalena0UKS "Iskra" PiłaWP
35276416WERNER JuliaIV0NASZACH Nowy TomyślWP
35373444WERNER JakubIV0NASZACH Nowy TomyślWP
35448935WERESZCZYŃSKI WacławIII1332UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
35568677WERES JanV0WP
35636522WENDT MichałIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
35718095WENDT Andrzej FOTOII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
35818062WEIL PawełIV0UKS "Szach" WolsztynWP
35918060WEIL AnnaIII0UKS "Szach" WolsztynWP
36022586WEGNER Wiesław FOTOII1704Raszyn PoznańWP
36155775WEGNER MichałIII1150KTS KaliszWP
3627271WEGNER Jacek FOTOI1747KTS KaliszWP
3637270WEGLARZ LeszekIM2211WP
3647269WEGLARZ JanuszI1673UKS "Szach" WolsztynWP
36569748WEBER JarosławV0WP
36622839WĄSOWICZ Jędrzej FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
36726477WAWRZYNOWICZ MartaI1490UKS "Szach" WolsztynWP
36858981WAWRZYNOWICZ Leon0LKS "Piast" ŚremWP
36921978WAWRZYNOWICZ Eliza0LKS "Piast" ŚremWP
37036521WAWRZYNIAK WojciechIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
37142729WAWRZYNIAK WeronikaI1334KTS KaliszWP
37249052WAWRZYNIAK Paweł FOTOI1785UKS "Szach" WolsztynWP
37364041WAWRZYNIAK NadiaV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
37464035WAWRZYNIAK MikołajV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
37566465WAWRZYNIAK MajaIV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
37618059WAWRZYNIAK ŁukaszIII0UKS "Iskra" PiłaWP
37742728WAWRZYNIAK KarolII1188KTS KaliszWP
37860192WAWRZYNIAK JędrzejV0WP
37976993WAWRZYNIAK JeremiV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
38068183WAWRZYNIAK JakubV0UKS "Płomyk" NeklaWP
38136520WAWRZYNIAK Grzegorz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
38227783WAWRZNOWICZ Marta0WP
38331174WASZKOWIAK KingaIII1023MKS "Wicher" ZbąszyńWP
38427855WASILEWSKI Olaf FOTOIV0WP
3856693WASILEWSKI MiroslawI0WP
38619187WASILEWSKI Arkadiusz0KSz "Wieża" ŚmigielWP
38719186WASILEWSKA Joanna0KSz "Wieża" ŚmigielWP
38822060WASIELAK Jakub0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3897268WASIAK Stanislaw FOTOI1511Raszyn PoznańWP
39060765WASIAK JakubV0KTS KaliszWP
39144183WARZĄCHOWSKI PiotrIII0UKS "Szach" WolsztynWP
3927267WARKOCKI MariuszI2019WP
39358975WARGOŚ MikołajV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
39418058WARGIN KamilIV0WP
39518057WARGIN KamilIV0MKS przy MDK TrzciankaWP
39618056WARGIN DenisIV0WP
39729395WARGACKA Marta0UKS KościelecWP
39826193WAREŃCZAK Marek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
39918055WARCZYŃSKI JanuszIV0WP
40061862WARCZEWSKI KacperIV0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
40161856WARCZEWSKI JakubV0RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
40218054WARCHOŁ WojciechIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
4036849WARCHOŁ MariaI++1829AZS PoznańWP
40417363WARACZEWSKI MateuszIII0WP
40521776WARACZEWSKA OlgaIV0WP
4067266WANTUCH AdamII0JKSz-W JarocinWP
40770305WANKE MaciejIII1225WP
40849843WALTER JerzyIII1591WP
40951855WALOSZEK Szymon FOTOIV0UKS KościelecWP
41057867WALOSZEK Karina FOTOIV0UKS KościelecWP
4117265WALLA PiotrI0WP
41245107WALKOWSKI Tobiasz FOTOII1048UKS ZSO WłoszakowiceWP
41322754WALKOWSKI Miłosz FOTOI1854UKS ZSO WłoszakowiceWP
41422753WALKOWSKI Jonasz FOTOII1558UKS ZSO WłoszakowiceWP
41553120WALKOWSKA Wiesława FOTOIII1082UKS ZSO WłoszakowiceWP
41671152WALKOWIAK WojciechIV0WP
41745925WALKOWIAK SzymonIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
41850186WALKOWIAK StanisławIV0AZS PoznańWP
41918053WALKOWIAK Mirosław0WP
42018052WALKOWIAK MichałIV0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
42177052WALKOWIAK MateuszV0MDK WągrowiecWP
42218051WALKOWIAK MateuszIII0WP
42318050WALKOWIAK GrzegorzIII0WP
42418049WALKOWIAK DawidV0LUKS "Iskra" MarzeninWP
42540013WALKOWIAK Bogumiła FOTOI1481AZS PoznańWP
42618048WALKOWIAK AdamII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4276798WALKIEWICZ ZbigniewII0TS-R "Hetman" KoninWP
42856269WALISZKA FilipIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
42974907WALISZEWSKI Dawid FOTOV0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
43040573WALIGÓRA MartynaIV0WP
43130427WALIGÓRA Julia FOTOI1427UKS "Smecz" KoninWP
43269754WALERON MaciejIV0WP
4337264WALENDOWSKI TadeuszK2270WP
43418047WALENCZAK MateuszIV0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
43538464WALENCIAK Małgorzata0WP
4367263WALENCIAK DariuszI0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
43747040WALCZAK WiktoriaV0UKS KościelecWP
43818046WALCZAK TomaszII0KTS KaliszWP
43928449WALCZAK Szymon FOTOIII0UKS "Smecz" KoninWP
44040021WALCZAK NorbertV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
44138234WALCZAK KarolinaIV0WP
44218045WALCZAK KacperV0WP
4437262WALCZAK DawidK2109KTS KaliszWP
44418044WALCZAK DawidIV0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
44517509WALCZAK BartoszIII0UKS "Szach" WolsztynWP
44622664WALCZAK Bartłomiej0WP
44718043WALASZCZYK WojciechII0TTSz "Tęcza" TurekWP
4487261WALASZCZYK Witold FOTOK2122TS-R "Hetman" KoninWP
4496801WALASZCZYK MaciejII+0TTSz "Tęcza" TurekWP
45018042WALASZCZYK ArturIV0TTSz "Tęcza" TurekWP
45152529WALACHOWSKI Szymon0WP
4527260WADYCH LucynaI0WP
45317508WADYCH BolesławII0WP
45474822WADELSKI Michał0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
45530321WADELSKI Aleksander0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
45622063WACŁAWIK Bogusz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
45717507WACIŃSKI KamilIII0UKS "Szach" WolsztynWP
45817506WACIŃSKI DawidIV0UKS "Szach" WolsztynWP
45974921WACHOWSKI JulianV0UKS ZSO WłoszakowiceWP
46069433WACHOWICZ JanV0LKS "Piast" ŚremWP
46118040WACHOWIAK Patrycja0WP
46257397WACHOWIAK KacperV0WP
46318039WACHOWIAK JacekIV0LKS "Piast" ŚremWP
46463897UTRATA MaksymilianIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
46520658USZAK Szymon0WP
46673299URYGA Marek FOTOV0KS KORONA ZakrzewoWP
46764216URBAŃSKI RobertV0UKS KościelecWP
46850214URBAŃSKI Oliwier0WP
46926891URBAŃSKI MartinIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
47030357URBAŃSKI JakubIV0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
47118038URBAŃCZYK TadeuszII1417TTSz "Tęcza" TurekWP
47218037URBAŃCZYK AndrzejIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
4736595URBANSKI ArturII+0KTS KaliszWP
4747259URBANIAK ZbigniewI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
47566810URBANIAK WłodzimierzV0KSz ORŁY PleszewWP
47629348URBANIAK PawełIII0WP
47767566URBANIAK Nina0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
47867561URBANIAK Kacper0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
47964017URBANIAK DominikIV0KSz ORŁY PleszewWP
48043236URBANIAK Bruno FOTOIII0UKS "Polan" PoznańWP
48156267URBANEK IzabelaIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
48256268URBANEK AnnaIV0LKS "Chrobry" GnieznoWP
48318036URBAN MaciejIII0WP
48446387URBAN Franciszek0UKS "Szach" WolsztynWP
48553800Ullrich KarolII1340UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
48653981ULLRICH Artur FOTOIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
48746614ULLRICH AgataII1207UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
48818035UHORNICKI RadosławV0WP
48953339UGORNY MiłoszIV0KTS KaliszWP
49068425UCHMAN PiotrIII1142AZS PoznańWP
49118034TYWONEK SzymonIV0UKS "Szach" WolsztynWP
49218033TYWONEK JanIII0UKS "Szach" WolsztynWP
49372407TYSZKIEWICZ Adam1506WP
49454223TYLSKI AdamIII0UKS "Płomyk" NeklaWP
49518032TYCHOWSKA BarbaraIII0Raszyn PoznańWP
4966646TYBORSKA KarolinaII0WP
49718031TWAROŻEK AdamIV0UKS "Płomyk" NeklaWP
49862095TWARDY AdamIV0WP
49974782TWARDOWSKI NikodemV0KSz ORŁY PleszewWP
50067724TWARDOWSKA DominikaIV0KSz ORŁY PleszewWP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006