Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 18:10:32
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. DółRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
177615MALIŃSKI Norbert0KTS KaliszWP
26592BIELAN Jakub1821KTS KaliszWP
36609CHWILKOWSKI Sebastian0WP
46612KONIAREK Dominika0WP
56613KONIAREK Klaudia0WP
66633MORYSON Damian0WP
715747ANDRZEJAK Patrycja0UKS "Płomyk" NeklaWP
86700MIELCZARSKI Adam0WP
96804IGNACZAK Justyna0UKS KościelecWP
106816ZIETEK Artur0UKS KościelecWP
116818GUDZINOWSKA Anna0WP
1216494KRYGOWSKA Natalia0WP
136830BALICKI Radoslaw0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
146836GRABIANOWSKI Julian0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
156838KOPRAS Bartosz0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
166843PILUJSKA Alicja0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
176846SZMUC Joanna0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1816029BŁOCH Mirosława0WP
196918CHOLODOWSKI Marcin0WP
2021406POLAŃSKA Joanna0Raszyn PoznańWP
2136899MIKOŁAJCZYK Mariusz0WP
227145PIASKOWSKI Wladyslaw0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
237155POLNY Stefan0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
247172ROSZYK Tadeusz0LKS "Piast" ŚremWP
257183SAKALAUSKAS Vaidas0LKS "Chrobry" GnieznoWP
267239SZCZEPANIAK Zbigniew0WP
2710849ABRAM Krzysztof0UKS "Płomyk" NeklaWP
2816038BOGDZIEL Dariusz0WP
2913936PASTERNAK Damian0UKS KościelecWP
3016770CYBULSKA Laura0WP
3116357ISKARASTINSKI Stanislaw0WP
3215740ALAMMARI Filip0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
3315759ARCISZEWSKI Filip0UKS "Iskra" PiłaWP
3415760AUGUSTYNIAK Maciej0WP
3515762BABISZ Wojciech0WP
3615763BADZIŃSKI Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
3715766BALCEREK Anna0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
3815767BALCEREK Bartosz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
3915975BARTKOWIAK Zenon0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
4015983BEDNAREK Robert0WP
4115994BEMKE Maciej0WP
4216015BIGDOWSKI Konrad0WP
4316019BINIEK Joanna0WP
4416023BLACHOWSKI Jerzy0WP
4516027BŁAŻEJEWSKI Michał0WP
4616031BŁOSZYK Robert0WP
4716036BOCIAN Angelika0UKS "Skoczek" KopanicaWP
4816041BOGUSKI Tomasz0WP
4916043BOGUSŁAWSKI Konrad0WP
5016045BOLESTA Justyna0LKS "Plezuro" SkokiWP
5116051BORKOWSKI Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
5216054BOROWICKA Julianna0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
5316061BOŻKO Adrian0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
5416066BRONIARCZYK Tomasz0WP
5516067BRONIECKI Bartosz0WP
5616068BRONISZEWSKA Agata0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
5716077BRYGIER Waldemar0WP
5816078BRYZA Patryk0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
5916102CEGIELSKI Bartosz0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
6016108CHOJNACKI Bartłomiej0UKS "Płomyk" NeklaWP
6116114CHRAPA Monika0WP
6216119CHUDZIŃSKA Letycja0WP
6316130CIESIELSKI Maciej0UKS "Płomyk" NeklaWP
6416146CYTRYŃSKA Karolina0LUKS "Iskra" MarzeninWP
6516150CZAPLICKI Adam0UKS KościelecWP
6616154CZASAK Damian0WP
6716162CZTERNASTY Filip0WP
6816165ĆWIEK Kacper0UKS KościelecWP
6916175DAJEWSKI Kajetan0WP
7016184DEKIERT Jeremi0UKS "Polan" PoznańWP
7116193DĘBICKA Wiktoria0UKS "Iskra" PiłaWP
7216237DUSZCZYK Krzysztof0WP
7316239DUTKIEWICZ Małgorzata0WP
7416251FELIKSIAK Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
7516253FIGIELEK Mariusz0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
7616259FLORCZYK Anna0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
7716261FORDON Łukasz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
7816281GAJ Dawid0UKS KościelecWP
7916289GAWRONEK Marcin0WP
8016290GEPPERT Adrian0LKS "Piast" ŚremWP
8116293GIL Filip0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
8216300GNIAZDOWSKA Maria0WP
8316305GORZELAŃCZYK Marek0WP
8416316GÓŹDŹ Filip0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
8516324GROBYS Sylwia0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
8616331GRZELACHOWSKI Radek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
8716348HENSLER Michał0WP
8816350HOFFMANN Magdalena0UKS "Płomyk" NeklaWP
8916359IZYDOR Dariusz0WP
9016370JAKUBOWSKI Łukasz0TTSz "Tęcza" TurekWP
9116389JAROMA Tomasz0WP
9216404SZYBURA Jakub0UKS KościelecWP
9316407RUTKOWSKI Patryk0UKS KościelecWP
9416408RUTKOWSKA Iga0UKS KościelecWP
9516410MANOWSKA Małgorzata0UKS KościelecWP
9616415NOWAK Kamil0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
9716417PUSIAK Arkadiusz0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
9816418BORKOWSKA Anna0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
9916424KAPAŁA Milena0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
10016425KAPUSTA Wojciech0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
10116441KĘCIŃSKI Konrad0MKS przy MDK TrzciankaWP
10216447KLIEMANN Edyta0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
10316448KLÓSAK Jan0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
10416457PIALIK Bartosz0LKS "Piast" ŚremWP
10516458KOZŁOWSKI Filip0LKS "Piast" ŚremWP
10616483KRETSCHMER Mateusz0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
10716496KRZEMIEŃSKI Kamil0WP
10816499KRZEWINA Marcin0WP
10916504KUBIACZYK Karol0UKS "Płomyk" NeklaWP
11016551LIS Magdalena0WP
11116552LIS Paweł0WP
11216553LIS Wojciech0WP
11316564ŁAPIŃSKI Stanisław0UKS "Polan" PoznańWP
11416607MANOWSKI Tomasz0UKS KościelecWP
11516635RIEDEL Marcin0WP
11616643MICHOCKI Przemysław0UKS "Polan" PoznańWP
11716720KUPSKA Marta0WP
11816721KUPSKI Maciej0WP
11916747MIKOŁAJCZYK Adam0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
12016772NADOBNIK Wojciech0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
12116810OCHOWIAK Aleksandra0UKS "Płomyk" NeklaWP
12216878ODROBNY Kacper0UKS "Płomyk" NeklaWP
12316887OLKOWSKI Tomasz0UKS KościelecWP
12416950COŁTA Łukasz0UKS "Polan" PoznańWP
12516952PACHOLCZYK Roman0WP
12616970PASTERNAK Kamil0UKS KościelecWP
12717030WIĘCEK Barbara0WP
12817329KAŹMIERCZAK Mikołaj0LKS "Chrobry" GnieznoWP
12917370SZYMAŃSKA Cyntia0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
13017425HERMAN Małgorzata0UKS "Polan" PoznańWP
13117426SZLEGEL Adrian0UKS "Polan" PoznańWP
13217449BAGNIUK Patrycja0WP
13317450GALUBA Jan0WP
13417451KARASIŃSKA Honorata0WP
13517452LINGOWSKA Paula0WP
13617453LINGOWSKI Sebastian0WP
13717454LUBOJAŃSKI Kornel0WP
13817457MURAWIŃSKA Angelina0WP
13917458REMBISZEWSKI Adrian0WP
14017459RYCHLEWSKI Błażej0WP
14117460TROCHA Dominik0WP
14217479MANIA Mirosław0WP
14317481MARCINKOWSKI Krzysztof0KSz "Wieża" ŚmigielWP
14417486PIOTROWSKI Bartosz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
14517523PIĘTA Jakub0UKS "Polan" PoznańWP
14617528KLASSURA Izabella0UKS KościelecWP
14717537MAJEWSKA Weronika0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
14817540DRYJAŃSKI Piotr0WP
14917547BRYLEWSKI Łukasz0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
15017596GRYGIEL Szymon0JKSz-W JarocinWP
15117598JÓŹWIK Paweł0JKSz-W JarocinWP
15217601SZULC Maciej0JKSz-W JarocinWP
15317607PLUCIŃSKI Beniamin0UKS "Płomyk" NeklaWP
15417610POKORSKI Szymon0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
15517615POLEROWICZ Sebastian0WP
15617621PRUCHNIK Karolina0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
15722640HEINZE Ewa0WP
15817777GNIAZDOWSKI Józef0WP
15917853RATAJCZAK Jesica0LUKS "Iskra" MarzeninWP
16017887SKIBIAK Mateusz0UKS "Płomyk" NeklaWP
16117889SKIBIŃSKI Krzysztof0LKS "Chrobry" GnieznoWP
16217962SZCZEPANKIEWICZ Magdalena0WP
16317967SZKUDLAREK Edmund0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
16417980SZYMAŃSKA Joanna0WP
16517987SZYMCZAK Piotr0UKS "Płomyk" NeklaWP
16618009TACIK Jakub0UKS "Polan" PoznańWP
16718013TARŁOWSKA Weronika0LUKS "Iskra" MarzeninWP
16818015TEODORCZYK Kamil0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
16918040WACHOWIAK Patrycja0WP
17018053WALKOWIAK Mirosław0WP
17118099WIELIŃSKI Jakub0WP
17218115WOLNIEWICZ Bartosz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
17318130WRÓBLEWSKI Maciej0UKS "Płomyk" NeklaWP
17418131WRÓBLEWSKI Piotr0UKS "Płomyk" NeklaWP
17518255ZAKROCKI Krzysztof0WP
17619162CHLEBOWSKI Artur0KSz "Wieża" ŚmigielWP
17719166HAŁAS Agnieszka0KSz "Wieża" ŚmigielWP
17819168KOKOCIŃSKI Marcin0KSz "Wieża" ŚmigielWP
17919178PRIMEL Malwina0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18019180SICZYŃSKA Agata0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18119182SZWARC Karol0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18219186WASILEWSKA Joanna0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18319187WASILEWSKI Arkadiusz0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18419188WOŻNY Łukasz0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18519189WYPYSZAK Joanna0KSz "Wieża" ŚmigielWP
18620070OKUPNY Patryk0UKS KościelecWP
18720645GUHN Justyna0WP
18820647MIKOŁAJCZYK Marcin0WP
18920648MORTA Kacper0WP
19020649NOCULAK Agnieszka0WP
19120650PIEPRZKA Kamil0WP
19220651PIÓREK Maciej0WP
19320652PIÓREK Michał0WP
19420654RACZYŃSKI Maciej0WP
19520656ROGOZIŃSKA Magdalena0WP
19620657ŚWITOŃ Karol0WP
19720658USZAK Szymon0WP
19820736BRYLSKI Kamil0LKS "Chrobry" GnieznoWP
19921085JABŁOŃSKI Przemysław0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
20021086JERZAK Piotr FOTO0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
20121087KOSTUSIAK Aleksander0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
20221088KOSTUSIAK Kamil0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
20321089NIJAKOWSKI Tomasz0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
20421440BŁOSZYK Mieczysław0WP
20521443KUŹNIARSKI Maciej0WP
20621722KOWALCZYK Jacek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
20721915FRĄSZCZAK Kacper0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
20821970GORZELAŃCZYK Weronika0UKS "Płomyk" NeklaWP
20921978WAWRZYNOWICZ Eliza0LKS "Piast" ŚremWP
21048736ŚWIDŁOWSKI Jakub0UKS "Płomyk" NeklaWP
21122055MIODUSZEWSKA Laurencja0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21222056PANEK Adrian0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21322057MOTYL Konrad0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21422058MOSKWA Łukasz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21522059LATAJKA Julia0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21622060WASIELAK Jakub0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21722061KRYJOM Mateusz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21822063WACŁAWIK Bogusz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
21922220SZUFLAK Anna0WP
22022221SZUFLAK Joanna0WP
22122223ZAWORSKI Radosław0WP
22222224ZAWORSKI Jakub0WP
22322228PIECZYŃSKI Piotr0WP
22422229KATAFIASZ Piotr0WP
22522230ROBAK Łukasz0WP
22622232KATAFIASZ Katarzyna0WP
22722262ŁUŻNY Bartosz0WP
22822288DOBROŃ Szczepan0UKS "Polan" PoznańWP
22922463WIATR Paulina0WP
23022632KNOP Patryk0WP
23122636OSTROWSKI Tomasz0UKS KościelecWP
23222638DEMBOWSKI Eryk0UKS KościelecWP
23322645MŁYNARZ Dawid0WP
23422655TRASKOWSKI Michał0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
23522656TRASKOWSKI Łukasz0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
23628445MOMOT Dominika FOTO0WP
23722664WALCZAK Bartłomiej0WP
23822778JAŚNIKOWSKA Natalia0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
23922837KOSTENSKI Hubert0UKS "Polan" PoznańWP
24022840CIOCH Kacper0UKS "Iskra" PiłaWP
24122841SZCZEPANIAK Tobiasz0UKS "Iskra" PiłaWP
24223112GROCHOWSKI Konrad0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
24323264MAĆKOWIAK Oliwia0WP
24423609JABŁOŃSKI Jakub0WP
24523610JAGŁA Jagoda0WP
24623717JANKOWIAK Oskar0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
24723781STACHOWIAK Radosław0UKS KościelecWP
24823782PRZYBYŁ Adrian0UKS KościelecWP
24923786GROCHOWSKI Błażej0UKS KościelecWP
25023787SZILISTOWSKI Jonasz0UKS KościelecWP
25124091ŚWIEGOT Jakub0WP
25226337PARAFIŃSKI Szymon0UKS "Polan" PoznańWP
25324365WĘCŁAWIAK Dariusz0POLONIA Środa Wlkp.WP
25424844KRYCH Klaudia0UKS KościelecWP
25525011RETKOWSKI Krystian0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
25625032KARCZEWSKI Wojciech FOTO0WP
25725426HANUSEK Roman0UKS "Szach" WolsztynWP
25825428SZYMKOWIAK Marta0LKS "Piast" ŚremWP
25925995KOMOROWSKI Konrad0UKS KościelecWP
26025996KORAL Eryk0UKS KościelecWP
26125997RUSEK Artur0UKS KościelecWP
26226193WAREŃCZAK Marek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
26326194DANIELSKI Karol0LKS "Chrobry" GnieznoWP
26426251POPRAWSKI Kacper0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
26526254MIROSZEWSKI Kacper0UKS "Szach" WolsztynWP
26626383MALICKI Adrian0WP
26726416NIEMIER Małgorzata0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
26826418KUBISIAK Łukasz0MKS przy MDK TrzciankaWP
26926419KUBISIAK Monika0MKS przy MDK TrzciankaWP
27026447FLIGER Jakub0WP
27126481STANISZEWSKA Marta0UKS "Skoczek" KopanicaWP
27226783PERSCHKE Wiktoria0WP
27326794RYDZEWSKI Kacper FOTO0LKS "Piast" ŚremWP
27426796STACHURSKI Oskar0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
27526885KAMIŃSKA Monika0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
27626901FIMIŃSKA Wiktoria0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
27727149MIKOŁAJCZAK Adam0Raszyn PoznańWP
27827309PRZYBYLSKI Dawid0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
27927782JAKŚ Joanna0WP
28027783WAWRZNOWICZ Marta0WP
28127784PRZERWA Jakub0WP
28227785MIKOŁAJCZYK Krystian0WP
28327787WOJTACZAK Daria0WP
28428300KUBSIK Mateusz FOTO0UKS KościelecWP
28528448DĘBOWSKA Jagoda FOTO0WP
28628710LAMPACH Katarzyna0TTSz "Tęcza" TurekWP
28728822Chawko Jakub0WP
28828823Drzewiecki Zbiegniew0WP
28928824JANCZURA Kamil0WP
29028825JANCZURA Mateusz0WP
29128828WILCZYŃSKI Dariusz1448WP
29228958SMEKTAŁA Mariusz0GKS Gorzyce WWP
29329142HEMMERLING Jarosław Jan0ASSz "Lipno" StęszewWP
29429238KORDON Paweł0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
29529338PALUCH Mikołaj0UKS "Skoczek" KopanicaWP
29629339WOŹNIAK Sebastian0UKS "Skoczek" KopanicaWP
29729340CICHY Kamil0UKS "Skoczek" KopanicaWP
29829389JANICKA Justyna0UKS KościelecWP
29929392ELERT Szymon0UKS KościelecWP
30029394ZAGOZDA Mateusz0UKS KościelecWP
30129395WARGACKA Marta0UKS KościelecWP
30229396KUCHARSKI Tomasz0UKS KościelecWP
30329397OLSZEWSKI Jakub0UKS KościelecWP
30429822WOJCIECHOWSKI Marcin0UKS KościelecWP
30529953CZAJKOWSKI Jan0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
30630089KAJDANIAK Daniel0LKS "Chrobry" GnieznoWP
30730093KĘDZIORA Kacper0LKS "Chrobry" GnieznoWP
30830095TANAŚ Zofia0LKS "Chrobry" GnieznoWP
30930097ŻYTO Mateusz0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
31030309BALCERZAK Wiktor0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
31130312ŁUKASIK Maria0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
31230318GNIOT Miłosz0UKS "Iskra" PiłaWP
31330320DWORNICZAK Natalia0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
31430321WADELSKI Aleksander0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
31530344KRYGER Monika0WP
31630365JÓŹWIAK Aleksandra0UKS KościelecWP
31730366BALEJA Tomasz0UKS KościelecWP
31830367DUDZIŃSKI Wiktor0UKS KościelecWP
31930451SCHMIDT Krzysztof0WP
32030452ROŻEK Rafał0WP
32131130OTTO Grzegorz0WP
32231187BIEŃKOWSKI Tomasz0LKS "Piast" ŚremWP
32331188BIEŃKOWSKI Jakub0LKS "Piast" ŚremWP
32431189BIEŃKOWSKI Szymon0LKS "Piast" ŚremWP
32531190TOMASZEWSKI Bartłomiej0LKS "Piast" ŚremWP
32631194ŻYTO Grzegorz0LKS "Piast" ŚremWP
32732189NOWICKI Jakub0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
32832192PIASECKI Jakub0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
32932193PRUS Jan0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
33077616MALIŃSKI Wiktor0KTS KaliszWP
33134075NALEŻYTY Piotr0WP
33234078GRADUSIAK Kinga0UKS "Płomyk" NeklaWP
33334079RUDNICKI Jakub0UKS "Płomyk" NeklaWP
33436506GIERNALCZYK Rafał0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33536513PAWELEC Hieronim0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33636518SZCZEŚNIAK Tobiasz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33736520WAWRZYNIAK Grzegorz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33836523WIŚNIEWSKI Radosław0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
33936524WYSOCKI Marcin0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
34036554LEMPACH Katarzyna0WP
34136558OKONIEWSKI Krzysztof0WP
34236816RAJEWICZ Tomasz0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
34336914ANDRYKOWSKI Marek0WP
34438163TARCZEWSKA Ilona0TS-R "Hetman" KoninWP
34538256LEWANDOWSKA Joanna FOTO0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
34638290PAWLICKA Agata0KSz "Wieża" ŚmigielWP
34738450POCIECHA Martyna FOTO0LKS "Chrobry" GnieznoWP
34838452NOWICKI Michał FOTO0LKS "Chrobry" GnieznoWP
34938456SCHEPPLER Martyna FOTO0LKS "Chrobry" GnieznoWP
35038462MAĆKOWIAK Dawid0WP
35138463SZUFLAK Jakub0WP
35238464WALENCIAK Małgorzata0WP
35338973LEWANDOWSKI Filip0LKS "Chrobry" GnieznoWP
35469431MIELOSZYŃSKI Franciszek0LKS "Piast" ŚremWP
35539113SŁONINA Karolina0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
35639119GAJ Mateusz0UKS KościelecWP
35739120PRÓSZYŃSKI Aleksander0UKS KościelecWP
35839121GAJ Krystian0UKS KościelecWP
35939122KOSTRZEWA Norbert0UKS KościelecWP
36039123GROCHOWSKA Weronika0UKS KościelecWP
36139125GRZELAK Miłosz0UKS KościelecWP
36239345ZMYŚLONA Natalia0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
36339963GLUBKA Igor0KTS KaliszWP
36439977PIĄTKIEWICZ Weronika0WP
36540202SZYMCZAK Nikodem0KTS KaliszWP
36640276BANASZAK Rafał0WP
36742195ZAJĄC Hubert FOTO0WP
36840531MŁODYSTACH Milosz0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
36940602OLIWIER Dawid0KTS KaliszWP
37040611HAJA Jakub0WP
37140612SIKORSKI Kamil0WP
37240616DOBRONIECKI Aleks0WP
37340658PIĄTEK Łukasz0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
37440847MATUSZCZAK Jagoda0KSz "Wieża" ŚmigielWP
37540848ŻELEŹNIAK Dariusz0KSz "Wieża" ŚmigielWP
37640849DROBNIK Krystian0KSz "Wieża" ŚmigielWP
37741185GRUSZCZYŃSKI Jakub FOTO0UKS "Płomyk" NeklaWP
37841186GODYCKI-ĆWIRKO Maksymilian FOTO0UKS "Płomyk" NeklaWP
37941413ZGARDA Anna0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
38042035KUŚMIERCZAK Igor0WP
38142037GŁOWACKA Izabela0WP
38242247BŁASZCZYK Antoni0ASSz "Lipno" StęszewWP
38342248JANKOWSKI Adam0ASSz "Lipno" StęszewWP
38442249PRZYDANEK Leon0ASSz "Lipno" StęszewWP
38542672KLIMKOWSKI Mateusz FOTO0WP
38643386DYSZKANT Krystian0UKS "Płomyk" NeklaWP
38743627STACHECKI Jakub0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
38843675KULIG Michał0KTS KaliszWP
38943676LIS Natan0KTS KaliszWP
39043851MICHALAK Daniel0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
39143853CHUDZIAK Maja0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
39243915DUTKIEWICZ Nikolas0ASSz "Lipno" StęszewWP
39343933SKURNIAK Maciej0KTS KaliszWP
39443969SZCZEPANKIEWICZ Witosław0WP
39544188NOWAK Antoni0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
39644190KRUPA Patryk0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
39744535KRAMAREK Marek0WP
39844730JASIECKI Andrzej FOTO0WP
39944906KANDULSKI Wiktor0UKS GCK SękowoWP
40045098KRĄŻYŃSKI Miłosz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
40145101PIEC Adam0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
40245103PIEC Grzegorz0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
40345699ADAMCZAK Igor FOTO0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
40445928SZESZYCKI Jacek0LKS "Chrobry" GnieznoWP
40545929SZESZYCKA Alicja0LKS "Chrobry" GnieznoWP
40646385KUBIACZYK Natalia FOTO0UKS "Płomyk" NeklaWP
40746387URBAN Franciszek0UKS "Szach" WolsztynWP
40846414KAŁDUŃSKA Aleksandra0WP
40946459KOŁDUŃSKA Aleksandra0UKS "Iskra" PiłaWP
41046461GRANOPS Kajetan0UKS "Iskra" PiłaWP
41146758KRAWCZYK Bernadetta0MKS przy MDK TrzciankaWP
41246759CZEMPIŃSKI Maciej0MKS przy MDK TrzciankaWP
41346765DEMBNY Artur0KTS KaliszWP
41446766ZIELIŃSKI Gabriel0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
41546980SZCZEPANIAK Antoni0LKS "Piast" ŚremWP
41646981KLAK Kacper0LKS "Piast" ŚremWP
41746982FLASZA Jakub0LKS "Piast" ŚremWP
41846983TOMASZEWSKI Jakub0WP
41947037TRAFNA Laura FOTO0UKS KościelecWP
42047038FLASIŃSKA Kinga FOTO0UKS KościelecWP
42147039BARTŁOMIEJCZAK Jakub0UKS KościelecWP
42247041MAŁECKI Jakub0UKS KościelecWP
42347042WIECZOREK Konrad FOTO0UKS KościelecWP
42447043GAWIN Michał FOTO0UKS KościelecWP
42547044PUSTA Aleksandra0UKS KościelecWP
42649276DUDEK Jakub0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
42754222BRACIKOWSKI Sebastian0UKS "Płomyk" NeklaWP
42849064PTASIK Jakub0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
42949277DUDEK Jan0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
43049292PRZYBYŁA Mateusz FOTO0KTS KaliszWP
43149457RAŹNY Wiktor0UKS "Płomyk" NeklaWP
43249845KOWALSKI Waldemar0WP
43350214URBAŃSKI Oliwier0WP
43450336MATYSEK Mateusz FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
43550342Kordek Norbert0MKS przy MDK TrzciankaWP
43650347Dassuj Andrzej0MKS przy MDK TrzciankaWP
43750509WOJNOWSKI Dawid0UKS "Smecz" KoninWP
43850512KLAMA Jakub0UKS "Smecz" KoninWP
43950517BILIŃSKI Jan0UKS "Smecz" KoninWP
44050579GRĄDZIELSKI Jakub0WP
44150677BŁAŻEJ Igor FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
44250861PLURA Zuzanna FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
44350862MROZEK Antoni FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
44450863BAKAJ Mikołaj FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
44550864IZYDOREK Matylda FOTO0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
44651490GRZEŚKOWIAK Mateusz0WP
44751868JANIAK Mikołaj0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
44851869ŁĄCZNY Karol0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
44951870JASIŃSKA Natalia0M-GOK "GAMBIT" ŚlesinWP
45052362RYSZKIEWICZ Jakub0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
45152523KOSTRZEWA Patrycja0WP
45252525JÓZEFCZAK Grzegorz0WP
45352526HALUPKA Estera0WP
45452528DĄBKOWSKI Marcin0WP
45552529WALACHOWSKI Szymon0WP
45652794MACIEJEWSKA Beata0WP
45752800DZIEWECZYŃSKA Joanna FOTO0JKSz-W JarocinWP
45852801DZIEWECZYŃSKI Piotr0JKSz-W JarocinWP
45952806KRAWCZYK Kacper0UKS "Skoczek" KopanicaWP
46052938MALEPSZAK Julia0UKS "GAMBIT" BuczWP
46152947ANDREJCZUK WOJCIECH0WP
46252966BIERNACKA Martyna0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
46353005KOZŁOWICZ Paulina0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
46453024BARCIŃSKA Pola0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
46553028WERNER Magdalena0UKS "Iskra" PiłaWP
46653065HAŁAS Wojciech0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
46753270WIŚNIEWSKI Patryk0LKS "Piast" ŚremWP
46853271CHUCHRACKI Jakub0LKS "Piast" ŚremWP
46953385PRZYBYLSKA Oliwia0KS KORONA ZakrzewoWP
47054633JENDRZEJCZAK Michał0LKS "Chrobry" GnieznoWP
47154634PRZYBYŁ Jarosław0LKS "Chrobry" GnieznoWP
47254635KAŹMIERCZAK Klaudia0LKS "Chrobry" GnieznoWP
47354638SMARZYŃSKI Konrad0LKS "Chrobry" GnieznoWP
47454959WRÓBLEWSKI Roman0ULKS "SKOCZKI" SłopanowoWP
47555076BRYL Igor0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
47655503KOJDER Jakub0KSz "Wieża" ŚmigielWP
47755667CZAIŃSKI Jakub0UKS "Płomyk" NeklaWP
47856108KRÓLAK Bartłomiej0WP
47955900OSTROWSKA Jolanta0UKS KościelecWP
48055902SZAFRAŃSKA Dorota0UKS KościelecWP
48155903ŚLUSARSKA Małgorzata0UKS KościelecWP
48256098GOŹDZIEWICZ Kacper0LUKS "Iskra" MarzeninWP
48356133MIAŁKOWSKA Katarzyna0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
48456198BIAŁĘSKA Romana0WP
48556978KUJAWA Filip0UKS "Płomyk" NeklaWP
48657249STANKIEWICZ Rafał0LKS "Chrobry" GnieznoWP
48757446JARCZEWSKA Julia0WP
48857447TESSMER Paweł0WP
48957453PISZCZOROWICZ Wiktor0KTS KaliszWP
49057454PISZCZOROWICZ Julia0KTS KaliszWP
49157484NADOLNY Olgierd0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
49257485MACHOWSKI Oskar0UKS "Goniec" Kostrzyn Wlkp.WP
49357653WOJTYSIAK Stanisław0UKS "Polan" PoznańWP
49457710WIŚNIEWSKI Bartosz0UKS "Smecz" KoninWP
49557866SZYMANKIEWICZ Adam FOTO0UKS KościelecWP
49657873KAMYSZEK Julia0UKS KościelecWP
49757874KAMYSZEK Oliwia FOTO0UKS KościelecWP
49858024KARDYŚ Paweł0Raszyn PoznańWP
49958128LEŚNY Aleksander0UKS "Szach" WolsztynWP
50058164MASKULIŃSKI Piotr0LKS "Piast" ŚremWP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006