Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 06:10:38
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID DółNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE GóraKlub GóraWZSzach. Góra
1741CIESIŃSKI AndrzejI1767AZS PoznańWP
21253KOWALSKA SaraI++1869WP
31282ZDANOWICZ ŁukaszI+2029WP
41385KRZYZANOWSKI BartoszI0WP
51404MIERZYŃSKI Jarosław FOTOI+2002UKS ZSO WłoszakowiceWP
61534KOWARA MagdalenaK1917MKS przy MDK TrzciankaWP
71719MŁYNARSKA Sylwia FOTOK+1932KS KORONA ZakrzewoWP
82697JASTRZĘBSKI ZdzisławI1917MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
92965SOBIERSKA WiolettaK1998JKSz-W JarocinWP
104644BUKOWSKA KatarzynaK++1905TS-R "Hetman" KoninWP
114700KEMPINSKI TomaszFM2171KS KORONA ZakrzewoWP
124843ŚWIĄTEK RyszardI0WP
134895ZBORON HannaK2062WP
146257OLEJARCZYK Wojciech FOTOI1820KS KORONA ZakrzewoWP
156539STOLARCZYK AnnaWCM2004WP
166572PIESCIKOWSKI MateuszII+1967WP
176582SZOPIERAJ Dariusz FOTOK2013WP
186585NARWOJSZ AnnaII+0WP
196586GOSPODARCZYK RomanI1934WP
206589BIEGAŃSKA MartaIII0JKSz-W JarocinWP
216590GORAJ ElzbietaI0JKSz-W JarocinWP
226591SROKA HenrykII+0WP
236592BIELAN Jakub1821KTS KaliszWP
246593GADZINOWSKA AnnaI1668KTS KaliszWP
256594KRAUZE HubertI1956KTS KaliszWP
266595URBANSKI ArturII+0KTS KaliszWP
276596WOJCIESZAK MagdalenaII0KTS KaliszWP
286597FILAR PawelII+1524WP
296598GORZELA StanislawII+0WP
306599GLATTY Zbigniew FOTOI1838ASSz "Lipno" StęszewWP
316600KARPINSKI MarekK0WP
326601KOWALSKI ZbigniewI0WP
336602LIPINSKI TomaszI1977Raszyn PoznańWP
346603PILNY PiotrII+0Raszyn PoznańWP
356604SANDECKI Cezary FOTOI0Raszyn PoznańWP
366605SZYMANSKI ZbigniewI1811Raszyn PoznańWP
376607WYSOCKI AleksanderI++2157Raszyn PoznańWP
386608ROZUMEK Krzysztof FOTOI++1895ASSz "Lipno" StęszewWP
396609CHWILKOWSKI Sebastian0WP
406610GZIEŁ DamianII+0KTS KaliszWP
416612KONIAREK Dominika0WP
426613KONIAREK Klaudia0WP
436614KONIAREK RomanI0WP
446615KOREK TobiaszIII0WP
456616ORZECHOWSKI Marcin FOTOI1687M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
466617SZREJTER ŁukaszI+1759M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
476618WOLENDER ZdzisławII1472M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
486621FERENC RyszardI0WP
496622LAZNIEWSKI BenedyktI0WP
506623PRUS RomanI0WP
516624ADAMCZAK AgnieszkaIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
526625JUDEK MagdalenaI+1801KSz "Wieża" ŚmigielWP
536626JUDEK PawełIII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
546627ŁUPICKA MałgorzataII0KSz "Wieża" ŚmigielWP
556628ADAMCZAK Malgorzata FOTOI0KSz "Wieża" ŚmigielWP
566629BEJMA AnnaI0WP
576630GRABIANOWSKI KrystianI1837OSz "Baszta" SzamotułyWP
586631KRYCH WaldemarK0WP
596632LYSIAK MaciejII0WP
606633MORYSON Damian0WP
616634NOWACKI MarianK0WP
626635PAJACZKOWSKI JulianI0WP
636636KARBOWSKA BoguslawaI0WP
646637PIECHOTA IzabelaI1791OSz "Baszta" SzamotułyWP
656638PIECHOTA PiotrI1649OSz "Baszta" SzamotułyWP
666639PIETRUSIAK BogdanM0WP
676640PURZYCKI Jan DawidI+1956WP
686643SIKORSKA DorotaI++1929KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
696644SOBIERAJEWICZ KatarzynaII+0WP
706645STEFANSKI KarolK0WP
716646TYBORSKA KarolinaII0WP
726653CHOJNACKI TomaszI+1899AZS PoznańWP
736654FRACKOWIAK JakubII1741WP
746655KOBYLECKI AndrzejII0WP
756656KUROWIAK CezaryI0WP
766657OSIADLO TomaszII0WP
776658POLTORAK EugeniuszI0WP
786659PRZYBYLSKI PiotrK2129WP
796660SAMOL StefanI0WP
806661SCHMIDT KazimierzI0WP
816664BANACH WieslawK2055LKS "Chrobry" GnieznoWP
826665BISZOF HenrykI1610LKS "Chrobry" GnieznoWP
836667JĘDRZEJEWSKI Kamil FOTOI2045LKS "Chrobry" GnieznoWP
846668STELMASZYK Lidia FOTOII+0LKS "Chrobry" GnieznoWP
856670MACHERZYŃSKI RafałII+1633LKS "Chrobry" GnieznoWP
866671NAWROCKI PawełII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
876672SOBCZAK JanI0WP
886674WISNIEWSKI Emil FOTOI1820LKS "Chrobry" GnieznoWP
896675ZAMIAR EwaI1343LKS "Chrobry" GnieznoWP
906676BONAREK LeszekII+0LKS "Piast" ŚremWP
916677KACZMAREK AlicjaI1837LKS "Piast" ŚremWP
926678MROZEK Adam FOTOII1617LKS "Piast" ŚremWP
936679ROSZCZYK TadeuszI0LKS "Piast" ŚremWP
946680RUSIAK GrzegorzII0LKS "Piast" ŚremWP
956681SOBOLEWSKI PiotrII+1528LKS "Piast" ŚremWP
966683TOMCZAK MichalI++1985LKS "Piast" ŚremWP
976684KARCZMARCZYK KrzysztofII+0WP
986685KAZMIERCZAK MartaI+0LUKS "Iskra" MarzeninWP
996686OKONIEWSKI PawelII+1775LUKS "Iskra" MarzeninWP
1006687PIECHOCKI BronisławII1388LKS "Plezuro" SkokiWP
1016688GORNY EugeniuszI0WP
1026689PŁOTKA GrzegorzIII0WP
1036690SŁOMIŃSKI KazimierzII0WP
1046691SULKOWSKI KrzysztofI1934WP
1056692SYGRELA JacekII+1950WP
1066693WASILEWSKI MiroslawI0WP
1076694ZAKRZEWICZ KrzysztofI2056WP
1086700MIELCZARSKI Adam0WP
1096701NAPIERALA KrzysztofII+0WP
1106702NAPIERALA MalgorzataI1697KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
1116703PRZYMUSIŃSKA JoannaII0WP
1126704SRON PrzemyslawI1789WP
1136705WODNICKI EdwardI0WP
1146706HRYNKIEWICZ BartoszI1973MKS przy MDK TrzciankaWP
1156707KRAWIEC IrenaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1166708MALDZINSKI JozefI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1176709MROWKA KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1186710OTTO TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1196711PAŁASZ MichałII1705MKS przy MDK TrzciankaWP
1206712WICHER AlojzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1216713ZWOLINSKI TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1226714BOK AleksandraII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1236717DUCH NataliaII+0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1246718FEDAN JoannaII+1411MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1256719GOS BogdanI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1266720PEIKOW MalgorzataI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1276721PIETRZAK JonaszII1544MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1286722PIETRZAK MartynaI1817MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1296723SMIERZCHALSKI DawidI++2054MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1306724STANICKI KamilI1679MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1316725SZCZECHOWICZ MarcinIII0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1326726WOJDYLO ZaklinI1807MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1336727ZAPASNIK JuliaI0MKS "Wicher" ZbąszyńWP
1346729MOCNY TomaszI1772MMKS "Wieniawa" LesznoWP
1356730STANKOWSKI MarekIV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
1366731ANDRECKA JolantaIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
1376732PŁOŃCZAK MateuszI1872MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
1386733SZYMAŃSKA NataliaII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
1396734ALLAM DariuszII+0WP
1406735LIBERSKI TomaszI2043WP
1416736SKRZYPEK ZdzislawI0WP
1426737GLADYSZ MarekI1835UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
1436738KASZOWSKI RomanI0UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
1446739KUPSIK Joanna FOTOI1716ASSz "Lipno" StęszewWP
1456740PIASECKI PrzemyslawII+0WP
1466746CZABANSKI AndrzejI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1476747DOMAGALA HannaI++1907OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1486748DOMANSKA DianaI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1496749GRZEGOROWSKI Artur FOTOI1936OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1506751JASNIKOWSKA MalgorzataI+1737OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1516752JUZL FranciszekI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1526753LIPINSKI LechI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1536754LITWIN BarbaraI1780OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1546756SUBDA JerzyI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1556757SYRYNSKI MichalI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1566758SZUKOWSKI KrzysztofII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1576759WRONKA Arkadiusz FOTOII+1649GKS Gorzyce WWP
1586760ZIOLKOWSKI PiotrI+2088OTSz Ostrów WielkopolskiWP
1596768MAĆKOWIAK MichałII1702WP
1606769MURAWA Monika FOTOII+1494WP
1616770NOWAK AleksandraII+0WP
1626771MARKOWSKI PiotrK2117RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
1636772STACHOWSKI BartoszII+0WP
1646773HANUSEK Sebastian FOTOI++2033UKS KościelecWP
1656775OLEJNICZAK MarcinII+0WP
1666776MIERZEJEWSKI MariuszI1912WP
1676787LITKE SlawomirII+1656WP
1686790GRABOWSKI Dariusz FOTOI1697TS-R "Hetman" KoninWP
1696796STRUGLIŃSKI Zenon FOTOII1469TS-R "Hetman" KoninWP
1706797SZATAN Rafal FOTOI1893TS-R "Hetman" KoninWP
1716798WALKIEWICZ ZbigniewII0TS-R "Hetman" KoninWP
1726799DAWICKI TadeuszI0TTSz "Tęcza" TurekWP
1736800NAWROCKI Przemyslaw FOTOI+1890KS KORONA ZakrzewoWP
1746801WALASZCZYK MaciejII+0TTSz "Tęcza" TurekWP
1756802WITCZAK ZbigniewII+0TTSz "Tęcza" TurekWP
1766803ANCUTA AdamI+1956WP
1776804IGNACZAK Justyna0UKS KościelecWP
1786805KAMECKI Mateusz FOTOI1828UKS KościelecWP
1796806KWIATKOWSKI WiktorI1965UKS "Smecz" KoninWP
1806809HANUSEK MartaI1684UKS KościelecWP
1816810OSTROWSKA WeronikaII1430UKS KościelecWP
1826811OSTROWSKI DariuszII+1726UKS KościelecWP
1836812ŚLUSARSKA JustynaIII0UKS KościelecWP
1846813ŚLUSARSKI PawełIII0UKS KościelecWP
1856814SOWIŃSKA KatarzynaII0UKS KościelecWP
1866815TOMCZYK JoannaIII0UKS KościelecWP
1876816ZIETEK Artur0UKS KościelecWP
1886818GUDZINOWSKA Anna0WP
1896819WOJCIECHOWSKA IwonaII+0WP
1906820BUSKO MonikaI1526UKS "Szach" WolsztynWP
1916821KOŹLIK LukaszII0UKS "Szach" WolsztynWP
1926822LASKOWSKI RadoslawII+0UKS "Szach" WolsztynWP
1936823PIATKOWIAK BartoszI0WP
1946824NOWACKI LeszekI0LUKS "Iskra" MarzeninWP
1956825PODYMSKA AgnieszkaI0WP
1966826DYWAN WojciechIII0WP
1976827ADAMEK Przemyslaw FOTOI+2065WP
1986830BALICKI Radoslaw0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
1996831BŁACHOWIAK BartoszIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2006832BOGDAŃSKA KatarzynaI0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2016833CHĘCIŃSKI RemigiuszII1723UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2026834GOLINSKI DamianI1866UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2036835GRABIANOWSKA AleksandraII+0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2046836GRABIANOWSKI Julian0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2056837GRZECHOWIAK SlawomirIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2066838KOPRAS Bartosz0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2076839KRASZEWSKI JanIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2086840MUSIAŁKIEWICZ Jan FOTOK+2244LKS "Chrobry" GnieznoWP
2096841MUSIAŁKIEWICZ PawełFM2247LKS "Chrobry" GnieznoWP
2106842PIASECKI PiotrII+0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2116843PILUJSKA Alicja0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2126844RATAJCZAK JędrzejII1713UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2136845ROGACKI MateuszIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2146846SZMUC Joanna0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2156847TUCZYNSKI PiotrII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2166849WARCHOŁ MariaI++1829AZS PoznańWP
2176850WESOLOWSKA Katarzyna FOTOI++1669UKS "Szach" WolsztynWP
2186851WESOLOWSKI Edgar FOTOI++1983UKS "Szach" WolsztynWP
2196852WYCZAWSKA AgataI1775UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2206853ZAKRZEWSKI JeremiIII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2216854BUCHOWSKI RadosławII+1797UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2226855KOSCIANSKI RomanII+1775UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2236856MIEDZIAREK JaroszII+1773UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2246857SIKORA Tomasz FOTOII+1676UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2256858SKONIECZNY DawidII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2266859TABAKA MarcinII1736UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2276860TABAKA NataliaII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
2286861MĄCZKOWSKI JakubI+2077UKS "Polan" PoznańWP
2296862MUSZYNSKA DanutaII1473UKS "Polan" PoznańWP
2306863TACZAŁA KatarzynaII0UKS "Polan" PoznańWP
2316866LESIEŃ PrzemyslawI1760AZS PoznańWP
2326867ADAMEK Robert FOTOI0WP
2336868ADAMSKI Michal FOTOK++2179KS KORONA ZakrzewoWP
2346869AGACINSKI Tadeusz FOTOCM1736KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
2356873ANDRZEJEWSKI PawełII1721UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2366874ANDRZEJEWSKI TomaszII0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2376875ANGLART Edward FOTOI1876UKS "Szach" WolsztynWP
2386876BĄK LeszekI2050WP
2396877BANASIAK DariuszI1738TS-R "Hetman" KoninWP
2406879BARANOWSKI TadeuszI1972WP
2416880BARDELI ŁukaszFM2147LKS "Chrobry" GnieznoWP
2426881BARTKOWIAK Damian FOTOK2184KS KORONA ZakrzewoWP
2436882BĘBEN PawełK2147MKS przy MDK TrzciankaWP
2446883BEJMA WiolettaI0WP
2456885BERNARD Ryszard FOTOFM2339KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
2466886BERNAT MarcinK2080ASSz "Lipno" StęszewWP
2476887BIAŁECKI MaciejK2078WP
2486888BIAŁKOWSKI Adam FOTOK1824TS-R "Hetman" KoninWP
2496890BIENIEK PrzemyslawK2110OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2506894BŁOCH MarcinI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2516897BRUŚ MartaIV0KTS KaliszWP
2526898BRUS TomaszK2110KTS KaliszWP
2536899BRZEZINSKA MariolaI0WP
2546900BRZEZINSKI HenrykI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2556902BUGAJ MikołajI+2039GKS Gorzyce WWP
2566903BUKWA JarosławI1965M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
2576904BUKWA KarolinaI1841M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
2586905BURDZINSKA JoannaI0WP
2596906BURDZINSKI DanielI0WP
2606907BURDZINSKI MaciejI0WP
2616908BURDZINSKI SlawomirI0WP
2626909BURZYŃSKI Władysław FOTOI0Raszyn PoznańWP
2636910BUŚKO MagdalenaII0UKS "Szach" WolsztynWP
2646911CENKIER Robert FOTOI1926JKSz-W JarocinWP
2656912CHMIELEWSKI MichalI1946KTS KaliszWP
2666913CHMIELEWSKI MiroslawI1675TS-R "Hetman" KoninWP
2676914CHOJNACKA MagdalenaI++1899WP
2686915CHOJNACKI Krzysztof FOTOIM2371LKS "Chrobry" GnieznoWP
2696916CHOJNACKI PiotrI2031WP
2706917CHOLEWA MariaI++1717AZS PoznańWP
2716918CHOLODOWSKI Marcin0WP
2726920CHWILKOWSKI GabrielI1951M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
2736921CIAZELA AleksandraI1882WP
2746922COŁTA MarekI1941UKS "Polan" PoznańWP
2756923CZAJKA PrzemyslawI0Raszyn PoznańWP
2766924CZECH Mieczysław FOTOI+1884WP
2776925CZEKALSKI AdamK2109OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2786927CZUPRYNSKI ZdzislawI0WP
2796928DEBOWIAK MarcinI++2141MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2806930DEMBECKA-SOBIERAJEWICZ KamilaK2053UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
2816931DEPTA AnnaI+1870JKSz-W JarocinWP
2826932DERA AndrzejK2088OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2836933DERECKI KrzysztofI+1946MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2846934DOBA HenrykI2096OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2856935DOBROWOLSKI JacekI1761KTS KaliszWP
2866936DOBRZYCKA AnnaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2876939DROŻDŻYŃSKI Daniel FOTOI+1946MKS "Wicher" ZbąszyńWP
2886941DUDZINSKI Pawel FOTOFM2238OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2896942DUDZINSKI Piotr FOTOFM2310OTSz Ostrów WielkopolskiWP
2906943DUSZCZAK DariuszI1881MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
2916944DZIADYKIEWICZ TadeuszK2025UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
2926946DZIEDZIC-GRUDZINSKA BogumilaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2936947DZIEL JaromirI1831LKS "Chrobry" GnieznoWP
2946948DŹWIKOWSKI AdamI+1961LKS "Chrobry" GnieznoWP
2956949ENGLERT ArturI0WP
2966950ERENSKA EwaI0WP
2976951ERENSKA JoannaI0WP
2986952ERENSKA-BARLO HannaWGM2241WP
2996953ERENSKI Przemyslaw FOTOK2265WP
3006954EWERT JerzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
3016955FAJFER TomaszI0WP
3026956FENGIER RadoslawI2146WP
3036959FLISIK PawełII1784MKS przy MDK TrzciankaWP
3046960FLORKIEWICZ MagdalenaI++1937KTS KaliszWP
3056961FOJUDZKI MarcinI++2134WP
3066964FULARZ MaciejI1926MMKS "Wieniawa" LesznoWP
3076965GABKA PawelI1991WP
3086968GLAPA WitoldI1697MMKS "Wieniawa" LesznoWP
3096969GOLEBIAK GabrielaI0JKSz-W JarocinWP
3106970GOŁEK JagodaK2021LKS "Chrobry" GnieznoWP
3116972GORSKA NataliaI0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3126973GORSKI Boguslaw FOTOI1754LKS "Piast" ŚremWP
3136974GOŹDZIEWICZ MarekII1589MKS "Wicher" ZbąszyńWP
3146976GRABOWSKI AndrzejM2350WP
3156977GRAF PawelK2069WP
3166978GRAFKA HenrykI0WP
3176980GROCHOWALSKI StanislawI0WP
3186981GRZESINSKI Krzysztof FOTOI1732Raszyn PoznańWP
3196982HADYNIAK Witold FOTOII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
3206984HEMMERLING Jarosław FOTOI++1942ASSz "Lipno" StęszewWP
3216988HOFFMANN Piotr FOTOI1641LKS "Piast" ŚremWP
3226989HOLYSZ JozefI0WP
3236990HOMSKI PawelK2154UKS "KSM Tęcza" KościanWP
3246993HUCHWAJDA KatarzynaI++1748KS KORONA ZakrzewoWP
3256994HUCHWAJDA LukaszI1908KS KORONA ZakrzewoWP
3266995JALOSZYNSKI TadeuszI0WP
3276996JANASZAK Dawid FOTOFM2367OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3286998JANOTA BogdanI0WP
3297002JEZIERSKI PiotrK2310WP
3307003JOACHIMIAK RomanI1992LKS "Piast" ŚremWP
3317004JÓZEFCZAK AndrzejI2014LKS "Chrobry" GnieznoWP
3327005JOZWIAK ZdzislawI0Raszyn PoznańWP
3337006JURGA IzabelaI0KTS KaliszWP
3347007KACZMAREK JanI0WP
3357008KACZMAREK JuliaI1731MKS przy MDK TrzciankaWP
3367009KACZMAREK Piotr FOTOI+1711LKS "Piast" ŚremWP
3377010KACZMAREK PiotrI1877WP
3387011KALINA AleksandraI0WP
3397012KALINA JulianI2050WP
3407013KALOTKA PiotrI0WP
3417014KAŁUŻNY Łukasz FOTOI+1926AZS PoznańWP
3427015KAŁUŻNY WłodzimierzK1942AZS PoznańWP
3437016KAPITANCZYK AndrzejI0MKS przy MDK TrzciankaWP
3447018KARASIEWICZ RyszardI0WP
3457019KARWECKI JanuszI0WP
3467020KASZOWSKI DariuszM2318WP
3477022KAZMIERCZAK TomaszI0KTS KaliszWP
3487023KILAR RadoslawI0WP
3497024KOLENDO FilipK2192WP
3507025KOLENDO MateuszK2174WP
3517026KOLENDO TomaszI2019WP
3527027KOLINSKI Stanislaw FOTOI1783LKS "Piast" ŚremWP
3537028KOLODZIEJSKI DamianI++0WP
3547030KOMOROWICZ MarekI0WP
3557031KONIAREK MarianI0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
3567032KONIUK WaldemarI0WP
3577033KONOPKA TomaszI+1959MMKS "Wieniawa" LesznoWP
3587036KOSMOWSKI Piotr FOTOI2075Raszyn PoznańWP
3597038KOWALEWICZ Kacper FOTOI1710UKS "Szach" WolsztynWP
3607040KOWZAN PiotrK2195TTSz "Tęcza" TurekWP
3617041KOZLIK MagdalenaI0ASSz "Lipno" StęszewWP
3627042KOZLOWSKA MarzenaK++1926LKS "Piast" ŚremWP
3637043KOZLOWSKI Tomasz FOTOI++1893LKS "Piast" ŚremWP
3647044KRAJEWSKI KazimierzI1943WP
3657045KRASINSKI RafalI+1887KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
3667046KRASOWSKI SlawomirK1877WP
3677047KRAWCZYK GrzegorzI0WP
3687048KRAWCZYK StanislawI+2103WP
3697049KRAWCZYK Zbigniew FOTOI1608WP
3707050KREPCZYNSKA SylwiaI0M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
3717051KREPCZYNSKI PawelI2095M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
3727054KRUPA BartlomiejI1987Raszyn PoznańWP
3737055KRYGIER Ireneusz FOTOI1917LKS "Chrobry" GnieznoWP
3747056KRYSTOFIAK TomaszI++2071OSz "Baszta" SzamotułyWP
3757057KRZANOWSKI JanuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
3767058KRZESZEWSKI MaciejII0UKS "Iskra" PiłaWP
3777060KRZYZANOWSKI PatrykI+2088WP
3787061KUCZEWSKA IzabelaM2140WP
3797062KUCZEWSKI MarekK2148WP
3807063KUJAWSKI Jan FOTOK1996LKS "Chrobry" GnieznoWP
3817064KUJAWSKI Kazimierz FOTOK1807LKS "Chrobry" GnieznoWP
3827065KUJAWSKI RyszardK2106LKS "Chrobry" GnieznoWP
3837066KUJAWSKI ZygmuntI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
3847067KUK MagdalenaI0WP
3857068KULCZEWSKI ZygmuntK2102TS-R "Hetman" KoninWP
3867069KUPRYJANCZYK Jan FOTOI1685JKSz-W JarocinWP
3877070KUS JoannaII+0WP
3887073KYCIAK BartoszI2032LKS "Chrobry" GnieznoWP
3897074LEWANDOWSKA MagdalenaIII0MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
3907075LIPINSKI DariuszI1854Raszyn PoznańWP
3917077LITWIN JozefK+2162OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3927079LUBCZYŃSKI RafałIM2429LKS "Chrobry" GnieznoWP
3937080ŁYSIAK-PÓŁTORAK MagdalenaWFM2126UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
3947081MACIEJCZAK JakubFM2352OTSz Ostrów WielkopolskiWP
3957082MACIEJEWSKI MiroslawFM2285TTSz "Tęcza" TurekWP
3967083MACKIEWICZ BarbaraI0WP
3977084MAĆKOWIAK Marek FOTOK2068AZS PoznańWP
3987085GRZELACHOWSKA GrażynaK1926LKS "Chrobry" GnieznoWP
3997086MADALINSKI MariuszI2115ASSz "Lipno" StęszewWP
4007088DĘBOWIAK ArletaK1852ASSz "Lipno" StęszewWP
4017089CZERWIŃSKA Milena FOTOWFM2028OTSz Ostrów WielkopolskiWP
4027093MAJEWSKI JanI2026WP
4037095MAKULEC AleksandraI0WP
4047096MALKOWSKI KazimierzII1490UKS "Mosińska Jedynka" MosinaWP
4057097MANTORSKI RobertII1927WP
4067101MARKIEWICZ Tomasz FOTOI1997Raszyn PoznańWP
4077102BOGAWSKA MariaI+1746RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
4087103MARMUROWICZ SławomirI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4097106MATUSZAK WojciechI1634JKSz-W JarocinWP
4107108MĘCZYŃSKI WaldemarK1976WP
4117110MICHALAK IreneuszI2210WP
4127111MICHALSKI KarolI1990KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
4137112MICHALSZCZAK MagdalenaI0WP
4147113MIEDZIŃSKI KubaK2015AZS PoznańWP
4157115MIKLOSIK LeonII1467KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
4167116MIKOLACZYK MariuszI1902UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4177117MIKOLAJCZAK Pawel FOTOI0Raszyn PoznańWP
4187118MIKOLAJCZYK IreneuszI1893UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4197119MIKOŁAJCZYK-TABAKA KatarzynaI+0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4207121MLYNARCZYK Dariusz FOTOI+1939TTSz "Tęcza" TurekWP
4217124NADSTOGA WojciechI++1937UKS "Szach" WolsztynWP
4227125NAGLOWSKI JerzyK2139KTS KaliszWP
4237126NIESLUCHOWSKI JerzyI0WP
4247127NOWACKI TomaszI+2096KTS KaliszWP
4257128NOWACZYK Feliks FOTOII0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4267129NOWAK IgnacyFM2367WP
4277131NOWAK MarcinI1887WP
4287132NOWAK RafałI++2037LKS "Chrobry" GnieznoWP
4297135OLEKSY Krzysztof FOTOI+1739TTSz "Tęcza" TurekWP
4307137OLSZEWSKI Jerzy FOTOI1634GKS Gorzyce WWP
4317138OPOLSKI Wojciech FOTOI1456Raszyn PoznańWP
4327139OSINSKA IwonaI0WP
4337145PIASKOWSKI Wladyslaw0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4347146PIECHOCKI MichalI0MDK WągrowiecWP
4357147PIECHOTA PawelI2028OSz "Baszta" SzamotułyWP
4367148PIEPRZKA Przemyslaw FOTOI1961GKS Gorzyce WWP
4377149PILARSKI Tomasz FOTOI1610TS-R "Hetman" KoninWP
4387150PŁOŃCZAK DominikK2175MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
4397152PODLAS KrzysztofI++2156WP
4407153PODYMSKA EmiliaI1834WP
4417154POLCYN StanisławI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4427155POLNY Stefan0MKSz-W "Pat" Miejska GórkaWP
4437156POLTORAK MichalI2095OSz "Baszta" SzamotułyWP
4447157POMOCKA Mariusz FOTOI0TS-R "Hetman" KoninWP
4457158PRASOL MarekI0WP
4467159PRZYBYLSKI BartoszI+2085MUKS "Wieża Kórnicka" KórnikWP
4477161PRZYMUSINSKI PiotrI0WP
4487162PRZYMUSINSKI TomaszI1870WP
4497163PRZYSIECKI MaciejI0WP
4507164POLANOWSKI EmilI+2047KS KORONA ZakrzewoWP
4517165PUSZKAREK WitoslawI1741M-G UKS "Pogoń" Nowe SkalmierzyceWP
4527166PYCH RyszardII0KTS KaliszWP
4537167PYTA StanislawI0WP
4547168RACHUTA HalinaII0OTSz Ostrów WielkopolskiWP
4557169RARYTA MalgorzataII+0KTS KaliszWP
4567170REWERS PaulinaII1419WP
4577172ROSZYK Tadeusz0LKS "Piast" ŚremWP
4587173ROWICKI IreneuszI0WP
4597175ROZWARSKI JacekK2245WP
4607176RUBINOWSKI SebastianK2111WP
4617177RUCZYNSKI KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
4627180RUTKOWSKA AgnieszkaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
4637181RUTKOWSKI BogdanI1728WP
4647182RYSZKIEWICZ BarbaraI1500KSz "LECH-WSUS Poznań"WP
4657183SAKALAUSKAS Vaidas0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4667184SCHEIBE ArturI0UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4677187SCHNEIDER LechI0LKS "Plezuro" SkokiWP
4687189SCIBIOR Adam FOTOK2229UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
4697190SCIESZKA AndrzejI0WP
4707193SIERADZKA AnnaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
4717194SIMINSKI JerzyI0WP
4727195SKROCHOCKA JustynaK+2017KS KORONA ZakrzewoWP
4737196SKRZYPCZAK Michal FOTOI++1866LKS "Piast" ŚremWP
4747198SLAVOV Maksymilian FOTOII1700UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4757199SLAVOV Wiktor FOTOII1601UKS "KSM Tęcza" KościanWP
4767200SLESIŃSKI EugeniuszII1321TS-R "Hetman" KoninWP
4777203SMAGALSKI JaroslawI1870TS-R "Hetman" KoninWP
4787204SMAGALSKI SlawomirI+1923TS-R "Hetman" KoninWP
4797205SMOLENSKA OlgaI1900TS-R "Hetman" KoninWP
4807208SOBCZAK MirosławI++1931LKS "Chrobry" GnieznoWP
4817209SOBIERAJEWICZ MieczyslawI0UMKS "Na Pięterku" PoznańWP
4827210SOLTYS BogdanI2270WP
4837211SPIŻEWSKI JakubII1441KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
4847212SPYCHALA JozefaI1479WP
4857213SROCZYNSKI Maciej FOTOFM2314KTS KaliszWP
4867214STACHORSKI MarekI0WP
4877215STACHOWIAK JanuaryI0WP
4887216STACHOWIAK Slawomir FOTOI1872ASSz "Lipno" StęszewWP
4897217STANISZEWSKI PawełK1924AZS PoznańWP
4907218STANISZEWSKI Piotr FOTOIM2431OTSz Ostrów WielkopolskiWP
4917219STAWIK MarianI0WP
4927220STECLIK PrzemyslawI2076WP
4937221STECZEK MarcinFM2382TS-R "Hetman" KoninWP
4947222STEMPIN AndrzejK2244WP
4957223STEMPIN PawelIM2362WP
4967224STOLARCZYK PiotrI0WP
4977225STROZYK TomaszK2227WP
4987226STRUK JerzyFM2215WP
4997227STRZALA KazimierzI0WP
5007229STYPKA GrażynaI0AZS PoznańWP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006