Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 13 2017 19:01:25
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Wyswietl cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Zwi您ek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

L.P.ID D馧Nazwisko, Imi G鏎aTytu/Kat. G鏎aRank. FIDE G鏎aKlub G鏎aWZSzach. G鏎a
1741CIESI垶KI AndrzejI1767AZS PoznaWP
21253KOWALSKA SaraI++1869WP
31282ZDANOWICZ ㄆkaszI+2029WP
41283ZDANOWICZ PiotrI+2051Raszyn PoznaWP
51385KRZYZANOWSKI BartoszI0WP
61404MIERZY垶KI Jaros豉w FOTOI+2004UKS ZSO W這szakowiceWP
71534KOWARA MagdalenaK1917MKS przy MDK TrzciankaWP
81719MΧNARSKA Sylwia FOTOK+1932KS KORONA ZakrzewoWP
92697JASTRZ牞SKI Zdzis豉wI1900MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
102965SOBIERSKA WiolettaK1998JKSz-W JarocinWP
114644BUKOWSKA KatarzynaK++1907TS-R "Hetman" KoninWP
124700KEMPINSKI TomaszFM2176KS KORONA ZakrzewoWP
134843名I﹗EK RyszardI0WP
144895ZBORON HannaK2062WP
156257OLEJARCZYK Wojciech FOTOI1800KS KORONA ZakrzewoWP
166539STOLARCZYK AnnaWCM1987WP
176572PIESCIKOWSKI MateuszII+1967WP
186582SZOPIERAJ Dariusz FOTOK2013WP
196585NARWOJSZ AnnaII+0WP
206586GOSPODARCZYK RomanI1934WP
216589BIEGA垶KA MartaIII0JKSz-W JarocinWP
226590GORAJ ElzbietaI0JKSz-W JarocinWP
236591SROKA HenrykII+0WP
246592BIELAN Jakub1821KTS KaliszWP
256593GADZINOWSKA AnnaI1668KTS KaliszWP
266594KRAUZE HubertI1956KTS KaliszWP
276595URBANSKI ArturII+0KTS KaliszWP
286596WOJCIESZAK MagdalenaII0KTS KaliszWP
296597FILAR PawelII+1524WP
306598GORZELA StanislawII+0WP
316599GLATTY Zbigniew FOTOI1830ASSz "Lipno" St瘰zewWP
326600KARPINSKI MarekK0WP
336601KOWALSKI ZbigniewI0WP
346602LIPINSKI TomaszI1977Raszyn PoznaWP
356603PILNY PiotrII+0Raszyn PoznaWP
366604SANDECKI Cezary FOTOI0Raszyn PoznaWP
376605SZYMANSKI ZbigniewI1807Raszyn PoznaWP
386607WYSOCKI AleksanderI++2157Raszyn PoznaWP
396608ROZUMEK Krzysztof FOTOI++1871ASSz "Lipno" St瘰zewWP
406609CHWILKOWSKI Sebastian0WP
416610GZIE DamianII+0KTS KaliszWP
426612KONIAREK Dominika0WP
436613KONIAREK Klaudia0WP
446614KONIAREK RomanI0WP
456615KOREK TobiaszIII0WP
466616ORZECHOWSKI Marcin FOTOI1687M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
476617SZREJTER ㄆkaszI+1759M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
486618WOLENDER Zdzis豉wII1472M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
496621FERENC RyszardI0WP
506622LAZNIEWSKI BenedyktI0WP
516623PRUS RomanI0WP
526624ADAMCZAK AgnieszkaIII0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
536625JUDEK MagdalenaI+1801KSz "Wie瘸" 妃igielWP
546626JUDEK PaweIII0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
556627ΣPICKA Ma貪orzataII0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
566628ADAMCZAK Malgorzata FOTOI0KSz "Wie瘸" 妃igielWP
576629BEJMA AnnaI0WP
586630GRABIANOWSKI KrystianI1837OSz "Baszta" Szamotu造WP
596631KRYCH WaldemarK0WP
606632LYSIAK MaciejII0WP
616633MORYSON Damian0WP
626634NOWACKI MarianK0WP
636635PAJACZKOWSKI JulianI0WP
646636KARBOWSKA BoguslawaI0WP
656637PIECHOTA IzabelaI1791OSz "Baszta" Szamotu造WP
666638PIECHOTA PiotrI1649OSz "Baszta" Szamotu造WP
676639PIETRUSIAK BogdanM0WP
686640PURZYCKI Jan DawidI+1956WP
696643SIKORSKA DorotaI++1929KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
706644SOBIERAJEWICZ KatarzynaII+0WP
716645STEFANSKI KarolK0WP
726646TYBORSKA KarolinaII0WP
736653CHOJNACKI TomaszI+1899AZS PoznaWP
746654FRACKOWIAK JakubII1741WP
756655KOBYLECKI AndrzejII0WP
766656KUROWIAK CezaryI0WP
776657OSIADLO TomaszII0WP
786658POLTORAK EugeniuszI0WP
796659PRZYBYLSKI PiotrK2104WP
806660SAMOL StefanI0WP
816661SCHMIDT KazimierzI0WP
826664BANACH WieslawK2061LKS "Chrobry" GnieznoWP
836665BISZOF HenrykI1610LKS "Chrobry" GnieznoWP
846667J犵RZEJEWSKI Kamil FOTOI2045LKS "Chrobry" GnieznoWP
856668STELMASZYK Lidia FOTOII+0LKS "Chrobry" GnieznoWP
866670MACHERZY垶KI RafaII+1609LKS "Chrobry" GnieznoWP
876671NAWROCKI PaweII0LKS "Chrobry" GnieznoWP
886672SOBCZAK JanI0WP
896674WISNIEWSKI Emil FOTOI1809LKS "Chrobry" GnieznoWP
906675ZAMIAR EwaI1361LKS "Chrobry" GnieznoWP
916676BONAREK LeszekII+0LKS "Piast" 字emWP
926677KACZMAREK AlicjaI1837LKS "Piast" 字emWP
936678MROZEK Adam FOTOII1617LKS "Piast" 字emWP
946679ROSZCZYK TadeuszI0LKS "Piast" 字emWP
956680RUSIAK GrzegorzII0LKS "Piast" 字emWP
966681SOBOLEWSKI PiotrII+1528LKS "Piast" 字emWP
976683TOMCZAK MichalI++1992LKS "Piast" 字emWP
986684KARCZMARCZYK KrzysztofII+0WP
996685KAZMIERCZAK MartaI+0LUKS "Iskra" MarzeninWP
1006686OKONIEWSKI PawelII+1775LUKS "Iskra" MarzeninWP
1016687PIECHOCKI Bronis豉wII1388LKS "Plezuro" SkokiWP
1026688GORNY EugeniuszI0WP
1036689PΜTKA GrzegorzIII0WP
1046690SΜMI垶KI KazimierzII0WP
1056691SULKOWSKI KrzysztofI1934WP
1066692SYGRELA JacekII+1950WP
1076693WASILEWSKI MiroslawI0WP
1086694ZAKRZEWICZ KrzysztofI2056WP
1096700MIELCZARSKI Adam0WP
1106701NAPIERALA KrzysztofII+0WP
1116702NAPIERALA MalgorzataI1697KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
1126703PRZYMUSI垶KA JoannaII0WP
1136704SRON PrzemyslawI1789WP
1146705WODNICKI EdwardI0WP
1156706HRYNKIEWICZ BartoszI1973MKS przy MDK TrzciankaWP
1166707KRAWIEC IrenaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1176708MALDZINSKI JozefI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1186709MROWKA KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1196710OTTO TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1206711PAxSZ MichaII1705MKS przy MDK TrzciankaWP
1216712WICHER AlojzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1226713ZWOLINSKI TadeuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
1236714BOK AleksandraII0MKS "Wicher" Zb御zyWP
1246717DUCH NataliaII+0MKS "Wicher" Zb御zyWP
1256718FEDAN JoannaII+1411MKS "Wicher" Zb御zyWP
1266719GOS BogdanI0MKS "Wicher" Zb御zyWP
1276720PEIKOW MalgorzataI0MKS "Wicher" Zb御zyWP
1286721PIETRZAK JonaszII1544MKS "Wicher" Zb御zyWP
1296722PIETRZAK MartynaI1817MKS "Wicher" Zb御zyWP
1306723SMIERZCHALSKI DawidI++2054MKS "Wicher" Zb御zyWP
1316724STANICKI KamilI1679MKS "Wicher" Zb御zyWP
1326725SZCZECHOWICZ MarcinIII0MKS "Wicher" Zb御zyWP
1336726WOJDYLO ZaklinI1807MKS "Wicher" Zb御zyWP
1346727ZAPASNIK JuliaI0MKS "Wicher" Zb御zyWP
1356729MOCNY TomaszI1798MMKS "Wieniawa" LesznoWP
1366730STANKOWSKI MarekIV0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
1376731ANDRECKA JolantaIII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
1386732PΜ哸ZAK MateuszI1872MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
1396733SZYMA垶KA NataliaII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
1406734ALLAM DariuszII+0WP
1416735LIBERSKI TomaszI2043WP
1426736SKRZYPEK ZdzislawI0WP
1436737GLADYSZ MarekI1835UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
1446738KASZOWSKI RomanI0UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
1456739KUPSIK Joanna FOTOI1694ASSz "Lipno" St瘰zewWP
1466740PIASECKI PrzemyslawII+0WP
1476746CZABANSKI AndrzejI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1486747DOMAGALA HannaI++1907OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1496748DOMANSKA DianaI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1506749GRZEGOROWSKI Artur FOTOI1936OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1516751JASNIKOWSKA MalgorzataI+1737OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1526752JUZL FranciszekI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1536753LIPINSKI LechI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1546754LITWIN BarbaraI1780OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1556756SUBDA JerzyI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1566757SYRYNSKI MichalI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1576758SZUKOWSKI KrzysztofII0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1586759WRONKA Arkadiusz FOTOII+1647GKS Gorzyce WWP
1596760ZIOLKOWSKI PiotrI+2088OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
1606768MA鬢OWIAK MichaII1702WP
1616769MURAWA Monika FOTOII+1494WP
1626770NOWAK AleksandraII+0WP
1636771MARKOWSKI PiotrK2117RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
1646772STACHOWSKI BartoszII+0WP
1656773HANUSEK Sebastian FOTOI++2054UKS Ko軼ielecWP
1666775OLEJNICZAK MarcinII+0WP
1676776MIERZEJEWSKI MariuszI1912WP
1686787LITKE SlawomirII+1656WP
1696790GRABOWSKI Dariusz FOTOI1690TS-R "Hetman" KoninWP
1706796STRUGLI垶KI Zenon FOTOII1476TS-R "Hetman" KoninWP
1716797SZATAN Rafal FOTOI1904TS-R "Hetman" KoninWP
1726798WALKIEWICZ ZbigniewII0TS-R "Hetman" KoninWP
1736799DAWICKI TadeuszI0TTSz "T璚za" TurekWP
1746800NAWROCKI Przemyslaw FOTOI+1893KS KORONA ZakrzewoWP
1756801WALASZCZYK MaciejII+0TTSz "T璚za" TurekWP
1766802WITCZAK ZbigniewII+0TTSz "T璚za" TurekWP
1776803ANCUTA AdamI+1956WP
1786804IGNACZAK Justyna0UKS Ko軼ielecWP
1796805KAMECKI Mateusz FOTOI1811UKS Ko軼ielecWP
1806806KWIATKOWSKI Wiktor FOTOI1965UKS "Smecz" KoninWP
1816809HANUSEK MartaI1677UKS Ko軼ielecWP
1826810OSTROWSKA WeronikaII1430UKS Ko軼ielecWP
1836811OSTROWSKI DariuszII+1726UKS Ko軼ielecWP
1846812印USARSKA JustynaIII0UKS Ko軼ielecWP
1856813印USARSKI PaweIII0UKS Ko軼ielecWP
1866814SOWI垶KA KatarzynaII0UKS Ko軼ielecWP
1876815TOMCZYK JoannaIII0UKS Ko軼ielecWP
1886816ZIETEK Artur0UKS Ko軼ielecWP
1896818GUDZINOWSKA Anna0WP
1906819WOJCIECHOWSKA IwonaII+0WP
1916820BUSKO MonikaI1526UKS "Szach" WolsztynWP
1926821KO昭IK LukaszII0UKS "Szach" WolsztynWP
1936822LASKOWSKI RadoslawII+0UKS "Szach" WolsztynWP
1946823PIATKOWIAK BartoszI0WP
1956824NOWACKI LeszekI0LUKS "Iskra" MarzeninWP
1966825PODYMSKA AgnieszkaI0WP
1976826DYWAN WojciechIII0WP
1986827ADAMEK Przemyslaw FOTOI+2065WP
1996830BALICKI Radoslaw0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2006831BxCHOWIAK BartoszIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2016832BOGDA垶KA KatarzynaI0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2026833CH犴I垶KI RemigiuszII1723UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2036834GOLINSKI DamianI1866UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2046835GRABIANOWSKA AleksandraII+0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2056836GRABIANOWSKI Julian0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2066837GRZECHOWIAK SlawomirIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2076838KOPRAS Bartosz0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2086839KRASZEWSKI JanIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2096840MUSIAΘIEWICZ Jan FOTOK+2244LKS "Chrobry" GnieznoWP
2106841MUSIAΘIEWICZ PaweFM2247LKS "Chrobry" GnieznoWP
2116842PIASECKI PiotrII+0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2126843PILUJSKA Alicja0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2136844RATAJCZAK J璠rzejII1713UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2146845ROGACKI MateuszIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2156846SZMUC Joanna0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2166847TUCZYNSKI PiotrII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2176849WARCHO MariaI++1804AZS PoznaWP
2186850WESOLOWSKA Katarzyna FOTOI++1669UKS "Szach" WolsztynWP
2196851WESOLOWSKI Edgar FOTOI++1983UKS "Szach" WolsztynWP
2206852WYCZAWSKA AgataI1775UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2216853ZAKRZEWSKI JeremiIII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2226854BUCHOWSKI Rados豉wII+1797UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2236855KOSCIANSKI RomanII+1775UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2246856MIEDZIAREK JaroszII+1773UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2256857SIKORA Tomasz FOTOII+1676UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2266858SKONIECZNY DawidII0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2276859TABAKA MarcinII1736UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2286860TABAKA NataliaII0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
2296861M。ZKOWSKI JakubI+2077UKS "Polan" PoznaWP
2306862MUSZYNSKA DanutaII1473UKS "Polan" PoznaWP
2316863TACZAx KatarzynaII0UKS "Polan" PoznaWP
2326866LESIE PrzemyslawI1747AZS PoznaWP
2336867ADAMEK Robert FOTOI0WP
2346868ADAMSKI Michal FOTOK++2182KS KORONA ZakrzewoWP
2356869AGACINSKI Tadeusz FOTOCM1733KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
2366873ANDRZEJEWSKI PaweII1721UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2376874ANDRZEJEWSKI TomaszII0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2386875ANGLART Edward FOTOI1876UKS "Szach" WolsztynWP
2396876B… LeszekI2050WP
2406877BANASIAK DariuszI1725TS-R "Hetman" KoninWP
2416879BARANOWSKI TadeuszI1972WP
2426880BARDELI ㄆkaszFM2147LKS "Chrobry" GnieznoWP
2436881BARTKOWIAK Damian FOTOK2191KS KORONA ZakrzewoWP
2446882B牞EN PaweK2147MKS przy MDK TrzciankaWP
2456883BEJMA WiolettaI0WP
2466885BERNARD Ryszard FOTOFM2339KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
2476886BERNAT MarcinK2080ASSz "Lipno" St瘰zewWP
2486887BIAΒCKI MaciejK2078WP
2496888BIAΘOWSKI Adam FOTOK1826TS-R "Hetman" KoninWP
2506890BIENIEK PrzemyslawK2110OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2516894BΜCH MarcinI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2526897BRU MartaIV0KTS KaliszWP
2536898BRUS TomaszK2110KTS KaliszWP
2546899BRZEZINSKA MariolaI0WP
2556900BRZEZINSKI HenrykI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2566902BUGAJ Miko豉jI+2028GKS Gorzyce WWP
2576903BUKWA Jaros豉wI1965M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
2586904BUKWA KarolinaI1841M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
2596905BURDZINSKA JoannaI0WP
2606906BURDZINSKI DanielI0WP
2616907BURDZINSKI MaciejI0WP
2626908BURDZINSKI SlawomirI0WP
2636909BURZY垶KI W豉dys豉w FOTOI0Raszyn PoznaWP
2646910BU匠O MagdalenaII0UKS "Szach" WolsztynWP
2656911CENKIER Robert FOTOI1902JKSz-W JarocinWP
2666912CHMIELEWSKI MichalI1946KTS KaliszWP
2676913CHMIELEWSKI MiroslawI1675TS-R "Hetman" KoninWP
2686914CHOJNACKA MagdalenaI++1899WP
2696915CHOJNACKI Krzysztof FOTOIM2371LKS "Chrobry" GnieznoWP
2706916CHOJNACKI PiotrI2031WP
2716917CHOLEWA MariaI++1714AZS PoznaWP
2726918CHOLODOWSKI Marcin0WP
2736920CHWILKOWSKI GabrielI1951M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
2746921CIAZELA AleksandraI1882WP
2756922COΡA MarekI1941UKS "Polan" PoznaWP
2766923CZAJKA PrzemyslawI0Raszyn PoznaWP
2776924CZECH Mieczys豉w FOTOI+1884WP
2786925CZEKALSKI AdamK2109OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2796927CZUPRYNSKI ZdzislawI0WP
2806928DEBOWIAK MarcinI++2141MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2816930DEMBECKA-SOBIERAJEWICZ KamilaK2053UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
2826931DEPTA AnnaI+1870JKSz-W JarocinWP
2836932DERA AndrzejK2088OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2846933DERECKI KrzysztofI+1938MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2856934DOBA HenrykI2096OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2866935DOBROWOLSKI JacekI1761KTS KaliszWP
2876936DOBRZYCKA AnnaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
2886939DRO浴玆垶KI Daniel FOTOI+1946MKS "Wicher" Zb御zyWP
2896941DUDZI垶KI Pawe FOTOFM2241OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2906942DUDZINSKI Piotr FOTOFM2325OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
2916943DUSZCZAK DariuszI1867MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
2926944DZIADYKIEWICZ TadeuszK2025UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
2936946DZIEDZIC-GRUDZINSKA BogumilaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
2946947DZIEL JaromirI1831LKS "Chrobry" GnieznoWP
2956948D柱IKOWSKI AdamI+1961LKS "Chrobry" GnieznoWP
2966949ENGLERT ArturI0WP
2976950ERENSKA EwaI0WP
2986951ERENSKA JoannaI0WP
2996952ERENSKA-BARLO HannaWGM2241WP
3006953ERENSKI Przemyslaw FOTOK2265WP
3016954EWERT JerzyI0MKS przy MDK TrzciankaWP
3026955FAJFER TomaszI0WP
3036956FENGIER RadoslawI2146WP
3046959FLISIK PaweII1784MKS przy MDK TrzciankaWP
3056960FLORKIEWICZ MagdalenaI++1937KTS KaliszWP
3066961FOJUDZKI MarcinI++2134WP
3076964FULARZ MaciejI1926MMKS "Wieniawa" LesznoWP
3086965GABKA PawelI1991WP
3096968GLAPA WitoldI1697MMKS "Wieniawa" LesznoWP
3106969GOLEBIAK GabrielaI0JKSz-W JarocinWP
3116970GOΒK JagodaK2033LKS "Chrobry" GnieznoWP
3126972GORSKA NataliaI0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
3136973GORSKI Boguslaw FOTOI1738LKS "Piast" 字emWP
3146974GO挑ZIEWICZ MarekII1589MKS "Wicher" Zb御zyWP
3156976GRABOWSKI AndrzejM2350WP
3166977GRAF PawelK2069WP
3176978GRAFKA HenrykI0WP
3186980GROCHOWALSKI StanislawI0WP
3196981GRZESINSKI Krzysztof FOTOI1729Raszyn PoznaWP
3206982HADYNIAK Witold FOTOII0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
3216984HEMMERLING Jaros豉w FOTOI++1942ASSz "Lipno" St瘰zewWP
3226988HOFFMANN Piotr FOTOI1645LKS "Piast" 字emWP
3236989HOLYSZ JozefI0WP
3246990HOMSKI PawelK2154UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
3256993HUCHWAJDA KatarzynaI++1764KS KORONA ZakrzewoWP
3266994HUCHWAJDA LukaszI1928KS KORONA ZakrzewoWP
3276995JALOSZYNSKI TadeuszI0WP
3286996JANASZAK Dawid FOTOFM2372OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
3296998JANOTA BogdanI0WP
3307002JEZIERSKI PiotrK2310WP
3317003JOACHIMIAK RomanI1992LKS "Piast" 字emWP
3327004J紌EFCZAK AndrzejI2014LKS "Chrobry" GnieznoWP
3337005JOZWIAK ZdzislawI0Raszyn PoznaWP
3347006JURGA IzabelaI0KTS KaliszWP
3357007KACZMAREK JanI0WP
3367008KACZMAREK JuliaI1731MKS przy MDK TrzciankaWP
3377009KACZMAREK Piotr FOTOI+1692LKS "Piast" 字emWP
3387010KACZMAREK PiotrI1877WP
3397011KALINA AleksandraI0WP
3407012KALINA JulianI2050WP
3417013KALOTKA PiotrI0WP
3427014KAΣ烤Y ㄆkasz FOTOI+1926AZS PoznaWP
3437015KAΣ烤Y W這dzimierzK1942AZS PoznaWP
3447016KAPITANCZYK AndrzejI0MKS przy MDK TrzciankaWP
3457018KARASIEWICZ RyszardI0WP
3467019KARWECKI JanuszI0WP
3477020KASZOWSKI DariuszM2318WP
3487022KAZMIERCZAK TomaszI0KTS KaliszWP
3497023KILAR RadoslawI0WP
3507024KOLENDO FilipK2192WP
3517025KOLENDO MateuszK2174WP
3527026KOLENDO TomaszI2019WP
3537027KOLINSKI Stanislaw FOTOI1783LKS "Piast" 字emWP
3547028KOLODZIEJSKI DamianI++0WP
3557030KOMOROWICZ MarekI0WP
3567031KONIAREK MarianI0M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
3577032KONIUK WaldemarI0WP
3587033KONOPKA TomaszI+1959MMKS "Wieniawa" LesznoWP
3597036KOSMOWSKI Piotr FOTOI2075Raszyn PoznaWP
3607038KOWALEWICZ Kacper FOTOI1727UKS "Szach" WolsztynWP
3617040KOWZAN PiotrK2195TTSz "T璚za" TurekWP
3627041KOZLIK MagdalenaI0ASSz "Lipno" St瘰zewWP
3637042KOZLOWSKA MarzenaK++1931LKS "Piast" 字emWP
3647043KOZLOWSKI Tomasz FOTOI++1893LKS "Piast" 字emWP
3657044KRAJEWSKI KazimierzI1943WP
3667045KRASINSKI RafalI+1881KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
3677046KRASOWSKI SlawomirK1877WP
3687047KRAWCZYK GrzegorzI0WP
3697048KRAWCZYK StanislawI+2103WP
3707049KRAWCZYK Zbigniew FOTOI1608WP
3717050KREPCZYNSKA SylwiaI0M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
3727051KREPCZYNSKI PawelI2095M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
3737054KRUPA BartlomiejI1987Raszyn PoznaWP
3747055KRYGIER Ireneusz FOTOI1917LKS "Chrobry" GnieznoWP
3757056KRYSTOFIAK TomaszI++2071OSz "Baszta" Szamotu造WP
3767057KRZANOWSKI JanuszI0MKS przy MDK TrzciankaWP
3777058KRZESZEWSKI MaciejII0UKS "Iskra" Pi豉WP
3787060KRZYZANOWSKI PatrykI+2088WP
3797061KUCZEWSKA IzabelaM2140WP
3807062KUCZEWSKI MarekK2148WP
3817063KUJAWSKI Jan FOTOK1996LKS "Chrobry" GnieznoWP
3827064KUJAWSKI Kazimierz FOTOK1807LKS "Chrobry" GnieznoWP
3837065KUJAWSKI RyszardK2106LKS "Chrobry" GnieznoWP
3847066KUJAWSKI ZygmuntI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
3857067KUK MagdalenaI0WP
3867068KULCZEWSKI ZygmuntK2102TS-R "Hetman" KoninWP
3877069KUPRYJANCZYK Jan FOTOI1668JKSz-W JarocinWP
3887070KUS JoannaII+0WP
3897073KYCIAK BartoszI2032LKS "Chrobry" GnieznoWP
3907074LEWANDOWSKA MagdalenaIII0MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
3917075LIPINSKI DariuszI1854Raszyn PoznaWP
3927077LITWIN JozefK+2162OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
3937079LUBCZY垶KI RafaIM2429LKS "Chrobry" GnieznoWP
3947080ΧSIAK-P茛TORAK MagdalenaWFM2126UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
3957081MACIEJCZAK JakubFM2352OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
3967082MACIEJEWSKI MiroslawFM2285TTSz "T璚za" TurekWP
3977083MACKIEWICZ BarbaraI0WP
3987084MA鬢OWIAK Marek FOTOK2053AZS PoznaWP
3997085GRZELACHOWSKA Gra篡naK1926LKS "Chrobry" GnieznoWP
4007086MADALINSKI MariuszI2115ASSz "Lipno" St瘰zewWP
4017088D牞OWIAK ArletaK1852MMKS "Wieniawa" LesznoWP
4027089CZERWI垶KA Milena FOTOWFM2028OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
4037093MAJEWSKI JanI2026WP
4047095MAKULEC AleksandraI0WP
4057096MALKOWSKI KazimierzII1473UKS "Mosi雟ka Jedynka" MosinaWP
4067097MANTORSKI RobertII1927WP
4077101MARKIEWICZ Tomasz FOTOI1997Raszyn PoznaWP
4087102BOGAWSKA MariaI+1746RUKS Korona-Rawbud RawiczWP
4097103MARMUROWICZ S豉womirI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4107106MATUSZAK WojciechI1634JKSz-W JarocinWP
4117108M犴ZY垶KI WaldemarK1976WP
4127110MICHALAK IreneuszI2210WP
4137111MICHALSKI KarolI1953KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
4147112MICHALSZCZAK MagdalenaI0WP
4157113MIEDZI垶KI KubaK1989AZS PoznaWP
4167115MIKLOSIK LeonII1467KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
4177116MIKOLACZYK MariuszI1902UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4187117MIKOLAJCZAK Pawel FOTOI0Raszyn PoznaWP
4197118MIKOLAJCZYK IreneuszI1893UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4207119MIKOxJCZYK-TABAKA KatarzynaI+0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4217121MLYNARCZYK Dariusz FOTOI+1939TTSz "T璚za" TurekWP
4227124NADSTOGA WojciechI++1946UKS "Szach" WolsztynWP
4237125NAGLOWSKI JerzyK2139KTS KaliszWP
4247126NIESLUCHOWSKI JerzyI0WP
4257127NOWACKI TomaszI+2096KTS KaliszWP
4267128NOWACZYK Feliks FOTOII0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4277129NOWAK IgnacyFM2367WP
4287131NOWAK MarcinI1887WP
4297132NOWAK RafaI++2017LKS "Chrobry" GnieznoWP
4307135OLEKSY Krzysztof FOTOI+1739TTSz "T璚za" TurekWP
4317137OLSZEWSKI Jerzy FOTOI1607GKS Gorzyce WWP
4327138OPOLSKI Wojciech FOTOI1456Raszyn PoznaWP
4337139OSINSKA IwonaI0WP
4347145PIASKOWSKI Wladyslaw0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4357146PIECHOCKI MichalI0MDK W庵rowiecWP
4367147PIECHOTA PawelI2028OSz "Baszta" Szamotu造WP
4377148PIEPRZKA Przemyslaw FOTOI1961GKS Gorzyce WWP
4387149PILARSKI Tomasz FOTOI1610TS-R "Hetman" KoninWP
4397150PΜ哸ZAK DominikK2175MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
4407152PODLAS KrzysztofI++2156WP
4417153PODYMSKA EmiliaI1834WP
4427154POLCYN Stanis豉wI0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4437155POLNY Stefan0MKSz-W "Pat" Miejska G鏎kaWP
4447156POLTORAK MichalI2095OSz "Baszta" Szamotu造WP
4457157POMOCKA Mariusz FOTOI0TS-R "Hetman" KoninWP
4467158PRASOL MarekI0WP
4477159PRZYBYLSKI BartoszI+2085MUKS "Wie瘸 K鏎nicka" K鏎nikWP
4487161PRZYMUSINSKI PiotrI0WP
4497162PRZYMUSINSKI TomaszI1870WP
4507163PRZYSIECKI MaciejI0WP
4517164POLANOWSKI EmilI+2048KS KORONA ZakrzewoWP
4527165PUSZKAREK WitoslawI1741M-G UKS "Pogo" Nowe SkalmierzyceWP
4537166PYCH RyszardII0KTS KaliszWP
4547167PYTA StanislawI0WP
4557168RACHUTA HalinaII0OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
4567169RARYTA MalgorzataII+0KTS KaliszWP
4577170REWERS PaulinaII1419WP
4587172ROSZYK Tadeusz0LKS "Piast" 字emWP
4597173ROWICKI IreneuszI0WP
4607175ROZWARSKI JacekK2245WP
4617176RUBINOWSKI SebastianK2111WP
4627177RUCZYNSKI KrzysztofI0MKS przy MDK TrzciankaWP
4637180RUTKOWSKA AgnieszkaI0MMKS "Wieniawa" LesznoWP
4647181RUTKOWSKI BogdanI1728WP
4657182RYSZKIEWICZ BarbaraI1492KSz "LECH-WSUS Pozna"WP
4667183SAKALAUSKAS Vaidas0LKS "Chrobry" GnieznoWP
4677184SCHEIBE ArturI0UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4687187SCHNEIDER LechI0LKS "Plezuro" SkokiWP
4697189SCIBIOR Adam FOTOK2229UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4707190SCIESZKA AndrzejI0WP
4717193SIERADZKA AnnaI0MKS przy MDK TrzciankaWP
4727194SIMINSKI JerzyI0WP
4737196SKRZYPCZAK Michal FOTOI++1873LKS "Piast" 字emWP
4747198SLAVOV Maksymilian FOTOII1700UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4757199SLAVOV Wiktor FOTOII1601UKS "KSM T璚za" Ko軼ianWP
4767200SLESI垶KI EugeniuszII1321TS-R "Hetman" KoninWP
4777203SMAGALSKI JaroslawI1878TS-R "Hetman" KoninWP
4787204SMAGALSKI SlawomirI+1916TS-R "Hetman" KoninWP
4797205SMOLENSKA OlgaI1904TS-R "Hetman" KoninWP
4807208SOBCZAK Miros豉wI++1931LKS "Chrobry" GnieznoWP
4817209SOBIERAJEWICZ MieczyslawI0UMKS "Na Pi皻erku" PoznaWP
4827210SOLTYS BogdanI2270WP
4837211SPI浩WSKI JakubII1421KKS 1922 "Lechia" Kostrzyn Wlkp.WP
4847212SPYCHALA JozefaI1493WP
4857213SROCZYNSKI Maciej FOTOFM2309KTS KaliszWP
4867214STACHORSKI MarekI0WP
4877215STACHOWIAK JanuaryI0WP
4887216STACHOWIAK Slawomir FOTOI1872ASSz "Lipno" St瘰zewWP
4897217STANISZEWSKI PaweK1931AZS PoznaWP
4907218STANISZEWSKI Piotr FOTOIM2431OTSz Ostr闚 WielkopolskiWP
4917219STAWIK MarianI0WP
4927220STECLIK PrzemyslawI2076WP
4937221STECZEK MarcinFM2373TS-R "Hetman" KoninWP
4947222STEMPIN AndrzejK2244WP
4957223STEMPIN PawelIM2362WP
4967224STOLARCZYK PiotrI0WP
4977225STROZYK TomaszK2227WP
4987226STRUK JerzyFM2215WP
4997227STRZALA KazimierzI0WP
5007229STYPKA Gra篡naI0AZS PoznaWP

   [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  >  >>

Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006