Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 02:41:59
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Wyswietl członków Polskiego Związku Szachowego
Związek Szachowy:   Status:  


   [1] 2 3  >  >>

L.P.ID GóraNazwisko, Imię GóraTytuł/Kat. GóraRank. FIDE DółKlub GóraWZSzach. Góra
11492SZYSZKA WojciechI0ZP
22798LEBIEDOWICZ BrunoII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
377577BURY MiłoszIV0ZP
47314CZAPNIK Anna0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
57317GOLAWSKI JerzyI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
67320LISTOWIECKI MichałII+0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
77324NOWAK SebastianII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
87325RYDZEWSKI PawełII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
97351GABRYJAŁOWICZ Aleksandra0GKSz "Solny" GrzybowoZP
107353SZAWIELA BartoszIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
117356ZAJĄC WiesławaK0ZP
127357ZASZTOWT HelenaI0ZP
137360GUZDEK UrszulaI0ZP
147361GUZDEK WładysławI0ZP
157363LEWANDOWSKI StefanI0ZP
167365NOWAK StanisławK0ZP
177376FRIEDRICH MałgorzataI0ZP
187378MERKLEJN KazimierzI0ZP
197379SEROCKA Agata0ZP
207396POLAKOWSKI Janusz FOTOII0ZP
217399GNIADEK AndrzejI0KSz Gryf SzczecinZP
227403ŻUROWSKI WaldemarI0UKS "Szach" GryficeZP
237404CIBOROWSKI Szymon0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
247405LUCZAK Filip0ZP
257406PIETKIEWICZ Jan FOTOII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
267408ŚLIWA Marta FOTOII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
277418BIENIECKI StanisławIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
287426BYTOMSKI RadoslawII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
297431CZAPLEWSKA MariaIII0ZP
307434CZERWIŃSKA JoannaI+0ZP
317437DOMASZEWICZ AndrzejI0ZP
327446GOLEBIOWSKI JacekI0ZP
337447GOŚCINIAK AgnieszkaI++0GKSz "Solny" GrzybowoZP
347452GRODZKI AndrzejI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
357454HACIUK AndrzejI0ZP
367463JUCHNIEWICZ AlfredI0ZP
377475KRZYSZTOSZEK BogusławI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
387477KSIĄŻEK BogusławI0ZP
397479KUCHARSKI HenrykI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
407487MALISZEWSKI GrzegorzI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
417492MANKIEWICZ MichałI0ZP
427509PARZUCHOWSKI Krzysztof FOTOI0ZP
437514PLUTA KatarzynaI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
447522ROSZAK AndrzejI0ZP
457532STAWARZ WłodzimierzI0ZP
467533STOLAREK AgataI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
477534SZAJA Adam0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
487544WILCZEWSKI ZbigniewI0ZP
497545WŁODYGA JózefI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
507547ŻMIEJKO KazimierzI0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
517671CZERSKI AndrzejI0ZP
5258248PARZUCHOWSKI Bogusław0ZP
539246KACZMARCZYK PrzemyslawII0UKS "Szach" GryficeZP
549836MATUL Sebastian FOTOII+0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
5510852GABLER WłodzimierzIII0ZP
5617183KOBUSIŃSKI RafałII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
5710857KANAREK PatrykII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
5817134REWERS Dominika FOTOII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
5917137WRÓBEL RobertIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
6017144FRĄCZKIEWICZ AnnaII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
6117166GLUGA Jarosław0ZP
6217167DAROSZEWSKI Mateusz0ZP
6317168SADOWSKI TomaszIV0ZP
6417169OĆWIEJA Krzysztof0ZP
6517171PASZKOWSKI Norbert0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
6617172SZARKOWSKI Kamil0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
6717173JĘDRUSZEK Zygmunt FOTOII0UKS "Szach" GryficeZP
6817174JĘDRUSZEK DorotaII0UKS "Szach" GryficeZP
6917175JANKOWSKI MateuszIV0UKS "Szach" GryficeZP
7017177MAŁYSZKO JędrzejII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
7117179SZCZUBEŁEK JakubIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
7217180SZCZEPAŃSKI ArkadiuszII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
7317182MAŁYSZKO AndrzejIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
7417184CZAPNIK MichałV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
7517186SYMONOWICZ AndrzejIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
7617187KUR KrzysztofIV0ZP
7717215KUR KatarzynaIII0ZP
7817216KUR SławomirIV0ZP
7917217SALAMON AnnaIV0ZP
8017218WRÓBEL Tomasz0ZP
8117220KREFT JakubIV0ZP
8217221KREFT KamilIII0ZP
8317222SKRZEK Dawid0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
8417223MAZURKIEWICZ MaciejII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
8517224DUK Tomasz0ZP
8617226MACUK Rafał0ZP
8717227ŚWIĄTKOWSKI Adam0ZP
8817229OPULSKI Filip0ZP
8917230WRÓBEL PawełV0ZP
9017231EKK-CIERNIAKOWSKI PawełII0ZP
9117232MAZUR OliwiaV0ZP
9217234GORĄCZKOWSKA JustynaIV0ZP
9317235WITCZAK Piotr0UKS "Szach" GryficeZP
9417236BARANOWSKI PrzemysławII0UKS "Szach" GryficeZP
9517237GRABOWSKI MichałIV0ZP
9617238ANTOLAK MarcinV0ZP
9717573HAZUBSKI KacperIV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
9817574DOWHUN AdrianIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
9917382KRÓLICKI Krzysztof FOTOIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
10017551SZAJA Krzysztof0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
10117575WĄCIOR BartoszIII0ZP
10217577GRZESZCZYK LeszekIV0ZP
10317578KOSAŁKA JózefIV0ZP
10417583HEMERLING MarekIV0ZP
10517584ŚWIĄTKOWSKI WładysławIV0ZP
10617631ZDANIUKIEWICZ MateuszV0ZP
10717632SOŁODUCHO MichałIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
10817633GÓRECKI MarcinIV0ZP
10917634MISZKIEWICZ MarekIV0ZP
11017635PAWŁOWSKI ArkadiuszV0ZP
11117636JACHIMOWSKI JacekIV0ZP
11217637JACHIMOWSKI SebastianIV0ZP
11317638SOMINKA KrzysztofV0ZP
11417639SZWED LenaV0ZP
11517640SZYMAŃSKI MaciejV0ZP
11617641ŚCIESIŃSKI PrzemysławIV0ZP
11717642ŚCIESIŃSKI TomaszV0ZP
11817643WRONA RobertV0ZP
11917644SINIAK SzymonIII0ZP
12017645URBAN KrzysztofIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
12117646TOFIL JanIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
12217647TOFIL Adam FOTOIV0GKSz "Solny" GrzybowoZP
12317648GAJKOWSKI DawidIV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
12417649GAJKOWSKI KacperIV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
12517651SULŻYCKI KonradIV0ZP
12617652BOLCZYŃSKA Dorota0ZP
12717653OBŁOZA Przemysław0ZP
12817654JERMAK Jacek0ZP
12917655KILJANEK Kamil0ZP
13017656TOMASZEWSKI Marek0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
13121289KĘDZIORA Wojciech0ZP
13217660CZESZCZEWIK PiotrII0ZP
13317661AUGUSTYNIAK ArturIV0ZP
13417662BUCHNER MichałIII0ZP
13517663GROBLEWSKI Grzegorz FOTOII0KSz Gryf SzczecinZP
13617664FRONCKIEWICZ RobertII0KSz Gryf SzczecinZP
13717665GRYŃ Szymon0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
13817666WITKOWSKI DamianV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
13917667KĘSIKOWSKI SzymonIII0ZP
14017668WAŁĘSKA RemigiuszIII0ZP
14117669ŚWIĄTEK Szymon0ZP
14217670DĘGA Paweł0ZP
14317671OSMIŃSKI Jan0ZP
14417672MURAT Mieczysław0ZP
14517673WAJS Aleksander0ZP
14617674NOWIK Edward0ZP
14717675LECHOWSKI Bolesław0ZP
14817676PRZYBYS Jan0ZP
14917677KRUPA Arkadiusz0ZP
15017678KUŚ Przemysław0ZP
15117679KOWALSKI Cezary0ZP
15217680KLIROWSKI Andrzej0ZP
15317681RUDZKI Piotr0ZP
15417682BORNUK Leszek0ZP
15517683BARANOWSKA Olga0ZP
15617684GRZYBOWSKA Elżbieta0ZP
15717685ANDRZEJCZAK Mariusz0ZP
15817686POŹNIAK Janusz0ZP
15917687JACKIEWICZ Beata0ZP
16017688BOGDANOWICZ Joanna0ZP
16117689SKIBSKI Oskar0ZP
16217690KUCIORAS Wasilis0ZP
16317691CHOCHULSKA Joanna0ZP
16417692CHOCHULSKI Beniamin0ZP
16517715HANDZEL WaldemarIV0ZP
16617716GARLICKI StanisławIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
16717698DETTLAFF-KAROLAK Jurata0ZP
16817712KRZYŻANOWSKI StanisławIV0ZP
16917701KLUDACZ Stanisław0ZP
17017710GOŁĘBIOWSKI Robert0ZP
17117703KABATA Stanisław0ZP
17217704WYPYCH MichałIII0ZP
17317705SUWALSKI AdamII0ZP
17417706DUŚ KrzysztofIV0ZP
17517707DZIURKO JakubV0ZP
17617708ZIENKIEWICZ MaksymilianV0ZP
17717709KUNA MichałIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
17817711GOŁĘBIOWSKI DamianIV0ZP
17917718ŚLIWA Szymon0ZP
18017719GAN Arkadiusz0ZP
18117720MISZEWSKI MirosławV0ZP
18217721SZABLIŃSKI JerzyII0ZP
18317722MAJEWSKI Alex FOTOIII0ZP
18417723STENKA JakubV0ZP
18517724FRISCHKE Paulina0ZP
18617725JANZ Bartosz0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
18717726SULIMA PiotrIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
18817727SZAŁKOWSKI Paweł0ZP
18917728JADANOWSKI Jakub0ZP
19017729KLEJNY MichałIV0ZP
19117730HNAT RafałIII0ZP
19217731ANIOŁOWSKA Natalia0ZP
19317732MARZEC AgataIV0ZP
19417733DEMPNIAK KonradV0ZP
19517734STEŃ KarolIII0ZP
19617735MACIĄG CzesławIV0ZP
19717736KOWALIK WojciechIV0ZP
19817737BUZUK SzymonIV0ZP
19917738CZELADKA LauraIV0ZP
20071871STOCHŁA BartoszIV0ZP
20165616MRÓZ DominikIV0KSz Gryf SzczecinZP
20220064KRÓLIKOWSKA Julia0ZP
20320065DOROBISZ Mateusz0ZP
20421292ŻUKOWSKI KamilIV0ZP
20521293ŻUKOWSKI MateuszIV0ZP
20621295TUSZER KarolV0ZP
20721297BIAŁOBRZESKI MichałIV0ZP
20821298DĄBROWSKI JanII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
20921299KSIĄŻEK Jakub0ZP
21021301KWOCZ AleksandraIV0UKS "Szach" GryficeZP
21121302KWOCZ WojciechIII0UKS "Szach" GryficeZP
21221303KRESTA WojciechIII0UKS "Szach" GryficeZP
21321304KULIS PiotrIII0ZP
21421306POPOW SzymonIII0ZP
21521307HELON RadosławIII0ZP
21621308HELON AleksanderIV0ZP
21721309ŁASZEWSKA Marta0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
21821310KABATA PrzemysławIII0ZP
21921311MODRZEJEWSKI Jacek0ZP
22021325DEMBSKI MiłoszIV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
22121326DEMBSKI Miron FOTOIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
22221327JABŁOŃSKA MartaII0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
22321328KOWALCZYK MaciejIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
22421329KRAWCZYK ŁukaszIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
22521331LASKOWSKI CezaryIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
22621332MALAWSKI KamilIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
22721333MARUSZCZAK Maciej FOTOIII0ZP
22821334POSZEPCZYŃSKI Kamil0ZP
22921339ZIEMBA Damian0ZP
23021340ŻEBIEŁOWICZ JustynaIII0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
23121341DOMASZEWSKI Andrzej0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
23221344SUKIENNIK Daniel0ZP
23321345LINIEWICZ SzymonV0ZP
23421346KAŹMIERCAK Grzegorz0ZP
23521348NADOLCZAK MarcinIII0ZP
23621350TARARAKO AdamIII0ZP
23721427ŁASZEWSKI Błazej FOTOII0UKS "Szach" GryficeZP
23821525LISIECKI Paweł FOTOIII0KSz Gryf SzczecinZP
23921528SZTYMA Jakub0ZP
24021530WINNICKI Mariusz FOTOIII0ZP
24121668BURIAN Michał0ZP
24221669GĄGAŁO Hubert0ZP
24321670KAZNOWSKI Arkadiusz0ZP
24421671MIKOŁAJCZYK Natalia0ZP
24521673WALUKIEWICZ Dominika FOTOII0ZP
24621979PALKIJ DominikIV0GKSz "Solny" GrzybowoZP
24721980WOLSKI KrzysztofII0KSz "Lasker" w BarlinkuZP
24822957LICZNAR Łukasz0ZP
24922551SOLA Paweł FOTOIII0KSz Gryf SzczecinZP
25022552JACEK RobertII0KSz Gryf SzczecinZP
25122553GROBLEWSKI Ryszard FOTOII0KSz Gryf SzczecinZP
25222814ROGULSKI Tymoteusz0ZP
25322815RADZIŃSKA Michalina0ZP
25422817NADZIEJKO MirosławV0ZP
25522818SKOWROŃSKI BartoszV0ZP
25622821LENARTOWICZ Mateusz0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
25723080BONIKOWSKI AdamIV0ZP
25823083KRÓLICKI Michał FOTOIV0GKSz "Solny" GrzybowoZP
25924050STĘPCZYŃSKI PiotrIII0ZP
26024051MĄKA Piotr FOTOIII0ZP
26124053ŚWITAŁA Jerzy FOTOIII0KSz Gryf SzczecinZP
26224054PISIEWICZ Zbigniew FOTOII0ZP
26324055ZYCH Włodzimierz FOTOIII0ZP
26424167UBERT StanisławIII0ZP
26577559BONDAREWICZ Wojciech0ZP
26624246KUPRYK Zbigniew FOTO0ZP
26724264ORŁOWSKI Marek FOTOII0ZP
26824446PROCEK SylwesterIV0ZP
26924684KUZMINSKI Wiktor FOTOIII0UKS "Szach" GryficeZP
27024710KARLINSKI RobertII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
27124720NAWROCKI Dariusz FOTO0ZP
27224723RACZYNSKI Marcin FOTOII0ZP
27325612CZERSKI MaciejIV0ZP
27426016PANASIUK MichałIV0ZP
27526021SIEREDZIŃSKI Kacper FOTOV0ZP
27626503KĘDZIOR Krzysztof0ZP
27726504JABŁOŃSKI Stanisław0ZP
27826505SZYJKA Czesław FOTOIII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
27927653ANKIEWICZ MichałII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
28027698ZDUŃCZYK Adam0ZP
28127699WINIARSKI Paweł0ZP
28227700WIECZORKIEWICZ Jacek  0ZP
28327705SMAL Miłosz   FOTOIV0UKS "Szach" GryficeZP
28439768ROSZKOWIAK Wiktor0ZP
28527708KOZŁOWSKI Mateusz0ZP
28627709KOZŁOWSKI Marcin  0ZP
28727710KOZŁOWSKI Arek  0ZP
28827712JANOWSKI Arkadiusz FOTOIV0UKS "Szach" GryficeZP
28927713GRZYBOWSKI Szymon0ZP
29027714CIESIELSKA Małgorzata   FOTOIII0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
29128230RUDNICKI KrzysztofIII0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
29228231BUDZELEWSKI TomaszV0GKSz "Solny" GrzybowoZP
29328233KRUSZEWSKA EwelinaIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
29428234GNIAZDOWSKI TomaszV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
29528235JANKOWSKA JoannaV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
29628236KUBOWICZ ZofiaIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
29729947JASIŃSKI MateuszIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
29829949SOKOŁOWSKA Daria0ZP
29929951KUŚ MichałV0ZP
30029952KOWALCZYK Michał FOTOII0KSz Gryf SzczecinZP
30139713CZAJKA Katarzyna0ZP
30233548RESTEL TAMARAIII0ZP
30339715HEN Miłosz0ZP
30439714LESZMANN Adrianna0ZP
30533593GABRYŚ NatanIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
30633714TEOFILAK AdamIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
30733715KAMINIARZ OliwiaIV0ZP
30833716KOMISARCZYK ZbigniewIII0KSz Gryf SzczecinZP
30938293ZAJĄC Adam FOTOII0ZP
31038353NOWY Michał FOTOIII0ZP
31139023DUBOIS-PLACAK Franciszek0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
31239024MUZYKA PawełIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
31339025POLAKOWSKA Katarzyna FOTOIII0Pałac Młodzieży KoszalinZP
31439026OGRODNIK Sebastian0Pałac Młodzieży KoszalinZP
31539027GÓRNA Julia FOTOII0Pałac Młodzieży KoszalinZP
31639028BERNACKI MichałV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
31739029JURKOWSKI IgnacyIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
31839030DUBOIS-PLACAK BeniaminV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
31939335RUTKOWSKI Gustaw FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
32039336POTĘGA Eugeniusz FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
32139338BUDNIK DanielIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
32239339DIAKUN Kacper0Pałac Młodzieży KoszalinZP
32339499MAZURKIEWICZ KacperIV0ZP
32439500ZAWALICH Oskar FOTOIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
32539501PAWLISZYN WojciechIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
32639503PAWLISZYN Mateusz FOTOIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
32739513GAJKOWSKI MarcelIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
32839524MYCIO AgataII0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
32939559GÓRNIK Marcel0ZP
33039709DĘBSKI RadosławIV0ZP
33139710PUŁKA GawełIII0KSz Gryf SzczecinZP
33239711BAJUK Maciej0ZP
33339716TATARCZUK Patryk0ZP
33439764RATAJCZYK Kacper0ZP
33539766PODKÓWKA Kacper0ZP
33639769TOMCZYK Paweł0ZP
33739797DYŚ Ada0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
33841045GOŁASZEWSKA OliwiaIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
33941047KOSMACZ HannaIII0Pałac Młodzieży KoszalinZP
34041049LUBACZ Filip0Pałac Młodzieży KoszalinZP
34141053WASZKOWIAK JakubV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
34241056KWIECIEŃ AleksandraV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
34341059HOWIL KornelIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
34441062DUTKIEWICZ KamilIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
34541064DOMINGOS OskarV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
34641075MAŁOLEPSZY HubertV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
34741076KRECH SzymonIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
34841315DYMEK Władysław FOTOIII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
34941316BOĆKO Mateusz0ZP
35041318DOMBRZALSKI Paweł0ZP
35141499KRECH JanV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
35241962PIŁAT DominikIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
35341991KURLEJ OliwiaIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
35477576BURY MaksymilianIV0ZP
35542815POTAMAN BartłomiejIV0KSz Gryf SzczecinZP
35642816MODZELIK-KŁODA MichałIV0KSz Gryf SzczecinZP
35742817CHYLIŃSKI DominikIV0KSz Gryf SzczecinZP
35842818BABCZYŃSKI WojciechIV0ZP
35942819SZWEC DariuszIV0ZP
36043543Peter Amelia0ZP
36143551DUDA MiłoszIV0ZP
36243916RETERSKI DamianIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
36344525JEDLIŃSKI AdamIII0ZP
36453662WOLANIECKI AdamIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
36545290KOSMACZ JanIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
36646493Podolak Krzysztof0ZP
36746720STĘPIEŃ Joachim0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
36847026KAUP GrzegorzIII0KSz Gryf SzczecinZP
36947027MYDŁOWSKA EwaIII0KSz Gryf SzczecinZP
37047028KARBOWIAK MaciejIV0ZP
37147409CIEŚLAK Jakub FOTOII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
37247411BUJOWSKI Szymon FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
37347412KOWALSKI Mateusz FOTOIII0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
37447413WASZKOWSKI BorysV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
37547415BELKA KarolIV0ZP
37647416KASZUBOWSKI AdrianIV0ZP
37747417LEBIODA MariaIV0ZP
37847438KILAR MateuszIV0ZP
37965371MATUL HannaIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
38048157MAŁOSZUK BartoszIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
38148160SOSNOWSKA Weronika FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
38248161Grzyb BartoszV0ZP
38348164SPYCHAJ Dawid FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
38448169TROJANOWSKI SzymonV0ZP
38548170Luchowski MichałV0ZP
38648181Romanowski DanielV0ZP
38748182Ouaddi MarcelV0ZP
38848183WRÓBLEWSKI Tomasz FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
38948184GLIŃSKA ZuzannaV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
39048185ROGAN AleksandraV0ZP
39148186EISELT Harry FOTOII0ZP
39248187MISIAK Tomasz FOTOIV0ZP
39348188WESOŁOWSKI PatrykV0ZP
39448189TUDREJ TobiaszV0ZP
39548190RASIŃSKI JacekV0ZP
39648191PALENICA Mariusz FOTOIII0ZP
39748192IWANCEWICZ Mieczysław FOTOIII0ZP
39848193GOLUSDA Jacek FOTOIII0ZP
39948194WASYLÓW Jerzy FOTOII0ZP
40048224ZABOROWSKI ErykIV0ZP
40148225JANAS Filip FOTOIV0ZP
40248226HARASIMOWICZ AleksanderIII0ZP
40348227TABERSKI PawełII0ZP
40448279ODWROT StanisławII0ZP
40548280SZEFLER KrzysztofIII0KSz "Lasker" w BarlinkuZP
40648281LEWICKI CzesławIII0ZP
40748282BERLIŃSKI GrzegorzIII0KSz "Lasker" w BarlinkuZP
40848283MALINOWSKI Kacper0ZP
40948284BIŃKOWSKA Zuzanna0ZP
41048286SPYCHAJ Jonatan FOTO0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
41148287ŻUKOWSKI MichałV0ZP
41248325KOWALCZYK WaldemarII0ZP
41348450KAUSZEL JanIV0ZP
41448469PASZCZUK Adam FOTOII0ZP
41548470DOWNAR Piotr FOTOII0ZP
41648472SIKORSKI KacperIV0ZP
41748473KĘDZIOREK BolesławIV0ZP
41848474FEDOROWICZ Izabela0ZP
41948475FEDOROWICZ Wojciech0ZP
42048546WINIARSKI GrzegorzIV0ZP
42148549CYMERMAN Jakub FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
42248554CYMERMAN MaksymilianV0ZP
42348631KULA Grzegorz0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
42448632ŻUKOWSKI MateuszIV0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
42548633ŻUKOWSKI Maciej0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
42648721MALEC Andrzej FOTOIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
42748725JOBELL Remigiusz0ZP
42848726OSADOWSKI KacperV0ZP
42948728PAKUŁA MichałV0ZP
43048730NERĆ JakubIV0ZP
43149439MATUL RafałIV0UKSz "Skoczek" ChoszcznoZP
43250165KOWALSKI BłażejIV0ZP
43350166WIŚNIEWSKI PawełIV0ZP
43450167JANOWICZ IgorIV0ZP
43550168ZABOROWSKI SebastianIV0ZP
43650169ZABOROWSKI KlaudiuszV0ZP
43750170SZCZEBLEWSKA NataliaV0ZP
43850187PASTUSZEK PrzemysławIV0ZP
43950271CIECHANOWICZ Andrzej0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
44050272CIECHANOWICZ Andrzej0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
44153663ŁUCZAK PawełIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
44250685STASIŁO TymoteuszIII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
44351004KLIMASZEWSKI JacekII0ZP
44451005DWORAK JakubIV0KSz Gryf SzczecinZP
44551007SIEMASZKO LesławIV0ZP
44651346MASNY JakubV0ZP
44751399ŁUCZAJ Maksymilian0KSz Gryf SzczecinZP
44851400CZESZCZEWIK SzymonV0ZP
44951662BINDAS IgnacyIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
45051848SKOWRONEK JanuszII0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
45151849URBAN SzymonIII0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
45252383ZARĘBA AlinaII0KSz "Pod Wieżą" SzczecinZP
45352459KASPERCZAK AleksanderV0ZP
45452461SZKLARZ MichałV0KSz Gryf SzczecinZP
45552492ZARZECKI DymitrI0ZP
45652500MITŁOSZ HubertV0ZP
45752501GRUND Patrick MathiasIV0ZP
45852502LIPIŃSKA MałgorzataIV0ZP
45952503RASZTUBOWICZ LeszekIV0ZP
46052504WILCZEK MichałIV0ZP
46152719LAMPA SzymonIV0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
46252841FORYŚ TomaszII0UKS Ognisko Pracy Pozaszkolnej KołobrzegZP
46353312WACH AlicjaIV0UKS "Refleks" GościnoZP
46453313RÓŻAŃSKI OliwerV0UKS "Refleks" GościnoZP
46553314CHMIELEWSKI KamilV0UKS "Refleks" GościnoZP
46653315HOŁOWCZYC DanielV0UKS "Refleks" GościnoZP
46753316KAMIŃSKA NataliaIV0UKS "Refleks" GościnoZP
46853318BOHDAN JoannaIV0UKS "Refleks" GościnoZP
46953320SZYDŁOWSKI MikołajIII0GKSz "Solny" GrzybowoZP
47053322LOEPP FilipV0UKS "Refleks" GościnoZP
47153323BIEŃKO EdytaIV0UKS "Refleks" GościnoZP
47253324KITA KacperIII0UKS "Refleks" GościnoZP
47353325ANTOS AlicjaIII0UKS "Refleks" GościnoZP
47453326ANTOS AleksandraIII0UKS "Refleks" GościnoZP
47553327PRZYBYŁOWICZ JustynaIII0UKS "Refleks" GościnoZP
47653352TYNNY KrzysztofIII0ZP
47753796Pecuch BogusławIV0ZP
47854886BLECHINGER AdamIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
47954851ŻYWICA Adam FOTOIII0ZP
48054852ŻYWICA Damian FOTOIV0ZP
48154887Podraza KrzysztofV0ZP
48254888ŚWIĄTEK KamilIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
48354897ROCZYŃSKI Oskar FOTOIV0UKS "Szach" GryficeZP
48454921SIENKIEWICZ Szymon FOTOIV0UKS "Szach" GryficeZP
48554985SZOT MariaIII0KSz Gryf SzczecinZP
48656121DOMSKI CezaryIV0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
48756122Lebiedowicz AntoniIV0ZP
48856139MAJKOWSKI BłażejIII0Pałac Młodzieży KoszalinZP
48956140KWIATKOWSKI JanIII0ZP
49056141MYŚLIWIEC WojciechIV0Pałac Młodzieży KoszalinZP
49156142TRANDYK RafałII0AKSz "Hetman-Politechnika Koszalińska" KoszalinZP
49256264PAŹDZIOR AdrianIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
49356266BOBIK MaciejIV0KSz Gryf SzczecinZP
49456299TRZCIŃSKI BartoszV0KSz Gryf SzczecinZP
49556956HRYNIEWSKI Bartlomiej FOTOIV0UKS "Szach" GryficeZP
49657458SZPURA BartoszIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
49757459NĘDZAREK BartoszIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
49857460NOWALIŃSKI MichałIV0UKS "Biały Pion" GryfinoZP
49957728GRZESZCZUK GabrielaIV0UKS "Refleks" GościnoZP
50057729KOŁODZIEJSKI MaksymilianIV0UKS "Refleks" GościnoZP

   [1] 2 3  >  >>

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006