Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 11:48:05
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXIX Kętrzyński Festiwal Szachowy OPEN A (FIDE)
ID_CR7110
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-04
Data rozpoczęcia2016-12-27
Data zakończenia2016-12-30
OrganizatorMKSz Hetman-Pionier Kętrzyn<br>Urząd Miasta w Kętrzynie<br>Starostwo Powiatowe w Kętrzynie<br>Powiatowe Centrum Edukacyjne<br>Warmińsko-Mazurski Związek Szachowy
WojewództwoWM
MiejsceKętrzyn
SędziaAndrzej Gula
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników61
Średni Ranking turnieju1627
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-01-04] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-04] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-04] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 WM 73072 PORĘBIAK Mateusz II Zatwierdzona 
2 WM 38457 JORDAN Adam II+ II
3 PO 40300 DACKIEWICZ Marek I III [2017-01-04] pierwsza kategoria.
4 MA 2762 KOZIOL Dariusz II
5 SK 41401 LIBURA Julianna III
7 WM 46893 KIETRYS Maciej III
8 WM 62154 JEDA Maciej III
9 WM 59075 KOZŁOWSKI Michał III
10 SK 48928 LENDZION Kamil III
11 WM 22732 ADAMOWICZ Piotr III
12 WM 22733 ADAMOWICZ Marek III
13 WM 26425 KONEWKO Konrad III
14 WM 10026 PROBOSZCZ Maciej III
15 WM 26124 ORŁOWSKI Paweł III
16 MA 1782 PYCKA Zbigniew III
17 WM 26846 DALIGA Anita II
18 WM 41615 CZARNECKA Lidia II
19 WM 28996 TRENDOWSKI Michał III
20 WM 6524 SIWOŃ Zbigniew III
21 MA 27676 JEDYNAK January III
22 WM 6490 PLESIUK Jan III
24 PO 4525 CIESIELSKI Tomasz II
25 PL 27318 FILEWICZ Radosław II
26 MA 31354 KACZMARSKA Joanna II
27 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz II
28 MA 27641 LITNER Igor III
29 PK 2253 ŻURKOWSKI Andrzej I
30 MA 6966 GAWROŃSKI Mirosław I
31 WM 6458 MALCZYK Radosław II
32 MA 9876 RENKOWSKI Piotr I
33 MA 25040 KOWALEC Maciej II
34 MA 23209 SULIBORSKI Jakub I
35 PO 4615 ZIELIŃSKI Wojciech II
36 PL 27319 FILEWICZ Przemysław I
37 PO 21737 FUKOWSKI Paweł II
38 WM 1173 SZYMCZAK Zbigniew II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006