Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 22 2017 21:04:08
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa A
ID_CR7116
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-04
Data rozpocz璚ia2016-12-27
Data zako鎍zenia2016-12-31
OrganizatorMUKS Stoczek 45 Bia造stok
Wojew鏚ztwoPL
MiejsceBia造stok
S璠ziaLeszek Zega
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚73
字edni Ranking turnieju2159
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-01-04] Op豉ta rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-04] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-04] Op豉ta Rejestracyjna CR.

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 ZP 69493 DZHUGURYAN Tygran I I [2017-01-04] pierwsza kategoria.
2 PK 41088 NOROV Artem III
3 MA 30638 GOLECKI Jan II
4 PK 43029 CZERNEK Tymon III
5 MA 43889 MALICKA Maria I
6 PO 26930 BELCZEWSKI Jacek II
7 WM 38301 HRYMOWICZ Artur III
8 MA 32226 LASZCZAK Przemys豉w II
9 MA 5084 WOJTASZEWSKI Piotr II
10 KP 11823 DROZDOWSKI Konrad II
11 DS 13259 DANIEL Damian II
12 MA 30627 FUS Jakub II
13 SL 6097 SROKA Janusz II
14 MA 2766 KRASIEWICZ Robert III
15 OP 33657 OGxZA Oskar II
16 MA 31066 KOKOSZCZY垶KI Jan II
17 SL 5951 NIED柱IED Marek III
18 MA 31981 PRACZUKOWSKI Stanis豉w I
19 PL 4394 WALEWSKI Wojciech II
20 PL 4356 OCYTKO Andrzej II
21 DS 324 LUBA ㄆkasz II
22 MA 26451 KOWALSKI Igor III
23 PL 4290 BORAWSKI Jakub I
24 MA 17034 CHOMCZYK Marek III
25 OP 19741 WI吉IEWSKI Micha II
26 OP 3672 KRZYWDA Andrzej II
27 PL 4204 MAMMADOV Vafa II
28 PL 4330 KLIMASZEWSKI Dariusz II
29 SL 4874 WALKUSZ Witoslaw II
31 PL 21337 危IESZEK Wojciech I
32 MA 21393 R荅YCKI Bart這miej I
33 ZP 17133 KARWOWSKI Kacper I
34 MA 4186 PIETRUSZEWSKI Marcin I
35 PL 4336 KOSTYRA Stanislaw II
36 PL 16956 SZ紎TKO Jakub I
37 SL 984 JAROCH Karol I
38 MA 10199 BURACZEWSKI Rafa III
39 PL 27934 KOSAKOWSKI Jakub I
40 PL 10822 烙CHOWSKI Kacper III
41 45705 OLHOVIK Andrei I
42 PO 27071 TECLAF Pawe I
43 DS 580 KOWALCZYK Pawe I
44 DS 506 CUKROWSKI Filip M
45 SL 2967 SO鬢O Monika M
46 PL 4353 NASUTA Grzegorz M
47 DS 3893 KOZIAK Vitali M
48 MP 2801 LENIART Arkadiusz M
49 PL 10435 KVEINYS Aloyzas M
50 DS 5581 BOBRAS Piotr M
51 LB 7465 KANAREK Marcel I
52 SL 4321 JAKUBOWSKI Krzysztof M
53 LB 5739 HEBERLA Bart這miej M
54 49999 STUPAK Kirill III
55 SL 2834 MARKOWSKI Tomasz M
56 SL 2966 SO鬢O Bartosz I



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006