Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 14 2017 11:20:50
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa B
ID_CR7117
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-04
Data rozpocz璚ia2016-12-27
Data zako鎍zenia2016-12-31
OrganizatorMUKS Stoczek 45 Bia造stok
Wojew鏚ztwoPL
MiejsceBia造stok
S璠ziaLeszek Zega
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚113
字edni Ranking turnieju1528
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-01-04] Op豉ta rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-04] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-04] Op豉ta Rejestracyjna CR.

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 LU 72026 OLSZOWY Pawe IV Zatwierdzona 
2 LD 24671 MICHALAK Kamil II Zatwierdzona 
3 PL 39983 JASZCZUK Hubert I III [2017-01-04] pierwsza kategoria.
4 MA 25224 浩LAK W豉dys豉w II+ II
5 PL 21487 KIOLBASA Damian I II [2017-01-04] pierwsza kategoria.
Do zap豉ty: 60.00 PLN
6 KP 703 DAROWICKI Mariusz I++ II
7 LD 59044 NOWICKI Filip III
8 PL 27939 JATEL Filip III
9 PL 27315 CHOI垶KA Debora III
10 MA 23217 TKACZYK Weronika III
11 LD 48241 NOWAK Adam III
12 KP 53015 PAPROCKI Stanis豉w III
14 PL 25833 MATEJCZYK Jakub III
16 PL 4375 SAZON Adam III
17 WM 37748 耗ΘIEWSKI Jakub III
18 PL 38499 WOㄐGIEWICZ Kinga II
19 PL 10818 ZWOLAN Anna III
20 KP 31100 WΜCH Miko豉j III
21 PL 23100 ZIZIUK Martyna III
22 SK 27167 ZAR牞SKA Lena III
23 MA 21808 SO鬢O Weronika II
24 KP 15268 WI吉IEWSKI Szymon III
25 SL 46071 JAROCKA Liwia I
26 PL 10253 FILIMONIUK Marcin III
27 PL 22426 PYTEL Przemys豉w II
28 PK 17376 KOZUBAL Aleksandra III
29 PL 22360 KAMI垶KI Maciej III
30 PL 22485 WIDELSKI Kacper II
31 7732 GUCA Krzysztof III
32 PL 16912 RUDNIK Anna II
33 PL 17907 KOZACZY垶KA Aleksandra II
34 SL 9931 PIETRUCHA Jaros豉w II
35 KP 1167 SZMIDT Przemys豉w II
36 SL 19375 KORCZ Daniel III
38 PL 4207 OBIEDZINSKI Piotr III
39 PL 17902 LADA Michal II
40 PL 36627 KALINOWSKA Zuzanna III
41 PL 19835 KURNICKI Mateusz III
42 PL 22425 PYTEL Maciej II
43 PL 4331 KOJLO Jan III
45 PL 4283 BARTOSZEWICZ Marcin II
46 MA 2301 BAJKOWSKI Marcin II
47 WP 6643 SIKORSKA Dorota II
48 PL 4355 OBIEDZINSKI Pawel II
49 KP 11465 BUDNIK Mateusz I



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006