Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Pa寮ziernik 18 2017 03:52:38
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXXV MEMORIA IMIENIA LUDWIKA ZAMENHOFA 2016 - grupa C
ID_CR7118
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-04
Data rozpocz璚ia2016-12-28
Data zako鎍zenia2016-12-30
OrganizatorMUKS Stoczek 45 Bia造stok
Wojew鏚ztwoPL
MiejsceBia造stok
S璠ziaLeszek Zega
Tempo gry30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚130
字edni Ranking turnieju1337
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-01-04] Op豉ta rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-04] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-04] Op豉ta Rejestracyjna CR.

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 PL 73092 ANCIPIUK Aleksander III Zatwierdzona 
2 PL 72193 KUBICKI Damian V Zatwierdzona 
3 PL 69542 KOㄒ﹗AJ Adam V Zatwierdzona 
4 PL 73082 ZYSKOWSKI Bogus豉w III Zatwierdzona 
5 PL 72386 KRYSIEWICZ ㄆkasz III Zatwierdzona 
6 PL 73189 TALECKI Karol V Zatwierdzona 
7 PL 73081 ZYSKOWSKI Jan III Zatwierdzona 
8 PL 73090 KOBRYNIEC Miko豉j V Zatwierdzona 
9 PL 73083 WOΘOWYCKI Adam V Zatwierdzona 
10 PL 73089 NICZYPORUK Damian V Zatwierdzona 
11 PL 72819 HAPO Edyta IV Zatwierdzona 
12 PL 66929 DERESZKIEWICZ Szymon IV Zatwierdzona 
13 PL 66567 GIEx玆N Tomasz IV Zatwierdzona 
14 SL 19348 KOHUT J霩ef III Zatwierdzona 
15 PL 71620 W.OΜWSKI Adrian II Zatwierdzona 
16 PL 63275 R荅A垶KI Bartosz III Zatwierdzona 
17 PL 60807 BAGI垶KI Mateusz III Zatwierdzona 
18 PL 48180 ROMBEL Krzysztof III Zatwierdzona 
19 PL 43322 SIEMIENIUK Kamil II Zatwierdzona 
20 PL 64376 KRZYWOSZ Karol II Zatwierdzona 
21 70946 ALESHKO Margarita II Zatwierdzona 
22 WM 6476 NICZYPORUK Daniel III
23 PL 52240 SZCZOTKA Matylda III
24 PL 29549 CHOMICKA Kinga III
25 PL 50394 GARBOWSKA Maja III
26 PL 51484 DALLEMURA Anna III
27 PL 25858 SUCHOWIERSKI ㄆkasz III
28 PL 57042 MALINOWSKA Natalia III
29 PL 50363 ARCISZEWSKA Zuzanna III
30 LD 1584 WYDORNIK Robert III
31 PL 10542 ONICHIMIUK Janusz III
32 PL 56063 HARASIMCZUK Jakub III



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Copyright PZSZach © 2006