Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 01:24:44
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa C
ID_CR7146
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-19
Data rozpoczęcia2016-12-27
Data zakończenia2017-01-04
OrganizatorMPZSzach/Urząd Miasta Krakowa
WojewództwoMP
MiejsceKraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a
SędziaIA Andrzej Irlik
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników124
Średni Ranking turnieju1489
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-01-19] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-19] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-19] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 MP 73134 ŚWIETLIK Grzegorz III Zatwierdzona 
2 WP 65669 KINAS Tomasz II Zatwierdzona 
3 67685 Kuczek Kacper II Zatwierdzona 
4 DS 43175 POPIEL Krzysztof II Zatwierdzona 
5 MP 44555 KRAWCZYK Wojciech I III [2017-01-19] pierwsza kategoria.
6 MP 64319 PETROV Oleksandr II+ III
7 PK 37285 ZAJĄC Karol II+ III
8 MP 73080 BIESZCZAD Michał II Zatwierdzona 
9 MP 22115 KASPERCZYK Szymon II+ II
10 MP 28851 KOŁODZIEJ Krzysztof I III [2017-01-19] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
11 MP 17813 CZAPLAK Łukasz I III [2017-01-19] pierwsza kategoria.
12 MP 67337 Brudka Pavlo III Zatwierdzona 
13 MP 46316 SZCZEPANIK Tomasz III
14 DS 65569 ŚMIETAŃSKA Wiktoria III
15 MA 53675 TRZASKOWSKA Hanna III
16 MP 53494 WNĘK Filip III
17 SK 50647 ANYŻ Monika III
18 MP 23261 RUTTAR Łukasz III
19 MP 45123 KUREK Dominik III
21 PK 21355 GODEK Martyna III
22 DS 37011 MIGDZIŃSKI Krzysztof III
25 MP 23051 GAUDYN Renata III
26 MP 49193 MEERS Hubert III
27 MP 28782 BUDKIEWICZ Magdalena II
30 LU 2081 MAZUR Eugeniusz III
31 SL 22042 DĄBEK Karolina III
32 MP 53330 LITWINIUK Piotr III
33 SL 24887 KNAPIK Julia II
34 MP 23061 KOWALEWSKI Władysław III
35 DS 14559 LASCAR Radosława II
36 SL 29669 PASIEKA Marcin III
38 SL 23691 NAMYŚLAK Piotr II
39 LU 1888 MAZUR Wojciech III
40 PK 21628 BANIAK Łukasz II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006