Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 13:34:39
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa B
ID_CR7147
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-19
Data rozpoczęcia2016-12-27
Data zakończenia2017-01-04
OrganizatorMPZSzach/Urząd Miasta Krakowa
WojewództwoMP
MiejsceKraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a
SędziaIA Andrzej Irlik
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników88
Średni Ranking turnieju1899
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-01-19] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-19] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-19] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 MP 28321 KĘPOWICZ Artur II+ III
2 DS 1563 MIELCZAREK Daniel I III [2017-01-19] pierwsza kategoria.
Nadpłata:'.30.' PLN
3 PK 3906 KOSTAŃSKI Marcin I++ I
4 SL 23286 KUCHARSKA Honorata K+ I
5 SL 21656 BUCHTA Agnieszka III
6 DS 9155 GALANT Ireneusz III
7 PK 43503 WIKAR Martyna II
8 LB 50147 DZIDA Kamil III
9 MA 2759 KOWALSKA Elzbieta II
10 MP 3515 ZABOKLICKI Zbigniew III
11 MP 23052 ŁĘCZEK Weronika II
12 MP 45824 TURSKI Bartłomiej II
13 PK 40516 KUCHARSKI Bartłomiej III
14 MP 9942 CZYŻYKIEWICZ Rafal III
15 SL 6063 SAWCZUK Czesław III
16 MP 3150 WĄSIK Józef III
17 MP 40473 PŁANETA Wojciech III
18 MP 3345 GREGULSKI Zbigniew III
19 SL 30330 PTASZEK Piotr III
20 SL 22933 DOMAŃSKI Łukasz III
21 MP 3418 MARKIEWICZ Czesław III
22 LB 50146 CZECHOWSKI Jakub III
23 WP 33977 KOSTECKA Marika II
24 PK 3799 CYBORAN Katarzyna II
26 MA 21353 KRAWIECKI Stanisław II
27 LB 46732 KOZIOROWICZ MIchał III
29 LB 47163 CHYŻY Jakub III
30 DS 42096 FIEDOREK Michał III
31 KP 15138 CZARKOWSKI Tomasz III
32 PK 41940 RUDECKI BARTOSZ II
33 PK 16405 WILK Tomasz III
34 MP 3231 JASIAK Filip III
35 PK 11025 BURDZY Joanna II
36 PK 26366 ŚWIĘCH Joanna II
37 ZP 21526 NIEDBAŁ Piotr III
38 WP 41361 KUŚ Aleksander III
39 LD 17132 FRONCZAK Sebastian II
40 MP 31034 JĘDROCHA Katarzyna I
41 PK 3777 ZIAJA Krystian III
42 MP 25772 GOLENIA Jan III
44 MA 28080 MOŚCICKA Pola II
45 MP 3472 SŁABEK Grzegorz III
46 MP 24478 SZEWCZYK Grzegorz II
47 DS 307 ŁADA Ireneusz III
48 MP 7820 KUCIEL Władysław III
49 MA 2258 PASTUSZKO Kinga I
50 SL 23249 LIS Mateusz II
51 ZP 17576 SMAL Tobiasz II
52 SL 17326 SZOLC Grzegorz III
53 MP 49697 BROŻYNA Mateusz II
54 MP 25771 GOLENIA Wojciech II
55 SL 39326 ŚLEZIŃSKI Nikodem II
56 MP 3256 WIDŁA Piotr II
57 SK 4986 BAKALARZ Leszek II
58 MP 19853 POPIÓŁ Michał III
59 DS 346 MOTYL Tomasz II
60 PL 4183 MURAWKO Katarzyna I
61 PK 10567 MIKA Tomasz II
63 MP 3178 MARZEC Karol II
64 MP 3305 BRYLSKI Pawel II
65 PK 3794 JASKÓŁKA Tomasz II
66 MA 2493 PIETOCHA Pawel II
67 PK 3968 JANUS Przemysław II
68 MA 23206 PAROL Paweł I
69 MP 3392 KUMOR Lukasz II
70 DS 6175 WALENTUKIEWICZ Michał III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006