Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 23:11:59
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXVII Międzynarodowy Festiwal Szachowy CRACOVIA'2016 Grupa A
ID_CR7148
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-19
Data rozpoczęcia2016-12-27
Data zakończenia2017-01-04
OrganizatorMPZSzach/Urząd Miasta Krakowa
WojewództwoMP
MiejsceKraków, Hotel Galaxy, ul. Gęsia 22a
SędziaIA Andrzej Irlik
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników104
Średni Ranking turnieju2262
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-01-19] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-19] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-19] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 OP 34071 PACAN-MILEJ Kosma K+ I
2 DS 14557 DMOCHOWSKA Agnieszka I
3 ZP 17650 ANTOLAK Julia I
4 DS 12991 KHAMIDOV Komil II
5 SL 21731 GARBOWSKI Jakub III
6 PK 40265 KOZAK Antoni II
7 MP 5331 SMOŁKA Marcin II
8 DS 44668 SZCZEPANIAK Łukasz II
9 SL 17383 CZERW Dawid II
10 DS 681 STANKIEWICZ Paweł II
11 MA 17057 NOWICKI Bartosz M
12 MP 150 ADAMOWICZ Katarzyna III
13 SL 16683 KUBICKA Anna I
14 MA 25140 SZUSTAKOWSKI Antoni II
15 SL 19061 LIZAK Jakub II
16 PK 23650 SZPAR Miłosz II
18 PK 4456 KUMALA Aleksander II
19 PO 21652 ZALESKI Łukasz I
20 SL 18604 DZIERŻAK Radosław I
21 SL 2557 JAKUBIEC Edyta I
22 MP 26164 KYĆ Jerzy II
23 MP 17812 BUŚ Konrad II
24 MP 17194 MARCZUK Dominik III
25 MP 3339 GBYL Andrzej II
26 SL 17319 PASZEWSKI Mateusz I
27 DS 144 DUBIŃSKI Mateusz I
28 DS 112 GOLUCH Piotr III
29 DS 29659 GUMULARZ Szymon M
30 SK 10901 KACZMAREK Aleksander I
31 SL 5414 POLOK Kacper II
32 OP 23152 PUŁTORAK Jan I
33 MP 2837 MARSZAŁEK Maciej I
34 WM 23258 JANIK Igor I
35 DS 2954 SKAWINSKI Arkadiusz I
36 SL 37359 ŻYŁKA Stanisław II
37 SL 2701 JEDYNAK Radosław I
38 MA 3824 LEWTAK Damian II
39 SL 5195 MROZIAK Maciej M
40 MA 17073 EGGINK Ryszard II
41 DS 390 SABUK Piotr I
42 MP 3424 MIKRUT Dariusz I
43 MA 7481 KULON Klaudia I
44 MP 42391 GOLUBKA Petro M
45 SL 20274 MOLENDA Marcin M
46 DS 7192 SIECIECHOWICZ Marcin I
47 MP 3268 BARSKI Radosław I
48 KP 15181 GAJEK Radosław M
49 MP 5807 KLEKOWSKI Maciej M
50 SL 26053 JARMUŁA Łukasz M
51 MP 2467 MATUSZEWSKI Michał M
52 DS 3466 SADZIKOWSKI Daniel M
53 DS 6472 MIŚTA Aleksander M



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006