Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 23 2017 15:43:04
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXVII Międzynarodowy Turniej Szachowy Racibórz 2017 OPEN FIDE
ID_CR7190
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-25
Data rozpoczęcia2017-01-14
Data zakończenia2017-01-21
OrganizatorKSz Silesia Racibórz, Piotr Chrobak tel. 722 026 263
WojewództwoSL
MiejsceRacibórz
SędziaFA Bogdan Obrochta
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników69
Średni Ranking turnieju1735
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-01-25] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-25] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-25] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 SL 20184 PIOTROWSKI Krzysztof III Zatwierdzona 
2 SL 48484 TRYBUŚ Daniel I III [2017-01-25] pierwsza kategoria.
3 SL 30018 ORLIK Sandra I+ II
4 SL 50191 GAŁUSZKA Tomasz I III [2017-01-25] pierwsza kategoria.
5 SL 18426 CIEŚLAK Wiktoria K++ I
6 PK 41940 RUDECKI BARTOSZ I III [2017-01-25] pierwsza kategoria.
7 SL 16644 BILCZEWSKI Kacper I++ I
9 PK 21355 GODEK Martyna III
10 SL 22955 SUCHANEK Paulina III
11 SL 26570 BILCZEWSKA Olga III
12 SL 42787 OLEKSY Krzysztof II
13 SL 43892 LICHORAD Mateusz III
14 DS 668 RADZICKI Wiesław III
15 SL 56031 NIEDBAŁA Bartłomiej III
17 SL 41703 NOREK Bartosz III
19 SL 33493 ZAMARSKA Sylwia II
20 SL 5077 GAŁYGA Józef III
21 SL 46600 KOŁOCZEK Maciej III
22 SL 24085 HAMPEL Anna III
23 SL 37808 ADAMCZYK Piotr III
24 SL 28959 ADAMCZYK Zuzanna II
25 SL 29669 PASIEKA Marcin II
26 SL 5830 KOZACZUK Witold III
27 SL 22747 POLCZYK Mikołaj II
29 SL 28881 MARCZAK Szymon II
30 SL 5559 BANASIK Henryk III
31 SL 18246 BINKOWSKA Agata I
33 SL 16705 STEBEL Agata III
34 SL 6169 ULRYCH Wojciech II
35 SL 28929 FRITZ Antoni II
37 SL 5980 ORZECHOWSKI Jacek II
38 OP 3624 BUGNAR Józef II
39 SL 5743 HELIS Tadeusz III
40 SL 3722 TYMRAKIEWICZ Rafał I
41 SL 5762 JAWORSKI Mirosław I
42 SL 5414 POLOK Kacper I
43 LD 1416 ORZECH Dominik III
44 PK 59625 SERGEEV Vladimir I
45 ZP 23086 +MALANIUK Vladimir P I
46 SL 5328 KRZYŻANOWSKI Marcin I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006