Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 13 2017 16:57:02
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaV MI犵ZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA P茛NOCY"- OPEN
ID_CR7215
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-28
Data rozpocz璚ia2017-01-22
Data zako鎍zenia2017-01-28
OrganizatorUKS "Korona" Gda雟k
Wojew鏚ztwoPO
MiejsceJastrz瑿ia G鏎a
S璠ziaAnna Mrozi雟ka
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚165
字edni Ranking turnieju1643
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-01-28] Op豉ta rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-28] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-28] Op豉ta Rejestracyjna CR.

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 PO 59979 HAGEL Mariusz II Zatwierdzona 
2 PK 69098 SOCHA Kamil II Zatwierdzona 
3 LD 33965 FUDAx Dominik II Zatwierdzona 
4 SL 52600 Z、RO Maksym I II [2017-01-28] pierwsza kategoria.
5 LD 27576 RAK Maciej I III [2017-01-28] pierwsza kategoria.
6 PK 28998 D柱IERZY垶KI Bartosz II+ III
7 53527 Gajdamowicz ㄆkasz II+ III
8 SL 21777 PLUTA Natalia I++ I
9 LD 8047 ZIMOCHOCKI Roman I II [2017-01-28] pierwsza kategoria.
10 PO 48949 PAWLETKO Szymon I III [2017-01-28] pierwsza kategoria.
Do zap豉ty: 60.00 PLN
11 PL 22360 KAMI垶KI Maciej I+ II
12 KP 30345 KOPACZEWSKI Adam I+ I
13 PO 26918 WYCZLING Bartosz I+ II
14 PL 10249 DZIENISIUK Janusz II
15 4683 JAGODZINSKI Mariusz II
16 PK 42893 STARZEC Patrycja III
17 PK 23570 KULEC Gabriela III
18 PO 41014 SZLAS Aleksandra III
19 PO 44694 LEWANDOWSKA Weronika III
20 PO 26429 BORSUK Aleksandra III
21 ZP 41029 NOWICKA Julia III
22 PK 23647 JAKUBOWSKA Urszula II
23 LD 51125 ΣKASIK Zuzanna III
24 PL 27315 CHOI垶KA Debora III
25 LD 27130 Mazgaj Zuzanna II
26 PO 24577 KACZANOWSKI Pawe III
27 PL 45076 BANCAREWICZ Aleks III
28 KP 49896 KACPRZAK Karol III
29 KP 49895 KACPRZAK Kacper III
30 PO 23314 ZIELI垶KI Konrad III
32 LD 51124 WYSOCKI Mateusz III
33 PO 40766 FILIPSKA Maja III
34 PL 38499 WOㄐGIEWICZ Kinga II
35 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra II
36 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
37 PL 20869 TYLENDA Krzysztof III
38 PL 30078 MARCI哸ZYK Monika II
39 ZP 48727 STOLARSKI Adam II
41 WP 48373 ROMA垶KI Dawid III
43 WM 26846 DALIGA Anita II
44 PO 4694 KARCZY垶KI Lech III
47 PO 23262 KINDLER Karolina III
48 LD 45052 MACIEJEWSKI Kamil II
49 SL 24887 KNAPIK Julia III
51 PL 10509 MURAWKO Julia II
52 SL 2941 RYCHLIK Bogdan III
54 PK 24965 SKIBA Krzysztof III
55 SL 58322 OBORSKI Artur II
56 MP 27815 GAWOR Jan Pawe III
57 PO 4898 浩xJTYS Jozef III
59 WM 15944 GNIADO Rados豉w II
60 PO 40300 DACKIEWICZ Marek III
61 LD 47192 MECHLI垶KI Jakub II
62 MA 39430 WASZCZUK Patrycja II
63 PO 4750 MARSZK Kazimierz III
64 PL 32359 WIERZBICKI Micha II
65 PO 4476 SZARMACH Andrzej III
66 PO 27751 PAZIAK Patryk III
67 LD 1490 PILC Krzysztof III
68 PO 7967 SOBCZYNSKI Roman II
69 WP 30096 SZEL: Zuzanna II
70 SL 19375 KORCZ Daniel III
71 LD 32351 GUZIK Natalia I
72 WP 6674 WISNIEWSKI Emil III
73 PO 26852 PUTLAK Wojciech II
74 LD 41363 SΜMCZEWSKI Micha II
75 KP 1047 LEWANDOWSKI Marek III
76 WP 7208 SOBCZAK Miros豉w II
78 DS 23328 KARYKOWSKA Anna II
79 PO 26930 BELCZEWSKI Jacek II
80 PO 4602 BRYLOWSKI Stefan III
81 KP 703 DAROWICKI Mariusz II
82 PL 22425 PYTEL Maciej II
83 PO 23465 OLECHNICKA Karolina I
84 KP 1225 ZIELI垶KI Olgierd II
86 KP 1008 KONIECZY垶KI Piotr II
87 WP 28540 MI邛KIEWICZ Jacek III
88 PL 27314 RUDZI垶KA Michalina I
89 KP 11465 BUDNIK Mateusz II
90 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz III
91 PO 4601 BRYLOWSKI Marian III
92 WM 1114 RAK Tomasz II
93 MA 23207 PAROL Pola III
94 DS 4713 KOT Jerzy II
95 ZP 17650 ANTOLAK Julia I
96 SL 21731 GARBOWSKI Jakub II
97 KP 1019 KRAI垶KI S豉womir II
98 LD 38364 PSYK Rados豉w II
99 PO 40872 GODZWON Iwo III
100 KP 1017 KRAI垶KI Aleksander I
101 PL 27934 KOSAKOWSKI Jakub I
102 SL 984 JAROCH Karol I
103 PL 11443 JAROCH Pawe I
104 KP 23091 KARPUS Micha I
105 WM 23258 JANIK Igor I
106 SL 5948 MULET Piotr II
107 SL 2701 JEDYNAK Rados豉w I
108 WM 1699 BEDNAREK Sylwester II
109 LD 1803 SOPUR Lech I



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006