Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 04:12:23
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaV MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY "GWIAZDA PÓŁNOCY"- OPEN
ID_CR7215
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-01-28
Data rozpoczęcia2017-01-22
Data zakończenia2017-01-28
OrganizatorUKS "Korona" Gdańsk
WojewództwoPO
MiejsceJastrzębia Góra
SędziaAnna Mrozińska
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników165
Średni Ranking turnieju1643
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-01-28] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-01-28] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-01-28] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 PO 59979 HAGEL Mariusz II Zatwierdzona 
2 PK 69098 SOCHA Kamil II Zatwierdzona 
3 LD 33965 FUDAŁA Dominik II Zatwierdzona 
4 SL 52600 ZĄBROŃ Maksym I II [2017-01-28] pierwsza kategoria.
5 LD 27576 RAK Maciej I III [2017-01-28] pierwsza kategoria.
6 PK 28998 DŹWIERZYŃSKI Bartosz II+ III
7 53527 Gajdamowicz Łukasz II+ III
8 SL 21777 PLUTA Natalia I++ I
9 LD 8047 ZIMOCHOCKI Roman I II [2017-01-28] pierwsza kategoria.
10 PO 48949 PAWLETKO Szymon I III [2017-01-28] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
11 PL 22360 KAMIŃSKI Maciej I+ II
12 KP 30345 KOPACZEWSKI Adam I+ I
13 PO 26918 WYCZLING Bartosz I+ II
14 PL 10249 DZIENISIUK Janusz II
15 4683 JAGODZINSKI Mariusz II
16 PK 42893 STARZEC Patrycja III
17 PK 23570 KULEC Gabriela III
18 PO 41014 SZLAS Aleksandra III
19 PO 44694 LEWANDOWSKA Weronika III
20 PO 26429 BORSUK Aleksandra III
21 ZP 41029 NOWICKA Julia III
22 PK 23647 JAKUBOWSKA Urszula II
23 LD 51125 ŁUKASIK Zuzanna III
24 PL 27315 CHOIŃSKA Debora III
25 LD 27130 Mazgaj Zuzanna II
26 PO 24577 KACZANOWSKI Paweł III
27 PL 45076 BANCAREWICZ Aleks III
28 KP 49896 KACPRZAK Karol III
29 KP 49895 KACPRZAK Kacper III
30 PO 23314 ZIELIŃSKI Konrad III
32 LD 51124 WYSOCKI Mateusz III
33 PO 40766 FILIPSKA Maja III
34 PL 38499 WOŁĄGIEWICZ Kinga II
35 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra II
36 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
37 PL 20869 TYLENDA Krzysztof III
38 PL 30078 MARCIŃCZYK Monika II
39 ZP 48727 STOLARSKI Adam II
41 WP 48373 ROMAŃSKI Dawid III
43 WM 26846 DALIGA Anita II
44 PO 4694 KARCZYŃSKI Lech III
47 PO 23262 KINDLER Karolina III
48 LD 45052 MACIEJEWSKI Kamil II
49 SL 24887 KNAPIK Julia III
51 PL 10509 MURAWKO Julia II
52 SL 2941 RYCHLIK Bogdan III
54 PK 24965 SKIBA Krzysztof III
55 SL 58322 OBORSKI Artur II
56 MP 27815 GAWOR Jan Paweł III
57 PO 4898 ŻEŁAJTYS Jozef III
59 WM 15944 GNIADO Radosław II
60 PO 40300 DACKIEWICZ Marek III
61 LD 47192 MECHLIŃSKI Jakub II
62 LU 39430 WASZCZUK Patrycja II
63 PO 4750 MARSZK Kazimierz III
64 PL 32359 WIERZBICKI Michał II
65 PO 4476 SZARMACH Andrzej III
66 PO 27751 PAZIAK Patryk III
67 LD 1490 PILC Krzysztof III
68 PO 7967 SOBCZYNSKI Roman II
69 WP 30096 SZELĄG Zuzanna II
70 SL 19375 KORCZ Daniel III
71 LD 32351 GUZIK Natalia I
72 WP 6674 WISNIEWSKI Emil III
73 PO 26852 PUTLAK Wojciech II
74 LD 41363 SŁOMCZEWSKI Michał II
75 KP 1047 LEWANDOWSKI Marek III
76 WP 7208 SOBCZAK Mirosław II
78 DS 23328 KARYKOWSKA Anna II
79 PO 26930 BELCZEWSKI Jacek II
80 PO 4602 BRYLOWSKI Stefan III
81 KP 703 DAROWICKI Mariusz II
82 PL 22425 PYTEL Maciej II
83 MA 23465 OLECHNICKA Karolina I
84 KP 1225 ZIELIŃSKI Olgierd II
86 KP 1008 KONIECZYŃSKI Piotr II
87 WP 28540 MIĘTKIEWICZ Jacek III
88 PL 27314 RUDZIŃSKA Michalina I
89 KP 11465 BUDNIK Mateusz II
90 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz III
91 PO 4601 BRYLOWSKI Marian III
92 WM 1114 RAK Tomasz II
93 MA 23207 PAROL Pola III
94 DS 4713 KOT Jerzy II
95 ZP 17650 ANTOLAK Julia I
96 SL 21731 GARBOWSKI Jakub II
97 KP 1019 KRAIŃSKI Sławomir II
98 LD 38364 PSYK Radosław II
99 PO 40872 GODZWON Iwo III
100 KP 1017 KRAIŃSKI Aleksander I
101 PL 27934 KOSAKOWSKI Jakub I
102 SL 984 JAROCH Karol I
103 PL 11443 JAROCH Paweł I
104 KP 23091 KARPUS Michał I
105 WM 23258 JANIK Igor I
106 SL 5948 MULET Piotr II
107 SL 2701 JEDYNAK Radosław I
108 WM 1699 BEDNAREK Sylwester II
109 LD 1803 SOPUR Lech I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006