Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 21 2017 23:30:25
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaX JUBILEUSZOWY MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY - GÓRA ŚW. ANNY - Open B
ID_CR7348
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-02-22
Data rozpoczęcia2017-02-10
Data zakończenia2017-02-19
OrganizatorSZKOŁA SZACHOWA "CZARNY KOŃ" Rafał Małecki
WojewództwoOP
MiejsceGóra Św. Anny
SędziaIA Rafał Siwik
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników67
Średni Ranking turnieju1579
Liczba rund10
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-02-22] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-02-22] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-02-22] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 OP 63589 KOSSAKOWSKI Marek II Zatwierdzona 
2 SL 59374 PIETRAS Maksymilian II+ III
3 DS 56949 MADEJ Marek II+ II
4 ZP 21524 KWAŚNIAK Kacper I II [2017-02-22] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
5 OP 33531 HASTEROK Mateusz I II [2017-02-22] pierwsza kategoria.
6 SL 28416 HRYŃ Zofia I++ II
7 MA 28080 MOŚCICKA Pola K+ I
8 SL 73999 RZEPKA Paweł III
9 SL 50551 KIECA Aleksandra III
10 SL 41513 KUCHARSKA Helena III
11 DS 51935 BEDNARCZYK Mateusz III
12 DS 44753 JĘDRZEJKO Martyna III
13 DS 29353 BARAN Mateusz III
15 SL 28414 HRYŃ Aleksandra III
16 MP 41636 FURTAK Joanna II
18 OP 10835 CHARCZENKO Dominik III
21 SL 49610 BOGUSZ Alan III
22 OP 26728 TRUSZ Julia II
23 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
24 DS 25643 SZULC Patrycja III
25 DS 29018 MAJOCHA Piotr III
26 PO 27695 JÓŹWIK Jarosław III
27 SL 24450 KOZŁOWSKI Marcin III
28 DS 12825 ANTONIEWICZ Jakub III
29 DS 26081 KAWAŁKO Adam II
31 7732 GUCA Krzysztof III
32 SL 5933 MILANOWSKI Jan III
33 SL 6063 SAWCZUK Czesław III
35 DS 23328 KARYKOWSKA Anna II
36 MP 46979 WARCHOŁ Bartosz II
37 DS 307 ŁADA Ireneusz III
38 OP 5634 CZEMPIEL Henryk II
39 PO 28532 ALEKSANDROWICZ Marek II
40 PL 4283 BARTOSZEWICZ Marcin III
41 DS 9899 ZOMBIRT Filip II
42 SL 21830 TUSTANOWSKI Mateusz III
43 MP 19853 POPIÓŁ Michał II
44 MP 24478 SZEWCZYK Grzegorz II
45 MA 2766 KRASIEWICZ Robert II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006