Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 18:22:26
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXVII MTSz "PODKARPACKA SZACHOWNICA" - Mistrzostwa Woj. PK 2017 - Grupa A Open
ID_CR7374
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-02-27
Data rozpoczęcia2017-02-25
Data zakończenia2017-02-26
OrganizatorCentrum Kultury Gminy Łańcut
WojewództwoPK
MiejsceWysoka k/Łańcuta
SędziaMarian Bysiewicz (FA)
Tempo gryP\'30
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników77
Średni Ranking turnieju1668
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:

  • [2017-02-27] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-02-27] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 PK 63054 WASYLEWICZ Mariusz IV Zatwierdzona 
2 PK 29658 FLISIAK Iwona III
3 PK 24042 BAR Marta III
4 PK 23528 KRZYSZTYŃSKA Anna II
5 PK 3812 SZCZEPANIAK Maciej III
6 PK 22069 JURKIEWICZ Zuzanna II
7 PK 23094 TRYBOWSKA Anna II
8 PK 49925 LACH Mariusz III
9 PK 4034 MICHALSKA Marta III
10 PK 15633 WOŹNIAK Grzegorz III
11 PK 11376 PŁOCKI Andrzej III
12 PK 26171 CHOWANIEC Artur III
13 PK 23067 WŁADYKA Angelika II
14 PK 17376 KOZUBAL Aleksandra II
15 PK 30352 GARBACZ Paweł III
16 PK 11203 HUJDUS Stanisław III
17 PK 11340 KOJDER Tomasz II
18 PK 24904 LACH Mateusz III
19 PK 3777 ZIAJA Krystian II
20 PK 11334 KUD Wojciech III
21 PK 24901 LACH Tomasz II
22 PK 4008 LACH Ireneusz III
23 DS 41913 CZOPOR Maciej II
24 PK 17082 JANZER Hubert III
25 PK 17106 MROZOWSKI Patryk II
26 PK 36952 MIŚ Mieszko II
27 PK 4010 LEJA Adam III
28 PK 3794 JASKÓŁKA Tomasz II
29 PK 62852 SOLOVYOV Oleksandr III
30 PK 22085 GIERULSKI Kamil II
31 PK 4019 LORENC Marian II
32 DS 13259 DANIEL Damian I
33 PK 59550 LORNYE Pylyp I
34 SK 37318 PANCHYSHYN Taras II
35 PK 4065 PULIK Krzysztof II
36 PK 4094 SYPIEŃ Mateusz I
37 SK 37124 NESTER Ihor I
38 MP 2837 MARSZAŁEK Maciej I
39 MP 40927 USTIANOVICH Nazar I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006