Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 00:06:41
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaVII Bialska Liga Szachowa
ID_CR7403
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-03-10
Data rozpoczęcia2017-02-18
Data zakończenia2017-02-18
OrganizatorMUKS Gambit w Międzyrzecu Podlaskim
WojewództwoLU
MiejsceMiędzyrzec Podlaski
SędziaTadeusz Węgrzyniak
Tempo gryP 15'+15"
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników122
Średni Ranking turnieju1115
Liczba rund7
Zgłoszony do FIDENie
Opłaty:
  • [2017-03-10] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 LU 74478 MALCZUK Dominik V Zatwierdzona 
2 LU 66979 KUŹMICZ Aleksandra IV Zatwierdzona 
3 LU 63953 KURIANOWICZ Bartosz V Zatwierdzona 
4 LU 70134 CZOPIŃSKI Wiktor V Zatwierdzona 
5 LU 64689 PYTKA Anna V Zatwierdzona 
6 LU 74235 MATEJKO Nina IV Zatwierdzona 
7 LU 74243 PORĘBA Dominika V Zatwierdzona 
8 LU 63212 MATEJEK Olaf V Zatwierdzona 
9 LU 71941 STEFANIUK Andrzej V Zatwierdzona 
10 LU 72584 LEONIENKO Szymon V Zatwierdzona 
11 LU 73918 STEFANIAK Szymon V Zatwierdzona 
12 LU 74238 ZANIEWICZ Elena V Zatwierdzona 
13 LU 74231 KALENIK Ewelina V Zatwierdzona 
14 LU 64688 PROKOPIUK Maja V Zatwierdzona 
15 LU 74289 ZAWISTOWSKA Weronika IV Zatwierdzona 
16 LU 74286 KOZOS Zuzanna V Zatwierdzona 
17 LU 74275 KUROWSKI Kamil V Zatwierdzona 
18 LU 74294 ZWIRKOWSKI Aleksander IV Zatwierdzona 
19 LU 73215 MACHNOWSKI Kacper V Zatwierdzona 
20 LU 74271 KALINOWSKI Kamil IV Zatwierdzona 
21 LU 73921 LESIK Mikołaj V Zatwierdzona 
22 LU 72587 PASTUSZUK Mateusz V Zatwierdzona 
23 LU 74304 SZAŁKOWSKI Rafał V Zatwierdzona 
24 LU 74292 KUŹMICZ Mariusz IV Zatwierdzona 
25 LU 74247 SAMOCIUK Filip IV Zatwierdzona 
26 LU 27633 LEWANDOWSKI Benedykt IV Zatwierdzona 
27 LU 73950 OSIŃSKI Mateusz V Zatwierdzona 
28 LU 74246 UŚCIŃSKI Sebastian V Zatwierdzona 
29 LU 74242 KAŁUŻA Mateusz IV Zatwierdzona 
30 LU 74258 PIETKIEWICZ Andrzej V Zatwierdzona 
31 LU 74240 SZOSTAKIEWICZ Mateusz V Zatwierdzona 
32 LU 74296 SZAMUK Szymon V Zatwierdzona 
33 LU 74251 KOŚCIUCZUK Adam V Zatwierdzona 
34 LU 74261 MOSTOWIEC Jakub V Zatwierdzona 
35 LU 71934 ŁUKASIEWICZ Mateusz V Zatwierdzona 
36 LU 74248 DERLUKIEWICZ Adrian IV Zatwierdzona 
37 LU 74241 KRUKOWSKI Jakub V Zatwierdzona 
38 LU 51183 STAWSKI Mateusz V Zatwierdzona 
39 LU 64686 LESZEK Aleksandra IV Zatwierdzona 
40 LU 63204 FRĄCKIEWICZ Giulia IV Zatwierdzona 
41 LU 64692 WIECZOREK Kacper IV Zatwierdzona 
42 LU 51185 PYTKA Piotr IV Zatwierdzona 
43 LU 73214 GOŁĘBIOWSKI Piotr V Zatwierdzona 
44 LU 47242 TEŻYK Piotr IV Zatwierdzona 
45 LU 51181 SOBECHOWICZ Cezary IV Zatwierdzona 
46 LU 39430 WASZCZUK Patrycja III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006