Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 14:50:02
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaDMP - III liga Śląska Seniorów
ID_CR7499
Typ turniejuDrużynowy,
Data rejestracji2017-03-27
Data rozpoczęcia2017-02-05
Data zakończenia2017-03-26
OrganizatorŚląski Związek Szachowy
WojewództwoSL
Miejscewojewództwo śląskie
SędziaNA Hieronim Halamus
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników142
Średni Ranking turnieju1740
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-03-27] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-03-27] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-03-27] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 SL 24515 MACHNIK Łukasz II Zatwierdzona 
2 SL 19436 KOZIKOWSKI Karol III Zatwierdzona 
3 SL 9924 KRÓL Rafał I III [2017-03-27] pierwsza kategoria.
4 SL 5411 BORYS Jacek I+ I
5 SL 6136 SZNEIDER Kazimierz II
6 SL 2060 KOWALCZYK Marek II
7 SL 5646 DRABINIOK Kazimierz III
8 SL 36850 FRYDRYCH Łukasz III
9 SL 26289 JANTOS Magdalena III
10 SL 22920 KATOLIK Kamil III
11 SL 52270 JABŁOŃSKI Hubert III
12 SL 6184 WARUGA Wojciech III
13 SL 5121 SKWARCZYŃSKI Marcin II
14 SL 5755 SĘKTAS Elżbieta III
15 SL 49942 KUPIECKI Szymon III
16 SL 38070 KULPA Zuzanna III
17 SL 5669 DZIERŻAK Bogusław II
19 SL 18726 GUMIŃSKA Aneta III
20 SL 7714 GONDZIK Dawid II
21 SL 6142 SZOPKA Dariusz II
22 SL 5314 MAJCZYNA Andrzej III
23 SL 20568 ZYCHOWSKI Marek III
24 SL 17947 BRODACKI Bernard III
25 SL 5507 GOSŁAWSKA Cecylia III
26 SL 23195 KLEPEK Witold II
27 SL 6029 PRZEMYK Grzegorz III
29 SL 5415 WIĘCEK Paweł III
30 SL 22781 PIELA Dominik III
31 SL 22916 GREDKA Dominika II
32 SL 6058 SAMBORSKI Henryk III
33 SL 5803 KIEŚ Mariusz III
34 SL 16644 BILCZEWSKI Kacper III
35 SL 6104 STEBEL Jacek III
36 SL 21792 RYBKA Martin III
37 SL 16705 STEBEL Agata II
38 SL 5780 KAMIŃSKI Piotr III
39 SL 6135 SZMYD Arkadiusz III
40 SL 5814 KNOPIK Krzysztof III
41 SL 7895 OCIEPKA Tomasz III
42 SL 1242 BORUTA Dawid II
43 SL 5897 GONSIOR Monika I
44 SL 20274 MOLENDA Marcin III
45 SL 17383 CZERW Dawid I
46 SL 39109 DROŻNIAK Stanisław III
47 SL 16699 RYDZEWSKI Paweł II
48 SL 5286 JELONEK Michał II
49 SL 6019 POCHCIAŁ Jan III
50 SL 5704 GORCZYCA Aleksandra III
51 SL 6130 SZCZYRBA Daniel II
52 SL 6097 SROKA Janusz II
53 SL 5687 GAŁYGA Zbigniew III
54 SL 22703 PAWŁOWSKI Maciej III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006