Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 20:58:04
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaDMR KPZSzach - Sezon 2016/2017
ID_CR7511
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-03-29
Data rozpoczęcia2016-11-06
Data zakończenia2017-03-26
OrganizatorKPZSzach
WojewództwoKP
MiejsceWojewództwo Kujawsko-Pomorskie
SędziaPaweł Jaroch
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników208
Średni Ranking turnieju1562
Liczba rund12
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-03-29] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-03-29] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-03-29] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona www

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 KP 14944 KADUKOWSKI Paweł II+ III
2 KP 15138 CZARKOWSKI Tomasz I+ I
3 KP 67693 RETMAN Martyna II Zatwierdzona 
4 KP 828 MROZIŃSKI Benedykt I III [2017-03-29] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
5 KP 16600 KURPIEWSKA Anna II Niezatwierdzona 
6 KP 49895 KACPRZAK Kacper I III [2017-03-29] pierwsza kategoria.
7 KP 15158 MARZEC Konrad II+ III
8 KP 15157 LUDWIŃSKI Daniel I III [2017-03-29] pierwsza kategoria.
9 KP 7992 SZYMCZAK Przemysław III
10 KP 33711 PALIWODA Borys II
11 KP 999 KATAFIASZ Tomasz III
12 KP 53193 RAFALSKI Kacper III
13 KP 887 AUGUSTOWSKI Janusz II
14 KP 916 CICHOCKI Konrad III
15 KP 1035 KULIŃSKI Krzysztof I
16 KP 780 BAUMANN Dariusz I
17 KP 954 GROCHOWALSKI Paweł III
19 KP 1195 WARGULEC Dariusz III
20 KP 1170 SZYBOWICZ Piotr III
21 KP 789 KAMIŃSKI Damian II
22 KP 31105 KOŹLIŃSKI Marcin III
24 KP 703 DAROWICKI Mariusz III
25 KP 976 JABŁOŃSKI Mirosław III
26 KP 871 ŚLIWICKI Damian III
27 SL 984 JAROCH Karol III
28 KP 41167 GRABARCZYK Sylwester II
29 KP 967 HETMAŃSKI Waldemar III
30 KP 992 JÓŹWICKI Jakub III
31 KP 15097 WRZOS Waldemar III
32 KP 40671 BIENIAK Jerzy III
33 KP 40675 BOROWIECKI Maciej III
34 KP 1383 KRÓL Sławomir III
35 KP 957 GRYLEWICZ Bernard III
36 KP 765 BIEGAŃSKI Zdzisław III
37 KP 4702 KIEŁBRATOWSKI Aleksander II
38 KP 787 WÓJCICKI Mateusz III
39 KP 1181 TARNOWSKI Marian III
40 KP 50311 STRASZEWSKI Tomasz III
41 KP 799 LUCHOWSKI Ferdynand III
42 KP 14982 BIELUSZEWSKI Łukasz III
43 KP 11664 STASIAK Tomasz III
44 KP 1070 MAZUR Stanisław III
45 KP 11640 KOZIELSKI Mirosław II
47 KP 6424 KOBUS Maciej III
48 KP 47005 ĆWIK Jakub III
49 KP 1230 ŻOŁNIEROWICZ Krzysztof III
50 KP 978 JAHR Ulrich II
51 KP 1127 SARGALSKI Andrzej III
52 KP 1216 WOLAŃSKI Michał III
53 KP 794 BUDKIEWICZ Lucyna III
54 KP 912 CHODOROWSKI Dawid III
55 KP 907 BUDREWICZ Jan III
56 KP 725 CZARNOLEWSKI Piotr III
57 MA 6966 GAWROŃSKI Mirosław II
58 KP 11614 DWOJACKI Grzegorz III
59 KP 33877 WŁOCH Dominika III
60 KP 45878 GÓRNY Marek III
61 KP 53015 PAPROCKI Stanisław III
62 KP 52967 PAPROCKI Antoni III
64 KP 8032 WYDRA Michał III
67 KP 4364 RANT Izabela II
68 KP 14868 BŁAJET Radosław II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006