Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 02:08:26
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaMISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW W SZACHACH
ID_CR7550
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-04-12
Data rozpoczęcia2017-04-03
Data zakończenia2017-04-09
OrganizatorFundacja Mistrzostwa Szachowego
WojewództwoSL
MiejsceUSTROŃ-JASZOWIEC
SędziaIA Jacek Matlak
Tempo gryP'90
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników105
Średni Ranking turnieju1690
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-04-12] Opłata rejestracyjna FIDE.
    Do zapłaty: 719.04 PLN

  • [2017-04-12] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zapłaty: 2100.00 PLN

  • [2017-04-12] Opłata Rejestracyjna CR.
    Do zapłaty: 5.00 PLN

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 70358 Barczyk Tadeusz III Zatwierdzona 
2 LB 24193 GAJDECKI Ryszard II+ II
3 MA 41994 KULIK Waldemar II+ III
4 DS 12134 URBAN Marek II+ II
5 LB 1429 RAPIEJ Andrzej I+ II
6 DS 12441 POCIEJOWSKI Marek I++ I
8 SL 5582 BOBROWSKI Józef II
9 MA 31649 MARKIEWICZ Janusz III
10 KP 61940 KUDŁACIK Jan III
11 SL 33487 KUBINIOK Stanisław III
12 MA 2595 BUDREWICZ Henryk III
13 DS 632 HALUBEK Stefan III
14 MP 3073 MARSZALEK Jakub III
15 MA 2793 KWIEK Janusz III
16 PK 3886 DEC Kazimierz III
17 PL 45689 KONDRUSIK Aleksander III
19 SL 19572 KWIATKOWSKI Zygmunt III
20 OP 3658 JANOCHA Jan II
22 1603 FELIKSINSKI Tadeusz III
23 MA 8013 WILCZYNSKI Adam III
24 SL 5947 MUC Zbigniew II
25 PK 62236 SOJA Adam III
26 MA 2536 STROJEK Kazimierz II
27 SL 2941 RYCHLIK Bogdan II
28 MA 49901 SOBÓTKA Jan III
29 SL 6236 ZIELIŃSKI Andrzej III
30 OP 55698 KLUCZNIK Andre III
31 SL 5278 SANTURA Janusz III
32 SL 5077 GAŁYGA Józef I
33 ZP 1806 +STECYK Józef II
34 PO 4898 ŻEŁAJTYS Jozef III
35 DS 7566 NAJDZIONEK Boleslaw III
36 6227 ŻAROW Zdzisław III
37 WM 6490 PLESIUK Jan III
38 LB 541 SZYDŁOWSKI Wiktor III
39 MA 2759 KOWALSKA Elzbieta II
40 LD 1788 ROGALSKI Krzysztof III
41 DS 6190 WIDERA Jan III
42 PO 4750 MARSZK Kazimierz II
43 MA 2453 GROCHOWSKI Mariusz III
44 SL 24143 SOŁEK Zenon III
45 MA 1736 KRAWCEWICZ Lucyna II
46 LB 1277 CZEPCZYŃSKI Bogusław II
48 DS 294 KRUPA Jerzy III
49 SL 2060 KOWALCZYK Marek III
50 SL 6017 PLOTECKI Jan II
51 MA 2653 GASIK Jadwiga I
52 MA 24266 WIERZEJSKI Daniel III
53 SL 5741 HECZKO Mieczysław III
54 MP 6188 WESOŁOWSKI Tadeusz II
56 DS 307 ŁADA Ireneusz II
57 MP 6187 WESOŁOWSKA Hanna I
58 WP 7046 KRASOWSKI Slawomir II
59 LU 2152 WOJCIESZYN Zdzisław II
60 WP 7279 WINIARSKI Kazimierz III
61 DS 5648 DRĄŻEK Władysław I
62 DS 370 POJEDZINIEC Władysław II
63 LB 1449 SZYLKO Waldemar II
64 24194 TWAROGIEL Tadeusz II
65 SL 5583 BOBROWSKI Piotr II
66 MP 3373 KAWULA Andrzej III
67 LD 1587 STRZELECKI Jerzy II
68 WM 1114 RAK Tomasz I
69 SL 6241 ZOWADA Kazimierz I
70 MA 1747 LESZNER Liliana I
71 DS 4713 KOT Jerzy I
72 MA 179 CZERNIAWSKI Marek II
73 MA 2654 GASIK Piotr I
74 SL 6043 RASZKA Janusz I
75 SL 5873 KWIECIEŃ Zbigniew II
76 MA 1122 RYMASZEWSKI Dariusz I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006