Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 21 2017 03:25:09
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaWielkopolska III Liga Seniorów
ID_CR7577
Typ turniejuDrużynowy, Mistrzostwa Polski
Data rejestracji2017-04-19
Data rozpoczęcia2016-10-10
Data zakończenia2017-04-09
OrganizatorSzkoła Szachowa SzachMistrz Kalisz
WojewództwoWP
MiejsceWielkopolska
SędziaMaciej Sroczyński
Tempo gry90 min +30 sec
System rozgrywek:Kołowy
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników126
Średni Ranking turnieju1815
Liczba rund11
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-04-19] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-04-19] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 WP 71357 ZADYMOV Ihor II+ I
2 WP 6984 HEMMERLING Jarosław I++ II
3 WP 7237 SZADKOWSKI Kamil K++ III
4 WP 40526 ŚNIEŻEK Kacper I II [2017-04-19] pierwsza kategoria.
5 WP 7299 ZAKRZEWSKI Marek I
7 WP 9841 BAJERLEIN Dawid II
9 WP 6683 TOMCZAK Michal II
10 WP 7043 KOZLOWSKI Tomasz III
11 WP 7042 KOZLOWSKA Marzena I
13 WP 7238 SZADKOWSKI Krzysztof I
14 WP 30427 WALIGÓRA Julia III
15 WP 26388 LEŚKIEWICZ Ignacy II
16 WP 7203 SMAGALSKI Jaroslaw III
17 WP 6790 GRABOWSKI Dariusz III
18 WP 6877 BANASIAK Dariusz III
19 WP 6653 CHOJNACKI Tomasz III
20 WP 6849 WARCHOŁ Maria II
21 WP 6917 CHOLEWA Maria II
22 WP 15771 BANACH Szymon I
23 WP 22286 RACZYŃSKI Krzysztof II
24 WP 6664 BANACH Wieslaw I
25 WP 7132 NOWAK Rafał II
26 WP 30096 SZELĄG Zuzanna II
27 WP 7208 SOBCZAK Mirosław II
28 WP 6911 CENKIER Robert II
29 WP 7280 WITWICKI Pawel III
31 WP 2965 SOBIERSKA Wioletta II
32 WP 7124 NADSTOGA Wojciech II
33 WP 49052 WAWRZYNIAK Paweł II
34 WP 7269 WEGLARZ Janusz III
35 WP 27308 TOMYS Wiktoria III
36 WP 17862 ROSIK Jakub III
37 WP 16105 CHMIELARZ Maciej II
38 WP 17255 PERA Adam III
39 WP 29239 JĘDRAS Adrianna III
40 WP 6902 BUGAJ Mikołaj III
41 WP 7150 PŁOŃCZAK Dominik III
42 WP 6943 DUSZCZAK Dariusz III
43 WP 7871 MORYSON Adrian III
44 WP 6732 PŁOŃCZAK Mateusz III
45 WP 16439 KERBER Krzysztof III
46 WP 6994 HUCHWAJDA Lukasz III
47 WP 6800 NAWROCKI Przemyslaw II
48 WP 40014 NIEMIER Hubert II
49 WP 6993 HUCHWAJDA Katarzyna II
50 WP 15729 ADAMCZEWSKI Maciej II
51 WP 21913 JANISZEWSKI Filip III
52 WP 15730 ADAMCZEWSKI Jędrzej II
53 WP 34020 DIXA Oskar III
54 WP 46302 OCHĘDZAN Tymon III



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006