Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 20 2017 01:25:02
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXVI MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
ID_CR7597
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-04-25
Data rozpoczęcia2017-04-19
Data zakończenia2017-04-23
OrganizatorURZĄD MIEJSKI w Głuchołazach
WojewództwoOP
MiejscePOKRZYWNA
SędziaIA Jacek Matlak
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników98
Średni Ranking turnieju1734
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-04-25] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-04-25] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-04-25] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 66750 CIEPLICKI Marek III Zatwierdzona 
2 OP 7736 HADZICKI Tomasz I II [2017-04-25] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
3 LU 4937 SARNOWSKI Witold I+ II
4 PK 3899 KOPACZ Przemysław I II [2017-04-25] pierwsza kategoria.
Do zapłaty: 60.00 PLN
5 SL 5346 CIEŚLAR Michał I+ II
6 SL 16653 CICHY Kamil I++ I
7 SL 8028 WOŁYŃSKI Krzysztof I++ I
8 MA 9913 PRAŻMOWSKI Włodzimierz III
9 MA 31961 ADAMSKI Adam III
10 PL 38451 JANOWICZ Mateusz III
11 24234 SZCZEPANIK Kazimierz III
12 PK 11023 GŁUSZAK Paweł III
13 LB 1358 DUŚ Leszek III
14 MA 50348 SKOLIMOWSKI Andrzej III
15 WP 6866 LESIEŃ Przemyslaw III
16 LB 8452 ROSIŃSKI Radosław III
17 WM 10905 SOBICH Stanislaw III
18 SL 6236 ZIELIŃSKI Andrzej III
19 SL 5153 BOBECKI Tadeusz III
20 MA 2788 KWASNIAK Tomasz III
21 OP 9277 KOLODZIEJ Bogdan III
22 DS 433 WASYLKIEWICZ Andrzej III
23 PO 4906 ZYGMUNT Piotr III
24 MA 4656 CYRA Dariusz II
25 ZP 38358 PETER Rafal III
26 LB 1429 RAPIEJ Andrzej III
27 LD 27616 SZMACIŃSKI Slawomir II
29 WP 6599 GLATTY Zbigniew II
30 OP 3594 WOLSKI Marcin III
31 WP 7216 STACHOWIAK Slawomir II
32 SL 24353 SEMIK Tomasz III
33 LB 1280 STAŃKOWSKI Aleksander II
34 LB 1379 KIEŁEK Andrzej II
36 OP 7017 KAPRAL Krzysztof II
37 WP 6608 ROZUMEK Krzysztof II
38 MA 17157 ŁUKASIK Adam II
39 WP 6984 HEMMERLING Jarosław III
40 LB 1281 STÓJ Dariusz II
41 KP 7535 SZCZEŚNIAK Andrzej II
42 LB 1449 SZYLKO Waldemar II
44 SL 5121 SKWARCZYŃSKI Marcin II
46 SL 6184 WARUGA Wojciech III
47 LD 4481 KOWALCZYK Mariusz III
48 LB 1354 DĄBROWSKI Grzegorz II
51 LB 1401 MICHALSKI Daniel II
52 LD 1817 SZMACINSKA Grazyna I
53 KP 1019 KRAIŃSKI Sławomir II
54 SL 5509 GRACZYK Damian II
55 WM 6489 PLESIUK Andrzej II
56 PK 4088 SYCZ Dariusz I
57 MA 4186 PIETRUSZEWSKI Marcin I
58 OP 3618 BANASIK Krzysztof II
59 KP 23091 KARPUS Michał I
60 OP 3719 TUSTANOWSKI Robert I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006