Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 18 2017 12:06:48
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXVI MISTRZOSTWA POLSKI SΣ浮 MUNDUROWYCH
ID_CR7597
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-04-25
Data rozpocz璚ia2017-04-19
Data zako鎍zenia2017-04-23
OrganizatorURZ. MIEJSKI w G逝cho豉zach
Wojew鏚ztwoOP
MiejscePOKRZYWNA
S璠ziaIA Jacek Matlak
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚98
字edni Ranking turnieju1734
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-04-25] Op豉ta rejestracyjna FIDE.

  • [2017-04-25] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-04-25] Op豉ta Rejestracyjna CR.

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 66750 CIEPLICKI Marek III Zatwierdzona 
2 OP 7736 HADZICKI Tomasz I II [2017-04-25] pierwsza kategoria.
Do zap豉ty: 60.00 PLN
3 LU 4937 SARNOWSKI Witold I+ II
4 PK 3899 KOPACZ Przemys豉w I II [2017-04-25] pierwsza kategoria.
Do zap豉ty: 60.00 PLN
5 SL 5346 CIE印AR Micha I+ II
6 SL 16653 CICHY Kamil I++ I
7 SL 8028 WOΧ垶KI Krzysztof I++ I
8 MA 9913 PRA烘OWSKI W這dzimierz III
9 MA 31961 ADAMSKI Adam III
10 PL 38451 JANOWICZ Mateusz III
11 24234 SZCZEPANIK Kazimierz III
12 PK 11023 GΣSZAK Pawe III
13 LB 1358 DU Leszek III
14 MA 50348 SKOLIMOWSKI Andrzej III
15 WP 6866 LESIE Przemyslaw III
16 LB 8452 ROSI垶KI Rados豉w III
17 WM 10905 SOBICH Stanislaw III
18 SL 6236 ZIELI垶KI Andrzej III
19 SL 5153 BOBECKI Tadeusz III
20 MA 2788 KWASNIAK Tomasz III
21 OP 9277 KOLODZIEJ Bogdan III
22 DS 433 WASYLKIEWICZ Andrzej III
23 PO 4906 ZYGMUNT Piotr III
24 MA 4656 CYRA Dariusz II
25 ZP 38358 PETER Rafal III
26 LB 1429 RAPIEJ Andrzej III
27 LD 27616 SZMACI垶KI Slawomir II
29 WP 6599 GLATTY Zbigniew II
30 OP 3594 WOLSKI Marcin III
31 WP 7216 STACHOWIAK Slawomir II
32 SL 24353 SEMIK Tomasz III
33 LB 1280 STA堲OWSKI Aleksander II
34 LB 1379 KIEΒK Andrzej II
36 OP 7017 KAPRAL Krzysztof II
37 WP 6608 ROZUMEK Krzysztof II
38 MA 17157 ΣKASIK Adam II
39 WP 6984 HEMMERLING Jaros豉w III
40 LB 1281 ST粑 Dariusz II
41 KP 7535 SZCZE吉IAK Andrzej II
42 LB 1449 SZYLKO Waldemar II
44 SL 5121 SKWARCZY垶KI Marcin II
46 SL 6184 WARUGA Wojciech III
47 LD 4481 KOWALCZYK Mariusz III
48 LB 1354 D、ROWSKI Grzegorz II
51 LB 1401 MICHALSKI Daniel II
52 LD 1817 SZMACINSKA Grazyna I
53 KP 1019 KRAI垶KI S豉womir II
54 SL 5509 GRACZYK Damian II
55 WM 6489 PLESIUK Andrzej II
56 PK 4088 SYCZ Dariusz I
57 MA 4186 PIETRUSZEWSKI Marcin I
58 OP 3618 BANASIK Krzysztof II
59 KP 23091 KARPUS Micha I
60 OP 3719 TUSTANOWSKI Robert I



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006