Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 09:41:03
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaIII Dolnośląska Liga Szachowa 2016/2017
ID_CR7700
Typ turniejuDrużynowy, Mistrzostwa Polski
Data rejestracji2017-05-20
Data rozpoczęcia2016-09-17
Data zakończenia2017-05-07
Organizator
WojewództwoDS
MiejsceDolny Śląsk
SędziaIA Rafał Siwik
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Kołowy
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników99
Średni Ranking turnieju1898
Liczba rund11
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-05-20] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-05-20] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 DS 417 SZUMILAS Piotr K I [2017-05-20] kandydat na mistrza krajowego.
Do zapłaty: 80.00 PLN
2 DS 105 KMIECIK Emilia I+ II
3 DS 144 DUBIŃSKI Mateusz II
5 DS 82 ŁUKASIEWICZ Aleksander III
6 DS 681 STANKIEWICZ Paweł II
7 DS 23928 NOWAK Kamil III
8 DS 3735 ŻEBERSKI Jakub III
9 DS 240 KOLASIŃSKI Krzysztof II
10 DS 14659 MARKO Piotr III
11 DS 74 DOWGIRD Filip I
12 DS 38 KWIECINSKI Marian II
13 DS 206 GROSSMANN Ryszard I
14 DS 214 HELASZEK Edward II
15 DS 163 BORKOWSKI Franciszek I
16 DS 9899 ZOMBIRT Filip III
17 SL 9379 MALINOWSKI Damian III
18 DS 27121 BIENIAS Piotr III
19 DS 14557 DMOCHOWSKA Agnieszka M
20 DS 22767 SERNECKI Franciszek III
21 DS 13587 KORPALSKI Maciej III
22 DS 22507 HOŁOWNIA Michał III
23 DS 26260 KAWALER Adam II
24 DS 14537 BALIŃSKI Damian I
25 DS 292 KROSNY Mirosław III
26 DS 360 PAPROCKI Artur III
27 DS 13010 WOLSKA Marta II
28 DS 272 KŁYKOW Łukasz II
29 DS 40996 STELMASZUK Maciej II
30 DS 12498 OLSZEWSKI Paweł III
31 DS 8 ŁOPUSIEWICZ Janusz III
32 DS 13259 DANIEL Damian III
33 DS 286 KOWALCZUK Wojciech II
34 DS 415 SZMYD Marek II
35 DS 456 ZIELIŃSKI Zbigniew III
36 DS 311 ŁASZEWICZ Paweł II
37 DS 328 MACHLOWSKI Sławomir III
38 DS 418 SZYDEŁKO Kazimierz III
39 DS 107 KOSZKUL Wojciech II
40 DS 319 LIPIEŃ Wiesław II
41 DS 95 KMIECIK Wojciech II
43 DS 586 GUZIEWICZ Wojciech III
44 DS 3045 ZYCH Marek II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006