Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 03:55:22
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXIII MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZACHOWY PERLA BALTYKU - GRUPA A
ID_CR8028
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-06
Data rozpoczęcia2017-06-25
Data zakończenia2017-07-04
OrganizatorAKSz HETMAN-POLITECHNIKA KOSZALIŃSKA
WojewództwoZP
MiejsceŁAZY - OW BRYZA
SędziaIA Jacek Matlak
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników58
Średni Ranking turnieju1775
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-06] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-06] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-06] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 ZP 26014 CIESIELSKI Jan I II [2017-07-06] pierwsza kategoria.
2 DS 22767 SERNECKI Franciszek I+ II
3 SL 43116 PISAREK Elżbieta II
4 SL 21865 PŁOCICA Krzysztof III
5 KP 22625 ŁOSIŃSKA Aleksandra II
6 OP 50319 STAROSTA Martyna III
7 ZP 39502 WOLANIECKI Patryk III
8 SL 59374 PIETRAS Maksymilian III
9 SL 33493 ZAMARSKA Sylwia II
10 MA 56707 REJNIAK Zuzanna II
11 KP 998 KARPIŃSKI Andrzej III
13 KP 50311 STRASZEWSKI Tomasz III
14 ZP 41046 GRZESIK Gracjan II
15 SL 21973 WÓJCIK Jagoda III
16 LB 49917 GÓRKIEWICZ Mateusz III
17 DS 14559 LASCAR Radosława II
18 ZP 7518 PRZERWA Waldemar III
19 WP 33977 KOSTECKA Marika II
20 ZP 27704 STYLIŃSKI Piotr   III
21 MP 24870 KOSIBA Marcin III
22 SL 9931 PIETRUCHA Jarosław III
23 KP 1167 SZMIDT Przemysław III
24 ZP 44526 ŁUCZAK Filip III
25 MP 31034 JĘDROCHA Katarzyna II
26 ZP 7321 MAŁACZEK Mateusz II
27 PL 4283 BARTOSZEWICZ Marcin III
28 SL 21830 TUSTANOWSKI Mateusz II
29 DS 307 ŁADA Ireneusz II
30 DS 10551 CZAPLEWSKA Klara I
31 KP 703 DAROWICKI Mariusz II
32 OP 7017 KAPRAL Krzysztof II
33 MA 27641 LITNER Igor II
34 KP 11465 BUDNIK Mateusz II
35 ZP 17135 WĄCIOR Maciej III
36 ZP 7316 FRANCKOWSKI Janusz III
38 KP 1068 MAZALON Mariusz III
39 WP 39447 NOWAK Mikołaj II
40 ZP 7503 MIELCZARSKI Mirosław I
41 PO 4677 HILARECKI Grzegorz II
42 PK 4093 SYGULSKI Paweł I
43 MP 3081 ŚWIĘCH Przemysław I
44 DS 17844 WOŹNIAK Mariola I
45 SK 10901 KACZMAREK Aleksander I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006