Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 13 2017 03:37:44
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaI Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open B
ID_CR8048
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-06
Data rozpocz璚ia2017-06-24
Data zako鎍zenia2017-07-03
OrganizatorDyrektor Marcel Kanarek
Wojew鏚ztwoZP
MiejsceDar堯wko
S璠ziaIA Zenon Chojnicki
Tempo gry90\' + 30\'\' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚82
字edni Ranking turnieju1702
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-07-06] Op豉ta rejestracyjna FIDE.
    Do zap豉ty: 551.76 PLN

  • [2017-07-06] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zap豉ty: 1640.00 PLN

  • [2017-07-06] Op豉ta Rejestracyjna CR.
    Do zap豉ty: 5.00 PLN

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 KP 1020 KRAJEWICZ Pawe III
2 DS 21715 DWILEWICZ Andrzej III
3 PL 27315 CHOI垶KA Debora III
4 WP 53382 HUCHWAJDA Grzegorz III
5 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra III
6 WM 26846 DALIGA Anita II
7 DS 19956 MAΒCKI Mateusz III
8 DS 23327 LASCAR Maria Elena II
9 WM 62154 JEDA Maciej III
10 PL 31725 KORUCH Maria II
11 MA 21808 SO鬢O Weronika III
12 PL 39983 JASZCZUK Hubert III
13 LB 30372 KARΧK Maria III
14 MA 30620 MICHALSKA Aleksandra II
15 MP 28006 PYZIO Amelia III
16 WP 6913 CHMIELEWSKI Miroslaw III
17 PK 40516 KUCHARSKI Bart這miej II
18 PL 38499 WOㄐGIEWICZ Kinga III
19 SK 30138 POLAK Micha III
20 ZP 39334 ROGALA Mi這sz III
21 MA 50215 灣IEK Ryszard III
22 PO 23262 KINDLER Karolina I
23 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
24 DS 56949 MADEJ Marek III
25 DS 9155 GALANT Ireneusz II
26 MA 25224 浩LAK W豉dys豉w III
27 MA 2578 BITOWT Jacek III
28 SL 22920 KATOLIK Kamil III
29 PK 23528 KRZYSZTY垶KA Anna II
30 DS 42274 SKIBA Aleksandra II
31 DS 293 KRUCZY垶KI Marek III
32 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon II
33 MA 2955 SKLADZIEN Romuald III
34 DS 16850 DWILEWICZ Agata II
35 PL 20869 TYLENDA Krzysztof III
36 PL 56923 ZIANOWICZ Dominik II
37 DS 294 KRUPA Jerzy III
38 MA 2985 SZEWCZAK Andrzej III
39 PO 27751 PAZIAK Patryk III
40 DS 26619 MASTALARZ J霩ef III
41 SL 21777 PLUTA Natalia II
42 PK 43503 WIKAR Martyna I
43 SL 5933 MILANOWSKI Jan II
44 PK 26366 名I犴H Joanna I
45 PK 3974 KARNASIEWICZ Robert III
46 PL 20872 POPxWSKI Maciej II
47 DS 23328 KARYKOWSKA Anna I
48 PL 32359 WIERZBICKI Micha II
49 ZP 31846 KRZYWNICKA MARIA II
50 SL 58322 OBORSKI Artur II
51 PL 27314 RUDZI垶KA Michalina I
52 MA 23271 KOSESKI Damian III
53 DS 59371 VANDUYFHUYS Daria III
54 MP 28806 OCHOWICZ Jakub II
55 DS 26370 FREJ Zofia II
56 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz II
57 MA 26167 WI吉IEWSKI Jacek III
58 DS 203 GROMCZAK Dariusz II
59 PO 21737 FUKOWSKI Pawe II



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006