Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 19 2017 22:07:51
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaI Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B
ID_CR8048
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-06
Data rozpoczęcia2017-06-24
Data zakończenia2017-07-03
OrganizatorDyrektor Marcel Kanarek
WojewództwoZP
MiejsceDarłówko
SędziaIA Zenon Chojnicki
Tempo gry90\' + 30\'\' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników82
Średni Ranking turnieju1702
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-06] Opłata rejestracyjna FIDE.
    Do zapłaty: 562.85 PLN

  • [2017-07-06] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zapłaty: 1640.00 PLN

  • [2017-07-06] Opłata Rejestracyjna CR.
    Do zapłaty: 5.00 PLN

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 KP 1020 KRAJEWICZ Paweł III
2 DS 21715 DWILEWICZ Andrzej III
3 PL 27315 CHOIŃSKA Debora III
4 WP 53382 HUCHWAJDA Grzegorz III
5 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra III
6 WM 26846 DALIGA Anita II
7 DS 19956 MAŁECKI Mateusz III
8 DS 23327 LASCAR Maria Elena II
9 WM 62154 JEDA Maciej III
10 PL 31725 KORUCH Maria II
11 MA 21808 SOĆKO Weronika III
12 PL 39983 JASZCZUK Hubert III
13 LB 30372 KARŁYK Maria III
14 MA 30620 MICHALSKA Aleksandra II
15 MP 28006 PYZIO Amelia III
16 WP 6913 CHMIELEWSKI Miroslaw III
17 PK 40516 KUCHARSKI Bartłomiej II
18 PL 38499 WOŁĄGIEWICZ Kinga III
19 SK 30138 POLAK Michał III
20 ZP 39334 ROGALA Miłosz III
21 MA 50215 ĆWIEK Ryszard III
22 PO 23262 KINDLER Karolina I
23 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
24 DS 56949 MADEJ Marek III
25 DS 9155 GALANT Ireneusz II
26 MA 25224 ŻELAK Władysław III
27 MA 2578 BITOWT Jacek III
28 SL 22920 KATOLIK Kamil III
29 PK 23528 KRZYSZTYŃSKA Anna II
30 DS 42274 SKIBA Aleksandra II
31 DS 293 KRUCZYŃSKI Marek III
32 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon II
33 MA 2955 SKLADZIEN Romuald III
34 DS 16850 DWILEWICZ Agata II
35 PL 20869 TYLENDA Krzysztof III
36 PL 56923 ZIANOWICZ Dominik II
37 DS 294 KRUPA Jerzy III
38 MA 2985 SZEWCZAK Andrzej III
39 PO 27751 PAZIAK Patryk III
40 DS 26619 MASTALARZ Józef III
41 SL 21777 PLUTA Natalia II
42 PK 43503 WIKAR Martyna I
43 SL 5933 MILANOWSKI Jan II
44 PK 26366 ŚWIĘCH Joanna I
45 PK 3974 KARNASIEWICZ Robert III
46 PL 20872 POPŁAWSKI Maciej II
47 DS 23328 KARYKOWSKA Anna I
48 PL 32359 WIERZBICKI Michał II
49 ZP 31846 KRZYWNICKA MARIA II
50 SL 58322 OBORSKI Artur II
51 PL 27314 RUDZIŃSKA Michalina I
52 MA 23271 KOSESKI Damian III
53 DS 59371 VANDUYFHUYS Daria III
54 MP 28806 OCHOWICZ Jakub II
55 DS 26370 FREJ Zofia II
56 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz II
57 MA 26167 WIŚNIEWSKI Jacek III
58 DS 203 GROMCZAK Dariusz II
59 PO 21737 FUKOWSKI Paweł II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006