Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 22 2017 22:55:50
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaI Międzynarodowy Festiwal Szachowy Puchar Bałtyku - turniej błyskawiczny
ID_CR8051
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-06
Data rozpoczęcia2017-07-02
Data zakończenia2017-07-02
OrganizatorDyrektor Marcel Kanarek
WojewództwoZP
MiejsceDarłówko. OW Górnik ul. Sosnowa 1
SędziaTomasz Stefaniak
Tempo gry3\' + 2\'\' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników124
Średni Ranking turnieju1614
Liczba rund11
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:

  • [2017-07-06] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zapłaty: 310.00 PLN

  • [2017-07-06] Opłata Rejestracyjna CR.
    Do zapłaty: 5.00 PLN

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 MP 25598 MUCHA Marta III
2 PK 48718 KUSIAK Mateusz III
3 WM 62154 JEDA Maciej II
4 DS 23327 LASCAR Maria Elena III
5 SL 65730 SEEMANN Jakub III
6 DS 59371 VANDUYFHUYS Daria II
7 PO 50312 BARTOSZEWSKI-REISKI Olaf III
8 MA 50979 BUDNY Piotr III
9 PK 23528 KRZYSZTYŃSKA Anna II
10 MA 30620 MICHALSKA Aleksandra II
11 WP 52316 WOJDAK Jan II
12 PK 43503 WIKAR Martyna I
13 DS 19956 MAŁECKI Mateusz III
14 ZP 65475 KUCHARSKI Tadeusz III
15 KP 759 KOSZOWSKI Krystian III
16 MP 28006 PYZIO Amelia II
17 ZP 31846 KRZYWNICKA MARIA II
18 MA 23271 KOSESKI Damian II
19 PO 23262 KINDLER Karolina III
20 MA 2972 SPICAK Krzysztof II
21 PL 28793 KOZŁOWSKI Paweł II
22 MA 30627 FUS Jakub II
23 PL 22360 KAMIŃSKI Maciej II
24 PK 40516 KUCHARSKI Bartłomiej III
25 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon II
26 DS 16850 DWILEWICZ Agata II
27 MA 32002 BAUM Jonasz III
28 PL 20872 POPŁAWSKI Maciej II
29 DS 293 KRUCZYŃSKI Marek III
30 LU 1888 MAZUR Wojciech III
31 PL 56923 ZIANOWICZ Dominik II
32 MP 45818 PNIACZEK Marek II
33 DS 23328 KARYKOWSKA Anna II
34 WM 28996 TRENDOWSKI Michał III
35 MA 26451 KOWALSKI Igor I
36 DS 9155 GALANT Ireneusz III
37 MP 28806 OCHOWICZ Jakub III
38 DS 16851 DWILEWICZ Katarzyna I
39 SL 23249 LIS Mateusz I
40 DS 203 GROMCZAK Dariusz III
41 PK 40265 KOZAK Antoni II
42 WM 1114 RAK Tomasz III
43 MA 17034 CHOMCZYK Marek I
44 PK 23650 SZPAR Miłosz I
45 MA 24632 SZEWCZYK Mariusz III
46 MA 9876 RENKOWSKI Piotr II
47 DS 324 LUBA Łukasz II
48 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz I
49 MA 2859 NURKIEWICZ Maciej I
50 MA 2550 ADAMSKI Jan II
51 MA 3824 LEWTAK Damian I
52 PL 27934 KOSAKOWSKI Jakub I
53 DS 220 IZBIŃSKI Bartłomiej II
54 WM 6361 BUDREWICZ Krzysztof II
55 DS 390 SABUK Piotr I
56 DS 2272 PLICHTA Kamil I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006