Centralny Rejestr Cz這nk闚 Polskiego Zwi您ku Szachowego
Strona G堯wna Grudzie 14 2017 20:00:16
Nawigacja
Strona G堯wna
Rejestr Cz這nk闚
Rejestr Klub闚
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Cz這nk闚
Zwi您ki Szachowe:


Rejestr Klub闚
Zwi您ki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaI Mi璠zynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Ba速yku" - Open B
ID_CR8072
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-08
Data rozpocz璚ia2017-06-24
Data zako鎍zenia2017-07-03
OrganizatorDyrektor Marcel Kanarek
Wojew鏚ztwoZP
MiejsceDar堯wko
S璠ziaIA Zenon Chojnicki
Tempo gry90\' + 30\'\' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szach闚: 
Liczba uczestnik闚82
字edni Ranking turnieju1702
Liczba rund9
Zg這szony do FIDETak
Op豉ty:
  • [2017-07-08] Op豉ta rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-08] Op豉ta klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-08] Op豉ta Rejestracyjna CR.

Strona wwwwy鈍ietl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imi Norma na Kat./Tytu Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Op豉ty.
1 WP 53382 HUCHWAJDA Grzegorz II+ III
2 KP 1020 KRAJEWICZ Pawe III
3 DS 21715 DWILEWICZ Andrzej III
4 PL 27315 CHOI垶KA Debora III
6 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra III
7 WM 26846 DALIGA Anita II
8 DS 19956 MAΒCKI Mateusz III
9 DS 23327 LASCAR Maria Elena II
10 WM 62154 JEDA Maciej III
11 PL 31725 KORUCH Maria II
12 MA 21808 SO鬢O Weronika III
13 PL 39983 JASZCZUK Hubert III
14 LB 30372 KARΧK Maria III
15 MA 30620 MICHALSKA Aleksandra II
16 MP 28006 PYZIO Amelia III
17 WP 6913 CHMIELEWSKI Miroslaw III
18 PK 40516 KUCHARSKI Bart這miej II
19 PL 38499 WOㄐGIEWICZ Kinga III
20 SK 30138 POLAK Micha III
21 ZP 39334 ROGALA Mi這sz III
22 MA 50215 灣IEK Ryszard III
23 PO 23262 KINDLER Karolina I
24 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
25 DS 56949 MADEJ Marek III
26 DS 9155 GALANT Ireneusz II
27 MA 25224 浩LAK W豉dys豉w III
28 MA 2578 BITOWT Jacek III
29 SL 22920 KATOLIK Kamil III
30 PK 23528 KRZYSZTY垶KA Anna II
31 DS 42274 SKIBA Aleksandra II
32 DS 293 KRUCZY垶KI Marek III
33 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon II
34 MA 2955 SKLADZIEN Romuald III
35 DS 16850 DWILEWICZ Agata II
36 PL 20869 TYLENDA Krzysztof III
37 PL 56923 ZIANOWICZ Dominik II
38 DS 294 KRUPA Jerzy III
39 MA 2985 SZEWCZAK Andrzej III
40 PO 27751 PAZIAK Patryk III
41 DS 26619 MASTALARZ J霩ef III
42 SL 21777 PLUTA Natalia II
43 PK 43503 WIKAR Martyna I
44 SL 5933 MILANOWSKI Jan II
45 PK 26366 名I犴H Joanna I
46 PK 3974 KARNASIEWICZ Robert III
47 PL 20872 POPxWSKI Maciej II
48 DS 23328 KARYKOWSKA Anna I
49 PL 32359 WIERZBICKI Micha II
50 ZP 31846 KRZYWNICKA MARIA II
51 SL 58322 OBORSKI Artur II
52 PL 27314 RUDZI垶KA Michalina I
53 MA 23271 KOSESKI Damian III
54 DS 59371 VANDUYFHUYS Daria III
55 MP 28806 OCHOWICZ Jakub II
56 DS 26370 FREJ Zofia II
57 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz II
58 MA 26167 WI吉IEWSKI Jacek III
59 DS 203 GROMCZAK Dariusz II
60 PO 21737 FUKOWSKI Pawe II



Wykaz zawodnik闚 z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imi Data urodzenia Federacja P貫 Norma na Kat./Tytu
Logowanie
Nazwa U篡tkownika

Has這



Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ci庵u znak闚:


Kurs Euro
Kurs EUR wg KOF 1/2018
4.2447
Tabela NBP 233/C/NBP/2017 z 2017-12-01
Copyright PZSZach © 2006