Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 18 2017 05:56:38
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaI Międzynarodowy Festiwal Szachowy "Puchar Bałtyku" - Open B
ID_CR8072
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-08
Data rozpoczęcia2017-06-24
Data zakończenia2017-07-03
OrganizatorDyrektor Marcel Kanarek
WojewództwoZP
MiejsceDarłówko
SędziaIA Zenon Chojnicki
Tempo gry90\' + 30\'\' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników82
Średni Ranking turnieju1702
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-08] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-08] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-08] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 WP 53382 HUCHWAJDA Grzegorz II+ III
2 KP 1020 KRAJEWICZ Paweł III
3 DS 21715 DWILEWICZ Andrzej III
4 PL 27315 CHOIŃSKA Debora III
6 WM 21948 WIERZBOWSKA Aleksandra III
7 WM 26846 DALIGA Anita II
8 DS 19956 MAŁECKI Mateusz III
9 DS 23327 LASCAR Maria Elena II
10 WM 62154 JEDA Maciej III
11 PL 31725 KORUCH Maria II
12 MA 21808 SOĆKO Weronika III
13 PL 39983 JASZCZUK Hubert III
14 LB 30372 KARŁYK Maria III
15 MA 30620 MICHALSKA Aleksandra II
16 MP 28006 PYZIO Amelia III
17 WP 6913 CHMIELEWSKI Miroslaw III
18 PK 40516 KUCHARSKI Bartłomiej II
19 PL 38499 WOŁĄGIEWICZ Kinga III
20 SK 30138 POLAK Michał III
21 ZP 39334 ROGALA Miłosz III
22 MA 50215 ĆWIEK Ryszard III
23 PO 23262 KINDLER Karolina I
24 SL 21656 BUCHTA Agnieszka II
25 DS 56949 MADEJ Marek III
26 DS 9155 GALANT Ireneusz II
27 MA 25224 ŻELAK Władysław III
28 MA 2578 BITOWT Jacek III
29 SL 22920 KATOLIK Kamil III
30 PK 23528 KRZYSZTYŃSKA Anna II
31 DS 42274 SKIBA Aleksandra II
32 DS 293 KRUCZYŃSKI Marek III
33 MA 32213 POZIOMKOWSKI Szymon II
34 MA 2955 SKLADZIEN Romuald III
35 DS 16850 DWILEWICZ Agata II
36 PL 20869 TYLENDA Krzysztof III
37 PL 56923 ZIANOWICZ Dominik II
38 DS 294 KRUPA Jerzy III
39 MA 2985 SZEWCZAK Andrzej III
40 PO 27751 PAZIAK Patryk III
41 DS 26619 MASTALARZ Józef III
42 SL 21777 PLUTA Natalia II
43 PK 43503 WIKAR Martyna I
44 SL 5933 MILANOWSKI Jan II
45 PK 26366 ŚWIĘCH Joanna I
46 PK 3974 KARNASIEWICZ Robert III
47 PL 20872 POPŁAWSKI Maciej II
48 DS 23328 KARYKOWSKA Anna I
49 PL 32359 WIERZBICKI Michał II
50 ZP 31846 KRZYWNICKA MARIA II
51 SL 58322 OBORSKI Artur II
52 PL 27314 RUDZIŃSKA Michalina I
53 MA 23271 KOSESKI Damian III
54 DS 59371 VANDUYFHUYS Daria III
55 MP 28806 OCHOWICZ Jakub II
56 DS 26370 FREJ Zofia II
57 WM 6254 KACZMAREK Arkadiusz II
58 MA 26167 WIŚNIEWSKI Jacek III
59 DS 203 GROMCZAK Dariusz II
60 PO 21737 FUKOWSKI Paweł II



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006