Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 24 2017 02:14:13
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaOtwarte Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych
ID_CR8085
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-12
Data rozpoczęcia2017-07-03
Data zakończenia2017-07-07
OrganizatorŁódzki Związek Szachowy
WojewództwoLD
MiejscePiotrków Trybunalski
SędziaRafał Siwik
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników83
Średni Ranking turnieju1492
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-12] Opłata rejestracyjna FIDE.
    Do zapłaty: 569.71 PLN

  • [2017-07-12] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.
    Do zapłaty: 1660.00 PLN

  • [2017-07-12] Opłata Rejestracyjna CR.
    Do zapłaty: 5.00 PLN

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 LD 75207 KASPRZAK Maciej IV Zatwierdzona 
2 LD 77015 MICHALAK Artur IV Zatwierdzona 
3 LD 73287 WALCZAK Magdalena II Zatwierdzona 
4 LD 77024 GRZELAK Dawid IV Zatwierdzona 
5 LD 77023 WOJCIECHOWSKI Franciszek IV Zatwierdzona 
6 76523 KRUPIŃSKI Konrad II Zatwierdzona 
7 LD 77059 KOTAS Adam II III Zatwierdzona 
8 SK 63302 SZYMAŃCZYK Łukasz II Zatwierdzona 
9 LD 27571 KARWAT Szymon II+ III
10 LD 53437 ŻURKIEWICZ Krzysztof II+ II
12 LD 64230 BUKAŁA Weronika III
13 LD 51373 SOKÓŁ Maria III
14 LD 26603 BAKALARCZYK Zuzanna III
15 LD 51125 ŁUKASIK Zuzanna III
16 LD 59107 KASPRZAK Piotr III
17 LD 23243 Kowalski Aleksander III
20 KP 725 CZARNOLEWSKI Piotr III
21 LD 19937 ZIEMBA Artur III
22 LD 45052 MACIEJEWSKI Kamil III
23 LD 27576 RAK Maciej II
24 LD 39508 STRZELECKI Maciej III
25 LD 1482 CAP Piotr II
26 LD 47192 MECHLIŃSKI Jakub III
27 PK 41088 NOROV Artem II
28 LD 32351 GUZIK Natalia I
29 1623 GORECKI Andrzej III
30 LD 41363 SŁOMCZEWSKI Michał II
31 PK 41940 RUDECKI BARTOSZ III
32 1804 SOSNIA Pawel III
33 LD 38364 PSYK Radosław I
34 MA 2699 JĘDRYCZKA Krystian II
35 WM 1699 BEDNAREK Sylwester II
36 LD 1803 SOPUR Lech I
37 MA 2998 TAZBIR Marcin I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006