Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 10:01:55
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy Kowalewo Pomorskie 2017- OPEN A+B
ID_CR8109
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-17
Data rozpoczęcia2017-07-10
Data zakończenia2017-07-16
OrganizatorUKS Orlik, MGOK Kowalewo Pomorskie
WojewództwoKP
MiejsceKowalewo Pomorskie
SędziaPaweł Jaroch
Tempo gry90' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników67
Średni Ranking turnieju1708
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-17] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-17] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-17] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 WM 38457 JORDAN Adam I II [2017-07-17] pierwsza kategoria.
2 MA 27676 JEDYNAK January I+ II
3 MA 27641 LITNER Igor I++ II
4 WM 61993 TARANOWICZ Michał III
5 KP 45883 SIVICKIS Wiktoria II
6 WM 62154 JEDA Maciej III
7 KP 23547 DRÓBKA Marcin III
8 WM 26846 DALIGA Anita II
10 PO 23504 WICIKOWSKA Agata II
11 PO 24577 KACZANOWSKI Paweł III
12 PO 4805 PRZYBYLOWICZ Kazimierz III
13 PO 40968 BANACH Jakub III
14 ZP 26014 CIESIELSKI Jan III
15 PO 23262 KINDLER Karolina II
16 SL 2941 RYCHLIK Bogdan III
17 ZP 41046 GRZESIK Gracjan III
18 WP 39962 PIEKIELNY Paweł II
19 WM 6478 NOWOSIELSKI Piotr III
20 KP 14868 BŁAJET Radosław III
21 WM 41615 CZARNECKA Lidia I
22 ZP 7518 PRZERWA Waldemar III
23 ZP 33513 KUBIAK Jakub III
24 KP 15157 LUDWIŃSKI Daniel II
25 LU 2144 UŚCIŃSKI Marek III
27 MP 16543 KRETOWICZ Piotr III
28 PO 4525 CIESIELSKI Tomasz III
29 ZP 27704 STYLIŃSKI Piotr   II
30 WP 30482 BUTYROWSKI Marcel II
31 MA 27097 SZCZYGIEŁ Konrad II
32 KP 1167 SZMIDT Przemysław II
33 LU 26495 UŚCIŃSKI Michał III
34 WP 6924 CZECH Mieczysław II
35 MA 2646 FLAZINSKI Jozef II
36 PL 4283 BARTOSZEWICZ Marcin III
37 KP 15138 CZARKOWSKI Tomasz II
38 KP 703 DAROWICKI Mariusz II
39 KP 1180 TARKOWSKI Michał III
40 MP 27545 ŚWIDER Paweł II
41 OP 3566 SZYBKA Andrzej II
43 PO 26852 PUTLAK Wojciech II
44 KP 11465 BUDNIK Mateusz II
45 WP 6582 SZOPIERAJ Dariusz II
46 PK 2253 ŻURKOWSKI Andrzej II
47 PO 4615 ZIELIŃSKI Wojciech II
48 WM 6434 KRZYWICKI Dariusz II
49 OP 3618 BANASIK Krzysztof I



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006