Centralny Rejestr Członków Polskiego Związku Szachowego
Strona Główna Październik 17 2017 04:07:38
Nawigacja
Strona Główna
Rejestr Członków
Rejestr Klubów
Historia zmian
Turnieje PZSzach


Rejestr Członków
Związki Szachowe:


Rejestr Klubów
Związki Szachowe:

Zarejestrowany turniej
NazwaMetLife Warsaw Najdorf Chess Festival gr. A
ID_CR8124
Typ turniejuIndywidualny,
Data rejestracji2017-07-22
Data rozpoczęcia2017-07-09
Data zakończenia2017-07-17
OrganizatorFundacja Szachowa im. gen. K.Sosnkowskiego
WojewództwoMA
MiejsceWarszawa
SędziaFA Paweł Suwarski
Tempo gry90'/40 + 30' + 30'' na ruch
System rozgrywek:Szwajcarski
Rodzaj szachów: 
Liczba uczestników148
Średni Ranking turnieju2361
Liczba rund9
Zgłoszony do FIDETak
Opłaty:
  • [2017-07-22] Opłata rejestracyjna FIDE.

  • [2017-07-22] Opłata klasyfikacyjno rankingowa FIDE.

  • [2017-07-22] Opłata Rejestracyjna CR.

Strona wwwwyświetl

Wykaz zdobytych kategorii i klas sportowych

L.p. WZSzach ID_CR. Nazwisko Imię Norma na Kat./Tytuł Zdobyta Klasa sport. Uwagi Status Opłaty.
1 PK 36952 MIŚ Mieszko I
2 SL 16683 KUBICKA Anna M
3 KP 15166 ŚLIWICKA Alicja I
4 MA 25140 SZUSTAKOWSKI Antoni I
5 DS 14557 DMOCHOWSKA Agnieszka M
6 PO 40872 GODZWON Iwo II
7 SL 984 JAROCH Karol I
8 MP 17812 BUŚ Konrad II
9 SL 23596 WALTER Szymon II
10 PO 21652 ZALESKI Łukasz I
11 MA 26451 KOWALSKI Igor I
12 SL 18604 DZIERŻAK Radosław I
13 WP 7237 SZADKOWSKI Kamil M
14 PL 10822 ŻOCHOWSKI Kacper II
15 LD 1684 KOWALCZYK Rafał II
16 MA 2550 ADAMSKI Jan III
17 PL 21639 KIOŁBASA Oliwia I
18 MA 19517 REZA Wojciech II
19 MA 17057 NOWICKI Bartosz II
20 MA 33850 CHYLEWSKI Patryk II
21 LB 1436 SIEKAŃSKI Janusz I
22 KP 23091 KARPUS Michał I
23 WP 26062 NIEKRAŚ Dawid III
24 MA 25375 WINIARSKI Mikołaj II
25 LB 21991 KUCZA Karol I
26 SL 5948 MULET Piotr III
27 WM 1699 BEDNAREK Sylwester I
28 MA 17073 EGGINK Ryszard I
29 PK 10558 LEWICKI Mirosław I
30 SL 17319 PASZEWSKI Mateusz I
31 MA 27664 NOWAK Łukasz II
32 OP 34071 PACAN-MILEJ Kosma I
33 MA 3824 LEWTAK Damian I
34 MA 2570 BARTEL Michał I
35 DS 23928 NOWAK Kamil II
36 PL 27934 KOSAKOWSKI Jakub I
37 SL 37359 ŻYŁKA Stanisław I
38 PO 27071 TECLAF Paweł I
39 MA 2859 NURKIEWICZ Maciej I
40 SK 10901 KACZMAREK Aleksander I
41 MA 2621 DESZCZYNSKI Adam II
42 DS 2954 SKAWINSKI Arkadiusz I
43 DS 29659 GUMULARZ Szymon II
44 WP 23608 TOMCZAK Mikołaj III
45 MP 3268 BARSKI Radosław M
46 SL 20274 MOLENDA Marcin I
47 DS 3656 HNYDIUK Aleksander I
48 WM 23258 JANIK Igor I
49 DS 2186 NGUYEN Piotr I
50 SL 26053 JARMUŁA Łukasz M
51 PL 4353 NASUTA Grzegorz I
52 KP 925 DROZDOWSKI Kacper M
53 SL 5328 KRZYŻANOWSKI Marcin M
54 SL 2967 SOĆKO Monika M
55 LB 7465 KANAREK Marcel M
56 SL 4396 WARAKOMSKI Tomasz III
57 SL 4321 JAKUBOWSKI Krzysztof M
58 SL 2834 MARKOWSKI Tomasz M
59 SL 3317 CZARNOTA Paweł M
60 SL 2019 DZIUBA Marcin M
61 DS 3466 SADZIKOWSKI Daniel M
62 LB 5739 HEBERLA Bartłomiej M
63 SL 7250 TOMCZAK Jacek M
64 DS 6472 MIŚTA Aleksander M
65 LB 1247 DRAGUN Kamil M
66 LB 1778 PIORUN Kacper M



Wykaz zawodników z turnieju (nie zarejestrowanych w CR)

L.p. WZSzach Nazwisko Imię Data urodzenia Federacja Płeć Norma na Kat./Tytuł
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wyszukiwarka

Szukaj w:

Ciągu znaków:


Copyright PZSZach © 2006